Als ik die f 1000.- van de Zomer Show eens won dan zou ik Morgen begint de 3e Zomer Show En het is zo gemakkelijk, die duizend gulden in de wacht te slepen. KOOP-ACTIE ZOMER SHOW gratis puzzeldeeitjes. Dit presenteert de Zomer Show aan evenementen in 1957 Ja, wat zou U doen met die ƒ1000,Alles op de bank zetten en lekker rente trekken? Of voor 931,een 7-weekse bootreis gaan maken in de Middellandse Zee onder een stralende zon? Zou U de meubelen van uw dromen gaan kopen? Een bromfiets? Mis schien een super-de-luxe radio-grammofoon met stapels platen? Ja, met duizend gulden, daar kun je wat mee doen. Koop in die 100 Vlissingse zaken, die deelnemen aan deze koopactie (U herkent ze aan de deelnemerskaart in de etalage) Lees onderstaande spelregels eensdan weet U er alles van Veel geluk met geldprijzen van 1000,—,' 500,—, 300,- 200,ƒ100,en 50,- 0 GRATIS 0 GRATIS Van een prachtige reproduktie van de „Zeven Provinciën", vlaggeschip van Mich. Adr. de Ruyter, is een 20-delige leg puzzel gemaakt. ontvangt U bij elke gulden, die U besteedt in de deelnemende zaken, een deeltje van de puzzel. ontvangt U een opplakvel, waarop de puzzeldeeltjes geplakt moeten worden. Zorg nu deze puzzel compleet te ki'ijgen en dan opplakken. Het geheim van de f 1000,- prijs Het grote geheim, wordt openbaar gemaakt op de laatste dag van de koopactie. Gooi geen enkel puzzeldeeltje weg, U zoudt 1000,kunnen weggooien. Wie wordt winnaar Misschien Uzelf wel. Vraag daarom bij al uw inkopen ONTDEKT dat een of meerdere deeltjes niet aansluiten in de voör- stelling van de puzzel, bijvoorbeeld de vlag sluit niet aan, of de ra zit te hoog of te laag, dan kan de droom werkelijk heid worden. Dit foutieve puzzeldeeltje geeft U een kans op het winnen van één der bovenstaande geldprijzen; mits U niet vergeet het vierregelige rijmpje, waarvan de eerste twee regels reeds gedrukt zijn, af te maken. Alléén zij, die een complete puzzel met daarin een afwijkend puzzeldeeltje bezitten, moeten deze opzenden aan kantoor V.V.V., Coosje Buskenstraat 137, Vlissingen. De koopactie duurt van 5 juni tot en met 6 juli. De 85 man sterke Trommelaeren van Roesendale Show, behendigheid, ritme. i Openluchtbals met bekende orkesten. Sport: belangrijke bokswedstrijden op 27 juli tussen boksclub D.O.S., Vlissingen tegen filmlisten van de Nederlandse kampioen schappen. Voetbalwedstrijd van Zeeland Sport tegen een team van Hongaarse vluchtelingen met profs, die in het komende seizoen uit zullen komen voor eredivisieclubs, o.a. Sparta, Feijenoord, S.C. Enschede. Zaterdag 17 juni, 7 uur, Bosweg. Volleybaltoernooi, afgewisseld met schermdemonstraties van Medioburgum. Zevenhandbaltoernooi, finale 29 juni. De Ruyterspelen spel van kracht, behendigheid en snelheid. Gratie en schoonheid worden gebracht door het BALLET SOESMAN op een groot vlot in de vissershaven. Ringrijden Carillonconcerten 10 augustus Zeeuwse avond Joego Slavische volksdansgroep Wijzigingen voorbehouden. Méér bijzonderheden zult U vinden in de speciale Zomer Show-agenda's in de P.Z.C.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 10