COLGATE SUPER MET GARDOL Grootse ontvangst van fruitfee in veiling te Goes S.H)in 3. ijfc GRIEP? Zeeuwse Almanak bestrijdt tandbederf de gehele dag 's-HEER ARENDSKERKE IN BEROEP BIJ DE KROON Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 18 SJUFTEMEER 1957 „OH, WAT BEN JE MOOI...." Patiënten in ziekenhuis en ouden van dagen niet vergeten! De fruitfee., die alweer enige dagen over Goes regeert, is dinsdagmiddag met haar hof- en volgdames de ruim e hallen van de Goese veiling komen binnenzweven, waar zij spontaan op het lied „Oh. wat ben je mooi....." werd onthaald! De talrijke kopers en telers in de afmijnzaal wisten blijk baar goed wat het gezeiscliap uit sprookjesland toekwam, maar ook de heren bestuurders van de veiling lieten zich niet onbetuigd. Voorzitter J. Q. C. Lenshoek en vice-voorzitter C. Nijsse voelden zich zeer vereerd met het bezoek, zij dankten de fee voor haar goede zorgen toen ze nog door de boomgaarden zweefde en zij trachtten de fee nu al gunstig te stemmen om ook volgend jaar een goede oogst te geven. De gehele ontvangst ver liep in een gezellige en gemoedelijke sfeer, een ontvangst, die een aan trekkelijk onderdeel vormde van de f ruitfestiviteiten. Uiteindelijk hebben de patiënten in de ziekenhuizen en de ouden van dagen er ook van kun nen profiteren, want de fruitfee kreeg vele dozen met kostelijk fruit, ap pels, peren en druiven, om onder de zieken te verdelen! De veiling Goes had de zaken weer groots aangepakt, want de loper was uitgelegd om de gasten uit sprookjes land naar de afmijnzaal te Leiden, waar de fruittelers zich hadden ver zameld en de handelaren in de ban ken hadden plaatsgenomen. Aan de ingang werd de fruitfee opgewacht door de bestuursleden van de veiling en de 76-jarige C. Nysse het enigie bestuurslid dat vrygezel is en in kle derdracht loopt was de eer te beurt gevallen om de hoge gaste uit sprookjesland te begeleiden. Een aangename taak, waarvan hij zich op innemende wijze kweet. Nadat de fee plaats had genomen In de voor haar bestemde zetel, sprak de voor zitter van de fruitcorso-commissie, de heer J. A. van Willigen, een woord van dank tot de veilingbestuurders. Hij was hun zeer erkentelijk voor de hulp en de medewerking, die hij van hen mocht ondervinden, maar an derzijds spoorde hij hen aan meer in teresse voor de fruitweek te tonen dan tot nu toe het geval is geweest. Hij sprak tenslotte de hoop uit, dat ook de kwekers er naar zullen stre ven om de belangrijkheid van Goes als fruitcentrum nog te doen toene men. „Golden Delicious Voorzitter Lenshoek was onuit puttelijk in zijn dank voor het geen de fruitfee heeft gedaan. Hij was er dankbaar voor, dat de goede fee de boomgaarden in Zee land onder haar byzondere be scherming had genomen, zodat er hier geen overweldigende, maar toch een goede oogst is. In ande re fruitteeltgebieden is het heel wat minder, maar die hebben dan ook geen fruitfee, zo zeide de heer Lenshoek. Hjj herinnerde er aan, dat li« als gastheer van de fruit fee haar voorgangsters een naam Bevrijdt U van reumatiek, spit, ischias, hoofd en zenuwpijnen. Neemt daarvoor To- gal. Togal, het middel bij uitne mendheid, dat baat waar andere fa len. Togal zuivert de nieren en is onschadelijk voor hart en maag. Bij apoth. en drog. 0,95, 2,40 en 8,8SC had gegeven. In 1955 was het Cox Oranje Peppin, in 1956 Stark Earliest en thans tooide hy de fee met de wijdse naam van „Golden Delicious." Nadat hij ook de Evenement en com missie lof had toegezwaaid, verkreeg de heer Nijsse het woord, die de fee in een geestig speèchje verzocht de fruitkwekers vooral het volgend jaar niet te vergeten. Ondanks zijn 76 jaren vergat deze spreker niet zijn blik op de toekomst gericht te hou den. Om de hoge gaste zo gunstig mogelijk te stemmen, stelde hij voor haar „geliefde fee" te noemen. On der een stormachtig gejuich over handigde hij de fee vervolgens een boeket bloemen, waarvoor hij als be loning een zoen in ontvangst mocht nemeh! Nadat de voorzitter van de provin ciale afzetcommissie, de heer Kake- beeke er op gewezen had, dat het fruit voor de zieken deze keer af komstig was van de telers, verkreeg de fee het woord. Zij wees op haar afkomst uit een ander fruitcentrum van Nederland De Betuwe dat thans door Zeeland van het eerste plan is verdrongen. Het deed Tiaar veel genoegen in zulk een streek te kunnen vertoeven. Zij roemde de Vei ling Goes voor het verstrekken van waardevolle adviezen, want ook mede daardoor was het de Zeeuwse kwe kers mogelijk „haar" Betuwe voor- by te streven. De fee toonde zich voorts zeer tevreden over het feit, dat de Veiling Goes de produkten uit haar rijk op zo'n verzorgde wyze aan de consu ment presenteert. Nadat een rondgang door de vei- lingbal was gemaakt, werd een ver versing aangeboden, waarna de fee met haar gevolg de zieken in de twee Goese ziekenhuizen ging opzoeken om hen een doosje fruit aan te bie den. De Veiling Goes had de fee 880 doosjes fruit van 1 kilo ter beschik king gesteld. Behalve de zieken, be zochten de ambassadrices uit feeën land eveneens enkele bejaardentehui zen om de imvonenden van hun heer- ïyke gaven te laten genieten. Van daag zal de fee nog enkele bejaarden tehuizen in Goes van fruit voorzien. Ontspanningsavond „Vrederust" Tijdens een ontspanningsavond op „Vrederust" traden de „Zingende zus jes" op voor de leden van de perso neelsvereniging en de patiënten. De heer Bongers opênde deze avond met een kort welkomstwoord. Onder lei ding van de heer Iksen voerde de band daarna enkele muziekstukjes uit. Het hoogtepunt van dé avond was het optreden van de zingende melskes onder leiding van de heer Pupella. Met een zeer gevarieerd programma van schetsje, guitaar- spel en zang wisten de artiesten het publiek bezig te houden. Na afToop werd hen een bloemenhulde gebracht. Het was een zeer geslaagde avond. VAN TOT PADVINDERSGROEP. Op het terrein van de hervormde kerk te IJzetidijke is dezer dagen een plaatselijke padvindersgroep op gericht. Voordat oubaas Van der Goes uit Terneuzen kon beginnen met zijn spannende verhaal-aan-het kampvuur werd ds. Van Evert ge ïnstalleerd als hopman. Daarna wer den de patrouilleleiders en hun as sistenten geïnstalleerd. Het was alles bijeen een helé plech tigheid, die onder leiding stond van ds. Vis uit Aardenburg. Voorts ga ven van hun belangstelling blijk bur gemeester Verbrugge van Water landkerkje, de hoofden der scholen van Waterlandkerkje en iJzendijke en leiders en leidsters van groepen uit enkele omliggende gemeenten. De nieuwe padvindersgroep heet naar Prins Maurits en bestaat thans reeds uit twintig enthousiaste jongens. FEEST IX CLARAPOLDER. Het voltallige college van B. en W. van Philippine was dezer dagen in de Clarapolder op bezoek bij het echtpaar J. Zegersde Bruyne. Het ONTMOETING In die Middelburgse winkelstraat kregên ze elkaar plotseling in het oog en beiden bleven gedurende en kele seconden staan. De bejaarde, eenvoudig maar keurig geklede man, het hoofd, gedekt door een scldppers- petje en de jongeling van deze tij- deH, gehuld in een bebopbroek, flu- welen schoenen en felrode sokken. Ze bezagen elkaar nadenkend. Even maar. Toen lichtte de be jaarde man z'n schipperspetje, krab de zich even op het hoofd en zei: „Tsja". Waarop hij berustend verder wandelde. De bebopknaap keek de vorige ge neratie na, haalde toen z'n schouders op en liep op zijn beurt door. Hun enig raakpunt was het mens zijn. dagelijks bestuur der gemeente kwam felicitaties aanbieden ter ge legenheid van de gouden bruiloft. Na tuurlijk waren de vroede vaderen niet de enigen, die door hun aanwe zigheid aan het feest van de krasse oudjes luister bijzetten. WEG VAN KANAAL. Men is begonnen met de werk zaamheden aan de weg AxelSluis kil. Het tracé van deze weg wordt over een belangrijke afstand verder van het kanaal verwijderd gelegd. Bovendien wordt de gehele weg ver beterd. De talrijke gebruikers van deze weg juichen de verbeteringen van harte toe en ze hopen nu maar, dat de werkzaamheden in snel tem po worden voortgezet, opdat zij snel over een weg geschikt voor snel tem po kunnen beschikken. IN DE PUT. Ook in Sint Annaland is men met wegwerkzaamheden begonnen. Daar bepaalt men zich evenwel slechts tot de put in het wegdek van de Voor straat voor de winkel van de heer P. van Amerongen. Bij de hevige re genval van de vorige week is over duidelijk geworden, dat hier iets ge daan moest worden. Er ontstond na melijk een vijvertje. Nu heeft men het maar meteen aangepakt. TOEN DE REGEN KWAM Over de regen gesproken, daar we ten ze ook in Bruinisse van mee te praten. De regenmeter van het proef bedrijf Scheldemonden toonde aan, dat ter plaatse in de vorige week ne gentig millimeter nattigheid viel. Op woensdag viel 21,6 mm. Donderdag spande de kroon met 23,5 mm. Vrij dag „gaf" 21,5 mm. De zaterdag deed het bescheiden met 19,5 mm. De nieuwe week zette rustig in met slechts 10,5 mm. In Bruinisse von den ze dat helemaal niet vervelend. In het ziekenhuis Oostwal te Goes was het o.a. de zevenjarige Henk Ka merling uit Waardedie van de fruit fee een smakelijk geschenk in ont vangst mocht nemen. (Foto P.Z.C.). Advertentie Alleen de nieuwe en geeft U wittere tanden gezondere tanden frissere adem Alléén Colgate Super bevat GARDOL! GARDOL - het doeltref fendste bestanddeel, dat ooit tegen tandbederf in tandheelkundige laboratoria werd ontwikkeld en waarop Colgate het uitsluitende recht bezit. De GARDOL in Colgate omgeeft Uw tanden als het ware met een onzichtbaar schild, dat minstens 12 uur blijft - en er door eten en drinken niet afgaat. Bovendien verfrist Colgate op afdoende wijze de adem en maakt Uw tanden schitterend wit. GARd0 Grote tube 1 l.i Standaard tube f 0.75 Aanbesteding werken in Dijckmeesterpolder De Nederlandse Heidemij. heeft namens de rentmeester der domeinen te Breda in restaurant G. Wiskerke te Philippine in het openbaar aanbe steed het bestek T.D. nummer 1232, het egaliseren van percelen en het graven van kavelsloten (totale op pervlakte ongeveer 2.70 ha., lengte der sloten ongeveer 12.5 km.), een en ander met bijbehorende werken in de Dijckmeesterpolder onder de gemeenten Philippine en Hoek. De uitslag van deze aanbesteding was als volgt: N.V. Handelsmij. Maes Jonker, Roosendaal 161.500; M. Uil, Mid delburg 166.000; fa. J. de Oout^, Biervliet 168.000; Aannemingsbe drijf F. Brand eft Barendrecht, 's- Gravendeel 171.000; G. J. Eland, Vlissingen 189.000; N.V. Gebr. Van Oord, Werkendam 189.000; N.V. Aannemingsmij. Zeeland, Middelburg 205.900; fa. G. Volker, Vlissingen 211.000; fa. J. D. Janse, Middel burg 219.000; B. Stegink, Vlissin gen 222.000; M. de Obude en de Jonge, Zierikzee 224.000; fa. E. Blok, Rotterdam 225.700; Gebr. C. en T. Wijnands, Werkendam 227.000: fa. N.V. Aannemingsbe drijf E. L. K.. Geleen, 254.600; Aannemingsbedrijf L. Wiersma, Hei- loo 308 000; Gebrs. De Bokx, Ter- neuzen 308.500; C. D. de Ruijs- scher Zoon, Biervliet 310.000; Aannemingsbedrijf J. J. de Bruyn, Terneuzen 330.000. De raming be droeg 219.820. Collecten De collecte voor t.b.c.-bestrljding („Sonnevanck", „Zonnegloren" en „Draagt elkanders lasten") bracht te Ritthem 72,10 op. i AflvertRntiet Pak 'm aan met "AKKERTJES* Probeer he» en ondervind waarom Colgate Super met GAROOL de meest verkochte tandpasta ter wereld is Bezoek aan „Hajuto 1957" valt nog steeds niet mee. Het bezoek aan de grootse mani festatie van de Goese middenstan ders, de Hajuto 1957", is tot nu toe bepaald tegengevallen. In vier dagen tyd passeerden slechts een goede vier duizend bezoekers de kassa's. De or ganisatoren zitten echter niet bij de pakken neer, want hetgeen iedere dag weer op de expositie wordt geboden is een bezoek zeiier waard. Wanneer de weersomstandigheden de komende dagen zuilen medewerken, zullen nog vele duizenden bezoekers het uitstap je naar de tentoonstelling aan de fraai verlichte Westsingel maken. Er werd gisteren weer een vlot amu sementsprogramma voor het voetlicht gebracht, dat de talryke aanwezigen enkele uurtjes aangename ontspan ning verschafte. Zo trad o.a. op Maria Zamorra met haar Zuid-Amerikaans orkest, die wat van de sfeer van de zonnige vlakten van Zuid-Amerika met zich meevoerde. Veel waardering vond de acrobatische show van „The Limbers", evenals het optreden van de Notekrakers, de bekende zangpa- rodisten, die met een lach en een traan het publiek op hun hand had den. Verder was er Miss Bernelly, een plastisch-actrlce, die met haar een- mansshow de gezelligheid nog ver hoogde. Ook nu verleende het Radio- ensemble van Charles Aerts weer zijr medewerking. Deze voorstelling in de Schouw burgzaal van de expositie werd o.a. bijgewoond door de fruitfee met haar gevolg, die met de vrolij ke muziek van bet tamboer- en pij perkorps „Excelsior" naar de „Ha juto" was gekomen. Man-uit Vogelwaarde ging te vroeg uit vissen. Zondag 30 Juni van dit jaar, 's mor gens om 4 uur, werd de 59-jarige landbouwer F. A. van D. uit Vogel waarde in de kreek „De grote vogel" aangetroffen, terwijl hij daar met op gestroopte broekspijpen in het mod derige water rondwandelde. Bezwaar lijk voor hem was daarbij, dat hij verboden vistuig, een zogenaamde stolpmand van metaaldraad, bij zich droeg en daarom moest hij zich dins dag voor de Terneuzense kantonrech ter mr. H. van den Belt, verantwoor den. De landbouwer verklaarde de stolp mand te hebben gevonden en hij zou op die zondagmorgen slechts aan het pootjebaden zijn geweest! Hetgeen de kantonrechter de opmerking ont lokte, dat dit wel lekker fris moet zijn geweest, zo 's morgens vroeg. Bo vendien was Van D. tegenover de verbalisanten niet erg prettig opge treden. Aan het %erhaal van de landbou wer hechtte mr. Van den Belt wei nig waarde, evenmin als de officier van justitie, mr. Th. Lebret, die meende dat op deze verdachte, die eindelijk eens is gesnapt, voortdurend moet worden gelet. De eis luidde ten slotte 75 of 15 dagen met verbeurd verklaring van de stolpmand. De kantonrechter veroordeelde de mati- neuze pootjesbader conform deze eis. Vier Zeeuwen gewond op Moerdijkbrug- Dinsdagochtend is door onverklaar bare oorzaak een personenauto, ko mende uit de richting Rotterdam uit een file auto's de linkerweghelft op gereden en daarbij in botsing geko men met de brugleuning van de Moerdijkbrug. De bestuurder, de heer C. in 't Groen uit Breda werd ge dood. De auto raakte een tegenligger, de wagen van A. J. uit Koudekerke. Vier Zeeuwen, alle inwoners van Koudekerke, liepen daarbij lichte ver wondingen op. De auto werd bescha digd. Deel van Middelburg zat half uur zonder licht. Tengevolge van overbelasting van het llchtnet heeft een gedeelte van de Middelburgse inwoners het dins dagavond gedurende een korte tijd zonder licht moeten stellen. Geukkig hadden de technici van gemeentebe drijven het euvel snel verholpen, zo dat de storing niet langer dan een half uur duurde. In sommige wijken konden de kaarsen zelfs na tien mi nuten weer uitgeblazen worden. De ze storing deed zich voor omstreeks acht uur. U.T.S.-Terneuzen begonnen met 29 leerlingen. De uitgebreid technische school te Terneuzen Is dinsdag met 29 leerlin gen, waarvan 13 in de schakelklasse en 16 voor de eerste klasse, gedeelte lijk gestart. In verband met een leer krachtenaangelegenheid kan de vol ledige cursus eerst op I oktober a.s. beginnen. De school is thans in afwachting van de bouw van een industriehal on dergebracht in enige noodlokaliteiten. Zo bevindt het tekenlokaal zich in een barak aan de Van Steenbergen laan, terwijl voor de praktijk- en voor het gymnastiekonderwijs ge bruik mag worden gemaakt van lo kalen van de lagere technische school. Dank zij de medewerking van de Nederlands Hervormde Ge meente ter plaatse heeft men voor de theorielessen de beschikking gekre gen over lokalen aan het Tuinpad en in het hervormde Jeugdgebouw. De leerlingen, die de school bezoeken zijn afkomstig uit elle delen van Zeeuwsch-Vlaanderen. Een van hen Is te Goes woonachtig. Van de 16 eerste klasseleerlingen volgen er tien de opleiding voor werktuigbouw en zes maken deel uit van de elektro- klasse. Havenuitbreiding en Deltaplan De relatieve stijging van het to taal van de investeringen van Rijkswaterstaat is een onvermijde lijk gevolg van de toenemende ver keersintensiteit en de noodzaak tot uitvoering van het Deltaplan. De afsluiting van de zeearmen in het zuidwesten des lands is niet alleen noodzakelijk terwille van de veilig heid, maar ook van groot belang voor een betere waterhuishouding en ter wille van een noodzakelijke uitbreiding van haventerreinen en op diep vaarwater georiënteerde industrie. Ten aanzien van de hier voor vereiste uitgaven is, voorzover een vermindering van de bestedin gen noodzakelijk is, ten hoogste voor vrij korte duur een zekere temporisering verantwoord te ach ten. Dit wordt nog opgemerkt in de nota over de toestand van 's rijks financiën, behorende bij de ont- werp-begroting voor 1958. Belgisch motorschip omhooggevaren en gebroken. Dinsdagmorgen is het Belgische motorschip „Emile" (600 brt.), dat met 500 ton fosfaat op weg was van Antwerpen naar Gent, omhoog geva ren op een zandplaat in het Gat van Ossenisse in de VVester.schelde. Enke le uren later is het schip op verschei dene plaatsen gebroken. Onmiddellijk na het ongeval spoed de het bergingsvaartulg „Walrus", dat in de buurt werkzaamheden aan het uitvoeren was, naar de „Emile". Pogingen om het schip vlot te trek ken mislukten echter. Later voer de sleepboot „De Schelde" van Muller en Co. te Terneuzen uit. In Hansweert werden ongeveer 20 werklieden aan boord genomen, die de lading fosfaat hebben overgeladen in het uit Terneu zen afkomstige motorschip „Suat". Omstreeks acht uur gisteravond is de op verschillende plaatsen gebroken „Emile" met behulp van de sleepbo ten „De Schelde" en „Cobi" hoger op de plaat gezet. Vandaag zal getracht worden het schip naar Terneuzen te slepen. Boerenleenbanken op Walcheren Gedurende augustus werd op de gezamenlijke boerenleenbanken op Walcheren in totaal een bedrag van 799.969,35 ingelegd en terugbetaald een bedrag van f 602.908,88. Het voordelig saldo bedroeg derhalve 197.060,47. GEMEENTERAAD VERGADERDE Tegen onthouding volledige goedkeuring uitbreidingsplan. Het feit dat Gedeputeerde Staten van Zeeland goedkeuring hadden ont houden aan enkele punten van het uitbreidingsplan 's-Hc-er Arendskerke (dorp) was voor burgemeeser en wethouders van die gemeente aanleiding in de maandagavond gehouden raadsvergadering voor le stellen tegen het besluit van niet-goedkeuring in beroep te gaan by de Kroon. Nadat bur gemeester D. M. Vermet had uiteengezet, welke motieven B. en W. tot dit voorstel hadden gebracht, verklaarde de raad zich eenstemmig akkoord met hat ontwerp-berocpsschrift. De onthouding van goedkeuring be trof in de eerste plaats een nieuwe oprit naar de Rijksweg, te maken aan de Oostzjjde van het uitbrei dingsplan. De oprit bij café de Tol komt dan te vervallen. Deze oprit, die vrij steil en smal is, vormt een obstakel voor het verkeer. Hoewel van deskundige zijde de oplossing, zoals ln het uitbreidings plan geprojecteerd, wordt toege juicht, kon dit punt de goedkeuring van G. 9. niet verwerven. In de tweede plaats zijn G. S. te gemoetgekomen aan een bezwaar schrift van een inwoonster, die bij de uitvoering van het plan een gedeel te van haar moestuin zou kwytraken. Met B. en W. was de raad echter van oordeel, dat dit bezwaar niet on overkomelijk was en in elk geval geen reden moest geven tot weige ring van de goedkeuring. Indien de moestuin buiten het plan gelaten moet worden, zal dit uit stcdebouw- kundig en financieel oogpunt ernsti ge bezwaren opleveren. Bovendien bleef naar het gevoelen van de raad nog een gedeelte tuingrond over, dat voor betrokkene als voldoende moet worden aangemerkt. Daarnaast was echter door B. en W. al het mogelijke gedaan om het ongerief voor recla- mante te verminderen. Burgemeester en wethouders hadden de indruk dat indien dergelyke bezwaren bij de overwegingen voor de goedkeuring meespelen, het in de toekomst onmo gelijk zal zijn uitbreidingsplannen te ontwerpen. De vergadering stond overi gens geheel In bet teken van de uitbreiding, ondanks het, feit dat de voorzitter telkenmale als de realisering ter sprake kwam het woord „bestedingsbeperking" ter tafel bracht. Wel hadden de Gede puteerde Staten goedkeuring ge hecht aan de uitbreidingsplannen voor Niemvdorp, Lewedorp en 's- Heer Hendrikskinderen. Dit laat ste plan 1$ bijna volgebouwd zodat B. en NV. al met een nieuw plan voor de dag kwamen. De komende uitbreiding van het dorp is nu aan de oostzijde geprojec teerd. In de toekomst zal hier plaats zijn voor circa 80 woningen. De voor zitter memoreerde enkele andere mo- gelijkheden van uitbreiding, die men in studie heeft genomen, maar over het geheel genomen was het voorge legde plan het meest verantwoord en waarschijnlijk het minst kostbaar. Agendapunten „Zanglust" te 's-IIeer Arendsker ke, dat wekelijks een tekort heeft van 6,75 kreeg geen subsidie. Ook het bestuur van de Chr. Nat. school kreeg nul op het rekwest. De raad verleende geen medewerking voor een reparatie dienaar het schoolbestuur meende een gevolg was van een constructiefout. Dat die fout eerst na 27 jaar aan het licht kwam, kwam de raad vreemd voor. Het door de waterleidingmaat schappij Zuid-Beveland gemaakte plan voor aansluiting van onrendabe le percelen werd door de raad toege juicht. al bleven er enkele punten, waarover men nader ingelicht wilde worden. Voor 's-Heer Arendskerke komt dit neer op een aansluiting van 274 percelen. Voor de verbreding van de Vellu- weweg werd tenslotte 640 m2 grond aangekocht voor 640. By de rondvraag wees de heer Meijaard nog op enkele slechte plaat sen in ho( wegdek Aan de Kerkweg en op de slechte toestand van de Sta tionsstraat. De lieer Smit vroeg nog- nlaals bespoediging van de straat- aanleg in het uitbreidingsplan 's- Heer Hendrlkskindéren. VANDAAG. Middelburg Electro: „De drie Rinal- do's", 7 cn 9.15 uur, 18 Jr.; Molenwa ter: Miniatuur Walcheren. Vlissingen Alhambt-a: „Bushalte", 7 en 9 uur, 14 jr.; Luxor: „Een hel op zee", 8 uur, 14 Jr. Goes Grand: „Cupido op een dolfijn", 8 uur, a.l.; Hajuto-tentoonsteUlng, 14 —24 uur, vanaf 22 uur tot 24 uur Charles Aerts' Radlo-ensemblo. Gro te Kerk: Concert Rotterdams Philhar- monisch Orkest, 7.S0 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 2