JIMMY als Maralhonloper OSRAM ZESTIEN TIENTALLEN DAMDEN IN SCHOOLTOERNOOI NIEUWE BEJAARDENTEHUIS IN VLISSINGEN .4 PROVINCIALE Z E E W S E COTJRANT VRIJDAG 4 JANUARI 1957 SPANNENDE DUELS IN MIDDELBURG Chr. ulo behaalde ook dit jaar de titel Niet minder dan 160 leerlingen van de lagere en middelbare scholen in Middelburg hebben in de afgelopen weken eikaars krachten gemeten in een schooldamtoernooi. dat voor de derde maal georganiseerd werd door de Middelburgse damclub. Zestien tientallen zaten op zes wedstrijdmid dagen achter het bord met de hon derd vakken. In de finale van de teams der lagere scholen behaalde woensdagmiddag de hervormde lagere school Zuidsingel de titel. En donder dagmiddag traden de finalisten van de twee oudere groepen in de boven zaal van de Schouwburg tegen elk aar aan. Het ging in deze finale tus sen de rijkskweekschool, de chr. h.b.s., de chr. ulo en de geref. ulo. Aan verschillende borden werd uit stekend gespeeld. De algemene in druk van de organisatoren is trou wens dat het spelniveau ieder jaar beter wordt. Dat is ongetwijfeld ook een gevolg van het feit, dat de scho lieren, die aan dit kersttoernooi deel nemen, zich door onderlinge wedstrij den heftig hebben voorbereid. Het bleek, dat de krachten elkaar niet veel ontliepen en de finale van don derdagmiddag had dan ook een bijzon der spannend verloop. Zo spannend, dat, toen tenslotte de eindstand werd opgemaakt, bleek, dat de chr. ulo, de chr. h.b.s. en de rijkskweekschool ieder vïer punten hadden. Door een hoger aantal bordpunten kwam de titel echter in het bezit van de chr. ulo school, die vorig jaar ook kam pioen werd. De chr. h.b.s. en de rijkskweekschool deelden broederlijk de tweede en derde plaats, want behalve een ge lijk aantal punten hadden deze scho len ook een gelijk aantal bordpunten. De uitslagen van de finalewedstrij den voor de oudere groepen luiden: chr. ulo chr. h.b.s. 911; geref. ulo rijkskweekschool 713; geref. ulo chr. ulo 317rijkskweekschool chr. h.b.s. 128; chr. ulo rijks kweekschool 155; chr. h.b.s. geref. plo 119. De eindstand luidt: 1. chr. ulo, 4 punten, 41 bordpunten; 2. en 3. chr. h.b.s. en rijkskweekschool ie der 4 punten en 30 bordpunten; 4. geref ulo, 0 punten en 19 bordpunten. Na afloop van deze finalewedstrijden werden de prijzen uitgereikt door de wethouder, de heer J. W. Kögeler. Deze vertegenwoordiger van het ge meentebestuur prees de organisatie van de Middelburgse damclub en wees er verder op, dat de damsport een uitstekend middel is om de vrije tijd goed te besteden. De heer Van Hoorn, onderwijzer van de chr. ulo dankte namens de deelnemers. Op voorstel van deze spreker zal binnenkort nog een her- kansingstoernooi worden gehouden met als inzet dezelfde prijzen. Tientallen leerlingen van Middelburg- «e scholen hebben tijdens hun kerst vakantie deelgenomen aan een school damtoernooi. Hier ziet men enkele peinzende scholieren tijdens de finale, die donderdagmiddag in de boven zaal va/n de Schouwburg gehouden werd. Rechts zit het enige meisje, dat in de finale meespeelde, Prientje van de Kamer, van de chr. ulo. Achter haar kijkt Kees van Rijswijk, die vo rig jaar jeugdkampioen werd, be langstellend toe. (Foto P.Z.C.) Voetbaltoto in K.N.V.B.-Verband? Het bestuur van de Koninklijke Ne derlandse Voetbalbond heeft in zijn spoedbijeenkomst van 2 januari j.l. besloten aan de bondsvergadering voor te stellen een voetbaltoto te or ganiseren uitsluitend voor de leden van de KJN.VJ3. Donateurs zijn van deelneming uitgesloten. Dit bestuursvoorstel, om een voet baltoto in K.N.VJB.-verband te organi seren, zal worden behandeld in de bui tengewone bondsvergadering die op zaterdag 26 januari m Krasnapolsky te Amsterdam zal worden gehouden. Ook de districtsvergaderingen zijn 1 januari. De verenigingen, die het betaalde voetbal deelnemen komen gewestelijk bijeen op vrijdag 11 janu ari. Fullmer volgt Robinson op als wereldkampioen. Jeugdige bokser beschikte over meer kracht en uithoudingsvermogen In een partij over 15 ronden om 't wereldkampioenschap middengewicht heeft Gene Fullmer op punten ge wonnen van de houder van de titel, Ray Robinson. De beslissing ten gunste van Full mer, 11 jaar jonger dan de titelhou der, werd met eenstemmigheid gege ven. Fullmer had dan ook getoond over meer kracht en uithoudingsver mogen to beschikken, en in feite tij dens de hele duur van het gevecht 't initiatief in handen gehad. Steeds weer viel hij met vastbera denheid aan, en de accurate stopsto ten van Robinson konden zijn storm lopen niet stuiten. De tactiek van Fullmer bij de strijd op korte afstand viel niet steeds in de smaak van de ruim 18.000 toeschou wers die voor een recette van 194.600 dollar hadden gezorgd. Met gebogen hoofd, als een stier die een charge doet. trok hij van leer. en deze trant van boksen, waarop hi) geen afweer vond. bracht Robinson telkens in moeilijkheden. In de zevende ronde ging Robinson op een rechtse van Fullmer door de touwen, de enige knock-down van de wedstrijd. Toen de refere tot „zes" geteld had stond hij weer in de boks houding. In de laatste twee ronden trachtte de titelhouder, beseffende dat hij op punten achter stond, het getij te doen keren. Maar Fullmer dekte zich uitstekend en vocht na elke aanval verwoed terug. Officiële publikaties De directie der sociale verzekerings bank maakt het volgende bekend: Door de wijzigingen die volgens wet telijk voorschrift in de uitbetaalde ren ten krachtens de ongevallenwetten dien den te worden aangebracht (verhoging met 10 procent en 5,6 procent, inhouding premie voor de algemene ouderdomswet) is de sociale verzekeringsbank zodanig met werk overstelpt, dat het helaas niet mogelijk is gebleken, al deze renten op tijd betaalbaar te stellen. Een deel van de rentetrekkers zal daardoor de per 1 januari J.l. vervallen rentetermijn eerst over een aantal dagen kunnen incasse ren. Er wordt naar gestreefd, dat op dinsdag 8 januari a.s. naar alle waar schijnlijkheid alle renten op de gebrui kelijke wijze in ontvangst kunnen wor den genomen. Opgemerkt wordt, dat de renten in de daarvoor in aanmerking komende gevallen zijn verhoogd met de reeds ge noemde toeslag van 10 procent (met te rugwerkende kracht tot 1 september 1956) én met een premieeompehsatie van 5,6 procent (met ingang van 1 Januari 1957), terwijl daarop eventueel premie vóór de algemene ouderdomswet en loonbelas ting wordt ingehouden. Deze publikatie geldt niet voor rente trekkers van 65 jaar en ouder, die per soonlijk bericht hebben ontvangen over de uitbetaling van hun rente. tSlot van Dag. 1) stalen ramen zijn daartoe al geplaatst, het gebouw is daar glasdicht en de verlichting is zowel binnen- als bui ten het gebouw uitstekend in orde. Deze maatregelen hebben voor de aannemer het effect, dat er minstens 7 Yz uur per week. per man mee ge wonnen werd. Als dus de vorst Intreedt kunnen de 108 man binnen aan de slag blijven. Uiteraard brengt een dergelyk proef object veel administratieve beslom meringen mee: het aanhouden van een aparte lyst met de produktiepres- tatles en de kostenberekening, daar de aannemer in het kader van dit winter werk een bepaalde subsidie krijgt. Men zal moeten afwachten of dit sys teem op de duur voor de gehele bouw nijverheid resultaten kan afwerpen. Indeling Men kent de indeling van het ge bouw, dat 96 kamers voor 1 persoon omvat. 23 voor 2 personen, 6 perso- neelskamers (voor 2 personen) en 2 logeerkamers, ieder voor 2 personen. Voorts omvat het 3 eetzalen, 5 con versatiezalen, bibliotheek, naai- en linnenkamer, ziekenzaal (vier afde lingen met 12 bedden, twee kleinere zalen en een isoleerkamer, dokterska mer en verpleegsterskamer). Het is goed gevonden om de zieken- |llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll| j§ Eigen radio-distributie. 1 Alle kamers in het nieuwe he- j| jaardentehuis in Vlissingen H zullen voorzien ztjn van een ff aansluiting op het radio-distri- butienet. Maar behalve de sta- tions, die men er via de P.T.T. op kan horen, is er een aparte aansluiting voor het huis zelf. Op deze wijze kunnen algeme- nc mededelingen worden be- §g kendgemaakt en voorts biedt dit systeem de gelegenheid aan m de bewoners, die op de kamer n moeten blijven om een kerk- dienst of een bijzondere ge- n beurtenis in de kerk- en feest- zaal te volgen. zaal apart onder te brengen in de zij vleugel, die weer verbonden is met de kerk- èn feestzaal. Op hetzelfde terrein met een grote tuin er tussen bevinden zich 48 wonin gen, waar een echtpaar geheel zelf standig kan wonen doch anderzijds in geval van nood kan terugvallen op de centrale voorzieningen. Zodra een man of een vrouw ziek wordt, kan men bij het huis aankloppen om des kundige hulp, verzorging en wat dies meer zij. De gehele opzet van dit huis is voorts om de bewoners de sfeer te ge ven van een eigen tehuis, waarin een bepaalde mate van zelfstandigheid is bewaard. De éénpersoonskamers zijn Uw oven een folterkamer Een oven PrachtigMaar voor heel wat vita minen een folterkamer, die ze niet levend ver laten. Zorg, dat U geen vitaminen te kort komt. Neem elke dag één dragée Actifral-10 Profiteer van de VOORDELIGE GEZINSVERPAKKING 150 dragées I 3.75 N.V. PH1LIPS-ROXANE PHARM.-CHEM. IND. „DUPHAR" |llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!l!l!llllllllllllllllllllllllllllllllllllllll 1 Enkele cijfers» Dat er bn de bouw van het H nieuwe bejaardentehuis in Vlissingen heel wat komt krj- y ken, bewijst een willekeurige opsomming van het cijferma- teriaal: kelder oppervlakte 500 vierkante meter, inhoud 1725 kubieke meter; keukenopper- vlakte 90 vierkante meter; kerk- en feestzaal oppervlakte H 150 vierkante meter, inhoud H 750 kubieke meter; speciale stalton-vloeren, 4000 vierkante meter, beton 1700 kubieke me- ter, 145 ton staal, 2 miljoen §g bakstenen, 60.000 dakpannen, 15 kilometer elektrische huis- li leiding, 50 kilometer draad- aanleg. Illlllllllllllllllilllllllllli ruim en daar men gebruik maakt van een opklapbed, kan al deze ruimte be nut worden. De gehele bouw is zoda nig, dat de woonvertrekken uitkomen op het oosten, westen of zuiden. Gezellig zijn de conversatieza len, de eetzalen en het grote ter ras aan het einde van de hoofd- vieugel alsmede het terras aan het einde van de zijvleugel bieden een apart zitje met het uitzicht over de tuin. Overal is veel aandacht besteed aan licht, lucht en ruimte en het ge heel is daardoor uiterst modern van inrichting en uitvoering. De keuken omvat een brood-, afwas-, en warme keuken, een grote provisieruimte en de etenslift is er natuurlijk vlak bij. Bij de conversatiezalen zijn weer klei nere keukens waar men voorbereidin gen kan treffen voor het thee- en kof- fieuurtje. Knutselkamer.. In de kelder bevindt zich zelfs een knutselkamer voor de bewoners, die in hun vrije tijd zich op deze wijze wil len ontspannen. Die kelder bevat trou wens vele moderne vindingen op het gebied van de techniek: er is een „doorkruip-ruimte" gemaakt langs de vele leidingen waardoor men overal gemakkelijk bij kan; de afdelingen van de centrale verwarming, de ketel ruimtes zijn voorzien van een glazen wand, zodat men ook daardoor getui- 7e kan zijn van het werken en leven in lit grote huis Vermoedelijk zal het project eind van dit jaar opgeleverd kunnen wor den. Men kan de bewoners van het gasthuis in de Heliebardierstraat en de anderen, die later in het nieuwe te huis aan de Koudekerkse weg komen, gelukwensen met de behuizing, die zij dan zullen vinden.... AMSTERDAMSE EFFECTENBEURS Koersdruk voor Philips Nederland 3951 (3%) Nederland 1948 (SVi) Nederland 195Ó (3%) Nederland 1947 (3%) 3 Nederland 1937 3 Dollarlening 1947 3 Investeringscert. 3 Nederland 1962-64 3 Nederland N.W.S. 2% Ned. Indië 1937 3 Grootboek 1946 3 Nat. Handelsbank Ned. Hiandelmij, Alg. Kunstzijde Unie Bergh's en Jurgens Calvé-Delft Hoogovens n.r. Ned. Kabelfabrtek Philips Unilever Wilton-Feijenoord Kon. Petroleum MIJ. 2 Jan. 3 Jan. 92 9214 b. 86% 8614 91% 90% 70% 1.75% 174% 219% 214% 258 256% 320 318 299% 298 278 287% 238% 230% 346% 342% 2791: 169,25 165,60 4. Jimmy deed al zijn best de tralningsavonden zo gezellig en zo interessant mogelijk te maken. Na de verplichte oefeningen werd er wat met de bal ge speeld en het laatste kwartier besteedde Jimmy aan onderlinge gesprekken over sportbeoefening. In de eerste weken was het bezoek aan de trainingsavonden meer dan bevredigend, maar na een tijdje werd dat minder. En zij hadden allemaal wel een uitvlucht Je klaar om hun afwezigheid te verklaren. Jimmy zag dit met lede ogen, maar eigenlijk had hij niet anders verwacht, want zo gaat het altijd ln sportverenigingen. Alleen de wilskrachtlgen zetten door, de rest valt na korte of langere tijd af. Die geloven het wel. Ze gaan liever naar de bioscoop of naar dansavondjesTwee echter bleven trouw komen en tot Jimmy's genoegen waren dat Willem van Spankeren en Piet Splllepijp, in wie hij twee hardlopers van groot formaat zag. Zij kwamen niet alleen op de drie officiële trainingsavon den, maar ook op de drie overige, zodat hun coach zich niet over hen te beklagen had. Willem van Span keren was 24 jaar en hij verdiende zijn kost als fiets jongen bij spekslager Zwoerdjes van de Buitensingel. Piet Splllepijp daarentegen had een meer zittend le ven. Hij was ook 24 jaar oud en was schrijver op het kantoor van notaris Kneppelhout aan de Grote Markt. Piet Spillepijp droeg een brilletje en had sluik haai en Willem van Spankeren had een hoofd vol rossige krulletjes en een mopsneus. Mager waren ze allebei als bamboe kapstokken! FEUILLETON j£.\euxiqejowderdl ïi lil bijna eerbiedige stilte bekeken _j de mét goud ingelegde sluiting, tot Carol eindelijk de verzuchting slaak te: ,,'t Is bijna te mooi om fatsoen lijk te zijn!" „Doe niet zo mal Carol. Maar dit is wel bet mooiste wat ik ooit gezien heb. Nu begrijp ik waarom hij de kleur van mijn ochtendjapon wilde weten". „Hm, meer voorzorg dan ik hem zou hebben toegeschreven", erkende Carol schoorvoetend, maar Erica luisterde* niet. „Ik moet gauw naar de telefooncel om de hoek en hem daar opbellen", riep ze „Ik wil hem vanavond nog bedanken". „Maak het vooral niet te lang", vermaande Carol. „Je moet vroe» naar bed. Denk er om, morgen is 't je laatste dag op kantoor en afscheid- nemen is altijd vermoeiend". Erica beloofde verstrooid, dat ze gauw zou terugkomen, trok haastig haar mantel aan en rende zonder hoed de trappen af pardoes door MARY BURCHELL iemand die naar binnen wilde tegen •t lijf. „O, Oliver, neem me niet kwalijk". „Waarom kwalijk nemen?" vroeg hij instinctmatig de armen even om haar heen slaande, ,,'t Is heel na tuurlijk, dat je jezelf op dit kritieke ogenblik in mijn armen werpt". Erica lachte en sloeg eensklaps haar handen om zijn gezicht. „Oliver" riep ze „ik had behoefte me in je armen te werpen. Ik heb zo even „Laat dat", klonk het scherp, ter wijl hij haar handen wegstiet, zodat haar stem van schrik wegstierf. „Ik begrijp het niet", fluisterde ze beangst door de terugkeer van zijn oude sombere gelaatsuitdrukking. „Het spijt me", zei hij met harde, toonloze stem. „Ik had dat niet moe ten doen, maar ik begeer jelie vigheden niet. Ik kan er buiten. Ze zijn niet in de koop begrepen". Erica deed een stap terug. „Ik dacht niet aan een koop", zei ze bevend, deels van gekwetste trots. „Ik was alleenik was alleen Niet in staat de zin te voltooien, wendde ze zich haastig om. „Wat is er Erica?" Hij liep haar na, legde een hand op haar schou der maar ze schudde slechts zwij gend het hoofd. „Vertel het me" ging hij voort. „Waarom schrei je? Ik wilde je niet aan het schreien maken. Walt had je willen doen?" „Alleen maar je bedanken voor je cadeau", fluisterde ze. „Het is juist gekomen en ik vondik vond, dat ik je er dadelijk voor moest gaan be danken". „O, kindliefbegon hij, haar plotseling omhelzend. „Vergeef het me. Ik kan het niet anders uitleg gen't Kwam doordat je je han den op mijn gezicht legde. Dat her innerde me aan Verder kon hij niet maar hij be hoefde ook niet meer te zeggen, want Erica kwam eensklaps verdrietig tot de conclusie: „Zij liefkoosde hem zo. Ik zal het nooit weer doen". Meteen rees, alsof een koude hand om haar hart werd gelegd, de ge dachte bij haar op: „Zelfs een ge baar, dat hem aan haar herinnert, is in staat, hem diep te kwetsen." Toch was ze nu uiterst kalm en aanvaardde vriendelijk zijn veront schuldigingen. Hij behoefde nergens over te piekeren. Alles was immers vergeten. Wilde hij niet binnenko men? Neen, hij had alleen maar een boodschap te brengen, die per abuis bij hem in plaats van bij haai- was bezorgd. Dus dat was alles? Ja, dat was alles. Ze zeiden elkaar goedennacht; toch ondanks alle verzekeringen een tikje gedwongen en Erica keerde vrij wat langzamer in huis terug dan zè het had verlaten. „En", informeerde Carol, „was hij blij met je dankbetuigingen?" „Ja, hij was er blij om", zei Erica, maar liet het onderwerp verder rus ten en ging weldra naar bed. Zoals Carol had voorspeld, was de volgende dag tamelijk vermoeiend door al het afscheid nemen, dat vrij veel inspanning vergde. Bovendien voelde Erica zich terneergeslagen. Ze wenste vurig te worden gerust gesteld en er was niemand om haar gerust te stellen. Alleen maar men sen, die lachten en goedig plaagden, ofwel haar openlijk de rijkdom be nijdden, die spoedig haar deel zou zijn. i Wordt vervolgd) Amsterdam Rubber 83 82% Holland Amerika Lijn 190 189 Kon. Paketvaart 167 166 Rotterdamse Lloyd 174% 174H Scheepvaart Unie 172% 172 Stv. Mij. Nederland 195 196% H.V.A. 99% 99% Dell Mij. 108 107 1. Bank van Ned. Gem. 4% 97 97 Bank van Ned. gem. 0-5-10 118 b 119% Van Berkels Patent 118 1. Centrale Suiker 196 196 Kon. Mij. De Schelde N.B. 802 303 Intern. Nickel 108% 111% Anaconda 74 74 Bethlehem Steel 201% 197 General Motors 44% 44 Kennecott 133 132 Missouri K.T. 11% New York Central 35% Pennsylvania - 22% Amsterdamse wisselmarkt CONTANTE PRIJZEN. AMSTERDAM, 3 januari. Lon den 10.64%—10.65, New York 3.82% —3.83%, Montreal 3.98%—3.89%, Pa rijs 1.0817%—1.0827%, Brussel 7.57% —7.57%, Frankrurt 90.80—90.85, Zü- rich 86.92—86.96, Züx-lch (vr. fres.) 89.33%—89.38%, Stockholm 73.57%— 73.61%, Kopenhagen 54.91%—54.96%, Oslo 53.37%—53.42%, Milaan 60.60% —60.65%, Wenen 14.64%—14.65%,, Japanse verr. dollar 3.77%—3.78%, Turkse verr. dollar 3.79%—3.79% nom. Republic Steel Shell Oil Comp, Tide Water PREMIELENINGEN. Amsterdam 1951 Breda 1954 Eindhoven 1954 Den Haag 1952 I Den Haag 1952 II Rotterdam 1952 I Rotterdam 1952 II Utrecht 1952 A.N.P.-C.B.S 10114 101% 103 1. Intern, concerns Industrie Scheepvaart Banken Indon. fondsen Algemeen 10314 106 105% BEURSINDICES. 28/12 2/1 3/1 267.41 275,60 269.91 149.49 151.17 151.39 165,70 166.31 165.49 130.39 132.35 131.69 103.06 104.24 10351 198.65 203,26 200.42 Laagste jaargemdd. hoogste '55 Intern, conc. 217 263 309 Industrie 138 157 181 Scheepv. 137 152 178 Banken 138 147 170 Ind. fond. 129 154 192 Algemeen 175 205 240 Industrie 143 164 177 Scheepv. 158 1-68 179 Banken 118 144 374 Indon. fond. 95 124 159 Algemeen 179 215 238 BEURSO VERZICHT. De betrekkelijk geanimeerde stemming van eergisteren, de eerste beursdag van het jaar, werd donderdag niet voortgezet. Daar heeft in eerste instantie Wallstreet voor gezorgd, alwaar de koersen overwe gend lager waren mede onder Invloed van enige minder opwekkende berichten uit het bedrijfsleven, o.a. teleurstelling over de verkoop van automobielen. In tweede instantie blijkt het Damrak woensdagmiddag te hard van stapel te zijn gelopen en te sterk te hebben ver trouwd op - aanhoudend vaste stem ming voor Koninklijke Olie in New York. Woensdagavond v.-as reeds te merken dat de kansen waren gekeerd. Olies waren flauw gestemd en dientengevolge liep de koers hier achteruit. Dit was echter naet de enige aanleiding voor een lagere markt. De beurs stond namelijk sterk on der invloed tevens van de dating voor Phillpsaandelen. De Phlllpshoek trok vrij grote belangstelling. Men realiseert zich dat het Eindhovensc concern nieuwe mid delen nodig heeft en deze o.a. door on derhand'-' i«ntracht te verkrijgen. De beurs vreest echter ook voor een aandelenemissie die in de huidige markt- constellatie de koers ongetwijfeld sterk zou drukken. Dit was gisteren reeds te merken want rip aandelen liepen tijde lijk achteruit tot beneden 230 waarmee een verlies van 9 ounten %verd geboekt. Dit liet de andere hoeken niet onbeïn- vloed. Prolongatie 3% procent. (Nagekomen advertentie) Heden overleed, zacht en kalm in het zieken huis „Bethesda", onze geliefde zuster, be huwdzuster, tante en oudtante. SUZANNA JOHANNA LOOIS in de ouderdom van 79 jaar. Vlissingen: IZ. REKKERS. Kinderen en kleinkinderen. P. LOOIS. A. J. LOOIS— DEKKER. JOH. LOOIS. J. M. O. LOOIS— LEROOY. Velp: I. A. LOOIS. Vlissingen, 3 januari 1957. Singel 6. De begrafenis zal plaats hebben op maan dag 7 januari 1957. Vertrek Singel 6 om 2 uur n.m. 5 januari: Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge HOOG EN LAAG WATER U.+N.A.P. U.-f-N.A.P. N.A.P. 4.14 2,06 4.44 2,21 5.19 2,34 5.46 1,34 6.05 1.59 16.42 2,03 17.08 2,19 17.47 2,35 18.13 1,48 18.25 1,72 10.50 2,08 11.19 2,20 11.53 2,38 11.32 1,72 11.43 1,98 U.—N.A.P. 22.46 1,71 23.15 1,83 23.50 2,01 23.42 1,34 23.50 1,56

Provinciale Zeeuwse Courant | 1957 | | pagina 6