Burgemeester Cnossen hartelijk verwelkomd in Krabbendijke hal fzware shag tS.ijpe Jieleman Zeeuwse Almanak kreilon NAAR DE RADIO GELUISTERD ZONDER EEN VERGUNNING TH00LSE BOER VOELT NIET VEEL VOOR HERBEPLANTING 1 PROVINOIALB ZBBUW8B OOORANT DONDERDAG 25 APRIL 1957 BASIS VOOR GOEDE SAMENWERKING GELEGD Intocht werd ware feestrit EEN FEESTELIJK VLAGGEND KRABBENDIJKE heeft woens dag de nieuwbenoemde burgemeester, de heer L. Cnossen, met zijn gezin een hartelijke ontvangst bereid. De intocht werd een ware feest rit, want niet alleen waren de muziek en de plaatselijke sportvereni gingen present om de stoet van auto's te vergezellen, maar langs de gehele route naar de zaal van „do Koophandel", waar de installatie- plechtigheid werd gehouden, stond een dichte rij van belangstellenden geschaard. Ook tijdens en na de buitengewone raadsvergadering zijn over en weer vele welgemeende woorden gesproken, die alle goeds voor een vruchtdragende samenwerking mogen doen verwachten. De prettige verrassingen, welke burgemeester Cnossen op deze dag in zo ruime mate ten deel vielen, be gonnen reeds, toen hg met zijn gezin en vele familieleden omstreeks één uur aan de grens van de gemeente arriveerde. Daar stonden enkele he ren van het Oranjecomité met voor zitter A. Zuidweg aan het hoofd, om de nieuwe burgervader namens de burgerij te begroeten. Twee meisjes, Ria Kok en Marijke Bos, in Zuidbe- velandse klederdracht getooid, bo den daar mevr. Cnossen een fraaie ruiker bloemen aan. In welgekozen bewoordingen vertelde de heer Zuid- weg wat alle inwoners van burge meester Cnossen vernachten: dat ny een ware burgervader zal zijn. Na deze korte verwelkoming ging het in de richting van het dorp, waar aan het begin van de Oostweg een grote erepoort stond opgesteld en de muziekvereniging „Concordia" met 'n aantal sportverenigingen, de leerlin gen van de kleuterschool in versier de wagens en de brandweer gereed stonden om zich bij de stoet aan te sluiten. In feestelijke optocht ging 't paar ,,De Koophandel", waar de schooljeugd met rood-wit-blauwe vlaggetjes een erehaag vormde en de muziek het Wilhelmus liet horen. Installatie In de geheel bezette zaal, waar tal van bloemstukken de feestelij ke stemming hielpen verhogen, werd om twee uur de buitengewo ne raadsvergadering begonnen. Het gesprokene kon door middel van de reportagewagen van de Prov. Zeeuwse Courant ook buiten worden beluisterd. Voordat wethouder W. P. Gebraad tot de installatie overging, richtte hjj zich eerst nog met woorden van dank Advertentie BRILLANTINE RUSSE 99 cf per flacon Voor engros J. OLIJSLAGER, Lange Geere 19, Middelburg. tot de raad en het gemeentepersoneel voor de medewerking welke htj per soonlijk mocht ontvangen in de voor bije zeven maanden, toen hij als loco burgemeester leiding aan deze ge meente mocht geven. Wethouder G. van Velzen en het raadslid J. C. Engelse leidden ver volgens de heer Cnossen binnen en nadat de gemeentesecretaris, de heer H. Bos voorlezing had gedaan van het benoemingsbesluit, richtte de heer Gebraad zich tot het burgemeesters- paar. Hij sprak daarby van een hoog tijdag voor de heer Cnossen zowel als voor de gemeente Krabbendijke. Zeer vele vraagstukken vragen om een oplossing, als o.a. de huisvesting, de uitbreidingsplannen en de stichting van een rusthuis voor bejaarden. Veel zal er van de krachten van de nieuwe burgemeester worden gevraagd. „Wij hopen, samen met U in het besef van onze grote verantwoordelijkheid en saamhorigheid, het goede voor onze femeente te zoeken en te vinden", prekende over de zware taak die burgemeester Cnossen wacht, wees de heer Gebraad erop, dat dit alles niet in eigen kracht kan worden vol bracht. „Maar ik weet", zo vervolg de hij, „dat U er innerljik van over tuigd bent, dat het God is die de we reld en ons aller leven bestuurt en daaraan richting geeft." De loco-bur- femeestcr besloot met de bede, dat urgemeéster en mevrouw Cnossen tot zegen voor de gemeente en haar inwoners zullen mogen zijn. Na het omhangen van de ambtsketen, waar mee de installatie een feit was, bood de heer Gebraad namens het gemeen tebestuur mevr. Cnossen een fraai bloemstuk aan. „Aangenaam wonen Burgemeester Cnossen richtte zich daarop voor de eerste maal tot de raad en deed een beroep op aller me dewerking bij het werk dat hem wacht. Een geest van vertrouwen en de vaste wil tot oprechte samenwer king is een eerste vereiste. In een overzicht, waarin hy de ge meentelijke bemoeiingen od verschil lend terrein de revue liet passeren, verklaarde burgemeester Cnossen o. m. grote aandacht te zullen schenken aan de huisvestingsproblemen en de onderwijszaken. Voorts zal het socia le werk in de gemeente zyn bijzon dere belangstelling hebben. Spreker vatte zijn taak in het kort ais volgt samen: „alles doen Avat ertoe kan bydragen om het AAonen en verbl\j\'en in deze ge meente zonder onderscheid van rang, stand of godsdienstige ge zindte voor een ieder zo aange naam mogelijk te maken, uiter aard met inachtneming van de van de van overheidswege gestel de voorschriften." De ontwikkeling van het Deltaplan zal ook nauwlettend moeten worden gadegeslagen en daar waar dit nodig mocht blijken, zullen de belangen van deze gemeente verdedigd moeten (Vervolg op pag. 5) VAN IfVlfI TOT Met ATiur moet men altijd voorzich tig zjjn en zeker in een houten nood woning. Dat ondervond de familie P. op het Van Nispenplein in Vlissingen Avaar de gehele nacht door een petro- leumtoestel brandde. liet toestel stond te dicht by de houten wand en er ontstond weldra een brandje, dat gelukkig ontdekt Averd vroeg in de morgen door een a'oorbijganger. Er Averden enkele emmers water op ge smeten en de inmiddels gealarmeerde brandAveer behoefde slechts voor de nablussing te zorgen. De schade Avas niet zo groot en de familie P. is verze kerd tegen brandschade. ANEKDOTE Frits Bouwmeester was een groot man. Niet alleen op hel toneel, maar ook in z'n privéleven. Een man met onverwachte, maar originele inval len, een bohémien lot in de toppen van z'n vingers. Een voorbeeld?" Jawel, lezerwij citeren. Uil; een gesprek, dat wij gisteren ambtshalve voerden met een toneelman die een schat aan anekdoten uit de „vooroor logse" toneelwereld met zich voert en daar van tijd tot tijd wel het een en ander uit wil vertellen. Zoals over Frits Bouwmeester. Die eens, lang, lang geleden moest optreden in Vlissingen en die juist in die dagen een weinig leed onder de avances van een overigens bijzon der bekwaam actrice. Frits vond er iets op. Om aan die avances te ont komen. In de pauze van de opvoe ring sprak hy tot z'n beminde: ,J£ind, vanavond gaan toe roeien. Op de Schelde". Boeien op de Schelde Dat is zelfs voor een zeeman nog een zwa- re opgave! EnfinFrits kreeg z'n zin. Hij be machtigde een roeiboot, plantte daar z'n Rosalie in en declameerde over de maanverlichte rivier: Vaarwel, Rosalie, w\j zien elkander nimmer weer"! Waarop hij het bootje een flinke schop gaf, zich afwendde en hotel- waarts schreed. Het verhaal wil, dat er maanden later een telegram by Bouwmeester werd bezorgd' van ae volgende in houd: „Zitin Moskou zonder geld. Stuur postwissel. Rosalie TWEE OP ÉÉN DAG. In Clinge heeft men op Koninginne dag nog een reden om feest te vieren. Dan zullen er namelijk twee gouden bruiloften AA'orden gevierd. Natuur lijk wil men aan beide echtparen nl. Th. Rottier-Bossehaert en C. Wil- laert-Drumont een feest aanbieden, dat klinkt als een klok. Een actief buurtcomité is al geruime tijd doende om deze dag voor de vier krasse oud jes tot ccn onvergetelijke tc maken. NAKLANK Vijf auto's per minuut op de Vlissing- se boulevard gedurende de paasdagen, zo kon er gemeld worden. Het was maar een voorbeeld om te staven hóe druk 't op sommige plaatsen, niet al leen in 't Avesten van ons land, maar ook in Zeeland was. Natuurlijk kan men dit met tal van andere voorbeel den aanvullen, zoals een lezeres uit Souburg deed. Op de AA'eg Middelburg- Vlissingen bewoog zich een grote stroom voertuigen: deze Souburgse ingezetene telde eerste paasdag op een willekeurig gekozen tijdstip 100 auto's in 13 minuten en op tweede paasdag' zelfs 100 auto's in 7 minuten. KIP ENBROMFIETSER De heer J. K. uit Goes kwam dezer dagen met zijn bromfiets in de Wil- helminastraat te Nisse te vallen, toen een kip onder zijn voonviel terecht kwam. Hij liep bij deze val een oog- wond en èen gescheurde lip op. Een lid van de E.B.O.H.-afdeling te Nisse, verleende de eerste hulp, Avaarna hy per auto naar Goes is gebracht. De bromfiets werd beschadigd. Aan de grens van de gemeente Krabbendijke 'werd de nieuwbe noemde burgemeester, de heer L. Cnossen, en zijn gezin verwelkomd door een comité uit de burgerij. Ria Kok en Marijke Bos boden mevrouw Cnossen een fraaie ruiker bloemen aan. (FOTO P.Z.C KANTONRECHTER MIDDELBURG Verdachte gireerde alleen achterstallige betalingen Voor de Middelburgse kantonrechter, mr. W. J. E. Crommelin, stond Avoensdagmorgen terecht de AvaterbouAvkundige J. C. H. II. uit Goes, die zonder in het bezit te zijn geAvccst van een luistervergunning naar de radio geluisterd had. H. verklaarde, dat hy altijd per giro betaald had. „Maar dan krygfc U toch een luistervergunning", veronderstelde mr. Crommelin. Als getuige verklaarde de P.T.T.-controleur L. W. uit Oostkapelle, dat er be taald kan worden op tAvee manieren. Ten eerste volgens automatische af schrijving, Avaardoor men een doorlopende vergunning krygt en ten tweede per jaar, zoals H. gedaan had, Avaarna men een kaart ontvangt. Verdachte had echter geen kaart ontvangen, omdat hy steeds gireerde voor achterstal lige betalingen. Hij had eerst betaald voor 1954-1955 en daarna voor 1955- 1956, maar eerst, nadat er twee processen-verbaal opgemaakt waren. De verdachte verklaarde, dat W. zyn dochter opgebeld had met de me dedeling, dat ny op een bepaalde za terdag (op die dagen was H. alleen maar thuis) een bezoek zou brengen. Dit berustte echter op een misver stand, daar de getuige een of andere zaterdag bedoeld had. H. Avas expres van Groningen naar huis gekomen, maar W. was die dag niet verschenen. De officier van justitie, mr. Th. Le- bret, wilde hier een duidelijke correc tie van toepassing verklaren en ver oordeelde de verdachte tot 12 of 3 dagen. De kantonrechter vonniste met 10 of 2 dagen. De vervoerder L. P. R. uit Domburg had op 5 april j.l. met zijn vrachtauto over een B-weg gereden, terwijl die auto breder Avas dan de toegestane breedte. Voor reparatie aan de water leiding in de duinen moest onmiddel lijk een voer schelpen gebracht wor den. Hiertoe nam R. de kortste weg. Hij heeft thans ontheffing verkregen, zodat de officier een boete vroeg van 10 of 2 dagen. De kantonrechter re duceerde dit tot 7.50 of 1 dag. De landbouwer M. R. te Kapelle had een jachtgeweer voorhanden gehad zonder in het bezit te zijn van een vergunning. Vroeger had hij een jachtacte gehad, die echter thans niet meer gedekt was door een vergunning. Mr. Lebret eiste 25 of "5 dagen plus verbeurdver klaring van het geweer. De kan tonrechter hield de zaak aan om de landbouwer in de gelegenheid te stellen te proberen net iachtreeht Aveer terug te krijgen. Het geweer hield de kantonrechter echter zo lang vast tot de zaak geregeld was. Terecht stond voorts de filiaalhouder G. M. Z. te Middelburg, wiens chauf feur L. M. D. te Rilland-Bath bekeurd was omdat hij over de rijksweg in een auto reed zonder in het bezit te zrjn van een werkboekje. Reeds eerder had Z. aan het districtshoofd van de ar beidsinspectie gewaagd ontheffing te verlenen voor het invullen ten aanzien van carrierchauffers. De tijden per dag werden voor zijn chauffeurs meestal langer omdat zij dikwijls moesten wachten voor de veerboten Die ontheffing was verleend van 's morgens 8 tot 's avonds 7 uur. De (Slot van pag. 1) vliet. Ook enkele kruispunten van wegen zyn in deze gebieden beplant. Gezien het feit, dat de bermen van de tijdens de heiwerkaveling aangeleg de en nog aan te leggen wegen een flinke breedte hebben, mag verwacht worden, dat het wat debeplanting betreft niet bij Scherpenisse en Poortvliet zal blijven. Een dergelijke beperking zou tromvens hoogst on rendabel zijn: de wegbermen zouden ongebruikt blijven en dat, terwijl er "een enorme behoefte is aan hout, zo wel in binnen- als in buitenland. De vraag overtreft bet aanbod verre en de prijzen zh'n de laatste tijd enorm gestegen. Het wordt veelal als een hinder paal gezien, dat het zo lang duurt, voordat een boom zijn geld opbrengt. Maar nu de populier de iep heeft vervangen, is deze termijn belangrijk korter geAvorden! Een populier is namelijk reeds na 20 a 25 jaar kap- rijp. Voeg hierbij, dat één hectare bos op het ogenblik minstens even rendabel is, als één hectare bomv- land en dat de balans in de toekomst ten gunste van 't bos zal overslaan, chauffeur D. echter moest invallen voor een andere chauffeur maar had geen werkboekje meegenomen, ter wijl hij bovendien vroeger dan acht uur vertrokken was. Conform de eis Averd Z. veroordeeld tot een boete van 15 of 3 dagen. Te laat De koopman M. P. te Goes Avilde op 1 maart j.l. met zyn bestelauto op de Goesestraatweg rijdend linksaf de Molendijk inhlaan, maar gaf dit voor nemen te laat te kennen. Na 'n eis van 10 of 2 dagen, luidde de A'eroorde- ling 7.50 of 1 dag. De los-werkman E. R. te Middelburg werd op 2 maart j.l. op de Nieuwe VHssingseweg onder invloed aange troffen" binnen een jaar na de vorige veroordeling. Gelukkig kon het nog net met een boete afgedaan worden: 40 of 8 dagen conform. De landbouwersknecht W. C. uit Souburg en de landbouwer M. J. eveneens uit Souburg, waren op 11 maart met hun bespannen wagens in botsing geweest. Eerst stond C te recht, die tijdens het passeren van de wagen van 'J. op het linkerweggedeel te a'lak voor een kruising terechtge komen was. C. beriep zich er op, dat het een zeer stille landweg is waar om te kunnen vaststellen dat bomen hun geld wel degelijk opbrengen en binnen niet al te lange tijd. Uit dit alles blijkt wel, dat het aanbeveling verdient ook op Tholen de wegbermen te beplanten, aldus on ze zegslieden. En niet alleen de weg bermen; ook de dijken, die het Thool- se land in een groot aantal polders verdelen. De meeste dijken zijn slechts ten dele beplant, terwijl er ge makkelijk drie rijen bomen op kunnen staan. De herbcpianting a-ar. Tholen moet w.z"*.1"-V""" Y' eehter niet alleen uit financieel oog- stal Maar op welk dsel van het pro- - gramma moeten zij worden toege- KUNST Georgette Hagedoorn in Middelburg Middelburgse Schouwburg. SamenAvcrkende personeels verenigingen. GEORGETTE HAGEDOORN en Pierre Verdonclc traden gisteravond in de Middelburgse Schouwburg op voor de samenwerkende personeels verenigingen. Het was een buitenge woon plezierige avond, één van die gelegenheden, die een recensent no pen zijn superlatieven van stal te ha len. Immers: mevrouw Hagedoorn wéét hoe zij een klemkunst-program- ma superieur over het voetlicht moet brengen. In het begin van de avond echter ging het héél even wat stroef, het geen evenwel niet zozeer een verwijt is aan het adres van deze artieste, doch veel meer aan a-at van het pu bliek, omdat dit wat kat-uit-de-boom- kijkerig deed. Men voelde zich ken nelijk een tikkeltje onwennig: een vrouw op de planken, die zo maar 'n beetje babbelde, lichtgekruide confé rences afwisselde met liedjes een vervelend woord, maar „chansons'' klinkt gewild en is bovendien niet helemaal juist welnu, deze combi natie deed het publiek blijkbaar de befaamde afwachtende houding aan nemen. Maar mevrouw Hagedoorn had dit snel door en bracht haar luisterende toeschouwers haastigiijk tot een fi guurlijke knieval. En vanaf dat ogen blik was de hele zaal doortrokken van de lichtmousserende sfeer, die tot dusver tot het toneel beperkt was gebleven. Zo werd het geheel een voortreffelijke avond, waarvoor me vrouw Hagedoorn en haar pianist ootmoedig hulde moet worden ge bracht. Derhalve: de superlatieven van punt gpschieden. Het landsehaps- schoon is immers A'oor een streek ook heel Avat aa'aard en Tholen is helaas niet rijk aan natuurschoon. In dit A'erband moet de onderheplanting langs de wegen met bekende soorten als els, flier. Acldiep. lijsterbes, mei doorn en Gelderse roos als een aan- Avinst aa'orden beschouwd, ca enals het soaren van de ..Avielen" (de voorma lige kreken 1 bii de her\'erkaA*eiing-. Het zou <rewenst zijn ook de oeA'ers van de „Avielen" te beplanten, bijv. met Aviigen, want natuurschoon Avordt een steeds kostbaarder goed! Artvertent lel past? Op de vertolking van Jelle de Vries' „Poppenkast"? Of op de me- vrouw-Leeswijck (met c-k )-parodie? Maar wat dam met het toch ook su bliem voorgedragen „Mannequin" van Van Spiegel of met Annie M. G. Schmidt's slaapliedje? Inderdaad, op dit alles zijn de overtreffende trap pen van toepassing. Maar toch zou den we ze speciaal willen bewaren voor de vijf typen in het museum voor een Piëta van Hans Memlimc. En wel daarom, omdat het gevaar hier voor de voordrachtskunstemares zo groot was over de schreef te gaan, met name in de laatste typering van de bedelares. Even een beetje te veël en de hele zaak zou drakerig-lar- moyant worden en de totaalindruk hopeloos bedorven. Maar Georgette Hagedoorn ging niet te ver, integen deel deze ras-artieste voerde haar hachelijke opdracht uitmuntend uit en maakte daardoor dit „In het mu seum" tot een hoogtepunt van de avond. Voortreffelijks! Tenslotte een woord van lof voor Pierre Verdomck voor zijn gedistin geerde bewerkingen en zijn knappe begeleiding. Mede daiiK zij hem slaag de dit optreden zo uitstekend. Aan 't einde van de avond werden mevrouw Hagedoorn bloemen aangeboden, waarvoor zij opgewekt dankte met 'n „Hollands Huis". Zowaar, de zaal bijna geen auto of wagen langs komt. De officier eiste 15 of 3 dagen; de kantonrechter veroordeelde met een boete van 12,50 of 2 dagen. Blaffende hond Vervolgens stond 3. terecht. Hij zou tijdens do inhaalmanoeuvre a'an C. niet \roldoende naar rechte uitgeweken zijn. J. verklaarde, dat de hond van C. hieraan sehuld had. Het beest liep tegen zyn paard te blaffen, Avaardoor het paard niet links uitgeAveken Avas met als ge volg dat beide Avagens in botsing kAvamen. De officier achtte J. avoI schuldig maar eiste ontslag van rechtsvervolging. De uitspraak was conform. Ook de Kruiningse landbouAver A. B. J. S. had zijn chauffeur J. F. in Pin- dorp (N.B.) laten rijden zonder werk boekje. Het betrof hier een tractor, die Avel aan de eisen a'an het snelver keer voldeed, maar Avaarvoor het mi nisterie a*an financiën een kosteloze Avegenkaart had verstrekt. De officier eiste een boete van 12.50 of 3 dagen. De kantonrechter merkte nog op, dat de bepalingen, die speciaal voor tractoren gelden, op de tractor van verdachte niet van toepassing verklaard konden Avorden. Het vonnis luidde daarom conform. Explosie in smederij te Zonnemaire In de smederij van de lieer A. M. de Vos te Zonnemaire ontplofte een gasfles, Avaarbij aanzienlijke schade werd aangericht aan inventaris en Avoning. De uitgerukte brandAA'eer be hoefde geen dienst te doen. Duitse coaster voer op havendam bij Terneuzen Bij het binnenkomen van de Ter- neuzense haven voer woensdagavond de Duitse kustvaarder „Kotka" op de westelijke ha\'endam. Na ongeveer een kwartier kon liet vaartuig met behulp van een sleepboot van de fir ma Muller worden vlot gesleept, waarna het de reis naar Gent kon voortzetten. „Hart tegen hart" Vlissingen, „Britannia" „Het Vlissingsch Schouwspel". HET FRANSE BLIJSPEL „Hart tegen hart" door Eugène Scribe, in een bewerking van Bert Voeten, is een wat trage geschiedenis met de zwier van een in de loop van vele vrolijke jaren zwaarlijvig geworden bon vi- vant, die desondanks nog gaarne en soms met succes „meedoet". Het is een gezapig kostuumstuk. spelend in 1817 en met een voor deze dynamische dagen nogal vage liefdesgeschiedenis, die destijds misschien het summum van luchthartigheid inhield, maar die nu alleen maar vertederend kan wer ken vanwege de égards waarmede al le betrokkenen elkaar bejegenen. „Kan werken", omdat zulks volledig afhangt van de wijze, waarop dit bro ze brokje toneel gebracht wordt en dan dient onmiddellijk gezegd, dat „Het Vlissingsch Schouwspel" onder regie van J. C. Verkerk kans heeft ge zien „Hart tegen hart" die subtiele vertolking te geven, die het nodig heeft. Gisteravond ging in „Britannia" te Vlissingen de prémière van deze char mante geschiedenis, waarin een aris tocratische tante en een lieftallig nichtje allerbeminnelijkst dingen naar de gunsten van een soort verzetsheld, die in het buiten van de tante verbor gen wordt gehouden. Hetgeen enige gen hart" valt het allemaal best mee; men bestrijdt elkaar op een uiterst elegante manier en tot besluit en na veel hoofse plichtplegingen is een ieder het helemaal met een ieder eens. Géén diepgaand stuk derhalve, ook niet helemaal een zeepbel met flitsen de verrassingen, maar een bekoorlijke, soms naar hedendaagse begrippen enigszins „lievige" historie, die in de door „Het Vlissingsch Schouwspel" fegeven voorstelling echter ondernou- end werd. Dank zij de overgave en de ijver waarmee gespeeld werd; met over de hele linie zeer verdienstelijk spel, waar vooral uit kwam vast te staan, dat regisseur Verkerk zijn mensen stuk voor stuk had weten te doordringen van de eisen, die aan hun onderscheidene rollen gesteld moesten worden. Zo zorgde mevrouw H. E. Vader Lagaaij \*oor een intelligente, maar enigszins labiele aristocratische tan te, die het toch allemaal goed in de hand houdt. De heer A. C. Vader zet te daar een gedistingeerde, onderne mende jongeman tegenover en de heer P. Enters excelleerde bepaald als de fanatieke politieprefect. Zoals ook de heer A. A. Gillissen van zijn rol van de naar heldendom strevende min naar een prima vertolking gaf; onge dwongen en met precies de juiste do sering chargerend. Mejuffrouw C. Poppe was een allerliefst nichtje, aanvankelijk nog een tikkeltje onwen nig acterend, maar allengs vlotter en resoluter spelend, waarbij zij kans zag de handicap van een zwak stem geluid te overwinnen. De heer J. v. d. Ejjk wist ook ditmaal zijn wachtmees ter weer martiaal over het voetlicht te brengen en mej. J. de Croo was een keurig ingetogen kamermeisje. De versprekingen, die hier en daar nog voorkwamen, zullen na de prémière- koorts ongetAvijfeld overwonnen zijn. Vanavond en morgenavond zijn "er wederom voorstellingen van „Hart te gen hart". V. B.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 2