Brabant en Zeeland bespreken nieuw plan AMSTLEVEN levensverzekering Damp°bevrijck Blijf meester DUITS VRACHTSCHIP RAMDE ACHTERSTEVEN „DAMCO 32" 3tvin 3 ifae Zeeuwse Almanak INTERESSANTE LEZING VOOR NATIONALE VROUWENRAAD DE „PLAN" GELICHT EN ONDER WATER 300 M VERSLEEPT Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 20 NOVEMBER 1957 Ambtelijk overleg over nieuwe zeehaven. Dinsdag is er te Middelburg tus sen de Werkgroepen Deltazaken Zeeland en Noord-Brabant overleg gepleegd over het coördineren van wederzijdse plannen en verlangens met het oog op het Deltaplan. Eni ge tijd geleden reeds is er een infor meel contact geweest tussen de Ged. Staten van beide provincies, waarbij kennis werd genomen van eikaars standpunten. Daarop werd besloten, dat op ambtelijk niveau nader overlegd zal worden, hoe de ze standpunten te coördineren zijn. In grote lijnen komt het hier op neer, dat in de toekomst van Bra bantse zijde ook het Zeeuwse Sloe- plan moet worden gesteund, terwijl Zeeland de ontwikkelingsplannen voor West-Brabant zal onderschre ven. Door deze beide hoofdlijnen nu in één visie te verenigen zou een Brabants-Zeeuws plan ontstaan, dat als tegenhanger kan worden be schouwd van het Zuidhollandse plan-Langen. Het ziet er overigens naar uit, dat Zeeland nauwer betrokken is bij de Brabantse ontwikkelingsplannen dan omgekeerd Brabant bij het Zeeuwse Sloeplan. In Noord-Brabant namelijk is men sterk geporteerd voor een zee haven Bergen op Zoom, waarvoor uiteraard na afsluiting van de Ooster- schelde vele voorzieningen nodig zou den zijn. Bjj een open Oosterschelde, zoals nu het geval is, kunnen zeesche pen bij een voldoende havenoutillage gemakkelijk de Brabantse kust berei ken, maar na afsluiting is dit vol strekt onmogelijk. Dit zou dus betekenen, dat voor ver wezenlijking van de Brabantse plan nen t.z.t. de Kreekrakdam doorgesto ken 7,ou moeten worden, teneinde al dus een open verbinding via de Wes- terschelde met zee te krjjgen. Het Is Sint-Nicolaasveiling te Krabbendijke. De veilingvereniging „Krabbendijke en Omstreken" organiseert op don derdag 28 november a s. een Sint- Nicolaasveiling. Deze velling begint des middags om één uur. fAdvertentie neus, keel,borst van vastzittend slijm duidelijk, dat over een dergelijk plan nog slechts maar enige gedachten be staan en dat vooral in Zeeuwse kring diepgaand overleg nodig ls. vóórdat een dergelijk plan nader omschreven en door Zeeland gesteund kan worden. Literaard spelen hier ook problemen als de Schelde-Rijnverblndlng (al of niet doorgaan \an het Moerdijkka naal), landbouwbelangen enz. een grote rol. Over al deze zaken ls nu Brabants-Zeeuws overleg gaande, voorlopig dus nog in de ambtelijke sfeer. De bijeenkomst, die gisteren te Middelburg werd gehouden, was een van de eerste van deze aard. Bouw nieuwe Chr. Uloschool Beroep raad door de Kroon ongegrond verklaard. Bij besluit van 23 oktober j.l. heeft de Kroon het beroep van de gemeen te Viissingen tegen de beslissing van Ged. Staten van Zeeland, dat alsnog medewerking moest worden verleend aan de Chr. Uloschool voor de bouw van een nieuwe school, ongegrond verklaard. Het schoolbestuur deed in maart ran het vorig jaar het verzoek aan de gemeenteraad om medewerking te willen verlenen voor de bouw van een nieuw schoolgebouw. Deze aan vrage werd geweigerd, doch toen het schoolbestuur daarop van dit besluit in beroep ging bg Ged. Staten, heeft dit college op 17 december 1956 be paald. dat deze medewerking alsnog verleend diende te worden. De raaa van Viissingen ging op zijn, beurt van deze beslissing in beroen bij de Kfoon, met bovenstaand resultaat. (Advertentie) over Uw zenuwen. Neem Mijnhardt's Zenuwtabletten Zij schenken de rust tot herstel In Groede vergaderen West- Zeeuws-VIaamse V.V.V.'s De samenwerkende V.V.V.'s van West Zeeuwsch-Vlaanderen houden op dinsdag 26 november a.s. hun vier de najaarsvergadering in Groede. Voordat de vergadering begint, wor den de verschillende afgevaardigden officieel door het gemeentebestuur van Groede ontvangen. In de vergade ring zal mr. H. van Hoorn, hoofd van de afdeling inzendingen Nederland aan de Wereldtentoonstelling 1958 te Brussel, een inleiding houden over deze groots opgezette expositie. AANVARING VÓÓR HANSWEERT In vluchthaven omhoog gezet. Het sleepschip „Damco 32" is dins dagmiddag omstreeks twee uur op en kele meters afstand van de haven van Hansweert in de We.sterschelde aangevaren door het 2502 brt. meten de Duitse schip „Schurbek", vvaarby zich evenwel geen persoonlijke onge lukken hebben voorgedaan. De zwaar beschadigde „Damco 82", die water maakte, is door de sleepboot .Betsy" en liet bergingsvaartuig „Raptor" de vluchthaven van Hansweert binnen gesleept, waar het hoog op de slikken werd gezet. Toen de aanvaring ge beurde, was het zicht vry goed. VAN TOT Een charmant Amsterdams meis je, dat ballet studeert, komt om wat uit te rusten m een Zeeutos dorpje logeren. Met haar quasi- artistieke manieren brengt zij de hele vredige dorpsgemeenschap in rep en roer. Waar zij eveneens voor de nodige complicaties zorgt Waar is dat dan gebeurd f In Rotterdam, waar onder auspiciën van ,.ZeeIandi3", de Zeeuwse vereni ging in die stad, het blijspel „Ballet op de boerderij" vlot en soepel over het voetlicht werd gebracht door de Haagse Zeeuwse vereniging, die zich voor deze gelegenheid dus in dc Zeeuwse klederdracht moest hullen en zich bedienen van het Zeeuwse dialect wat de oud-Zeeuwen die hun heil in de „metropool" zoch ten nog best afging. Ren goed gevulde ,.Flevo"-zaal in Rotterdam genoot van het verdienstelijke spel van Truus van Rijn als balletmeisje en van Lena Muye en Nel van Daelen als boerenmeisjes. Ook de andere spe lers gaven goed spel te zien. Trou- wens de hele avond was geslaagd. En plezierig. PLOTSELING viel een matroos van het motorschip „Salf 3", dat door het Kanaal van Zuid-Beve land voer, overboord. Natuurlijk schrok de man, natuurlijk had hij het verschrikkelijk koud in het no- vember-water. Maar hij behield zijn tegenwoordigheid van geest en zwom naar de wal. De marechaus- K1JKK00RT8 De techniek marcheert in deze da gen met rasse schreden op en haar soms dreunende stap klinkt ook wel eens zwakjes door in de besloten heid van de huiskamer. Zoals die vertegenwoordiger ervoer, toen hij aan een Middelburgse huisvrouw vroeg, hoe haar het bezit van een te levisietoestel beviel. .Uitstekend", antwoordde mevrouw stralend, maar even later voegde ze er toch een bedenking aan toe. „Ja, 't bevalt firima, maar 't heeft toch ook z'n nadelen. Gisteren zei m'n man nog: „nou is m'n broekzak al een week stuk en nog steeds niet ge maakt"! De „kijkkoorts" is een der experi menten van de voortschrijdende tech niek. Met alle gevolgen van dien..... see op de sluis heeft er voor ge zorgd, dat de druipende man weer gauw op zijn schip kwam. Daar wisten ze niet eens dat-ie er af was geweest... VLAMMENZEE OP DE SCHELDE. Het motortankscbip „Dordrecht 1' lag bij Lillo op de Schelde ten anker. Het schip, dat voornemens was naar Antwerpen te varen, is deze week niet meer in die Belgische havenstad aangekomen. Want een hard branden de kachel was er de oorzaak van, dat een schot in brand vloog, zodat de hele kajuitwoning spoedig een vlam menzee was. En de schippersvrouw en haar dochter, die toch wel aan zeeën ge wend zijn, stelden zich snel in veilig heid via het raam van een slaaphut, terwijl de schipper door de branden de woonhut het dék kon bereiken. Snel waren daar een sleepboot vaa de firma Letzer en het motorschip „Berchem" bezig de brand te blussen, wat hen lukteIn Lillo voorza gen moeder en dochter zich van kle ren en daarna keerden zij naar Dordrecht terug. De hut was geheel uitgebrand. Maar doordat er in de machinekamer niet veel schade was, kon de schipper zijn schip naar Dord recht terugbrengen. BALLONTJES VAN- VRIENDSCHAP. De leerlingen van de Dreischorse zondagsschool marcheerden zaterdag middag in een kleurige optocht met witte en blauwe ballons achter trommelslager H. Visser aan naar het terrein achter het postkantoor, waar ds. Duyvendak de saamgestroomde toehoorders (onder wie ouders en be langstellenden) uiteenzette wat de be doeling van de optocht was. Vorige week maakten alle kinderen vlaggetjes en kettingen, die via de Ne derlandse Zondagsschoolvereniging naar kinderen in andere landen werden verstuurd. Als symbool van de vriendschap werden zaterdag nu die ballons opgeloten. Het was een benieuwd en tevre den kindervolk, dat na dit onder deel van een vriendschapsactie huiswaarts keerde. 1)* De neus van de 2502 brt. meten de „Schurbek" drong diep in het achterschip--van de „Damco 32" (510 brt.). Gelukkig bleven schipper J. Nouwen, zijn vrouw en de 23-jarige knecht, Gerrit Wolf ongedeerd. De schipper bevond zich bij de aanva ring in de stuurhut, die vrijwel ge heel werd ingedrukt. Op het laatste moment wist hg zich in veiligheid .te stellen. De roef van het schip, waarin de schippersvrouw vertoefde, werd eveneens zwaar beschadigd. De „Damco 32" werd gesleept door het m.s. „Damco 221", dat onmiddel lijk na de aanvaring de schippers vrouw aan boord nam. De „Damco 32", die met 450 ton zink geladen op weg was van Antwerpen naar Duis burg, maakte snel water, doch de „Damco 221"-wist het schip nog tot de haven van Hansweert te slepen. Hier namen de sleepboot „Betsy" én het bergingsvaartuig „Raptor" het aangevaren schip over en zetten het in de vluchthaven van Hansweert aan de grond. De „Raptor" bleef langszij liggen om het water uit het schip te pompen. De „Schurbek" liep vrgwel geen schade op en vervolgde zijn reis naar Rotterdam, nadat net schip aanvankelijk in de Biezelingse Ham voor anker was Ledenraad „Zecova" heeft vertrouwen in bestuur In kwestie ontslag in- en verkoper voor Schouwen. De ledenraad van de Zeeuwse Coö peratieve Vee- Aan- en Verkoopver eniging G. A. „Zecova" beeft tijdens de dinsdagmiddag in Goes gehouden vergadering zijn vertrouwen uitge sproken in het beleid van het bestuur inzake de kwestie niet de vroegere in- en verkoper voor Scliouwen-Dui- veland. Zoals bekend is het bestuur enkele weken geleden overgegaan tot het verlenen van ontslag aan de in- en verkoper A.Z.M. te Zierikzee, die zich heeft schuldig gemaakt aan ver duistering van duizenden guldens ten nadele van de „Zecova". De voorzitter, de heer P. W. C. van Westen te Oud-Vossemeer, gaf een uitvoerige verklaring over deze on aangename kwestie. Vervolgens las hij een verklaring voor, die het be stuur had afgelegd tegenover de re cherche. Nadat uitvoerig over de zaak-M. van gedachten was gewis seld, sprak de vergadering zijn ver trouwen uit in het door het bestuur in deze gevolgde beleid en het nog te voeren beleid. Met algemene stemmen besloot de vergadering voorts het krediot bij de Boerenleenbank te verhogen van 250.000 tot 300.000. Dit bleek nood zakelijk, omdat het aantal transac ties van de coöperatie gestaag stijgt. In een periode van 10 maanden was' er vergeleken met de overeenkom stige periode van het vorig jaar een toeneming van 1460 dieren. Examen Mej. M. van Immerseel te Axel behaalde dezer dagen het praktijk diploma machineschrijven De schipper van de „Damco 32" heeft enkele angstige momenten beleefd toen dinsdagmiddag voor de haven van Hansweert het Duitse zeeschip Schurbekop het sleepschip voer. Van de stuurhut, waarin de schipper zich ber)ond, bleef niet veel over. (Foto P.Z.C.). De ontslagkwestie dr. G. Grootenhuis. Ook kring W. Z.-Beveland ontstemd, In navolging van de kring West- Zeeuwsch-Vlaanderen blijkt thans ook de kring Westelijk Zuid-Beveland van de Provinciale Gezondheidsdienst voor Dieren in Zeeland niet In te stemmen met het verlenen van eer vol, maar ongevraagd ontslag aan dr. G. Grootenhuis, als adjunct-direc teur van deze dienst. De vergadering besloot te verzoe ken een punt toe te voegen aan de agenda voor de algemene vergade ring, die op 13 december a.s. in Goes zal worden gehouden. Evenals de kring West Zeeuwsch-Vlaanderen was men van mening, dat men de kwestie-Grootenhuis dient voor te leggen aan een onpartijdige commis sie van onderzoek. Universitair examen. Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het tandarts-examen de heer A. Sorgedrager te Viissingen. Te Utrecht slaagde voor het dieren artsexamen de heer F. M. Willems te Eede. Voor het prop. examen elektrotech nisch ingenieur slaagde te Delft de heer A. van Kranenburg te Groede. Te Delft slaagde voor het kand. examen werktuigkundig ingenieur de heer A. J. Ooms te Oud-Vosse meer. BIJEENKOMST IN MIDDELBURG Over warenwet en keuringsdienst. (Van onze redactrice). Dat warenwet en keuringsdienst voor waren een belangrijke rol spe len in het hedendaagse leven, weten de meeste huisvrouwen wel; dat het terrein, bestreken door warenwet er keuringsdienst zo uitgebreid en veel omvattend is, weten vermoedelijk slechts weinigen van haar Daarom was het een uitstekend idee van de plaatselijke raad Zeeland van de Na tionale Vrouwenraad, om een cause rie over dit onderwerp op de agenda te zetten voor de gistermiddag in het Nederlandse Koffiehuis te Middel burg gehouden bijeenkomst. Spreek ster op deze middag was mej. ir. M. Beekman, ex-adjunctdirecteur van de keuringsdienst voor waren to Goes. De secretaresse van de plaatselijke raad Zeeland, mevrouw C. H. van WerkemCohen, sprak bij afwe zigheid van de voorzitster, mevrouw E. J. van den Broeckede Man een welkomstwoord, waarna mej. mr. E. B. ten Bruggencate uit Den Haag als voorzitster van het hoofdbestuur der Nationale Vrouwenraad de doel stellingen van de Raad, die momen teel vijftig vrouwenverenigingen overkoepelt, in het kort belichtte, evenals de werkzaamheden van de in Man in kerkgracht te Noordgouwe verdronken. Zaterdagavond raakte de 60-jarlge ongehuwde G. B. op noodlottige wij ze te Noordgouwe in de Kerkgracht te water, ter plaatse waar vroeger de muziektent stond. Niettegenstaande het ongeluk vrij vlug ontdekt werd en geruime tijd kunstmatige ademhaling werd toege past mocht het niet gelukken de le vensgeesten weer op te wekken. Het slachtoffer had een bezoek ge bracht aan het café Van der Weijde, waar een dansavond werd gehouden, welke na het gebeurde onmiddellijk werd afgelast. De overledene was oorspronkelijk afkomstig uit Sprang-Capelle (N.- B.) en woonde sinds kort in Drei- schor. Croiset en de zaak- Nieuwland. Men verzoekt ons erop te wijzen, dat de gegevens over de consulten met G. Croiset inzake de moordzaak- Nieuwland, zijn gepubliceerd zonder de voorkennis van prof. dr. Tenliaeff uit Utrecht. Deze betreurt het, zoals thans blijkt, dat de gegevens van de ze parapsychologische experimenten in de openbaarheid zijn gekomen. Zeeuwen in de ether. De heer G. Houtekamer, de secre taris van de provinciale Zeeuwse V. V.V., zal a.s. donderdag om 11.50 uur voor het programma van Hilversum II een causerie houden over „De VI- carie- en Capellericgoederen op Zuid- Beveland". Walcherse C.J.V.F.-leden hielden ringmiddag De meisjesleden van de ring Walche ren van de CJVF hielden ln „De Gou den Poorte" te Middelburg hun jaar lijkse ringmiddag, die altijd in de we reldgebedsweek valt. Mej. Teunissen opende de middag en gaf vervolgens een uiteenzetting over het doel en het programma van deze middag. Begon nen werd met de afwerking van de li turgie. Een verloting werd uitgesteld tot de volgende maal en in de plaats ervan werd een collecte gehouden. Het slot van deze ringbijeenkomst vormde een prachtige film „De kinde ren van de grote Field", waarvan al len veel genoten hebben. Parijs zetelende Internationale Vrou wenraad. Dat het werk van de keurings dienst voor waren enorm uitgebreid is, bleek wel uit de causerie, welke mej. ir. M. Beekman vervolgens over dit onderwerp hield. Zó uitgebreid dat zij uit deze werkzaamheden slechts enkele grepen kon doen om haar toehoorsters een zo duidelijk mogelijke indruk te geven van het geen er omgaat bij de zestien keu ringsdiensten in ons land en in het bijzonder bij de in Goes gevestigde dienst voor onze provincie. Zij gaf een korte samenvatting van de werk zaamheden in het laboratorium waar de monsters (die van zeer uiteenlo pende aard zijn) worden geanaly seerd, en van het werk van de zes keurmeesters die in de provincie Zee land de controles voor de keurings dienst verrichten. Vrouwelijke keurmeesters kent ons land nog niet, maar spreek ster was ervan overtuigd dat in dit beroep voor de vrouw toch ook een taak ligt, mede gezien hét feit dat de meeste vrouwen een vanzelfsprekende belangstelling voor deze materie hebben. De moderne, in land- en tuinbouw toegepaste „bestrijdingsmiddelen" en de moderne kleurstoffen, die schade lijk kunnen zijn voor de gezondheid, hebben uiteraard voor de keurings diensten ook extra werk meegebracht, evenals dit misschien en hier wierp de spreekster een blik in een wellicht zeer nabije toekomst op de duur ook het geval zal worden met bepaalde radio-actief besmetten de stoffen. Na de pauze gaf mejuffrouw Beek man nog een overzicht van hetgeen men onder „waren" verstaat en dat bleek heel veel te zijn: niet alleen met consumptieartikelen bemoeit zich de keuringsdienst voor waren, maar ook met het verpakkingsmateriaal, met kinderspeelgoed, emaille voor werpen en met nog tientallen andere produkten van de meest uiteenlopen de aard. De bezoeksters van deze bij eenkomst van de Nationale Vrouwen raad hebben kunnen constateren, dat keuringsdienst en warenwet zorgvul dig waken over onze volksgezond heid Examen. De wachtmeester le kl. der rijks politie te Axel, de heer J. Wisse slaagde te 's-Gravenhage voor het staatsdiploma Engels voor de politie macht. UITZONDERLIJKE BERGING In Biezelingse Ham bij Hansweert. De mannen van Van der Tak's Ber gingsbedrijf te Rotterdam en de Uni on de Remorquage et de Sauvetage S.A. te Antwerpen hebben dinsdag morgen het eerste gedeelte van een uitzonderlijke berging met succes be kroond. De op maandag 21 oktober na een aanvaring met de Duitse tanker „Winnetou" ln de Biezelingse Ham gezonken Duitse kustvaarder „Plan" ls namelijk van zijn 40 meter diepe plaats gelicht en 300 meter verder in de richting van de Zuidbevelandse kust op 20 meter diepte gedeponeerd. Dit ls voor de eerste inanl, dat een schip ln zijn geheel van een dergelijke diepte in snelstromend water naar een hoger gelegen plaats ls gebracht. In scheepvaartkringen heeft men dan ook allerwege bewondering voor deze prestatie. (Advertentie) Zoals bekend, verdween de „Plan" na de aanvaring binnen vyf minuten in het ruim 40 meter diepe water. De Union Remorquage et de Sauvetage te Antwerpen en Van der Tak's ber gingsbedrijf te Rotterdam hebben ge durende de laatste vier weken ieder twee duikers de omvang van de scha de en de ligging van het schip laten bepalen. Een half uur per tij daalden de duikers naar 40 meter diepte, het geen op zichzelf al een prestatie is. De bergingsvaartuigen „Salvador 10" (Belgie) en „Bruinvis" (V. d. Tak) hebben vervolgens de voorbereidende werkzaamheden verricht, waarna gis terochtend omstreeks zeven uur met de eigenlijke berging kon worden be gonnen. Hangende In de takels van de bokken „Arend", „Adelaar" en „Condor", die gezamenlijk een hef vermogen hebben van 540 ton, werd de 291 brt. metende „Plan" ruim 300 meter verplaatst. Op 20 meter diepte werd het schip weer aan de grond gezet. De gehele ope ratie duurde slechts enkele uren. liet volgende werk is het vaartuig recht te zetten, want. thans ligt het nog op de stuurboordzijde. Hierna zal de ,7l'Ian" worden gelicht en pas dan kan met de dichting wor den begonnen. Het ligt in de bedoe ling, dat het schip naar Antwerpen zal worden gebracht, waar de la ding wol zal worden gelost. Prof. G. Wisse overleden In de ouderdom van ruim 84 jaar is dinsdagmiddag in zijn woning te Doorn, tengevolge van een hartver lamming, overleden prof. G. Wisse, rustend hoogleraar aan de Theologi sche school der Christelijk Gerefor meerde Kerk te Apeldoorn, Prof. Wisse werd 24 maart 1873 te Middelburg geboren. Hij studeerde aan de theologische hogeschool te Kampen en aanvaardde 11 september 1898 het predikambt bij de gerefor meerde kerk van Gouda. Hij diende vervolgens de kerken van Amster damOvertoom, Leiden, Driebergen, Kampen, Bodegraven en Driebergen voor de tweede maal. Hier brak hij met de Gereformeerde Kerken in 1921 en ging over tot de Christelijk Gere formeerde Kerken. Hij werd predikant te Arnhem en ln 1926 te Utrecht. Dat zelfde jaar benoemde de generale synode der Christelijk Gereformeerde Kerken hem tot lector aan de theologische school te Apeldoorn. In 1928 volgde zijn benoeming door de synode tot hoogleraar om onderwijs te geven in de ambtelijke vakken der theologie en in de apologetiek, later ook in de geschiedenis der wijsbegeerte. Na acht jaar nam hij ontslag en vestig de zich opnieuw te Driebergen en be diende van daar uit zijn ambt bij de Christelijk Gereformeerde Kerk van Amsterdam-Oost. In 1941 vertrok hij naar zijn geboorteplaats Middelburg, waar hij predikant is geweest tot aan zijn emeritaat op 1 mei 1946. Prof. Wisse heeft vooral naam ge maakt door zijn talrijke tijdredenen en geschriften. Van zijn hand zijn ruim honderd grotere en kleinere werken verschenen van apologetische aard. Na de bevrijding was hij bij her haling lid van de generale synode der Christelijk Gereformeerde Ker ken. Tot het laatst van zijn leveu ging hij zondags uit preken en nog vorige week hield hij te Rotterdam een tijdrede over de kunstmaan. Prof. Wisse heeft ongeveer 10.000 spreekbeurten in zijn leven vervuld. Zijn verdiensten vonden erkenning in zijn benoeming tot officier in de or de van Oranje-Nassau en tot lid van het Zeeuws genootschap der weten schappen. Ook was hij drager van het witte mobilisatiekruis. Duitse kok op de Schelde aan hartaanval overleden Aan boord van het Duitse motor schip „Wuppertal", een schip van de Hamburg-Amerika linie, dat op weg was van Antwerpen naar zee, is de chef-kok, George Martin Kühn tenge volge van een hartaanval overleden. Het stoffelijk overschot is te Viis singen van boord gehaald en zal van daaruit naar Duitsland worden ver voerd. Middelburg Electro: „They can 't hang me", 8 uur, 14 Jr.; Schutterahof: „Ne derlandse Bllndenbond", 8 uur. Viissingen Alhambra: „Ana6taala", 7 en 8 uur, a.l.; Luxor: „vrouwen In het Kremlin", 8 uur, 18 J. Goes Grand: „De zoon van Sinbad". 8 uur, 14 jr.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 2