Fruitfee kreeg grootse ontvangst in de veiling te Goes AANLEG INDUSTRIETERREIN VOOR SINT-MAARTENSDIJK GEMEENTE KRUININGEN GAAT IN BEROEP BIJ DE KROON Terneuzen en de havens 532ste STAATSLOTERIJ 4e ki„ 14e lijst PROVINCIALE ZEEUWSE OOURANT WOENSDAG 12 SEPTEMBER 1956 „O, WAT BEN JE MOOI!".... Ziekenhuispatiënten deelden in de feeststemming De fruitfee, die dinsdagmiddag met haar gevolg een bezoek aan de Goese veiling bracht, waagde zich wel een beetje in liet liol van de leemv. Toen ze de afmynzaal binnenschreed zaten de banken vol met handelaren èn niet fruittelers, die ze zaterdagmiddag by haar ontvangst in het Goese stadhuis vriendelijk had gekapitteld over hun tot dusver nog te geringe me dewerking aan de fruitweelt. Maar de fruitmensen waren en dat moet tot hun eer worden gezegd sans rancune. Integendeel, met de veilings voorzitter, de heer J. Q. C. Lenshoek aan het hoofd, traden zy op hoofse wyze het lieftallige gezelschap tegemoet. Ja zij voelden zich zelfs vereerd met dit bezoek de voorzitter heeft het zelf gezegd! en het spon taan door de mannen aangeheven afscheidslied „O, wat ben je mooi!....", mag tocli zeker worden gezien als een uiting van hun diepste gevoelens! Bloemenhulde Na dit geestige woord, kreeg vice- voorzitter Nijsse, als enige vrijgezel in het veilingsbestuur, de gelegenheid om de fee een bloemenhulde te bren gen. De heer A. Vermaire, voorzitter van de fruitcorsocommissie, die hier na het woord kreeg vergeleek in een enthousiaste speech het komende fruitcorso met een schilderij, waarin tekening begint te komen. Hij dankte de voormannen uit de fruittelerswe reld voor hun medewerking en bond de telers op het hart te bedenken, dat wanneer zaterdag 60.000 mensen naar Goes komen zoals sommigen verwachten hiervan voor de telers een grote propaganda uitgaat. In een vlot speechje wekte ook de fee de mannen tot medewerking aan het corso op, waarna de heer Jac. J. de Witte namens de groot- en klein handel in fruit de fee niet minder dan 360 doosjes met het heerlijkste fruit aanbood, om deze aan de patiënten en het verplegend personeel van de bei de Goese ziekenhuizen te overhandi gen. Na een korte wandeling over het veilingcomplex en een ontvangst in de cantine, nam de fee afscheid om zich naar de ziekenhuizen te begeven, haar komst vele blijde gezich ten toverde. Ook vergat zy de gym nast Verrijzer niet, die zaterdavond by de demonstraties op de markt, een ongeluk had. Hij werd eveneens met bezoek vereerd en ook hij kreeg doos fruit aangeboden. Het veilingsbestuur weet zijn gasten uitstekend te ontvangen. De loper was uitgerold en aan de ingang stond reeds voor één uur het bestuur ge reed om het bezoek te verwelkomen. Na een langdurige bestuursvergade ring, zo werd ons vertrouwelijk mede gedeeld, was aan de vice-worzitter, ae heer C. Nijsse het enige be stuurslid in klederdracht de eer toebedeeld, als chaperon van de fee op te treden. Een taak waarvan hij zich voorbeeldig heeft gekweten. Toen de goede geest uit sprookjesland op de voor haar bestemde zetel had Elaats genomen, heeft voorzitter enshoek haar toegesproken. Hij sprak van de hunkering waarmee het gehele jaar naar de fruitfee 1956 was uitgezien. Dankbaar was hij voor haar komst maar ook voor haar goede zorgen toen zij nog door de boomgaarden zweefde, zij bezorgde de telers, on danks een winterse zomer, een goede oogst. En om de afwachten de houding van de kwekers tegen over het fruitcorso te rechtvaar digen, vertelde hy de fee van hun voorzichtigheid. Maar de voorzitter biechtte ook eer lijk op, dat de telers met het geregel de bezoek van de fee en een groeiend aantal hofdames, zadh op de duur toch niet meer aan het festijn zullen durven onttrekken. De gastheer tooi de de fee 1956 met de naam van een mooie zomerappel „Stark Earliest", de hofdames met „Beurré Hardy" en „Triomph de Vienn", terwijl de ove rige dames tot „Bonne Louisses" wer den gedoopt. De beer Stam benoemd tot opvolger dr. Van Anrooy. In wekelijkse radiorubriek. De heer H. Stam te Middelburg, dlreoteur van de Zeeuwse Muziek school, is benoemd tot opvolger van dr. Peter van Anrooy in de wekelijk se radiorubriek van de A.V.R.O. .In leiding tot het muziekbegrip". Voor de eerste maal kan men de heer Stam beluisteren in de uitzending van maandag 15 oktober, des avonds om tien voor zeven. Na een periode van- een jaar is thans weer in een vaste medewerker voor deze rubriek voorzien. Na het overlijden van de heer Van Anrooij werd deze inleiding wekelijks door verschillende personen verzorgd. Het ligt in de bedoeling van de heer Stam om de eerste uitzendingen spe ciaal te wijden aan de behandeling van de elementaire begrippen in de muziek, zodat de luisteraar hierin een inzicht kan krijgen. Na een korte on derbreking van het programma wil de heer Stam proberen te komen tot het instellen van een vragenbus. Drie auto's botsten in Oostburg. Op het kruispunt Brouwerijstraat- Prins Mauritsstraat te Oostburg bot sten dinsdagavond omstreeks 7 uur twee personenauto"^, resp. bestuurd door J. v. d. A. uit Nieuwvliet en G. H., tegen elkaar. Terwijl beide be stuurders stonden te discussiëren over de schuldvraag, kwam uit de Brede- straat een personenauto gereden, die door I. de H. werd bestuurd. Door krachtig remmen trachtte De H. een aanrijding met de even tevoren tegen elkaar gereden auto's te vermijden, maar door de gladheid van het weg dek slipte zijn wagen, hetgeen tot ge volg had, dat een derde wagen bij de botsing betrokken werd. C. S. uit Groede, een passagier van G. H., raak te tussen twee auto's bekneld, waar door hij een beenbreuk opliep. Dok ter G. U. M. de Bruickere verleende eerste hulp. Een BOEK over „ZR. MS. ULYSSES". Na 1945 zijn er vele boeken ver schenen over de oorlog ter zee, waar van sommige bijzondere vermaard heid kregen door verfilming, zoals de „Wrede Zee." Onlangs verscheen bjj Elsevier een soortgelijk werk in een voortreffelijke vertaling van Ton van Beers, namelijk „Zr. Ms. Ulysses" van Alistair Maclean. Het is de geschie denis van een bovenmenselijk-moei- lijke konvooitocht door de noordelijke zeeën naar Rusland van een schip met een bemanning, die over de grens van het menselijk uithoudingsvermo gen werd gedreven. De schrijver een jonge leraar in de buurt van Glasgow heeft in dit boek zijn ei gen ei-varingen verwerkt uit de tijd, dat hij bij de marine diende en een aantal konvooitochten naar Rusland meemaakte. Zijn werk is een boeiend relaas, dat in alle soberheid waar lijk heroiek is. In Engeland werd het populairder dan Monterrat's „Wrede Zee", en dat Is te begrijpen. Want in zekere zin is het direkter en pak- kender dan de „Wrede Zee". Daarom een boek dat men moet lezen! Zeeuwse elektrificatie vordert gestadig. Nu eerst de perrrons. De groep spoorweglieden van het bureau elektrificatie, die de afgelo pen maanden constant in blókken, palen en bovenbalken heeft gedacht, heeft maandag het Zeeuwse land voorlopig vaarwel gezegd. Het is de zogenaamde „groep Janse", die met de opbouw van de portalen op de vrije baan de trajecten tussen de stations klaargekomen is en thans weer naar zijn hoofdkwartier in Roosendaal teruggekeerd is. In verband met de werkzaamhe den aan de stationsemplacementen, waarvan de perrons verhoogd of zo als in Middelburg vernieuwd moeten worden, moesten de mannen met de portalenbouw in Middelburg en Vlis- singen nog even wachten. Aanvankelijk dacht men, dat dit ook bij het station van Goes het ge val zou zijn, maar op tijd is men hier nog met het werk klaargekomen. Wanneer men in de beide laatste stations zal beginnen, is nog niet met zekerheid te zeggen. Het „woord" is thans nog aan de draadtrekkerstrein, die zien alleen, 's nachts overde baan beweegt. De mannen op deze wagens zijn belast met het voltooien van de portalen, daar zij de onderdelen monteren, waaraan de diverse draden worden opgehangen. Hiermee is men reeds gevorderd tot Lewedorp. In de laat ste week van september zal de draad trekkerstrein tot Middelburg geko men zijn, waarna gedurende Tiet eer ste gedeelte van oktober naar Vlis- singen „doorgetrokken" wordt. Uiteraard zal deze ploeg de stations voorlopig moeten overslaan. Behou dens de emplacementen zal de draad trekkerstrein midden oktober met de werkzaamheden gereed zijn. Restauratie molen „De Hoop" De gemeenteraad van Tholen be sloot in de maandag gehouden raads vergadering voor de restauratie van de uit de 17e eeuw daterende molen „De Hoop" een bedrag van 13.000 uit te trekken. De mededeling van de voorzitter, burgemeester mr. A. J. van der Hoe ven, dat de molen zeer waarschijnlijk zal kimnen worden verhuurd ten be hoeve van de B.B., bracht de vraag naar voren, of het verantwoord is te restaureren, nu de kans bestaat, dat straks andere eisen gesteld worden. De voorzitter deelde mede, dat hier voor geen vrees behoefde te bestaan. KERKNIEUWS Gen. Synode der Chr. Geref. kerken De Generale Synode der. Chr. Ge ref. kerken heeft ds. J. H. Velema uit Apeldoorn gekozen tot voorzit ter. Tot assessor koos zij ds. J. C. Maris te Santpoort, tot eerste scri ba ds. I. de Bruyne te Rotterdam en tot tweede scriba ds. M. Draayer te Drachten Zij besloot haar arbeid over acht commissies te verdelen. De synode zal deze week tot vrijdagmiddag vergaderen en dan uiteen gaan tot de commissie, die benoemd is in de zaak van ds. P. Westerloo, gereed is met haar arbeid. Daarna zal zij weer bijeenkomen. Zij heeft langdurig van gedachten gewisseld over de kerk rechtelijke positie van een der afge vaardigde ouderlingen, omdat geble ken was, dat deze wel de gemeente als zodanig diende, maar in zijn ambt niet was bevestigd overeen komstig artikel 22 der kerkenorde. GEMEENTERAAD BESLOOT: Begroting-1957 sluit niet; steun van gemeente aan elektrificatie De raad van Sint-Maartensdijk be sloot in de maandag gehouden ver gadering onder voorzitterschap van burgemeester D. C. Bouwense tot de aanleg van een industrieterrein. Met het Kroondomein wordt de noodza kelijke huurovereenkomst voor de grond aangegaan, in afwachting van een mogelijke aankoop, terwijl B. en W. werden gemachtigd de nodige plannen voor te bereiden. Een verzoek van de herverkave lingscommissie Zeeland om bij te dragen in de kosten van de elektrifi catie van onrendabele gebieden, het geen voor de gemeente neerkomt op 47.940,werd ingewilligd. Wel werd de voorwaarde gesteld, dat deze oplossing inderdaad de goed koopste is en voorts dienen alle ge meenten van Tholen aan deze voor ziening mede te werken. Het verzoek betreft de aansluiting van 51 percelen op het elektriciteits net. De kosten van deze aansluiting bedragen gemiddeld 4700. De be langhebbende zelf moet f 400 per perceel, vermeerderd met f 40,per ha bijdragen; de rijksbijdrage komt neer op 42 percent, terwijl de provin cie en de n.v. PZEM zich bereid heb ben verklaard elk 10, dus tezamen 20 percent van de totale kosten voor hun rekening te nemen. Voor de ge meente blijft dus een bijdrage van 20 percent in de kosten over. Begroting '57 B. en W. boden de raad de gemeen tebegroting aan voor 1957. De begro ting vermeldt aan ontvangsten en uitgaven op de gewone dienst 428.834,68, waarin is begrepen een post voor onvoorziene uitgaven tot een bedrag van 6.185,30. De begro ting is evenwel niet sluitend met deze post onvoorzien, welke naar dc mening van B. en W. zeer miniem is. Als algemene uitkering uit het ge meentefonds is n.l. een subjectieve verhoging geraamd op 40.000, hetgeen dus neerkomt op een tekort voor 1957. De kapitaaldienst vermeldt aan ontvangsten 895.666,80 en aan uit gaven 1.907.310,94. Een nadelig slot dus van 1.011.643,94. De begro ting voor baten en lasten van het woningbedrijf sluit met een bijdrage van de gemeente in het exploitatie tekort van 3402,58 en de begroting van het wezen algemeen armbestuur met een subsidie van f 10.100,van de gemeente. De raad aanvaardde de wijzigin gen van de begroting 1955 en 1956 van het wezen algemeen armbestuur, waarbij de resp. subsidies werden vastgesteld op f 3074,24 en het subsi die voor 1956 werd verhoogd met 4864,80. Het verbeterde uitbreidingsplan werd voor kennisgeving aangeno men. Aangezien verschillende belasting verordeningen op 1 januari 1957 komen te vervallen werden zonder hoofdelijke stemming de volgende verordeningen ongewijzigd vastge steld: de verordening op de heffing van een straatbelasting, de besmet telijke zïektegelden en de parkeer- gelden. De opeenten op de grondbe lasting worden teruggebracht op de wettelijke maxima van 60 opcenten voor gebouwd en 30 opcenten voor ongebouwd. De verordening op de bezoldiging van de gemeentewerklieden werd dusdanig gewijzigd, dat alle bezoldi gingen thans één klasse hoger ko men. Een voorstel van het ministerie van sociale zaken om aan Th. Moer land steun te verlenen voor de op richting van een pluimveebedrijfje werd afgewezen. t De voorzitter deelde nog mede, dat op 1 september de technische schooi geopend is. Met de raadsleden zal binnenkort een bezoek aan de school worden gebracht. Z.P.M. vergaderde in Goes. De Zeeuwse Plattelands Meisjes kwamen dinsdagmiddag in „De Land bouw" te Goes bijeen onder leiding van mej. Truus Janse. Donderdag a.s. gaan de Z.P.M.-sters een reisje maken naar Amsterdam, waar enkele bezienswaardigheden be zocht zullen worden, o.m. Schiphol. Voorts werd het programma voor het winterseizoen besproken. Evenals verleden jaar zal men weer een hand- werkcursus organiseren. Enthousiast waren de meesten voor het voorstel van een der leden om een cursus te volgen in a.uto-kennis. Daar vele jon gedames reeds een rijbewijs bezitten, zou het voor hen bijzonder handig zijn als ze zelf in staat waren om klei ne mankementen aan een auto t.e ver helpen. Voor dit seizoen staat er ook een moedercursus op het programma. In oktober zullen de meisjes de nieuwe landbouwhuishoudschool te Kruinin- gen gaan bezichtigen. Installatie directeur r.h.b.s. Vrijdagmiddag a.s. om half drie zal de nieuwbenoemde directeur van de rJi.b.s. en m.s.v.m. te Middelburg, de heer E. Kuiper, in het gebouw aan de Sint-Pieterstraat geïnstalleerd wor den. Deze plechtigheid wordt verricht door dr. J. P. Chr. de Boer, inspecteur van het gymnasiaal en middelbaar onderwijs. Benoeming. De heer Th. Kamermans te Vlis- singen is benoemd tot administrateur bij de stichting Zeeland voor maat schappelijk en cultureel werk. Vergoeding stormvloed- schade riolering te gering. De gemeenteraad van Kruinïngen kwam maandagmorgen in openbare vergadering onder voorzitterschap van burgemeester A. Schipper bij een. Gelden werden beschikbaar ge steld voor de verbouwing en uitbrei ding van de r.-k. bijzondere school te Hansweert. Deze school zal hier voor grondig worden verbouwd en uitgebreid. Het bestaande gymna stieklokaal zal worden veranderd tot leslokaal, terwijl een geheel nieuwe centrale verwarming met oliestook inrichting zal worden aangebracht. De heer J. Hoogstrate (a.r.) had de indruk, dat het geraamde bedrag voor deze inrichting te laag zal blij ken te zijn. De voorzitter zeide, dat toch van de architect mag worden verwacht, dat hij een juiste raming maakt. De heer J. Witte (vrije lijst) zeide, dat vele architecten zich te ge makkelijk van hun opdrachten af maken. De leerlingen van genoemde school zullen na de verbouwing ge bruik maken van het gymnastieklo kaal van de o.l. school. Aangekocht werd het woonhuis met smederij aan de Hoofdstraat 38 van J. Lokerse voor de som van 12D0,Het perceel zal worden ge- Uitslagen van de Zeeuwse schapenfokdag te Goes. De uitslagen van de In Goes gehouden schapendag luiden als volgt: Tweejarige en oudere rammen: l. 227, eig. ir. A. E. Bruynlng, Goes; 2. 311, elg. M. A. Geuze, Oud-Vossemeer; 2a. 279, elg. R. C. Jansen, Oostburg; 3. 291, eig. L. Mesu, Oudelande. Rammen, geb. In 1955: 2. 336, eig. C. J. Zoeter, Ouwerkerk; 2a. 334, eig. P. Din- gemanse, Zoutelande; 3. 329, eig. J. de Pundert, 's-Heer Abtskerke. Ramlammeren, geb. in 1956: 2. 1723, eig. C. J. Zoeter, Ouwerkerk; 3. 190, eig. J. P. van Gorsel. Tholen; 3a. 180, eig. D. M. Rouw, Goes. Ooien met in 1956 geb. lammeren: 1. 3225. eig. C. J. Zoeter, Ouwerkerk; 2. 3208, eig. J. de Pundert, 's-Heer Abts kerke; 2a. 2933, eig. M. A. Geuze. Oud- Vossemeer; 3. 2803, elg. C. A. Dekker, Axel: 3a. 2927, eig. C. L. Geluk. Sint- Maartensdijk; 3b. 2935, eig. M. A. Geuze, Oud-Vossemeer, 3c. 3067, eig. Wed. J. Krijger, Nieuw- en Sint-Joosland. Ooien met ln 1956 geb. lammeren: 1. 3043, eig. J. Nieuwenhuijse, Lewedorp; la. 2989. eig. I. J. Risseeuw, Oostburg; 2. 2838, eig. D. M. Rouw, Goes; 3. 2932, eig. J. C. Ampt, Oud-Vossemeer; 3a. 3518, eig. M. C. J. Kosten, Oud-Vossemeer; 3b. 9848, eig. C. L. Geluk, Sint-Maartensdijk. Groepen ooien. geb. vóór 1955: 1. lnz. van J. Nieuwenhuijse. Lewedorp; la. Inz. van G. M. Geluk, Sint-Maartensdijk; 2. lnz. van L. Mesu, Oudelande; 2a. lnz. van C. de Jager, Lewedorp; 2b. lnz. van J. P. van Gorsel, Tholen: 3. lnz. van D. M. Rouw. Goes; 3a. inz. van Gebr. De Mil- llano, Waterlandkerkje; 3b. inz. van B. A. v. d. Slikke, Sluis; 3c. inz. van M. A. Geuze, Oud-Vossemeer. Groepen ooien, geb. in 1955: 1. lnz. van C. M. Geluk, Sint-Maartensdijk; la. twee inz. van A. J. E. Temmerman, Hoofd plaat; 2. inz. van C. de Jager, Lewe dorp; 3. lnz. van G. M. Geluk, Sint- Maartensdijk. Groepen ooien, geb. in 1955 (niet ge- lamd): 1. inz. van J. C. J. v. d. Velde, Kamperland; 2. inz. van M. A. Geuze, Oud-Vossemeer. Oooilammeren, geb. ln 1956, van één vader: l. twee Inz. van J. P. van Gorsel, Tholen; la. inz. van D. M. Rouw, Goes; 2. lnz. van L. Mesu, Oudelande; 2a. lnz. van B. A. v.' d. Slikke, Sluis; 3. inz. van M. A. Geuze, Oud-Vossemeer; 3a. Inz. van W. v. d. Endt, Goes. Algemene jaarvergadering Schoolmuseum Middelburg. Het „Schoolmuseum Middelburg" houdt woensdag 26 september a.s. in de grote zaal van het Schuttershof te Middelburg zijn algemene jaarverga dering. Na het huishoudelijke gedeel te, waarin de jaarverslagen van se cretaris en penningmeester, de begro ting 19561957 en de verkiezing van vier bestuursleden aan de orde komen, verzorgt de heer F. Hanneman, kunst historicus, een lezing over „Het zien van schilderyen". Deze lezing begint om elf uur een uur na de aanvang van de vergadering waarna 's mid dags om twee uur het marionetten theater van Bert Brugman een uit voering zal geven van Georges Bizets- opera „De Parelvissers". Aan deze vergadering is een uitge breide tentoonstelling van leermidde len verbonden, verzorgd door ver schillende uitgevers. sloopt door de tegenwoordige eige naar, waarna de gemeente de nieuwe rooilijn zal kunnen realiseren, terwijl een ruime bocht naar de Meidam zal worden gemaakt. Naar aanleiding hiervan maakte de heer Witte de opmerking, dat op verschillende plaatsen in de gemeen te de hoeken van de straten scherp zijn en geregeld stuk worden ge reden. In beroep zal worden gegaan bij de Kroon tegen de vaststelling van de vergoeding van de stormvloed- schade aan de straten en rioleringen. Deze vergoeding is door de minister van financiën naar de mening van de raad veel te laag vastgesteld. By de opgravingen is duidelijk gebleken, dat de oude rioolbuizen voor drie kwart vol zand zaten, dat zonder opgravingen niet kon worden verwij derd. Een verzoek van B. en W. om zrioh plaatselyk te overtuigen, werd door het ministerie niet ingewilligd. Lozing rioolwater In dit verband kwamen ook ter sprake de moeilijkheden over de lo zing van het rioolwater op de Wes- terschelde. Het is noodzakelijk dat de buizen door de zeedijk worden ge legd, doch hiervoor weigert tot nu toe de Provinciale Waterstaat toe stemming te verlenen. Het leggen van de buizen over de dijk is tech nisch onmogelijk. Hiertoe zou het water 9 meter opgepompt moeten worden. Volgens de voorzitter zal een keus gemaakt moeten worden tus sen twee mogelijkheden, of lozen in het polderwater, of door de dijk. Een eventuele zuiveringsinstallatie zou een bedrag van 1 miljoen gulden vergen. Dit is voor de gemeente niet te betalen. Met spanning wordt de oplossing van deze kwestie, waarbij zowel het Waterschap Kruiningen, als de Provinciale Waterstaat is be trokken, tegemoet gezien. Tot slot vond de plechtige afkondi ging plaats van de vastgestelde ver anderingen in de Grondwet. De heer P. Ars 7iit Borssele, eige naar van de beste koe in de produk- tielclasse, moclit uit handen van bur gemeester mr. W. C. ten Kateeen toisselbeker in ontvangst nemen bij de in Goes gehouden rundveefokdag (Foto P.Z.C.) (Slot van pag. 7) Terneuzen hebben zowel afzonderlijk als gezamenlyk tot heden vergeefs moeite gedaan ryk en provincie te bewegen tot een in principe toege zegde deelneming te besluiten", alaus schreven B. en W. in droeve bewoor dingen aan de raad. Ondertussen was men maar aan het praten gegaan over de oprichting van de N.V. met die instanties, die wel wisten wat ze wilden. Maar ziet: daar valt plotse- ling nit de lucht, een raadsvoor stel van B. en W., waaruit valt af te leiden, dat het ryk ten langen leste er van doordrongen is, tot er iets moet worden ge daan. En in het plechtig Neder lands der overheden delen B. en W. de raad mede, dat het in het belang van de gemeente Terneu zen is, dat door een principe-be sluit de weg wordt geopend tot een uiteraard breed en diep gaand overleg omtrent de voor waarden tot overneming van het beheer en de exploitatie van de haven van Terneuzen Hopelijk neemt de raad zonder al te veel discussie dit voorstel aan. Want eindelijk, het rijk heeft na het langdurig bellen van Terneu zen de deur opengedaan. En nu maar haastig naar binnen, want het is ondertussen al laat gewor den HOGE PRIJZEN 6000 5883 1500 6532 14094 18906 1000 2135 2248 8118 9831 14887 15002 20576 20666 21610 21856 21905 400 10804 12368 16318 17036 19955 1995S 20629 21527 200 1895 2478 3083 4604 5510 5910 5962 6288 7116 7172 7853 8461 9571 10506 11472 12070 12703 13057 13178 13718 13724 14770 15027 15245 15278 16073 17039 17814 18023 1862119341 21300 21980 PRIJZEN VAN ƒ80.— 1022 179 222 264 346 351 449 475 547 556 692 835 2006 111 115 149 187 194 337 471 513 562 640 734 786 812 3130 274 395 407 426 434 456 507 509 550 642 662 678 821 877 40S0 089 184 202 309 327 520 576 637 966 SOUS 065 093 175 230 298 341 426 496 552 577 610 625 673 721 S56 S59 877 952 6035 100 182 523 739 755 765 826 988 1173 347 4S9 863 899 932 936 953 8026 347 386 434 527 679 744 789 820 841 848 870 882 892 337 9051 176 296 357 369 500 504 518 533 618 12117 191 363 442 515 670 773 780 8 961 986 13046 055 102 101)52 144 157 318 345 368 375 389 425 433 522 642 652 754 783 795 825 934 11042 075 101 1S4 270 404 476 535 568 580 835 888 942 957 982 NIETEN 1011 013 024 030 059 083 135 168 169 226 235 243 261 278 453 494 507 558 590 621 652 754 787 802 855 886 905 909 913 950 952 956 2008 015 026 040 058 083 119 141 166 171 174 232 234 287 314 386 403 415 431 453 454 480 489 504 558 561 579 594 625 626 651 700 708 723 739 768 813 838 867 875 929 931 3028 055 134 141 162 165 191 219 239 242 246 266 389 475 500 510 543 591 602 606 617 644 649 676 725 743 757 773 774 814 839 887 917 996 4018 032 041 093 102 109 135 142 190 197 214 289 317 322 337 341 347 358 385 422 426 434 435 464 471 518 533 548 552 555 622 625 648 655 668 677 696 724 727 805 829 830 836 851 858 873 882 884 891 900 923 926 939 976 995 999 6004 029 047 072 074 077 086 096 100 107 122 132 148 155 412 429 506 514 531 561 600 619 632 694 696 709 711 714 785 857 SD5 929 933 993 0013 036 041 056 088 090 115 147 214 219 254 286 295 306 327 344 354 363 390 406 426 429 434 455 468 505 507 508 527 551 552 571 623 678 728 770 782 812 859 872 890 895 919 994 702U 025 027 067 081 082 140 168 187 190 196 221 228 237 264 278 283 305 323 390 44o 512 527 531 555 566 573 588 599 657 673 709 732 745 772 802 804 807 851 876 889 952 969 974 977 8011 019 038 042 112 118 123 131 1.1S 246 293 310 320 348 372 375 438 441 443 449 491 513 523 550 581 582 664 675 062 712 715 735 777 S05 807 811 837 860 897 938 90U9 014 021 033 040 047 056 066 068 076 077 113 125 134 148 149 188 208 229 244 252 291 311 337 349 351 385 393 406 44!- 524 528 529 536 599 621 625 626 627 652 667 716 763 795 839 868 883 889 907 943 952 973 989 10040 069 085 087 156 159 166 177 182 201 231 232 321 344 371 422 456 467 493 499 537 548 550 607 609 628 645 667 674 675 688 766 782 856 385 907 923 952 11003 013 014 023 047 059 100 123 158 165 174 179 211 237 256 277 319 320 336 355 403 432 448 460 499 544 574 576 578 590 874 3 298 314 329 469 534 14168 229 339 529 601 647 773 831 892 940 15078 144 251 398 735 910 946 16039 078 113 231 255 276 422 425 432 497 5S7 882 970 976 17046 058 059 076 097 110 169 43S 444 459 645 18003 192 310 372 436 459 475 496 724 725 931 977 18002 075 080 082 167 214 221 283 286 534 547 609 649 734 800 20035 037 101 155 167 249 357 362 523 778 870 21000 21073 094 131 217 325 385 415 514 522 530 559 847 872 935 956 627 648 658 667 718 737 743 754 768 788 804 833 851 863 928 929 978 991 992 12003 010 038 062. 092 114 198 239 254 293 344 385 407 408 411 449 489 532 587 613 617 622 641 645 652 654 681 693 715 722 728 774 803 305 810 812 837 885 892 896 939 978 13012 021 023 073 121 131 154 188 207 213 214 217 236 239 271 309 368 401 438 465 473 478 499 536 546 585 620 628 641 647 666 687 707 775 844 877 894 901 911 942 QnQ QA7 QQH QQO 14014 056 069 072 081 118 124 159 214 223 236 401 458 473 477 483 520 540 544 558 575 599 644 650 777 796 861 885 909 929 969 18008 031 041 045 051 138 158 179 259 260 317 320 392 397 480 488 493 523 538 534 554 557 575 589 590 607 727 797 810 833 853 861 937 16016 027 050 082 092 143 147 148 194 198 220 270 314 331 333 390 394 409 435 446 449 469 478 479 501 521 580 612 625 629» 659 810 903 930 962 969 17004 013 016 028 037 081 082 099 122 129 144 187 202 209 215 239 252 256 292 364 367 417 449 465 475 476 493 510 517 544' 545 561 580 593 598 601 610 616 617 648 661 663 680 856 894 926 936 954 955 958 18027 044 072 075 077 UO 124 139 262 284 289 323 327 330 384 398 454 462 477 512 517 518 532 539 543 576 584 631 640 652 661 676 734 737 802 810 838 867 890 919 921 941 19016 019 026 040 061 118 120 143 195 248 266 275 315 363 381 395 406 429 443 458 460 479 501 502 506 509 585 590 602 633 683 705 714 729 770 778 823 841 852 862 368 896 923 928 940 966 987 S0010 021 043 048 073 087 088 105 121 169 177 215 220 232 246 277 369 386 3S8 394 397 430 453 489 552 558 560 564 568 597 614 615 631 640 P54 656 697 727 734 748 759 818 866 953 963 994 21032 «64 083 088 090 13S 145 146 171 183 219 V? 249 264 302 335 355 448 451 500 526 o(3 579 638 681 692 747 755 781 788 791 846 851 889 922 925 931 942 948 951 984 Categorie prijzen van 200.5910 vervalt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 8