wf Besprekingen van kanaal over verbetering Terneuzen-Gent Zeeuwse Almanak ZWARE SHAG PROBLEEM GEMEENTEVORMING WORDT STEEDS URGENTER MEJ. E. BOSSCHAART VEERTIG JAAR KLEUTERLEIDSTER Belgisch plan voor normalisatie van de Westerschelde Kn&P öp die kale schuur met Ceta-Bever Buitenbijts Agenda PR0VIN01ALB ZEEUWSE O OU RAN T. DONDERDAG 27 FEBRUARI 1958 MINISTER ALGERA IN CENT t Advertentie) Situatie aan sluizencomplex werd in ogenschouw genomen Op de derde en laatste dag van zijn verblijf In België heeft de Neder landse minister van Verkeer en Waterstaat, mr. J. Algera, woensdag zijn aangekondigd bezoek aan Gent en Terneuzen gebracht om zich ter plaat se op de hoogte te stellen van de plannen voor de verbetering van het kanaal en de sluis van Terneuzen. Dinsdagavond hadden de Nederlandse minister en zijn Belgische colle ga's over deze aangelegenheid van gedachten gewisseld. Woensdagmorgen heeft de burgemeester van Gent, de heer Merchiers in het stadhuis een re ceptie gehouden ter ere van de Nederlandse minister. De burgemeester verklaarde In zijn toespraak, dat 't bezoek van de heer Algera aan Gent getuigt van inzicht in de wederzijdse economische be hoeften. Tevens zag hij het als een teken van de samenwerking tussen de twee landen, na de ondertekening van het Benelux-verdrag. Minister Algera zei in zijn ant woord. dat hij tijdens zijn verblijf in België vruchtbaar werk had kunnen doen. Over de Stop van Ternaaicn kon een gemeenschap pelijke houding worden aangeno men. Hij zag dit als een goed voorteken voor de onderhandelin gen over de verbreding van het kanaal Terneuzen—Gent, temeer daar er terzake tussen de beide regeringen geen principieel me ningsverschil bestaat. Tenslotte sprak minister Algera het verlan gen uit, dat de onderhandelingen over het kanaal van Terneuzen- Gent positieve resultaten zullen opleveren. De Belgische en de Nederlandse delegaties begonnen daarna met het (Advertentie) DOUWE EGBERTS onderzoek van de technische moei lijkheden waardoor de ontworpen werken tot dusver niet konden wor den uitgevoerd. In Terneuzen Des middags omstreeks half drie arriveerde het gezelschap met het jacht van de stad Gent bij de West- sluis te Terneuzen. Minister Algera was vergezeld van zijn Belgische ambtgenoten, O. van Audenhove, van openbare werken, E. Anseele, van verkeerswezen en H. Fayat van buitenlandse handel. Voorts bevonden zich in het gezel schap de commissaris der koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Ca- sembroot, gouverneur Marien van Oost-Vlaanderen, de directeur-gene raal van de rijkswaterstaat, ir. A. G. Maris, de burgemeesters van Gent en Terneuzen, resp< he- F. ipectievelijk de ren Merchiers en mr. P. W. H. Teilegen, de algemeen directeur van de haven van Gent, de heer C. Char- lier en een aantal technici. In Terneuzen werd een kort bezoek gebracht aan de West- of zeesluis, waar onder meer de aandacht werd gevestigd op de schade, die onlangs door het Engelse schip „Fountains Abbey" werd aangericht. Voorts wer den bezichtigd de middensluis voor de grotere binnenschepen en de Oost- sluis, die voor de kleine binnenvaart wordt gebruikt. Daarbij werd de no dige toelichting gegeven door bur gemeester Teilegen, de arrondisse mentsingenieur van de rijkswater staat, ir. J. de Vlieger en de rijksha venmeester van Terneuzen, de heer R. Brouwer. In Grand Hotel „Rotterdam" volg de hierna nog een korte bespreking, waarover naar ir. Maris mededeelde, geen mededelingen konden worden verstrekt. Om ongeveer vier uur is het gezelschap uit Terneuzen ver trokken, waarna de Nederlandse be zoekers de reis naar Den Haag via Perkpolder aanvaardden. Omtrent 't bezoek aan Gent kan nog worden me degedeeld, dat met het jacht „Stad Gent" een rondvaart door de haven werd gemaakt, waarna op weg naar Terneuzen op het Belgische kanaal gedeelte, de thans in uitvoering zijn de verbredingswerkzaamheden in ogenschouw werd genomen. Aan boord van de „Stad Gent" wérd de lunch gebruikt. PROVINCIALE HERV. KERKVERGADERING De Provinciale kerkvergadering van de Ned. Herv. Kerk in Zeeland, die woensdag te Goes bijeen was, heeft zich bezig gehouden met dc urgente vraag van de gemeentevorming. Het ging daarbij om de vraag op welke wijze een gemeente meer een gemeenschap kan worden, zouls zij moet zijn. Er wordt hier steeds meer een nood openbaar, die in menige ge meente klemmend Is. De verantwoordelijkheid voor het geheel van de ge meente verzwakt, wat mede tot uiting komt in het bedanken van gemeen teleden, bij verkiezingen tot ambtsdrager. De vraag Is ter sprake gekomen of vormingswerk, al of niet in een vor mingscentrum mogelijk is en uitkomst kan bieden. Deze bespreking is een voorlopige geweest om te zien hoe de zaken liggen in de verschillende ge meenten, waaruit de leden van de provinciale kerkvergadering afkomstig zijn. De bedoeling is, dat deze mededelingen worden verwerkt in een bre der rapport, dat in .een latere vergadering ter sprake kan komen. Tot leden van dë commissie voor het opzicht zijn herkozen ds. S. P. de Roos te 's Heer Hendrikskinderen en ds. L. P. W. Groenveld te Sluis. Gekozen zijn ds. H. W. v. d. Brink te Bruinisse, oud-kerkvoogd C. A. de Kraker te Zaamslag en ouderling H. J. Simons te Renesse. Tot lid van de provinciale diacona le commissie is herkozen de heer H. Freie te Goes en tot lid van de pro vinciale kerkvoogdij commissie de heer C. Philipse te 's Heer Arends- kerke. Gekozen werd tot lid van deze laatste commissie ds. J. S. Scholten te Terneuzen. Groot aantal benoemingen Ds. S. J. M. Hulsbergen uit Roede- kenskerke opende als oudste van de aanwezige predikanten deze vergade ring. Herdacht werd het overlijden van ds. F. Don, die lid was van de provinciale kerkvergadering. Nadat als praeses was herkozen ds. F. S. Kloo'sterman uit Vlissingen, werd de leiding aan hem overgedragen. Als gewoonlijk op de eerste verga dering van het jaar, waren er ook nu veel benoemingen te doen. In de plaats van de heer P. van Kleunen uit Goes is als assessor gekozen ou derling M. Krijger uit Bruinisse, ter wijl als zijn secundus werd hei-be noemd ouderling J. Glas te Kapelle en als zijn tertius oud-kerkvoogd K. C. A. de Kraker te Zaamslag. Tot lid van het Breed Moderamen is benoemd ouderling Slager te Aar denburg; als secundus en tertiusleden ds. H. Bouter te Stavenisse, ds. J. F. Wagener te Zoutelandc en ouderling J. Traas te Nieuwdorp. VAN Hel TOT BESTELLING BLEEF UIT Mejuffrouw Matzinger moest in februari 1950 een en ander bestellen bij een zaak buiten Zeeland. Daartoe schreef zij, destijds in Oudelande woonachtig, even een briefkaartje en wierp die in een brievenbus t-e Goes. Van de bestellingen hoorde of zag zij niets meer.... Nu is mejuffrouw Matzinger on derwijzeres in Deventer. De geschie- GROOT, In een der Vlissingse stralen lag een stuk hout. Een gemeen stuk hout, met twee grote spijkers er in, de pun ten opwaarts gericht. Een geniepige val voor argeloze wielrijders. Maar, lieve mensen, er wordt voor ons gezorgd. Werkelijk, ge hebt mis schien wel eens een kruimeltje kri tiek op de overheidmaar diezelfde overheid heeft toch ook vele, uit het goede overheidshout gesneden diena ren. Een hunner zagen wij in actie. Met datzelfde stuk hout. Het was een ageMl van politie. Hij stapte van zijn rijwiel (een agent berijdt een rijwiel geen fiets), bukte zich en nam het gemene stuk hout op. Vervolgens be klom hij zijn rijwiel weer en reed plechtig, in een bedachtzaam tempo henen. Eerst bij dc eerstvolgende overheids-papiermand stopte hij, steeg weer af en deponeerde het ge niepige houtwerk zorgzaam in de mand. Een gevaar op de weg was af doende bezworen. Onze eerbiedige hulde. Want slechts hij die groot is in het kleine kan ook waarlijk groot zijn in het grote. denis met de briefkaart is al acht jaar geleden en uiteraard was zij die geschiedenis al lang vergeten. Haar geheugen werd echter opgefrist, toen zij onlangs de briefkaart in haar bus vond. Het is gebleken, dat deze kaart acht jaar klem heeft gezeten ergens in de brievenbus, waaraan juffrouw Matzinger haar had toevertrouwd. Toen men onlangs bezig was de bus te verbouwen kwam de kaart tevoor schijn. Men heeft haar onverwijld naaf juffrouw Matzinger geretour neerd ZESTIG JAAR. In deze rubriek zijn reeds vele gouden bruiloften vermeld. Maar nu vernemen v/e uit Domburg, dat daar een echtpaar woont, dat op 2 maart zijn zestigjarig hu welijksfeest hoopt te vieren. Het is het echtpaar A. Francke-Kodde, dat dit heugelijke feit in intieme kring zal herdenken. De heer A. Franckc is thans 84 jaar en zijn vrouw W. Francke-Kodde 85 jaar. Zij wonen Roosjesweg 3 te Dom burg. SUCCESVOLLE BOXER. De Middelburgse heer M. Zejjle- maker kreeg met zijn mooie boxer Rix een zilveren beker op de clubmatch van de Nederlandse Boxerclub, die onlangs te 's-Her- togenboseh werd gehouden. Die zilveren beker betekende: de twee de prijs voor Rix en in de jeugd- klas (reuen). Brandwonden Kloosterbalsem zuivert en ge- neest de wond. bevordert de groei van een nieuwe huid. j Kloosterbalsem "geen goud zo goed" Op Schelde vastgelopen schepen weer vlot De 600 ton metende Belgische Kem penaar „Erna" die dinsdagavond tij dens de storm tegen de oostelijke pier van de Terneuzense haven werd ge worpen, is woensdagmorgen met be hulp van de sleepboten „Cobi" en „En Avant V" van de firma Muller weer vlot getrokken. Het schip, dat roer-, schroef- en bodemschade opliep heeft in de Terneuzense haven lig plaats gekozen. Ook het Amerikaanse vrachtschip „America Hunter", dat dinsdagavond ter hoogte van de „Lage Springer" op de Westerschelde vastliep, is woensdagmorgen om kwart over ze ven bij hoog water door de sleepbo ten „Scaldis" en „Schelde" vlotge- trokken. De „American Hunter" heeft de reis naar Rotterdam voortgezet. Bij het vastlope nverspeelde het schip een anker, waarnaar door een ber gingsschip van de firma Van den Ak ker uit Vlissingen tevergeefs is ge vist. Vanochtend zouden deze pogin gen om het anker boven water te ha len worden voortgezet. Universitaire examens 'toatituoiêy&.f Actifral-10 van PHILIPS -ROXANE Niet alleen A en D maar alle vitaminen die U nodig hebt. Een flacon van 100 dragees ƒ2.88 Nu óók voordelige gezins verpakking van 150 dragees ƒ3.75 Phillpj-Roiane Nederland NV. - Amsterdam Vlissings echtpaar bij Vught verongelukt Man aan gevolgen overleden De 24-jarige A. T.-van den C. uit Vlissingen, die vrijdagavond bij een auto-ongeluk onder Vught zwaar werd gewond, is dinsdag aan de ge volgen overleden. Vrijdagavond reed hij met zijn vrouw en zijn ouders van 's Hertogenbosch naar Tilburg. Op de Helvoirtseweg moest de auto, die bestuurd werd door de vader, naar links uitwijken. Een passerende vrachtauto werd daarbij geraakt, een tweede vracht auto werd nog ontweken, maar een botsing met een andere personenau to was niet meer te vermijden. Zwaar gewond werden de inzittenden naar een ziekenhuis vervoerd, alsook de inzittenden van de aangereden auto. In de nacht van zaterdag op zondag was de 55-jarige vader reeds overleden. Tewaterlating ,,Argo Chios" Zaterdag 8 maart, des middags kwart over twaalf, zal van de werf van de N.V. Kon. Mij. „De Schelde" te Vlissingen het 14.260 ton metende motorvrachtschip „Argo Chios" te water gelaten worden. Het schip behoort tot de serie van tien schepen, welke op „De Schelde" worden gebouwd in opdracht van de Stichting Nederlandse Scheepsbouw^ Export Centrale voor rekening van Shipping Developsments Corporation, Panama. Mevrouw J. W. HupkesDamme, echtgenote van de president-directeur van „De Schelde", zal de doopplech tigheid verrichten. Afscheid ds. H. Johannes Ds. H. Johannes, evangelisch lu thers predikant te Vlissingen-Middel- burg, zal in verband met zijn beroep naar Breda, zondag 2 maart a.s„ des morgens om 10 uur afscheid nemen te Middelburg en zoals reeds gemeld des middags om 3 uur te Vlissingen (kerkgebouw doopsgezinde gemeen te). KWARTEEUW HOOFD BREESCHOOL Ruim 2400 Middelburgse kinderen opgeleid voor de „grote school" Mejuffrouw E. J. Bosschaart, de hoofdleidster van de christelijke kleu terschool aan de Bree te Middelburg, mocht het eigenlijk niet weten, dat zij a.s. zaterdag gehuldigd wordt ter gelegenheid vati haar Ji0-jarig ju bileum. Enkele weken geleden Is mej. Bosschaart echter ziek geweest en in die tijd hebben haar kleuters het „feestprogramma" voorbereid. Maar het valt voor een broekje van vijf of zes helemaal niet mee om een „ge heim" te bewaren, vooral als je de „juf" een hele tijd niet ziet. Om kort te gaan, toen mej. Bosschaart na haar ziekte weer op school verscheen, konden de kinderen ,Jiét geheim" niet meer bewarenNog enkele daag jes, juf, dan is het groot feest; en we hebben er ook versjes voor ge leerd- - Zo kwam „juf" het dus te weten, dat zij zaterdag gehuldigd wordt. Veertig jaar geleden betrad mei. Bosschaart als kleuterleidster van 22 lentes, de school aan de Bree, nadat zij in Vlissingen de Fröbelcursus ge volgd had. Zij begon met een salaris van f 12.50 per maand, „en dat was één van de best betaalde scholen in Zeeland", vertelde mej. Bosschaart. Toen zij er kwam, waren er drie klassen, die later uitgebreid werden tot vier, waarin momenteel ruim 140 kleuters opgeleid worden voor de stap naar de „grote school". „Ik kan niet begrijpen, dat het al 40 jaar geleden ls, zo vertelde ons mej. Bosschaart. „De tijd is omgevlo gen. En ik voel me nog echt jeugdig; dat komt, omdat je met de kinderen moet meedoen, ook wanneer ze ra votten op de speelplaats". En liet zijn zo tussen de 2500 en 3000 Mid delburgse kleuters, die er voor zorg den, dat mej. Bosschaart zich zo lang „jong" is blijven voelen, 15 jaar als leidster en 25 jaar als hoofd van de school. In vele Middelburgse gezinnen is mej. Bosschaart dus lang geen on bekende. Wat zij bijzonder prettig vindt, is het zien opgroeien van een deel van haar vroegere „kleuters" tot thans achtenswaardige hoofdste delijke burgers. Van verschillende kinderen heeft zij de ouders ook op school gehad en er zijn zelfs een paar kleuters, waarvan de grootmoe der nog torens van blokken heeft ge maakt onder leiding van mej. Bos schaart. Niet alleen de school Niet alleen aan de kleuterschool heeft zij haar krachten gegeven. Ve le jaren was zij ook onderwijzeres aan de zondagsschool „Jachin" in Middelburg, werd als eerste voorzit ster gekozen van de mede door haar opgerichte Middelburgse damesafde ling van het Rode Kruis en was als bestuurslid van „Pro Rege" belast met het bezoeken van zieke militai ren. Over haar kleuters en over de bezoeken aan de in Middelburg gele gerde soldaten kan zij uren praten. „Het was een prachtig werk", zegt mej. Bosschaart. Op eerste kerstdag van 1939 In de mobi lisatietijd bezocht zij tezamen met enkele bestuursleden niet minder dan 75 zieke militairen, die allen voorzien werden van een heerlijke fruitmand, waarvan de inhoud welwillend werd afgestaan door Middelburgse winkeliers. En tijdens de eerste meidagen van 1940, toen Duitse en Nederlandse jagers boven Middelburg met el kaar in luchtgevechten gewikkeld waren, was mej. Bosschaart één van de weinigen, die nog in het ziekenhuis aanwezig waren om op de zieken te passen. (Slot van pag. 1) op de grote wenselijkheid om de ri vier tussen Walsoorden en Zandvliet te normnliseren. De stroom zou daar een normale breedte gegeven moeten worden, die regelmatig vermindert van 8600 meter bij Hansweert tot ongeveer 1500 meter bij Zandvliet. Tevens zou de diepte moeten worden vergroot tot -14 meter onder laag- water op de drempels en -15 meter buiten de drempel. De vaargeul in het genormaliseerde gedeelte dient 'n breedte van 500 meter te krijgen. De dijken zijn zo geprojecteerd, dat slechts een van de twee geulen voor Walsoorden behouden blijft en dat ook de krib aldaar verdwijnt. Tevens zou ook de gevaarlijke geul bij de Zimmermanpolder tussen Bath en Waarde, die een sterke zijstroom geeft op de schepen in het hoofd vaarwater, door de noordelijk aan te leggen dijk worden afgesneden. De moeilijke bocht van Bath zou door een en ander worden verbeterd. Naast deze moeilijkheden bij Bath, die dus door normalisatie van de Schelde kunnen worden opgeheven, zijn er echter nog twee andere bar rières voor de vaart van grote tank schepen naar Antwerpen. De eerste hiervan is gelegen in de Wielingen. Op de drempel van de Wandelaar en de Schuur staat na melijk slechts 9.50 meter onder laag water. Voor tankers van 100.000 ton zou deze diepte op 12 Ineter moeten •ijksunlversiteit slaagde i worden gebracht. En dat over een Aan de voor het semi-arts examen v. Hootegem te Sluis. Aan dc stichting Klinisch Hoger Onderwijs te Rotterdam slaagde voor het artsexamen dc heer D. J. Dronkers, vroeger te Middelburg. Aan de Technische Hogeschool te Delft slaagde voor het ingenieurs examen Natuurkunde de heer J. H. van der Ven te Middelburg. breedte van 300 meter en over een gebied van niet minder dun 16 km! Daar de bodem ter plaats uit harde specie bestaat cn de verdieping van de belde drempels zou moeten ge schieden in de richting vgn eb- en vloedstromen, verwacht ir. Bonnet geen aanslibbingen, zodat geen hoge onderhoudsbaggerwerken zouden moeten worden uitgevoerd. Advertentie Een andere hindernis wordt nog gevormd door het Zuidergat, dat over een lengte van twee kilometer eveneens van plm 10 meter op onge veer 12 meter diepte onder laag wa ter zou moeten worden gebracht. Kosten Nu de k09ten van dit alles. Ir. Bon net heeft de uit te voeren werken langs de Schelde voor de doorvaart van vijftigduizend tonners op onge veer honderd miljoen francs ge raamd. Voor het grote plan van de norma lisatie stolt hij het zo, dat dit grote werk eigenlijk geen extra uitgaven voor de Belgische staat zou vergen. Door het aanleggen van de dijken voor de normalisatie verwacht hij namelijk, dat er veel minder in de stroom zou moeten worden gebag gerd. Deze bezuiniging berekent hij op honderd miljoen francs per jaar of wel de interest van een kapitaal van twee miljard franc. Bovendien, wanneer op korte ter mijn een overeenkomst kan word getroffen met Nederland voor de i. voering van de normalisatiewer behoeft men dun de dijken niet verhogen, zo merkt ir. Bonnet Daarom zou hij het dus billijk acht dat Nederland ook zou bijdragen i:i de kosten van dc dijken voorzien in het Belgisch normullsatiepla». Om Het is dus geen wonder, dat mej. Bosschaart altijd tijd tekort komü Want zij zou zo graag de zieke, kleu ters van haar school bezoeken/ „Maar het komt er gewoon niet van" verzucht de thans 62-jarige hoofd leidster. Maar zaterdag viert zij feest met alle kinderen en over enkele wé ken wordt er een officiële receptie gehouden, waarop ongetwijfeld vele oud-leerlingen en andere belangstel lenden mej. Bosschaart zullen komen gelukwensen. Yersekes vissersvaartuig tijdens storm gezonken Tijdens de hevige sneeuwstorm van dinsdagavond is liet vissersvaar tuig Yerseke 76 van schipper R. van Stee in ernstige moeilijkheden ko men te verkeren en tenslotte gezon ken. De drie bemunningsledën wisten zich te redden. Een en ander was gevolg van 't feit dat de Ye. 26 in „De Harde Hoek" door de sneeuwstorm in moeilijkhe den kwam. De Ye. 76 voer ter assis tentie uit en nam de Ye 26 op sleep touw. De Ye. 76 kreeg echter op weg naar de haven een draad in de schroef, waardoor het vaartuig bo ven de oesterputten voor anker moest gaan. Pas toon hegon een lan ge strijd tegen de aanstormende zee, want het anker van het schip slipte. De Yerseke 56 en Yerseke 3 voeren ter assistentie uit en deden enkele vergeefse pogingen de verbinding met de Ye. 76 tot stand te brengen. Toen het schip vrijwel tegen de glooi ing lag. konden de drie bemannings leden, schipper Van Stee, R. Salm en D. Minnaard zich in veiligheid stel len. Het schip sloeg op de glooiing ka pot, waarna het zonk. Tijdens het verlenen van hulp, gebeurde nog een ongeluk. Schipper F. van Damme gleed namelijk uit. op de nat gewor den steiger en brak een been. De steigers boven de oesterputten wer den over een lengte van ruim 50 me ter vernield. Woensdag zijn de in de scheeps romp van het gezonken vaartuig ge slagen gaten voorlopig gedicht, waarna de Ye. 76 door de Ye. 3 en de Ye. 55 naar de werf van de fa. Van Os is gesleept, waar het vaar tuig 's avonds op de helling is ge draaid. Vijfde Zeeuwse Landjuweel Aan het vijfde Zeeuws Landjuweel zullen thans nog de volgende vereni gingen deelnemen; r.-k. parochiale toneelgroep te 's-Heerenhoek, „Kunst vrienden" te Goes, „Oefening en Ver maak" te Oostburg en „Nut en Ge noegen" te Schoondijke. i Aftvartentte) dat met de normalisatie voor Neder 'oden. land ook uitgestrekte ,.labeur"-gron- den do gronden van Saaftingo zouden worden gewonnen, acht hij dit temeer con reden dut Nederland een deel van de kosten op zich noemt. Alles bij elkaar, Is het volgens ir. Bonnet mogelijk de werken uit te voeren met leningen van 5 die kun nen worden afbetaald met de jaar lijks op baggonverken te bezuinigen 100 miljoen franc. De gehele afbeta ling van hot geleend kapitaal zou dan in 85 40 J:inr kunnen geschie den, zodat de verbeteringswerken niets zouden kosten. Daar schepen van 100.00 ton niet in een nabije toekomst in de vaart komen ,acht Ir. Bonnet het geen be zwaar, dat het ontwerp in étappes uitgevoerd wordt. Snerpende pijnen van brandend maagzuur? Maar neem dan toch Rennies. 1 Die doven de zuurbrand dadeigk. Vele tienduizenden lijders aan bran- lend maagzuur verbreiden de roem van Rennies. Ze z(jn dan ook een ware jitkomst ook in de hardnekkigste gevallen. En U hoeft helemaal niet in iet onzekere te zijn over het resultaat, ze helpen vanaf 't eerste ogenblik dat i ge Uw eerste Rennies laat smelten'op dc tong. U voelt de zuurbrand doven; één of twee minuten en alle leed is ge- VANDAAG. Middelburg Electro: „Duistere drif ten", 7 en 9.15 uur, 18 J. Schouwburg: „Faust", 1.30 uur, Vlissingen Alhambra- „De Wentel trap", 7 en 9 uur, 18 J. Luxor: „De graaf van Monte Crtsto", 8 uur, 14 j. Britannia: Uitvoering HB.S.-vereni- ging, 7.45 uur. Goes Grand: „De pijnloze bevalling". 3 voorstellingen. Schuttershof: „Der Messias", chr. oratoriumver. „Willem 't Hooft", 8 uur,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2