Corry Schimmel zwom naar een dubbele zege in „Ronde van Sas" Rik van Looy gaf presentje aan Verplaetse NIEUWE NATIONALE RECORDS OP 10.000 M EN TIENKAMP AMSTERDAM, ELINKWIJK EN BW LEDEN GROTE NEDERLAGEN MAANDAG 10 SEPTEMBER 1956 PROVINCIALE ZEEUWSE COU RANT DESILLUSIE VOOR LENIE DE NIJS Middelburger Jan Dirkse - na Belg Bogaert - finishte bij heren als 2e VOOR HET SYMPATHIEKE ROBBEN-ZW EMSTERTJE Lenie de Nijs uit Hilversum is de tiende „Ronde van Sas" een desillusie geworden! Twee maal achtereenvolgens, in 1954 en 1955, was zij de snelste gebleken in deze traditionele zwemwedstrijd in Sas van Gent. Omdat zij tot de olympische kandidaten behoort, leek het er dit jaar aanvankelijk op, dat zij niet naar Sas van Gent zou kunnen komen, daar er voor de zwemstertjes, die moge lijk afgevaardigd kunnen worden naar Melbourne, een wedstrijdverbod is. Toch mocht zy tenslotte in Sas de twee kilometer gaan zwemmen, want voor haar stond er een beker op het spel. En zo sprong Lenie de Nys zaterdagmiddag omstreeks vyf uur toch in het water in Sas van Gent, tezamen met nog 27 andere zwemstertjes. Onder die 27 anderen was ook Corry Schimmel, een klein, pittig meisje van wie de Nederlandse zwem- wereld nog veel mag verwachten. Dat zjj voortreffelijk zwemt bleek ook ditmaal weer, want hoe Lenie de Nys ook tegensputterde, Corry Schim mel wentelwiekte soepel in een hoog tempo naar de finish en liet het Rob ben-meisje ver achter zich. En het werd een dubbele zege voor Corry Schimmel, want zjj bleek de twee kilometerruim vier-en-een-halve minuut sneller te hebben doorklieft dan de Belg J. Bogaert, die eerste by de heren werd. Direct na de start van de dames trokken Lenie de Nijs en Corry Schimmel naar voren. Aanvankelijk dicteerde het Hilversumse meisje het tempo, waarbij zij een voorsprong van ongeveer vijf meter kon nemen. Maar Corry Schimmel van „Het Gooi" (Bussum) ging al spoedig in de aan val, gleed langs Lenie en stond daar na niet meer toe, dat het Robben- meisje voorbij haar kwam. Inmiddels waren Tiny Lagerberg en B. Zweers, beiden van „Het Gooi'r, die aanvanke lijk ook in het kopgroepje hadden ge zwommen, op een tiental meters te ruggedrongen, een achterstand, die allengs groeide. Tenslotte bleek Lenie de Nijs niet in staat het hoge tempo van Corry Schimmel bij te houden, zodat het Bussumse meisje onbedreigd kon fi nishen. Lenie de Nijs werd dus twee de en Tiny Lagerberg kwam slechts twintig seconden na het Hilversumse zwemstertie binnen. Dit drietal bleek sneller te nebben gezwommen dan de snelste heer. De pas twaalf jaar geworden Ma rianne Heemskerk finishte als vierde, maar vanwege haar jeug dige leeftyd moest zy buiten me dedinging meezwemmen en werd dus niet geklasseerd. Ongetwy- feld is zy een veelbelovend zwem- stertje, want ondanks haar 12 jaren bleek ook Marianne snel ler dan de snelste heer. De plaatselijke favoriete Corry Me- lieste werd achtste en was daarmee het snelste Zeeuwse meisje. Bij de heren (die twee minuten later van start gingen) was er in de eerste kilometer een zenuwslo pend gevecht tussen de Belg Bo gaert, de Middelburger Jan Dirkse en de Brabander Van Poppelen, terwijl ook Piet van de Heuvel uit Breskens bij dit kopgroepje zat. Ongeveer halverwege de wedstrijd nam Bogaert echter een voor sprong en stond die niet meer af. Achter hem vochten Dirkse en Van Poppelen verbeten om de tweede plaats. Even dachten we dat Van Poppelen, die steeds door zijn trai ner Vriens luidkeels werd aange- moedigd, zou winnen, maar Dirkse hield het hoofd koel, bleek voor de eindspurt de meeste reserve te heb ben overgehouden en werd dus tweede. Uitslagen De uitslag luidt: Dames: 1. Corry Schimmel, Het Gooi, Bussum, 29 min. 35 sec.; 2. Le nie de Nijs, De Robben, Hilversum, 30.28 3. Tiny Lagerberg, Het Gooi, Bussum, 30.48; 4. B. Zweers, Het Gooi, Bussum, 35,01; 5. C. Baseliers, Het Gooi, Bussum, 35.55; 6. Th. Blonk, G.Z.V., Gent, 40.15; 7. L. Nuyten, De Krabben, Bergen op Zoom, 40.32; 8. Corry Melieste, De Bruinvis, Sas van Gent, 41.00; 9. Corry Voogd, Luc- tor. Middelburg, 41.47; 10. A. Jansen, De Schelde, Terneuzen, 42.02; 11. Le nie Kerkhove, Luctor, Middelburg, 42.37; 12. W. de Bruyn, De Bruinvis, Sas van Gent, 43.12; 13. Prancien Calliber, Luctor, Middelburg, 43.20; 14. R. Melieste, De Bruinvis, Sas van Gent, 44.1515. C. Broer, Ganze, Goes, 46.05. Heren: 1. J. Bogaert, G.Z.V., Gent, 34.14; 2. Jan Dirkse, Luctor, Middel burg, 34.44; 3. N. van Poppelen, De Krabben, Bergen op Zoom, 34.50; 4. P. Visscher, Het Gooi, Bussum, 35.12; 5. P. v. d. Heuvel, Scheldestroom, Breskens, 35.17; 6. A. Sampon, De Bruinvis, Sas van Gent, 36.24; 7. C. Wagenaar, S.Z.V., Souburg, 36.57; 8. T. Seynstra, S.Z.V., Souburg, 37.51; 9. R. de Braai, De Schelde, Terneu zen, 38.48; 10. C. v. d. Klooster, De Meeuwen, Amsterdam, 38.50; 11. J. Bloos, S.Z.V., Souburg, 39.20; 12. W. v. d. Steen, S.Z.V., Souburg, 39.22; 13. W. de Vries, De Bruinvis, Sas van Gent. 39.24; 14. P. Rotte, Luctor, Mid delburg, 40.08; 15. B. van Remortel, De Krabben, Bergen op Zoom, 40.11. Nieuwe Zeeuwse records op hordennummers Zondag is te Eindhoven een jeugd- interlandwedstrijd atletiek tussen jongens tot 21 jaar van Nederland, België en West-Duitsland en meis jes van Nederland en West-Duitsland gehouden. Tijdens deze wedstrijden hebben Willy Cijsouw en Hans Luit- wi'eler, beiden lid van het Vlissingse Marathon, Zeeuwse records verbeterd Willy Cijsouw werd eerste op het nummer 80 meter horden in een tijd van 11.9 sec. Dit betekende een nieuw Zeeuws record. Het oude record (12,1 sec.) stond eveneens op haar naam. Hans Luitwieler werd op het nummer 110 meter horden vierde in de tijd van 16,5 sec. Ook deze tijd betekende een nieuw Zeeuws record. Het oude re cord (17,2 sec.) stond reeds op zijn naam. Bij het verspringen werd Willy Cijsouw tweede met een sprong van 5,34,5 meter. Zowel bij de meisjes als bij de jongens eindigde Nederland op de laatste plaats. Opstelling Zwitsers team tegen Nederland De keuze-commissie van de Zwit serse voetbalbond heeft vijftien spe lers aangewezen voor de wedstrijd te gen het Nederlandse elftal, die zater dag 15 september te Lausanne wordt gespeeld. Het is de laatste jaren een gewoonte geworden van de Zwitsers om pas op de dag zelf de definitieve ploeg bekend te maken. Men mag echter aannemen, dat het Zwitsers elftal niet veel zal afwyken van de onderstaande opstelling: Doel: Pernumian (Bellinzona)aoh- ter: Kernen (Ohaux de Fonds) en Perruchoud (Lausanne Sports)mid den: Zurmuehle (Lugano), Vonlan- den en Waeber (beiden Lausanne) voor: Eschman (Lausanne), An- tenen (Ohaux de Fonds), Meier (Young Boys)Ballaman (Grasshop pers) en Riva (Chiasso) Reserves zijn: doel: pariier (Ura nia), achter: Dutoit (Servette); mid den: Roesch (Lausanne); voor: Pas- tega (Servette). Het is op deze foto duidelijk te zien, dat er zondagmiddag vele duizenden wielerenthousiasten naar liet Zeeuwsch-Vlaamse plaatsje Eede zijn gestroomd om daar de wielerkoers voor profs en onafhankelijken te zien. Het werd een spectacu laire wedstrijd, die tenslotte gewonnen werd door de Belg Verplaetse. (FotoP.Z.C.) Wie aan de weg timmert lieeftzegt men, veel bekijks, wie echter aan de Olympische wielerbaan bij Melbourne bouwt, kan onder zijn „publiek" ook persfotografen verwachten en dan, zoals de mannen op deze foto, in de kraat komen. Al lijkt dat wel zo, de Olympische wielerbaan wordt geen „latjesbaan". De houten bekle ding zal n.lmet een dun laagje ce ment worden bekleed. Puck Brouwer weer in vorm In de wedstryden om het nationale kampioenschap tienkamp, die op de Rotterdamse Nenijtobaan zijn gehou den, behaalde Eef Kamerbeek de ti tel met een totaal van 6509 punten. Dit is een nieuw Nederlands record. Het oude stond sedert augustus 1,936 op naam van R. J. Brasser met 6264 punten en werd tijdens de Olympische Spelen in Berlijn gevestigd. Wim Roovers van Thor (Roosen daal) vestigde in Rotterdam even eens een nieuw Nederlands record en wel op de 10.000 m Hij legde deze af stand af in de tijd van 30 min. 21,4 se conden. Het oude record stond op naam van Frans Kuenen (Sprint) met een tijd van 30 min. 31 sec. Dit record werd op 27 juni van dit jaar gevestigd in Rotterdam. Tijdens regionale atletiekwedstrij den in Den Haag, waaraan bijna 500 atleten deelnamen, heeft Puck van Duyne-Brouwer voor een verrassing gezorgd. Als oefening voor de aan staande wedstrijden in Londen en Glasgow liep zij op de 100 m mee. In Rotterdam had zij laatst een lichte dijbeenblessure opgelopen, maar dat zij nu weer snel en soepel over de baan ging bewees haar tijd van 11,6 slechts 0,1 boven het Europees reöord. Nederlands C-team tegen Zeeuws elftal De keuze commissie van de K.N. V.B. heeft het Nederlands C-elftal, dat op zondag 16 september te Mid delburg tegen het Zeeuwse elftal uit komt, als volgt samengesteld: Doel: Frijhof (MW); achter: Heerschop "(PSV )ën Rensen (PSV); midden: Kruijer (RCH), Van der Hoek (Fêyenoord, aanvoerder) en Storimans (NAC)voor: Dillen (PS V), Brooymans (Willem II), Sleven (VW), Van der Linden (DOS) en Carlier (Fortuna). Reserves zijn: Van Dijk (Sparta), Van Helden (NAC), De Bruin (NO AD) en De Kreek (Feyenoord). VV\\\VA\\\VVWVV\\VVWV Nog slechts vier clubs zonder verliespunten S.C. "Enschede doelpuntte weer vijf maal Na twee competitie-dagen zijn er in de ere-devisie nog slechts vier clubs over, die nog geen kleerscheu ren hebben opgelopen. MW, SC En schede, VW en Ajax zijn namelyk de teams, die beide wedstrijden in winst omzetten. De rest verspeelde inmiddels één of meer punten. En zo is er dus in de standenlijst al teke ning te zien. Er waren zondag enkele verrassende uitslagen te noteren. Al lereerst was daar Willem H, dat Am sterdam op eigen veld een 6—0 neder laag toebracht. Maar er waren meer clubs, die met grof geschut werkten. Feijenoord bijvoorbeeld won met 5 1 van-BVV, terwijl Sportclub Ensche de weer voor vijf treffers zorgde. Nu werd zowaar het op eigen veld spe lende Elinkwijk het slachtoffer: 1 5. Verrassend was verder, dat 3IW baas bleef over Fortuna (10), ter wijl GVAY met 32 van DOS won. Het spectaculaire duel tussen Sparta en Ajax eindigde in het voordeel van de Amsterdammers (12). Eindho ven en PSV verloren ook ditmaal weer, respectievelijk van WV (0 2) en Rapid JC (3—1). NAC en Noad tenslotte deelden de puntjes (32). WEDSTRIJDEN VAN DE DAG Ajax te sterk voor Sparta M.V.V. S.C. Enschede V.V.V. Ajax Willem II Feijenoord Fortuna '54 G.V.A.V. Sparta Rapid J.C. Elinkwijk Amsterdam N.A.C. Noad DOS P.S.V. ~.V.V. Eindhoven Er vielen gisteren op de tweede competitie-zondag van het voetbal seizoen weer enkele verrassingen te noteren. Daar was in de eerste plaats de wedstrijd AmsterdamWillem H. Met maar liefst 60 moesten de zwarte schapen in het Olympisch stadion in de Tilburgers hun meer dere erkennen! Het doel van Willem H is vrijwel gedurende de gehele wed strijd geen moment in gevaar ge weest, hetgeen voornamelijk toe te schryven is aan het feit, dat de voor hoede der Amsterdammers totaal de kluts kwyt was. Willem II daaren tegen combineerde er lustig op los en toén men de zwakke plekken in de Amsterdamse verdediging had ont dekt, was er geen houden meer aan. Een kwartier voor het einde had een vierde gedeelte van de 25.000 toe schouwers, teleurgesteld over de ver richtingen van hun ploeg, het stadion reeds verlaten. Stadgenoot Ajax bracht het er in de Maasstad heel wat beter af. Spar ta, de eftigè semi-profclub die zonder rugnummers speelt, werd met 21 geklopt. Hoewel de uitslag enigszins geflatteerd is, is de overwinning van de hoofdstedelingen toch verdiend. Terlouw, de stopper van Sparta, ver loor de Ajax-middenvoor Bleïjenberg praktisch geen moment" uit het oog. De ene keer, dat hij dit wel deed, bracht Sparta de nederlaag. Dit ge beurde tegen het einde van de wed strijd, toen iedereen zich reeds met een gelijk spel had verzoend. Dat Enschede dit seizoen weer hoge ogen gaat gooien, bleek gisteren in Utrecht. Elinkwijk viel ten prooi aan de schietlustige voorhoede der oos- teüjken, waarbij Abe Lenstra weer in Pirie blijft na Olympische Spelen in Australië Het is zo goed als zeker, dat Gor don Pirie na de spelen te Melbourne als emigrant in Australië zal blijven, aldus meldt de „Sunday Dispatch". „Ik heb niet te klagen over mijn atletiekloopbaan", aldus Pirie. „Dat ik wil emigreren houdt verband met het feit, dat er in Australië meer mo gelijkheden zijn voor een behoorlijk maatschappelijk bestaan dan hier". Massale belangstelling voor race in Eede In het Zeeuws-Vlaam.se grensplaats- je Eede, waar meer dan 10.000 wie lerenthousiasten waren samenge dromd, heeft de Belgische renner Ro bert Verplaetse een kostbaar pre sentje gekregen van zijn befaamde collega en landgenoot Rik van Looy! Het gebeurde zondagmiddag in het vijfde „Benelux-criterium", een weg wedstrijd over ongeveer 150 kilome ter voor profs en onafhankelijken. Er waren al ruim 100 kilometers onder de wieltjes doorgegaan, toen het in deze wedstryd eindelijk werkelijk tot spectaculaire uitbarstingen kwam en links en rechts klappen vielen. Want toen pas gingen de groten Van Looy, Gerrit Voorting, Schulte, Foré, Van Est om er enkele te noemen elkaar vinnig te lijf. En in die bewo gen slotfase van de strijd deed Ver plaetse ontstellend veel werk voor de Belgische sectie. Generaal Van Looy schonk hem daarom een ruime belo ning, want toen Van Looy in winnen de positie op de finish afschoot en de Nederlanders verslagen waren, hield hij in en liet Verplaetse als eerste over de eindstreep gaan. Vanzelfsprekend werd Van Looy tweede. Voorting fi nishte als derde. Zoals gezegd, het duurde lang voor het tot vuurwerk kwam. De 46 ren ners reden weliswaar van meet af aan een hoog tempo, maar meestal bleef het veld als een klit bijeenhan- gen. Na wat simpele gevechten om de premies, bracht Wim van Est in de vijftiende (van de in totaal 55) ronden eindelijk wat leven in de strijd door weg te spurten en circa 150 me ter te „nemen". Dat vonden Rik van Looy, André Vlayen, Noëll Forré en de Australiër Roger Arnolf al schoon genoeg en zij joegen het peleton op tot een wilde jacht. En toen ook Gerrit Voorting en Jantje Westdorp zich aan de kop gingen roeren was het spoe dig bekeken en werd ijzeren Willem weer „ingekapseld". Vervolgens probeerden Gijs Pauw, Jaap Bruggenkamp en Karei ïng- hels nog eens weg te komen, maar. door Schulte en ook Theo van Wij ehen sloeg het peleton al spoedig weer toe. Wim van Est hielp moe dig mee deze uitlooppoging on schadelijk te maken, want hij zag zijn eerste plaats voor een premie klassement in gevaar komen. Dus waren de drie dapperen spoedig weer ingehaald. Daarna was er weer enige tijd wei nig meer te beleven dan dat men af en toe, deels door pech deels tenge volge van de temposlag, renners het parcours zag verlaten. Maar eindelijk na ongeveer veertig ronden zorgde de Nederlander Suyckerbuyck voor 'n uitbarsting. Deze renner nam een aanzienlijke voorsprong, maar dat was kennelijk niet naar de zin van Rik van Looy, die onmiddellijk Forré en Verplaetse alarmeerde. Deze drie schoten als meteoren naar de inmiddels bijna „leegepomp- te" Suyckerbuyck. Van Est en Schulte, die blijkbaar de vaderlandse eer wilden verdedigen sloten ijlings een tweemanschap en stormden getweeën achter de drie Belgen aan. Daarachter kwam dan nog een klein groepje met onder meer Voorting. Maar omdat daarna ieder zijn deel wilde hebben van de premie regen, die in de slotfase op het veld dat. overigens tot 19 renners geslon ken was, neerdaalde, kwamen de versnipperde groepjes al gauw weer bijeen. Vlijmscherpe sprintjes van Ver- Slaetse, Voorting, Schulte en Forré akten vervolgens het peleton in tweeën. En deze situatie bleef tot aan het eind ongeveer gehandhaafd, want in de laatste ronde, bleek de zege in een sprint tussen negen man uitge vochten te moeten worden. De Bel gen bleken hierbij de sterksten, maar ook zeer taktisch en dus kon Rik van Looy nog de moeite nemen om in te houden en Verplaetse te laten winnen. Tot slot nog een extra applaus voor de renner Jaap Bruggenkamp die in de laatste ronden nog gauw even oversprong van de tweede naar de eerste groep. De uitslag luidt: 1 Robert Verplaetse (België) de 150 km in 3 uur 52 min. 7 sec. 2 Rik yan Looy (België) z.t.; 3 Gerrit Voor ting (Roosendaal) z.t.; 4 Gys Pauw (Utrecht) z.t.; 5 Noëll Forré (België) z.t.; 6 Wim van Est (St. Willebrord) z.t.; 7 J. Bruggenkamp (IJmuiden) z.t.; 8 Gerrit Schulte (Den Bosch) z.t. 9 C. Paymans (Tilburg) 3 uur, 52 min. 22 sec. 10 M. van Glerum (St. Willebrord) z.t.; 11 H. Brinkman (Overschie) z.t. 12 N. Koch (Utrecht) z.t.; 13 P. Peters (Haarlem) z.t.; 14 Jan Westdorp ('s-Heerenhoek), op één ronde; 15 Verhelst (Axel), op één ronde; 16 Van Wijchen (Goes), op twee ronden. De drie laatstgenoem de Zeeuwen liepen him achterstand op door pech. Samenstelling Nederands B-elftal Het Nederlandse B-elftal, dat za terdag 15 september te Arnhem te gen Zwitserland-B speelt, is door de keuze-commissie van de K.N.V.B. als volgt samengesteld: Doel: Feyt (Willem II); achter: Walhout (Noad) en Boskamp (Am sterdam); midden: De Kubber (Am sterdam), Van Bun (M.V.V.) en De Wit (Willem H); voor: Timmermans (A.D.O.) aanvoerder, Clavan (A.D. O.), Van Melis (Rapid J.C.), Schou ten (Feijenoord) en Moulyn (Feije noord. Reserves zijnPieters Graafland I (Ajax), Claus (Helmondia), 'Rutten (M.V.V.) en Schenkel (Volewijckers). een fantastische vorm stak. Met de regelmaat van een klok voerde En schede de stand op en tenslotte prijk ten er op het scorebord vijf doelpun ten voor de Enschedese ploeg. Elink wijk kon hier slechts één doelpunt te genover stellen. De wedstrijd werd in de beste verstandhouding gespeeld. Lange de lijn deed zich echter een inci dent voor. In het gras voor de overdekte tribune zaten verschei dene toeschouwers, die overlast bezorgden aan het publiek in de buurt. De waarschuwing van een controleur beantwoordde een jon geman met een flinke klap. Een politie-agent bemoeide zich met het geval, en een ogenblik leek het er op, dat een massale vechtpartij zou beginnen. Door stevig ingrjj- pen van een aantal andere politie agenten keerde de rust spoedig te rug. Feijenoord was de derde club, die voor een hoge uitslag zorgde. B.V.V. werd met 51 omver genaaid. De vreugde van de overwinning werd bij de Rotterdammers evenwel getem perd dooi' het verlies van linkshalf Van Woerden, die tengevolge van een ongelukkige botsing in een kopduel met één van zijn tegenstanders een zware hersenschudding opliep. Het staat wel vast, dat de Feijenoor- der geruime tijd niet zal kunnen spe len. Dit betekent voor zijn club een ernstige handicap, ook omdat vorige week doelman Van der Bijl voor en kele weken werd uitgeschakeld, toen zijn arm uit de kom schoot. Standenlijsten betaald voetbal EERSTE DIVISIE A. Alkmaar 2 2 0 0 4 5—2 HVC 2 1 1 0 3 6—2 SW 2 1 1 0 3 3—2 Xerxes 2 1 1 0 3 43 DWS 1 1 0 0 2 3—1 Limburgia 1 1 0 0 2 2—1 VSV 2 10 12 5—4 ADO 2 0 2 0 2 5—5 KFC 2 10 12 3—3 Volewijckers 10 10 1 3—3 Haarlem 10 10 1 2—2 Wageningen 10 10 1 1—1 Roda Sport 2 0 0 2 0 2—5 Emma 2 0 0 2 0 3—7 Graafschap 2 0 0 2 0 2—7 Helmondia 1 0 0 1 0 0—1 EERSTE DIVISIE B. Blauw Wit 2 2 0 0 4 8—2 Excelsior 2 2 0 0 4 4—0 H. DVS 2 2 0 0 4 6—2 SHS 1 1 0 0 2 3—1 RCH 1 1 0 0 2 2—1 Vitesse 2 10 12 7—4 Sittardia 2 10 12 4—4 AGOVV 2 10 12 4—5 Stormvogels 2 10 12 3—4 Volendam 2 10 12 3—6 DFC 2 10 12 3—7 Fortuna VI. 1 0 0 1 0 2—3 Rigtersbleek 10 0 10 1—2 Helmond 2 0 0 2 0 2—5 EDO 2 0 0 2 0 1—3 EBOH 2 0 0 2 0 1—5 TWEEDE DIVISIE A. Be Quick 2 2 0 0 4 5—1 Oosterparkers 2 2 0 0 4 7—5 Heerenveen 2 1 1 0 3 84 Rheden 2 1 1 0 3 6—4 PEC 2 1 1 0 3 6—5 Go Ahead 1 1 0 0 2 1—0 Leeuwarden 2 0 2 0 2 6—6 Vclocitas 2 10 12 3—6 Veendam 1 1 0 1 3—3 Oldenzaal 2 0 111 4—5 Zwartemeer 2 0 111 4—5 Heracles 2 0 111 3—4 Tubantia 2 0 111 3—6 Zwolse Boys 2 0 0 2 0 4—7 Ensch. Boys 2 0 0 2 0 2—4 TW EEDE DIVISIE B. Dosko 2 2 0 0 4 7—5 ONA 2 1 1 0 3 64 Wilhelmina 2 1 1 0 3 5—4 Hilversum 1 1 0 0 2 4—1 ZFC 1 1 0 0 2 3—2 RBC 1 1 0 0 2 1—0 Longa 2 10 12 64 Zeist 2 10 12 7—6 't Gooi 10 10 1 3—3 UVS 10 10 1 1—1 TOP 2 0 111 4—5 DHC 2 0 111 5—6 Baronie 1 0 0 1 0 2—4 De Valk 2 0 0 2 0 2—8 NEC 2 0 0 2 0 1—4

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 5