Zuid-Bevelandse rundveefokdag in Goes uitstekend geslaagd Zeeuwse Almanak AUTOMATISCH TELEFONEREN IN W. ZEEUWSCH-YLAANDEREN in HERFST- EN W1NTERM0DELLEN IN BRITANNIAGETOOND lacht u toe A.R.-BESTUURDERS HIELDEN IN HULST NAJAARSVERGADERING Agenda 2 PROVINCIALE Zi E E U W a O O U tc a. lv I WUENöDAG lü üh^uiiMtiiJiK 1956 „PRODUKTEN KUNNEN GOED MEE" Ook provinciale schapenfokdag trok grote belangstelling Voor de tweede maal achtereen mocht de heer P. Ars uit Borssele dins dagmiddag te Goes uit handen van de burgemeester, mr. W. C. ten Kate de grote zilveren wisselbeker in ontvangst nemen voor zijn achtjarige koe „Moortje", die opnieuw winnaresse van de produktieklasse op de Zuid- Bevelandse rundveefokdag werd. Het werd een hoogtepunt, van deze ge slaagde dag, waarin de Bevelandse rundveefokkcrs hebben getoond, dat hun fokprodukten goed mee kunnen, al was er in sommige rubrieken nog wel meer uniformiteit en kwaliteit mogelijk geweest. Ook de provinciale schapenfokdag, Welke gelijktijdig werd gehouden genoot een goede belangstelling. Be talrijke bezoekers hebben een uitstekend beeld kunnen krijgen van de stand van zaken in de Zeeuwse schapenfokkerij. De organisatoren hadden ook niet over gebrek aan belangstelling van de zijde der fokkers te klagen, wat betreft het aantal inzendingen. Er was een honderdvijftigtal stuks rund vee ter keuring aangevoerd en een ongeveer gelijk aantal schapen. In verband met dit grote aantal werd de flokdag ditmaal op de Grote markt gehouden, wat de overzichtelijkheid en aantrekkelijkheid zeker verhoogde. Het weer hield zich ook uitstekend, zodat alles een vlot verloop kon heb ben. Rand vier uur in de middag waren de keuringen afgelopen en nadat alle prijswinnaars (-essen) nog een ere rondje in de baan hadden gelopen, kon tot de prijsuitreiking worden Kampioen van de stieren werd de ko lossale Blltsaerd Knaap van de K.I.- vereniging „Naar Produktief Vee op de Bevelanden", terwijl de stier Peter, van mevr. wed. J. op 't Hof uit Wol- faartsdijk tot reserve-kampioen werd uitgeroepen. Bij de melkgevende kotóen ging het kampioenschap naar de bijna tien ja- Gecompliceerd ongeval nabij Kloetinge. Drie lichtgewonden. Maandagavond omstreeks negen uur deed zich op het viaduct bij Kloetinge een gecompliceerd verkeersongeval voor. Uit de richting Goes kwam een bestelauto, bestuurd door B. uit Goes, terwijl van tegenovergestelde zijde een vrachtauto van W. uit Borssele met een lading raamkozijnen naderde. B. zwenkte met zijn bestelwagen plot seling naar links en ramde- daarbij enkele raamkozijnen, waarna hij te gen het achterwiel van de vrachtwa gen reed. Vervolgens kwam de bestel auto zestig meter verder op het lin kertrottoir van het viaduct terecht. Op dat moment kwam ook uit de rich ting Bergen op Zoom 'n zware vracht wagen met aanhanger van Van Gend en Loos. Deze botste op de bestelwa gen, welke zwaar beschadigd werd. De heer B., evenals zijn ecfitgenote en de heer De L. uit Hansweert, die mede in de auto zaten, werden licht gewond. Na in het ziekenhuis ver bonden te zijn, konden zij naar huis worden gebracht. De rijkspolitie van Kloetinge en Kapelle stelt een onder zoek naar de schuldvraag in. rige Nora 13 van de gebroeders Rouw uit Goes, terwijl van de droogstaande koeien de vierjarige Nellie van de heer W. Minnaard-de Graag uit 's Heer Abtskerke de eretitel behaalde. Bij de schapen verkreeg de ram 277 van ir. A. E. Bruyning te Goes het kampioenschap van de rammen; 311 van de heer M. A. Geuze, Oud- Vossemeer werd reserve-kampioen. Het kampioenschap ooien was voor 3522 van de heer G. M. Geluk uit St.-Maartensdyk en het reservekam- pioenschap voor 9131 van de heer B. A. v. d. Slikke, Sluis. De rjjksvcetecltconsulent, lr. W. L. Harmsen met zijn staf droeg er ook weer toe by, dat het een geslaagde dag werd. Bij de aanvang van de keu ringen had burgemeester Ten Kate des morgens de fokveedag met een enkel woord officieel geopend. Afscheid penningmeester van Kinderzorg. Tijdens een bestuursvergadering van de Vereniging Kinderzorg is op hartelijke wyze afscheid genomen van de penningmeester, de heer C. C. Mantz, die de vereniging meer dan dertig jaar als zodanig nad gediend. De voorzitter, ds. G. H. van Willens- waard, dankte in hartelijke bewoor dingen de heer Mantz voor zijn uitste kende en toegewijde arbeid, verricht in dienst van vereniging Kinderzorg. Hij bood de scheidende penningmees ter een geschenk onder couvert aan. Daarna koos het bestuur tot opvol ger van de heer Mantz de heer A. C. Burger te Goes. De heer Mantz zal wel de „busjes-actie" van Kinderzorg blijven verzorgen. Voor „Ons Dorpshuis" in Anna Jacobapolder: 87.000 gulden Tijdens de speciale gemeenteraads vergadering van de gemeente Sint Philipsland, besloot de raad 87.000 beschikbaar te stellen voor de bouw van „Ons Dorpshuis" te Anna Jaco bapolder. Tevoren waren de grond wetswijzigingen op plechtige wijze afgekondigd. Er kon nog-niet worden overgegaan tot benoeming van een onderwijzer. Een nieuwe oproep is daartoe geplaatst. VOOR LOKAAL VERKEER Kort ceremonieel in Groede, Aardenburg en Hoofdplaat. Dinsdag is de telefooncentrale voor Aardenburg, Groede en Hoofdplaat geautomatiseerd. Daar mee is de automatisering van het telefoonnet in West Zeeuwsch- Vlaanderen, met uitzondering van de centrale te Oostburg, voor lo kaal verkeer een feit geworden. Ter gelegenheid van de automa tisering werd op het gemeentehuis te Aardenburg een receptie gehou den. Burgemeester J. M. A. C. van Don gen verbrak in de nieuwgebouwde centrale aan de Aardenburgse haven, in tegenwoordigheid vanen kele P.T. T.-functionarissen. de laatste contak- ten tussen het oude en het nieuwe net, waarna de burgemeester met zijn huis het eerste gesprek na de auto- matisex-ing voerde. Men begaf zich vervolgens naar het postkantoor, waar woorden van dank werden gesproken tot het bedie nend personeel van de handcentrale, die hierbij een stoffelijk blijk van waardering ontvingen. Dezelfde formaliteiten speelden zich af in Groede en Hoofdplaat. In Groe- VAN TOT KRAANVOGELS. Er zijn kraanvogels waargenomen in onze provincie! De heer J. Passe- nler zag zondagavond tegen half ne gen een 20-tal van deze vogels over Dombnrg trekken. Hij waarschuwde onze medewerker, Barend Zwerfmans, en de vraag is nu of er ook elders in onze provincie kraanvogels zijn waar genomen. BIETENCAMPAGNE. In Sas van Gent is er binnenkort weer volop werk aan de winkel. Om streeks 8 oktober start de bietencam pagne. Het te verwerken areaal zal als gevolg van het slechte weer van de afgelopen zomer echter heel wat minder opleveren dan het vorig jaar. Men schat het verlies op onge- MET KOFFIE Koffie met koek kregen ze tijdens de raadsvergadering in een West Zeeuwsch-Vlaamse gemeenteEen dienster bracht een enorme koffie kan binnen, zette een blik met koek jes op tafel en verdween toen weer discreet, nadat ze voor allemaal een kopje had ingeschonken. „Zet de kof fiekan maar achter de deur", riep de voorzitter haar nog na. Nadat er en'ge tijd fiks vergaderd was, kwam er een voorstel van de voorzitter om aan de tweede koffie- ronde te beginnen, waarop een der wethouders zich spontaan bereid ver klaarde de kan te hanteren. En zo gebeurde het, dat de wet houder, die tevoren nog in fél debat was geweest met diverse opposante raadsleden, even later voorkomend informeerde of de heren veel of wei nig suiker wensten te gébruiken Hier moge uit blijken, dat het aan beveling kan verdienen wethouders tot koffieschenkers te benoemen. Dat werkt verbroederend. veer 20 procent. Ook het suikergehalte zal aanzienlijk minder zijn. Men denkt begin december de gehele cam pagne te kunnen beëindigen. OP STAP. Twee paarden van de heer A. Klip per, landbouwer te Stavenisse, wil den blijkbaar wel eens alleen op stap. Vanaf de boerderij aan de Piloot(weg begaven de dieren zich in de richting van het dorp. Maar het bleef niet bij stappenDe snelheid van de paarden nam zienderogen toe en zij stoven letterlijk over de Stoofdijk heen. Plotseling zagen zij echter hun weg versperd door een combine en deze hindernis bracht het snelle tweetal weer bij hun positieven. Zij remden hun vaart af en konden tenslotte met gemak worden gegrepen en naar hun baas worden teruggebracht, 3000. Gisteren maakten wij melding van de geboorte van de eerste baby in de nieuwe Braakmanpolder. En al is deze rubriek dan geen overzicht van bur gerlijke standen, toch willen we van daag nog even stilstaan bij de ge boorte van een andere wereldburger, het zoontje van de heer en mevrouw G. Tramper uit 's-Gravenpolder, dat maandagavond het daglicht zag. Deze Jacobus Tramper was namelijk de drieduizendste baby, die dokter A. P. Kole uit Hoedekenskei'ke ter wereld hielp brengen. En ter gelegenheid van dit feit schonk dokter Kole aan me vrouw Tramper een taart. MEDAILLES. Hare Majesteit de koningin heeft een medaille beschikbaar gesteld voor de tentoonstelling van de Maatschap pij voor ooft- en tuinbouw, die 15, 16 en 17 september in Sluis wordt gehou den. Op deze fraaie bronzen medaille komt de beeltenis van onze koningin voor. Ook prins Bernhard en de com missaris der koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, hebben voor deze tentoonstelling een medail le beschikbaar gesteld, evenals bijna alle gemeentebesturen van de gemeen ten uit de streek. de werd de centrale door burgemees ter J. C. Everaars in bedrijf gesteld. Voor het personeel van Groede en Nieuwvliet werden op het kantoor enige taarten bezorgd en de heren ontvingen bovendien een rokertje. In Hoofdplaat hadden de Ingeze tenen een actie op touw gezet en zodoende konden na de automati sering aan de kantoorhouder, de heer Coppens, een elektrische klok, een rookstel en een paar zilveren kandelaars worden overhandigd. Het gezelschap in Aardenburg werd om half drie in de raadszaal ontvan gen. Aanwezig waren o.a. de colleges van B. en W. van Aardenburg, Groe de, Hoofdplaat en Nieuwvliet. Voorts de heer R. Diks, directeur van het te lefoondistrict Breda, de adjunct-di recteur, de heer R. Terveggen, en de heer W. J. de Rapper, administrateur, de heer De Waale, directeur van het postdistrict Middelburg, de secretaris van de Kamer van Koophandel te Terneuzen, de heer A. Hendrikse, en de kantoorhouders van de geautoma tiseerde gemeenten. Vooruitgang Nadat burgemeester Van Dongen zijn vreugde had uitgesproken over dc vooruitgang èn zijn dank Had ge bracht voor de prettige samenwer king met de dienst van de P.T.T., sprak de heer Diks een woord van dank tot de gemeentebesturen voor hun medewerking en tot de kantoor houders voor hun jarenlange trouwe dienst. Burgemeester Everaars gewaagde van de vooruitgang, die met deze automatisering voor West-Zeeuwsch- Vlaanderen is bereikt waarna de heer De Rapper een uiteenzetting gaf over de groei van het telefonisch verkeer vanaf het begin tot aan de automati sering. De nieuwe centrale Aardénburg omvat thans 318 aansluitingen, Groe de 205 en Hoofdplaat 104. Tot slot van deze bijeenkomst werd de film „De wondere weg" vertoont, die een beeld gaf van de perfectie van het telefonisch verkeer van Neder land met de rest van de wereld. In de avonduren werd in Oostburg een personeelsavond gehouden, waar bij o.m. een lezing, verduidelijkt met lichtbeelden werd gehouden door burgemeester Van Dongen. Ook een film over de pers- en propaganda- dienst van de P.T.T. stond op het pro gramma. P.ZI.M.-jubilaris ontving koninklijke onderscheiding. De heer Bek 40 jaar in dienst. Dinsdag vierde de heer K. Bek te Vlissingen, monteur-èlektriciën le klas bij de P-ZJ3.M. in het district Vlissingen, zijn 40-jarig dienstjnbi- leum. Des morgens werd de jubilaris met zjjn gezin ontvangen in de, con ferentiezaal van de Centrale Zgeland, waar hy werd toegesproken door de commissaris der koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, die in zyn kwa liteit van voorzitter van de raad van bestuur der P.Z.E.M. zijn dank uit sprak voor de door de lieer Bek be toonde ijver en toewijding. Hierna deed de commissaris de verheugende mededeling, dat de jubilaris is toege kend de ere-medaille in brons, verbon den aan de orde van Oranje-Nassau, waarna spreker de heer Bek het ere metaal opspeldde. „Ik hoop, dat U nog vele jaren uw krachten aan het bedrijf zal kunnen geven", aldus jhr. De Casembroot. Dit is niet onmogelijk; daar de jubila ris op 16-jarige leeftijd zyn intrede deed in het bedi^jf. Namens j de directie sprak bij ont stentenis \(an de directeur, de hoofd ingenieur ir. R. Froyen de jubilaris in hartelijke bewoordingen toe en prees de plichtsbetrachting van de heer Bek. Ir. Froyen dankte hem voor zijn aan het bedrijf bewezen diensten, waarna hij hem de draagmedaille, be horende b\j genoemde onderscheiding aanbood, benevens de bij deze gele genheid behorende gratificatie. Na mens het gemeentebestuur van Vlis singen sprak de burgeemester, mr. B. Kol'ff gelukwensen uit. De technische ambtenaar, de heer J. Vader, bood -hierna namens superieuren en colle ga's een blijvend aandenken aan, be nevens bloemen aan mevrouw Bek. De personeelsvereniging wenste bij monde van de heer J. J. de Kok geluk, eveneens onder aanbieding van een geschenk. Nadat de heer F. Steutel, als oud-collega, nog enkele oude her inneringen had opgehaald, dankte de heer Bek allen vroor de vriendelijke woorden en de hem aangeboden ge schenken, in het bijzonder de com missaris der koningin voor de hem verleende, onderscheiding. Des avonds kwamen vele collega's de heer Bek gelukwensen. NAJAARSSHOW IN VLISSINGEN 9> Beige en bruine tinten blijven favoriet. (Van onze redactrice) Ondanks het feit dat het najaars- modeseizoen pas begonnen is, bestond er grote belangstelling voor de mo deshow welke gistermiddag in de con greszaal van „Britannia" te Vlissin gen gehouden werd. Het was een met zorg en smaak samengestelde collec tie van najaars- en winterkleding met bijpassende hoeden; een collectie die een goed beeld heeft gegeven van het geen de Nederlandse confectie dc vrouw in het komende seizoen te bie den heeft. En daar zijn vele mooie dingen by! Het modehuis Bobbe leverde de kle ding, maiison Van Dalen zorgde voor de hoedjes, vier mannequins en 'n ex- plicatrice brachten de vele modieuze combinaties voor het voetlicht. Man tels die gematigd-wijd zijn, dikwijls met fraai bont gegarneerd werden en soms een originele stikselversiering hebben. Japonnen die veelvuldig een hoge taillelijn vertonen, de zogenaam de „prinsesselnn'.' die by een goede uitwerking heel mooi en bovendien af- kledend kan zijn; jurkjes welke nog de populaire H-lijn van vorig jaar ver tonen, maar gelukkig ook vele japon nen waarbij men de taille met rust, dat wil zeggen: op de natuurlijke plaats, heeft gelaten. Uitgaanskle- ding die meer en meer op de prakti sche eisen van deze tijd wordt inge steld en toch feestelijk blijft, en bij dit' alles een collectie hoeden welke vóór op het hoofd, vrij ver in het gezicht worden gedragen. Hoeden die zwaar der lijken dan het vorig seizoen en daardoor een indruk van warmte ge ven, hetgeen vooral het geval is met de kozakken-modelletjes die dit na jaar in de Parijse mode zo'n grote plaats innemen. De mantels, alle van Nederlandse bodem, vormden wederom het be wijs dat men 'in onze vaderlandse mantelindustrie het vak beheerst! Er waren een paar mooie exem plaren in lichtbeige met een don kerbruine bontgarnering; mantels in kleuren van lichtgrijs via nacht- Advertentie) Dit moderne damesweekblad brengt u elke week: levendige verhalen vrolijke kleuren uitstekende patronen gezellige rubrieken gratis adviezen en nu ook een Huisvrouwen Competitie met grote geldprijzen Waarom zoudt u het uitstellen? Morgen is deze krant misschien weg. Pak dus nu uw schaar en! knip de bon uit! BON NAAM: - STRAAT: - PLAATS: -- Noteer mij al» abonnee op Libelle I 30 ct per week i f 3.90 per 3 maanden Doorstrepen wat niet wordt verlangd. Invullen a.u.b. en in open envelop, waarop 2 ct postzegel, zenden aan Libelle, Nassau- plein 7, te Haarlem. Postgiro 268670. Libelle biedt u de ene verrassing na de andere Met causerie over het Deltaplan. In „De koning van Engeland" te Hulst hield dinsdag de Zeeuwse Vere niging van anti-revolutionaire ge meente- en provinciebestuurders haar najaarsvergadering. De voorzitter der vereniging, de lieer A. A. van Eeten, burgemeester van Nieuwerkerk, sprak een openingswoord en heette in het bijzonder de burgemeesters van Hulst en Clinge, resp. de heren A. L. S. Lockefeer en F. Verkauteren, wel kom. Nadat de jaarverslagen van secre taris en penningmeester waren voor gelezen, sprak de heer Van Eeten een woord tot de kiesverenigingen om deze op te wekken de vereniging meer steun te geven. De heren H. U. Bouwman tp Gryps. kerke, A. I. Catsman te Aardenburg, A. A. van Eeten te Nieuwerkerk en R. Zuidema te Goes werden als be stuursleden herkozen. In de plaats van de heer L. A. Verburg werd de heer J. van den Bos te Sint Annaland gekozen. Drs, F. W. Darker, hoofd van de afdeling economische industrialisatie van het ministerie van economische zaken uit Den Haag sprak vervolgens over „Economische aspecten van het Deltaplan", waarbij hij de Zeeuwse as pecten op dé voorgrond stelde. Drs. Dirker behandelde o.m. de economi sche structuur van Zeeland ten op zichte van het gehele land, waarbij hy er op wees dat zich in het westen een industrieel centrum ontwikkelde, dat op de bevolking van Zeeland een grote zuigkracht uitoefent. In tegen stelling tot elders is in Zeeland de agrarische sector nog de grootste, al dus drs. Dirker, die vervolgens met enkele cijfers het vertrekoverschot uit onze provincie illustreerde. Volgens de laatste volkstelling vertrokken 78.000 Zeeuwen, van wie er zich rond 50.000 in Noord- en Zuid-Holland vestigden. Er waren slechts 15.000 vestigingen in Zeeland. Mogelijkheden mede in het ka der van liet Deltaplan voor ves tiging van nieuwe industriën, of uitbreiding van bestaande, zag spr. voor Zeeland slechts in dè kanaalzone in Zeeuwsch-Vlaande- ren, langs het Kanaal door Zuid- Beveland en in Vlissingen. Naar de Provinciale schietwedstrijd In de uitslag van de zaterdag in Meliskerke gehouden schietwedstrijd is een fout'geslopen in de vermelding van de resultaten op de personele baan 50 meter: 11. moet zyn T. West- veer 44 punten, 12. J. Walraven, Mid delburg 44 punten en 13. H. Pierhage Middelburg, 43 punten. mening van drs. Dirker zal Zee land nog lang een agrarisch over wicht houden; ook na de voltooiing van het Deltaplan. Nadat de heer Dirker ook nog an dere, reeds meermalen belichte as- aspecten van het Deltaplan had be handeld, volgde een geanimeerde be spreking, waarbij nog eens geaccen tueerd werd dat voor de vestiging van nieuwe industriën ook de woning toewijzingen een belangrijke rol spe len Men was algemeen van mening, dat Zeeland stiefmoederlijk werd be deeld. De heer J. S. Hoek sloot de verga dering. In de middaguren bezocht men enkele bezienswaardigheden in Hulst en werd een excursie gemaakt naar het Land van Saeftinge. fstWVWWS Voor verder Zeeuws nieuys zie ook de pagina's 5, 7 en 8. Een strapless cocktailtoiletje uit de grote collectie geklede- en uitgaans- japonnen, getoond- op de tn Britan nia" te Vlissingen gehouden mode shows. (Foto P.Z.C.), blauw tot het nog steeds gevraag de anthraciet, maar de met bont af gewerkte jassen waren verreweg het mooist in deze collectie, al kan lang niet elke vrouw een derge lijke mantel dragenen betalen. De bei°;e tinten van het afgelopen voorjaar nebben zich met glans weten te handhaven; gelukkig, want waar om zouden we onze sombere winter nog kleurlozer maken met 'n donkere garderobe? Beige, zandkleur, tabaks- tint, lichtbruin zijn de dominerende tinten, dikwyls goed gecombineerd in jersey deux-pièces en japonnen, zoal3 in een heel lichtbeige jurkje met kor te mouw en vierkante hals, waarbij om het middel een brede zandkleurige gordel wordt gedragen. Mooi is opk de ietwat onbestemde tint, liggend tussen beige en grijs, die herinnert aan de kleur van de zee op een misti ge najaarsdag De tunieklyn, vorig seizoen nog in een ietwat experimenteel stadium, kroont nu goed tot haar recht in een zwart mohair mantelkostuumafge zet met gevlekt bont waarvan de kleuren corresponderen met het fijne verenhoedje. En eein goed voorbeeld van de momenteel in Parijs opgang makende modelynen is de uit één stuk .gesneden tabakskleurige japon van wol met zijde, waarover een kleine sohoudercape wordt gedragen. De vele geklede japonnen van deze show zyn bijzondere aandacht waard. Ze zyn er weer in de reeds bijna klas siek geworden vorm van gedécolle teerde japon met jasje, een combina tie die in vele kleuren en modellen gebracht wordt. Daarnaast zyn er uit- gaansjaponnen van fluweel: twee mooie exemplaren in donkerblauw, gecompleteerd door respectievelijk 'n eierschaalkleurig en een wit hoedje, en een graai avondkostuum van diep zwart fluweel, gegarneerd met een enkel byou, waarbij een zwart-witte pagodehoed wordt gedragen. Ook de overige uitgaans- en cock tailtoiletten, alle koit of half-lang, vaak vervaardigd uit stoffen met mé- talisé-effect en soms getoond in com binatie met bontmantel of bontstola, zyn goed gekozen; ze zyn praktisch en eenvoudig van lijn, en niettemin feestelijk en stijlvol. Deze modeshow waarbij pianist Leen Zietse de muzikale begeleiding verzorgde, en waarvoor het bloemen magazijn Witte en Zn. de zaalver siering had aangebracht, is gister avond in „Britannia" herhaald. Vergadering Zeeuwse vereniging fot bestrijding der t.b.c. De provinciale Zeeuwse vereniging tot bestrijding der tuberculose houdt op zaterdag 29 september om drie uur haar algemene vergadering'in de bovenzaal van het „Nederlands Kof fiehuis" te Middelburg. Aan de orde kómen het jaarverslag van de secre taris over 1955, de rekening en ver antwoording van de penningmeester over 1954 en 1955 en de jaarverslagen van de consultatiebureaus. Verder zal er een bestuursverkiezing gehouden worden. Aan de beurt van aftreding, maar terstond herkiesbaar zyn de he ren dr. G. Wagenaar te Goes, J. C. Kram te Kapelle en H. K. Michaëlis te Bruinisse. VANDAAG. Middelburg Electro: „Meisjes voor Tanger", (18 Jr.), 19 en 21.15 uur; Schouwburg: „De vijf Sulllvans (CF A). (a.l.), 20 uur; Molenwater: „Mi niatuur Walcheren", 9—23 uur. Vlissingen Alhambra: „De bandelozen" (18 Jr.), 19 en 21 uur; Luxor: Johnny knapt het op", (18 Jr.), 20 uur. Goes Grand: „De schrik der Sioux", (14 Jaar), 20 uur; Concert door „Ho sanna" op de Grote Markt, 20—21 uur; Vertoning van films op de Grote Markt, 21—22 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 2