Zeeuwse zaalhandballers dachten nog al te veel aan veldhandbal Ajax versloeg P.S.V. (1-0) en leidt nu alleen DE N00IJER MAAKTE WINNEND DOELPUNT TEGEN ENGELSEN GOED SAMENSPEL VAN B-TEAM WERD ONVOLDOENDE BELOOND SCHOTEN TIEN BIJ ELKAAR GOES EN B.S.C. DOELPUNTEN MAANDAG 15 APRIL 1957 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT PROVINCIALE TEAMS SPEELDEN IN VEILINGHAL Maar dames van Zeeland combineer den voortreffelijk en zegevierden In de Middelburgse veilinghal is zaterdagavond nog weer eens glashelder gebleken, dat er een hemelsbreed verschil bestaat, tussen veldhandbal en zaalhandbal. Daar speelden Zeeuwse teams namelijk wedstrijden tegen zaal- handbalploegen van Oost-Noord-Brabant. Vooral het herenteam van de Brabanders gaf er blyk van dit verschil heel goed te kennen, want deze ploeg speelde vaak voortreffelijk zaalhandbal. Door flitsende combinaties sneden hun aanvaten vaak gemakkelijk door de Zeeuwse verdediging en de Stratum Meteoor-spelers Geurts, Verhoeven en Findhamer, die de aanvals- llnie van het Brabantse team vormden, schoten meestal niet eerder dan na dat zjj in practisch vrije positie voor de cirkel stonden. En van dat razend snelle, beweeglijke aanvalsspel hadden de Zeeuwen geen kaas gegeten; om het kort te zeggen: zjj speelden te dikwijls „veldhandbal in een zaal". Him acties warn te simpel van opzet om vaak genoeg door de Brabantse defensie te breken. En zo was het geen wonder, dat bet herenteam van Oost-Noord- Brabant tenslotte met 146 won De Zeeuwse damesploeg daaren tegen bleek bijzonder veel begrip te hebben voor het volkomen ande re speltype van het zaalhandbal. Dit team combineerde voortreffe lijk en drong door verrassend spel dikwjjls door de Brabantse verde diging. De Zeeuwse dames wonnen verdiend met 42. Heren 614 De wedstrijd tussen de herenteams begon bijzonder hoopvol voor de Zeeu wen. Eerst prikte Milhous de bal stra tegisch door de Brabantse verdediging naar Hans Lems, die onmiddellijk over de cirkellijn zweefde en een op- springbal afvuurde. De Eindhoven- doelman stond echter voortreffelijk opgesteld. Maar onmiddellijk daarna kreeg Adrie Corstanje, die ondanks zijn Hollands-welvaren-figuur tot verras sende schijnbewegingen in staat is, de bal en „veegde" het leer met een ver rassende achterwaartse heupworp in het doel (10). Na tactische aanval len konden Geurts en Olijve de stand op 12 brengen. De Vlissiuger Smeerdtjk, een voortreffelijk schutter, die echter te weinig past in het blik semsnelle zaalhandbal, kogelde aan de andere kant weer raak (2-2). En door Wisse kwam Zeeland zelfs weer voor te staan, maar slechts voor korte tjjd, want nu zorgde Smit, daartoe in staat gesteld door Geurts, voor de gelijk maker. Op dat ogenblik vond Corstanje het tijd worden om weer (met succes) één van zijn achterwaartse heupworpen te laten zien, waarna aan de andere kant de snelle Verhoeve de gelijkmaker pro duceerde. Eindhoven zorgde er voor, dat Brabant de rust inging met een 54 voorsprong, overigens nog bij zonder eervol voor de Zeeuwen. Na de rust werden de verschillen echter al spoedig duidelijk. De Bra banders combineerden steeds beter en sneller en de Zeeuwse verdedigers maakten de fout ieder een „mannetje te willen houden", inplaats van zich simpelweg voor de cirkellijn op te stel len en de aanvallers de weg te versper ren. Dat kostte doelpunten aan de lo pende band. Vooral door de schotvaar digheid van Geurts, Van Happen en Verhoeven was het binnen korte tijd al 114 voor de Brabanders. Corstan je en Lems scoorden daarna nog voor de Zeeuwen, maar vervolgens liepen de bezoekers vlot uit tot 14—6, waar mee de eindstand kwam. Maurits liet winst bij Alliance achten 3-0. Enkele weken geleden leek het be halen van het kampioenschap van de eerste klas C voor 3Iaurits slechts 'n simpele aangelegenheid, want de mijnwerkersclub had toen een wer kelijk comfortabele voorsprong. Maar nu liggen de zaken toch al weer een beetje anders. MOC '17 is fel komen opzetten en zondag zorgde Alliance voor een daverende verrassing door het bezoekende JMaurits met 30 te verslaan. Maurits en MOC staan nu gelyk en hebben evenveel wedstrijden gespeeld, maar'voor MOC is het programma dat wacht wel iets zwaarder. Deze club moet namelijk nog tegen De Spechten en tegen Maurits. Roermond bracht WH '16 de zoveelste nederlaag toe (40). TS C veroverde een kostbaar puntje te gen VSV '34 (11), waardoor de po sitie van Kimbria slechter is gewor den. Maurits MOC '17 De Spechten Vlissingen Roermond zi Sportcl. Emma 21 VSV '34 21 Brabantia 20 Alliance 21 TSC 20 Kimbria 20 WH '16 20 20 13 20 13 21 9 21 10 3 4 29 43-21 3 4 29 47-27 10 2 28 50-31 5 6 25 51-37 4 8 22 52-40 4 9 20 49-51 6 8 20 29-38 4 9 18 41-43 4 10 18 34-35 4 10 16 27-35 3 11 15 37-54 2 16 6 24-72 Dames 42 Veel minder krachtsverschil was er bij de dames te zien. De Zeeu wen wonnen, maar vreemd genoeg was de schotvaardigheid van de Brabantse dames groter, Annie Soetemeijer van Marathon, stak echter In een voortreffelijke vorm en verrichtte In het Zeeuwse doel fantastische saves. De aanval van de Zeeuwse dames combineerde voortreffelyk, maar op het beslis sende moment was het schot vaak te zwak. Niettemin nam de thuisploeg de lei ding, toen Nel Keulemans een verra derlijk boogschot lanceerde en de Bra bantse keepster Mia van Brugge de neerstuitende bal onder zich door liet springen. Corrie Oostdflk zorgde er voor, dat de voorsprong wat veiliger werd, maar de schietlustige Riet Ga- ken richtte aan de andere kant zo goed, dat zelfs Annie Soetemeijer de bal moest laten passeren (21). Na de rust schoot Corrie Oostdijk al spoe dig weer raak en nadat Hollanders de stand op 32 had gebracht, zorgde mevrouw RossierAdrlaanse voor de 42 eindstand. Heren junior en 910 De Zeeuwse herenjunioren, die te gen een p' loven sp< enthousiasme, maar konden tock ook aantrekkelijke wedstrijd laten zien. De Zeeuwen speelden met niet steeds voldoende in de verdedi ging van de Brabanders doordringen. Wisse, Traas en Schrenrs waren de schotvaardlgste en snelste spelers bh de Zeeuwen, die tenslotte een 710 achterstand tot 910 wisten in te lo pen. Menheere van Tonldo kreeg In de laatste seconde de bal voor de Bra bantse doel toegespeeld, hy schoot raak, maar even daarvoor had het eindsignaal al weerklonken. En dus bleef het 109 voor de Elndhovena- ren. Geen illusies Na afloop van de wedstrijden wer den in de afmijnzaal van de Middel burgse veilinghal de prezen uitgereikt aan de winnaars van de zaalhandbal competities van de afdeling Zeeland. De heer Viergever, voorzitter van de afdeling Zeeland, wees er in een kort woord op, dat er helaas nog steeds geen sporthal in Zeeland is en dat de Zeeuwen zich in verband met de be stedingsbeperkingen ook geen illusies behoeven te maken. Zelfs is het moge lijk, dat de moeilijkheden volgend jaar voor het competitieverloop wel eens groot kunnen worden. Daarna reikte de heer Viergever de bekers uit aan de aanvoerders van de kampioens- ploegen. Tenslotte richtte hij een dankwoord tot vele medewerkers. NEDERLAND WON IN FIFA-JEUGDTOERNOOl Nederlandse jeugd verraste in Spanje. De Vlissinger Henk de Xoofjer heeft een groot aandeel gehad in de verrassende overwinning van het Nederlands jeugdteam in het Fifa- toernooi tegen de Engelse junio ren. In het verre Spanje scoorde de 18-jarige linksbinnen van de V.C. Vlissingen, die nu echter rechtsbin nen speelde, in de tweede helft van de wedstrijd het winnende doelpunt (21). Zoals bekend dwong de Nederlandse jeugdploeg op 2 maart j.l. aan de Engelsen reeds een 5-5-gelijk spel af in Londen. Nu zorgden de Nederlandse jongens in het internationale jeugdtoernooi in Spanje voor een nog grotere ver rassing door Engeland met 21 te verslaan in Las Cortes voor 5000 toeschouwers. Hoewel het Nederlandse team enigs zins in de meerderheid was, openden de Britten de score. Weer was het Jim Greaves, de voortreffelijke rechtsbinnen van het Engelse jeugd team de man die de reputatie heeft in elke wedstrijd voor de jeugd ploeg vier maal te scoren die in de 20e minuut het eerste, en later zou blijken enige Engelse doelpunt maakte. Een verbluffende reactie van de Nederlanders volgde, amper was het gejuich van de Engelsen ver stomd of de stand was al weer gelijk (11). De Jong gaf de bal aan Theu- nissen, die raak schoot. Na de rust kregen de Nederlan ders hun beloning voor het hechte re ploegverband en voor hun en thousiaste spel. Want 17 minuten na de hervatting was het de 18- jarige Henk de Nooijer (Vliss.) die doelman Gaskell voor de twee de maal passeerde uit een pass van Theunissen. Een wanhopig slotoffensief van de Engelsen volgde. In deze fase-van de strijd toonde de Nederlandse achter hoede zijn kracht. De verwoede po gingen van de Britten bleken ver geefs. Dolgelukkig verlieten de elf Nederlanders het terrein, in de over tuiging dat zij door deze verdiende 21 zege één van de moeilijkste wed strijden in dit toernooi tot een goed einde hadden gebracht. Nederland speelde in de volgende opstelling: doel: Gijsel (Maurits); achter: Verplanken (PSV) en Ro mein (SVV); midden: De Jong (DW S), Ter Horst (Enschedese Boys) en Molengraft (PSV); voor: Braam (D WS), De Nooijer (Vlissingen), Theu nissen (Vitesse), De Vries (Sparta) en Feldmann (Ajax). In groep C, waarin ook Nederland en Engeland spelen, kwamen verder Oostenrijk cn Griekenland tegen elkaar in het veld. De Oostenrijkers wonnen met 30 (ruststand 20). In groep B won Spanje met 4—0 van Polen en in gro£p D versloeg Roeme nië Tsjecho-Slowakije met 21. Het jeugdteam van de Belgen verloor met 31 van Frankrijk. De junioren van West-Duitsland en Hongarije speel den gelijk (22). In groep A heeft Luxemburg zich teruggetrokken. De zaterdag gehouden L. J. G. Bloesemrit heeft voor dc vele deelnemers weer een aange naam verloop gehad. Door de Zak van Zuid-Bergland trok ken de auto's, scootersbrom fietsen en motoren, terwijl dc chauffeurs, berijders en bij. rijders genoten van zonne schijn cn bloesemiceelde. Dc dames D. Bosma en C. Meer man «if Goes waren ter con trole opgesteld op een lan delijk binnenwegje achter Ka- pelle, waar ze met een groen vlaggetje de deelnemende weg. gebruikers aanhielden om een stempel te geven op het daar. toe bestemde kaartje. Foto P.Z.CJ iiiiiiiiiniiniiiimiiniiiiniiiniiiiniiiiiiniiiiiiiiiiiiiiniiiiniiniiiiiiiiiii Smyslov won 17e partij. De 17e partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap schaken, die zaterdagavond was afgebroken, is zondag uitgespeeld en in het voordeel van Smyslov geëindigd. Bij de 70e zet streek Botwinnik (wit) de vlag. Smyslov leidt thans met 9',i7\-> punt. SELECTIEWEDSTRIJD ZATERDAGVOETBAL A-ploeg zocht het teveel in individueel spel Zaterdagmiddag hebben 22 geselecteerde zaterdagvoetballers op het ter rein van Arnemulden een wedstrijd gespeeld om een plaatsje in het verte genwoordigend Zeeuws elftal tegen het Brabantse team. De in uitte shorts gestokenA-ploeg en de aan zijn rode „baadjes" kenbare B-ploeg hebben de vele bezoekers een aardige wedstryd voorgeschoteld, die het aankyken ten volle waard was. Vooral de rode B-ploeg speelde als geheel een voortreffe lijk spelletje. Zodoende was het 33 gelijke spel, dat de „witten" in de laat ste 15 minuten wisten te forceren, juist iets te veel van het goede voor hen. Maar ja, doelpunten beslissen nu eenmaal de strijd. Want er was ongetwijfeld verschil tussen de A- en de B-ploeg. Aller eerst pasten de roden zich beter aan de harde wind aan, die bijna in de lengte over het veld stond. Verder waren zij gedurende het grootste deel van de wedstrijd altijd een tik keltje feller dan hun collega's in het A-team. Bovendien beschikte de B- ploeg over een voortreffelijke verde diging, waarin Riemens een uitste kende vervanger bleek te zijn van de „semi-prof" Lobbezoo. Na tien minuten, toen de spe lers wat aan elkaar gewond wa ren, namen de roden de leiding. De bal werd keurig van achter naar voren gespeeld, waar mid- voor A. Vermey (ColijnspL Bovs) de bal goed doorgaf aan I. Haver- hoek (Mevo), die met een hard en zuiver schot keeper J. van Bende- gem van AZWgeen schijn van kans gaf (01). Wit kwam hiér na iets meer in de aanval, maar samenspel ontbrak, omdat A. Dommisse (Nieuwdorp) en K. Poortvliet (Arnemuiden). beiden ongetwijfeld zeer bekwame spe lers, het veel te veel alleen wilden doen. En wanneer er dan nog eens afgegeven werd, dan was het plaatsen en dat eigenlijk bij alle 22 vrij slecht. Na 20 minuten werd het 20, toen de AZW-speler Haak een voorzet gaf, die rechtstreeks het doel in draaide. Keeper Van Bendegem ging hierbij overigens niet vrij uit. Vijf minuten later kon Dommisse de ach terstand verkleinen, toen Traas bij een aanval over rechts te ver uitliep en de Nieuwdorp-schutter ongehin derd kon scoren. Vijf minuten voor rust kwam er weer een voorzet van Haak, de snelle en gevaarlijke Vcr- wey ving de bal op en liet voor de derde maal het witte net trillen. Na de rust zakte het spelpeil iets af. Gesteund door de wind kwam de A-ploeg nu meer in de aanval, maar te pietepeuterig spel stond doelpun ten alsnog in de weg. De B-voor- hoede kwam met open aanvallen meest over links nu en dan gevaarlijk voor het A-doel, waar de A-verdedi- gers er nu beter in waren en gevaar wisten te bezweren.' In de eindfase gooide de A-ploeg het spel meer open en werd het ook gevaarlijker voor de B-verdedigers, die kennelijk vermoeid raakten. In de 30e minuut liepen de „willen" in tot 32, toen Dommisse een van zijn befaamde rushes ondernam, aan het eind waarvan midvoor Poortvliet de bal overnam en onberispelijk in schoot. Na vijf minuten herhaalde dit spelletje zioli. toen back Nieuw dorp ('s-H. Hendrinkskinderen) iet» te laat Dommisse aanviel, waarna uit diens voorzet Poortvliet de eind stand op 33 kon brengen met een hoog schot in dc touwen. Hulst verzuimde tegen Uno Animo kansen te gebruiken. Gelijk spel (22) na slechte wedstrijd In een kleurloos gevecht, dal ge speend bleef van zelfs maar een vleugje tweedeklas voetbal, hebben Uno Animo en Hulst de buit gedeeld. Vooral de Zeeuws-Maamse aanvaU- linie bleef ver beneden peil en de. kan sen, die oni zeep werden gebracht, waren talloos. Het werd 2—2 in Loon op Zand, een uitslag waar bel de partyen tevreden mee kunnen z\jn. De wedstrjjd was nog geer 5 min. oud. toen uit een scrimmage voor 't doel der bezoekers K. Meijer met 'n tam schot Uno Animo de leiding gaf (10). Dit was voor Hulst een vin gerwijzing de zaak wat serieuzer aan te pakken. Maar het schieten wilde niet lukken. Toch kon De Block na een half uur spelen de gelijkmaker langs de Brabantse doelman plaateen. na een goed genomen corner van v. d. Walle. Een zacht kopballetje was hier voldoende voor (11). Twee minuten later vond v. d. Walle zelf de juiste richting. Hy scoorde uit een goedaangegeven pass van Audenaer- de (21). Hulst had gedurende de rest van de eerste helft het beste vu het spel, maar overige treffers ble ven uit. Na de rust kregen de toeschouwers eenzelfde spelbeeld voorgeschoteld. Keer op keer kwamen de bezoekers voor het vijandelijke doel en steeds weer opnieuw ontbrak de juiste rich ting aan de schoten, voor zover dié althans afgevuurd werden. Linkshalf De Bakker moest voor een blessure 't veld nog ruimen: W. Boon verving hem. Naarmate de tijd'verstreek ging het er op lijken, dat Hulst toch nog de beide punten kon bemachtigen. Scheidsrechter Barendregt liep al met het fluitje in de mond toen Meijer uit een schermutseling voor het Zeeuws-Vlaamse doel de gelijkmaker op zijn naam schreef. SPANNING IN OVERVLOED Midvoor van Breskens brak een been In de voetbalwedstrijd Oostburg- Breskens, die zondagmiddag gespeeld werd, heeft de midvoor van Bres kens,'P. Cornells, zijn rechterbeen gebroken Het ongeval gebeurde on geveer een half uur na de rust. Cor nelia kwam bij een aanval op het doel van Oostburg in botsing met keeper Luteyn. E.HH.O.-mensen verleenden de ongelukkige voetballer eerste hulp. Ook dokter G. U. M. de Bruyckere was spoedig ter plaatse. Cornell's werd per ambulance naar het Sint Anthonius-ziekenhuis te Oostburg overgebracht. Thuisclub verdiende êelijk spel (55) ten volle Het duel, dat Goes en BSC uitvoch ten, stond niet op hoog peil. Toch wa ren er factoren, die deze wedstrijd volkomen het aanzien waard maak ten. Dat was in de eerste plaats de produktie van een opvallend aantal doelpunten een tiental, waarvan beide pnrty'en er vyf voor hun reke ning namen en verder een sum mum aan spanning. Er werd boven dien bijzonder fel gestreden, iets, waarnaar in dit stadinm van de com petitie helaas maar nl te vaak ge zocht moet worden. Het eerste elftal van Corn Boys te Sas van Gent behaalde zondag een S1 overwinning op Biervliet, waar door de Boys beslag legden op de titel van de derde klas D. Op de foto: liet kampioenselftal van de Sassenaren met de reserves en het dagelijks bestuur. De Sasse club be haalde voor het eerst sinds zyn 20- jarig derdeklassescliap de kam pioenstitel, in het jaar, dat het 25- jarig bestaan wordt gevierd (Foto P.Z.C.) Fortuna '54, S.C. Enschede en Feijenoord faalden. De oud-trainer Jack Reynolds van Ajax moet 'n grappig man zyn. En kele weken geleden waarschuwde hy de Amsterdammers, ,,'n Ongeluk zit in een klein hoekje", zei hij, „en als we niet hard oppassen wordt Ajax nog kampioen!" Het ziet er naar uit. dat dit grapje bittere waarheid wordt voor de andere koplopers, want na 't afgelopen weekeinde heeft Ajax ge heel alleen de leiding genomen van de eredivisie. De Amsterdammers bleven zelf de baas over PSV zy boekten voor de zoveelste maal een 10-zege en Fortuna '54 was by DOS volkomen van slag en verloor met 31. Dat was overigens niet de enige verrassing, want Feyenoord moest zowaar in Groningen by GVAV de winst achterlaten (42), terwjjl NOAD zo hard vocht, dat Sportclub Enschede met een 31 nederlaag naar huis kon gaan. Door dit alles ziet het cr naar uit, dat de stryd om de titel een aangelegenheid wordt tussen Ajax enFortuna en de wedstryd FortunaAjax op tweede paasdag kan wel eens beslissend zyn. Overigens is ook MVV, dat nu met 2—0 van Rapid JC won, nog niet uit- geschakeld. In de onderste regionen wist Eindhoven de laagste plaats aan Willem II over te doen door een 10- zege op Elinkwijk, ook al doordat Willem n met 31 bij Sparta ver loor. NAC nam inderdaad revanche op BW, maar het werd een povere 10-zege. VW passeerde PSV weer door een 32 zege op Amsterdam. GVAV—FEIJENOORD 42. Een technisch beter Feijenoord heeft het in Groningen niet tot winst kunnen brengen Door doelpunten van v. d. Gyp en Monlijn voor de Rot terdammers en De Koe voor GVAV was bij de rust de stand 21 bereikt. Na de hervatting ging de stryd aan vankelijk gelyk op, maar in het laat ste kwartier groeiden de Groningers naar een fantastische vorm. Nadat na een half uur een doelpunt van Reïtsema was afgekeurd, bracht linksback Buis kort daarop de par tijen op gelijke voet. Twee minuten later scoorde De Groot 32 en nog voor het einde maakte Reitsema ér 42 van. U itslagen De uitslagen luiden MWRapid JC 20; EindhovenElinkwijk 10; GVAVFeijenoord 42; Sparta— Willem II 3—1; NAC—BW 1—0; NOAD-SC Enschede 31; Ajax PSV 1—0; DOS—Fortuna '54 3—1; WV—Amsterdam 32. Stand Ajax 29 18 4 7 40 51-35 Fortuna '54 29 17 4 8 38 67-41 MVV 28 14 8 6 36 44-27 Feyenoord 29 14 7 8 85 70-48 SC Enschede 27 12 9 6 33 64-38 VW 29 14 5 10 S3 44-46 PSV 29 15 2 12 32 75-59 NAC 29 12 8 9 32 51-51 I Sparta 28 10 10 8 30 57-50 DOS 29 14 1 14 29 69-66 Amsterdam 29 11 7 11 29 43-30 NOAD 28 10 6 12 26 42-52 11 Rapid JC 28 10 5 13 25 49-53 I GVAV 28 8 8 12 24 45-52 I BW 29 10 8 16 23 62-G4 11 Elinkwijk 29 8 8 18 19 44-79 11 Eindhoven 29 6 4 39 16 27-66 I i Willem II 28 5 4 19 14 43-70 i Voor a.sweekeinde Voor maandag, tweede paasdag, zijn de volgende wedstrijden vastgesteld: AmsterdamRapid JC; Elinkwijk MVV; FeijenoordEindhoven: Wil lem II—GVAV; BW—Sparta; SC Enschede—NAC; PSV—NOAD; For tuna '54—Ajax; VW—DOS. Het scoreverloop in deze wed strijd was grillig. BSC leidde. n;i 23 minuten al met 30! NooJJens. Voets en Swaans schreven deze treffers op hun naam. Moens bracht in de 29e minuut enige ver ademing (13), maar het ver schil was even later weer even groot, toen de Brabander» liet vierde doelpunt lieten aantekenen. Krjfger cn Lfndenbergh zorgden cr echter voor, dat de toeschou wers in de pauze hun kopje thee toch nog niet een gevoel van rust konden nuttigen (34). De wijze, waarop de Goesenaren de achterstand reduceerden, had niet nagelaten indruk op de gasten te ma ken. Van een Roosendaal» overwicht was dan ook in de tweede helft geen sprake meer en het begon er zelfs erg hoopvol voor de Gar.zestcdelingen uit te zien toen van de voet van Lin- denbergh de gelijkmaker werd gebo ren na 7 minuten spelen (44). Dat Voets 5 minuten later de star.d met een kopbal op 45 bracht, was voor de rood-witten alleen maar aanlei ding nog feller op de bal te zitten. Dit resulteerde tenslotte in een doel- mint van de inmiddels voor Linden- bergh ingevallen A. Wijs, die zich zodoende wel bijzonder verdienstelijk maakte. Wielerkoers in Groede Op 23 april a.s. (3e paasdag) zal te Groede de zesde Ronde van Groede worden verreden over een afstand van 90 km. Het parkoers zal waar schijnlijk via de Nieuwe traverse (start en finish) Blekestraat. Voor straat, Nieuwe traverse geleid wor den. Zeeuwse clubs in het a.s. weekeinde. Voor maandag, tweede paas- competities van de K.N.V.B.. waaraan door Zeeuwse clubs wordt deelgeno- me"- het volgende programma vastgesteld: rv kIa? C: Kimbria-WH '16: I De Spechten-MOC '17; TSC- Emma. Voor de 2e klas E zijn reen e wedstrijden vastgesteld. 3e klas C: Zierikzee-De Schut- 1 ters. e 3e klas D: Zeelandia-Grens- I wachters; RKFC-Zeeland Sp Tecneuzen-Steen; Hontenisse- I Meto. 4e klas G: DHV-RSV; Kaai- I se Boys-SC Gastel. I o»4e£!.ai}»H: Oostburg-Luctor; e Sluiskil-Hansweertse Boys Res. 2e klas C: RCS IT-Vlifi- I smgen III; Zeeland Snort H- Axel II; Hontenisse H-Terneu- I zen II.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 3