Huissoon kon Roks in laatste rit niet van de troon stoten BRYLC BRYLCREEM ƒ3,90 JO FIBRE PREMIÈRE VAN „M0LENT0ER" KENDE GEEN HOOGTEPUNTEN BRYLCREEM Terf nn zelf van deur tot dak: CETALAC! STERKER DAN GELD 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 31 MEI 1957 OLYMPIADS TOER TENEINDE Maar „Theo Middelkamp" zegevierde in het ploegenklassement Olympia's Toer door Nederland is voor wat betreft 1957 teneinde. Toen woensdagavond de 40 renners, die de/.e bijzonder zware rit hebben overleefd, in het Amsterdamse Olympisch Stadion de eindstreep hadden ge passeerd, wist Adri Koks uit Sprundel, dat hy in de laatste etappe zijn oran jetrui met succes had verdedigd en hij zich overwinnaar van deze ronde kon noemen. Daarvoor heeft, hy echter hard moeten vechten, want de 140 km lange rit van Wassenaar naar Amsterdam stelde hem voor tal van proble men! De Zeeuwen vielen aan (Huissoon had slechts een achterstand van 11 seconden), „soldaat" Verhoef kwam 22 seconden tekort en de Haagse Olym pian» Kooiman kon met z.yn achterstand van 1 min., 23 seconden ook nog roet in het overwinnlngsmenue van Rolts strooien. De verwachtingen voor deze laatste rit waren dan ook hoog gespannen Maar tyet „manneke" Roks, zoals hij ter onderscheiding van zijn grote broer Thijs in Sprundel wordt ge noemd, liet zijn concurrenten geen meter winst toe. Voortdurend was de drager van de oranjetrui in de voorste linies te vinden, scherp lettend op zijn mededingers en hen geen meter winst toestand. Dat een vijftal renners na 36 km reeds aan de haal ging, deerde hem niet, want deze hadden een te grote achterstand om in het individu ele klassement gevaarlijk te worden. Geen gevaar voor Rolcs dus, maar wel voor de ploeg van „Theo Middel kamp", de trotse leider van het ploe- fenklassement. Want bij de uitlopers evonden zich Moolenijzer en Van de Ruit van de „Olympia -ploeg, die een achterstand had van 8 min., 28 sec. De Middelkampers hadden door het uitvallen van Van der Zande één van hun beste krachten verlo ren en die achterstand wilden Moo lenijzer en Van de Ruit proberen goed te maken. Maar door de voortdurende jachten in de kop van het peloton groeide hun voor sprong niet zo snel als zy wel ge wenst hadden. „Olympia" kwam dan ook uiteindelijk 1 min. 46 sec. tekort om „Middelkamp" van de troon te kunnen stoten. De Zeeu wen wonnen dus het ploegenklas sement! Bravenboer passeerde de streep in het Olympisch stadion als eerste. Van de Ruit kwam hiervoor een banddik te tekort. De grote groep, waarin zich ook de Zeeuwse renners bevonden, ar riveerden ruim drie minuten later. En hiermee was deze toer die dit jaar voor het eerst in ploegenverband werd gereden, afgelopen. De wedstrijd heeft geleerd, dat men niet te hoge ei- seu moet stellen aan onze amateurs en onafhankelijken. Een totaal af stand van 1300 km in zes dagen is Veel te veel en het is dan ook alleen daaraan te wijten, dat er van de 98 gestarte renners slechts 40 in Am sterdam aankwamen. Amateurs heb ben nu eenmaal een betere mentali teit dan profs. Zij beginnen na het eerste startschot te vechten en hou den daarmee pas op als de eindstreep bereikt is. In dit opzicht hebben ook de Zeeuw se renners zich buitengewoon onder scheiden! Waren het niet De Roo en Van Sluis, die de tweede étappe een verschrikkelijk gevecht ontketenden Reed De Roo niet twee dagen in de oranjetrui en moet de tweede plaats van Huissoon in het eindklassement niet als een voortreffelijke prestatie worden aangemerkt? De Roo werd zesde, Van Sluis achtste en Verstrae- te, Van Overveld, Van der Zande en De Poorter toonden zich de beste strijdmakkers, die men zich maar denken kan. Voor het behalen van de eerste plaats in het ploegenkiasse- t Advertentie! 2 grote potten voor naar a o a a Vlissingen Middelburg ment, komt de gehele équipe een ere saluut toe! Het Individueel eindklassement luidt: l Roks (De Baronie) 31.07.21; 2 Huissoon (Theo Middelkamp) 31.07.32, 3 Schalk Ver hoef (Ned. mil. team) 31.07.43; 4 kooy- man (Olympia) 31.08.44; 5 Van Vliet (Rot terdamse Leeuw) 31.11.28; 6 De Roo (Theo Middelkamp) 31.11.59; 7 Theunisse (Ned. mil. team) 31.12.24; 8 Van Sluys (Theo Middelkamp) 31.14.43; 9 Hofmans (De Ba ronie) 31.16.42; 10 Kool (De Spartaan) 31.18.01; 37 Verstrate (Theo Middelkamp) 31.53.14; 39 Overveld (Theo Middelkamp) 32.03.48; 40 De Poorter (Theo Middel kamp) 32.37.00; Het elndploegenklasse- ment luidde: 1 Theo Middelkamp 93.17.10: 2 Olympia 93.18.56, 3 De Baronie 93.28.21; 4 Nederlands mil. team 93.45.38; 5 De Spartaan 93.56.34; 6 Rotterdamse Leeuw 94.01.54; 7 De Zwarte Scnapen 94.03.02. Woensdagmiddag vondOlympia's toer een einde in het Olympisch Sta dion te Amsterdam. Winnaar van de toer werd Adrie Rolcs, die men hier ziet met zijn trofee. „MIDDELKAMP"-PLOEG GEHULDIGD Rentmeester leidt in Pijl van het zuiden. De Zeeuwse renner Piet Rentmees ter heeft na de tweede halve etappe tezamen met de Luxemburger Kramp de leiding van de Pyi van het Zuiden de vierdaagse etappewedstryd voor amateurs door Luxemburg. De eerste halve etappe van Esch sur Alzette naar Dudelange over een afstand van 47 km werd beslist in een massale sprint. Kramp werd win naar in 1 uur 8 min. en 34 sec. De Ne derlander Schotte werd 42e in 1.09.06. De tweede halve etappe van Dudelan ge naar Steinfort werd eveneens een zege voor de Luxemburger Kramp, diè tezamen met Piet Rentmeester een gedaagde uitlooppoging ondernam en 30 seconden won op twee renners, die weer 11 seconden voorsprong had den op het grote peloton. Van Eek be vond zich daarbij, terwijl Van Kollen burg 22e werd in 2,51.15 en Scholte 43e in 3.07.10. In het algemeen klas sen) ent. hebben Kramp en Rentmees ter dus de leiding in de totaaltijd van 3.58.49. Derde is de Belg Wisekt in 3.59.04 en vierde Zftgo (Luxemburg) in 3.59.05. Van Eek is 16e in 3 5.9 16 en Van Kollenburg 22e in 3.59.49. R.C.S. II—Middelburg III De competitiewedstrijd voo»- de re serve tweede klas van de K N.V B tuss°n ROS II en Middelburg III zal op dinsdag 4 juni a s. om 7 uur wor den gespeeld op het gemeentelijk sportterrein te Souburg. Zege voor Roosendaler Wim van As Voor (le eerste maal werd op He melvaartsdag- iu Lewedorp de „Mo- lentoer" verreden, een wegwedstrijd voor amateurs en onafhankelijken over een afstand van ongeveer 100 km. Deze overigens weinig specta culaire koers werd een overwinning voor de Roosendaler Wim van As, die zijn plaatsgenoot Jos Heeren een lid van de ren- en toerclub „Theo Middelkamp" op de streep ver sloeg. Voor de aanvang van de wed strijd werd de ploeg van „Theo Mid delkamp", die in Olympia's Toer door Nederland beslag legde op de eerste plaats in het ploegenklasse ment, gehuldigd. Ook ploegleider A. de Schipper deelde in de ovatie van het vrij talrijke publiek. Om technische redenen had men het veld moeten beperken- tot 30 ren ners, alhoewel er slechts 22 aan de start verschenen. Onder hen bevon den zich een groot aantal van de sterkste amateurs en de hoop was dus gerechtvaardigd, dat het daar in Lewedorp een interessant wielerge- vecht zou worden. Wat dit betreft zijn de toeschouwei-s helaas bedro gen uitgekomen! Er viel weinig te beleven en 't duurde tot vier ronden i voor het einde, eer een tweetal het j aandurfde voor de meute uit te gaan. 1 Als de voornaamste oorzaak voor deze passiviteit moet worden aange voerd, dat de Middelkampers, die woensdag Olympia's Toer beëindig den en die vrijwel aan het eind van hun krachten waren, reeds in de eer- j ste fase van de strijd de rol van toe- j schouwer gingen spelen. Voordien waren er inderdaad schermutselin- j gen geweest! Van Overveld was de i eerste, die demarreerde: v. As ging mee, maar het peloton passeerde in de volgende ronde weer als een ge sloten formatie. Jo de Roo. nog steeds in Olympia's oranjetrui, trok zowaar ook de stoute schoenen aan, maar Manus Brinkman c.s. wilden hier niets van weten. De uitlooppo ging van De Nijs kon al evenmin ge nade vinden. Toen de negende van de 22 ronden teneinde was, hadden alle Zeeuwse „01ympia"-renners, met uitzondering van Cces van der Zan de, het bijltje erbij neergelegd en met hen verdween eveneens de strijd uit de koers. Slechts Wim van As en Jos Hee ren zorgden er voor, dat men nog enige waar voor zijn geld kreeg. Een felle demarrage groeide weldra uit tot een voorsprong van ongeveer 200 nieter en in ile vier ronden, die toen nog restten, handhaafden zij hun po sitie. Daar kon ook Van der Zande, die het drietal in de laatste ronde nog trachtte te achterhalen, niets meer aan veranderen. Hij werd der de. met een voorsprong van 100 me ter op het sterk gedunde peloton, waarvan de Beverwijker De Nijs de sprint won, vóór Manus Brinkman, die het merendeel van de premies voor zijn rekening had genomen. Louison Bobet nam rode leiderstrui weer over. Nederlanders reden goed in de tijdrit De greep" van Louison Bobet naar de rode leiderstrui is gelukt. De drievoudige winnaar van do Ronde van Frankrijk bereikte donderdag de eerste plaats in de algemene rang schikking in de tijdrit op het circuit van Forte Dei Marmi. Zijn voor sprong op do Italiaan Ercole Baldini (houder van het wereldrecord) is echter slechts twee seconden. De verwachting, dat de strijd zich in deze tijdrit beslissend zou ont wikkelen, is niet gerealiseerd. Baldi ni won de 58,8 km lange rit tegen het uurwerk weliswaar geheel vol gens de prognose maar zijn voor sprong was toch niet zo grobtals men had voorspeld. Opmerkelijk was dat Maule en de Fransman Le Ber de afstand in een snellere tijd reden dan Impanls, Fornara, Nencini, Gaul, Van Est, Defilippis e.a. De Nederlanders hebben in de tijd rit over het algemeen goede presta ties geleverd. Wim van Est klasseer de zich als tiende en Gerrit Voorting bereikte de veertiende plaats. En om dat ook Wout Wagtmans, geen spe cialist in wedstrijden tegen het uur werk, tot een redelijke prestatie kwam, staat Nederland nu in het ploegenklassement op de vierde plaats. Toch was de vreugde niet al gemeen: Piet van de Brelcel moest de strijd staken, omdat hij de tijdslimiet overschreed. Baldini reed de afstand in 1 uur 19 minuten en 46 seconden (gemid delde; 44.223 km/uur). De verdere rangschikking was: 2. Maule (It.) 1.19.54: 3. Le Ber (Fr.) 1.20.33: 4. Nencini (It.) 1.21.01; 5. Louison Bo bet (Fr.)1.21.36: 10. Van Est (Ned.) 1.22.36: 12. Poblet (Sp.) 1.23.02: 14. Voorting (Ned.) 1.23.11: 24. Wagt mans (Ned.) 1.25.10. 48. De Groot 1.26.58- 51. Donker 1.27.19: 72. Nol- ten 1.2856; 77. Kersten 1.29.38; 95. Van de Brekel 1.31.56. De algemene individuele rang schikking is na de twaalde etaope: 1. Louison Bobet (Fr.) 56.24.49: 2. Baldini (It.) 56.24.51: 3. Nencini (It.) 56.25.04; 4. Defilinnis (It.) 56.25.16; 5. Gaul (Lux) 56 25.44; 6. Impanis (Belg.) 56.26.08: 7. Fornara fit.) 56.26.17: 8. Pohlet (Sp.) 56.26.32; 9. Fabhri (It.) 56.27.13; 10. Rolland (Fr.) 56.28.57: 14. Wagtmans (Ned.) 56.30.53: 15. Fantini (It.) 56.31.19.16. Van E«t (Ned.)' 56 31.23: 19. Voor- trog (Ned.) 56.34.35; 22. N«lt"n (Ned.) 56.39.30; 39. De Groot (Ned.) 56.49.4255. Kersten (Ned.) 56.57.55; 62. Donker (Ned.) 57.02.51. t A dvprfwi tic i Vitamine Wè/m H a a r c rèm e Ufa Grote pot 1,65 - tube 1,20 Onder vrij grote belang stelling werd op Hemelvaartsdag in Lewedorp de eerste Molentoerverreden. Het rennersveld slingerde zich als een veelkleurig lint langs het prachtig gelegen parcours. Een langgerekt pe loton is hier juist de weg naar de Lewedijk ingeslagen. Foto P.Z.C.) Voor een zorgeloze vakantie: VAKANTIEPAKKET Kans op GRATIS rels-voor-twee naar zonnig Italië! Vvj Trakteer uzelf! Twee JCj( grote tubes Brylcreem om geen „haarzorgen" mee tc nemen op vakantie. Ook in zon, zand en zee blijft uw haar glanzend en gezond met Engelands beroemde Brylcreem. Zorgeloze vakantie! En als u twee van die droomreizen naar gondels, palmen en blauwe zee-wint Dan wordt uw vakantie helemaal een féést! Doe mee: ieder Brylcreem 1 vakantiepakket geeft u gratis recht op deelname, 't Kost zelfs geen postzegel I Het cadeau voor Vaderdag 1957 een zorgeloze vakantie met een Brylcreem vakantiepakket! De vakantie op de bekende perfecte wijze verzorgd door Necrlands oudste reisbureau LISSONE/LINDEMAN TBe perfect hairdressing Beecltam (Nederland) N.V. - Voor engros: Jacq. Mol N.V. - Amsterdam Swift en Merwede spelen zaterdag laatste wedstrijd Bij zege beslissingswedstrijd om kampioenschap 3e klas A De competitie in de derde klas A van het district Zuid-Holland der K. N. K. B. is op één oor na gevild. Tij dens het a.s. weekeinde worden de laatste twee wedstrijden gespeeld. Deze wedstrijden zyn 'van het groot ste belang voor de bezetting van de bovenste plaats, want de kampioens kandidaten Merwede en Swift bei de ploegen hebben thans 30 punten uit 17 wedstrijden komen resp. te gen T.O.V. en Zwaluwen in hot veld. Toch verwachten wij niet, dat uit deze wedstrijden de kampioen wordt geboren. Hekkesluiter T.O.V. zal het stadgenoot Merwede zeker moeilijk maken. Een overwinning brengt T.O. V. op gelijke hoogte met Ovei'kan- ters, zodat dan een beslissingswed strijd noodzakelijk wordt, om de de gradant aan te wijzen, maar dat neemt niet weg, dat Merwede op ei gen veld de gasten wel van het lijf zal weten te houden. Swift reist naar Rotterdam-Noord, om Zwaluwen te ontmoeten. De Rot terdammers hebben zich na een slecht begin aardig aangepast. De Middelburgers zullen dan ook op meer tegenstand moeten rekenen dan des tijds aan de Nadorstweg, maar toch zullen de Zeeuwen de terugreis naar Walcheren wel maken met het voor uitzicht op een beslissingswedstrijd tegen Merwede. For tuna '54 na 2-1 zege op ADO in de bekerfinale. Voor de voetbalcompetitie van de K.N.V.B. werden op Hemelvaartsdag een beperkt aantal wedstrijden ge speeld. De uitslagen hiervan luiden: Betaald voetbal, in de halve finales van de strijd om de voetbalbeker A D. O.Fortuna '54 12 (na verlenging). Eerste divisie A, XerxesRoda Sport 10. Eerste divisie B, ExcelsiorVitesse 1—2; VolendamHermes DVS 10. Tweede divisie A, Be QuickHee renveen 21. Amateurs, promotie 2e klas, Ta- xandriaSC Irene 10; promotie 3e klas, Woensele BoysVeerse Boys PLASTICVERF van Ceta-Bever Feuilleton .iiior Noiti» Iieane 64 Meg wierp hem een waarschuwen de en boze blik toe. maar hij sloeg daar geen acht op. Het was tenslot te Claudia die de spanning brak. „En hoevelen draaien dat geluk niet be wust de rug toe, om pas later tot de ontdekking te komen, hoe dwaas ze geweest zijn?" Ze beefde en was bij na aan het oind van haar krachten. Ze zou nooit weer alleen naar de boerderij gaan. Ze kon niet bij Allan zijn en tegelijk haar gevoelens voor hem in bedwang houden, ze vond niets in hem, waaruit kon blijken, dat hij nog van haar hield en ze was blij toen Raymond zich even later bij hen voegde. Tien minuten later lag „Cloverdell" achter haar. Marion sloeg Allan met een steeds groeiende ongerustheid gade. toen hij z'n best deed. iets te éten. Hij was erg bleek en er sprak uit zijn houding een troosteloosheid, die haar pijn deed. Toen ze hem zo zag zitten, nam ze een kloek beslint Ze kon niet. wer keloos aanzien." dat d°zc onmogelijke situatie bleef bestaan, zonder haar best te doen daar iets aan te veran deren. „Ik ga met Helen Lemond pra ten", zei ze tegen Duncan, toen zij na het eten met nem alleen was. Duncan legde zijn krant neer. „Waarom?" vroeg hij achterdochtig. „Om te zien, of ik niets aan die verlovingen kan veranderen", ant woordde ze bruusk. „Ik kan niet toe laten, dat Allan om van Claudia maar niet te spreken zijn leven verknoeit. Duncan schudde het hoofd. „Be moeizucht..." „Dat is geen bemoeizucht", zei ze opstandig.,, Ik wil alleen de waar heid wetenen ik geloof, dat He len Lomond me daarbij kan helpen. Ik geloof trouwens ook niet, dat Meg zo onschuldig is. Ik wil het naadje van de kous weten". Duncan zei niets. ,,Je bent het toch met me eens..." „Ben ik dat niet altijd?" Vriende lijk streelde hij haai- hand. „Ik sta achter ;je liefste. Doe je best". Juist voor de thee stapte Marion ..Stoneways" binnen. Ze had zich er eerst van overtuigd, dat Claudia niet thuis was. Helen begroette haar met een ondoorgrondelijk gezicht en be gon, toen ze in de serre zaten: „Aar- 1 dig van U, mevrouw Russell, om eens langs te komen. We zien elkaar lang niet vaak genoeg". Ze wachtte even. Toen ging ze verder: „Maar wat wilt U met mij bespreken?" Marion draaide er niet om heen, maar antwoordde ronduit: ,.De toe komst van mijn zoon en uw dochter". Helen dwong zichzelf haar ogen niet neer te slaan. Een akelig voor- ~evoel pijnigde haar. „Zeker", zei ze „Dat lijkt tenminste zo... maar U weet, mevrouw Lomond, dat Claudia en Allan altijd al van elkaar gehou den hebben én dat het voor hen bei de op een drama zal uitlopen, als zij..." IJzig viel Helen haar in de rede: „Dat ben ik niet met U eens. Trou wens, als ik het zo mag zeggen, ik vind het onbeschaamd, dat U zoiets durft te zeggen, terwijl U weet. dat Claudia met Raymond Winters 'gaat trouwen. Denkt U soms, dat zij met hem zou gaan trouwen, als zij niet van hem hield?" „Ik denk beslist niet iets slechts van Claudia, integendeel", zei Ma rion kalm. „Maar wat haar liefde voor Winters betreft, U weet even goed als ik, dat ze niet van hem houdt en dat ook nooit zal doen". Zo leunde voorover en ging op dringende toon verder: „Ik geloof stellig, dat wij samen als U mee wilt wer ken alles in orde kunnen brengen Ziet TJ dan niet. dat..." Helen voelde zich langzaam in een moeras wegzinken. Een verkeerd ant woord zou nu haar ondergang bete kenen. Ze keek Marion bars aan: „Ik ben niet van plan, hoe dan ook, in te grijpen in het leven van mijn doch ter. En als U mijn raad wilt aanne men, doet U dat ook niet met uw zoon. Ze hebben zelf gekozen en daarmee is wat mij betreft, de zaak afgedaan". Marions stem klonk dodelijk ern stig. „Als ik in kon zien, dat'ze zelf gekozen hadden", zei ze langzaam, „zou ik de laatste zijn, om in te grij pen". „Wat bedoelt U daarmee?" vroeg Helen. „Dat omstandigheden, die door an deren in het leven zijn geroepen, hen van elkaar gehaald hébben en verant woordelijk zijn, voor de huidige gang van zaken". Het bloed steeg Helen naar het hoofd. In haar ogen blonk een ra zende angst. „Dat is dwaasheid!" „Weigert U mij te helpen?" Marion bewaarde haar kalmte. „Natuurlijk. Daar is immers geen reden voor. Claudia is gelukkig. Als Allan dat niet is... nu, het spijt mij, maar werkelijk mevrouw Russell, dat ;s niet mijn zaak". Marion wist dat ze met vragen geen stap verder zou komen." Ze ging staan en zei ernstig: „U weet heel best, dat Claudia allesbehalve geluk kig is. En ook, dat U haar en Al- 'r.n er voor kan behoeden hun ver- de."* leven ongelukkig te blijven". „Dat.dat", protesteerde Helen heftig, „is waanzinnig". (Wordt vervolgd) Overzicht competitie van de K.N.L.T.B. De ploegen, die meespelen in de competitie van de K.N.L.T.B., hebben thans bijna alle 5 wedstrijden ge speeld. De diverse standen luiden: 3e klas zuid afd. I. MLTC I 5 4 1 0 9 31- 9 LTC Domburg 5 3 1 1 7 28-12 Animo II 5 1 2 2 4 18-22 SBOZ I 5 0 0 5 0 3-37 3e klas zuid afd II. CV II 4 3 1 0 7 27- 5 Rapid I 4 2 2 0 6 21-11 Markendaal I 5 113 3 13-27 MLTC I 5 1 0 4 2 11-29 4e klas zuid afd. II. DOS I 5 5 0 0 10 33- 7 MLTC III 5 3 1 1 7 23-17 Advantage II 5 1 0 4 2 14-26 Hulster Ambacht II 5 0 1' 4 1 10-30 5e klas zuid afd. I. MLTC IV 5 3 2 0 8 28-12 't Halve Maentje II 5 3 1 1 7 26-14 DOS III 5 2 1 2 5 22-18 De Klappers 5 0 0 5 0 4-36 Doelman Traas van ti leuwdorp heeft zich donderdagmiddag na de wed strijd tussen de zaterdagelf tallen van Zeeland en Brabant bijzonder onder scheiden. Na verlenging was de stand van deze wedstrijd nog gelijk (22), zodat strafschoppen tenslotte de be slissing moesten brengen. Doelman Traas keerde daarbij twee penalties. De andere strafschoppen werden te gen de paal of naast geschoten. (Foto P.Z.C.) Kadar „exporteert" arbeiders naar Rusland. Het Weense blad '„Neuer Kurier" zegt van betrouwbare zijde in Boeda pest te hebben vernomen, dat premier Kadar van Hongarije heeft goedge vonden dat er 50.000 werkloze Hon garen naar de Sowjet-Unie worden gezonden om te werken. Er zou on middellijk met de aanwerving wor den begonnen. Er zou een keus wor den gedaan uit de werklozen die ver dacht worden van deelneming aam de revolutie en afkerigheid van het te genwoordige regime. (Advertentie) Angst voor Iedere hap eten met dat zuarbranden in 't verschiet. Rennies blussen 't vuur in 'n ommezien. Menigeen kan geen eten meer zien, alleen om de angst in 't vooruitzicht van die zuurbrand op de maag. Ren nies nemen zo nodig bij voorbaat De hevigste zuurbrand stilt al. op 't moment dat 'n Rennies begint te smelten op de tong. Druppel voor druppel met uw eigen speeksel komen de zuurbrand dovende ingre diënten in de maag en brengen 't maagzuurgehalte weer in balans. Wèg pijn.„

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 14