Agrarisch Zeeland bracht dank aan scheidende prof. dr. Wagenaar Iwin lijfje Zeeuwse Almanak SCHIPPER VERDRONKEN BIJ AANVARING VOOR WEMELDINGE BIERBROUWERSKNECHT ZAT TE DICHT BIJ HET VUUR SANERING „OUDESTAD" IN VLISSINGENAAN DE ORDE „DE LICHTBRON" Agenda 3 PROVINCIALS Z B B U W 8 S OOURANT ZATERDAG 15 DECEMBER 1966 GROTE VERDIENSTEN VOOR VEEHOUDERIJ Hartelijke huldiging bij afscheid directeur Gezondheidsdienst Dieren OVERWELDIGEND was de hulde, welke agrarisch Zeeland vrijdagavond aan de tot het eervolle ambt van hoogleraar in de diergeneeskunde te Utrecht geroepen dr. G. Wagenaar heeft .bereid, toen deze in „de Prins van Oranje" te Goes afscheid nam als directeur van de Provinciale Gezond» heidsdienst voor Dieren in Zeeland. Zowel bij het officieel afscheid in de 's-morgens gehouden algemene vergadering van de stichting, als des middags op de zeer druk bezochte afscheidsreceptie, hebben vele sprekers van de eenvoudige boer tot de hooggeleerde collega-professor niet alleen de grote wetenschappelijke kwaliteiten van prof. dr. Wagenaar geschetst, maar wellicht nog meer diens bijzondere gaven als organisator en als mens, die het hem mogelijk maakten, de harten van de Zeeuwse boeren te winnen. Hij wist daarbij een gezondheidsdienst van de grond af op te bouwen tot een zeer bloeiende instelling en mede door de oprichting van de K.I,-ver enigingen, dit laatste samen met wijlen de heer Zwagerman, de basis te leggen voor een gezonde Zeeuwse veestapel. Nadat de scheidende directeur des morgens een blik op de gezondheids dienst in het verleden had geworpen en zijn visie op de toekomst had ge geven, was het de voorzitter van de stichting, de heer J. P. Lindenbergh, die zich als eerste in een afscheids toespraak tot prof. dr. Wag en a-ar richtte. Hij schetste hierbij de grote rol, welke de scheidende directeur heeft gespeeld, bij het vele, dat de gezondheidsdienst in de afgelopen tien jaar voor de ziektebestrijding onder het vee heeft gedaan. Achter zijn in 1947 nog revolutionnair lijkende plan nen op het gebied van de tbc-be- strijding, schuilden echter goede ge dachten. Zeeland was het nationale vijfjarenplan een jaar vooruit. „U bent Zeeuw onder de Zeeuwen geworden", zo merkte de voorzitter aain het adres van de scheidende op. „U kunt terugzien op een zeer be langrijke periode in Zeeland. Er was durf, wilskracht en doorzettingsver mogen nodig voor de ontwikkeling van deze dienst. U hebt getoond deze te bezatten." In zijn dankwoorden richtte de heer Lindenbergh zich ook tot mevrouw Wagenaar. Uit naam van de gehele Zeeuwse veehouderij bood 'hij tenslotte een geschenk aan, waar alle veehouders individueel toe had den bijgedragen en dat bestond uit een fraaie grammofooncómbinatie. Prof. dr. Wagenaar sprak woor den van dank, niet alleen voor het geschenk, maar vooral ook voor de allerwege bij zijn werk ondervon den samenwerking, „Het succes is voor het grootste deel hieraan te danken." Hij verklaarde node af scheid te nemen van Zeeland. „De tijd zal moeten Ieren of ik er goed aan deed, te vertrekken.'? Nadat de voorzitter vervolgens de nieuwe directeur, dr. J. Tesink op vriendschappelijke wijze had verwel komd en deze op zijn beurt hulde had gebracht aan zijn voorganger en aller medewerking en steun had ingeroe pen om zich spoedig hier te kunnen inwerken, sprak in de ochtendverga dering nog de oud-secretaris van de gezondheidscommissie van het Land bouwschap, de heer P. J. 't Hooft uit, Den Haag. Deze wees de nieuw be noemde professor ook op de zware taak welke op zijn schouders is ge legd, een taak, dde hij met zijn scherp zinnig verstand en groot organisatie vermogen, volgens spreker, naar be horen zal weten te vervullen. Spreker dankte hem voor wat hij in Zeeland met name voor de tbc-bestrijding on der het rundvee deed. Receptie. De 's-middags in het zelfde gebouw gehouden receptie was nóg drukker bezocht. Een zeer groot aantal voor aanstaande personen uit Zeeland en daarbuiten heeft in dit genoeglijke samenzijn prof. en mevrouw Wage naar op de meest hartelijke en waar derende wijze lof toegezwaaid. De ere-voorzitter van de dienst, de heer A. Geschiere, roemde de grote bekwaamheid en voortvarendheid waarmee dr. Wagenaar de dienst heeft opgebouwd en dankte hem voor de prettige samenwerking in de tijd dat hij voorzitter was. Namens het Centraal Stierenstation, de gezamenlijke K.I.-verenigingen, belichtte de voorzitter, ir. W. Kake- beeke van Rllland-Bath de grote rol welke de scheidende bij het invoeren .en uitbreiden van het K.I.-werk im Zeeland heeft gespeeld. Als dank voor dit alles overhandigde hij hem een smalbeeldfi'lmpTojector en scherm. „Ge hebt het hart van de Zeeuwse boeren weten te veroveren en hier door zeer veel bereikt voor de gezond heid van de Zeeuwse rundveestapel", was het compliment, dat de inspec teur van de veeartsenijkundige dienst, dr. C. J. A. Karstens uit Breda gaf. Deze wees tevens op het vertrouwen, dat dr. Wagenaar bij de praktiseren de dierenartsen voor zijn dienst wist te winnen. De bijzondere capaciteiten van de scheidende als leraar aan de rljks- Advertentie) D« ■llerfi|nit« kwiflteit No«rn Medi- cinal* Levertraan, («ijkt door het Rijke- WR instituut voor de volksgezondheid te Hj Utrecht, met gegarandeerd vitamine A AS s Dj gehalte. N.V. HANDELSVER. Af. TEN DOESSCHATE ZWOLLE VAN TOT WEER VLOT. In het afgelopen weekeinde liepen in de Westerschelde een viertal sohe- pen aan de grond. Wij meldden reeds, dat drie van hen een Zweed, een Rus en een Engelsman weer vlot kwamen. Maar de Nederlandse motor- spits „Energie" was het enige schip van dit internationale gezelschap, dat nog aan de slikken bij Bath „gekluis terd" bleef. De „Energie", die geladen was met kolen, kwam in de nacht van woensdag op donderdag op eigen kracht weer vlot. Schipper Leemans had zondag sleepboothulp geweigerd. Hij wilde wachten op hogere water standen. AAN DIGGELEN. Zeeland staat bekend als een „wln- deringe" provincie. Dit werd de laat ste dagen allerminst gelogenstraft. Te gen de ruiten van een landbouwer in Sluis blies Jan de. Wind echter GEEN PRIJS Een vrij groot aantal bewoners van Schauicen-Duiveland' kan zich dit iceek-einde onledig houden met liet ontsluieren van 'n böeiend raad sel.- Daar hebben verliefde joiigelui voor gezorgd, die het voornemen heb ben zich mei Kerstmis ie verloven. Van welk voornemen zij, zoals te doen gebruikelijk, verwanten, kennissen en vrienden op de hoogte hebben gesteld. Of liever gezegd', het was de bedoe ling, dat al die mensen op de hoog te gestéld worden. Maar het is er niet van-gekomen. Eén jónger broertje van een der verloofden in spé werd namelijk be last met de verzending van de kaart jes*telkens in één envelopje een kaartje van hét meisje plus een kaar tje van de jongen. Maar 't knaapje had het allemaal nog niet Zo. goed be- grepè'n. Hy deed keurig aüe kaartjes van het meisje twee aan twee in de envelopjes en vervolgens alle kaar tjes van de jongen.... Waarna een en ander gepost werd en-zo kreég/Schoüwen-Duivèland zijn raadsel voor het week^einde thuisbe zorgd. Alleen wordt er voor goede op lossingen geen prijs beschikbaar ge steld. wel een tikkeltje te hard! Want één raam bleek niet bestand tegen de ruk winden. Het kwam van de bovenver dieping naar beneden, waar het met een harde slag op het plaveisel in scherven viel. Gelukkig waren er geen persoonlijke ongelukken voor geen persoonlijke nogt'lukken voor deden. FINI Wij zeiden het gisteren al: het einde van de suikerbietencampag ne Is in zicht. In Sas van Gent kwam dit duidelijk aan het licht, 'waar de C.SJVÏ. de eerste werk nemers heeft ontslagen. Het per soneel der los- en laadplaatsen heeft het werk reeds beëindigd, De fabriek zal vermoedelijk volgende week aan de laatste bieten toe zijn, evenals de andere fabriek in Sas van Gent, de E.N.C.B.S. Het merendeel der seizoenarbeiders be staat uit Belgische werkkrachten. ORATORIUM. Het moedige Hongaarse volk ont vangt vele blijken van medeleven en overal wordt getracht zoveel moge lijk geld bijeen te krijgen. De chr. ge mengde zangvereniging „Asaf" te Axel doet dat op haar manier. Ten bate van het Nationaal Comité Hulpvei> lening Hongarije geeft deze vereni ging op tweede kerstdag een uitvoe ring van Handels oratorium „Judas de Macabaer". Niet alleen het koor, maar ook verschillende vocale en instru mentale solisten zullen hun medewer king verlenen. landbouwwinterschool te Goes wer- den door de directeur, ir. J. Versteeg naar voren gebracht. Ir. W. L. Harmsen, rijksveeteelt- consulent te Middelburg, schetste hoe de veestapel door de arbeid van dr. Wagenaar voor een belangrijk deel reeds is gesaneerd. Vervolgens voer den nog het woord dr. W. H. Kapsen- berg uit Sluis,, namens de afdeling Zeeland van de Mij. voor Diergenees kunde, die zijn collega een „verkeers- règelaar" op moeilijke kruispunten noemde, de heer C. de Putter uit Axel, ais voorzitter va,n de Zeeuwse G.B.T.B. en mr. J. F. G. Schlingemann als secretaris van de Z.L.M., wgarvan dr. Wagenaar ook adviserend be stuurslid is. „Uw goede omgang met de boeren is een van de redenen van uw succes in Zeeland geweest", zo merkte laatstgenoemde spreker op. De heer J. Boone, uit Hoedekensker- ke, kwam namens 'de pluimveehou ders, verenigd in de V.P.Z., hun schei dende voorzitter een bureaulamp aan bieden. De heer W. Goeman, secre taris van de gew. raad van het Land bouwschap herinnerde aan de arbeid van dr. Wagenaar in de herstelcom missie bij de verdeling van het ge- schenkvee in de rampgebieden en bood als aandenken een Zeeuws mes aan. Andere sprekers. Namens de vereniging tot verbete ring van het geitenras in Zeeland (Advertentie) n /ibw\ jt i i j i Zó boeiend is nu PANORAMA sprak de heer K. Klemepier uit Zou- telande. Voorts spraken de heer M. de Bruyne uit Zuidzande namens de Ze- cova, de heer J. A. Stols uit Sint- Philipsland als algemeen voorzitter van de kon. ver. „Het Nederlandse Trekpaard", de heer M. Kleinepier uit Middelburg, als bestuurslid van de Vereniging tot verbetering van het rundvee in Zeeland, die een boekën- bon aanbood, terwijl de» heer K. G. Robijns, dierenarts van de dienst, het geschenk van het personeel aanbood, bestaande uit een vulpenset. Zeer har telijke en geestige woorden sprak ook prof. dr. F. C. van der Kaay uit Utrecht, waarbij dr. Wagenaar des tijds assistent was. Nadat dr. L. P. de Vries uit Den Haag, als secretaris van de gezondheidscommissie voor dieren van het Landbouwschap en namens het college van directeuren had ge sproken,. bracht tenslotte de heer C. Philipse, lid van Ged. Staten, de schei dende dank. „Zeeland is U grote dank verschuldigd. Door uw arbeid is een hoger welvaartspeil bevorderd." Met een uitvoerig dankwoord heeft tenslotte prof. dr. Wagenaar zich voor de laatste maal als directeur vande gezondheidsdienst voor dieren tot al len gericht. s Dr. G. Wagenaar nam in Goes f| H afscheid als directeur van de Provinciale Gezondheidsdienst g§ voor dieren in Zeeland. De heer H s J- P- Lindenbergh, voorzitter s van de stichting, bood een ge- schenk aan, een radio-gram- mofooncombinatie. (Foto P.Z.C.) I Voor de westelijke dam van de bui tenhaven van Wemeldinge is vrijdag morgen omstreeks kwart over negen het motorvaartuig „Rijn Schelde 18" bij het binnenlopen, in aanvaring ge komen met de sleepboot „Neptunes", wat aan de 67-jarige stuurman R. de Rover uit Rotterdam het leven heeft gekost. Door de schok viel hy te wa ter, raakte tussen beide schepen be kneld, waarbij hij op slag werd ge dood. Vervolgens ramde de „Rijn Schelde 18" nog een van de lege sleepschepen, de „W. van Drlel", die achter de „Neptunus" voer, en boorde er een groot gat In. De „Rijn Schelde 18" wilde langs stuurboordzijde de haven binnenvaren terwijl de „Neptunus" van de fa. Van Zanten uit Rotterdam, met zijn sleep bestaande uit de „W. van Driel" en de „Marta Dangez" langs bakboord zijde de haven wilde verlaten. Een aanvaring was niet te vermijden. De rustend schipper H. de Rover, die op deze reis de plaats van de stuurman van de „Neptunus" Innam, was op dat moment juist op het dek bezig. Hij verloor door de zware schok zijn evenwicht en zonder dat de medeop varenden het merkten, sloeg hij over boord met het noodlottig gevolg. Toen zijn stoffelijk overschot werd gevon den, bleek zijn rechterarm afgesla gen te zijn en zijn borstkas Ingedrukt. De opvarenden van de „Marta Dan gez", die hét gevaar zagen aankomen wierpen nog ankers uit, doch zij kon- Hulp aan Hongarije De volledige collecte 'gehouden voor Hongarije te Nisse heeft opge bracht jT 1011,92, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiii Plannen waterleiding op Schouwen ingediend Naar wij vernemen zijn er thans uitgewerkte plannen voor de aan sluiting V3n een groot aantal boerde rijen op SchouwenDuiveland op het waterleidingnet ingediend bij het Rijksinstituut voor de Drinkwater voorziening, Deze plannen moeten een einde maken aan de ongewenste toe stand, dat een aantal agrariërs op liet eiland op regen- of bronwater is aan gewezen. Er moet beslist worden over de ge meentelijke bijdrage. Een secondaire kwestie is er met de Herverkaveling. Deze dienst wil na melijk wel in de kosten bijdragen uiteindelijk is het- toch zo, dat door de verkaveling juist hofsteden, die voor de ramp op het waterleidingnet aangesloten waren, nu geen buislei ding meer hebben maar alleen wat de buizen betreft. Andere instanties, thans in het gelijk gesteld, betogen dat er wel degelijk moet worden bij-, gedragen in de afschrijvingskosten. POLITIERECHTER MIDDELBURG Mishandelingen en rijden onder invloed berecht De blerbrouwersknecht J. A. de J. uit Middelburg stond vrijdagmorgen voor de politierechter te Middelburg, mr. P. van Empel, terecht; omdat hij op 30 mei van dit jaar op het rijwiel pad onder Nleuwland op zijn brom fiets onder invloed van sterke drank gereden had. „Had U veel gedron ken?", wilde de politierechter weten. ,,'s Morgens en 's middags enkele glaasjes, edelachtbare", verklaarde de forse bierbrouwer. Ook bjj Amemüi- den had hy de bocht niet al te nauw keurig genomen en had daarby by'na een dame met een kinderwagen getor pedeerd. Zijn weg had hy verder slin gerend vervolgd, echter zonder onge lukken te veroorzaken. „Waarom wil de U de bloedproef niet laten nemen zo vroeg de politierechter verder. „Daar schieten ze toch niets mee op, want ik heb by wijze van spreken meer bier dan bloed in myn aderen", merkte De J. op. Conform de eis werd verdachte veroordeeld tot 80 of 10 dagen en twee weken voor waardelijk met een proeftijd van twee jaar. De aannemer G. J. W. uit Souburg B. en W. van Vlisslngen stellen de raad voor het college te machtigen tot het doen ontwerpen van een saneringsplan voor de zogenaamde „oude stad" en hiertoe voorlopig een krediet te verlenen van f 15.000.dat ten laste komt van de begroting voor 1957. In het raadsvoorstel zeggen B. en W.: „Teneinde het gedeelte van de zo genaamde oude stad, omsloten door de Walstraat, Vrouwestraat, Oude Markt, Kromme Elleboog, Noordstraat en Kolvenierstraat voor verder ver val te behoeden, is het noodzakelijk, dat dit.stadsdeel zo mogelyk op korte termyn wordt „gesaneerd". BIJ deze sanering denken wy niet aan het geheel afbreken en in eèn andere vorm herbouwen van dit gedeelte van de stad. Ons staat meer voor ogen om deze wyk met behoud van de historische waarden te vernieuwen en aantrekkciyker te maken. O.Lu. gaan onze ge dachten uit naar het ontwerpen van een plein In bedoeld blok". Het ontwerpen van het saneringsplan willen B. en W. opdragen aan het architectenbureau RoosenburgVerhaveLuyt in Den Haag, Advertentie Tussén Kerst en Oud en Nieuw en tussen Oud en Nieuw en Kerst geeft een radio en T.V.-apparaat geplaatst door de meeste voldoening?. Lange Noordstraat 14 - Tel. 3373 - Middelburg. Radio - Televisie - Licht - Kracht. Erkend installateur G.E.B. en P.Z.E.M, had 5 oktober als bestuurder van een auto in de Nieuwstraat gereden onder invLoed van sterke drank. De drank was hem iets „misvallen", verklaarde hij. Vervolgens was hy uit de bocht en in een tuin gereden. Bovendien was hy niet in het bezit van een geldig rybe- wys. De officier van justitie, mr. G. J. B. van der Dussen, rekende dit geval als zeer ernstig, temeer daar W. be kend staat als een habitueel dronk aard. De eis: twee weken gevangenis straf en ontzegging van de rijbe voegdheid voor zes rriaanden, werd conform door de politierechter overge nomen. De dairies J. P.— P. en L. K.G., twee buurvrouwen in Middelburg, hadden ruzie gehad over een hoop je straatvuil, dat door verdachte P. (jp het stoepgedeelte van haar buurvrouw geveegd was. Het was tot een woordenwisseling gekomen, waarby mevrouw P. haar tegen standster aan het haar getrokken had. Volgens de verklaringen van omwonenden wordt mevr. K. nog al eens getreiterd, waarover de of ficier minder te spreken was, Hy eiste dan ook een boete van 40 of 8 dagen; de veroordeling was conform. De Souburgse fabrieksarbeider P. S. had zijn buurvrouw A. de P. een stomp gegeven, omdat volgens de ver klaringen van verdachte, de buurman by het schuren van zyn straatje steeds de tussen de woningen gelegen brand gang „onder water" zette. „Hy heeft het volgens mij met voorbedachte ra de gedaan", aldus S., die conform d e eis tot 15 of 3 dagen verdeeld werd. De motordrijver C. K. uit Vlisslngen was met vrienden naar Middelburg ge weest en had daar een glaasje gedron ken. Een van K.'s vrienden kreeg het plotseling aan de stok met J. dc W. uit Middelburg. K. kon dit niet uit staan en sprong op De W. De officier eiste hiervoor 40 of 8 dagen. Daar Iv. overigens reeds 40 had betaald voor een nieuw gebit, dat hij uit De VV's mond geslagen had, volstond de politierechter met 30 of 6 dagen. De Breskense chauffeur J. D. had Zyn plaatsgéiioot W. M. R. mishan deld. Tijdens eeil vorige zitting had D. dit ontkend. Tegen de politie had ver dachte echter het tegendeel beweerd. Tjjdens de zitting van gisteren kon hij zich echter niet herinneren dit tegen do verbalisant gezegd te hebben. De ze kwam thans getuigen en het bleek wel, dat R. wel degelijk een klap in het gezicht gekregen had. Conform de eis werd het hier 30 of 6 dagen, met twee weken voorwaardelijke ge vangenisstraf met een proeftijd van twee jaar. De Middelburger D. W. had Zijn bromfiets bereden onder invloed van sterke drank. Over de Burg rijdende, had hy ternauwernood een daar staande inwoner kunnen ontwijken liij raakte deze nog wel en was ver volgens tegén de straatstenen ge smakt. Conform de eis veroordeelde de politierechter W. tot 1 80 of 16 dagen. den niet voorkomen, dat nadat eerst de „Rijn Schelde 18" tegen de „W. van Driel" was gebotst, ook dit schip nog tegen dit sleepschip voer. De „Rijn Schelde 18" liep aan de voorsteven zware schade op, terwyl de „Neptunus" evenveel averij be kwam. De rykspolitie te water stelde onmiddellijk een onderzoek in naar 't ongeval. Gouden artsenjubileum van oud-Goesenaar Het zal 21 december 50 jaar geleden zijn, dat de oud-Goesenaar, de heer W. P. van der Harst, arts t>e Arnhem, zijn studie in de medicijnen te Utrecht voltooide. In 1907 vestigde hij zich te Goes, waar hij gedurende 13 jaar prak tijk heeft uitgeoefend. Daarna ver trok hij naar Arnhem en verwierf zich óok daar een drukke praktijk. Aangezien zijn patiënten gemeend hebben, dit jubileum niet ongemerkt voorbij te mogen laten gaan, hebben zij zich voorgesteld, hem een receptie aan te bieden op zaterdag 22 decem ber, 's-middags te 3.30 uur in café restaurant Royal te Arnhem. Tevens zal dit een afscheid worden, daar dok ter Van der Harst per 1 januari de praktijk zal neerleggen. Oorlogsgewonden brachten bezoek aan Yerseke Een lange file van niet minder dan 70 auto's arriveerde donderdagmiddag in Yerseke. De stichting „Meer ont spanning voor ernstige oorlogsgewon den (Mevo) bood namelijk aan ruim 200 Invaliden uit Noord-Brabant ter gelegenheid van hun landdag te Ber gen op Zoom, een tocht naar dit Zeeuwse oestercentrum aan. Het gezelschap, waarby ook gene raal Rijkes, de voorzitter van de lan- delyke organisatie en districtscom mandant Goderie uit Breda tegen woordig waren werd 's morgens door het college van burgemeester en wet houders van. Bergen op Zoom ontvan gen, waarna als inleiding op wat men des middags in Zeeland te zien zou krygen, de oesterfilm „Imperialen 00000" werd gedraaid. In Yerseke wachtte hen een harteiyke ontvangst. Een groepje van twaalf gidsen stond aan. de rand van het dorp gereed om de gasten langs de verschillende be drijven rond te leiden. Na afloop van deze rondgang verzamelde men zich in hotel Nolet om een verversing te gebruiken, die door het gemeentebe stuur van Yerseke werd aangeboden. B. en W. waren daar aanwezig om hun gasten te begroeten. Als herinne ring aan dit bezoek bood de leider van de landdag, de heer P. Nijssen. aan de eigenaars van de mossel- en oestercul tures een asbak met het Mevo-em- bleem aan. Omstreeks vijf uur aan vaardde men de terugtocht naar Noord-Brabant, om in Bergen op Zoom te dineren, Daar heeft tot besluit van de réuni nog van een ge zellige avond genoten, waaraan o.a. het militaire Rao-cabaret gezelschap zyn medewerking verleende. Groot zeehengelconcours langs Walcherse kust Begin zomer 1957 De hengelsportvereniging te Mid delburg heeft in principe besloten om in net begin van de zomer '57 een groot internationaal zeehen- fel-concours te organiseren langs e kust van Walcheren. Dit zal dan gebeuren ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der vereni ging. De juiste datum van dit hen- gelfcstijn en de juiste plaats langs de kust zyn nog niet bekend. De voorbereidingen zyn echter reeds in volle gang. Men verwacht onder meer grote belangstelling uit het buitenland en uiteraard oök uit het binnenland. VANDAAG. Middelburg Electro: „The desperate hours", 19 en 21.15 uur, 18 jaar; Schouwburg: „Djenghis Kahn, d« veroveraar (Claiemasc.), 18 jr., 20 uur; Sociëteit „De Vergenoeging": Ka- narietentoonstellimg, 14—22 uur. Vllsringen Alhambra: „Dón Camllló contra Peppone", (a.lj, 19 en 21 uurl Luxor „The Command", (14 Jr.), 19 en 21 uur. Domburg Badpaviljoen: „Ik beken", (18 jaar), 20 uur. Goes Grand: „Don Camlllo contra Peppone", (a.l.), 19 en 21 uur. MORGEN. Middelburg Electro: als vandaag 19 en 21.15 uur, „Korporaal Wanhoop", (a. 1.), 15.30 uur; Schouwburg: als van daag, 14.30 en 20 uur; Sociëteit „De Vergnoeging": als vandaag, 10—17 uur, Vlisslngen Alhamtora: als vandaag, 18, 19 en 21 uur; Luxor: als vandaag, 18, 19 en 21 uur. Goes Grand: „Moord op de Voorpagi na", (18 jr.), 15 uur; als vandaag, 18

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 2