Frans Haarsma - na 3 uur spelen tafeltenniskamnioen van Zeeland Swift en Merwede gelijk geëindigd VLISSINGEN WON IN SINT- ANNALAND VAN MIDDELBURG L0UIS0N B0BET WEERSTOND AANVAL VAN CHARLIE GAUL MAANDAG 3 JUNI 1957 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 8 SZOSZKIEWICZ WERD ONTTROOND... Honderdtien deelnemers aan wedstrijden in Scheldekwartier Van de 110 spelers, die zaterdag in het Scheldekwartier te Vlissingen deel namen aan de Zeeuwse tafeltenniskamploenschappen, is de Vlisslnger Frans Haarsma de sterkste gebleken. Hij werd kampioen van Zeeland! Haarsma was in een uitstekende vorm en hoewel de vermoeidheid hem tenslotte par ten ging spelen, zegevierde hU niet alleen in de eerste klas, maar ook in de overgangsklas. Bovendien won hy samen met zyn clubgenoot I'. de Waal voor Sorry het herendubbelspel in de eerste klas. Deze wedstryden waren weer uitstekend georganiseerd door het bestuur van de afdeling Zeeland der N.T.T.B. De wedstrijden, die op zes tafels wer den verspeeld, werden precies volgens het tijdschema afgewerkt. Na afloop van de wedstrijden reikte de heer H. de Vries, voorzitter van de N.T.T.B., de prijzen uit, voor iedere klas een beker en twee medailles. Haarsma kreeg een fraaie wisselbeker. Ook in 1954 behaalde Frans Haars ma het kampioenschap van Zeeland. Nu moest hij het in de finale opnemen tegen de Vlissingse Pool M. Szoszkie- wicz, die in 1956 de titel behaalde. Szoszkiewicz (Wilno) had in de halve finale van zijn clubgenoot Groch ge wonnen en Hofman moest in de halve finale het hoofd buigen voor Haars ma. Een vermoeide Haarsma, die reeds dertien wedstrijden had gespeeld en in drie uur bijna niet achter de groene tafel weg was geweest, begon in de late avonduren de finale-party tegen Szoszkiewicz. Haarsma speelde, zoals in al zijn partyen, in een prachtige stijl en vooral zijn verdediging viel op. De Vlissingse Pool, die het met voor zichtig aanvalsspel probeerde incas seerde in de eerste game dan ook een duidelijke nederlaag: 2116. Zeeuwse handbalelftallen tegen oost-Noord-Brabant Dames van Zeeland wonnen met A2 Zeeuwse selectie-handbalelftallen hebben zondagmiddag in Goes ge speeld tegen teams van oost-Noord- Brabant. Het Zeeuwse damesteam won met 4—2 van de Brabante dames en de heren van Zeeland werden met 1410 verslagen door hun Brabantse collega's. Het Zeeuwse dameselftal was ver zwakt, doordat er geen speelsters van de Vlissingse clubs Marathon en Zee land Sport beschikbaar waren. Niet temin kwam dit team tot verrassend spel en de invaller-keepster, mejuf frouw Smit van Walcheren, heeft door haar goede spel zeker schijnende doel punten voorkomen. Omdat het Bra bantse team zonder keepster naar Zeeland was gekomen stond bij Bra bant mejuffrouw Huissen van Tonido (Goes) onder de lat. Bij de Zeeuwse dames toonde vooral mejuffrouw Oostdijk (Tonido) zich gevaarlijk, want zij scoorde driemaal. Ook me vrouw RossierAdriaansen (Hellas) kreeg eenmaal de bal in de netten. Te genover deze vier Zeeuwse doelpunten plaatsten de Brabantse meisjes twee treffers. De herenelftallen hebben een aan trekkelijke en spannende wedstrijd laten zien. Vooral, voor rust was het scoreverloop spectaculair. Dankzij Francke (Volharding-). De Waard (Hellas) en Jacobs (Toni do) was de stand bij de rust gelyk (55). Na de rust liep Brabant echter snel uit tot een 105 voor sprong-. Wel knabbelden de Zeeu wen hierna iets van de achterstand af, maar verder dan 10—14 kon den zfe niet komen. Bij de heren moesten de soelers van Marathon, die aan het Volt-toernooi deelna men, verstek 'aten gaan. Bij deze wedstrijden werden de nieu we spelreeels voor het handbalspel reeds toegepast. De cirkel voor het doel ligt nu (op alle plaatsen) dertien meter van het middelpunt, van de doel lijn af. Verder is het veld verdeeld in drie even grote vakken. In beide vak ken voor de doe'monden mogen zich slechts zes aanvallers en zes verdedi gers de keener met meegeteld) be vinden. Ook ïc het worf-aan toege staan ..de wee do»" met het lichaam te vermerren". de handen mo gen echter alleen m*>T gebruikt wor den om in het bezit van de bal te ko men. Een selectief earn van Zeeuwse liand. halsters heeft zondagmiddag in Goes tegen een elftal van Oost-Noord- Brabant gespeeld. De Zeeuwse dames wonnen met J/—2. Hier heeft één van de Brabantse meisjes juist een schot op het doel van Zeeland gelost. Foto P.Z.C.) In de tweede game viel Szoszkie wicz Iets verrassender aan en het scoreverloop was bijzonder specta culair. Hij kwam zelfs met 1314 voor te staan. De „eindsprint" van Haarsma was echter onweerstaan baar, zodat deze de set tenslotte met 2422 in zijn voordeel kon be slissen. Ook In de derde game gaf de Vlissingse Pool voortreffelijk party, maar weer won Haarsma met 2422. De vierde en vijfde ga me waren toen niet meer nodig. Haarsma had Szoszkiewicz ont troond Uitslagen De uitslagen luiden Overgangsklas: 1. Frans Haarsma (Sorry); 2. M. Szoszkiewicz (Wilno); 3. M. Hofman (Will v. Zoelen), Heren enkel le klas: 1. Fr. Haars ma (Sorry); 2. P. Kalkman (pers. lid N.T.T.B.)3. M. Wondergem (Sla Raak). Heren enkel 2e klas: 1. De Nooijer (Wilno); 2. Meerman (Sorry); 3, De Looze (Be Fair). lieren enkel 3e klas: 1. Minnaar (Will v. Zoelen)2. Stoutiesdyk (Zle- rlkzce); 3. Heeren (P.Z.E.M.). Heren enkel 4e klas: t. v. d. Ouden (Bruinisse)2. Priem (Luctor)3. La- bruyère (Will v. Zoelen). Dames enkel 3e klas: 1. mej. N. v. d. Hoeven (Spirit)2. mej. De Groot (Rodelaja)3e mej. M. Lefèvre (Wil no). Dames dubbel 3e en 4e klas: 1 mevr. Hermanides (Sla Raak) en mej. M. Lefèvre (Wilno); 2. mej. C. v. d. Hoe ven (Spirit) en mevr. N. Engelse (Wilno). Heren dubbel overgang»'eerste klas: 1. P. de Waal en Fr. Haarsma (belden Sorry)2. D. de Dreu en P. Pieterse (beiden Will van Zoelen). lieren dubbel 2e/3e klas: 1. De Nooijer (Wilno) en Meerman (Sorry); 2. Stoutjesdijk en Lupgens (beiden Zierikzee). Eindstand amateur eerste klas C Zondagmiddag is de laatste wed strijd van het seizoen 1956-1957 voor de amateur eerste klas C gespeeld. WH '16 kreeg bezoek van Alliance, een wedstrijd, die van geen enkel be lang meer was. Alliance won met 2 1. De eindstand luidt: Maurits MOC 17 De Spechten Vlissingen Roermond Sp. Cl. Emma 22 Brabantia Alliance VSV '34 Kimbria TSC WH '16 22 15 3 22 14 3 22 9 10 22 11 5 22 9 4 31 52—25 52—32 3 28 50—34 6 27 55—38 9 22 53—44 9 22 50—51 8 4 10 20 48—47 8 4 10 20 36—36 7 6 9 20 29-43 8 3 11 19 46—57 6 4 12 16 29—11 2 2 18 16 26—78 Jubileumwedstrijd voor W.H.S. In Sint-Annaland hebben de eerste klasser Vlissingen en de tweede klasser Middelburg zater dagmiddag een voetbalwedstrijd ge speeld, die eindigde in een 42 overwinning voor de Viissingers. De ze wedstrijd werd gespeeld ter ge legenheid van het 25-jarig jubileum van de plaatselijke voetbalclub W. H.S. Reeds vorig jaar werd dat ju bileum gevierd, toen kon echter de wedstrijd VlissingenMiddelburg niet gespeeld worden, omdat Vlis singen moest deelnemen aan de wedstrijden om het landskampioen schap. Beide teams kwamen met een aan- Maurits (2—2 gelijk) leidt in kampioenscompetitie Maurits staat op de helft van de competitie om het amateurvoetbal kampioenschap van Nederland met drie punten uit twee wedstrijden aan de leiding. De Limburgers speelden zondag 2—2 gelijk tegen Be Quick Z. in Zutyhen. Ondanks de hitte was het een snel le en pittige wedstrijd, waarbij vooral het individuele veldspel' van de Mau- ristspelers de aandacht trok. Tech nisch waren de gasten zeker een klas beter dan de Be Quick-spelers, maar veel profijt konden de Limburgers daar niet van trekken. Integendeel, het korte spel van de Maurits-voor- waartsen leverde de verdediging van de Gelderse ploeg weinig moeilijkhe den op. Be Quick had het eerst suc ces, want na 15 minuten spelen scoor de Klasen de openingstreffer met een keihafu schot. Kort daarop maakte Tlieunissen er 20 van. Even voor de thee reduceerde Kerkhofs de achter stand tot 21. Na de hervatting was Maurits sterker, en na 23 minuten spelen lukte het één der Limburgse voorwaartsen om met behulp van de Be Quick-spil de stand op gelijke voet te brengen. De stand luidt na dit 2—2 gelijke spel: Maurits 2 1 1 0 3 4—3 Velox 2 10 12 4—3 Be Quick Z. 2 0 111 3—5 tal invallers in het veld. Zo moest Vlissingen het doen zonder doelman Baart, spil Barten, linksbinnen Henk de Nooijer en de backs De Waal en Wijgman. Bij Middelburg waren Vo gel, Groenewege, Goossens, Bosdijk en Minderhoud niet aanwezig. Het werd overigens een aantrek kelijke wedstrijd ,die een verdiende overwinning voor Vlissingen ople verde. Wel wogen beide elftallen ongeveer tegen elkaar op, maar in het middenveld \yas Vlissingen over wegend sterker, zodat er meer kracht achter de aanvallen ge kon worden. Dat gaf tenslotte de doorslag. Door doelpunten van Jan de Nooijer en Klaas Dingemanse nam Vlissingen een 20 voorsprong maar een ver naar voren gekomen back Sigtermans verseinde met 'n ver schot van zeker 35 meter de achterstand tot 21. Nog voor Tust deponeerde Jan de Nooijer nog maals de bal in het net, zodat Vlis singen aan de tweede Helft met een 31 voorsprong kon beginnen. Vooral na de rust .was er van enig overwicht van Vlissingen geen spra ke. Al spoedig maakte midvoor De Bruijn er 32 van. Maar Vlissin gen kon tenslotte de overwinning veilig stellen door een doelpunt van Jan de Nooijer (42). Nederlandse handballers versloegen Belgen: 14—10 Het Nederlands handbalelftal heeft zondag in Lier met l i10 van België gewonnen. Aanvankelijk zag het er niet naar uit, dat Nederland met zeven debutanten zou gaan win nen, want binnen een kwartier ston den de Belgen niet 41 voor. Maar daarna vlotte het beter en Nederland ging met een 65 voorsprong de rust in. Na de rust werden de Nederlandse aanvallen steeds gevaarlijker en het einde kwam tenslotte met een 1410 zege. Aanvoerder Zuideraa (Hellas) was met zes doelpunten topscorer. In het Scheldekwartier te Vlissingen suisden zaterdag vele malen de witte balletjes over de groette tafels, toen daar de tafeltenniskampioenschap- 5n van Zeeland werden verspeeld, iet minder dan honderdtien spe lers namen aan deze wedstrijden deel. Frans Haarsma uit Vlissingen werd tenslotte Zeeuws kampioen. (Foto PJZ.C.) „GIRO" IN BESLISSEND STADIUM Ook Wolphaartsdijk en Veere speelden gelijk IJzendijke was te sterk voor Cortgene (14) Het begint er thans op te lijken, dat de promotic naar de le klas van het zaterdagvoetbal nog een staartje begint te krijgen. Want de derde wed strijd voor deze promotie, die tussen Wolphaartsdijk en Veere, eindigde evenals de beide voorgaande wed strijden in een gelijk speL Thans werd het 33. Nadat alle ploegen twee wedstrijden gespeeld hebben, is de stand: Spui 2 0 2 0 2 3—3 Veere 2 0 2 0 2 44 Wolphaartsdijk 2 0 2 0 2 55 Voor de promotie naar de le klas van het zondagvoetbal speelden Cort gene en LJzendijke tegen elkaar. De opgaaf bleek voor thuisclub Cortgene te zwaar, want de Zeeuws-Vlamingen wonnen deze ontmoeting met flinke cijfers: 14. In de volgende wed strijd heeft Uzendijke dus aan één puntje genoeg om zich in de rij der eersteklassers te scharen. Verder werd voor het zaterdag voetbal in de 2e klas B de wedstrijd Midelburg IVRCS IV gespeeld. De hoofdstedelingen schoten weer eens uit de slof, terwijl de Souburgers weer eens helemaal de kluts kwijt waren. Midelburg IV won met 101. In de 2e klas B van het zondag voetbal haalde Sluiskil TI een kost baar puntje binnen door in de wed strijd tegen Hansw.-Bovs H een 33 gelijk süel te behalen. In de 3e klas A moest IJzendijke II met grote cijfers zijn meerdere erkennen in Lewed. Bovs II (1—9. Verder werd nog een bekerwed strijd gespeeld, namelijk tussen Vo gelwaarde en Renesse. De noorder lingen wonnen deze wedstrijd met 10—2. Frankrijk won van IJsland met 80 Voor de voorronden van het toer nooi om het wereldkampioenschap voetbal (Europese zone, groep 2) werd zondag te Nantes de wedstrijd FrankrijkIJsland gespeeld. De Fransen wonnen met 80 na een 50 voorsprong bij de rust. Door deze uit slag werd de stand in deze groep: Frankrijk 2 2 0 0 4 143 België 1 0 0 1 0 3—6 IJsland 1 0 0 1 0 0—8 Woensdag a.s. wordt te Brussel de wedstrijd BelgiëIJsland gespeeld. De voetbalwedstrijd Communistisch ChinaIndonesië, voor de voorron den yan het toernooi om het wereld kampioenschap 1958, is geëindigd in een 43 zege voor de Chinezen. De ruststand van deze ontmoeting, ge speeld eindigde in een gelijk spel: Tempel" te Peking, was 21 in het Eerste Alpenrit werd zege voor Bobet! De Ronde van Italië is zondag in een beslissend stadium gekomen. In de eerste grote Alpenetappe, van St. Vincent, over de 2473 meter hoge St. Bemard-pas naar het Zwitserse dorp je Sion zijn namelijk, ondanks de be trekkelijk korte rit (133 km), ingrij pender verschillen In de algemene rangschikking ontstaan, dan in de 2500 km van de voorgaande etappen. In de „slopende" rit naar de hoogste bergtop in deze ronde, konden zich slechts de drie sterkste coureurs handhaven. Het waren Louison Bobet. de Italiaan Nencini en de Luxembur ger Charlie Gaul. Geheel onverwacht en naar men mag aannemen ook ongewild heeft de Fransman Rolland zijn landgenoot en kopman Bobet zaterdag van de eerste plaats verdrongen. Maar zon dag kwam Louison weer in de rose trui. Het werd reeds spoedig na de start duidelijk, dat de Franse ploeg in deze etappe een beslissing wilde forceren. Het was de verdienste van de Nederlanders, dat zij de situatie onmiddellijk begrepen en Pellenaars' oude tactiek toepastenbij iedere ont vluchting ging een landgenoot mee. Toch kon ook dit niet verijdelen, dat de Nederlandse renners in deze rit een klap kregen. Gaul passeerde de St. Bernard-pas als eerste met een voorsprong van an derhalve minuut op Bobet. een winst, die hij in de afdaling behield. Willy Cijsouw verbeterde Zeeuws record 80 m horden Tijdens nationale atletiekwedstrij den in Utrecht heeft Willy Cysouw van Marathon uit Vlissingen de 80 meter horden in de voortreffelijke tijd van 11.3 seconde gelopen. Dit betekende een nieuw Zeeuws record Willy Cysouw bracht enkele weken geleden het Zeeuws record op 11.7 seconde. Vorig jaar was haar beste tijd op dit nummer 11.9 seconde. De Vlissingse atlete kwam tot een tijd van 11.3 seconde in haar serie, die zij ruimschoots won. In de fina le werden achtereenvolgens vier valse starts veroorzaakt. Bij de vijf de start kwam het schot zo snel na het „klaar", dat Willy veel te laat wegging en met zeker vier meter achterstand begon. Niettemin roffel de zij gemakkelijk langs haar te genstandsters heen, maar kwam nu slechts tot 11,9 sec. Corrie van den Bosch van Taxandria (Oisterwijk) werd tweede in een tijd van 12 se conden. Dit waren selectiewedstrij den voor de samenstelling van de Nederlandse A-ploeg, die op 15 juni zal uit- Maar de volledige krachtsontplooi ing van de Luxemburger bleef zon der effect. Nadat hij eerst een achter wiel had moéten verwteoden* kregen Bobet en Geminiani hem weer te pak ken. Louison Bobet won in Sion sprint, met een voorsprong van bijna tien minuten op een grote groep inet o.a. Voortlng en Van Est. Wagtman* erd elfde op vjjf minuten. De overi ge Nederlanders hadden meer dan twintig minuten ac hterstand. Na de vijftiend eétappc luidt het al gemeen klassement: i Louison Bobet (Tr.J 70.4941: 2 Nencini (It.) 70.49.4fi: 3 Gaul (L.UX.) 70.50.26: 4 Baidini (It.) 7044.12: 5 Gemtntanl (Fr.) 7044-18: 6 Fomara (It.) 7045.38; 7 Fabbri (It.) 704644; 8 Impanis Belg.) 704746: 9 Rolland (Fr.) 7049.20; 10 Defllippls (It.) 704946. 13 Wagtman* (Ned.) 71.0226; 1 5Van Est (Ned. 714641; l» Voorting (Ned.) 71.13.14: 30 Nolten 71.27.0»; 33 De Groot 714643; 50 Don ker 71.4547 59 Kersten 7142.26. voordeel van Communistisch China. Indonesië won de eerste ontmoeting. in Rijssel tegen Frankrijk Er is nu een beslissingswedstrijd no- komen, dig. Tijdens deze wedstrijden De interland voetbalwedstrijd Rus landRoemenië, welke zaterdag in Ajax Fnrtuna '54 /erbe- SC Enschede terde de 20-jarige Rotterdammer "WV Kees Koch het Nederlands record F<»r?noord het Lenin stadion te Moskou werd ge- discuswerpen met een worp van 52. I p»v speeld eidnigdé in een gelijkspel: 12,5 meter. VVV 11. Bij de rust was de stand 00. Soarta i NAC DOS Blauw Wit naar ere-divisie Het Amsterdamse Blauw Wit heeft het kampioenschap behaald in de eerste divisie B van het betaalde voet bal. De hoofdstedciingcn wonnen de ontmoeting tegen Rigtersbleek met 20 en werden zodoende onbereik baar voor Stormvogels, dat ook nu weer geen fout maakte en EBOIÏ met 5O versloeg. Blauw Wit komt nu volgend jaar in de ••re-divisie uit. De wedstrijden, die in de pre-dlvisie wer den gespeeld, waren van geen bete kenis meer. Juist daarom vielen er hier waarschijnlijk enkele verrassin gen te noteren. Zo versloeg het in middels gedregadeerde Willem II het lange tijd bedreigde Klinkwjjk met 4 0. In Enschede schopten twee voor malige kampioensprelendenten de club van die naam en MVV negen treffers bjj elkaar, waarbij het op merkelijk was, dat de thuisclub er 7 voor zijn rekening nam. De meeste goals vielen bij PSVEindhoven (7 De uitslagen luiden Ere-divisieFeijenoordAmsterdam 2—2: Willem II—Elinkwijk 4—0; BWRaDid JC 3—1SC Enschede- MVV 7—2: PSV—Eindhoven 7-4: Fortuna '54GVAV 32; VW Sparta 2—1; DOS—NAC 41; Ajax Noad 2—1. Eerste divisie A: AlkmaarDWS 2— 2; Helmondia '55SV" 12: Wa peningen— HVC 2—2; XerxesKFC Eerste divisie B: StormvogelsE BOH 50; Hermes D VP—Helmond 3 - 2; DFC—Voletvliim 3—1; Blauw Wit—Rigtersbleek 2 0, Tweede divisie A: c>osterparkers- Zwolse Boys 3 1: Heeren veenPE C 3—5. De eindstand van de ere-divisie luidt: U 2!| Beslissingswedstrijd om titel 3A op 10 juni a.s. De beslissingswedstrijd om het kam pioenschap van de 3e klas A van de K.X.K.B. wordt gespeeld op tweede pinksterdag maandag 10 juni. In het veld treden dan de Middelburgse korf- i balploeg van Swift en het Dordtse I Merwede.- Want beide ploegen wonnen zaterdag hun laatste wedstrijd, waar- i door zU gelyk aan het hoofd van de ranglyst geëindigd zyn. Swift won de uitwedstrijd tegen Zwaluwen met 13 2, terwijl Merwede zyn thuiswed strijd tegen T.O.V. met een 73 zege besloot. De Middelburgers hebben tij dens deze competitie bewezen over een sterk moreel te beschikken. Want na een achterstand van vijf wedstryden hebben zy tijdens het inhalen van de ze ontmoetingen geen enkel verlies- punt geleden, terwijl de ploeg boven dien nog te kampen had met een zwa re inzinking. Dat het deze inzinking te boven geko men is, bewijzen wel de uitslagen van de laatste wedstryden, die met groot verschil gewonnen werden en niet al leen van dc laag geklasseerde ploe gen. Wat het doelpuntengemidaelde betreft staat de hoofdstedelijke ploeg zelfs bovenaan de ranglijst. Ook de laatste wedstrijd in Rotter dam tegen Zwaluwen werd afgesloten met een ruime zege. Zwaluwen begon enthousiast, terwijl Swift daarentegen lusteloos speelde. Het was echter toch de geroutineerde Swrift-verdediging. waarop menige Rotterdamse aanval strandde. Eerst na een kwartier raak ten de Zeeuwen ingespeeld en bet was Mop de Voogd, die voor de eerste maal de bal door de mand wierp (01). Even later was het Chieneke van Rhe- nen, die voor het tweede doelpunt zorgde (02). En voordat de scheids rechter de rust aangekondigd had, had Swift een veilige 50 voorsprong door doelpunten van Henk Bruggë- man, Klazien van Bergen en Adrie Goedbloed. Na de hervatting pakten de hoofdstedelingen de zaken wat be ter aan, hetgeen zyn resultaten af wierp. Door doelpunten van Piet Elff. Truus Steketee en Adrie van Moolenbroek werd de stand op 8— 0 gebracht, waarna Zwaluwen een verdiend tegenpunt scoorde. Door een verdedigingsfout van Snift werd het zelfs 2—8, maar toen von den de Middelburgers het blijkbaar genoeg. Successievelijk werd de stand opgevoerd door doelpunten van Jacques Baljeu Henk Brugge- rnan. Jan Maljers. Chieneke van Rhénen en Nel Vader. Bedrijfsvoetbal De uitslagen van het bedrijfsvoetbal in het rayon Oost-Z. Vlaanderen wa ren als volgt: DUKRATCH 1—4; MILOC—PTT 5—0: CLITEX—ZTC TCH Clitex Tapjjtfabr. Miloc ZTC Dukra PTT 2 2 0 0 4 9-4 2 1 1 0 3 12- 8 1 1 0 0 2 10- 1 1 1 0 0 2 5-0 2 0 111 7-9 2 0 0 2 0 5-12 2 0 0 2 0 1-16 Rijdt Fausto Conni mee in de Tour de France? Fausto Coppi. de Italiaanse cam- pionissimo, die vorig jaar een been brak in de Tour de France, zal wel licht met de tour van dit jaar mee rijden. Dat hebben enkele sportver slaggevers die de „Giro" volgen, en in Coppi's woonplaats even afstapten, tenminste gerapporteerd. Want aan hen vertelde de maestro dat hij, mocht hij op tijd weer helemaal in orde zijn, van plan is mee te doen aan de tour. JC NOAD A *r.ot«rdam GVAV BVV Elinkwijk jWH'-mlI Eindhoven C'.nilaplifet le Blauw Wit i vogels I I*>FC Volendam RCH Sittardia Vitesse TTTYVS SHS Excelsior Rigtersbleek «"'mond EDO I AGOW Fortuna VI. EBOH 30 12 30 13 30 11 30 3 2 5 7 19 61-40 -> 9 45 76-48 '1 8 41 81-47 10 9 40 53-42 9 \n r.f) 79-58 3 13 39 93-71 6 12 38 50-53 12 10 36 66-59 8 12 36 59-63 3 16 35 79-75 7 14 33 64-75 7 35 31 54-64 R 15 30 49-67 10 15 28 52-66 4 19 26 70-66 4 20 24 52-87 R M) 22 59-79 22 20,39-83 3 3 47 74-30 7 4 45 68-38 5 7 28 66-49 7 9 35 69-50 7 35 49-38 I li 32 64-50 10 31 52-41 11 31 62-58 11 ?8 58-59 8 27 34-41 i 11 26 48-63 15 26 53-64 16 22 47-71 i 17 21 46-70 16 21 42-63 20 13 30-77 Huissoon won na lange solovlucht in Olsene TB.) Jaap Huissoon uit Heinkcnszand de vermoeidheid van Olympic'r- door Nederland blijkbaar I Want zondag bracht hij in sche plaatsje Olsene I voor amateurs over 130 kil zijn naam. Hii deed di» t\i vlucht van 100 kilometer seerde de finish met een vi van 5 minuten on nummer iwee. m Dominicus uit Nieuw dorp werd hier 12e en C. Oosthoek uit 's-Heerenhoek 13e. Toer - oven. et Belgi- vedstrijd ".'•ter op •en solo- hii pas- •rsDrong twee. M.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 5