i KRAAN EN DUIKER HAALDEN PERSONENAUTO UIT KANAAL OUD-LEERLINGEN VLISSINGSE H.T.S. HIELDEN LUSTRUM-REUNIE UITSTEKENDE FOKEXEMPLAREN OP TENTOONSTELLING „W.T.C." lh Zeeuwse Almanak menu BURGEMEESTERS WAREN NIET VERHEUGD OVER „VERRASSING" Agenda s PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 27 DliiGDIvLburC luol Op onverklaarbare wijèe in het water geduikeld Toen de heef D. Child, de djrecteur van de Yacht Holidays Ltd" te I^Iid- delburg. dinsdagmorgen in zijn aijto wilde stappen, die bij zijn woning op de Loskade 25 geparkeerd was, keek hij wel even vreemd op. Wantde grote personenauto was nergens te bekennen. Onmiddellijk werd de po litie gewaarschuwd, die nq, ejijg speuren en aan dé hand van wiel sporen en olievlekken to de conplu- sie kwam, dat de auto op onver klaarbare wijze in het kanaal door Walcheren geduikeld was. En aan gezien het kanaal tér plaatse onge veer 8 meter diep is, achtte de poli tie het maar het beste om er een kraan met duiker bij te halen. Er werd niet lang over gepraat en onmiddellijk Vlissingen opgêbeld, waar het bergings vaar tuig „Zee leeuw" van de fa. Van der Tak even uitrustte van het vermoeiende werk van de vorige dagen. De „Zeeleeuw" zette dadelijk koers naar de Zeeuw se hoofdstad, waar alles in het werk gesteld werd om de verkeerd „ge- fiarkeerde" auto naar boven te ha- en. Duiker Piet Oosterlé ült Maas sluis trok zijn duikerpak aan en zweefde naar de bodem van het ka naal om een strop te leggen rond de auto, die ongeveer een meter of vijf uit de kant lag. Een half uurtje later kondjgden grote ojieylekken 'aap,'dat de „dren keling" in aantocht was. Eenmaal met de neus boven water bleek het gevaarlijk om de 1500 kg zware wa gen verder op te takelen, omdat de staaldraad was vastgemaakt aan de uitlaat, die dreigde té breken. Weer zakken dus. En weer ging Oosterlé dé diepte in om de strop wat te ver leggen. Thans ging het beter en me ter voor meter kwam de wagen het water uit, terwijl enkele mannen met een brandslang de modder er af spo ten. Vervojgens werd de „Zeeleeuw" een slag gedraaid om de auto op de kant te kunnen zetten. Het viel echter niet mee .om het gevaarte van de verticale in de ho rizontale stand te brengen. Met de hulp van een andere auto lukte het (Advertentie) Onreinheden ln Dn bloed veroorzaken die Rheumatische Pijnen. Daarom aal to'a bloedzuiverend, Kruschenkuur goed doen. 'n Heerlijke gewaarwording dat be vrijdende gevoel dat over U komt, naarmate de aansporende werking van Kruschen's zes minerale zouten zich op lever, nieren en ingewanden doet gelden en zo uw bloed sneller gaat stromen. Stramheid en pijn val len als 't ware van U af en ge voelt Uzelf allengs weer helemaal de oude. Vraag Kruschen bij uw apotheker of drogist. Zeeuwse veren voeren in mist nagenoeg normaal De veerdiensten in Zeeland hebben gedurende de beide kerstdagen ondanks dé mist, die plaatselijk soms vrij dicht was nagenoeg nor maal gefunctionéerd. Vlissingen Breskens, KatseveerZierikzee en TerneuzenHoedekenskerke onder vonden geen stagnatie. Bij de dienst KruiningenPerkpolder moest op eerste kerstdag alleen de laatste oversteek, om tien voor half elf van uit Kruiningen achterwege blijven en op de morgen van de tweede kerst dag de eerste reis, om tien voor tien vanuit Kruiningen. Van tien voor twaalf 's morgens heeft ook dit veer de verdere dag normaal gevaren. niet, maar nadat twee lange staal draden met behulp van een katrol aan de achterkant van de auto wa ren vastgemaakt, stond de „drenke ling" écliter vlot op zijn vier wielen. Het béhópft geen betoog, dat „redding" veel bekijks trok. (Foto P.Z.C.). Binnenkort vak elektro techniek in leerplan Zoals reeds in het kort gemeld ljeb- ben de oud-leerlingen van de Vlïs- singse h.t.s. (vroeger m.t.s.) in ..Bri tannia" te Vlissingen hun lustrum- rïinie 1957 gehouden in verband met het 10-jarig bestaan van de school. Van overal waren deoud-leer- Iingen haar de Seheidestad gekomen om het door de reünie-commissie op aantrekkelijke wijze saniengestelde programma mee te maken. Er waren oud-leerlingen uit Puitsland, Enge land en zelfs één uit Brazilië, die de kerstdagen met verlof in Zeeland doorbrachten. En voorts waren er vanzelfsprekend reünisten, die in Groningen, Eindhoven, Den Haag of waar ook hun kennis, opgedaan op de Vlissingse school, inzetten voor de welvaart van Nederland. Na afloop van een lezing voor de da mes uit het gezelschap en een excur sie naar „De Schelde" voor de heren, volgde een gezamenlijk aperitif in „Britannia". Hier voegden zich bij het gezelschap burgemeester mr. B. Kolft van Vlissingen, vice-voorzitter van het schoolbestuur van de h.t.s., wethouder W. Qoppe, lid van het be stuur. ir. Q, Kapsenberg, voorzitter van het schoolbestuur, ir. C. J. A. Bax, directeur der school, de heer G. N. van Ginkel, aanwezig namens de directie van „De Schelde", en de he ren R. Th. Wymenga en F. Bode, hoofdbestuursleden van de vereniging van afgestudeerden van h.t.s'en. Het hierop volgend diner werd ge opend door de voorzitter van de reünie-commissie, dé heer C. W. Wöndergem. Burgemeester Kolff wenste namens het gemeentebestuur de h.t.s. geluk met het tweede lus trum. IVJr. Kolff pierkte op, dat het ge meentebestuur streeft naar eén compleet" stél' scholen, namelijk epn l.t.s. eij eep p.f.s. niet de h.t.s. Dé burgemeester stipte voorts aan, dat er naar gestreefd wordt om de h.t.s. tot een zelfstandige school te maken, waarna hij mee deelde, dat binnenkort waarschijn lijk het vak elektro-fechniék in liet leerplan zal worden opgeno men. Ir. Bax ging in het kort de geschie denis na van de school. Hij merkte op, dat de school begon met 24 leer lingen in 1947, terwijl ér thans onge veer 250 zijn. In' zeven aflevéringeri „stuufde" de school 156 afgestudeer den de maatschappij in. Ir. Kapsen berg richtte zich speciaal tot de heer P. Vijn, de vroegere directeur der »ol. De heer Vijn liet zich evenmin onbetuigd en haalde op genoeglijke 'wijze enkele oude herinneringen op. Tot slot werd het béstuur gelukge wenst door de heer Wymenga. De heer Wöndergem dankte de sprekers alsmede de directies van „De Schel de" en „De Vitrite", die financieel steun verleenden. De toneelgroep „Studio" bracht na het diner met de nodige vaart en ver ve het blijspel „Slag om Diana" over het voetlicht, waarna deze reünie be sloten werd met een bal. IN VLEESHAL STADHUIS MIDDELBURG De leden van de Walcherse tentponstellingscombinatie hebben tijdens de kerstdagen het puikje van hun fokdieren op pluimvee-, sierduiven en ko- nijnerigebied tentoongesteld in de Vleeshal van het stadhuis te Middelburg. Bij deze provinciale tentoonstelling werkten samen de pluimveeverenïging „Middelburg en omstreken" te Middelburg, de pluimvëe- en konijnenver eniging „Nut en Genoegen" te' Souburg en de pluimvee-, sierduiven- en konijrienfokkersverénigihg „Het edele ras" uit Vlissingen. Dinsdagavond is deze tentoonstelling geopend door de waarnemend burgemeester van Middelburg, tic beer J. A. Beren pas. VAN TOT BOEKJE De heer A. de Smit, thans in Eind hoven woonachtig, heeft vroeger in 's Heer Arendskerke gewoond. Die heer De Smit 'nu heeft eén boekje De kerstdagen zijn weer achter de rug! Geen ongelukken gehad met kaqrsen Qf antfer c/evqqrlïjk vuur tuig t Geen kaarsvet op uw kerstbo terham met krenten en amandel spijsf Geen moeilijkheden met uw kerstboom? Dan hebt U geboft en kunt U afgezien van eventuele spïjsverteringsmoeilijkheden weer opgelucht ndar oud-en-nieuw toele ven. Onze overbuurman heeft het de afgelopen dageii moeilijker gehad. Omdat vorig jaar 'zijn al te enthou siaste kinderschaar via de kerst boom een geduchte binnenbrand veroorzaakte, had hij ditmaal als wijze huisvader „elèktrische kaar sen" aangeschaft. Daardoor werd de zaak aanzienlijk eenvoudiger: een stekker in het stopcontact en de boom was verlicht zonder reuk én zonder gevaar'. Het enige nadeel evenwel was, dat die elektrische din gen „in serie" zijn ingeschakeld, zo als technische mannen dat noemen. Met andere 'tpoorden: als' er één los zit en niet brandt', dan' weigert de hele zaak- D.tf' 'wv?ï' nu, deed zich eèrgisterpn voor bij onze overbuur man, dié onmiddellijk óp een stoel klom: hij zou 'dat ifldnkpnent bo ven 'in de bppni eens pvpn fluks ver helpen! Hoe het allemaal precies gegaan is, weet niemand te vertellen, maar vermoedelijk hpeft pa een beetje te hoog gegrepen. Want ineens verloor hij het evenwicht, zpcht nog steun in de frisse denpenqalden, tever geefs evenwel. v;ant niet een harde bonk tuimelde hij onder het vrolijk getinkel van de kerstklokjes met de blinkende kerstboom \n zijn armen de kamer in. Temidden van zijn plotseling zwijgende kinderen Onze overbuurman heeft toen woorden gezégd, Waarvan hij later oprecht spijt hfub orereenstemminn vaien met het kerstfeest, zoals bij P»|S filtfgTS'l verdrietig zei. Maar tja, vorig jaar een kerstpin-. nenbrand, ditmaal een kersttuime ling, het is allemaal wel een beetje veel van het goede. Hij is ook maaé een mens... geschreven, een korte geschiedenis van' 's Heer Arendskerke". Met me dewerking van het gemeentebestuur zal binnenkort het eerste deeltje, dat de burgerlijke en kerkelijke geschie denis tot 1600 behandelt, het licht zien. O.m. worden het kastéél Schcngcn, dat in 's Heer Arendsker ke heeft gestaan en het slot Te Wer- LTOegcr in 's ïleèr Hendrikskin deren, in dit lezenswaardige werkje beschreven. Aan Jan van Schengen, die in de tijd van Floris V in deze streken een belangrijke ro| heeft ge speeld, is éeri hoofdstuk besteefl. De gemeentesecretarie' zal 'déze ge- spkrjftjcs aan de man brengen. UIT AMERIKA. Kees Maas (22) uit Kortgene en Simon Dekker (24) uit Oostburg zijn onlangs uit Amerika teruggekeerd. Zij waren bijna tien maanden in de Verenigde Staten, als gasten van de Farmers Union, een landbouworga nisatie. In het kader van de uitwis seling tussen jonge boeren en tuin ders hebben in het totaal zes Neder landse jongens de reis naar Uncle Sam's domein gemaakt. KLOKKENLUIDER VAN BAARLAND. Naast een klokkeluider van de Notre Dame is er altijd de klokke luider van Eaarland geweest. Maar ook die tijd is weer voorbijwant toén onlangs aan de heer M. van Doorn met ipgang van 1 februari 1958 eervol ontslag was verlepncj uit zijn functie van klokkeluider van Baarland wegens pensioengerechtig de leeftijd, betekende dit niets meer of minder dan dat op 1 februari de laatste klokkeluider uit Baarland ver dwijnt. Immers, er behoeft nu men al bezig is met de aanleg van een automatische luidinstallat.ie, niet meer in de vacature' te Worden voor zien. De heer Van Doorn is sedert 1 maart 1925 in de functie van klok keluider werkzaam geweest. ZEVEN (.INDEX. In de Hoogstraat in Sluis, vóór de kazerne van de rijkspolitie stonden altoos zeven knotlinden. Vóór kerst mis is men echter met het rooien van deze knotlinden begonnen, oudere Kluizenaars kijken er vreemd van op..... DEENSE HARING De MK 162 voerde maandag een dpb'r het Deens instituut vóór yisse- riiondérzock gemerkte haring aan. Het dier was gevqpgen op cfe Rau- tingenbank,' dwars vari Düinkerke. Onder meer 79 maal Z.Z.G. en 128 maai Z.G. bekroond Vooraf heette de voorzitter van de W.T.C.de heer B. Mulder te Middel burg, de waarnemend burgemeester en de genodigden van harte welkom. De heer Mulder dankte alle leden, die meegewerkt hadden aan-de', tot standkoming van deze expositié, in het bijzonder de secretaris-penning meester, de heer M. van IJsseldijk. Tenslotte verklaarde de voorzitter, dat het meedoen van de sportfokkers aan een tentoonstelling, waarop zij kunnen laten-zien hetgeen zij be reikt hebben, veel belangrijker is dan het winnen van prijzen. De heer Berenpas verkf&arde de- zé tentoonstelling met evenveel genoegen te openen als Waarmee hij St-Nicolaas enkele weken ge leden verwelkomde in de hootd- stad. De heer Berenpas had grote bewondering voor de wijze, waar op het geheel georganiseerd was. Hierbij stipte oe burgemeester te vens aan. dat er bijzonder mooie exemplaren onder de tentoonge stelde dieren aanwezig waren. Inderdaad bevonden zjch onder het puikje van Walchqrse grote- en dwerghoenders, de sjerduiven en de konijnen pracht exemplaren. Niet. zo maar eens hier én daar eén, maar i A avertentte van de dag U hebt het al klaar: L DOPERWTJES 5? (u,i blik) i~ met ragoülsaus en chapipignons (blikje) NEEM BLIKGROENTEN jk in 4 minuten kloot op tafel Dinsdagavond werd in de Vleeshal te Mtddeipurg een tentoonstelling vqn pluimvee, sierduiven en konijnen ge opend. Öp de foto toont de voorzitter van de Walcherse tenloonstellïngs- combinatie, de heer B. Mulder, aan de zusjes Èliarna (links) en Marleen van IJsseldijk het op één na n\ooi- ste dier van deze tentoonstelling (een pauwstaart). Foto P.Z.C.) zeer vele. Dat blijkt wel uit het oor deel van de jury, die 79 maal het predikaat ZZG, 128 maal het predi kaat ZG„ 97 maal het predikaat GG, 4 maal VG en 47 maal G kon uitde len. Met name iri de afdeling konij nen vlaame reuzen bevonden ging! diere Er werden ongeveer een 330 lieren ingezonden. H oofd-ereprijzen De uitslag van de winnaars van de hoofdere-prijzen luidt als volgt: me daille yan II.M. de koningin: een Ne derlandse sabelpoot van L.B.H. van der Slïkke, Nieuwland; medaille van Z.K.H. prins Eernhard: vedervoetlge Saksische eksterkropper van A-Ma- ranus, Oostkapclle; medaille van mi nister Marisholt: Brahma-heen van C. van Zwëpden, Vlissingènmedaille van de commissaris der koningin: Wenen konijn van J. Montfoort te Souburg: zilveren medaille van de burgemeester van Middelburg: Ne derlandse sabelpoot van L.B.H. van der Slikke te Nieuwland; medaille van de burgemeester van Vlissingen: Groot Chinchillia ram en voedster van J. Flipse te Ritthem; plaquette yan de heer U. Twjjnstra: Brahma- hoen van C. van Zweeden, Vlissingen; medaille van de WTC: 2 paauwstaar- ten van B. Mulder te Middelburg; be ker van de Middelburgse vereniging Nederlandse 'sabelpoot van M. J. Rot tier te Souburg; beker van de Sou- burgse 'vereniging: paauwstaart yan 13. Mulder te Middelburg; bekér van de Vlissingse vereniging: Groot Chinchillia van J. Flipse te Ritthem; beker van Heinekens Bierbrouwerij cn café St.-Joris: Minorca-hoen van J. Montfoort te Souburg; beker fa. Vermeulen: Havana van Jac. Nijssen te Souburg. Vérdei' waren er nog 154 i ere-prijzen. Auto onder Nisse in sloot gereden: twee gewonden Op de avond van de eerste kerst dag is ónder Nissé, op de ralmbóopi- seweg, een uit Nieuwdorp afkomsti ge personenauto met zes inzittenden iri de sloot géredèri. Hierbij werden twee van de inzittenden, de heer J. M. uit Nieuwdorp ei» zijp echtgeno te vrij ernstig aan het hoofd vér- wond. Een E.H.B.O.-er uit Nisse verleen de de eerste hulp; het gewonde echt paar is naar Nieuwdorp gevoerd, waar het zich onder behandeling van de huisart# heeft gesteld. De andere vier inzitteriden kwamen met de schrik vrij. De auto, die eigendom is van de heer B. uit Nieuwland, werd bestuurd door G. M. De auto is cjoor een kraakwagen uit de sloot gehaald. De bebakenipg van de Westerschelde. In een brief aan de Eerste Kamer en Tweede Rapier hebben de minis ters Staf, Dijees en Algera de telfSt gepubliceerd van bet vprdrag, op 23 oktober te 's-Gravenhage tussen het oninkriik der Nederlanden en het oninkrijk België gesloten, regelende verlichting en bebakening van de haar mondingen. KUNST V Kerstconcert Middelburgs Mannenkoor NIEUWE KERK Het gaat met het bestaan van een vereniging als met het bestaan van het individu: er zijn tijden van op bloei en neergang, van bloei en ver val. Daarvan getuigt ook de ge schiedenis van het Middelburgs Man nenkoor. Reeds vóór 1940 was het al jaren in de neergang en bij het ein de van de oorlog was het verval zeer ver gevorderd. Het zag er naar uit, dat Middelburg zich niet lang meer iri het bezit van het mannenkoor zou mogen verheugen. Gelukkig echter is toen het tij gekeerd en onder de be kwame leiding van dirigent Jan Kui ler is voor het koor weer een tijd van opgang en bloei aangebroken. Het was, toen prep ïn 1951 w'eqr over het dieptepunt heen was, een goede gedachte om met een ieder jaar te rugkerend kerstconcert te beginnen. Hoe goed, is wel gebleken uit de grote belangstelling,' die deze con certen al spoedig mochten genieten. Thans is het al sinds jaren zó. dat vrijwel géén plaats in de Nieuwe Kerk onbezet is. wanneer de diri gent zijn mannen het teken geeft om het aanvangslied, het Stille Nacht, Heilige Nacht, in te zetten. Dit kerstlied bij- uitnemendheid is wel in hoge mate in staat Het ge hoor direct in $e sfeer van het kerstgebeuren te brengen en dit deed het ook nu weer. Er was in de ze gewijde ruimte enerzijds slechts het koor. dat als een volkomen een heid dit lied op zuivere en welluiden de wijze zong, en anderzijds een pu bliek, dat als een luisterende een heid cje bekoring van deze mooie mannënkóorzarig onderging. Zo bleef hpt, tpt aan het het slot weer de laat ste tonen vap hetzelfde lied waren yerklópken. Dé ipooie en veelal bekende kerst liederen, die het programma bevatte, werden uitstekend gezongen. Wat ieder jaar opnieuw opvalt is' de mu zikale voordracht, waaraan de diri gent terecht speciale aandacht be steedt Als voorbeeld daarvan mo gen, naast het Stille Nacht, niet on vermeld blijven de door Martiri Koe- kélkoren bewerkte liederen, waarvan vooral „Hoe leit dit Kindeke'* een uitvoering kreeg van ontroerende schoonheid. Jan Rijn speelde ter af wisseling vari de koorzang op voor treffelijke Wijze bet orgelkoraal op psalm 68 cn drie ldeine koraalvoor- spejen van Max Reger. De talrijke aanwezigen hebben op de tweede kerstdag 1957 weer een stonde van muzikaal genot en van grote kerstwijding be|eefd, waarvoor zij het Middelburgs Mannenkoor, de organist en de dirigent in het bij zonder dankbaar kunnen en zullen zijn. Ad Int. iiggeti -piiiier atj- beginseleri ten H e, L Westerschelde Aap het verdrag dere de vólgende grondslag: a. Iedere staat forgt voor dé op zijn gebied gelegen of te plaatsen in stallaties; b. de staat, -die bij een bepaalde in stallatie uitsluitend of in overwegen de mate belang heeft, betaalt de voor die installatie te maken kosten; c. alle dagelijkse problejnen, ver band houdende met bebakening Universitair examen. De heer J. J. van der Poel te Lams- waarde slaagde aan de r.-k. univer siteit te Nijmegen voor het doctoraal examen sociale wetenschappen. Vóór het ingenieursexamen voor bouwkundig ingenieur slaagde te Delft de heer M. A. de Jonge, te Ka- pelle. van toezicht op de Scheldevaart. De nieuwe regeling maakt een een voudiger procedure mogelijk tot het oanei nouctenqe met nebakenung en youdiger procedure mogelijk tot het verlichting van de Westerschelde en aanbrengen van in de toekomst nood- haar mondingen, wórden behandeld i zakelijke veranderingen -op nautisch dooi: de permanente commissarissen en navigatorisch gebied. (Slot van oag. 1) gemgentesecretari# van Arnemuiden. Burgemeester W. H. vari der Heide wilde de zaak eerst maar rustig af wachten. Hij dacht niet, dat het zo'n vaart zou lopen. Financieèl zag hij er allerminst pen voordeel in. Wanneer de sarrienvoèging wel zal doorgaan, dap hoopte de burgemeester dat de administratie in Arnemuidéri zou blij ven, temeer daar deze gemeente „stadsrechten" heeft. Verbaasd was ook burgemeester H. U. Bouwman van Grijpskerke geweest toen hij de voorstellen van de minister onder ogen kreeg. Een eerste indruk kon de heer Bouwman nog niet geven, omdat de gehele kwestie „Ineens on der de neus geduwd was". „We zullen maar rustig afwachten hoe de situ atie zich zal ontwikkelen", aldus bur gemeester Bouwman. Westkapelle is slechts met een zeer kleine correctie bij deze plannen be trokken en daarom is liet commen taar van burgemeester mr. M. Tyde- man kort en bondig: „Meer belang stellend dan belanghebbend". Burgemeester G. A. A. Adelaar van Meliskerke wilde zijn oordeel liever opschorten. Maar dat ook hij voor het behoud van de zelfstandigheid van de kleipere gemeeptep is, achtte hij niet meer dan vanzelfsprekend, pok de burgemeester van Ooskapplïe, dp' heer F. 'G. Sprengèr, wilde 'liever öp dit moment nog geep commentaar geven. „Eerst de consequenties be zien. Er zitten aan dit plan zoveel haken en ogen..." Domburgs burgemeester, mr. W. J. E. Crommelih, was verheugd dat de zaak thans op een dergelijke 'wijze wordt aangepakt. Grenswijzigingen betekenen voor Domburg een zaak van het grootste belang, omdat het nu slechts in beperkte mate kan be schikken over gronden voor villa- bouw. ..Dit is van Domburg geen „ex pansiedrang", maar een „levensbe hoefte", verzekerde ons burgemeester Crommelin. B. pn >y. van Veere hebben de plan nen nóg dlnsdaginorgeii tyriens èêri vergadering besproken. Hoewel Veere bij dit plan zelfstandig blijft (inet West Impel Ie), is voorgesteld fle ge- pieenje wat uitbreiding te geven in westelijke richting. Burgemeester jhr. I. dpn Beer Poortqgael wilde evenwel weten hoever dat zal zijn. „Als het strookt met de Veerse wensen, name lijk bytrekking van werkhavep, dan gaan we niet de grenscorrectie ak koord", aldus Veere's burgemeester. In Vrouwenpolder wil men het eerst eens laten bezinken. Ofschoon de plannen verder gaan dan men in Vrouwenpolder Wenselijk: acht al dus burgemeester A. de Krfm zou men er zich tijdeps c|e feestdagen niet door laten verontrusten... In Vrouwenpolder is men tegen op heffing van kleine gemeenten; voor de „badplaatsgemeente"-idee, hetgeen samensmelting met Domburg zou be tekenen, kan men weinig voelen, orn- dat deze badplaatsen elk een eigen karakter hebben. Advertentie VANDAAG. Middelburg Electro: „Daar ia de dok ter", 7 en 9.15 uur, a.l. Schouwburg: „Ik vecht voor geld", 8 uur, 14 J. Vlissingen Alhambra: „Tussenspel tn Mtinchen", 7 en 9 uur, 14 J.; Luxor; ..Een gordel vol patronen", 0 uur, 14 Jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 2