Mr. dr. N. Bolkestein opende tentoonstelling „Paraat tS.ijpe Pracht handen INDRUKWEKKEND OPTREDEN VAN KON. MILITAIRE KAPEL Zecinvsp Almanak Agenda ZATERDAG 11 MEI 1867 •)1 OVERZICHTELIJK INGERICHT GEHEEL „Beeld van middelen, waarmee wij onze beschaving verdedigen" Het Is al weer bijna dertien jaar geleden, dat tjjdens de bevrijdingsdag van Middelburg op 6 november 1944 een groengeschilderde Canadese tank post vatte op de hoek van de Markt bij het stadhuis. Met ontzag keken de hoofd- stedelingen toe hoe de loop van het kanon dreigend in de richting van een troep Duitse solateii gedraaid werd. Thans staat er bijna op dezelfde plaats ook een tank (een Nederlandse), vlak naast het Middelburgse stadhuis, maar gelukkig met heel wat minder onheilspellende bedoelingen dan dertien jaar geleden. Het is een „showtank", die tezamen met enkele vliegtuigen, stukken afweergeschut en mobiele legerwagens deel uitmaakt van de leger- en luc htmachttentoonstelling „Paraat", die vrijdagmiddag in de Zeeuwse hoofdstad gestart is. Deze eerste tentoonstellingsdai kende als openings- en sluitstuk een indrukwekkend optreden van de Koninklijke Militaire Kapel, die een mars door de stad maakte en 's avonds als finale een grootse taptoe bracht. De tentoonstelling, met als doel de burgers nader in contact te brengen met hun krijgsmacht, is 's middags om vier uur in de Burgerzaal van het stadhuis officieel door burgemeester mr. dr. N. Bolkestein geopend. Hierbij waren aanwezig vele burgerlijke er militaire autoriteiten, die werden wel kom geheten door de plaatsvervan gend hoofd-directeur Personeel van het ministerie van oorlog, de heer T. Paauwe. Deze oud-Middelburger gin in 't kort het ontstaan van de tentoonstelling na en vertelde tevens waarom de naam A dvertentie „Paraat" er aan gegeven is: ten eer ste omdat het grootste deel der dienstplichtige Nederlandse jongens by de „parate hap" dient en ten twee de omdat het Nederlandse leger nu eenmaal paraat moet zyn. De heer Paauwe hoopte, dat deze expositie zou mogen bijdragen tot versteviging van de band tussen de Zeeuwse hoofd stad en zijn krygsmacht. De territoriaal commandant van Zeeland, de luitenant-kolonel A. Kornet, sprak vervolgens een dank woord tot alle Instanties die deze tantoonstelling mogelijk maakten, in het bijzonder het gemeentebe stuur van Middelburg. De overste wees er op, dat de burgers thans behalve de administratie ook kun nen kennismaken met de andere dienstvakken. Strijdbare macht Burgemeester Bolkestein ging in zyn openingswoord nader in op dé vraag, waarom dat deel van de Nederlandse bevolking, dat vroeger niets voor zyn leger- en luchtmacht voelde, er thans wel achter staat. Spreker noemde en kele oorzaken hiervan op: de komst van het nationaal-socialisme in 1940 en de groei van het bolsjewisme Mr. Bolkestein meende het Nederlandse leger als onderdeel van de NAVO- strijdmacht der democratische lan den werkelijk als een strijdbare macht te mogen zien. De burgemees ter stelde met nadruk vast, dat, in dien deze landen zouden eindigen de atoombom te gebruiken, ze binnen de kortst mogelijke tijd bezet zouden zyn door een met een in 1940 verge lijkbare macht. Spreker merkte vervolgens op, dat de West-Europese beschaving waard is, dat er een leger- en luchtmacht is, waarvoor het noodzakelijk is belang stelling te kweken door' middel van een dergelijke tentoonstelling. „Een tentoonstelling, die een beeld geeft van de middelen, waarmee wij onze beschaving willen verdedigen", aldus zei de burgemeester tot besluit. Hierna begaven de genodigden zich groepsgewijs naar het Schuttershof, aat tot de nok toe volgebouwd is met de binnententoonstelling. Het geheel is voortreffelijk en overzichtelijk in gericht. waarbij aan alle onderdelen de uiterste zorg besteed is. Bij elke „stand" zijn militairen aanwezig, die de belangstellenden van commentaar voorzien. Na het beginonderdeel, dat de organisatie van de N.A.V.O. laat zien, trokken vooral de belangstelling VAN TOT R. VAN YPEREN van de genodigden de afdelingen van de rangen en standen, de verbindings dienst, de uitrustingen van kikvors mannen en vliegeniers en de linktrai ner, een testinstrument met een ont zaggelijk hoeveelheid knopjes en mc- tertjes, waarbij voorts een verbin- dings-apparaat voor instructeur en vlieger behoort. De afstand en wijze van vliegen wordt.door een zogenaam de „krab" op een grote landingskaart weergegeven. Ras-vlieger Burgemeester Bolkestein deed zich tjjdens een „ritje" in de linktrainer kennen als een „ras-vlieger". Hy kreeg van de organisatoren een pluimpje voor zijn uitnemende presta ties! Met een keurige bocht „vloog" de eerste burger van Middelburg dan ook over het papieren vliegveld. De burgemeester vond het kennelijk jam mer, dat zijn vlicgtest al zo spoedig voorby was, want het kostte hem moeite om de linktrainer achter te la ten Veel belangstelling had ook de schiet stoel. Ook de apparatuur van de vliegtuigleiding is een bezoek best waahd, zoals trouwens alle andere on derdelen van dit. machtige, helaas on misbare „bedrijf". Zweedse Nachtegaal Meisje geeft halve maandloon voor Op een zekere avond kwam een onbe kend meisje aan de kassa van het wereldberoemde circus Barnum and Bailey. Zij naam een plaats van drie dollar en vertelde terloops aan de kassière, dat het haar halve maand loon was. Maar zij wou per se Jenny Lind de Zweedse Nachtegaal horen. Heel toevallig kwam dit Jenny Lind ter ore. Zij liet het meisje op zoeken en bij haar brengen en gaf haar 20 dollar! Dit is slechts één van de vele verrassende gebeurtenissen, zoals die telkens weer terugkomen in het romantische leven van beroemde circusartiesten. Lees over beroemde clowns als Blanus en Auriol, leef mee met circussen als Strassburger, Ras- telli, Ringling Bros. Barnum and Bai ley. Al lezende trekt dit alles aan U voorbij in het circusalbum. „De Bonte Droom van het Circus". Een boeiend en afwisselend verhaal met talloze pentekeningen, vele prachtige kleu renplaten en plaatjes; geschreven door de circuskenners bij uitstek J. v. Doveren en Fred Thomas, Voor slechts 2.50 kunt U dit boekwerk kopen bij uw roomboterleverancier of rechtstreeks bestellen per brief of briefkaart bij Kantoor „Roomboter- album". Postbus 47, 's-Gravenhage. U krijgt het album dan per omgaande toegezonden onder rembours. Ver meld vooral duidelijk uw naam en volledig adres. De bijbehorende plaatjes ontvangt U gratis voor rijksbotermerken. U vindt zo'n merk op elk pakje roomboter. Neem een pakje extra voor de zondag' Zeeuwse vereniging A.R. houdt voorjaarsvergadering. De Zeeuwse vereniging van anti revolutionaire gemeente- en provin ciebestuurders houdt 20 mei a.s. haar voorjaarsvergadering in hotel „De Kroon" te Wissekcrke. Na behande ling der huishoudelijke zaken zal prof. F. de Roos. hoogleraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam, spreken over: „Kapitaalvoorziening der lagere publiekrechtelijke licha men." Na afloop der vergadering wordt o.a. een excursie gehouden naar de „diiintjes" by Kamperland. Opening C.B.T.B.-school in 's-Heer Arendskerke Woensdag 29 mei a.s. zal de Zeeuw se Chr. Boeren- en Tuindersbond het gebouw van de Chr. Landbouwliuis- houdschool te 's Heer Arendskerke officieel openen. De voorzitter van de Zeeuwse C.B. T.B., de heer C. de Putter, zal de ge nodigden verwelkomen in het vereni gingsgebouw en daar het schoolbe stuur installeren. Na de toespraken en bydragen van de leerlingen, zal men zich naar het schoolgebouw be geven. waar de inspectrice van het nijverheidsonderwijs, mej. E. E. M. Bergervoet, de officiële opening zal verrichten. (Advertentie) T"be95et Hamea-Gelei OVERWELDIGENDE BELANGSTELLING REIS Wie tegenwoordig van Retranche- ment naar Cadzand of omgekeerd moet reizen kan dat biter per au to, fiets of zelfs te voet doen dan met de bus. Want al ligt er dan hemels breed een afstand van nog geen drie kilometer tussen deze plaatsjes, met de bus moet men meer dan vijftien ki lometer ryden om er te komen. Van uit Retranchement kan men namelyk per bus alleen via Sluis, Draaibrug, Oostburg, Zuidzande en Potjes de kustplaats Cadzand bereiken. Maar dat wordt nu allemaal anders. „Want" zo weet men ons te berichten, „thans is het bijna zéker, dat met ingang van de zomerdienst de S.B.M. zijn lijn diensten weer zal uitbreiden met het traject Retranchement-Cadzand-ha- ven". Deze busdienst was al jaren ge staakt wegens de bar-slechte toestand van de weg. BON De inwoners van Brouwershaven moeten we waarschuwen. In het Slin- gerbos mag niet meer gefietst wor den! Bij de toegangswegen naar dit VEERE Het is al svïds jaar en dag geen geheim meer, dat het idyllische stad- 'je Vcere een grote aantrekkings kracht uit oefent op kunstenaars. Schilders, dichters en schrijvers ver blijven er nog altijd gaarne cn dat is een enkele maal wel eens naar bui ten te merken. Dat er dichters ver blijven treedt de laatste tijd althans sterk naar voren. Niet dat er elke week een in Veere geschreven dicht bundel van de persen rolt, ach nee, dat zou teveel van hel goede worden. Maar wel i» h< I /■ren van alledag. Want icie kent zo langzamerhand niet het slagx-aardige rijmsel „Een dam zonder sluis is voor Veere een Tcruisf". Op sluitzegels gaat dit aan grijpende vers de wereld door! Uit Veere stammen meer verzen. Zo kunt ge aan de grens van het stadje nog altijd een bord zien, met het volgende, vermanende opschrift, bedoeld voor automobilisten: „Weest Vcere xvaard. rijdt bedaard'-. Sinds enkele dagen echter is dat opschrift x:eranderd. Het kreeg een veel algemener, maar ook diepere strekking. Nu kunt ge er namelijk lezen: ..Veest Veere xvaard, vrijt be daard!". Zou het zo erg geweest zyn t bos zijn nu nieuwe borden met de aanduiding „voetpad" geplaatst. En, zo bericht men ons, er zal streng op worden toegezien, dat er niet meer gefietst wordt. Dit verbod werd de laatste tijd vaak overtreden. Maar nu zijn de eerste „bonnetjes" al ge schreven en zonodig zullen er nog meer bekeuringen komen. Van kinde ren zal bij herhaalde overtreding zelfs het rywiel in bewaring worden genomen.- AVERIJ In Bruinisse werd weer eens een schip binnengesleept, dat met ave rij te kampen had. Het was het motorschip „Martha Anonetta" van schipper D. J. de Bruijne uit Wemeldinge. Het schip kreeg, toen het met een lading lood van Ant werpen op weg was naar Delft, machineschade. De lading kon nog gelost worden in Delft, maar daar na werd het vaartuig naar Brui nisse gesleept, waar het voorzien zal worden van een nieuwe motor. MUZIEK De muziekvereniging „Geduld Over wint" te IJzendyke zal in Ryckevorsel te België de Zeeuwse kleuren verdedi gen tijdens een 3-daags internationaal concours dat zondag 2 juni begint. Aan dit grote concours wordt door niet minder dan 49 muziekverenigin gen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland deelgenomen. MEER DAN GOUD Het echtpaar De Jonge-Bolleman in Sluiskil heeft onder grote belangstel ling het. 55-jarige huwelyksfeest ge vierd. Beide oudjes genieten nog een goede gezondheid. In Souburg zal het op 16 mei feest zijn. Dan zal het echt paar Stuut-Van Snarrentak de 55-ja- rige bruiloft vieren. Dr. Korringa over oesters en groene maatjesharing Tijdens een persgesprek, dat vrijdag middag in het centraal laboratorium voor visserij-onderzoek te IJmuiden voorafging aan de officiële opening van dit instituut over enkele dagen, heeft de directeur dr. C, Korringa, o.a. meegedeeld, dat momenteel in het rijkslaboratorium te Wemeldinge een onderzoek gaande is om te pro beren de oester-cultuur ook na de af sluiting der zeegaten in bescheiden omvang te handhaven in de Greve- lingen. Een opvallend Tesultaat van het chemisch bacteriologisch onder zoek is aangetroffen bij de bepaling van de populatie-variéteiten van de Noordzeeharing, waarbij men gewerkt heeft aan de hand van bloedgroepen van de haring. Verder is de afdeling C.I.V.O. (Centraal Instituut Voor Voe dingsonderzoek), dat ook deels in het IJmuidense laboratorium is onder gebracht, bezig met een belangwek kend onderzoek naar het rijpings proces van zoute haring. Er bestaat alle hoop, dat het dankzij dit onder zoek mogelijk zal zijn op den duur later groene haring te leveren dan thans langs natuurlijke weg mogelijk is. Dit zon dus betekenen, dat de zo genaamde groene maatjesharing, de nationale delicatesse van elk voor jaar, over een langere periode lever baar zouden zijn. KUNSTMATIGE VERWATERING Dr. Korringa deelde voorts nog mede, dat de C.I.V.O. zich op het proefbedrijf te Nieuw Vennep onder meer bezig houdt met de schelpdie rencultuur. Hier is de mogelijkheid groot op de zeer belangrijke produk- tie (export oesters 95 procent en mos selen 90 procent) te beheersen. Het laboratorium ziet zich voor de taak gesteld de rijkswaterstaat van advies te dienen over de verplaatsing van de oestercultuur, welke door het Del taplan gevaar loopt. Het lijkt moei lijk om het zo gevoelige broed ergens anders te doen opgroeien. Prettiger zijn de vooruitzichten voor de mossel- cultuur, welke nu al is overgebracht naar de Waddenzee, en met bijzonder groot succes. Alleen dienen de mos selen „verwaterd" (verwaterd dat is vrijgemaakt Van zand) te worden in de Zeeuwse stromen, daar nergens anders bij hoog water moderne sche pen kunnen varen en bij laag water de bodem droog valt. Men ziet dan ook uit naar metho den om een kunstmatige verwatering te verkrijgen. Grootse taptoe op de Markt De ruim tachtig- man sterke Konink lijke Militaire Kapel heeft vrijdag de opening van de leger- en luchtmacht- tentoonstelling in Middelburg bijzon dere luister bijgezet. Met in de mid daguren een mars door de stad als opening en 's avonds een grootse tap toe van bijna drie kwartier als sluit stuk van de eerste tentoonstellings- dag heeft het korps een voorteffeljjke indruk achtergelaten. Met ere werd hier de reputatie het beste muziek korps van Nederland te zijn, opgehou den. Reeds even over acht uur hadden zich honderden belangstellende Mid delburgers rond de Markt geschaard om het optreden van de K.M.K. zo goed mogelijk te kunnen gadeslaan. Tegen negen uur omzoomden duizem den het plein, terwijl de omringende huizen eveneens „volgepropt" zaten met kijkers, waarvan zelfs enkelen op de daken geklommen waren. Even tevoren had nog een fikse regenbui de Markt van stof ontdaan. Gelukkig bleef het verder droog. Klokslag negen uur marcheerde de Koninklijke Militaire Kapel, indruk wekkend in ceremonieel tenue, het Uw baby deze week geboren...? itfg'danee (geboortekaartje aan ROBUR et VELOGITAS POSTBUS 200 AKLC'ORN U on.«nBt t.r 75 b,sta.n ,.n Ctz. w.lb.m.»ni|ing ..rUuWtunOTnwtng Marktplein op onder leiding van de majoor R. van Yperen. Terwijl het Wilhelmus gespeeld werd, hesen mili tairen van de le COAK een 25-tal vlaggen rond de Markt. Daarna volg de de taptoe, die afwisselend door de band en het muziekkorps met de no dige show uiteraard afgewerkt werd. Meer show was er wellicht nog te zien geweest bij een beweeglijke taptoe, maar ook zonder dat kwamen de Middelburgers voldoende aan hun trekken. Tot besluit van de taptoe klonk weer het Wilhelmus, terwijl te vens de vlaggen gestreken werden. Burgemeester mr. dr. Bolkestein en de heer T. Paauwe, plaatsvervangend hoofddirecteur Personeel van het mi nisterie van oorlog, spraken nog een dankwoord tot de majoor R. van Ype ren, waarna de K.M.K. afmarcheerde, gevolgd door een grote schare enthou siaste hoofdstedelingen. In de middaguren, voor de opening van „Paraat", maakte het korps een mars door de binnenstad van Middel burg. Ook toen gaven tamboers, hoornblazers en muzikanten een in drukwekkend staaltje van hun kun nen ten beste, waarvan duizenden langs de route getuige waren. Deze mars werd gemaakt onder leiding van de onderkapelmeester, de adjudant- onderofficier Th. Jansen. (Foto P.Z.C.) Oma Dees (72) vloog naar Canada Welkom thuis" had den de kleinkinderen vein mevrouxo M. Decs- Dieleman met sierlijke letters op een vel pa pier getekend, toen deze bijna 13-jarige oma dezer dagen in de familiekring in de Gcersdijkpólder onder Wissekerke terugkeer de. In elf uren had een snelle K.L.M.-vogel haar. hoog boven de wolken, van het verre Montreal veilig en wel naar Schiphol ge bracht. Na negen maanden Canada! Het was voor de eerste keer van haar leven, dat dit nog flinke vrouwtje in een vlieg tuig lcwamtoen 'zij vorig jaar 6 augustus met nog ongeveer 80 andere passagiers het K.L.M .-lijntoestel .JV.fi.s- Bernhard" op Schiphol binnenstapte. En sindsdien heeft on- ze nationale lucht vaartmaatschappij er een enthousiast pleit bezorgster bij, want ,.0, dat vliegen gaat toch zo fijn! Buiten gewoon buiten gewoon!", roept oma Dees nu uit, terwijl haar vriendelijke ogen glinsteren bij de her inneringen aan zoveel moois. Nooit had oma Dees, die een groot deel van haar leven in haar ge boortestreek Zeeuwsch- Vlaanderen door bracht. kunnen dro men, dat zij nog eens aan de Niagarawater val zou staan. Maar in haar 72ste levensjaar is dat toch xverkelijk- heid geworden. Bij haar dochter op Nrd.- Beveland kan ze nu haar bezoek er van laten mee genieten, want mèt een schat aan foto's, bracht ze ook mooie kleuren plaatjes mee. ,Je doet xvat om je kinderen nog eens te zienzo onthult oma de reden van haar verre reis. Acht jaar geleden emigreerde haar zoon Jacobus met vrouw en twee kinde ren naar Canada 'en een jaar later volgde haar oudste zoon Jo- zias met zijn gezin en diens jongste broer Aarnout. De laatste reisde op dezelfde boot met Jannie de Koeijer uit Terneuzen, maar eerst in Ontario von den die twee elkaar Oma Ders hield nog twee dochters en een zoon in Nederland, maar vanzelfsprekend gingen haar gedachten vaak naar Canada. Totdat vorig jaar een nichtje na negenen twintig jaren vanuit. Canada, naar haar ge boorteplaats Terneu zen kwam, overwippen en natuurlijk ook tante Marie kwam opzoeken om deze te vertellen van haar zoons, waar ze dicht bij woont in Ontario En ja, hoe gaat het dun. „U moet eens meegaan tante! Ik reis per vliegtuig." Oma gooide alle be zwaren overboord en ondernam de grote reis. waarvan ze' dan nu tevreden en wel is teruggekeerd. Zeeuwse tradities en zondagswet Ged. Staten van Zeeland hebben be sloten om de zondagswet niet van toe passing te verklaren op enkele be staande tradities en gebruiken, die in het volksleven z(jn geworteld en niet als openbare vermakelijkheden in de zin van deze wet zjjn te beschouwen. Dit geldt voor muziek- en zangcon coursen, muziekuitvoeringen, zanguit voeringen en concerten die bij 't inwer kingtreden van de zondagswet in de gemeenten in Zeeland reeds gehouden werden; vervolgens het met muziek naar de kerk begeleiden van priesters, priester-jubilarissen, kerkelijke hoog waardigheidsbekleders, gouden én diamanten bruidsparen, jubilerende verenigingen en jubilerende leden van verenigingen, eventueel gepaard gaande met het brengen van een mu zikale hulde, eveneens in die gemeen ten, waar dit een gewoonte geworden is; en ten derde het maken van ketel muziek door de schooljeugd bij het uitreiken van dc sleutel van de „osse- weide" aan een nog ongehuwde jonge man. die 30 jaar wordt, in de gemeen te Yzendijke. Stichting Midden-Zeeland voor verpleeghuis B. en W. van Goes willen er aan medewerken B. en W. van Goes, die een verder gaande samenwerking op het terrein van de chronische zieken toejuichen, geven zoals gemeld, de raad in over weging in principe medewerking te verlenen aan de oprichting van een verpleeghuis voor chronische zieken op de Bevelanden en het college te machtigen aan de samenstelling van 't bestuur van een toekomstige stich ting voor Midden-Zeeland mede te werken. In de toelichting op dit voorstel wordt herinnerd aan liet onderzoek dat de vereniging van burgerlijke armbesturen op Zuid- en Noord Beve land in samenwerking met het bu reau van de Stichting Zeeland voor Maatschappelijk en Cultureel werk vorig jaar heeft gedaan, naar de voor ziening in de behoefte aan verpleeg huizen. Hierbij kwam men reeds spoe dig tot de slotsom, dat de belangen van de langdurige zieken het beste zouden zijn gediénd door een optreden in een zo breed mogelijk verband. Met het oog hierop is in eerste instantie aan een bundeling van krachten in midden-Zeeland gedacht, wat zoals bekend, leidde tot een contact met de reeds in dit gebied werkzame stich ting Verpleeg- en Rusthuizen Walche ren. Deze stichting heeft zich tot sa menwerking bereid verkeerd. Er ls toen een commissie gevormd, welke o.m. als opdracht kreeg een statuut voor een nieuw te vormen stichting ïe ontwerpen, welke formeel zal moeten ontstaan door uitbouw van de thans reeds bestaande stichting Verpleeg- en Rusthuizen Walcheren. Deze werkgroep heeft de vraagt of men langdurig zieken zou kunnen doen op nemen in de bestaande of nieuw te bouwen ziekenhuizen op de Bevelan den beslist ontkennend beantwoord. Voorts heeft de werkgroep onder zocht of eerlang verwacht moet wor den. dat er op de Bevelanden eveneens een verpleeghuis dient te worden ge sticht. Lettende oo de algemene ont wikkeling en rekenende met de ver grijzing ook van de Zeeuwse bevol king, meent de werkgroep dat inder daad binnen zeer afzienbare tijd ze ker een verpleeghuis op de Bevelan den tot stand gebracht zal moeten worden. Wat zou IJ kopen, als U 100 gulden cadeau kreeg Wat zou U kopen, als U 100- cadeau kreeg Dat krijg ik toch niet cadeau, zegt U. Nee Dan weet U nog niet, dat als U verloofd bent, er een grote kans op zo'n geschenk bestaat. Wanneer U maar even uw naam en adres opgeeft aan de P.Z.C. te Middelburg, dan hoort U. hoe U ƒ100,of meer cadeau kunt krijgen. VANDAAG. Middelburg Electro: „De man ln het donkergrijze pak", (18 j.), 19 en 21.15 uur; Schouwburg: „Vrouwen in boei en", (18 j.), 20 uur; Schuttershof en Markt: leger- en luchtinachttentoon- stelling „Paraat", 11—22 uur. Vlissingen Alhambra: „High society", (a.l.), 19 en 21 uur; Luxor: „Het huis der geheimen", (14 j.), 19 en 21 uur; Noorderkapel: algemene vergadering Zeeuwse Oranje-Groene Kruis, 14.30 uur. Vocre: ledenvergadering wereldbiblio- theekvereniging. Goes Grand: „Morgen zal ik huilen", (18 j19 en 21 uur. Schuttershof: Kindervoorstelling A.N. G.B., Nieuw Ned. Jeugdtoneel met „De reis naar Bomöola' 14.30 uur. SchuttershofToneelver. „Kunst vrienden" met „De zon tegemoet", 20 uur. MORGEN. Middelburg Electro: als vandaag, 15.30, 19 en 21.15 uur; Schouwburg: als vandaag, 14.30 en 20 uur. Vlissingen Alhambra. als vandaag, 15. 19 en 21 uur; Luxor* als vandaag. 15, 19 en 21 uur. Goes Grand: als vandaag, 19 en 21 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 2