WENNEKER IJZENDIJKE ZAL NIET ZONDER SLAG OF STOOT ZEGEVIEREN Bureau met vlekken?... Praehtbijts Ceta-Bever Droste pastilles gaan vooraan TONIDO-MARATHON KAN FELLE EN SPANNENDE STRIJD WORDEN STERKER RAN GELR OUDE GEN EVER 10 PROVINCIALE ZEEUWSS COURANT ZATERDAG 6 APRIL 1957 AFDELINGSVOETBALPROGRAMMA Robur heeft meeste kans op derde plaats le klas A. Robur rn Schoondyke zullen a.s. zondag definitief uitmaken, wie er als derde zal eindigen in do le klas A van het zondagvoetbal. Robur heeft hier voor slechts één punt nodig, terwijl Schoondijko moet winnen. Wij hou den het op ltobur. Evenzo strijden Kruiningen en Vogelwaarde om de vijfde plaats, waar Vogelwaarde het beste voorstaat. Waleheren-Lewed. Boys Is van geen belang meer en zal "701 wel gewonnen worden door de kam- Ïiocnen. Brouwershaven heeft in de e klas B nog iets te vereffenen met Burgh II, maar of dit lukken zal be twijfelen wij. Zierikzee II is gezien de prestaties van de afgelopen we ken kansloos tegen Renesse. In de res. le klas moet Oostburg II oppassen geen bok te schieten tegen Clinge II, terwijl Goes IH hetzelfde moet doen tegen Zeelandia II, dat een gevaarlijke tegenstander Is geworden. Zeeland Sport III kan Luctor II zo goed als uitschakelen, wanneer ten minste gewonnen wordt, terwijl Steen II ieta sterker zal zijn dan Kruiningen n. In de 2e klas A krijgt IJzendQke het in zijn laatste wedstrijd niet ge makkelijk tegen Retranchement, maar de leiders zullen al het mogelij ke doen om het kampioenschap, waar- Propagandatournee van zwembond door Zeeland De bondstrainer van de K.N.Z.B., de heer Palm, zal een tweeweekse propaganda-tournee door Zeeland maken. Het programma van deze tournee luidt als volgt: 8 april: IJzendijke; 9 april: Souburg (mid dag) en Sas van Gent (avond); 10 april: St.-Jansteen; 11 april: Axel; 12 april: Aardenburg; 15 april: Sluis kil; 16 april: Breskens; 17 april: Souburg; 18 april: Heinkenszand; 19 april: Zierikzee. Tildens enkele van deze propagan- da-bijeenkom8ten zal ook net woord worden gevoerd door de zwembaden expert van de K.N.Z.B., de heer Wes- seloo (o.m. in IJzendijke) en de voorzitter van de propaganda-com- missie van de K.N.Z.B., de heer Dick van Rijn (o.m. in Zierikzee). Smyslov gaf partij tegen Botwinnik op De dertiende partij van de twee kamp om het wereldkampioenschap tussen Botwinnik en Smyslov, dde donderdagavond na 40 zetten was af gebroken, is door Smyslov (zwart) zonder verder spelen gewonnen gege ven. De stand is thans: Smyslov 7 pun ten, Botwinnik 6 punten. „Zonneveldrit 1957" van „Scheldegouwen" gaat door Ondanks de moeilijkheden in ver band met de wegverbetering tussen Oostkapelle en Domburg zal de M.A. C. „Scheldegouwen" ook dit jaar op tweede pinksterdag, maandag 11 juni, de bekende „Zonneveldrit" organise ren. Men is bereids met de voorberei dingen begonndh. voor tenslotte maar een puntje nodig is, binnen te halen. Wellicht, dat Bier vliet II een graantje meepikt uit de strjjd tegen Aardenburg II, hetgeen wh niet bepaald durven zeggen van RCS III dat een bezoek moet brengen aan Zuidzande. In de 2e klas B wint Cortgene van Yerseke II en Rapenburg .van Sluis kil II, waardoor de situatie aan de staart niet veel duidelijker zal wor den. Patrijzen en Vogelwaarde II zul len het niet ver van een akkoordje la ten. In de 2e klas C wint SVOWK van Brouwershaven n. In de 3e klas A zal Zeeland Sport V zijn meerdere moe ten erkennen in 's-H. Arendskerke II. Schoondjjke II zal ook wel volhouden, want we geloven niet, dat Robur II de Zeeuws-Vlamingen zal doen struike len. Walcheren H Is favoriet tegen Lewed. Boy3 II, terwHl Vlisslngen V dat is tegen Patrjjzen II. IJzenajjke n wint van Zuidzande H. In de 3e klas B wint Philippine II van Hontenisse II en Terneuzen in van Ria W II. Programma Het volledige programma luidt: le klas A: Robur-Scnoondiike, Kruinin gen-Vogelwaarde, Walcheren-Lewed. Boys; le klas B: Brouwershaven- Burgh II, Zierikzee Ü-Renesse; res. le klas: Clinge Ü-Oostburg II, Goes IH- Zeelandia n, Steen H-Krulningen H, Zeeland Sport HI-Luctor II: 2e klas A: Biervliet Ü-Aardenburg II, Zuid- zande-RCS UI, LJzendhke-Retranche- ment; 2è klas B: Yerseke H-Cortgene Patrjjzen-Vogelwaarde II, Sluiskil H- Rapenburg; 2e klas C: SVOWK-Brou- wershaven II; 3e klas A: Zeeland Sport V-'s-H.-Arendskerke II, Wal cheren Ü-Lewed. Boys n, Robur II- Schoondijke II, Patrijzen II-Vlissin- gen V, Zuidzande n-IJzendfjke II; 3e klas B: Philippine n-Hontenisse Hl, Terneuzen m-Ria W II. Zeeuwse zaalhandbalploegen spelen tegen „Marathon" In de Middelburgse veilinghal zijn zaterdag (heden)avond een aantal Soede zaalhandbalwedstrijden te zien. !r worden namelijk selectiewedstrij den gespeeld voor de samenstelling van de Zeeuwse ploegen, die op za terdag 13 april tegen de teams van de vereniging „Eindhoven" uitko men. Er zijn drie selectieploegen samengesteld, een damesteam, een herenteam en een heren-junioren team. Deze zeventallen zullen spelen tegen de dames-, heren- en heren- juniorenploegen van de Vlissingse vereniging „Marathon". De opstelling van de voorlopige Zeeuwse teams luiden: Dames: Doel: mej. Smit( Walche ren) en mej. M. Huissen (Tonido). Achter: mevr. Milhous (Tonido), mej. v. d. Wege (Walcheren), mej. Jacobs (Hellas). Voor: mej. M. de Jong (Luctor), mej. L. van Kruyssen (Hontenisse), me'j. L. Izeboud (Walcheren). Wisselspeelsters: mej. Oostdijk (Tonido), mej. Braun (Olympus) en mej. E. Munter (E.M.M.). Heren: Doel: A. Verrijzer (Toni do) en C. Wolders (E.M.M.). Achter: G. Milhous (Tonido), J. Wisse (E.M.M.) en G. v. d. Bosch (Walcheren). Voor: A. Vogel (E.M.M.), A. Cor- stanje (Tonido) en A. Francke (Vol harding). Wissels: C. Wolf (E.M.M.), A. Verrijzer (Tonido) en Schouten (Walcheren). Heren-junioren: Doel: K. de Rid der (Olympus) en D. Olivier (Toni do). Achter: H. Rijken (Tonido), L. Menheere (Tonido) en L. Traas (To nido). Voor: W. Reinhoudt (Marathon), J. de Kok (Tonido) en M. Wijgman (Olympus). Wissels: Schreurs (Marathon), v. d. Berg (Marathon) en v. d. Broek (Olympus). ROCK At FESTI\ Ip5§? noV <)ik k fjfJ Zó boeiend is nu PANORAMA Schaakkampioenschap van Nederland De uitslagen van de donderdagavond gespeelde partjjen in de vijfde ronde persoonlijk kampioenschap van Ne derland, luiden: BouwmeesterVan den Bosch 10. De party RoesselBarendregt is uitgesteld wegens ziekte van Baren dregt. Van den BergCortlever 10; OrbaanSpanjaar 01; Kramer Donner 01; VisserVan Scheltin- ga afgebroken. Uitslagen hangpartijen vijfde ron de: VisserVan Scheltinga 01. De afgebroken partij DonnerVan den Berg uit de vierde ronde is uit gesteld wegens ziekte van Donner. De stand na de vijfde ronde luidt thans: 1 Spanjaard 4 p.; 2 Bouw meester 3% p.; 3 en 4 Van den Berg en Donner 3 p. plus hangpartij; 5 en 6 Barendregt en Roessel p. plus hangpartij; 7 Van Scheltinga 2V2 p.; 8, 9 en 10 Cortlever, Kramer. Orbaan 2 p.; 11 en 12 Van den Bosch en Vis ser y2 p. Alliance-Maurits uitgesteld De wedstrijd AllianceMaurits, die zondag in de eerste klas C zou wor den gespeeld, is uitgesteld. Rapid JC speelt onder protest tegen Enschede. Rapid J.C. zal de wedstrijd tegen Sportclub Enschede, die door het bestuur van de K.N.V.B. naar aan leiding van'de z.g. „noppen-kwestie" opnieuw werd vastgesteld, onder protest spelen. De Limburgse ver eniging heeft namelijk bezwaren te gen het feit, dat volgens haar mening bij de behandeling van de kwestie geen afdoend bewijsma teriaal is gebruikt, en zij meent bo vendien dat de beslissing van het bondsbestuur niet op reglementaire bepalingen steunt. E.M.M.'ers naar nationale veldloopkampioenschappen. Zondag a.s. worden te Vught de Nederlandse veldloopkampioenschap pen gehouden, die georganiseerd worden door de bekende atletiek vereniging „Prins Hendrik". Aan deze wedstrijden wordt ook deelgenomen door drie E.M.M.-atle- ten. Bij de senioren starten namelijk Hein Cujé en Hans Bostelaar voor de strijd die gaat over 5000 meter. Rini Mondeel neemt deel aan de strijd om het juniorenkampioenschap van Nederland. De afstand voor de ze laatsten bedraagt 3250 meter. Eindstanden van de hockeycompetitie. Mep en Hopbel moeten beslissingswedstrijd spelen. Middelburg won in de promotieblas A van de hockeycompetitie zjjn laat ste competitiewedstrijd tegen Mep met 10, terwijl Hopbel met 3:0 verloor van 's-Hertogenbosch, zodat Hopbel en Mep in een beslissings wedstrijd moeten uitmaken, wie er 't volgende seizoen In de 2e klas speelt. De eindstand IS: Rapidity 14 13 0 1 26 38-10 Middelburg 14 10 3 1 23 32-13 Forward 14 7 2 5 16 32-26 Geelzwart 14 5 2 7 12 26-24 's Hertogenb. 14 5 2 7 12 26-33 Keep fit 14 2 5 7 9 19-25 Mep 14 3 1 10 7 17-28 Hopbel 14 2 3 9 7 13-42 Dames 3e klas A; de eindstand is: Pelikaan 14 11 3 0 25 54- 8 Weredi II 14 9 3 2 21 34-10 Liberty 14 8 2 4 18 19-11 Des 14 7 3 4 17 31-17 Forward 14 6 0 8 12 18-35 Middelburg 14 4 1 9 9 15-29 Push Hl 14 3 0 11 6 13-46 Tilburg IV 14 1 2 11 4 12-37 Advertentie Zestien spelers voor het intern, jeugdtoernooi. Voor het internationale jeugdtoer nooi van de Europese voetbalunie, dat van 14 tot en met 22 april in Spanje wordt gehouden en waaraan ook een Nederlandse ploeg zal deel nemen, zijn de volgende zestien spe lers aangewezen: Gijsel (Maurits), Heyink (P.S.V.), Verplanken (P.S.V.), Romein (S.V. V.), Jesse (Ajax), Terhorst Ensche- dese Boys), De Jong (D.W.S.), Braam (D.W.S.), Alma (Leeuwar den), Feldmann (Ajax), De Vries (Sparta), Bouwmeester (N.A.C.), Ris (Heerenveen), Theunissen (Vi tesse), Steur (Volendam) en Molen graf t (P.S.V.). De ploeg vertrekt vrijdag 12 april van Schiphol. Op 14 april speelt Ne derland zijn eerste wedstrijd tegen Engeland, op 16 april volgt de wed strijd tegen Griekenland en op de 18e april de ontmoeting met Oosten rijk. Indien het Nederlandse team erin slaagt in zijn poule op de eerste plaats te eindigen gaat het over naar de halve finales. Feij enoor d-Chelsea voor vluchtelingenhulp. Voor de wedstrijd Feijenoord Chelsea, die op 15 mei a.s. op initia tief van de Lions Club ten bate van de vluchtelingenhulp, in het Feijen- oord-stadion zal worden gespeeld, zal een versterkt team van Feijenoord worden opgesteld teneinde de beken de sterke Engelse le klasser zo goed mogelijk partij te geven. De gedach ten gaan o.m. in de richting van de nieuwe aanwinst van P.S.V., Trevor Ford, de vroegere speler van Car diff City en het elftal van Wales. Men hoopt, dat deze wedstrijd, waarvoor een comité onder ere voorzitterschap van prins Bernhard en gepresideerd, door minister dr Klompé is gevormd, ongeveer een ton zal opbrengen, een bedrag dat echter zal kunnen worden bereikt indien ook vrijwillige bijdragen aan de Lions club worden overgemaakt. HANDBALPROGRAMMA Olympus is favoriet tegen Volharding. Het Is voor de Zeeuwse handbal- ploegen, die deelnemen aan de com petities van het district Zuid geen druk-bezet weekeinde. Slechts twee elftallen uit deze provincie komen in actie: Tonido en Marathon in de 2e klas heren B. Deze teams spelen te gen elkaar In Goes en het zal onge twijfeld een spannende belangrijke wedstrijd zijn. De vorige ontmoeting tussen deze teams eindigde na een harde strijd In een overwinning voor de Vlissingers en ook nu lijkt het Marathon-team nog altijd wat ster ker dan de Goesenaren. De winst zal dan ook wel in Vlissingen terecht ko men. Ook in de 2e klas dames van de afdeling Zeeland ligt er winst te wachten voor de Marathon-teams. Marathon UT moet namelijk kunnen winnen van E.M.M. n, terwijl Ma rathon II te sterk zal blijken voor Walcheren H. In de afdeling le klas heren wint Marathon II vanzelfsprekend van Marathon m en Tonido H even van zelfsprekend van Tonido Hl. Olym pusVolharding kan een goede wed strijd worden met de thuisclub als favoriet. Programma District Zuid. le klas dames Swift Eindhoven; P.S.V. IID.E.S. 2e klas dames B: Geel-Blauw E.B.H.V. 2e klas heren B: TonidoMara thon; LongaE.B.H.V.; P.T.T. S.O.A. Afdeling Zeeland, le klas dames: Luctor IDe Meeuwen uitgesteld. Kruiningen houdt weer nieuwelingenkoers Tijdens een vergadering van het comité „Rentoc" in Kruiningen, dat jaarlijks in deze plaats een wieler wedstrijd organiseert, is besloten, dat dit jaar geen amateur-, maar ,een nieuwelingenkoers verreden zal wor den. Tot nog toe werd in Kruiningen steeds een nieuwelingenkoers gehou den, maar juist vorig jaar had het comité besloten om in 1957 een ama- teurkoers te organiseren. Als datum werd zaterdag 29 juni vastgesteld. Later bleek echter, dat ook de PZC- sportdag op deze datum vastgesteld was en dat in het kader van deze een amateurkoers verreden wordt. Na enkele besprekingen tussen de organisatoren van de PZC-sport- dag en het bestuur van „Rentoc" is nu besloten dit jaar weer een nieuwe lingenwedstrijd in Kruiningen te hou den. Tijdens de vergadering werd nog meegedeeld dat de PZC besloten heeft een Dedrag voor deze nieuwelingen koers beschikbaar te stellen. (Advertentie) 2e klas dames: Marathon III— E.M.M. n; Marathon HWalcheren n; Luctor HZeeland Sport H uit gesteld. le klas heren: Marathon HEMa rathon n; OlympusVolharding; Tonido IIITonido II. Heren-junioren: HellasTonido. Dames-junioren: HellasOJXI. Jongens-aspiranten: HellasE.M. m. n. (Advertentie) STAATSEXAMEN (HBS 8. Gyrttni De kortste en voordeligste opleiding! RESA-HILVERSUM (Bekende Schriftelijke Cursus) Animo-Tjoba zal spannende wedstrijd worden. Korfbalprogramma. Er komen vandaag heel wat Zeeuw se korfballers in actie, want er is een ruim programma vastgesteld met tal van interessante ontmoetin gen. In de le klas kan AnimoTjoba zeer spannend worden, vooral als Tjoba dezelfde kracht zal weten te ontwikkelen als vorige week tegen Togo het geval was. Toch achten we de kansén van Animo het grootst. Swift II zal tegen Vios de punten wel naar Krabbendijke zien gaan. Bij VolhardingOlympia zal er van weinig krachtsverschil sprake zijn. In de 2e klas A komt Zuidwesters I voor het eerst in het veld tegen Tjoba II. De laatste club zal, om niet direct al teVeel achterop te ge raken, nu toch moeten winnen. Swift IIIVios II betekent winst voor de hoofdstedelingen. Togo II zal er wel niet in slagen om T.O.P. I te weer staan. In de 2e klas B zal V.O.P.O. I De Poel I geen kans geven, terwijl we Luctor I met flink verschil van Scampolo II zien winnen. In de 3e klas A zal Atlas tegen B.K.C. aan het kortste eind trekken, waardoor B.K.C. de leiding in deze afdeling voor zich zal kunnen op eisen. Bij K.V.L.Stormvogels dur ven we geen voorspelling te doen. In de 3e klas B gaat V.Z.O.D. z'n eerste nederlaag tegemoet bij T.O.P. n alhoewel we V.Z.O.D. dit jaar ho ger aanslaan dan het vorige jaar. Animo m zal uit de thuiswedstrijd tegen Swift VI zeer waarschijnlijk wel geen winst behalen. In de 3e klas C zal E.L.T.O. II te gen Olympia H een spannende ont moeting worden. We houden het op de thuisclub. S.V.S. gaat de verre reis naar Colijnsplaat ondernemen en het zou een verrassing zijn als de winst mee terug naar Scherpenisse ging- In de 3e klas D wint Luctor II in Kloetinge van Blauw-Wit II en kan W.K.V. de eerste puntjes binnenha len in de uitwedstrijd tegen Vites se n. Ook de aspiranten komen volop in het veld aanstaande zaterdag getui ge het volgende programma: A: Animo AOlympia; Swift A Swift B. B: B.K.C.—Zuidwesters; Swift Kwiek—O.N.D.O. C: V.E.D.O. B—Swift Rap; Atlas Animo C. D: TogoTjoba. E: Elto AElto B; Luctor C Scampolo; De PoelVolharding. Feuilleton 19 Ze betrapte zich er op, dat ze heimwee had en hunkerde naar de eenvoudige, huiselijke omgeving van „Cloverdell". Naar de liefhebbende blik van Marion en de oprechte zorg van Allan. Daar vond ze de rust en de toewijding, die ze zo nodig had Ze zag het ontstemde gezicht van haar vader en voelde een steek in haar hart. Ze was zo dol op hem en dan te bedenken, dat zijn toekomst zou afhangen van haar beslissing. De gevolgen daarvan waren zo belang rijk en van zo verstrekkende bete kenis, dat ze er nauwelijks aan durf de denken. Maar moest ze haar hou ding dan uitsluitend laten benalen door het belang van haar ouders? Was het zonder meer haar plicht zich op te offeren voor hen Ze probeerde zich haar vader voor te stellen, be vrijd van de banden van zijn mislukt huwelijk; hem gelukkig te zien en zonder zorgen, terwijl ook haar moe der gelukkig was. Dat die nooit de moed zou hebben met haar verleden te verbreken, wist ze heel goed. Ten zij ze een ankerplaats had, een hou vast, dat de plaats in zou kunnen door Sonia Lleane nemen van wat ze achterliet. Claudia schudde de gedachten van zich af. Met een verstikkende wreedheid drukte de verantwoordelijkheid op haar. Het was al ver na middernacht, toen het feestje afgelopen was. Ray mond bracht Claudia en haar ouders naar hun auto. Hij liep dicht naast haar en praatte opgewekt. „Mag ik je dinsdag opbellen en zullen we dan samen naar „Cloverdell" rijden?" vroeg hij, toen ze op het punt stonden te vertrekken. „Het is eigenlijk gek kenwerk, dat twee mensen in twee auto's naar dezelfde plaats gaan...... Zeven uur? En bedankt voor je komst vanavond. Zonder jullie was het een verschrikkelijke sof gewor den". „U bent erg vriendelijk geweest, meneer Winters". „Ja", viel Helen haar bij, „heel vriendelijk. En nog bedankt voor het bezien van het huis. Onvergetelijk was het". „Dan moet U nog gauw eens een keertje terugkeren", nodigde hij ga lant. „Welterusten, meneer Lomond. „Ik hoop, dat U zich geamüseerd hebt". Ze stapten in de auto, Raymond bleef, al pratende met Claudia, voor de wagen staan. „Tot dinsdag dan", riep luj, toen Charles ongeduldig en kennelijk van zins zo spoedig moge lijk naar huis te gaan, de wagen startte. Claudia wilde nog protesteren, want met Raymond Winters naar „Cloverdell" rijden, was wel het aller laatste wat ze verlangde. Ze zag ech ter geen kans hem af te poeieren zon der onbeleefd te worden. „Tot dins dag dan", herhaalde ze zonder enig enthousiasme. een bijna spookachtig uiterlijk gaf. Claudia huiverde als een veroordeel de, die het schavot tegemoet gaat. Lange tijd later zou ze zich deze avond nog herinneren als een van de ongelukkigste uit haar leven. „Ik kan die vent niet uitstaan", be gon Charles, toen ze reden. „Hij is vriendelijk en beleefd en een vol maakt gastheer. Maar er is iets in hem, dat een onprettige indruk maakt. Onoprechtheid, dat is het! Hij laat zich te veel op al die vriendelijk heid voorstaan. Je moet medelijden hebben met de vrouw, die hem als man krijgt. Hij zal de zweep behoor lijk laten knallen, denk ik". Helen protesteerde hevig. „Dat is een scherp oordeel, Charles!" riep ze verontwaardigd uit. „Ik word dood moe van jullie, mannen. Als jij half zo rijk was als Raymon Winters, of half zijn positie haciJaloezie oh, zeg nu maar niet, dat mannen daar geen last van hebben. Net zo veel, als de vrouwen ook. Hij is char mant, rijk en eigenaar van een huis, (Advertentie) EXTRA ZACHT EN BELEGEN zoals je er denk ik in heel Engeland geen tweede vindt". „Ik zag mijn dochter anders nog liever met een dorpssmid trouwen' luidde het onverzoenlijke antwoord. „Die zou ik in ieder geval beter ver trouwen. Die Winters is een egoist van de eerste rang. Hij is veel te zelfzuchtig om een vrouw gelukkig te kunnen maken". „Jij bent deskundig in het gelukkig maken van vrouwen, is het nu goed. Laat me niet lachen, Charles". Wanhopig probeerde Claudia de stemming te verbeteren. „Laten we het er maar over eens zijn", zei ze, „dat meneer Winters vanavond erg aardig en vriendelijk was". „Zie je wel", juichte Helen, zich verkneukelend over deze onverwach te bijval van Claudia „dat je dochter jouw zure inzichten niet deelt". Een veelzeggende pauze volgde op haar woorden. Toen ging ze verder: „En ik betwijfel heel erg, of je ooit je zin krijgt, wat die smid betreft". „Wat bedoel je daarmee?" „Wat je er maar uit op wilt ma ken", zei Helen luchtig, ze leunde voorover en draaide zich zo, dat ze Claudia's gezicht kon zien. „Je zag er prachtig uit vanavond, liefste. Ik was trots op je". „Dan zijn we het ten minste in dat opzicht eens", mompelde Charles langs zijn neus weg. Toen ze een ogenblik later bij „Sto- neways" kwamen, voelde Claudia weer diezelfde neerslachtigheid in zich opkomen, die ze hier zo vaak had gevoeld. De trieste atmosfeer, die om het huis hing, was volkomen in over eenstemming met het leven binnen zijn muren. De stille, lege kamer leek haar verwijtend aan te staren, toen ze binnentrad. Er was geen greintje hui selijkheid te bespeuren. „Wat een verschil", zei ze, „dat huis en deze vuilnisbelt". Claudia kon het niet langer verdra gen. Ze kon niet meer op tegen de ha telijkheden die nu wel weer zouden volgen, en tegen de verwijten, die haar ouders elkaar nu wel weer naar het hoofd zouden gaan slingeren. Zwak jes zei ze: „Welterusten, vader. Be danktwelterusten, moeder". (Wordt vervolgd) (Advertentie)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 12