Bruinvisploeg won negen van de twaalf Zeeuwse zwemtitels Boeiend duel tussen Feyenoord en DOS (4-4) KEES VAN AMSTERDAM WON DE RONDE VAN OUD-VOSSEMEER TOCH NOG RES. EERSTE KLAS VOOR ZEEUWSEVOETBALCLUBS MAANDAG 26 AUGUSTUS 1957 PROVINCIALE ZEEUWSE OOURANT 8 GERINGE DEELNAME IN MIDDELBURG Wil de Bruin verbeterde 18 jaar oude record op de 100 meter vrije slag DE ZEEUWSE ZWEM KAMPIOENSCHAPPEN voor de senioren, die zaterdagmiddag in het Middelburgse zwembad werden verzwommen, heb ben een grandioze overwinning opgeleverd voor Bruinvis uit Sas van Gent. Van de twaalf te verdelen titels namen de Zeeuws-Vlaamse zwem sters en zwemmers er negen mee naar huis, terwijl de resterende drie kampioenschappen in de wacht gesleept werden door het Middelburgse Luctor. Hoewel van de vijf deelnemende verenigingen slechts een vrij gering aantal leden zijn opwachting maakte in de Zeeuwse hoofdstad, kwam er toch nog een serie prima tijden uit de bus. Het resultaat van deze middag was twee nieuwe Zeeuwse records, namelijk op de 100 meter vrije slag dames (Wil de Bruin) en op de 5 maal 50 meter vrije slag heren (Luctor), alsmede een Zeeuws record op de 100 meter vlinderslag dames (Ria Melieste) en een recordpoging van Jan Dirkse op de 100 me ter vrije slag, die een uitstekende 1.7.op de chronometers bracht, even wel net niet voldoende voor een nieuw record. De snelle Bruinvis-zwemster Wil J ruim verschil de vlag moest strijken, de Bruin is er in geslaagd om het Na afloop van de wedstrijden, reik- achttien jaar oude record op de 100 meter vrije - lag van Katrien Zeyle- maker (De ichelde, Terneuzen), dat deze op 19 augustus 1939 te Vlissin- gen stelde op 1.20.2, scherper te stel len. Wil ging snel van start en na de eerste 50 meter bleek, dat zij een serieuze kans maakte om onder de tijd van de Terneuzense te blijven. Dit was dan ook het geval en dank zij een prachtige eindrush knabbel de zij acht-tiende seconde van het oude record af: 1.19.4. De drie an dere meisjes volgden op meer dan 10 seconden. Hard gingen ook de vijf Luc- tor-heren op de 5 maal 50 meter vrije slag, zodat de twee andere ploegen, Bruinvis en SZV uit Souburg, genoegen moesten ne men met het spelen van een on dergeschikte rol. Bert de Vries, Frans van Giezen, Wim Wonder- gem, Piet Rotte en Jan Dirkse roffelden zo snel door het water, dat zij het oude record van 2.35.1 (eveneens op naam van Luctor) met 0.3 sec. terugbrachten tot 2.34.8. Net niet voldoende Voor de 100 meter vlinderslag be stond nog geen Zeeuws record, maar Ria Melieste van Bruinvis zwom ruimschoots binnen de gestelde li- miettijd van 1.40 met haar 1.36.2, zodat de Zeeuwse dames ook op dit nummer aan een scherpere tijd kun nen gaan werken. Overigens bleef ook Ria's ploeggenote Adi Jansen met 1.39.1 binnen de limiettijd. Tij dens de training had Jan Dirkse met 1.06.8 reeds 0.1 sec. beneden het Zeeuwse record op de 100 meter vrije slag gezwommen en en hoewel hij ook zaterdag weer zeer snel door hét water kliefde, kwam hij thans tot. 1.07.net niet voldoende dus. De geringe deelname weerspiegel de zich wel het beste op de 100 me ter rugslag dames, waar Raymonda Vergauwen van Bruinvis alleen het water in ging. Haar tijd van 1.43.8 was uiteraard niet om bij te sprin gen. Ook op de 200 meter schoolslag dames waren de tijden niet bijster Hartverwarmend. Raymonda ging ook op dit nummer met de titel naar huis (3.15.3), terwijl Annie Corne- lisse van Luctor nog een fel duel om de 2e plaats moest leveren met het Bruinvissterretje Ingrid Baart (resp. 3.26.8 en 3.27.9). De vijfde titel ver overden de Sasse dames op de 4 maal 50 meter wisselslag estafette, die zij in de uitstekende tijd van 2.48.4 aflegden voor de ploeg van Luctor in 3.04.6. Ook de laatste titel bij de dames, de 5 maal 50 me ter vrije slag, was voor Bruinvis. Met 3.16.8 lagen de Zeeuws-Vlaamse dames bijna 20 seconden voor op de Luctorploeg, die in 3.36.2 finishte. Oud-gediende Jan Geerling van Bruinvis haalde de zevende Bruin- vistitel binnen door de 100 nieter rugslag heren op zijn naam te bren gen in 1.23.3 voor Piet van den Heu vel van Scheldestroom (1.26.7) er Piet Rotte van Luctor (1.27.4). Luc- tor-prominent Kees de Rijk zege- vierde op de 200 meter schoolslag, echter niet eerder dan na felle strijd met Rinus de Braai van Bruinvis, die met zijn 3.02.7 slechts 0.7 secon de tekort kwam bij de Middelburger. Op de 100 meter vlinderslag voeg de Bruinvis weer een titel bij zijn totaal, want Adrie Sampon was met 1.24.8 Siem Ventevogel (1.33.2) en Ad Booy van Luctor (1.42.9) meters de baas. De negende Bruinvistitel kwam voor rekening van de zwem mers op de 4 maal 100 meter wissel slag estafette (5.32.5), waarbij de op papier sterke Luctor-ploeg met te ir. J. Geerling als voorzitter van de kring Zeeland van de K.N.Z.B. met een toepasselijk speechje de di ploma's uit. Uitslagen De uitslagen van deze Zeeuwse zwemkampioenschappen luiden: DAMES 1*100 meter rugslag: 1. Raymonda Vergauwen (Bruinvis) 1.43.8; 200 meter schoolslag: 1. Ray monda Vergauwen 3.15.3, 2. Annie Cornelisse (Luctor) 3.26.8, 3. Ingrid Baart (Bruinvis) 3.27.9, 4. Tiny Daalhuizen (SZV) 3.37.8, 5. Marie Verplanke (Scheldestroom) 3.46. 100 nieter vrije slag: 1. Wil de Bruin (Bruinvis) 1.19.4 (nieuw Zeeuwse record), 2. Corrie Voogd (Luctor) 1.30.2, 3. Coby Melieste (Bruinvis) 1.32.9, 4. Ria Visser (Zeehond) 1.39.1; 100 meter vlinderslag: 1. Ria Melieste (Bruinvis) 1.36.2 (Zeeuws record), 2. Adi Jansen (Bruinvis) 1.39.1; 4 maal 50 meter wisselslag estafette: li Bruinvis (Wil de Bruin, Raymonda Vergauwen, Adi Jansen Ria Melieste) 2.48.4; 2. Luctor 3.04.6 3. SZV 3.09.6; 5 maal 50 meter vrije slag: 1. Bruinvis (Raymonda Ver gauwen, Wil de Bruin, Ria en Coby Melieste en Adi Jansen) 3.16.8, 2. Luctor 3.36.2, 3. SZV 3.44.2. HEREN: 100 meter rugslag: 1. Jan Geerling (Bruinvis) 1.23.3, 2. Piet v. d. Heuvel (Scheldestroom) 1.26.7, 3. Piet Rotte (Luctor) 1.27.4; 200 meter schoolslag: 1 Kees de Rijk (Luctor) 3.02.2. Rinus de Braai (Bruinvis) 3.02.7, 3. Piet van den Heuvel (Scheldestroom) 3.11.2, 4. Wim de Vries (Bruinvis) 3.12.8, 5. Sjaak Sinke (Zeehond) 3.15.100 meter vrije slag: 1. Jan Dirkse (Luc tor) 1.07.2. Leo van Klinken (SZV) 1.12.6, 3. Cor Wagenaar (SZV) 1.13.4, 5. Tammy Seynstra (SZV) 1.14.6, 5. Wim van der Steen (SZV) 1.18.—; 100 meter vlinder slag: 1. Adrie Sampon (Bruinvis) 1.24.8, 2. Siem Ventevogel (Zeehond) 1.33.2, 3. Ad Booy (Luctor) 1.42.9; 4 maal 100 meter wisselslag esta fette: 1. Bruinvis (Jan Geerling, Adrie Sampon, Rinus de Braai en Wim de Vries) 5.32.5, 2. Luctor (Piet (Piet Rotte, Cees van Herwijnen, Kees de Rijk en Jan Dirkse) 5.46, 3. SZV 6.12.6; 5 maal 50 meter vrije slag: 1. Luctor (Bert de Vries, Frans van Giezen, Wim Wondergem, Piet Rotte en Jan Dirkse) 2.34.8, 2. SZV 2.47.8, 3. Bruinvis 2.55.4. WIND DECIMEERDE RENNERSVELD Jo de Roo, enige Zeeuw, moest strijd opgeven De tiende ronde van Oud-Vossemeer Is door Kees van Amsterdam gewon nen. Ter gelegenheid van het tienjarig jubileum hadden zaterdag de actieve organisatoren van de Ronde van Oud- Vossemeer een representatief renners- veld op de been gebracht, waaronder zelfs twee Limburgse ploegen, name lijk „Matthleu Cordang" en „Maas tricht", die de verre reis hadden on dernomen om zo mogelijk beslag te leggen op de ploegenprys. Daar de wedstrijd aanvankelijk op de kalendervergadering was vastge steld op 27 juli j.l., had de Zeeuwse ren- en toerclub „Theo Middelkamp" zich reeds vroeg verbonden voor een landenkamp België-Nederland te Lo keren. Het Zeeuwse element was hier door, met uitzondering van de gebles seerde Jo de Roo, niet aanwezig. Een ploegenwedstrijd is het overigens niet geworden, want behalve dat er een Stormachtige wind het rennersveld de cimeerde werd het wedstrijdverloop In sterke mate beïnvloed door de indivi dueel rijdende Kees van Amsterdam. Al in het prille begin van de wedstrijd had Van Amsterdam een voorsprong van ongeveer een halve ronde weten op te bouwen, terwijl achterin cracks als Teunisse, De Roo, Lotz, enz. door pech en valpartijen het veld ruimden. Met nog dertig ronden voor het einde liet Van Amsterdam, die geen hulp kreeg, zich wijselijk in de hoofdgroep terug vallen, om er in de laatste tien ronden in een beslissende demarrage nogmaals alleen tussen uit te trekken hetgeen tot gevolg had, dat van de 53 vertrekkers zich slechts 22 man ver snipperd aan de finish wisten te pre senteren. De uitslag luidt: 1 C. van Amster dam, Oosterhout, 100 kilometer in 2 uur, 16 min. en 10 sec.; 2 A. Rokx, Sprundel op l/2 min; 3 Jac. Vrancken, Ejjsden, op 2 min; 4 C. van der Horst, Standaard Buiten, zelfde tyd; 5 Tony Peeters, Haarlem, zelfde tijd; 6 Bram Heeren, Roosendaal; 7 Plet Marchand, Tilburg; 8 A. van Steen, Etten; 9 Henk van Glerum, St. Willebrord; 10 J. Beers, Zaandam, De ploegenprjjs werd gewonnen door „Willebrord Wil Vooruit". Fritz Hillebrand tijdens training verongelukt Fritz Hillebrand, de wereldkam pioen in de zijspanklasse, is zaterdag tijdens de training voor de grote prjjs van Bilbao op het Deusto circuit te Bilbao verongelukt. Zijn machine, een B.M.W. kwam met een paaltje langs de baan in aanraking, waardoor Hil lebrand de macht over het stuur ver loor. Hij reed tegen een elektriciteits huisje op en werd op slag gedood. Zijn zijspanpassagier, Manfred Grunwald, werd licht gewond in een ziekenhuis opgenomen. Hillebrand, die dit jaar o.m. de zijspanraces om de grote prijs van Duitsland, de Engelse T.T. op het eiland Man en de T.T. van Assen won, werd 39 jaar. De gewezen vlieger laat een vrouw en twee zoons na. Zaterdagmiddag werden in het Middelburgse zwembad de H Zeeuwse zwemkampioenschap- m pen voor senioren afgewerkt. Een overzicht van het nummer =f 200 meter schoolslag dames, dat gewonnen werd door Ray- monda Vergauwen (Bruinvis). (Foto P.Z.C.1 llllillllllllllllIHlillllÈllilllilllllilllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllI Eerste plaatsen voor Hein Cujé en Willy Cijsoüw De Vlissingse atlete Willy Cijsouw van „Marathon" heeft op nationale atletiekwedstrijden op de Nenijto-sin- telbaan te Rotterdam uitstekende re sultaten weten te behalen. Zij werd eerste op de 80 meter horden, dames A in een tijd van 11.4 sec. Ook het vèrspringen, dames A won zij met een sprong van 5.46 meter. Op de 100 meter horden, dames A werd zij vier de in een tijd van 12.8 sec. Hein Cujé is tijdens dezelfde wed strijden eerste geworden op de 1500 meter, heren A. Hij maakte een tijd van 4 min. 12 sec. Cujé heeft een in vitatie gekregen om zondag a.s. deel te nemen aan internationale atletiek wedstrijden in Oudenaerde in België. Dank zij medewerking van Dirk Nijs. Vooral dank zij de medewerking van het bondsbestuurslid Dirk Nijs, die een lans brak voor de gerechtvaar digde belangen van de Zeeuwse club», werd in een zaterdag op verzoek van enkele Zeeuwse clubs gehouden ver gadering met vertegenwoordigers van het bondsbestuur en de betrokken clubbesturen, in principe overeen stemming bereikt over de instelling van een reserve eerste klas in het ko mende seizoen. Zoals bekend werd de aanvankelijk in uitzicht gestelde instelling van deze reserve eerste klas niet doorgevoerd, omdat dé meeste daarvoor in aanmer king komende Brabantse clubs niéts voelden voor de verre reizen naar Zeeland. Dit was oorzaak van een ac- Jllllllllllllllllllllllllllipillllllllllllllllllllllllllll Zaterdagmiddag organiseerde de Middelburgse motorclub „De i§ Zeeuwen" een trial in het duin- gebied van Vrouwenpolder. Het moeilijke parcours vroeg ook ditmaal weer de uiterste li- chaamsbeheersing van de deel- nemers. Hier ziet men de Mid- delburgse rijder Arie Bouwens in volle actie op een duintop. 1 (Foto P.Z.C.) lllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll De Bruinvis-zwemster Wil de Bruin is er zaterdag tijdens de Zeeuwse zwemkampioenschappen in geslaagd om het 18 jaar oude record op de 100 meter vrije slag van Katrien Zeyle- maker met 0.8 seconde te verbeteren en te brengen op 1.19.4. (Foto P.Z.C. Sterker Enschede sloeg P.S.V.met5-4 DE START VAN de eredivisie heeft al direct duidelijk gemaakt, dat er fel, zeer fel zelfs, om de hoogste voetbaleer gestreden zal worden. Het is natuurlijk na deze eerste voetbal zondag helemaal niet gemakkelijk om de krachten van de clubs vast te stellen, maar gisteren is al aange toond, dat de dominerende ploegen van vorig jaar ook thans weer hun woordje zullen meespreken. Vanzelf sprekend heeft de storm, die zondag over de grasmatten joeg, niet nage laten invloed op het spel uit te oefe nen, maar niettemin waren enkele aantrekkelijke duels te beleven. Zo zorgden Feijenoord en DOS voor een boeiende strijd, die in een 44 ge lijk spel eindigde, een resultaat, waarmee beide ploegen tevreden kunnen zijn. Het andere topduel, dat tussen SC Enschede en PSV, bracht een flink kapitaal in het veld met o.m. Schaap en de Duitse B-ïn- ternational Seeman bij de sportclub en Trevor Ford bij dc Eindhovena- ren, welke laatsten het echter niet konden bolwerken; een sterker En schede won verdiend met 54. Aan het hoofd van de ranglijst prijkt thans trots landskampioen Ajax. Weliswaar hebben nog zes clubs evenveel punten als de Amster dammers, maar deze staan aan de top dank zij de min of meer verras sende, maar niet aan duidelijkheid l na bleek, dat de Rotterdamse ploeg tp wpncpn nup vlotpnHp AO i&ctc* nn nnrr nipf 11,or .lp TTfrpphtcp rppik te wensen ove rlatende 40 zege op MW. De met bijzonder veel span ning tegemoet geziene strijd tussen Elinkwijk en „newcomer" ADO is 'n forse 41 zege geworden voor de be zoekende Haagse ploeg. De andere eerste divisie-kampioen Blauw Wit moest in Venlo met 2 0 de vlag strijken bij VW. Sparta nam bezit van de tweede plaats door een 30 zege op NO AD, terwijl BW en Rapid JC zich aan onze voorspel ling hielden, omdat de Bosse „reu- zendoder" geen kans zag Rapid voor bij te streven (22). Amsterdam gaf NAC te verstaan, dat de Bredanaars hard zullen moeten aanpakken in dit seizoen (32), terwijl last but not least, het Groningse GVAV voor dé verrassing van de dag zorgde door de sterren van Fortuna '54 zonder De Munck maar met een waardige vervanger tussen de palen, namelijk de 18-jarige Geysel (van Maurits) met 21 de .das om te doen. FEIJENOORD—DOS 4—4. Boeiend is dus de strijd geworden tussen Feijenoord en DOS, waarin Kees Rijvers een uitstekende rentree gemaakt heeft. Ook de aanwinst van de Utrechtenaren, Frans de Munck, kan op een prima wedstrijd terugzien. Feijenoord kwam overi gens in het veld met invallers voor Coen Moul' jn, Van der Hoek en Kerkum, terwijl Schouten moest uit vallen. Nauwelijks een minuut oud was de strijd, toen Schouten al de .openingstreffer plaatste, maar hier- ig niet, i wel ingespeeld werd. Door Van de Utrechtse reeds der Linden" Lammgrs en Luyten liep DOS dan ook uiet tot 13,' met wel ke stand de rust kwam. Na de thee pakte Feijenoord de zaken energiek aan en de voor Schou ten ingevallen Meerman liet De Munck twee maal achtereen vissen. Van den Boogaard maakte met een schitterend doelpunt er 43 van, maar even later was het Cor van der Gijp, die keihard gelijk maakte. In het laatste kwartier van de wed strijd was Feijenoord sterker, maar de vele kansen werden niet benut. SC ENSCHEDE—PSV 5—4. Een sterker Enschede, waarbij het ploegverband beter was, heeft ver diend van de Eindhovense club ge wonnen. Een groot aandeel in dé „oostelijke" zege had Abe Lenstra, die twee doelpunten zelf voor zijn rekening nam en de hand had in een derde. De „Fries" stond tussen twee Duitsers in, namelijk Seeman en Fottner, terwijl Van der Wel en Vo- ges de andere vleugel vormden! Tre vor Ford speelde een onopvallende wedstrijd; hij was goed, maar nog beter was de nieuwe PSV-aanwinst Kruyver. Ondanks de meerderheid van de sportclub heeft de zege toch nog aan de beroemde zijden draad ge hangen. Tot een minuut voor tijd was het 44, nadat de rust met 22 was ingegaan. Maar in die laatste minuut liet Kruyver de En- schede-aanhang juichen: 5—4. AMSTERDAM—NAC 3—2. De 10 voorsprong, die Vonhoff Amsterdam na 4 minuten op NAC be zorgde was volkomen verdiend, want onmiddellijk toonden de „Zwarte Schapen" zich sterker, ook in het verdere verloop van de wedstrijd, hoewel zij onnauwkeurig met de vele kansen te werk gingen. Overbeeke bracht de partijen weer op gelijke voet, maar na rust stelden Smit en Kick de zege voor Amsterdam veilig. Luiten maakte de eindstand voor NAC nog wat schappelijker (32). ELINKWIJKADO 1—4. Het debuut van ADO was uitste kend, maar met Elinkwijk, waarin de Surinamers F. en H. Mijnhals en Kruin opgesteld stonden, liet de Haagse ploeg geen onvergetelijke in druk na, waaraan de storm ten dele schuld had. De ADO-voorhoede was produktiever, vooral gedurende de tweede helft. Door een misser van Hilgers kwamen de Hagenaars goed koop aan hun eerste doelpunt. Na de rust maakte midvoor Schuurman be ter gebruik van zijn kansen, hetgeen na 5 minuten resulteerde in een 20 voorsprong. Na goed werk van Rijn vis vergrootte Theo Timmermans de voorsprong tot 30, Marbach liep in tot 3—1, maar weer was het Schuur man, die met een goed doelpunt de eindstand op 41 bracht. tic van de Zeeuwse clubs om alsnog tot overeenstemming te komen en het ziet er nu dus naar uit, dat inderdaad Vlissingcn II, Goes II, Middelburg II en zeer waarschijnlijk ook Zeeland Sport II komend seizoen samen met de reserve clubs pit Branbant in de reserve eerste klas zullen uitkomen. Er moeten nog enkele moeilijkheden worden opgelost, maar na het vurig pleidooi van Dirk Niis en de betogen van de heren Lagendijk Middelburg en Wijnands (Goes) ziet het er wel naar uit ,dat, mogelijk bij wijze van proef, binnenkort met het afwerken van de competitie in deze klas kan worden begonnen. Voorlopig Oranje met Lenstra, Rijvers en Wilkes? Vijftien spelers aangewezen Het voorlopige N>derland*e elftal, dat woensdag 28 september te Gro ningen tegen een selectie-ploeg van Nedersaksen zal spelen, zal - eerst kort voor de wedstrijd worden sa mengesteld uit de volgende 15 spe lers: De Munck (DOS); Pieters Graaf land (Ajax); Van der Hart (Fortu na '54); Kuvs (NAC); Wiersma (PSV); Klaassens (VW); Kruiver (PSV); Notermans (Fortuna '54); Carlier (Fortuna '54); Van der Kuil (Ajax); Lenstra (SC Enschede); Van der Linden (DOS); Van Melis (Ra pid JC); Rijvers (Feijenoord) en Wil kes <WV). Het ligt in de bedoeling, door ver vangingen van spelers tijdens de wedstrijd enkele proefnemingen te doen. De ontmoeting zal worden ge leid door Klaas Schipper uit Gronin gen. De .Mille Miglia' op een afgesloten circuit? De automobielclub van Brescia zal via de Italiaanse autosportbond een verzoek tot de F.I.A. (de internatio nale automobiel federatie) richten, om op de internationale autoren- sportkalender van 1958 een datum voor de „Mille Miglia" te reserveren. Het is nog niet zeker of hiervoor de eerste, dan wel de tweede zondag van mei wordt aangehouden. Met betrekking tot de formule, die zal gelden is .nog geen beslissing ge nomen. Men gelooft evenwel dat de „Mille Miglia" in 1958 op een afge sloten circuit, in de driehoek Brescia Cremone Mantua zal worden gehouden. De beslissing van de orga nisatoren hangt af van de houding die de Italiaanse autoriteiten zullen aan nemen ten aanzien van autoraces op de weg. BW—RAPID JC 2—2. BW en Rapid JC hebben hard voor de zege gevochten, zodat een wedstrijd met veel spanning geboden werd. Ex-Helm on diaan Hollink liet reeds na 4 minuien de Rapid-doel- man van zijn „dodelijk schot" proe ven, maar Van Beurden bracht de partijen weer op gelijke voet. Jansen gaf zijn ploeg zelfs de leiding na goed aangeven van Noud van Melis, maar Van Overbeeke zorgde er voor, dat de helft van de buit in Den Bosch bleef (22). FORTUNA—GVAV 1—2. Fortuna '54 en GVAV boden de toeschouwers een matige wedstrijd, die de Groningers, versterkt met o.m. de Velocitanen Fransen en Kui per verdiend met 21 wonnen. Voor Frans de Munck had de Geleense ploeg een waardige vervanger ge vonden in Geysel. die echter niet kon verhinderen, dat De Groot in dc 35c en in de 42e minuut van de tweede helft, de 1—0 achterstand (Appel) omzetete in 'n 21 voorsprong, waar bij het bleef. De resultaten zijn: BW7Rapid JC 22; AmsterdamNAC 32; For tuna '54GVAV 12; Feijenoord DOS 44; NOAD—Sparta 0—3; W V—Blauw Wit 20; Elinkwijk—AD O 14; AjaxMVA' 4—0; SC En- s hede—PSV 54. Het programma voor volgende week luidt: BWNACGVAV—Amster dam; DOSFortuna '54: Sparta Feijenoord; Blauw WitNOAD; AT» O—VVV'; MW—Elinkwijk: sc En schede—Ajax; Rapid JCPSV.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 3