Leo Halle, „leeuw van Deventer" was een doelman van klasse is zijn Vrijheid waard Cees van der Zande werd eervol drager van oranje leiderstrui Een matig Mens BENELUX-R0NDE GAAT 20 JULI VOOR 7e MAAL VAN START 14 PBO V IV Cl ALB ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 20 JUNI 1956 In twee achtereenvolgende interlands hield hij een strafschop (door Ir. A. van Bmmenes) ENIGE TIJD GELEDEN werd te Arasterdam, in het bijzijn van 25.000 toeschouwers, een wedstryd gespeeld tussen oud-internationals van Ne derland en België en de mensen hebben daarvan naar hartelust genoten. Vooral de „echte" veteranen, zoals Kielt Smit, Frank Wels, Henk Pelli- kaan, Kees Minders en niet te vergeten Leo Halle, genoten de bewonde ring van het publiek, speciaal de „Leeuw van Deventer", die ondanks zyn vijftigjarige leeftyd nog tot spectaculaire reddingen in staat bleek. En juist het feit, dat Halle, de oudste speler van het veld, nu nog tot zulke prestaties in staat bleek, toonde overduidelijk aan, dat zijn spel vroeger van hoge klasse moet zijn geweest. Indertyd speelden in het toenmaals zeer sterke Go Ahead twee gebroeders Halle. Jan was spil en aanvoerder en de iets jongere Leo, die een paar jaar na Jan in het eerste elftal kwam, stond in het doel. Jan Halle is naar myn mening jarenlang de beste spil van Nederland geweest en voor zyn club was hy, mede doordat hij een uitstekend aanvoerder was, een kapitale kracht. In het Nederlands elftal kon deze technisqh en tactisch bekwame speler echter geen vaste voet krygen en slechts tweemaal heeft hy overigens nooit samen met Leo In de nationale ploeg gespeeld. Naar het scliynt had hy er de echte am bitie piet voor, misschien was hjj ook meer clubspeler. Met broer Leo is het anders ge gaan, maardat duurde nogal even. Het viel indertijd niet mee een uitstekende keeper als Van der Meu- len te verdringen en in feite kreeg men pas een ander toen deze zelf een eind had gemaakt aan zyn voetbal lersloopbaan. Enkele malen is hij echter verhinderd geweest. In 1926 was hij ernstig ziek en toen nam de AD O-er Quax een paar maal zijn plaats in. hetgeen een duidelijke ver zwakking betekende. Maar toen Van der Meulen in de cember 1938 voor de zware wed stryd tegen Italië wegens studie redenen verhinderd was, viel de keus op de toen 22-jarige Leo Halle. Die heeft daar in Milaan een schitterende wedstrijd ge speeld en slechts doordat de Ita lianen kort voor tyd een straf schop kregen, die niet te houden was, wonnen de gastheren met de voor ons eervolle cyfers 82. Na afloop van die wedstrijd waarin ook Beb Bakhuijs zyn debuut maakte heeft het geestdriftige, warmbloedige pubhek urenlang de Hollandse „portiere" (zoals men daar de doelman noemt) uitbundige ova ties gebracht, zo'n voortreffelijke indruk had zyn spel gemaakt. Hij heeft bijna zes jaren moeten wachten voor hij zijn tweede kans kreeg. Van der Meulen bleef tot 1934 zeker van zijn plaats en de ene keer dat hij door een blessure verhniderd was, in 1932 te Antwerpen tegen België, kwam de Feijenoorder Van Male onder de lat, waar hij het ove rigens voortreffelijk deed. Drie keepers In 1934 kwam men echter, na het bedanken van Van der Meulen, voor een acuut keepersprobleem te staan. Van Male werd de eerste keus, maar de K.C. was blijkbaar niet tevreden over hem en vooral het doelpunt, dat hij tegen Ierland doorliet, toen mid denvoor Moore hem met bal en al achter de lijn werkte, werd hem zwaar aangerekend. Vervolgens werd de Ajacied Keizer, die nota bene by het eerste elftal van Arsenal onder de lat had gestaan, uitverkoren, maar tegen Frankrijk faalde hij vol komen en bovendien was zijn opstel ling fout, omdat hij niet beschikbaar was voor de wedstrijden om het we reldkampioenschap, die in Italië zou den worden gespeeld. Voor dat toer nooi wees men niet alleen Van Male, maar eindelijk ook weer eens de in middels 28 jaren oud geworden Leo Halle aan. Algemeen werd aangenomen, dat hy tegen Zwitserland ons doel zou verdedigen, doch te elfder ure deed men een beroep op Van der Meulen, zodat men het eigenaardige geval kreeg, dat zich bij de twintig aan gewezen spelers maar liefst drie Wagtmans tweede in vierde étappe Ronde Zwitserland. De vierde etappe van de Ronde van Zwitserland, van Lausanne naar Grim- delwald over een afstand van 218 ki lometer is gewonnen door de Belg Plankaert in 6 uur 2 minuten en 50 se conden. Wout Wagtmans ging als tweede over de finish in 6.2.54. Het etappeklassement luidt verder: 3. Boni, Italië, zelfde tijd als Wagt mans; 4. Chiarlone, Italië, z.t.5. Strehler, 6.03.15; 6. Nolten, Nederland, z.t.; 7. Graf, Zwitserland, z.t.; 8. Jun- kermann, Duitsland, z.t.; 9. Reisser, Frankrijk, z.t.; 10. Rossello, Italië, z.t.; 37. Roks, Nederland, 6.05.35; 49. Van der Pluym, Nederland, 6.22.27; 50. Maenen, Nederland, z.t.; 51. Van Don gen, Nederland, z.t. Het algemeen klassement na de 4e etappe ziet er als volgt uit: 1. Boni, Italië, 26.24.13; 2. Strehler, Zwitserland, 26.24.30; 3. Plankaert, België, 26.24.35 4. Wagtmans, Neder land, 26.24.44; 5. Schaer, Zwitserland, 26.25.04; 6. Chiarlone, Italië, 26,25.28; 7. ex aequo Nolten, Nederland; Ros sello, Italië; Reisser .Frankrijk; Jun- kermann, Duitsland; en Graf, Zwitser land, alle 26.25.30; 34. Roks, Neder land, 26.33.41; 44. Van der Pluym, Ne derland, 26.44.42; 46. Van Dongen, Nederland, 26.45.01; 50. Maenen, Ne derland, 26.50.33. verbeterde record 200 meter vlinderslag. Tijdens internationale wedstrijden te München heeft Gyorgy Tumpek, de Hongaarse zwemmer, het Europese record 200 meter vlinderslag verbe terd en gebracht op 2 minuten 21,7 se conden. Het record stond op naam van de Duitser Manfred Maesel, die op 10 maart j.l. in Hof 2 minuten 24 secon den voor zich liet afdrukken. Het we reldrecord is in het bezit van William Yorzyk (Verenigde Staten) met 2 mi nuten 16,7 seconden. Tumpek doelverdedigers bevonden. De lange, slanke Van Male en de goedmoedige, stevig gebouwde Halle, die opvallend veel in eikaars gezelschap waren, konden aan de kant toezien, dat Ne derland met 32 van Zwitserland verloor. Men kan natuurlijk nooit beweren, dat de onzen met Halle wèl zouden hebben gewonnen, maar een feit is, dat men hem in het najaar van 1934 voor de wedstrijd tegen Zwitserland te Bern ijlings wel koos en dat toen Nederland met 42 zegevierde. Definitief Leo Halle, de „Leeuw van Deven ter" zoals men hem ging noemen, had zich zijn plaats eindelijk defini tief veroverd. Met zijn moedige, spec taculaire spel ontwikkelde hy zich tot een doelman van hoge klasse en in de suecessenreeks, die ons elftal speciaal in het seizoen 1935'36 boekte, had hij een groot aandeel. In dit glorieseizoen heeft hij een uniek record gevestigd door in twee achtereenvolgende internationale wedstrijden een strafschop te houden. Eerst deed hij dat in december 1935 te Dublin, waar hij zijn sportieve heldendaad een kwartier voor bet einde verrichtte, toen de stand 33 was. De bal werd keihard in de hoek geschoten, maar Leo wierp zich on vervaard in de modder en het be langrijke doelpunt was voorkomen. Zijn medespelers putten er zoveel moed uit, dat zij nog twee doelpunten scoorden, waardoor Nederland met 5 3 won. Enkele weken later, te Pa rijs tegen Frankrijk, verrichtte hij weer zo'n prestatie, al was die voor de uitslag Nederland won met 6 1 niet zo belangryk. In november 1937 stond hij voor de wedstrijd tegen Luxemburg in de voorronde voor het wereldkam pioenschap zijn plaats af aan zijn oude, zij het ruim drie jaar jongere rivaal Adri van Male en nu achteraf mag ik wel verklappen, dat dit be danken op verzoek van de Keuze Commissie geschiedde. Men wilde na melijk de eer aan hemzelf laten. Een nieuwe kans heeft hij nooit meer ge- kregen, maar over zijn aantal van 15 internationale wedstrijden mocht hij, gezien de omstandigheden, alleszins tevreden zijn. (Advertentie) valt niet op, juist doordat hl] matig is. Maar één on matige, die zichzelf tot een overlast* maakt voor zijn omgeving, blijft nog tijden lang het onderwerp van gesprek. De enkeling, die soms eens wat te diep in het glaasje kijkt, doet daardoor een boel kwaad; hij is de beste handlanger dier lieden die ons allen van een deel onzer vrijheid willen beroven door drankverbod of accijnsverhoging. Want hij vergeet: alleen een matig mens PUBLICATIE VAN HET CENTRAAL CEDISTILLEERDBUREAU SCHIEDAM Derde toneelschool komt in Arnhem. Nederland zal binnenkort een derde toneelschool rijk zijn en wel in Arn hem. Het voorlopige comité, waarvan prof. dr. W. Asselbergs voorzitter is en waarin tal van notabelen uit het oosten des lands zitting hebben, heeft vérstrekkende financiële toezeggin gen gekregen vaii rijk, provincie en gemeente, dié het mogelijk maken nog dit jaar met de cursussen te beginnen. Directeur van Nederlands derde to neel wordt de heer Ben Groenier. De school zal uiteraard verbindin gen onderhouden met de toneelgroep „Theater", die garant is voor vakkun dige leerkrachten, maar is toch be doeld om in ruime zin in de behoefte van het Nederlandse toneelleven te voorzien. Daarbij huldigt men, dat de toneel spreiding op den duur alleen kan sla gen, indien het toneel kan wortelen in de streek, waar de gezelschappen zyn gevestigd. Bovendien bestaat er op het gebied van toneel een spanning tussen vraag en aanbod en acht men het hoog tijd ook op zoek te gaan naar' talenten buiten de randstad Holland, die min stens 90 procent van de leerlingen van de Amsterdamse toneelacademie le vert. Men zal ook regisseurs opleiden voor het amateurtoneel. In principe is [hierover reeds overeenstemming be reikt met de Nederlandse Amateur Toneel-Unie (NATU). t Halve Maantje promoveert naar tweede klasse Na vier achtereenvolgende malen afdelingskampioen in de 3e klasse zuid te zijn geworden, is het de Goe- se tennisclub 't Halve Maantje dit maal gelukt naar de 2e klasse te promoveren. De laatste promotie wedstrijd 't Halve MaantjeH.T.C. C. I (Eindhoven) eindigde in een 6- 2 overwinning voor 't Halve Maan tje. De uitslagen luiden: Dames enkelspel: Mevr. Hoogendoornmej. Mole naar 36, 36; mevr. Schuringa mevr. Jonker 2—6, 36, 64. Heren enkelspel: W. van HeelL. Prenger 61, 60; J. van der FeenH. Uyen- kruyer 63, 60. Gemengd dubbelspel: Mevr. Hoogendoorn en de heer van Heelmevr. Jonker en de heer Prenger 97, 62; mevr. Schurin ga en de heer Nordlohnemej. Mo lenaar en de heer Visscher 6—4, 6 2. Dames dubbelspel: Mevr. Hoogendoorn en mevr. Schu ringamevr. Jonker en mej. Mole naar 26, 36. Heren dubbelspel: De heer Van Heel en de heer Van der Feende heer Uyenkruyer en de heer Visscher 61, 63. Officieel Tsjechisch team naar T.T.-races Assen Het officiële Tsjechische motor team. dat voor het eerst in de ge schiedenis van de Asser T.T.-races, aan de grote prijs van Nederland van de K.N.M.B. zal deelnemen, is thans samengesteld. Uit Praag is bericht ontvangen, dat in de 500 cc klasse op Jawa zullen starten Frantisek Stast- ny, Gustav Havel. Frantisek Helikar en Miroslav Cada. In de 350 cc klasse komen uit Frantisek Stastny, Gus tav Havel en Miroslav Cada. Voor de CZ-OHC zullen in de 125 cc klasse starten Vaclav Parus en Frantisek Bartos en in de 250 cc klasse Jiri Kostir en Frantisek Bar tos. De Tsjechen komen met een groep van twintig personen reeds 25 juni en blijven tot 2 juli. Zij hebben domicili gekozen in Gieten. ZOEKPLAATJES VOOR PASSAGIERS Feestelijkheid bij start en finish Juist vandaag over een maand op 20 juli zullen op de Markt te Ber gen op Zoom weer tientallen auto's, moteren en scooters van start gaan voor de bekende Beneluxronde. Deze ronde, die nu reeds voor de zevende maal verreden wordt, heeft zich onmiskenbaar in binnen- en buitenland een reputatie verworven. Evenals vorig jaar hebben de organisatoren weer een route uitgestippeld, die de deelnemers door de mooiste streken van de Benelux-landen zal voeren. In 1955 toerden de talrijke automobilisten en motor- en scooterberijders eerst door België en Luxemburg cn maakten daarna pas een nog lange tocht door zuidelijk Nederland. Ditmaal zal de rallye-karavaan echter eerst door Nederland kruisen en daarna in België en Luxemburg op de weg verschynen. In grote lijnen is de route als volgt vastgesteld. Na de start in Bergen ©p Zoom zullen de deelnemers via Bre da, Oosterhout, Waalwijk, Heusden, Zaltbommel, De Bilt en Soestdijk de Veluwe bereiken. Pittoreske plaatsjes als Putten, Garderen, Uddel, Hoender- lo en Deelen liggen daar in de route Daarna rijdt men via Arnhem, Nijme gen en Eindhoven naar de Nederlands Belgische grens, die bij Budel gepas seerd wordt. In België zullen onder meer Hamont, Lozen, Bree, As, Bil- zen en Tongeren met de Benelux-ka- ravaan kennis maken. De route loopt verder onder meer langs Grosbous, Luxembourg, Moesdorf, Clervaux Stavelot, Hody, Neuville, Diest, Oost- malle, Wuustwezel, Aehterbroek, waarna bij Putte weer de grens wordt gepasseerd. Via Hoogerheide, Kor- teven en Goes bereikt men dan Mid delburg waar de finish zal zijn. De organisatie voor de zevende Be- nelux-ronde is ditmaal in handen ge legd van een werk-comité, waarin be halve leden van de MAC Seheldegou- wen zitting hebben functionarissen van de Provinciale WV, van de WV te Bergen op Zoom en van andere in stanties. Ditmaal verleent het Bene- lux-comité te Dèn Haag zijn mede werking, terwijl ook vele firma's hun medewerking zullen verlenen. De zevende Benelux-ronde is op tal van punten aantrekkelijker gemaakt voor de deelnemers. Zo is er bijvoor- Het licht ie slecht, het regent pijpestélen en er wordt niet ge- tennist. Maar, zoals de foto laat zien, zitten er toch reeds en- §f ee hele toeschouwers onder para- phi's op de tribune van het M Wimbledonstadion en staren H naar ae tent, die de baan tegen de regen beschermt. Zij hopen H dat het weer nog zal vertinde- ren voor de match tussen En- geland en Amerilta in het kader van de Wightman-cup, gaat sj beginnen. llllllllllllllllllll|[||||||llllllllll!l!l[||lllllllilllllilllll[||||||l!ll[|||||l!lllllll Gordon Pirie verbeterde wereldrecord 5000 meter. De Britse atleet Gordon Pirie ver beterde tijdens internationale atletiek wedstrijden te Oslo het wereldrecord over 5000 meter. Pirie legde de 5000 meter af in 13 minuten 36,8 seconden. Het wereldrecord staat op naam van de Hongaan Sandor lharos, die op 23, oktober 1955 te Boedapest de 5000 me ter in 13 minuten 40,6 seconden liep. Uitslagen van de Zeeuwse zomeravondvoetbalstrij d. De uitslagen van de Zeeuwse zo meravondvoetbalcompetitie geduren de het tijdvak 11 tot en met 16 juni luiden als volgt Goes: Gem. WerkenPTT 70; Ty po'sWZB 07Keuringsd. Zeeland —Ford 4—1. Middelburg: Pingelaars-Focus 43. Sas van Gent: SVGSasse Boys 4 0; Sas—CBS 1—3. Vlissingen: groep I: WWGPC 0 3; PVS I—Coal 11—4; SBLV—VAW I 05 (regl.)groep IE: VAW H— Coal 52 H 50 (regl.)MWKVAW Hl 5—3. Waterpolocompetitie. In de 2e klasse F van de landelijke waterpolocompetitie, de afdeling, waarin Bruinvis uit Sas van Gent uit komt, werden de eerste wedstrijden gespeeld. R.Z. P.C. kreeg in eigen bad een stevige 16 nederlaag te slik- kenij van Z.P.B. en D.V.Z. stuurde Surae met een 41 nederlaag naar Breda terug. In de 3e klasse M deelden R.E.S. en Baronie eerlijk (11), maar dit ene puntje was voor R.E.S. genoeg om de leiding te nemen. OLYMPIA'S TOER DOOR NEDERLAND Succesvolle vlucht van 150 km zeker beslissend voor eindzege! DE 22-JARIGE CEES VAN DER ZANDE uit Halsteren, de „Zeeuwse" Brabander, heeft dinsdagmiddag na afloop van de vijfde etappe van Olym- pia's Toer na een geslaagde vlucht de oranje leiderstrui om de schouders mogen trekken. En met ereWant ook al zou Krijn Post niet zijn afgestapt in de 158 kilometer lange rit van Den Bosch naar Wassenaar, dan nog zou hij de eerste plaats in het algemeen klassement verspeeld hebben aan de renner van de Zeeuwse wielerclub „Theo Middelkamp" uit Goes, die na een succesvolle vlucht van bijna 150 kilometer als derde achter Jan Rol uit Alkmaar en Schalk Verhoef uit Rotterdam over de finish van de Wasse- naarse wielerbaan „Duinhorst" snelde. De kans, dat Cees eindwinnaar van de toer wordt is groot, want zijn voorsprong op nummer twee, Leo van de Brand uit Schijndel, bedraagt drie minuten en één seconde en deze voor sprong zal hij tijdens de ip9 kilometer lange rit naar Amsterdam op de laatste dag tezamen met zijn ploeggenoten Jaap Huissoon en Bram van Sluis met alle macht verdedigen. De pessimisten, "die geen strijd meer hadden verwacht, hebben ongelijk ge kregen. Alles wat de renners in de vier voorgaande dagen de volgers ont houden hadden, schotelden zij nu in een dergelijke hoeveelheid op, zoals waarschijnlijk niet vaak in één rit voorkomt. De kleine blonde Arie van Houwelingen opende op de Vlijmense weg in Den Bosch dadelijk reeds het vuurwerk, echter zonder Beslissing Toen kwam een nieuwe poging, die later de beslissing in deze etappe en wellicht in de gehele toer zou brengen. Bariage, Van Houwelingen, Rol, Verhoef, Lute, Van Steenvoorden en Van der Zande namen 150 meter en toen zij zagen, dat men hen voorlopig liet gaan er waren nog bijna 150 kilometer te rijden gingen de zeven door. In Raamsdonk (na 32 kilometer) had de kopgroep al een voorsprong van 1 minuut en 45 seconden. Het peloton begon onrustig te worden, vooral Van de Brand en Van Vliet, die dan ook met steun van Piet de Jongh, Niesten en Blaauw een lange jacht begonnen. Na 50 kilometer echter hadden zij slechts 5 seconden van de achterstand afgeknabbeld. Op 2 minuten 20 se conden volgde Jaap Huissoon, die 20 seconden voor het peloton reed. Later zou Huissoon door een val partij terugvallen, maar op een ande re fiets eindigde hij niettemin met een groep van 20 renners op de 20e plaats, zodat hij slechts enkele plaatsen in het algemeen klassement verloor. De Vlissinger Bram van Sluis was even eens bij een valpartij betrokken ge raakt, maar niettemin wist hij zich te handhaven, en bevond zich steeds in de voorste gelederen. Met Gijs Pauw, Konings en Damen en nog enkele an dere renners klasseerde hij zich als veertiende, drie en een halve minuut na de winnaar. In het algemeen klas sement bezet Bram thans de 11e plaats. Grote wijziging De doortocht door Rotterdam bracht weer een grote wijziging van de si tuatie. Uit de kopgroep was ook Van Houwelingen verdwenen, zodat Ver hoef, Rol, Van der Zande en Bertus Lute op kop waren overgebleven. Schalk Verhoef was de eerste, die de baan opreed, gevolgd door Van der Zande en Rol, terwijl Lute zich reeds met een vierde plaats verzoend had. Jan Roi, vanaf de derde plaats ko mend, toonde zich het sterkst. Schalk Verhoef werd tweede en Van der Zan de, de gelukkigste man uit de gehele karavaan, derde, zodat hij nog 15 se conden bonificatie meepikte ook. Uitslagen De nitslag luidde: 1. Rol, Alkmaar, 3.43.30 (met bonifi catie 3.42.30); 2. Verhoef, Rotterdam, z.t. (met bonificatie 3.43); 3. Van der Zande, Halsteren, z.t. (met bonificatie 3.43.15); 4. Lute, 's-Graveland, 3.43.44; 5. Niesten, Beverwijk, 3.46.53; 6. Gel dermans, Beverwijk, z.t.; 7. Pauw, Utrecht, 3.47.12; 8. Konings, Breda, z.t.; 14. Van Sluis, Vlissingen, z.t.; 20. ex aequo Huissoon 3.53;40. Het algemeen klassement luidt, na vijf etappes: 1. Van der Zande, Halsteren, 22.51.48; 2. Van der Brand, Schijndel, 22.54.49; 3. Pauw, Utrecht, 22.55.28; 4. Damen, Lieshout, 22.56.36; 5. Van Vliet, Rot terdam, 22.55 45 6. Konings, Breda, 22.55.45; 7. Captein, Amsterdam, 22.56.06; 8. Rol, Alkmaar, 22.56.24; 9. Keepers, St-Willibrord, 22.57.52; 10. Theunisse, Utrecht, 22.57.52; 11. Van Sluis, Vlissingen, 22,58.39; 14 Huis soon, Hinekenszand, 23.02.04. beeld ditmaal, behalve dan het kaart lezen, nog* werk aan de winkel voor de passagiers. Zy krygen namelijk een kaart, waarop zes foto's staan. Op twee plaatsen in België, twee plaat sen in Nederland en twee plaatsen in Luxemburg zal men het onderwerp kunnen zien, dat op de foto in beeld is gebracht. De gefotografeerde objec ten bevinden zich rechts van de weg. Verder zullen er aan de vooravond van de Benelux-ronde dus op donder dag 19 juli te Bergen op Zoom voor de deelnemers feestelijkheden worden georganiseerd. Ook aan de finish zal een feestelijk cachet worden verleend. Ondertussen hebben reeds vele tien tallen automobilisten en motor- en scooterrijders hun belangstelling weer getoond. Vooral uit Duitsland, maar ook uit België en Frankrijk wordt een grote deelname verwacht, terwijl vanzelfsprekend ook weer tal rijke Nederlanders acte de presence zullen geven. Veelvuldig overplaatsen onderofficieren nadelig. Aldus voorzitter van „Ons belang". In de Cassino-schouwburg te 's-Her- togenbosch is dinsdag de 48-ste alge mene vergadering van de vereniging van onderofficieren van de koninklij ke Land- en Luchtmacht „Ons Be lang" begonnen. Op deze bijeenkomst heeft de presi dent van de vereniging, de sergeant majoor-instructeur der infanterie, de heer J. Roetman, een redevoering ge houden waarin hij in het kort de hui dige internationale situatie behandel de en de aandacht, vestigde op de zijns inziens gebiedende eis van het streven naar een homogene en sterke West- europese strijdmacht in N.A.V.O.-ver- band. In het belang van de kwaliteit van het onderofficierskorps achtte spre ker het noodzakelijk, dat de kandidaat -onderofficier bij het bereiken van de rang van sergeant, zonodig door aan vullend onderwijs tijdens de militaire vorming, beschikt over de algemene ontwikkeling waarover bezitters van het diploma voor uitgebreid lager technisch onderwijs beschikken. Gezien de financiële positie van de onderofficier en de hoge huishuren vond de heer Roetman de vele over plaatsingen zeer bezwaarlijk en nade lig. Nagekomen advertentie) Heden overleed nog onverwacht onze ge liefde en zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder WILHELMJNA MARIA BRUEL weduwe van JAN JOOSSE op de leeftijd van 61 jaar. P. JOOSSE N. JOOSSE— PIERENS G. JOOSSE J. JOOSSE— WANJON G. JOOSSE A. M. JOOSSE— WANJON. En kleinkinderen. Oost- en West-Souburg, 19 juni 1956. Van Turnhoutstraat 25. Condoleance-adres Ritthemsestraat 84 a. De teraardebestelling zal plaats hebben op vrijdag 22 juni a.s. des namiddags "2 uur vanaf Ritthemsestraat 84 a.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 10