Nog geen beslissing in le klas zaalhandbal door Marathon-zege Algemene sporttotalisator bepleit KORFBALSPORT !N TH0LEN BILJARTKAMPIOENSCHAPPEN HOOFDKLAS LIBRE MAANDAG 27 JANUARI 1958 P ti O V l N O I A LE ZB BUW8B O O U E A'N T 5 STRIJD TUSSEN TONIDO EN EMM. WORDT BELANGRIJK Marathon-dames bleven tegen Hellas op het nippertje ongeslagen IN KEN BIJNA VOLGEPROPTE Middelburgse veilinghal klonken 'zaterdagavond enthousiaste aanmoedigingskreten voor zeven Marathon- en zeven Hellashamlhallers. Er stond heel veel op liet spel voor beide ploegen: bij een verdeling van de punten waren de Goesenaren kampioen en zouden de Vlissingers degraderen. Marathon won de titanenstrijd met 76 en het betekende nog geen titel voor Hellas en evenmin nog een degradatie voor de Vlissingse zeven. Het betekende wél een vergroting van de spanning in de eerste klas heren van de Zeeuwse zaalhandbul- eompetitie tot een ongekend maximum, want Hellas en Tonido hebben thans evenveel kans op het kampioenschap als EMM en Marathon deze op degradatie hebben. De laatste wedstrijd tussen Tonido en EMM wordt dan ook uitermate belangrijk, want bij een gelijk aantal punten beslist het doelgemiddelde. Alleen voor degradatie moet een beslissingswedstrijd worden gespeeld als twee ploegen gelijk eindigen. Marathon en Hellas waren de twee laatste ploegen, die de „arena" bin nentraden van de veilingzaal. waar het nog nooit zo druk was als deze zaterdag. Het begin van de overi gens op voortreffelijk peil staande strijd verliep wat zenuwachtig, hoe wel Marathon zeker gevaarlijker was. Dank zij het uitstekende werk van de Goese keeper bleef Hellas voor een achterstand gespaard, de Bevelanders namen zelfs de leiding (na 8 min.) en daarna ontwikkelde zich een strijd, die het aanzien ten volle waard was. Meermalen zagen we vooral van Hellas-zijde vloeiende combinaties, die evenwel de juiste afwerking misten. Bovendien maakte de Goese ploeg eerlijk gezegd niet de indruk, dat hij voor het kampioenschap vocht. Er werd wel uitstekend gespeeld, maar de wil om te winnen was er niet. Die was er nu juist bij Mara thon wel. De Vlissingers vochten voor het behoudt van het eerste klas- serschap en zij verdiende daarom de kleine zege volkomen. Nadat de rust met 21 voor Marathon was ingegaan, kwamen pas de doelpunten. De Vlissingse ploeg liep uit tot 4I, maar Hel las sloeg hard terug. Tot 44 kwamen de Goesenaren en toen steeg de spanning ten top. Mara thon nam de leiding (54) en in de volgend»' minuut werd de wed strijd eigenlijk beslist: door een fout in de Hellas-defensie werd het 61 en via een strafworp 7 4. Hellas probeerde nog alles, kwam op 75, in de allerlaatste minuut tot 76, maar toen floot scheidsrechter Koster het einde. De stand in de eerste klas heren is thans. Hellas 6 4 0 2 8 65—56 Tonido 5 30 2 6 4749 EMM 5 2 0 3 4 54—54 Marathon 6 2 0 4 4 56—63 Ongeslagen Ongeslagen is kampioen Mara thon in de le klas dames geëin digd. De zege op Hellas behaal den de Vlissingse dames echter op het nippertje. In deze van bei de zijden goed gespeelde wed strijd stond Hellas 5 min. voor tijd namelijk nog met 10 voor. Drie min. voor 't einde maakten de Vlissingse dames gelijk en in de laatste minuut grepen ze de zege én het ongeslagen kam pioenschap. Hellas diende nog een protest in wegens het niet toe kennen van een strafworp. Deze werd alsnog genomen, maar keep- ster Soetemeijer van Marathon ranselde de bal tot grote vreugde van de Vlissingse aanhang uit het doel. De tweede wedstrijd In deze af deling was die tussen Zeeland Sport en Tonido. Zo heel veel goeds valt er van dit treffen tussen twee vrij hard spelende ploegen echter niet te schrijven. De Zeeland-Sportdames speelden beter samen en dat lever de hen een 63 zege op. De stand in de dames le klas. waarin 3 ploe gen nog voor degradatie in aanmer king komen, is: Marathon 6 6 0 0 12 30— 9 Zld. Sport 5 2 0 3 4 24—30 Hellas 6 2 0 4 4 41—41 Tonido 5 1 0 4 2 23—38 De grootste spanning beleefden de enkele honderden toeschouwers bij WalcherenOlympus voor de 2e klas heren, waarbij de 107 zege van Waleheren een lelijke streep door de Olympiis-rekening beteken de. Hoewel Waleheren het grootste deel van de wedstrijd in de aanval was, duurde het voor doel allemaal veel te lang. Het was dan ook in de laatste 8 min, dat Walcheren meer schoot, en daarmee de zege uit de veilinghal meenam. Walcheren liep uit tot 30, maar dank zij goalgetter Joost Oranje werd het 43 voor Olympus en ge steund dooi- het prachtige werk van do fantastisch reagerende Olympus- keeper, kwam deze ploeg zelfs op 47. Toeri kwam de Walcheren - doelpuntenmachine goed los: 77 met nog 3'^ minuut te spelen. De spanning was te snijden. Acht-zeven voor Walcheren, 97 en tot slot 10 7. Olympus tekende nog protest aan omdat er 5 minuten te lang gespeeld j zou zijn. Voor de res. le klas heren tra den Marathon H- en Hellas II in het strijdperk. Na 4 minuten was het al 32 voor Marathon en zo bleef het tot de rust. Was in het eerste ge deelte vrij slecht handbal tezien ge- „Ned Beroeps Voetbal Bond" opgericht In september met volledige profcompetitie beginnen Te Utrecht is zondagmiddug de op richtingsvergadering gehouden van de N.V. „Nederlandse Beroeps Voet bal Bond", die zich de beoefening van het voetbalspel op basis van volledig professionalisme ten doel stelt. De raad van bestuur wordt gevormd door de heren P. B. Swart (voorzit ter). J. A. A. Toussaint (secretaris- penningmeester) en mr. Heskes (ju ridisch adviseur), allen te Den Haag. Naar werd medegedeeld zou het maatschappelijk kapitaal van deze n.v. zijn volgestort, binnenkort zal voorts een obligatielening worden uitgeschreven. Het is de bedoeling van de „N.B.V.B." om in september a.s. te beginnen met een competitie. Daaraan zouden 16 teams uit alle delen van het land deelnemen. geven, na de rust was het spelpeil aanmerkelijk beter met ook hier een summum aan spanning. Marathon liep uit tot 53, Hellas in tot 55, het werd 65 voor de Vlissingse re serves en het laatste doelpunt was weer voor de Goesenaren (66). Voorts werd hier nog gespeeld MarathonOlympus voor de afde ling van de damesjunioren A. De Olympus-meisjes behaalden de twee de zege in successie en hoe: met 7— 0 werden de stadgenootjes van Ma rathon aan de zegekar gebonden. In Goes In Goes was het programma dit- maal niet zo belangrijk, omdat er I ditmaal geen lc klas-wedstrijd op 't j •programma stond. Toch kon men genieten van uitstekend zaalhandbal. In de heren 2e klas gaf Volhar- ding een lesje aan Fortuna uit Bergen op Zoom. Wat spelpeil en techniek betreft is Volharding ze- ker één van «lc besten, zo niet d«' beste uit deze klas en door de 179 zege, die zaterdagavond be-] ha^ld werd kwamen de Goesena- I ren weer dichter bij het le klas- serschap. In de dames 2e klas wist De Meeu wen lange tijd stand te houden te gen Walcheren cn met de rust was het nog 0—0, maar na de rust be gon het uithoudingsvermogen te tel len en toen bleek steeds meer. dat Walcheren technisch, taktisch en qua lichamelijke conditie beter was. Dat was ook uit de eindstand te lezen... een 50 zege voor Walcheren. In de dames 3e klas is Hontenisse oppermachtig. Dat moest ditmaal ODI ondervinden, «lat met 90 het onderspit dolf. In dezelfde klas kwam Volharding tot een voortreffe lijke prestatie door onverwacht Hel las II met 53 te verslaan. Het was de eerste zege van Volharding. In de heren 3e klas versloeg Fortuna II met 74 ONO uit Kapelle. Bei de ploegen spelen voor het eerst in de zaalhandbalcompetitie en wie met dit feit rekening houdt, kan zeg gen dat er goed handbal te zien was in deze wedstrijd. Bij de dames-junioren B kwam To nido door Hellas met 61 te ver slaan nog wat dichter bij het kam pioenschap. Tonido heeft aan één punt uit nog twee wedstrijden nu voldoende. ONO kon ook tegen De Meeuwen geen winst behalen (36). Gatsonides van 58e naar 5e in Rally Monte Carlo Guv Monraisse. een 25-jarige Frans man, die amper 1,50 meter meet, heeft de 27e rally van Monte (.ar'? gewonnen. Verrassend was, dat ae Nederlander Gatsonides in 't algemeen klassement de vijfde plaats bezette, i Het is bijna ongelooflijk geweest wat de équipe GatsonidesBecquart heeft klaargespeeld. Na aankomst te Monte Carlo, toen de klassements proef nog moest worden gereden, stond deze ploeg als één na de laat ste genoteerd op de58e plaats van het routeklassement. In de klas- sementsploeg blonk Gatsonides zo uit, dat hij tenslotte naar de 5e plaats geklommen was. Het is geen wonder, dat 19 ploegen in deze klas sementsproef moesten opgeven, want het traject bestond uit een aaneen schakeling van bochten, haarspeld bochten en bergen. Bovendien waren de wegen zeer glad. De officieuse uitslag luidt verder: 2. Alcx Gacon-Leo Borsa ,(Fr.)m. Alfa Romeo (groep Lissabon) 2234,9 str.p. 3. Leif Void Johansen-Finn Kopperud (Noorw.) met D.K.W. (groep Oslo) 2559 str.p. 4. Walter Loffler-Carsten Johansson (Duitsl-Noorw.) met Vol- Ivo (groep Oslo) 2907 str.p. 5. Maus Gatsonides-Marcel Becquart CNed.- Fr.) met Triumph (groep Den Haag) 2913 str.p. 6. Peter Harper-Peter El- bra (Gr.-Br.) met Sunbeam (groep Oslo) 2928 str.p. 7. Carl Spjuth-Gino Anzil (Zweden) met Alfa Romeo (groep Oslo) 3152,8 str.p. 8. Henri Ziegler-Julien Cots (Zwits.) met Sun beam (groep Lissabon) 3400 str.p. 9. Jean Maurin-Robert Blanc (Fr.) met Alfa Romeo (groep Lissabon) 3609 str.p. 10. Robert Nelleman-Mo- gens Skarring (Denem.) met Ford (groep Rome) 3800 str.p. Elliot liep mijl in 3 min. 59.9 sec. De Australië! Hero Elliot heeft Voor 8000 toeschouwers op de sintelbaan van het ..Olympic Park" te Melbourne de mijl gewonnen in de tijd van 3 min. 59.9 sec. Halverwege de race verwijderde Elliot zich van zijn con currenten en met ongeveer 25 meter voorsprong passeerde hi) als eerste de eindstreep. Elliot, die 19 jaar is, is de vierde Australische atleet, die de mijl afleg de binnen de vier minuten. Zaalhandbalkampioenen De zaalhandbalkampioen-van de af deling West-Noord-Brabant zijn thans bekend. Bij de dames is EBHV (Bre da) op de eerste plaats geëindigd, ter wijl Longa (Tilburg) tweede werd. Ook bij de heren werd EBHV eerste, terwijl hier Volt (Tilburg) de tweede plaats voor zich opeiste Deze ploegen zullen op zaterdag 8 februari in de Goese veiü'nghal aantreden tegen de Zeeuwse dames- en herenploegen, die op de eerste en tweede plaats geëin digd zijn. Anderson speelde gelijk tegen leider v. d. Sluis To Utrecht is zaterdag het toernooi voortgezet om het persoonlijk dam kampioenschap van Nederland met het spelen van de partijen uit de der de ronde. De uitslagen luiden: S. Boer (Alblasserdam)O. Drcnth (Emmen) 0—2: D. J. Jurcka (Ede) J. M. Bom (Rotterdam) 02; B. Dukel (IJmuiden)J. J- de Vries (Rotterdam) 11; J. H. de Kluyver (Vlaardingen—W. F. van der Sluis (Amsterdam) 02: W. Roozenburg (Rotterdam)ir. G. E. van Dijk (Wageningen) 1—1. De partijen AndersonEdink en AnsemsHuisman zijn uitgesteld tot een latere datum. R. C. Keller was in deze ronde vrij. Zondag werden de wedstrijden voor de vierde ronde gespeeld: Van der Sluis (Amsterdam)Anderson (Goes) 1—1; De Vries (Rotterdam) De Kluyver (Vlaardingen) 11", Bom (Rotterdam)Dukel (IJmui den) 11; Drenth (Emmen)-Jurcka (Ede) 11; Keiler (Amsterdam) Boer Alblasserdam20. Na vier ronden heeft Van der Sluis de leiding met 6 punten, gevolgd door Keiler met 5 punten. Er is zat er dun druk geskied op de ,J*qsbank" bij Arnhem. H Honderden liefhebbers van de ee skisport en evenzovele kijkers j§ waren hier samengestroomd. De bijgaande foto geeft een overzicht weer, dat een goede j§ indruk geeft van de drukte. n liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil Zeeuws K.N.V.B.-team tegen eerste divisieclub D.F.C. Het bestuur van «lc K.N.V.B. af deling Zeeland Ls erin geslaagd reeds nu» een verbintenis te sluiten met de eerste divisieclub D.F.C. uit Dor- I drecht voor een te spelen wedstrijd 'tegen het Zeeuws K.N.V.B. elftal. Het staat reeds vast. dat de ontmoe- ting op zaterdag 14 juni zal worden gespeeld. De plaats van de wedstrijd is nog niet bekend. Aangezien «le Dordtse ploeg een goede kans maakt tot de ere-divisie door te dringen, mag van een buitengewoon sterke tegenstander worden gesproken. Nederlands record voor Mary Kok in Bremen Tijdens internationale zwemwedstrij den in het 25-meter bad van Bremen heeft de Robbenzwemster Mary K«>k de 400 meter vrije slag afgelegd in de uitstekende tijd van 4 min 56.2 sec., waarmee zij het Nederlandse re cord van Corrie Schimmel met 1,8 sec. verbeterde. Corrie Schimmel was sedert 16 november 1956 Nederlands lecordhoudster (4.580) Deze 4.56,2 betekent tevens de beste Europese tijd ooit in een 25-meter bad op deze afstand gemaakt. Deze I tijd kan echter niet als Europese re cord worden erkend, omdat de presta tie in een 25-meter bad in plaats van op een 50-meter baan werd verricht. Judith de Nijs, eveneens van de Robben, werd tweede in 5 min. 1,3 sec., waarmee zij haar persoonlijk re cord met 4,3 sec. verbeterde. De Gooi-zwemster Jans Koster klasseer- de zich als derde in 5.12De Duit- "se Ingrid Künzel kon het niet verder brengen dan de vierde plaats met 5 min. 21.3 sec. Ada den Haan (Eindhoven) revan cheerde zich op de 200 meter school slag voor haar in oktober jl. te Mün- chen Gladbach geleden nederlaag te- i gen de Duitse Wiltrud Urselmann. j Ada noteerde 2 min. 48.5 sec. en Wil trud Urselmann tikte als tweede aan in 2,49,6. Van de Guchte speelde met gemiddelde van 15,62 Zaterdag en zondag zijn in café „Gillissen" te Middelburg «le eerste wedstrijden gespeeld van het biljart- kampioenschap hoofdklas libre van het district WalcherenZuid-Beve land. waarvan dc organisatie in han den is van dc hoofdstedelijke vereni ging „KOT". Na de laatste partij van zondagavond bleek wel, dat «le span ning er tot de laatste partij zal in- blijven on zelfs dan pas de beslis sing in deze enerverende strijd te verwachten is. De deelnemers aan deze eindstrijd zijn: J. van de Guchte van O.H.G.L., Ovezande. L. Westdorp van O.B.K. ijijiir.iiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiini 1 Een dubbeltje per 1 mannetjes-kanarie 1 De lijst van medewerkers aan H de dubbeltjesactie vqpr „Sport Steunt Zonneveld" is weer uit- f§ g.'breid. De Vlissingse kana- s rievereniging „Vogelvreugd" ee aangesloten bij de algemene Nederlandse bond voor kana- M rieteelt en vogelbescherming, h zal voor elk door een der le- ee den in dit jaar gekweekte man- netjeskanarie een dubbeltje storten. Een leuk idee. waar- m ze uit eens te meer blijkt, dat sportmensen van allerlei aard het werk van het comité een goed hart toedragen. in Olympische winterspelen op Europese televisie? Wellicht in kleuren Volgens een mededeling van de di recteur-generaal van de Olympische winterspelen in 1960 in Squaw Vallye in Amerika zullen de wedstrijden „Li ve" per televisie naar Europa worden uitgezonden, indien tegen die tijd de transatlantische televisie werkelijk heid is geworden. Wellicht zullen dan «le uitzendingen in kleuren geschie den Ook in Tholcn heelt korfbalsport vaste voet aan de grona gekregen. De vereniging „Eendracht", die uitkomt in de tweede klas van de Zeeuwse Korfbalbond, zorgt er voor, dat bijna vijftig jongens en meisjes deze sport kunnen beoefenen. Muar zij spelen niet alleen in de competi tie, waarvoor zij overigens verre rei zen moeten maken, ook trekt „Een dracht" af en toe naar' toernooien. Tij dens zo'n toernooi, op Brabants grond gebied, werd deze foto van een aan tal Thoolse korfballers en korfbalsters gemaakt. Knielend van links naar rechts: Joke Jansen, Adrie Prinsen. Rie Koomans, Corrie Koster, Janny van Zanten, Saar Sachariasse en Em- mv Krammer. Staande v.l.n.r. Simon Jansen, Gerry de Hond. Kees Jansen, Jan Tichem, Kees Moeliker, Adrie Alsacker, Atty Duinker en Paul Duin- ker. V olleybaluitslagen afdeling Walcheren HTS III—EVVC IV 3-0; Marathon II-M. de R. II 2—2; M de Ruyter— MVC 3—1: Marathon-VCU 3—0; EV VC II—HTS 3—1; Zuiden—EMM 2—2; M. de Ruyter III—MTS IT. 1—3. De Amerikaan Dave Sime heeft tij dens indoorwedstrljden te Washington de 80 yards in 7.8 seconden gelopen. Dit Is 0.2 seconden onder het officieuze wereld record, dat op zijn naam stond. Wiardi Beekman Stichting bracht rapport uit De Wiardi Beekman Stichting heeft liet rapport „Sport en Toto", dat een commissie (bestaande uit de heren C. de Groot, E. Kupers jr., C. Ras, mr. M. Vrolijk en mr. dr. N. H. Wiarda) in haar opdracht heeft sa mengesteld, gepubliceerd. De reeds voor en ook kort na de Tweede We reldoorlog in ons land ondernomen pogingen tot het oprichten van voet balpools zijn, aldus dit rapport, op niets uitgelopen doordat zij in de meeste gevallen werden georgani seerd «loor particulieren, die er een winstobject in bespeurden. Toen echter uit het sportleven zelf op dit terrein stappen werden ondernomen en de voetbalclubs eigen pools gingen oprichten, groeiden deze uit tot een soort „volksbeweging". Het particulier winstbejag was hier aan vreemd en de voetbalclubs kon den de gelden gebruiken ter leniging van de financiële noden, die in vele gevallen nauw verband hielden met hot groeiende semi-professionalisme. Ook elders in 't maatschappelijk leven (o.a. op het terrein van de liefdadig heid) bleken de loterijen hand,over hand toe te nemen. Vooral de inscha keling van de radio bij dit soort ac ties leidde het publiek ertoe het wa gen van een kans als normaal te be schouwen. Opmerkelijk was ook de wijd verbeide belangstelling voor de door diverse dagbladen georganiseer de puzzels. Het lijkt zo vervolgt het rap port onmiskenbaar, dat zich in al deze verschijnselen een verandering aan het openbaren is in de zeden van het Nederlandse volk. Om een en ander in goede banen e leiden acht de commissie het ge- enst, dat een algemene sporttota- isator wordt ingevoerd, zo moge- ijk in de vorm van een overheids- lienst. Daarbij zouden stringente 'K'palingen moeten gelden o.a. om trent de minimum leeftijd der deelnemers, minimum en maximum der inzetten en omtrent het maxi mum der uit te keren prijzen. De verdeling van de opbrengst zou dienen te geschieden op advies van een raad of college, waarin de sport organisaties naast de overheid op be vredigende wijze vertegenwoordigd zouden moeten zijn. Wed-activiteiten den uitgesloten moeten zijn. Bij de buiten deze officiële totalisator zou- verdeling der gelden zou elke sport nen te ontvangen. Oprichting van organisatie een redelijk aandeel die sportaccommodaties. betere sport- uitwisselingen op internationaal ni veau en bevordering van de jeugd- sport zouden aldus mogelijk worden gemaakt. In het buitenland zijn de resultaten in dit opzicht van natio nale sportpools zeer opmerkelijk ge weest. Het rapport besluit: „Gezien de grote belangen die voor ons volk als geheel zijn gelegen in een gezonde sportbeoefening als zinvol en vormend middel tot vrije-tijdsbesteding en ge zien het feit, dat de middelen tot fi nanciering van een en ander, anders dan uit de bron van een totalisator, ook door tegenstanders van een der gelijke instelling niet kunnen worden aangewezen, acht de commissie, met open oog voor de bezwaren die tegen de geest van wedden en gokken be staan. de door haar voorgestane op lossing de voor ons land op dit mo ment meest geëigende." uit 's-Heerenhoek. C. Merk van De Hoek uit Middelburg, F. Melse en C. Reijnhout van A.L.M. uit Middel burg. J. Passenier van V.E.G. uit Souburg, A. Kestelo van A.B.C. uit Vlissingen, M. Houtzager van A.B.V. uit Vlissingen. Reeds in de eerste ronden werden enkele goede presta ties geleverd, waarvan de derde par tij van Van de Guchte wel een bij zonder goede was. De man uit Ove zande beëindigde zijn ontmoeting te gen Kestelo namelijk met een ge middelde van 15.62. zodat hij de 250 caramboles volmaakte in 16 beurten. Voorts kwamen er ook enkele par tijen op het groene laken met een ge middelde van 10 rond eiNals men dat weet, dat de grensgemiddelden van de hoofdklas tussen de 7 en 11 lig gen, mag gesproken worden van een vrij goed toernooi. De hoogste serie werd gemaakt door Westdorp, name lijk 90. De tot nu toe gespeelde wed strijden hadden de volgende uitsla- J. v. d. Guchte L. Westdorp M. Reijnhout F. Melsc M. C. Houtzager A. Kestelo J. v. d. Guchte M. Reijnhout L. Westdorp J. Passenier C. Merk J. Passenier F. Melse M. C. Houtzager J. Passenier M. C. Reijnhout C. Merk L. Westdorp A. Kestelo J. v. d. Guchte Van de Guchte Melse Houtzager Reijnhout 225-31-29- 7,25 250-31-52- 8.06 250-41-29- 6.09 229-41-29- 5.58 250-28-42- 8.92 120-28-21- 4,28 250-25-61-10.— 227-25-44- 9,08 250-25-90-10.— 202-25-54- 8.08 193-25-32- 7.72 250-25-73-10 125-30-20- 4,03 250-30-40- 8,33 179-25-37- 7,16 250-25-62-10 250-29-53- 8,62 154-29-32- 5.31 56-15-13- 3,50 250-16-39-15,62 193-21-55- 9,19 250-21-53-11,90 250-37-31- 6,75 246-37-33- 6,64 BAZO leidt weer in Goese volleybalcompetitie Zaterdag werden in Goes weer wedstrijden gespeeld voor de volley balcompetitie van de afdeling Zuid- Beveland. De dames van Smash wa ren goed in vorm en wonnen dan ook met 80 van EGVC. Het lot van OKK n was vlug beslist, zij verloren met 03 van het veel sterkere Astra. De wedstrijden der heren- teams waren iets spannender. Bazo is door een overwinning op Lamswaarde weer op «Ie eerste plaats gekomen. Toch zal dit team zijn uiterste best moeten doen otn de eerste plaats te behouden. NeptunesAstra in werd een ge lijk spel. De jongst spelers van Astra hebben goed gespeeld. Ook het team van Lamswaarde heeft zich krachtig geweerd, het moest in Astra tenslotte toch zijn meerdere erkennen. Het ver loor met 1S. DAMES Astra 5 4 0 1 9 Bazo 6 3 1 2 8 OKK 4 2 115 Smash 4 12 13 EGVC 5 0 4 11 OKK H 2 0 2 0 0 HEKEN le KL. Bazo 8 6 1 1 13 Terhole 8 5 1 2 12 AV 56 7 4 3 0 S Astra 1 7 3 3 1 7 EGVC 6 0 3 3 3 Lamswaarde 8 0 7 1 1 HEREN 2e KL. Astra II 6 4 119 Smash 6 3 12 8 OKK 5 2 0 3 7 Neptunus 6 2 3 1 5 Astra III 6 0 2 4 4 Vlam 5 0 4 1 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 5