f Jo ribbe f2.95 f 2.25 ZEEUWSE ATLETEN GAAN NAAR NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP SCHELDEGOUWEN ZAL ZELF BENELUXRONDE ORGANISEREN Op haar bestemming F XL - ZES PLOEGEN NEMEN DEEL AAN STADHUIS TOERNOOI Tandarts SMIT, accuraat facturiste. Golfplaten Golfplaten MOTORDRIJVERS Sleepdienst I WILLEM MULLER, nette dienstbode □uiiaiiioiiicaiiiia BOODSCHAPPEN- VIJGENMANDEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 9 AUGUSTUS 1957 HEIN CU JE OP 1500 EN 10.000 METER Willy Cysouw en Marie Poissonier in Den Haag Zondag a.s. zullen Nederlands bes te dames- cu herenatleten op de nieu- wo Haagse sintelbaan aan de. Zuid- laren&trant de strijd aanbinden om de hoogste eer. De nationale titels! Sinds enige jaren hebben deze wed strijden zeer aan belangrijkheid ge wonnen, doordat de deelnemers een scherp gestelde minimum-prestatie hebben moeten verrichten om op de ze Nederlandse kampioenschappen te mogen uitkomen. De verwachting is dan ook, dat gezien de Inschrijvin gen, op verschillende nummers de strijd een spannend karakter hebben. Het nummer bijvoorbeeld, dat laatste tijd in het middelpunt van do belangstelling staat, de 800 meter, zal ongetwijfeld harde strijd te zien geven tussen de Nederlandse record houder Meindert Blankenstein, Amsterdammers Janssen, Heida en Yska en Koudljs. Ook de 1500 meter is stork bezet met als favorieten de Limburgers Delnoye en Roovers van Thor. Maar ook de Middelburger Hein Cujé zal op deze afstand een belangrijk woordje mee spreken. Henk Viset, de man die in Brussel op schitterende wijze de 10.000 meter won start op de 5000 meter. Op de hordennummers is Parlevliet vrijwel zeker van een titel op de 400 meter horden, maar hij zal op de 110 meter horden felle 6trijd moeten leveren met Eef Kamerbeek en Pe ter Nederhand. Op de 400 meter ,,vlak" zien wij naast de oude garde, Harry de Kroon en Bart Verwey, de oprukkende jongeren, zoals Haus, Van der Knaap, Kalkman en Moer man. Op de technische nummers ver wachten wij een interessante strijd bij het discuswerpen tussen Ben Re bel en Kees Koen en bij het hoog- Hulst' traint hard voor het nieuwe seizoen Oefenwedstrijden Nu het nieuwe voetbalseizoen binnen kort weer begint is er achter de schermen van de voetbalvereniging „Hulst" nogal wat activiteit ontwik keld. In eerste instantie is er door trainer J. v. d. Sluis een uitgebreid trainingsschema vastgesteld, waarme de nu al verschillende weken wordt gewerkt. Daarnaast is echter de wed- strydsfeer onmisbaar en in verband biermede beeft het bestuur kosten" nog moeite gespaard om haar spelers aan de zo nodige wedstrijden te hel pen. De eerste trainingswedstrijd is be- Eaald op zondag a.s., waarin de lauw-gelen de strijd zullen aanbin den tegen de Belgische vereniging „Zele". Deze club heeft enige tijd ge leden beslag weten te leggen op de bekende oud-international Guust van Steenlandt, die in deze vereniging de funktie van trainer-speler vervult. Het staat vast. dat Neefs, die twee jaar in Willem II heeft gesneeld weer de kleuren van zyn oude vereniging zal verdedigen. Deze excellente voor hoedespeler zal een zeer welkome verbetering voor de Hulstenaren be ltenen. Zondag 18 augustus a.s. komt Hulst thuis in het strijdperk tegen Willem II 2, waarbij ook Rob Moens van de partij zal zijn. Hierin zal men o.a. Neefs bezig kunnen zien tegen zijn oud ploeggenoten, terwijl de befaam de Hulsterse stopperspil v. d. Poel het weer eens kan opnemen tegen zijn vroegere tegenstanders uit zijn tijd toen hij in hiet reserve-elftal van BW speelde. Op 25 augustus hebben de Hulste naren een uitreis tegen Zele en vlak voor de aanvang van de competitie, te weten zondag 1 seotember nemen zij doe] aan het iaarliilcs door de v.v. Middelburg" georganiseerde Stad- huistoernooi". Hierin hebben zji een beker te verdedigen, welke rij hebben gewonnen als hect.e Zeeu—sp geklas seerde in de eind-sngsehikk'ng. De vorige keer verloren 'ij in de beslis sende match tegen de irtatekende Dordrechtse tweede-klasse- ..Fluks". Zo men ziet. hebben de Hulstenaren niet stil gezeter en is alles op alles gezet om een goed figuur te slaan in de nieuwe competitie. springen tussen Nummerdor, Van Kleeff en Pommee. Hein Cujé komt nog uit op de 10.000 meter. Niet minder sterk Is de Inschrij ving bij de dames. Op de sprint- nummers zal Hannie Bloemhof (Arnhem) geduchte concurren tie moeten verwachten van de Rotterdamse Joke Claus, Ine Spijk en Ria van Kuik (01,48). Op de 80 meter horden start de Zeeuwse atlete Willy Cysouw tegen Selma Heystek en Corrie van der Bosch. Stien Charleman, zal zich na een ziekteperiode op de 800 meter moe ten verdedigen tegen Co Beentjes. Aan deze 800 meter dames wordt ook deelgenomen door het Zeeuwse meisje Marie Poissonnier uit Schoon- dijke. Een in letterlijke en figuurlijke zin „hoogstaand" duel verwachten wij bij het hoogspringen tussen Dinie Hobers en Nel Zwier. Bij het discus werpen en het vèrspringen maken respectievelijk Corrie Huygen en Wemmy Scholtmeyer een goede kans op de titel. Finale kampioenschap Europese schaakteams Van 18 tot 22 augustus zal Wenen het congres gehouden worden van de F.I.D.E., de internationale schaakfederatie, waaraan afgevaar digden van 21 landen deelnemen. De Kon. Ned. Schaakbond wordt verte genwoordigd door zijn voorzitter ir. H. J. van Steenis. Na afloop van het congres begint de finale van het eerste Europese kampioenschap voor teams (van tien spelers) die tot 27 augustus duurt. Voor deze finale hebben zich Rus land, West-Duitsland, Tsjecho-Slowa- klje en Zuid-Slavië gekwalificeerd. De Russen komen met een zeer ster ke ploeg, bestaande uit Smyslow, Kc- res, Bronstein, Tal, Petrosian Taima- nov, Averbach, Spasski, Tolush en Korchnoy. Reserves zijn Aronin, Fur- man en Abramov, en als leider van de ploeg treedt Boleslnvski op. De andere drie landen vaardigen even eens hun beste spelers af. De Brit Golombek zal als hoofd van de arbi trage fungeren. Uitstagen zomeravondvoetbal Vlissingen I: PZEM—SBLV 0—1; d. BergGPC 25. Uiterton heeft zich teruggetrokken. Alle door hen gespeelde wedstrijden vervallen. Vlissingen II: VAW II—PSV II 1—2; VAW ni-BW '57 1—2; Coal '52 II WW 3—1. „WE KUNNEN NIET MEER TERUG Garantiefonds wordt gevormd. De achtste Benelux-ronde, die in '58 gehouden zal worden, wordt vrijwel geheel door de leden van de motor en autoclub „Scheldegouwen" geor ganiseerd. Dat is na de beslissing de ronde in 1958 toch weer te laten doorgaan één van de belangrijkste besluiten van de ledenvergadering van „Scheldegouwen", die in 't Ne derlands Koffiehuis te Middelburg werd gehouden. Vanzelfsprekend is er lanjra tijd ge- debateerd over de vraag or het wel verantwoord was, dat „Scheldegou wen" de ronde op de schouders zou nemen. „We kunnen ons beter bij een aantal gewone clubritten houden", stelden enkele leden voor. De voorzit ter, de heer J. H. L. M. Coone uit Vlissingen, stelde daar tegenover, dat de Beneluxronde een evenement is geworden, „waardoor Scheldegouwen naar buiten uitstraalt". „We zijn er eenmaal aan begonnen en we hebben tegenover de mensen, die de toer al zo vaak gereden hebben de verplich ting deze ronde weer op touw te zet ten. We kunnen niet meer terug", zo zei de heer Coone. Daar was de vergadering het tenslot te mee eens. Maar wel stelde men uit drukkelijk vast, dat eventuele tekor ten niet zullen drukken op de club kas van „Scheldegouwen". Finan cieel staat deze ronde vo^ftr „Schelde gouwen" dus helemaal apart. Er is reeds een garantiefonds gevormd, dat echter nog aangevuld moet worden. „Scheldegouwen" neemt de organisa tie geheel in eigen handen, maar wel werd besloten de direct, van de pro vinciale V.V.V., de heer G. W. Os kam, diens assistent, de heer J. P. de Regt, en de heer W. de Boer, di recteur van de Rotterdamse Bank In Middelburg, die zich al vaker voor de Eindstand van de Zeeuwse zwemcompetitie Nu de puntentelling van het laat ste deel van de Zeeuwse zwemcompe titie, zaterdag te Middelburg ver werkt, gereed is, blijkt, dat Bruinvis nog 69.3 punt is uitgelopen op Luc tor en daardoor met 172.8 punt voor sprong kampioen van Zeeland is ge worden. Een uitstekende prestatie van de Sassenaren. De uitslag van het laatste gedeel te was: 1. Bruinvis 1911.1; 2. Luctor 1980.4: 3. SVZ 2144 1; 4. Ganze 2255.2 5. Seheldestroom 2261.9; 6. Zeehond 2295.1 De eindstand luidt: 1. Bruinvis 234.5; 2. Luctor 7416.3; 3. SZV 8243.3; 4. Zeehond 8796.3; 5. Sehel destroom 8826.9; 6. Ganze 8849.4. Benelux-ronde verdienstelijk hebben gemaakt, uit te nodigen in enkele commissies zitting te nemen. Aan de top van de organisatie staat een commissie van toezicht. Verder komt er een Comité Benelux-ronde, dat de totale organisatie in handen krygt, met uitzondering van 't tech nisch gedeelte. Dit technisch gedeel te uitzetten van de route, verzor gen routebeschrijving enz. zal ver zorgd worden door een technische commissie. De omvangrijke organisa tie zal onmiddellijk tor hand worden genomen. Neefs definitief naar Hulst' terug Het bestuur van de voetbalvereni ging „Hulst" heeft bericht ontvangen van Willem II, dat men geen be zwaar heeft tegen overschrijving van de bekende voetballer H. Neefs naar „Hulst" op korte termijn. Dit betekent, dat Neefs in de com petitie. 1957-1958. de kleuren kvan Hulst zal mogen verdedie-m, hetgeen zeer zeker een aanwinst voor de Hul1 stenaren zal zijn, „Scheldegouwen" houdt maandelijks clubrit. De riiotor- en autoclub „Schelde gouwen" te Middelburg heeft beslo ten iedere maand een clubrit door gang te doen vinden. Op 24 augustus worat de eerste clubrit gehouden. De start van deze oriëntatlerit over Wal cheren is half acht des avonds op het parkeerterrein van restaurant Wöh- ler te Middelburg, waar ook de finish wordt gehouden. Het pai;cours van 65 km loopt uit sluitend over prima verharde wegen. De gemiddelde snelheid voor deze rit wordt gesteld op 36 km. Aan deze rit zijn, naast de gebruikelijke wissel bekers en andere prijzen, tal van at- trakties verbonden. De inschrijving voor deze oriëntatierit is voor een ieder opengesteld, zodat ook zij die geen lid van een auto- of motorclub zijn hieraan kunnen deelnemen. Se cretariaat van deze clubrit Nieuwe Vlissingseweg 12, Middelburg. Poloteams Luctor en S.Z.V. spelen om kampioenschap RES uit Tilburg heeft zich terugge trokken uit de 3de klas N van de lande lijke waterpolocompetltle. Daardoor zal de beslissende strijd tussen de TUburgers en SZV uit Souburg niet doorgaan. Thans zijn SZV en Luctor uit Middel burg gelijk geëindigd, zodat deze twee ploegen een beslissingswedstrijd om het kampioenschap moeten spelen. De da tum voor dit treffen ls nog niet vastge steld. t'euillelon door litre llrptfln Smilli 43 Dokter Carter za? het ziektegeval nogal ernstig in. „Uw vader is wel sterk maar ik - loof toch, dat het beter is. de anderen te laten overko men. Nu ja. als hy aan het leven hecht, zal hij wel niet sterven!". Hij verzweeg tegenover Ann wijselijk de vraag, die zowel hy en dokter Adam- 6on zich gesteld hadden: „Wilde dok ter Denvent inderdaad blijven le ven?" Om de moeilrjklieden thuis nog te vergroten, kwamen dus zowel Joan als Suzy en Mike opdagen. Op zekere nacht kwam de crisis. Ann had een uurtje geslapen en toen nog even wakker gelegen, zich af vragend wat er toch gebeurde. Ten slotte sloeg ze haar oude. maar war me ochtendjapon om, ging naar de zitkamer, pookte het half-uitgedoof- de vuur op en zette een ketel water op het gas. Niemand had iets gezegd maar ze gevoelde, dat vannacht! Terwijl ze hef gas aanstak, herin nerde ze zich. hoe ze. ondanks .Toes advieg tot voor korf nooit een gas fornuis had willen hebben. Hij be weerde, dat ze zo koppig was. Met mevrouw Macy was he; het zelfde geval. Nu eerst kende ze de ware mevrouw Macv, die in het huis houden paste als êen lang gemist stukje van een legpuzzel. Nu was zij. Ann. op haar gesteld en bewonderde haar. Mevrouw Macy kwam juist naar be neden Ze zag er bleek en moe uit. „Vannacht zullen we het weten", zei ze. „Ja. ik had er een voorgevoel van". Wéér bleef Ann alleen. Het leek wel alsof het uren duurde voor ze Joes lichte tred op de trap hoorde. Plot seling moed vattend, sprong ze over eind. Hij liep recht naar haar toe en legde zijn warme handen op haar schouders. „Alles gaat goed. Ann. Hij komt er weer bovenop". Ze begon te schreien. Diepe, schok kende snikken, als ze in jaren niet gekend had deden haar gehele lichaam trillen Toe hield h"»pr dicht tegen zich aan en klonte rug Tenslotte kwam aan de tranen en het snikken een einde en kon ze zich, met een nog beschreid gelaat, 7. r L- f-:-T - Grote belangstelling voor Domburgs tennistoernooi In Domburg is onder een bijzonder grote belangstelling weer het jaar lijkse tennistoernooi begonneh. dat zondagavond eindigt. De inschrijvin gen zijn zo talrijk geworden, dat de organisatoren genoodzaakt waren de maatregel te nemen, dat één speler voor niet meer dan twee afdelingen mag inschrijven. Dat dit noodzakelijk is blijkt wel uit het feit, dat in vijf dagen op drie banen 150 partijen moeten worden afgewerkt. Aan dit toernooi wordt door tal rijke Zeeuwen deelgenomen, maar ook vele prominente tennisspeelsters en -spelers van buiten de provincie zijn naar Zeeland gekomen. De wed strijdleiding is in handen van de heer A. Boone. Raes won in Walsoorden Te Walsoorden (gem. Hontenisse) werd een wielerwedstrijd voor nieuwelingen verreden over "75 km. Bijna 20 renners verschenen aan de start. De koers had, vermoedelijk door de grote warmte, een weinig spectaculair verloop. Raes. De gens en Tel sleepten het grootste deel der premies ln de wacht. Tegen het einde spurtte Raes weg van zijn mededingers en finishte onbedreigd. De uitslag was als volgt: 1 Raes, 's-Heerenhoek, 75 km., in 1 u. 59 min; 2 (op 300 m.) Degens, Middelburg: 3 Tel, Zaandam, z.t.; 4 Schipper, Kapelle, op 500 meter; 5 Fer- ket, Hulst: 6 Schenk, Zaandam: 7 Wie- les, Terneuzen; 8 Broolmans. "s-Heeren hoek: 9 Gruysse, 's-Heerenhoek; 10 Hee- ren, St.-WiUibrord. In het kader van de internationale Holland Week 1957 begonnen donder dag op het IJselmeer zeilwedstrij den. De Joto geeft een beeld van de strijd in de drakenklasse. Stuurman tnr. G. P. Nijbakker bestuurde ,.Joy" l'H 50 links) en stuurman G. de Groot bestuurde Vagans Semper" (H 16S midden). Zwemwedstrijden bij kunstlicht Het Middelburgse Luctor organi seert op dinsdag 27 augustus weer onderlinge avond wedstrijden by kunstlicht. Hieraan kunnen ook niet- leden deelnemen. Het uitgebreide programma luidt als volgt Dames en heren: 400 meter vrije slag Meisjes: bordje happen en lam- pionzwemmen; 12 en 13 jaar: 50 meter vrije slag niet-lcden, 50 meter schoolslag leden en 50 meter rugslag niet-leden; 14 en 15 jaar: 50 meter vrije slag le den, 50 meter schoolslag niet-leden, en 50 meter rugslag leden; 16 en 17 jaar: 50 meter vrije slag niet-leden, 50 meter schoolslag- leden en 50 me ter rue-slag niet-leden. Jongens: tot en met 9 jaar: eier- lepelzwemmen en autobandzwemmen 12 en 13 jaar: 50 meter vrije slag le den, 50 meter schoolslag niet-leden en 50, metpr rugslag. leden; 14 en 15 jaar: 50 meter vrije slag niet-leden, 50 meter schoolslag- leden en 50-mö- ter rugslag niet-leden; 16 en 17 jaar: 50 meter vrije slag leden, 50 meter schoolslag niet-leden en 50 meter rue-slag piet-leden.' Tijdens deze wedstryden zal Jan Dirkse een poging wagen om het Zeeuwse record op de 400 meter vrije slag te verbeteren. Hoewel hij tijdens zijn training reeds beneden dit record bleef, mislukte enkele weken geleden in Sas van Gent zijn recordpoging. Interessante wedstrijden van tien tot half zes. Zondag 1 september a.s. zal voor de achtste maal het door „Middelburg" georganiseerde voetbaltoernooi om de „Zilveren Stadhuisplaquette" worden gespeeld. Er zullen zes ploegen aan deelnemen, t.w. de eerste klassers MO C (Bergen op Zoom), Vlissingen, de tweede klasser Fluks (Dordrecht), Hulst en Middelburg ,wljl etren en Hulst en Middelburg, terwijl de derde klasser RCS (Souburg) het halve do- zyn volmaakt. Het toernooi wordt op één dag afge werkt, waartoe de clubs in twee pou- Cujé naar de Nederlandse atletiekkampioenschappen Hein Cujé van E.M.M. uit Middel burg, zal zondag a.s. deelnemen aan de Nederlandse atletiekkampioen schappen, die in Den Haag worden fehouden. Hy zal uitkomen op de 500 meter en de 10 km. Ook in Rotterdam komen enkele E.M.M.'ers aan de start. Piet Zwar- tepoorte op de 5000 meter in de A- klasse, Brklasse Hans Bostelaar op de 800 meter en Frans Brouwer op de 1500 meter heren D. les zyn ingedeeld, die een halve com petitie spelen in wedstrijden van 2 x 25 minuten. In poule I zijn opgenomen Vlissingen, Hulst en RCS, terwyl pou le II wordt gevormd door Fluks, Mid delburg en MOC. 's Morgens om 10 uur wordt begon nen met de wedstrijden Vlissingen RCS en MiddelburgMOC. Om elf uur volgen HulstVlissingen en Fluks MOC en daarna, om 12 uur, Hulst RCS en MiddelburgFluks. Des middags om twee uur spelen de nummers drie van elke poule om de 5e en 6e prijs. De nummers twee die om 3 uur beginnen, zullen elkaar de 3e en 4e prijs betwisten, waarna tenslot te om 4 uur de finale tussen de num mers 1 wordt gespeeld met als inzet de eerste en tweede prijs. Deze laatste wedstrijd duurt 2 x 45 minuten. Het Dordtse Fluks is houder van de fraaie zilveren Stadhuisplaquette. Hulst is in het bezit van de beker, die beschikbaar is voor de Zeeuwse club met de beste prestatie. Om half zeven is de prijsuitreiking in de schouwburg aan het Molenwater. Zwemtweekamp BruinvisR.I.S.V. Zondagmiddag wordt er in Sas van Gent een zwemwedstrijd gehouden. Dan houdt Bruinvis namelijk een tweekamp met de Belgische zwem- club RISV. Er is een aantrekkelijk programma samengesteld en er zal dan ook ongetwijfeld van spannende wedstrijden te genieten zijn. glimlachend wat van hem losmaken „Mag ik naar hem toe?" vroeg ze gretig. „Als je héél kalm bent". „Mevrouw Macy heeft wonderen I verricht", zei ze langzaam. „O, Joe, wat heb ik me in haar vereist! Ik oordeel dikwijls te vlug. nietwaar, Joe? Je moet me wel heel dwaas vinden". „Ik geloof niet. dat je dwaas bent, Ann", verzekerde Joe ernstig. „Ie mand die kan erkennen dat ze zich vergist heeft, verdient bewondering. Voor zulk een erkenning is moed no dig en die heb je". Ann bloosde van verrassing en ge noegen, want Joe prees haar hoogst zelden. „Dank je, Joe", zei ze, wat verle gen onder zijn kalme, veelbetekenen de blik. Ze ging met een blij gevoel naar bed en droomde verward, maar de uitdrn' king van Joes gezicht bleef haar bij. 's Morgens kwam mevrouw Macv haar wekken. „Hoe kun je het water afdraaien Ann De buizen zijn wéér knr>ot". Ann richtte zich slaperig op. ..En paps?" vroeg ze. „O", antwoordde mevrouw Macv opgewekt. „Hij heeft pen goede nacht gehad, maar óveral staat water". .Toe morrelde onder de gootsteen De hele vloer was overstroomd en er lier» zelfs u-ster lanes do muren. „We hadden er aan moeten denken", bromde hij. (Wordt vervolgd) Heden is zacht en kalm van ons heenge gaan onze lieve moe der, behuwd- en groot moeder ADRIANA POUWER, wed. van JAN ROOSE, in de ouderdom van 89 jaar. Yerseke: W. P. LOUWERSE— ROOSE. D. LOUWERSE. Zuid-Afrika: A. W. VAN ZWEEDEN— ROOSE. J. P. VAN ZWEEDEN Souburg: P. A. DE PLAA ROOSE. C. DE PLAA. En kleinkinderen. O.- en W.-Souburg, 8 augustus 1957. Braamstraat 28. De teraardebestelling zal plaatsvinden op zaterdag 10 augustus a.s. om 12 uur vanaf Braamstraat 28. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder CORNELIA JOHANNA BRUKER betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, S. C. LAUER-JOBSE Middelburg, aug. 1957. Wegens VAKANTIE GESLOTEN van 12 t.m. 19 aug. aanstaande. Assurantie kantoor KOMEJAN, Domburg. Middelburg, zaterdag afwezig. Belastingconsultatie- en administratieburean D. P. LABRUJÈRE, Spanjaardstraat 70, Middelburg, wegens vakantie GESLOTEN van 10 tot 19 aug. Gevraagd Spoedige indiensttreding gewenst. Sollicitaties schrif telijk of mondeling. J. H. Th. WIEGEL, St.-Janstraat 50, Middelburg. Wij hebben a.s. zaterdag een grote partij golfplaten thuis. Asbest, zinken en ijzeren, in 6 verschillende lengten, die wij voordelig kunnen verkopen. Ook nokstukken en raainplaten. F. HOORNICK Fzn.r Achtersingel 6, Middelburg telefoon 3904. Gevraagd voor sleepboten. Scheldeltade 32, Terneuzen Telefoon 2145. De tegen woensdag 14 aug. a.s. aangekondigde verko ping van het HUIS aan de Julianastraat 37 te Wemel- dinge, gaat niet door, daar het perceel uit de hand is verkocht. Notaris J. C. KRAM. Glasslijperij Edm. ROEGDERS ZOON Brakstraat 18, Middelburg. Wegens vakantie GESLOTEN van 10 tot en met 19 aug. Gevraagdeen tevens voor café, tegen 1 september a.s. HOTEL ,De Drie Koningen' Groede. □IIIIE3IIIOIIIE3IIIID ADVERTEER IN DAGBLADEN DOE HET GEREGELD J EEN ADVERTENTIE IN DE P. Z. C. is lijn geld DUBBEL EN DWARS WAARD. De originele 7.90 ..Princess'' stadstas U staat er versteld van wat daar in kan. In 8 modekleuren Nog tientallen andere prachtige TASJES verkopen wij reeds voor slechts Prachtige kwaliteit voor Grote maat. EERST KIJKEN BIJ:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 8