Nederlandse zwemsters sterker dan Hongaarse meisjes Tevreden Reden R.C.S. EN HANSWEERTSE BOYS ZIJN THANS HEKKENSLUITERS RAPID JC EN SC ENSCHEDE HEBBEN BEIDE NOG KANS JIMMY EN RINUS DE ROBOT 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 18 JUNI 1956 Internationale wedstrijden te Geldrop Indrukwekkende tijden zijn er tijdens de internationale zwemwedstrij den van het jubilerende „Aegir" in het zwembad „De Smelen" te Geldrop niet gemaakt, maar daar stond tegenover, dat vrijwel alle nummers een spannend verloop hebben gehad. Het water was nauwelijks 15 graden, het minimum volgens de reglementaire bepalingen en teamleider Killermann van Hongarije klaagde steen en been over deze lage temperatuur. Overi gens wilde de Hongaarse coach geenszins verbloemen, dat de Nederlandse zwemsters en zwemmers op het ogenblik over een sterke „troepenmacht" beschikken. Eén verrassend resultaat viel te noteren, nl. de uitslag op de 100 me ter rugslag dames, een nummer, dat eigenlijk sinds vele jaren het „eigen dom" is geweest van de Nederlandse zwemsters. De 19-jarige sterk ge- Verdienstelijk gelijkspel Volharding met Olympia. Verrassingen bij het korfbal. Het programma, dat de Zeeuwse korfballers zaterdag af te werken kre gen, was slechts beperkt in verband met de deelneming van het Zeeuwse twaalftal aan het Vierbondentoernooi. In de le klasse werd slechts één wed strijd gespeeld. Volharding en Olym pia speelden gelijk, hetgeen voor de Hansweertse ploeg een goed resultaat is. In de 2e klasse A won Swift UI nor maal van Eendracht (85). Tjoba be haalde de eerste zege, ten koste van Vios II (93), waardoor het twee plaatsen op de ranglijst steeg. Elto heeft in de 2e klasse B revanche kunnen nemen voor de indertijd in Yerseke tegen Volharding II geleden nederlaag (74). B.K.C. kwam niet op tegen Scampolo II, hetgeen ongetwij feld nadelige gevolgen voor de Bres- siaanders zal hebben. A.K.C. kon in de 3e klasse A nog geen winst beha len. want tegen K.V.L. werd verloren (3—5). Dos '55 kan in de 3e klasse B maar moeilijk op gang komen, getuige de uitslag tegen Swift VI (17). Top II blijft goed volgen en bereikte door een 52 zege op Ondo de tweede plaats. Swift V en Zuidwesters II verstevig den in de 3e klasse D hun posities ach tereenvolgens door een 93 overwin ning op Animo III en een 13 zege bij Vedo II. In de 3e klasse D waren en kele onverwachte uitslagen te noteren. Dat S.S.S. en De Poel II eerlijk zouden delen is niet zo onverwacht 33), maar dat Blauw-Wit een punt bij Kats zou achterlaten (44) en dat Zeelan- dia een punt aan S.V.S. zou verspelen (22) was niet te voorzien. Uiteinde lijk verandert de stand niet, maar Olympia II heeft hier nu alles in eigen hand. In de 3e klasse E wist Vitesse de volle buit te behalen op Vopo (81), maar rivaal Vopo II moest een punt afstaan aan Luctor II (33), waarmee het in de kaart speelde van de leiders. Bij de aspiranten bleef Swift A in groep A stevig aan de kop door een 51-zege op het bezoekende Tjoba. Vopo klom iets omhoog na de 62 winst tegen Luctor II. In groep B verloor Animo B van Zuidwesters (2—5) en K.V.L. van Ondo (1—4). In groep C won Swift Vlot bij Vedo (13) en verpletterde Swift Lenig Animo C met 110. Scampolo A sloeg Vitesse met 20 in groep D en Vios B kreeg hier geen voet aan de grond tegen Blauw-Wit A .Togo en Volhar ding deelden (22). In groep E kwam Volharding B met winst van Blauw-Wit B terug (13). (Advertentie) bouwde Eva Pajor tikte als eerste aan in de tijd van 1 min. 15,9 sec. met 0,1 sec. verschil voor Jopie van Alphen. Op de 4 x 100 meter wissel slag estafette zegevierde de Hon gaarse damesploeg gemakkelijk, al gaf de Rotterdamse Dames Zwem- club goed partij. Bij deze overwin ning bleef het echter. Het uitverkochte bad had meer malen reden tot juichen en de toe schouwers leefden fel en hartstoch telijk mee met de spannende wed strijden. Op de 100 meter vrije slag kwam de olympische kampioene op de 400 meter, Valeria Gyenge niet uit. Hard en fel Cockie Gastelaars had echter zeer veel moeite met de andere specialiste op de korte afstand, Katalin Szöke. De strijd was hard en werd fel be twist. Op de tweede 50 meter zag het er aanvankelijk naar uit, dat de kittige Hongaarse zou winnen, maar Cockie Gastelaars, ook een vechtjas, gaf de zege niet cadeau en met een betere eindspurt over de laatste 25 meter tikte zij, onder water, juist een onderdeel van een seconde eer der aan dan haar rivale. Tijden van 1 min. 6,1 sec. voor Cockie Gastelaars en 1 min. 6,2 sec. voor de Hongaarse zwemster waren voor dit koude wa ter uitstekend te noemen! Atie Voorby had de grootste moei te om op de 100 meter vlinderslag Maria Littomeretszky te verslaan (1 min. 17,6 sec. voor de Hilversumse zwemster), maar Mary Kok sloeg op de laatste 50 meter van de 400 meter vrije slag zo'n zware roffel op het water, dat Ripzime Szekely, die Va leria Gyenge verving, machteloos was. Een bijzonder fraaie overwin ning behaalde Ada den Haan op de 200 meter. Tegen de machtige en onweerstaanbare eindspurt van het Gooise meisje was Klara Killermann niet opgewassen. Duel zomeravondvoetbal Zeeland met Dordrecht? Van de zijde van de K.N.V.B. afde ling Dordrecht is de wens te kennen gegeven in Zeeland een wedstrijd te organiseren tussen de vertegenwoor digende Bedrijfs- en Zomeravondvoet balelftallen van Dordrecht en Zee land. Op 23 juni zullen daartoe voor bereidende besprekingen worden be gonnen, waarbg de plannen nader zullen worden uitgewerkt. Als streef datum is zaterdag 21 juli gedacht. Eindstand volleybalcompetitie. Het onbetekenende restantje in de Zeeuwse volleybalcompetitie werd af gewerkt, zodat de eindstanden nu be kend zjjn. Deze zien er als volgt uit: IA: EWC Zuidwesters MTS MVC Marathon IB: VCU Hoa Moa MTS 2 EWC 2 M. de Ruyter HA: Zuidwesters 2 Hoa Moa 2 MVC 2 Marathon 2 H B: VCU 2 MTS 3 PZEM EWC 3 8 8 0 0 16 246 8 4 1 3 9 16—14 8 3 2 3 8 15—15 8 2 1 5 5 12—18 8 0 2 6 2 8—22 8 7 1 0 15 23— 4 8 5 1 2 11 18—10 8 3 1 4 7 11—15 8 2 0 6 4 10—18 8 11 6 3 6—21 6 3 2 1 8 13— 9 6 4 0 2 8 14— 7 6 2 3 0 7 13—10 6 0 1 5 1 3—17 6 4 2 0 10 16— 6 6 3 2 1 8 13— 9 6 12 3 4 9—14 6 0 1 5 1 7—16 Een groot aantal turners nam deel aan de demonstratiemid dag van het Nederlands Chris- telyk Gymnastiek Verhond, die zaterdag in de Middelburgse veilinghal werd gehouden. Èén der deelneemsters voert een H schouderstand op de brug uit terwijl haar clubgenoten op de achtergrond gespannen toe zien. Foto P.Z.C.) Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll De grote Frans-Belgische prijs voor li teratuur gewijd aan de zee en overzeese gebieden is toegekend aan de 57-jarige Belg José Gers voor zijn dichtbundel „Long Cours" en voor zijn gehele werk. Gers is beheerder-hoofdredacteur van „La revue coloniale Beige". Hij heeft ook bekendheid verworven als schilder, kro niekschrijver en kunstcriticus. voor versnelling en verlichting n Naam in Naven! Van ouds - een héél beste Virginia Zeeuwse korfbal sloeg goed figuur in Vierbondentoernooi Ontbreken van beslissend schot bracht echter slechts 3e plaats. Het Zeeuwsch korfbaltwaaltal heeft zaterdag voor de vierde maal deelge nomen aan het Vierbondentoernooi, dat telkenjare voor de vertegenwoor digende ploegen van de z.g. zaterdag bonden wordt gehouden. Ditmaal speelde de strijd zich af in het Gooise Huizen. De Zeeuwen konden in dit gezelschap uitstekend meekomen, hoewel van de drie wedstrijden slechts één werd gewonnen. Het spel was echter goed, maar in twee duels ont brak het beslissende schot. De Zeeu wen eindigden op de 3e plaats. De eerste wedstrijd ging na een busreis van vijf uur tegen de Frie zen, die over alle linies de minderen bleken van de goed combinerende Zeeuwen. Voor rust zorgden Schreur- ders en mej. Voogd voor een veilige voorsprong (2-0) en daarna voerde mevrouw Klap-Drijgers de stand tot 3-0 op. De volgende wedstrijd, die te gen ae Goois-Utrechtse ging, werd wel de beste. De tegtenstanders had den een klein overwicht. De Zeeu wen hadden al spoedig een 0-1 achter stand, maar Eiff wist gelijk te maken (l-l). Ook na de vakwisseling waren de Utrechtenaren sterker. Wel zwoeg den de Zeeuwen hard in middenvak en verdediging om het spel te verplaat sen, maar het was voor de tegenpar tij loon naar werken, dat Utrecht 2 minuten voor het einde het winnende doelpunt kon scoren (2-1). Na enkele minuten rust werd tegen de verdedi- ;ers van de wisselbeker, Noord-Bra- lant, aangetreden. In dit duel liet de Jeeuwse ploeg zijn kansen glippen. Men combineerde keer op keer door de Brabantse verdediging heen, maar men kon de korf niet vinden. Voor rust wist Eiff te scoren (1-0), maar het had minstens 2 of 3-0 moeten zijn. Nu maakten de Brabanders zelfs onverwachts gelijk (1-1) en zelfs voerden zij de stand tot 2-1 op. Deze, voorsprong werd niet meer afgestaan hoewel het 2e aanvalsvak hard werk te, zodat tegen de verhoudingen in met 2-1 werd verloren. De eindstand van dit toernooi, waarin een goed peil werd bereikt en sportief werd gestre den, luidt: 1 Goois-Utrechtse Korfbal Bond, 2 Noord-Brabantse Korfbal Bond, 3 Zeeuwse Korfbal Bond, 4 Friese Korfbal Bond. De Belg Close heeft de „Dauphine Libère" gewonnen. De voorlaatste étappe, waarin de Vars (2111 meter) en de Isoard (2360 meter) overwon nen moesten worden, werd een zege voor de Belg Close, die de 195 km af legde in 6 uur en 8 sec. De laatste étappe werd gewonnen door Stan Ockers. Van de Nederlandse renners is de Zeeuw Piet van der Lijcke het meest succesvol geweest. In het eind klassement bereikte hij de 39ste jlaats met een tijd van 52.31.59. De :otaaltijd van de winnaar bedroeg 51.46.41. Over het algemeen zijn de prestaties van onze landgenoten niet zo dende rend geweest. Een enkele maal spron gen zij eens mee met een vluchte ling, maar meestal bleven zij in het gróte peloton hangen. Alleen Van der Lijcke liet menigmaal goede dingen zien. In de voorlaatste étappe reed hij zeer sterk, hetgeen hem een verdien de 29e plaas opleverde, 10 minuten na Close. In de laaste rit bezette de Ne derlander Van den Broek de 13e plaats, terwijl de Zeeuwse vertegen woordiger hier 41e werd. Attentie! Sturmey Archer Gears Holland N.V. is nu gevestigd Nassaukade 387, Amsterdam, zodat een vlotte service voor dit beroemde fabrikaat in heel Nederland Is verzekerd. GEEN ZEEUWSE PROMOTIESUCCESSEN 's-Heer Arendskerke gaal naar 4e klasse K.N.V.B. Evenals vorige week hebben de Zeeuwse vertegenwoordigers het er In de promotiestrijd niet best afgebracht. R.C.S. boekte zijn tweede nederlaag en Hansweertse Boys deed het al niet veel beter door niet fikse cijfers te ver liezen. Zowel de Souburgers als de Be velanders sluiten nu de rij. M.O.C. '39 stelde zijn kandidatuur voor le blasser aanmerkelijk sterker en leidt nu met voorsprong. De kans, dat Bergen op Zoom vol gend sèizoen een le klasser heeft is vergroot nu M.O.C. '39 ook zijn tweede promotiewedstrijd in een overwinning heeft omgezet. Op Rozenoord bleven de Bergenaren met 31 baas over Heksenberg. De Spechten hadden een goede start door Wilhelmina '08 met lege handen naar Weert terug te stu ren (30) en het ziet er wel naar uit, dat de ploeg uit Weert in deze kleine competitie een ondergeschikte rol gaat spelen. M.O.C. '39 2 2 0 0 4 6—1 De Spechten 1 1 0 0 2 31 Heksenberg '10 0 10 13 Wilhelmina '08 2 0 0 2 0 06 Het ziet er niet naar uit, dat R.C.S. zijn goede seizoen met promotie zal kunnen besluiten. De tweede wed- Sportuitslagen BETAALD VOETBAL. Beslissingswedstrijd voor kampioenscompetitie: Rapid J.C.S.C Enschede 4—3 onder protest van Ensche de. Beslissingswedstrijd voor deelneming promotiecompetitie: G.V.A.V.D.F.C. 4— 3 na verlenging. Competitie voor twee plaatsen in ere divisie: K.F.C.—Noad 1—4; Hermes D.V.S. R.C.H. 2—0. le klasse B: Be Quick—O.N.A. 3—0. le klasse C: Oosterparkers—Volendam 2—2. AMATEURVOETBAL. Om het kampioenschap van Nederland: R.F.C.—Vlissingen 5—2. le klasse C: V.V.H. '16—Alliance 2—1. Promotie naar le klasse: M.O.C. '39— Heksenberg 3—1; De Spechten—Wilhel mina '08 3—0. Promotie naar 2e klasse: R.C.S.—Reu- sel Sport 23; B.S.C.—Boxmeer 34. Promotie naar 3e klasse: NeveloHans weertse Boys 63; Grenswachters—Gilze 2—3. KORFBAL. le klasse: Olympia—Volharding 3—3. 2e klasse A: Swift HI—Eendracht 8—5: Tjoba n—Vlos H 9—3. 2e klasse B. Scampolo HB.K.C.B.K.C. niet opgekomen: Elto—Volharding II 7—4. 3e klasse B: Dos '55—Swift VI 1—7; Top H—Ondo 5—2. 3e klasse D: S.S.S.De Poel II 8—3; Kats—Blauw-Wit 44; Zeelandia H—S.V. S. 2—2. 3e klasse E: Vitesse n—Voto 8—1; Vopo H—Luctor H 3—3. Aspiranten A: Swift A—Tjoba 5—1; Vo poSwift B 62; Animo BZuidwesters A 2—5. Aspiranten C: Vedo—Swift Vlot 1—3. Aspiranten D: Scampolo AVitesse 2 -0; Vios B—Blauw-Wit A 0—10; Togo— Volharding A 2—2. Aspiranten E: Blauw-Wit B—Volharding B 1—3. D.F.C. uitgeschakeld voor de ere-divisie. Nog is het niet bekend wie aan de kaïnpioenscompetitie zal deelnemen; wordt het Rapid JC of Sportclub En schede? De wedstrijd tussen deze ploegen eindigde namelijk in een 4 3 overwinning voor Rapid, maar on middellijk na afloop protesteerde En schede tegen het niet toekennen van een strafschop. Abe Lenstra schoot deze penalty onhoudbaar in. Derhal ve was verlenging noodzakelijk, want als de spelregel- en protestcommissie Nederlands elftal tegen Milan. Het Nederlands elftal, (bondself- tal) dat op zondag 24 juli in het Olympisch Stadion te Amsterdam in het kader van de Olympische dag te gen Milaan speelt, is door de keuze- commissie van de K.N.V.B. als volgt samengesteld: Doel: De Munck (Fortuna '54); achter: Wiersma (PSV) en Ker- kum (Feyenoord); midden: Klaassens (WV), Van der Hart (Fortuna '54) en De Wit (Wil lem II); voor: Bosselaar (Feyenoord), Schouten (Feyenoord), Koopal (VV V), Rijvers (St. Etienne) en Moulijn (Feyenoord). Als reserves zijn aangewezen Landman (Scheveningen—Holland Sport), Van Bun (MW) en Schenkel volewijckers) inderdaad de 44 eindstand toewijst-, moest er weer een beslissing komen. In de vierde verlenging van 7Yi mi nuut scoorde Oonk voor Enschede zelfs het vijfde doelpunt. Het is nu aan de spelregel- en protestcommis sie om te beslissen wie de gelukkige zal worden Wel werd beslist wie zal mogen deelnemen aan de competitie om twee plaatsen in de ere-divisie. Want de wedstrijd GVAVDFC, die in 3—3 gelijke stand eindigde, kreeg al in de eerste minuut van de verlenging een beslissing, doordat GVAV scoorde. Dordrecht zal het dus zonder een club in de ere-divisie moeten doen. GVAV heef nu nog een zeer reële kans. Ondertussen werden al enkele wed strijden gespeeld in de competitie voor twee plaatsen in de ere-divisie. NOAD toonde zich daarbij een klasse beter dan KFC en de Tilburgers won nen dan ook met 41. Verder won Hermes DVS fn een tamme wedstrijd met 20 van RCH. Voorlopig leiat NOAD dus deze competitie met Her mes DVS. Voor de eerste klasse betaald voet bal werden nog gespeeld Be Quick ONA 30 en OosterparkersVolen- Producenten van filmjournaals uit Bel gië, Frankrijk, Italië, Nederland, Oosten rijk, Spanje en West-Duitsland hebben op een conferentie in Brussel besloten een internationale organisatie op te richten, die „International Newsreel Association" zal heten. De organisatie zal zich in Ge neve vestigen. De Nederlander Landré is benoemd in de constituerende commissie. 42. Nu het was niet moeilijk voor Jimmy om Koen- dert Kwetter want zo heette de nieuw aangekome ne in de gelagkamer van de „Vergulde Geit" over de roofoverval aan het praten te krijgen, want hij was nota bene de enige getuige van de roofoverval geweest. Hij had alles van verre zien gebeuren en hij was er nóg overstuur van. „Ek sting m'n grasveldje veur 't huus 'n bietje te wieden", vertelde hij, „toen buurman Bonebast veurbie kwam op z'n oude fietsje, dat zo vre selijk piept en knerst, dat 't 'n mens koud over de rug loopt als je 'm heurt aankomen. Buurman groette en was Juist' veurbie toen ek me plotsklaps herinnerde dat ik 'm wat te vragen had. over 'n partijtje aarpels, dat ie me had aangeboden. Ek liep 'm achterna en zag tot m'n grote schrik, dat er wat verder op de weg een heel grote kerel op buurman Bonebast afkwam. Nog nooit heb ek van m'n leven zo Iets kolossaals gezien. Hij had n hoofd als een inmaakpot zo groot en armen als riool pijpen en die spreidde hij wijd uit en zo versperde hi buurman Bonebast de weg. Ek zag, dat deze van z'n fiel aftuimelde en dat hij toen hij probeerde op te krab beien van z'n belager, twee klappen boven op z'n hoof- kreeg. Nou die kwamen raak aan, want ik kon 't vai uit de verte horen! Toen greep de kerel de portefulji van burman Bonebast en ging d'r mee aan de haal. Hi had een goeie, wan d'r zat heel wat in. Bertus Bone bast was juist op weg naar de bank en hij zegt, dat ic wel acht duzend gulden bij zich droeg". De kaartspe lers die tot op dat ogenblik in het geheel niet schenen geluisterd te hebben, legden nu eensklaps de kaarten neer cn de waard riep: „Dat liegt Bonebast dan, want hij had wel achttien duzend pegels bij zich." Jimmy keek van de een naar de ander maar hij zei niets. Hij luisterde liever.... strijd, ditmaal op eigen grond tegen Reusel Sport, werd ook de tweede ne derlaag (23) en hoewel de kans nog niet is verkeken, zal het de Soubur- gers toch heel wat moeite kosten de achterstand in te lopen. Boxmeer maakte een beste benrt door B.S.C. in eigen huis een 34 nederlaag toe te brengen en daardoor de leiding In handen te nemen. Boxmeer 2 2 0 0 4 84 B.S.C. 2 10 12 9—8 Reusel Sport 2 10 12 78 R.C.S. 2 0 0 2 0 3—7 Kleine kans Hoewel Hansweertse Boys, met nog twee thuiswedstrijden voor de boeg, de moed nog niet 'helemaal behoeft, te laten zakken, is de kans op promotie toch erg klein. Met 63 moesten de Boys in Oisterwijk de vlag strijken voor Nevelo, dat nu de leiding heeft veroverd. De onverwachte nederlaag van Grenswachters tegen het bezoe kende Gilze (23), sluit meerdere ver rassingen niet uit. Nevelo 3 2 1 0 5 10— 6 Grenswachters 3 1113 9—6 Gilze 3 1113 9—6 Hansw. Boys 3 0 12 1 6—13 Door een duidelijke 4—0 overwin ning van 's-Heer Arendskerke op Le- wedorpse Boys in de beslissingswed strijd om een plaats in de 4e klasse heeft eerstgenoemde ploeg zich van een plaats verzekerd in de competitie van de K.N.V.B. 's-H. Arendskerke 5 4 0 1 8 17—10 Lewed. Boys 5 3 0 2 6 17—16 Renesse 4 0 0 4 0 11—19 Beslissingswedstrijd 's-Heer Arends kerkeLewedorpse Boys 40. Zeeuwse renners reden goed in Olympia's Tour van Nederland. Van Sluijs bezet vijfde plaats, Van Wijchen en De Roo echter uitgevallen. In Olympia's Tour door Neder land voor amateurs weren de Zee wen zich best. Helaas Is hun verte genwoordiging gedund, reeds na twee etappen, doordat Van Wijchen en De Roo moesten opgeven. Na drie dagen rennen kan echter met nanie de Yerseltenaar Huissoon te vreden zijn, want hij bezet de 5e plaat-s in het algemeen klassement. De eerste plaats in deze rangschik king is thans voor Krijn Post uit Nieuw-Vennep. De tweede etappe, die over een af stand van 218 km van Steenwijk naar Helmond voerde, werd gewon nen door de Amsterdammer Captein in 5.40.50, gevolgd door Post met dezelfde tijd. Een grote groep stoof op de finish af. waaruit Captein zich los spurtte en zegevierend over de eindsprint ging. Op 47 seconden na de winnaar volgde Jaap Huis soon als 18e; 19e werd in deze etap pe de Vlissinger Bram van Slugs met dezelfde tijd. Jo de Roo uit Schore werd 22e op 56 seconden en 23e met dezelfde tijd werd Theo van Wijchen uit Goes. Het pe- leton volgde op 56 seconden, waar in de Zeeuwse inwoner van Halste ren C. v. d. Zande. Na de tweede etappe was Huijs- soon 7e in 't algemeen klassement, op 1.47 Theo van Wijchen 11e op 1.56, V. d. Zande op 1.56, V. d. Sluijs 23e op 4.35 en De Roo 37e 8.58. De derde etappe bracht de ren ners door de heuvels van Zuid-Lim burg en leverde dus veel moeilijk heden op. De verwachte schifting in het rennersveld bleef echter uit, want opnieuw reed een grote groep 40 renners in gesloten gelede ren naar de eindstreep. Opnieuw won sprintkampioen Captein de eindsprint. Van Sluijs bezette de 8e plaats in dezelfde tijd als de win naar: 4.21.18 V. d. Zande en Hugs- soon bevonden zich in dezelfde groep. Van Wijchen en De Roo versche nen echter niet meer op de witte lijn. De Goesenaar kwam in een bocht tegen een daar verkeerd ge parkeerde auto terecht. Hij viel en moest met een ziekenauto worden vervoerd. Zijn verwondingen vielen mee, maar uiteraard moest hij van verdere deelneming afzien. Voor De Roo nam deze wedstrijd een einde in dezelfde etappe, omdat hij door een derailleurbreuk moest opgeven, Het algemeen klassement luidt: 1. Post 14.59.11; 2 Janboers (Am sterdam) 10.00.08; 3 Van der Brand (Schijndel) 15.00.11; 4 Damen (Lieshout) 15.00.58; 5 Huissoon (Yerseke) z.t.; 6 Konings (Breda) 15.01.07; 7 De Jager (Hoog-Blok- land) z.t.; 8 Van der Zanden (Hal steren) z.t.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 6