JIMMY en de Spoken van Siakenborgh SMOKKELAVONTUREN LANGS ZONNIGE KUSTEN IN „MALAGA" SCHOUWEN, WERKGELEGENHEID EN HET „UUR-U" DINSDAG 13 NOVEMBER 1956 PROVINCIALS ZEEUWSE COURANT FILMS IN ZEELAND Hamlet-vertolker Olivier als zingende struikrover. Lang's de zonnige kusten van de Middellandse Zee wordt intensief ge smokkeld, meestal sigaretten en ver dovende middelen. Deze activiteiten dienen als achtergrond voor de film „Malaga" (Alhambra, Vlissingen). De levendige (en levensgevaarlij ke) sluikhandel tussen Spanje en Noond-Afrika, die met snelle motor boten wordt gevoerd, is wel een ro mantisch gegeven voor een film, maar voor de mannen van douane en internationale politie een bron van er gernis. Zjj besluiten het kwaad bij de wor tel uit te roeien en geven een schone vrouwelijke agent opdracht de leider van de smokkelorganisatie, die zijn hoofdkwartier in Tanger moet hebben, te ontmaskeren. Na een serie span nende avonturen dn nachtclubs en speelholen weet Joanna Dane (vei- tolkt door de pittige Maureen O'Har- ra) de „grote baas" ook werkelijk te vinden, dank zij haar moed en door zettingsvermogen. Maureen O'Hara wordt in deze film terzijde gestaan door MacDonald Carey. „Schrikbewind in Ocatilla" (Elec tro, Middelburg) is eveneens een film over misdaad, zij het van nog primitiever aard. Randolph Scott is de bekwame en altijd weer boei ende acteur, die ook in deze film 't recht doet zegevieren met behulp van zijn vuisten en een degelijk „schietijzer". Als veefokker Stewart wil hij rustig leven in het wanordelijke Oscatilla, maar als zijn broer, een jurist die hij had ontboden om orde in de chaos te scheppen, door de 'bandieten wordt vermoord is de maat terecht vol. Stewart gespt zijn revolver weer om en na een harde strijd, waarin zelfs gebruik wordt gemaakt van dy namiet, weet hg de orde te herstellen en de misdaden te wireken. Vanzelf sprekend worden er ook enkele aan trekkelijke meisjes belaagd, maar al les loopt goed af en de rust keert weer. Humor De Amerikaanse humorist „met de grote mond" Joe Brown is in lang niet op het witte doek verschenen, maar sinds loont is hij ween- actief. En hoe. In „Zaken zijn zaken" (Luxor, Vlis- eiinigen) Verkoopt hij onbenullige snuisterijen, maar op aandrang van zijn verloofde wil (hij iets groots ver richten en daarom gaat hij tractoren verkopen. Het lukt echter niet en ont goocheld keert hij naar zijn Sally te rug. Deze is inmiddels met een ander getrouwd. Geen nood, er is wel een andere vrouw, die zich met liefde over de arme handelsreiziger wil ontfer men (vooral als hij zgn ondanks veer tien tractoren op één dag verkoopt) Joe Brown neemt een bijzondere plaats in onder de Amerikaanse hu moristen, vooral door zijn geestige mimiek. Eddie Constamtine is bekend gewor den door de verfilming van Peter Oheyney's onnavolgbare detectivever halen. In Grand (Goes) speelt hij de rol van een vlieger in „Blake helpt een handje". Blake raakt tijdens zijn verlof altijd in wespennesten verzeild en ook nu weer. In Parijs helpt hij een filmster, diie van moord verdacht wordt, om de ware dader op te sporen en uiteraard gebeurt diiit niet zonder hachelijke avonturen. De film is niet alleen spannend, maar ook genoeg lijk want de regisseur heeft het ver haal met een parodistisch sausje over goten. Dond erd agcyclus De Zweedse actrice Greta Garbo heeft voor de oorlog vele triomfen ge vierd. Haar rol in „Koningin Christi na" (Electro, Middelburg) als vorstin van Zweden was een van haar succes sen. Christina doet afstand van de troon om met de ambassadeur van Spanje naar het zonnige zuiden te kunnen trekken, wat gedeeltelijk door snode intriges mislukt. Een romantisch ver haal waarin uitstekend wordt geac teerd. Daarvoor zorgen ook John Gil bert en Ian Keith. Een andere coryfee van toneel en celluloid, Sir Laurence Olivier, speelt de hoofdrol in „The baggars opera" de populaire schelmenopera van John Gay. Nu dus eens geen Shakespeare voor Sir Laurence, maar ook de rol van een zingende en vrouwen verlei dende struikrover gaat hem uitste kend af. Deze charmante film draait donderdagavond zowel in Grand te Goes als in Alhambra te Vlissingen. Een ton aan effecten en spaargelden verdwenen. Spaarbankkassier gearresteerd streek-Noord zijn, naar De Telegraaf meldt, gedupeerd door de 56-jarige effectenmakelaar M. de B. uit Krom menie, die door de gemeentepolitie van zgn woonplaats is gearresteerd wegens frauduleuze handelingen. De makelaar heeft bekend, gedurende de laatste acht jaar f 51.000.aan ef fecten en een kleine f 50.000 aan spaargelden te hebben verduisterd. De B. genoot een onbeperkt vertrouwen in Krommenie en Assendelft en had zitting in tal van bestuurslichamen. Als makelaar werd hij belast met de in- en verkoop van effecten. Hij hield de boeken bij van vele kleine zakenlie den. Als administrateur van een par ticuliere spaarbank zag hij zich de in- leggelden toevertrouwd, terwijl hij een aantal spaarbankboekjes onder zijn beheer had. De spaarbank, die tegen fraude is verzekerd en ook over be hoorlijke reserves beschikt, is thans door de Nutsspaarbank te Zaandam overgenomen. Zal Churchill het Lagerhuis verlaten? Volgens berichten te Londen zal sir Winston Churchill rich 30 november, zijn 82ste verjaardag, terugtrekken als lid van het Lagerhuis. In politieke kringen acht men het zeker, dat koningin Elizabeth hem in dat geval de hertogelijke waardig heid zal verlenen. Dit zou hem het recht geven zitting te nemen in het Hogerhuis. Staatssecretaris Höppener op Soestdijk beëdigd De nieuwbenoemde staatssecretaris van onderwijs,, kunsten en weten schappen, mr/R. G. A. Höppener, is gistermorgen door de koningin op 't paleis Soestdijk beëdigd. Bij beschikking van de minister van onderwijs, kunsten en weten schappen is mr. Höppener meer in 't bijzonder belast met de behartiging van de zaken, welke liggen op het terrein van de jeugdvorming en de volksontwikkeling, de lichamelijke opvoeding en de sport, de radio, de televisie en de pers. Ministershandeltje in kinderpostzegels. De uitgifte van de dertigste kindex- postzegelserie is gisterochtend offi cieel begonnen. Achter het loket van een geïmproviseerd postkantoor in museum Fodor te Amsterdam, had de minister van Verkeer en Waterstaat, mr. J. Algera, als de hoogst aanwezi ge P.T.T.-autoxiteit, plaats genomen. Hij verkocht de eerste, pas van de pers gekomen, series kinderzegels aan zijn ambtsgeniote, de minister van Maatschappelijk Werk, mej. dr. M. Ki'ompé. (Slot van pag. 1) is structureel, met andere woorden: is een vast aanbod op de arbeidsmarkt. En daarom mx>et hier 'n andere oplos sing komen. Bovendien, een streek die zoals Schouwen-Duiveland grondig op de .schop is geweest, is „model" gewonden en heeft in de eerstkomende jaren vrijwel geen en kel object meer, dat in aanmerking komt voor uitvoering onder de bepa ling van de aanvullende werkgelegen heid". Andere oplossing Een andere oplossing dus! Zij lean tweeledig zgn, namelijk: de mensen naar elders overbrengen, waar wèl voldoende werkgelegenheid is, öf zor gen. dat op Scihouwen-Duiveland meer werkgelegenheid ontstaat, waardoor deze mensen niet gedwon gen worden buiten hun eiland werk en woonplaats te zoeken. Het bLijkt nu al, dat industrie bin ten Zeeland grote belangstelling heeft voor het arbeidsoverschot op Schou wen-Duiveland, maar men zou van Zeeuws standpunt uit geredeneerd dit een verkeerde belangstelling kun nen noemen. Want deze industrie wil niet de werkgelegenheid naar het eiland brengen, doch integendeel er de mensen weghalen. Zo staan er voor deze winter weer verschillende wer vingsacties op het programma, o.a. van de Hoogovens in Umuiden, waar bij een woning in Heemskerk of om geving voor de betrokkenen tot de mogelijkheden behoort. Voorts is ook de Sclieepvaartvereniging Zuid uit Rotterdam actief. Zij stelt een pen sion-vergoeding in uitzicht en ook hier is te zijner tijd een woning niet uitgesloten. Een dergelijke migratie oplossing evenwel is minder fraai dan de tweede mogelijkheid, het scheppen van werkgelegenheid op-het eiland zelf. En ais we dan terugkeren tot het reconstructie-rapport Schouwen-Dui veland, dan vinden we daarin reeds vastgesteld, dat op dit eiland een uit breiding van de werkgelegenheid no dig is, welke volgens een globale be cijfering op gemiddeld 1,3% per jaar gedurende de komende vijftien jaar moet worden gesteld. Deze conclusie werd in 1953 neergeschreven en afge drukt, maar thans drie jaar later moet men helaas constateren, dal tot dusver van de uitvoering van deze reconstructie-gedachte nog niet veel is gekomen. Zijn voor de uitbreiding van de werk gelegenheid wellicht mogelijkheden bij de reeds op Schouwen gevestigde bedrijven Et is een bekende fabriek van bakkerij-grondstoffen, die het plan heeft om in de plaats van ves tiging zelf te verhuizen om daardoor een betere bedrijfsinrichting te krij gen. Maar daardoor alleen al wordt een hogere produktie bereikt, zodat op dit ogenblik uitbreiding van de werkgelegenheid niet noodzakelijk is en ook niet mag worden verwacht. Zijn er dan soms kansen voor de intensivering van het vreemdelingen verkeer Dat zou zeer toe te juichen zijn, maar toch mag men niet veron derstellen, dat daarmee het probleem van een te verwachten structurele werkloosheid kan worden opgelost. Eén oplossing De enige voor Zeeland reële oplos sing ook reeds aangegeven in het reconstructie-rapport zal dus zijn: „Er moet worden gestreefd naar uit breiding van het industrieel produk- tie-apparaat, waarbij met name aan dacht zal dienen te worden besteed aan de ontwikkeling van ambachtsbe- drijven tot klein-industrieën". Op deze reeds oude en voor de hand liggende conclusie willen wij nog eens met na druk de aandacht vestigen. In een slotbeschouwing komen wij daarop nog nader terug, nadat in een tweede artikel de situatie op Tholen is be handeld. In elk geval willen wij reeds nu aan het einde van deze eerste be schouwing vaststellen, dat het uur-U zo het al niet is aange broken voor Schouwen-Duive land toch wel zéér nabij schijnt! En dat derhalve dringend maatre gelen geboden zijn. Tenzij men de ontvolking van dit eiland als een niet te keren reali teit wil aanvaarden Egyptenaren schoten twee journalisten dood. Twee geallieerde journalisten een Fransman en een Amerikaan zijn, naar gisteren officieel werd mede gedeeld, in het gebied van het Suez- kanaal gedood. Het Franse ministerie van Defensie meldde gisteren, dat de Amerikaan Seymour van „Magnum Photos" en Jean Roy van „Paris-Match" door de Egyptenaren in de buurt van El Kan- tara, waarheen zij vanuit Port Said gereden waren, werden doodgescho ten. Kastekort bij veiling te Broek op Langendijk Bij de Langedtjker groenteveiling e Broek op Langendrjk is een kas tekort geconstateerd. Onregelmatig heden kwamen aan het licht tijdens ziekte van de betaalmeester H. P., die thans wegens een hartaanval in het ziekenhuis wordit verpleegd en niet kan worden verhoord. P. heeft 38 jaren de functie van betaalmees ter vervuld. Het bestuur van de Lan- gedijker groentenveiling heeft het accountantsbureau van het Centraal Bureau voor de veilingen opgedra gen, een deskundig onderzoek in te stellen teneinde een juist beeld te krijgen van het tekort, dat naar ver luidt in de duizenden guldens zou lo pen. Het bestuur zal zich beraden over de te nemen maatregelen. 58. Jimmy wilde zich" Juist op weg begeven om er gens een stuk touw op de kop te tikken, waarmee hij meneer Vetervalk uit de kerker kon halen, toen hij opnieuw voetstappen hoorde. Hij deed snel een paar passen terug, maar struikelde bijna over iets dat op de grond stond en dat hij nog niet had opgemerkt. Het was een pan hete soep of iets van dien aard. Hij be greep dat de vent van plan was geweest hun wat voed sel te brengen. Er lag een stuk touw naast, waarmee hij de pot met soep in de kerker had willen laten zakken. „Touw behoef ik in elk geval niet te gaan zoe ken", dacht Jimmy, maar hij liet het liggen waar het lag en hij drukte zich tegen de muur om niet direct in de gaten te lopen. De voetstappen kwamen nader bij en Jimmy dook wat in elkaar zodat hij zich achter het openstaande luik kon verschansen. De man blee sUl staan luisteren. „Tinus, waar zit je toch?" vroe hij ongerust. Jimmy hield zich doodstii, maar Tinu intussen een beetje bijgekomen zei op een klagerig toon: „Ik heb zo'n pijn in m'n hoofd, ikb-ben 2 zeker g-gevallenDe ander kwam nu snel nadei bij. Hen liep naar de plek waar Tinus probeerde over eind te krabbelen, maar voordat hij hem de helpen de hand had" kunnen bieden, sprong Jimmy als een katapult naar voren. En het volgende ogenblik kleefde zijn vuist tegen de kaak van de man, die later bleek „Kees" te heten. Nu, de stomp kwam flink aan. De vent wankelde, draaide een halve slag om en stortte achterover in het diepe gat van de kerker! Waar zijn onze schepen Aagtekerk 10 Marseille. AalsdJJk 11 Penang n. Kaapstad. Adlne 9 100 m. w. Ouessant. Aldabi 11 Rotterdam n. Rto de Janeiro. Almkerk 10 East-London. Aftnatd 27 Buenos Aires n. Rotterdam. Alphacca 14 Buenos Aires n. New York. Alphard 12 Bremen. Alamak 9 Montevideo n. Santos. Ameland 10 Kaapstad. Aninenjkerfc 10 Amsterdam n. Genua. Amsteikade 9 570 m. o. Asunsion Race. Amstelslot 12 Curacao. Arendsdijk 26 Los Angelos verw. ArkeJdljk 10 Priok. Atje Ray S. 9 52 m. nw. Ouessant. Averdijk 12 Houston. Ball 12 Ouessant n. Dakar. Bank a 9 Skage. Bloemfontein 11 Pt. Elizabeth. Blommersdijk 11 Albany. Bussum 9 Ouessant. Charts 11 Aruba. Colette 10 Rotterdam. Cottica 20 Madeira verw. Delfshaven 12 Rotterdam. Dongedijk 11 Rotterdam. Friesland 10 Ouessant. Gaasterland 11 Hheos n. Amsterdam. Gaasterkerk 11 Hongkong verw. Groote Beer 10 Rotterdam. Hera 9 Hamburg. Ivoorkust 11 Hamburg. Jagersfontein 10 Las Palmas. Johan van Oldebamevelt 18 Kaapstad. Kalinga 9 400 m. zw. Cocoseil. Kalydon 11 Maraeaïbo. Kara .12 Durban. Katelysia 9 70O m. n. Flores. Kinderdijk 10 Rotterdam n. New York. Korenia 10 Stockholm n. Rotterdam. Korovina 10 Aruba n. Landsend v.o. Kota Agoeng 11 Dakar. Kota Baroe 11 Lissabon n. Perz. Golf. Kryptos 11 Ornskoldsvik. Kylix 9 Punta Cardon n. Thameshaven. Langkoeas 11 Mauritius n. Napels. Leersum 9 170 m. z. Fayal. Lekhaven 10 New Orleans n. Antw. Lekkerkerk 10 Londen. Leopoldskerk 9 Mena al Ahmadi. Limburg 11 Tandjong Priok n. Singapore Lombok 9 Kaapstad n. New York. Maasdam 17 New York verw. Maashaven 11 Ouessant n. Las Palmas. Maaslloyd 12 Singapore. Mariekerk 12 Genua. Nestor 9 Paramaribo n. Amsterdam. Noordam 17 Rotterdam v. New York. Oldekerk 10 Penang ,n. Pt. Swettenham. Ootmarsum 10 Mobile n. Jacksonville. Oranje 13 Colombo. Oranjefonteïm 11 Amsterdam n. Hamburg Ouwerkerk 9 820 m. o. Madagascar. Parkhaven 11 Finisterre n. Antwerpen. Peperkust 9 Las Palmas n. Amsterdam. Purfina „Nederland" 9 45 m. o. Gibral tar. Rijndam 11 Rotterdam. Roepat 11 rede Mena al Ahmadi. Rotula 11 Curagao n. Stanüow. Senegalkust 9 180 m. no. Ouessant. Slbajak 21 Kaapstad. AMSTERDAMSE EFFECTENBEURS Stemming viel tegen, handel gering Nederland 1948 (3%) 86 86 Nederland 1955 (3%) 87% 87% Nederland 1947 (3%) 3 89% 90 Nederland 1937 3 86% 86% Dollarlening 1947 3 92 92% Investeringscertificaten 3 91% 91% Nederland 1962-64 3 91 90% Nederland N.W.S. 2% 67% Ned. Inddë 3937 A 3 88% 88% Grootboek 1946 3 86% Nat. Handelsbank 107 106 Ned. HandelmJj. 173% 171 A.K.U. 235% 230% Bergh's en Jurgens 270 269% Calvé-Delft 327 325 Kon. Ned. Hoogovens 315 310 Ned. Kabelfabriek 300 294 Philips 268% 261% Unilever 335 377 Wilto n -Felj enoord 329% 329% Kon. Petroleum Mij. 790 772% Amsterdam Rubber 75% 74 Holland Amerika Lijn 195% 194% Kon. Paketvaart 158% 156 Rotterdamse Lloyd 168 167% Ned. Scheepvaart Unie 170% 169% Stv. Mij. Nederland 198 196 H.V.A. 93% 90% Deli Mij. 101% 101% Bank v. Ned. Gem. 4% 98 99 Van Berkels Patent 124% 125 Centrale Suiker 208 207 Kon. Mij. De Schelde N.B. 211 210 Baltimore-Ohio 51% New York Central 39% Pennsylvania 23% 23% Anaconda 78% 77% Bethlehem Steel 169% b 168% General Motors 47 46 tt Intern. Nickel 105% 104% Kennecott 132% 131 Republic Steel 55% 55 U.S. Steel 72% 70% Shell Union 82% 82% Tide Water 40% 40 PREMIELENINGEN Amsterdam 1951 Breda 1954 Eindhoven 1954 Enschede 1954 's-Gravenhage 1962 I 's-Gravenhage 1952 II 94 101 93% 1. 92% 91L 93% 94 911. 89% 102 100% 101 L Stad Schiedam 9 Gibraltar n. Rotterdam, Stad Leiden 11 Rotterdam n. Hamburg. Sumatra 11 Bahrein. Tabinta 9 Hamburg n. Galveston. Tegelberg 12 Durban. Theobaldius 9 300 m. o. Zanzibar. Utrecht 11 Balikpapan n. Las Palmas. W. Alton Jones 10 Rotterdam. Waterman 13 Kaapstad n. Amsterdam. Willem Ruys 12 Dakar n. Kaapstad. Willemstad 16 Puerto Limon verw. IJssel 10 Rotterdam n. Philipsvüle. Zuiderkruis 25 Panamakanaal verw. Amsterdamse wisselmarkt CONTANTE PRUZEN Amsterdam, 12 nov. Londen 10.61 10.61%. New York 3.82%—3.88%. Montreal 3.96%—3.96%. Parijs 1.0805—1.0815. Brussel 7.60%—7.61. Frankfurt 90.72—90.77. Züricb 86.85%—88.90%. Zürich (vr. fres) 89.35%—89.40%. Stockholm 73.65— 73.70. Kopenhagen 54.91—54.96. Os lo 53.14%—53.19%. Milaan 60.55%— 00.60%. Japanse verr. dollar 3.76% —3.77%. Turkse verr. dollar 3-80% -3.803/4. VWW\\*WvVVWVV\^VV\iVV Rotterdam 1952 1 Rotterdam 1952 II Utrecht 1952 106% 107 BEURSINDICES 8.11 9/11 12lil Intern, concerns 277.10 280.61 274.43 Industrie 157.89 157.97 158A3 Scheepvaart 168 Al 172.50 171.12 Banken 126.63 125.99 125.00 Ind. fondsen 99.68 101.22 100.14 Algemeen 204.69 206.84 203.28 BEURSOVERZICHT Hoewel er van het politieke front tij dens het weekend geen verontrustend nieuws is gekomen, blijft de Amster damse effectenbeurs uiterst gevoelig. Zowel publiek als beroepshandel voelen er weinig voor omvangrijke zaken af te sluiten en het wekte dan ook geen ver wondering dat de handel uitermate be- beperkt bleef. Voor de Internationale soorten viel de stemming enigszins te gen. Kon. Olie bijvoorbeeld opende 22 punten lager op 768, tegen slot volgde een licht herstel tot 771%. Het hoofd fonds trok ook de andere internationale soorten enigszins mee, zo noteerde Phi lips als Unilever een achttal punten la ger, terwijl AKU ongeveer vier punten moest afstaan. Ook de scheepvaartsector moest $nig terrein prijsgeven, doch de verliezen bleven voor de actieve soorten beperkt tot een punt of twee. De Indonesische sector was nagenoeg op peil, doch HVA noteerde 2 lager. In aandelen Giessen's Scheepswerf mocht 's middags geen note ring gemaakt worden in verband met de voorgenomen uitbreiding van het aan delenkapitaal en uitgifte van een con verteerbare obligatielening. Guldensbe- leggimgen tenslotte stil en eerder iets luier met uitzondering' van de conver sielening 1947. Prolongatie 3% pet. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer P. V. d. SLUIS. In leven secretaris van de „Vlissingse Speel tuin Vereniging". Zijn nagedachtenis zal bij' ons steeds in herin nering blijven. HET BESTUUR. Heden overleed in het ziekenhuis „Bethesda", na een zwaar, doch ge duldig gedragen lij'den, onze lieve, zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader PIETER VAX DEB SLUIS, op de leeftijd van 53 jaar. „Hij is verlost, God heeft hem wel ge daan". Uit aller naam, J. M. VAN DER SLUIS—DE RIDDER. Vlissingen, 11 november 1956. Jacob Marislaan 30. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 14 nov. a.s. te 2 uur vanaf Jacob Marislaan 30. Heden overleed, na een zwaar, doch gedul dig gedragen lijden, onze lieve zoon, broer, zwager en oom PIETER VAN DER SLUIS, op de leeftijd van 53 jaar. Wed. W. VAN DER SLUIS—POST. E. SMIT VAN DER SLUIS. C. SMIT en kinderen. H. VAN DER SLUIS. A. VAN DER SLUIS BRUINOOGE en kind. Vlissingen, 11 november 1956. Heden overleed, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom PIETER VAX DER SLUIS, op de leeftijd van 53 jaar. Uit aller naam. Wed. DE RIDDER- VAN BELZEN. Koudekerke, november 1956. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geachte vriend en medewerker, de heer P. VAX DER SLUIS. Zijn nagedachtenis zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Mevr. Wed. M. VAN DE LINDE— REMUNSE. Fa. P. VAN DE LINDE ZOON en personeel. Vlissingen, 11 november 1956. Wegens sterfgeval a.s. donderdag 15 november na 12 uur GESLOTEN. Brood- en banketbakkerij firma J. W. v. d. LINDE Zn., Walstraat 98. Vlissingen. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante ADRIAN A MARGARETHA LOUISA KINGMANS, in de ouderdom van 72 jaar. Uit aller naam. Wed. A. A. v. d. LINDE —KINGMANS Vlissingen, 12 nov. 1956 Walstraat 98 boven De teraardebestelling zal plaatshebben op donderdag 15 november a.s. Vertrek Walstraat 98 des namiddags om 1 uur. Levensmlddelenbedrijf C. SMIT Spuistraat 70, woensdag 14 nov. van 12 uur tot 4 uur wegens sterfgeval Voor direct gevraagd mnl. en vr. kantoorbediende. Enige kennis van boekhou den en goed kunnende re kenen strekt tot aanbeve ling. Persoonlijk of schrif telijk aanmelden bij firma DEN HOLLANDER STEUTEL, Dam 2, Middelburg. 3e klas 533ste STAATSLOTERIJ HOGE PRUZEN 35.000 15013 5000 5581 2000 20234 1500 10578 15f 19541 ƒ400 1251 2959 3123 5009 5995 7854 8777 89 20182 200 1906 2536 3091 3801 3840 4729 4787 4960 497, SIi87m9?5iiooI2!2SPmI.S ««"xomTAi»; iSn H ggg H II gg IP IS OT05 SS igg l«u K i8S 31780 21966 19683 19925 20351 20871 21015 21121 21511 21608 t 10310 13002 14329 t PRIJZEN 1004 00S 026 045 052 102 176 204 242 262 292 313 343 392 424 478 512 532 592 602 626 673 687 689 708 733 736 759 763 831 853 872 942 994 2032 046 052 064 089 118 154 166 173 248 341 343 352 385 417 421 429 528 562 569 578 597 624 674 693 702 711 713 720 750 762 777 795 797 816 826 829 871 881 891 30u5 471 600 607 431 443 784 980 6U71 198 419 713 997 6007 608 609 620 638 641 687 818 838 839 036 113 140 141 142 152 357 183 207 288 301 313 319 347 369 398 517 556 558 627 638 677 684 688 696 770 798 809 823 882 900 914 921 934 958 089 096 100 112 114 140 144 183 189 217 233 271 300 310 316 367 398 415 476 509 524 532 551 553 642 660 692 723 727 750 842 852 864 910 928 982 063 078 094 134 158 210 219 223 242 7012 327 471 672 924 8010 222 489 727 994 9004 170 174 417 529 726 10030 284 45S 756 11092 241 254 015 070 128 149 16S 190 228 287 312 359 370 39S 412 422 428 443 454 461 486 489 491 523 527 568 579 624 648 716 725 740 770 849 S72 895 S99 921 01? 051 074 136 157 166 174 197 206 235 269 289 311 353 373 386 417 463 473 533 534 569 634 656 708 711 717 <64 836 861 864 874 890 893 924 940 017 043 088 0S9 092 118 140 167 169 217 247 309 320 328 330 385 393 397 420 431 440 44S 463 477 478 516 517 o64 588 594 653 664 671 703 716 739 806 810 849 871 963 968 993 049 074 0S2 112 138 175 202 233 291 303 353 357 376 392 394 401 433 503 528 534 541 551 588 629 676 754 <93 So6 SH8 972 976 981 989 043 141 148 170 192 201 203 227 233 296 339 354 373 440 45g 4?5j 519 522 533 589 593 634 644 675 687 I VAN 60 I 778 790 795 799 804 810 811 827 841 890 895 896 897 927 '932 960 969 974 978 12026 030 039 042 120 136 147 150 166 182 199 225 256 257 261 270 286 288 291 300 302 373 404 415 439 471 481 667 703 727 729 735 753 757 790 793 798 896 90S 940 9o9 963 971 978 939 '3064 094 105 123 161 180 205 238 246 289 I 319 323 331 384 407 424 432 472 473 480 I o26 565 570 593 602 649 658 664 665 669 672 678 730 742 799 801 851 S82 889 972 '4008 023 039 046 050 078 084 085 106 154 157 158 191 238 247 264 290 293 30S 332 350 359 364 396 477 483 494 511 519 520 o22 529 533 535 539 546 578 587 59S 609 627 632 639 677 690 704 734 767 789 801 841 864 866 879 906 916 943 953 28 2Ü6 089 136 180 182 210 212 SS 521 336 347 356 375 380 391 399 £9SSS:g..&s:s IS 9M S3 874 883 883 837 916 8992 999 966 067 073 124 148 150 167 169 175 19J 233 235 238 291 295 324 360 444 433 483 520 528 574 643 648 67] 677 687 69? 721 750 774 779 791 892 954 966 987 046 04< 0o5 On7 077 089 109 112 213 217 331 34' 351 366 37S 380 3S5 388 396 414 430 535 561 576 606 609 624 628 650 723 748 753 SU SIS S38 843 968 i929 049 059 071 227 249 268 276 305 322 328 33o 36 r 423 435 445 4*,8 474 435 494 496 503 5U 537 546 558 629 &6 639 'fl '44 </4 811 S24 S4S S58 871 874 8S2 883 918 939 940 972 993 J002 066 081 U4 164 182 187 193 204 2U 258 293 317 319 328 329 373 394 429 441 4o4 463 46S 496 54S 560 575 .">80 oSo ->S3 639 652 660 662 689 697 69S 718 I39 763 "3 792 802 812 837 842 851 899 926 047 102 H3 209 218 222 223 235 271 300 310 354 358 366 370 373 403 424 444 528 540 543 550 583 644 655 673 koq 733 749 756 77S 875 SS3 914 915 937 946 1003 029 034 108 126 155 166 179 182 '97 224 235 277 283 3S2 412 417 439 «- fio raa §5 Jü !ri 57è 937 90S 917 714 755 761 797 331

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 7