Vlissingen ging via 2-0-voorsprong tegen R.F.C. naar 5-2-nederlaag Post won onbedreigd in Oostburg VIERDE „KIKKERRIT" ONDANKS REGEN UITSTEKEND GESLAAGD AANTREKKELIJKE WEDSTRIJD VLISSINGEN- EN PSV-JEUGD MAANDAG 18 JUNI 1956 PROVINCIAL C Oil RANT 3 MERKWAARDIGE WEDSTRIJD IN ROTTERDAM Jan de Nooijer schoot tweemaal raak VLISSINGEN HEEFT zaterdagavond in Rotterdam tegen RFC een merkwaardige wedstryd gespeeld! Ongeveer vyf minuten voor de rust had den de Zeeuwen nog een volkomen verdiende 20 voorsprong, maar toen de scheidsrechter tenslotte naar-huis-gaan blies gaf het scorlngsbord een te leurstellende 52 nederlaag voor de Vlissingers aan. Voor die glorieuze 20 in de deprimerende 52 eindstand was veranderd hadden de naar schatting 4000 toeschouwers weer eens een uiting kunnen zien van de „mys terieuze krachten in de sport"Want de bizarre situatie deed zich voor, dat Vlissingen bykans in de gehele eerste helft RFC met furieus en enthousiast voetbal overspeelde, maar na de rust alle geestdrift en doorzettingsvermo gen liet varen en onsamenhangend ging spelen. Deze vreemde wending ln het spel was niet geheel onbegrypelyk, want het moreel van de Vlissingse ploeg werd byna geheel ondermynd toen vlak voor rust de prachtige 20 voorsprong werd vernietigd door twee doelpunten van de Rotterdamse links buiten Kroon. Het tweede doelpunt van RFC, waarmee de stand dus 22 werd, één minuut voor de rust, was ln feite al de genadeslag voor Vlissingen. Want het leek of toen alle energie en ook de onverzettelijke wil om te win nen uit het elftal wegebde. Onbegrypelyk was het ook niet, dat dit doelpunt de Rotterdammers in de tweede helft inspireerde tot krachtig spel, dat RFC tenslotte naar de 52 overwinning voerde. Vrijwel alle Vlissingers speelden in die eerste helft met een buitengewoon temperament. Aanval op aanval rolde naar het Rotterdamse doel en de RF C-ers waren aanvankelijk te beduusd om veel terug te doen. Vlissingen was heel dicht bij een doelpunt, toen een hoge voorzet van Henk de Nooijer, die weer flonkerde als. verbindingsspeler en die uiterst nuttig werk deed, de bal bij Pierre van der Schraaf bracht. Maar het schot van de 34-jarige links buiten was juist iets te scherp en suis de voor het doel langs. Een verrassende vooruitgang was te zien in het spel van midvoor Jan de Nooyer. Hy speelde deze middag voortreffelijk en hy bracht de Vlissingse supporters tot twee maal toe aan het juichen. De eer ste maal al na ongeveer tien minu ten spelen. Een doorgebroken Van der Schraaf kon zelf niet in goede schietpositie komen, maar uit zijn duel met Van der Heijde kwam de bal voor de voeten van de Vlissing se midvoor, die een ongelöoflyk hard schot loste, dat in de uiterste hoek sloeg (10). Nadat Clarisse nog bijna een doel punt had gemaakt, zorgde Jan de Nooijer met een tactisch sphot voor de tweede Vlissingse treffer (02). On geveer vijf minuten voor rust kwam het moment, dat een ver uit zijn doel gekomen Piet Baart de bal niet kon onderscheppen. Gevolg was een ver warrend getrap voor het Vlissingse doel waaruit Kroon tenslotte raak schoot. Baart, die deze middag kenne lijk niet in sterke concentratie speel de, werd een minuut voor rust nog maals uit positie gespeeld, nadat een misverstand tussen Weststrate en Barten de bal voor de voeten van Kroon had gebracht. Het schot van de Rotterdammer was raak. I|lllllllllllllllllllllllllllllllllllill!llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!jll Vlissingen is thans bijna uitgeschakeld. §j Nu Vlissingen zondag ook 'van R.F.C. heeft verloren (52) is er voor de Zeeuwen nog slechts een uiterst minie- me kans om kampioeh van Nederland te worden. Welis- waar is Vlissingen theoretisch nog niet uitgeschakeld, maar onderstaande standenlijst laat wel zien, dat de mogelijkheid niet groot is: R.F.C. 1 1 0 0 2 5—2 1 1 Hengelo 1 1 0 0 2 2—1 1 Vlissingen 2 0 0 2 0 37 |f lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!llllllllllllllllllllllllllllllïi[ R.C.S. verloor verdiend van Reuse! Sport (2-3). Geestdrift ontbrak. Niemand zal kunnen beweren, dat de 2-3 nederlaag die RCS op eigen veld van Reusel Sport te slikken heeft gekregen, geen verdiende is geweest. Vryvvel gedurende de gehele wedstryd demonstreerden dé Brabanders een betere spelopvatting, waren veel snel ler met het afgeven van de bal, plaat sten beter én toonden zich in de kop duels meestentijds de sterksten. Bij RCS ontbrak dé geestdrift, die nodig is om juist bij promotievoetbal de doorslag te kunnen geven. Het begon overigens zeer hoopvol voor de thuisclub, want reeds na 2 minuten maakte v. d. Dries op keuri ge en beheerste wijze een doelpunt. Reeds spoedig bleek, dat Reusel Sport zich hierdoor geenszins liet ontmoe digen en de schietgrage voorhoede met vooral de gevaarlijke en teveel vrijgelaten linkervleugel, stichtte nog al eens gevaar voor het heiligdom van Beun. Een glijpartij gaf de links binnen Sanders gelegenheid Beun kansloos te passeren. Er was toen 14 minuten gespeeld en keer op keer verschenen de bezoekers voor het RC S-doel, waarbij men aanvankelijk niet verder kwam den enkele corners. Na 25 minuten werd midvoor Jansen on gedekt gelaten en zijn kopbal maak te Beun kansloos (1-2). RCS kon het juiste tegenspel niet vinden en behou dens v. d. Dries kwam de voorhoede er hoegenaamd niet aan te pas. Toch kwam nog voor rust de gelijkmaker toen doelman v. d. Borne, die geen al te sterke indruk maakte, blunderde en Stroo de gelijkmaker op het bord bracht (2-2). Na de rust bleef de strijd voor het merendeel die tussen de Reusel-Sp.-voorhoede en de RCS- defensie. Reeds kort na de rust kon de vrijgelaten rechtsbuiten van der Heyde nummer drie ongehinderd in het net jagen. RCS sloeg nog even terug, waarbij doelman v. d. Borne eenmaal een vliegend schot van Keu- lemans uitstekend verwerkte, maar later na een botsing moest worden vervangen door de oi;d-doelman van Pale, die tot dat moment op uitste kende wijze de spilpartij had vertolkt. Vooral na de rust bleek, dat mid voor De Heydt veruit de gevaarlijkste man in de RFC-voorhoede was. In vrijwel alle doelpunten, die in die pe riode vielen, had hij een aandeel. Zo schoot de eveneens gevaarlijke rechts buiten Scherpenhuizen uit een pass van De Heydt de derde Rotterdamse treffer in de touwen. De Heijdt maak te er vervolgens zelf 42 van. Weliswaar ontwikkelde Vlissingen nog een offensief, maar er was toch te weinig stootkracht in de aanvallen om al te gevaarlyke situaties voor het RFC-doel te veroorzaken. Slechts eenmaal was Vlissingen nog dicht by een doelpunt, namelyk toen Clarisse, die deze middag overigens teleurstel de, uit een corner tegen de lat kopte. Een vrije trap leverde RFC in de laatste minuut het vijfde doelpunt op, want terwijl de Vlissingse defensie, die na rust uiterst wankel was, nog bezig was het bekende „muurtje" op te bouwen, schoot rechtsbinnen Taf fijn de bal in de uiterste hoek (52). Nederlanders succesvol in Ronde van Zwitserland. Wagtmans thans derde. De eerste etappe van de Ronde van Zwitserland van Zurich naar Schaff- hausen over een afstand van 246 km is gewonnen door de Zwitser Streh- ler in 6 uur 41 min. 15 sec. De uitslag luidde verder: 2. Boni (It.); 3. Sorgë- loos (Belg.); 4. Schaer (Zwits.); 5. Vlayen (Belg.) allen z.t.; 11. ex aequo een groot aantal renners, on der wie de Nederlanders Nolten, Van der Pluim en Wagtmans zich bevon den. Allen in dezelfde tijd als de win naar (6.41.15). 37. Maenen (Ned.) 6.41.34; 39. ex aego met andere ren ners Roks en Van Dongen in dezelfde tyd als Maenen 6.41.34. De eerste étappe van deze twintig ste ronde is zeer eentonig verlopen. De felle strijd, die men anders zo vaak ziet, bïeef achterwege en pas na 106 km werd de eerste ontsnap pingspoging genoteerd. De tweede étappe van Schaffhau- sen naar Biel, over een afstand van 261 km, is gewonnen door de Italiaan Boni in 7 uur 8 min. 46 sec. Het klassement luidde verder: 2. Schaer (Zwits.); 3. Wagtmans (Ned.); 4. Pianezzi (Zwits.)5. Schellenberg (Zwits.) allen z.t. 13. ex aequo een groot aantal renners, onder wie onze landgenoten Nol ten, Van der Pluim, Van Dongen, Roks en Maenen. Het algemeen klassement luidt thans: 1. Boni (Jt.) 13.49.31; 2. Strehler (Zwits.) 13.49.57. 3 ex aequo Wagtmans (Ned.), Schaer (Zwits.), en Pianezzi (It.), allen 13.50.01. 6. Schellenberg (Zwits.) 13.50.20; 7. ex aequo een grote groep renners, onder wie onze landgenoten Nolten en Van der Pluim allen 13.50.27. 24. een groep renners, bij wie de Neder landers Van Dongen, Roks en Mae nen, allen 13.50.46. ORIËNTATIERIT DOOR BEIDE VLAANDERENS Burgemeester J. van Dongen reikte prijzen uit. In een druilerige regen werd za terdag de vierde ..Kikkerrit" ver reden, die georganiseerd was door dé motor- en autoclub Axel en de V.V.V. Aardenburg. Ondanks het slechte weer was de belangstelling vrij groot: meer dan zestig auto- en motorrijders en zelfs een brom fietsrijder uit Oss, verschenen met een kaartlezer aan de start op het fraaie „Paviljoen Zomerlust" te Axel. Het 120 km lange parcours leidde voor een groot deel over Belgisch grondgebied naar de fi nish in Aardenburg, waar de dag met een gezellig samenzijn werd besloten. Reeds vrij in het begin van de tocht zaten er al enkele geraffineer de, maar sportieve moeilijkheden in de opgave. Zo zullen verschillende rijders een onaangename herinne ring bewaren aan de zinsnede „bij herentoilet links aanhouden". Velen zagen dit levensgrote instrument na melijk over het hoofd en kwamen daardoor ten onrechte in de Zwarte Hoek terecht. Een andere moeilijk heid deed zich voor op de „goed be rijdbare Belgische zandwegen". De opgave luidde „kapel links passe ren". Vijftig meter verder was ech ter een driesprong, waarover met geen woord werd gerept. Zij, die het rechter pad insloegen waren de ge lukkigen, de anderen hadden pech gehad. Na een half uur rust in Zei- zate begon het tweede gedeelte van de tocht, die via St. Laurens naar Aardenburg voerde. Er zijn geen brokken gemaakt. Wel kreeg een van de automobi listen een lekke band, maar dit verhinderde hem niet om toch als tweede in het klasement te digen. De organisatoren en genodigden werden later door het gemeentebe stuur van Aardenburg in het ge meentehuis ontvangen en burgemees ter J. M. A. C. van Dongen heette hen hier van harte welkom en in het bijzonder de heer Molenaar, voorzit ter van de K.N.M.V. De heer J. Lefe- ber, voorzitter van de M.A.C.A., dankte in een korte toespraak voor deze hartelijke ontvangst. Tijdens een gezamenlijke koffie maaltijd in „De Rode Leeuw" sprak de heer A. Pariedaen, voorzitter van de V.V.V. Aardenburg, woorden van welkom tot alle deelnemers. Hij prees het werk van de controleurs, die de hele middag ergens in de ver latenheid van het Vlaamse land in de regen hadden gestaan, en sprak waarderende woorden aan het adres van de verstkomende twee deelne mers uit Alkmaar. Na de maaltijd, die door de band van J. Anthonisse met muziek werd opgeluisterd, reikte burgemeester Van Dongen op de hem eigen, gees tige wijze aan de winnaars de prij zen uit, waarna men nog geruime tijd gezellig bijeen bleef. AUTO'S Smoorenburg, Sluis (11); 4. H. F. Boogaert, Sluis (12); 5. Darden, Ant werpen (14); 6. D. J. Dees, Terneu- zen (14); 7. G. Muylle, Antwerpen (16); 8. W. Musson, Sluis (18); 9. H. W. Verschoor, Terneuzen (22). MOTOREN 1. J. J. Crucq, Arnemuiden (13); 2. O. van Hyfte, Stavenisse (17); 3. J. I. Cools, Zuidzande (80); 4. E. Breepoel, Axel (178); 5. C. de Put ter, Hoek (200); 6. J. Dees, Terneu zen (227); 7. A. Eversdijk, Goes (284); 8. B. Dekker, Middelburg (291) strafp. Wisselkruik auto-teams: De Noor derrijders, Antwerpen. Wisselbeker- motor-clubs: De Zeeuwen, Middel burg. De prijs voor de grootste club ging naar S.A.M., Sluis. Een hachelijke situatie voor H het Zeeuwse doel tijdens de wedstrijd R.F.C.Vlissingen, m H zaterdagavond te Rotterdam. Piet Baart heeft de hal niet kunnen onderscheppen en ligt. H ruggelings op de grond, terwijl de hal gevaarlijk voor de voeten H van enkele R.F .C .-spelers stui- tert. Jo de Waal en Ah Wijg- p man, die door het zijnet nóg juist zichtbaar zijn, bezworen m echter het 'gevaar. p (Foto P.Z.C.) |j lll!llllllllllllllllllllll!lllll!lll!llllllllllllillllllll[llllllllllllllllllllllllilll!ll Veteranen voetbalden in Vlissingen. Waarschijnlijk zullen elf Vlissin gers en elf Eindhovenaren de eerst volgende dagen nog wat last hebben van stijve ledematen. Zondagmiddag werd namelyk in Vlissingen een voet balwedstrijd gespeeld tussen een ve teranen-elftal van Vlissingen en een team van oudgedienden van PSV. Het werd vanzelfsprekend meer een aardi ge dan een boeiende wedstrijd, al was het de meeste spelers nog wel aan te zien, dat zij in „hun tijd" voortreffe lijke voetballers waren geweest. De PSV-veteranen bleken tot wat beter samenspel in staat dan de Vlissingse oud-voetballers en dat gaf tenslotte de doorslag tot een 3-1-PSV zege in deze jubileumwedstrijd ter gelégen- heid van het veertig-jarig bestaan van de VC-Vlissingen. Voor de rust was PSV meer in de aanval hetgeen resulteerde in doel punten van midvoor Middel en rechts binnen Van de Emden. De 49-jarige Eddy Boogaard, de oudste speler bij de Vlissingers, zorgde met een tak- tisch schot voor het enige Vlissingse doelpunt. Na de rust schoot Middel nogmaals raak voor PSV, zodat de eindstand 1-3 werd. •5fr De Nederlandse atlete Puck van Duy- ne-Brouwer won te Kassei de 100 meter in 12,4 sec. vóór "ö'e Duitse mej. Egert, die 0,1 sec. meer noteerde. tijdens de atletiekwedstrijden, die zondagmiddag op de sintelhaan te Vlissingen werden gehouden en die waren georganiseerd door Zeeland Sport, verrichtten Hein Cujé (links), Piet Zwartepoorte (midden) enJohan Cujé een uitstekende prestatie door het Zeeuwse record op de driemaal 1000 meter ruim twintig seconden scherper te stellen. Zij lieten een tijd van 8 minuten 11 seconden voor zich noteren. De overige uitslagen zullen gemeld worden in ons blad van dinsdag. (Foto P.Z.C.) Dat er In de eerstvolgende jaren voor de Zeeuwse eerste klasser Vlissin gen vele mogelijkheden zijn om zo nodig het eerste elftal gaandeweg te ver jongen, Is zondagmiddag tydens de jeugdwedstrijd VlissingenPSV duide lijk vast komen te staan. Want weliswaar verloor de jeugdploeg van Vlis singen met flinke cijfers (83) van de jeugd uit Eindhoven, maar een schande was dit beslist niet, want zelfs het eerste team van Vlissingen zou aan dit elftal nog de handen vol hebben gehad. De zege van de PSV-knapen was beslist verdiend. Zij speelden beter samen, hun spel was technisch ook ryper en, wat vooral belangrijk was, zy waren meer geroutineerd, meer ge hard. De Vlis8lngen-jeugd bood echter frappant goed tegenstand en zo werd het een uitermate aantrekkelijke wedstrijd. In het Vlissingse elftal toonden en kele jongeren zich veelbelovende spe lers. Van Kleinjan, Chris en Jan de Nooijer, Van Maris en Moelaart, om er slechts enkele te noemen, kan de VC Vlissingen nog veel plezier bele ven. Goede turndemonstraties van het N.C.G.V. m Middelburg. Met ongeveer 600 deelnemers. Het Nederlands Christelijk Gym- nastïek-Verbond gaf zaterdag in de Middelburgse veilinghal een demon stratiemiddag. Hiervoor waren onge veer 600 turners uit alle delen van Zeeland en zelfs uit Noord-Brabant naar de Zeeuwse hoofdstad getogen. Zy hebben een veelzijdige demonstra tie van hun niet geringe kunnen ge geven. Er werd een uitgebreid pro gramma afgewerkt, waarvan het vrij talrijke publiek naar hartelust heeft genoten. Even na drie uur trokken de deel nemers aan deze turndemonstratie in twee groepen, met de drumband van „Genie" uit Bergen op Zoom voorop, als een kleurig lint door de Middel burgse straten, hetgeen een scherp contrast vormde met de grauwe wol kenformaties, die zich in de voormid dag boven de hoofdstad hadden sa mengetrokken. Het leek er even op, dat de gehele manifestatie, die in het park Toorenvliedt zou worden gehou den, letterlijk in het water zou vallen, maar men kreeg gelukkig de beschik king over de veilinghal. De deelnemende verenigingen Zeelandia uit Koudekerke, Genie uit Bergen op Zoom, Zuidwesters uit Souburg, Roedekenskerke, Oranje Nassau uit Vlissingen en Ó.K.K. uit Goes kwamen daar samen. Deze demonstratiemiddag ging uit van de kring Zeeland van het N.C.G.V., waarvan de voorzitter, de heer Van Luijck, een openingswoord sprak. De heer Boscher sprak een propagandis tisch woord. Eén van de hoogtepunten van het programma vormde ongetwij feld de vrije oefening van de meis jes D van Oranje Nassau, een oud-Hollandse boerendans, die in klederdracht werd uitgevoerd. De aanwezigen konden verder genie ten van een aantal bewegingsoe feningen en knotsoefeningen. Van zelfsprekend werden op een mid dag als deze ook, voor het publiek altijd spectaculaire, oefeningen «P de hoge- en lage brug ten beste gegeven. De leiding van deze demonstratie- middag berustte by de directeur van Oranje Nassau, de heer P. van Lim- ""-gen uit Vlissingen, die zeer te- den was over de prestaties van de deelnemers. Tenslotte zorgde de drumband van Genie uit Bergen op Zoom voor een indrukwekkende fi nale. Een sterk rijdende Peter Post uit Amsterdam heeft zaterdagmiddag on bedreigd de Ronde van Oostburg, een wielerwestrijd over 100 kilometer voor profs en onafliankelijkcn gewonnen. Reeds na een half uur legde hij de grondslag voor een onbedreigde zege door samen met Gerrit Voorting uit Roosendaal één ronde voorsprong te nemen. In de 48e ronde voegde Post nog een voorsprong van 1 kilometer hieraan toe. In de eindfase liep Voor ting nog iets op Post in, maar de stand bleef verder ongewijzigd. Ondanks het slechte weer omzoomden circa 20,00 toeschouwers het Kroonwijkparcours, toen om ongeveer kwart voor drie het startschot gelost werd voor deze ron de, die ter gelegenheid van de kermis door de plaatselijke wielerclub „Luc- tor et Emergo" gehouden werd. Aan de start verschenen 25 renners, onder wie de Belg Marcel Buijs, die de 100 kilometer in 110 ronden moesten weg draaien. De eerste ronden werden in hoog tempo afgelegd en in de derde ronde trachtte Post van het peloton weg te r~. I lopen, hetgeen hem echter niet geluk- tutslag'en waren1. J J. van te. Toch was het steeds deze renner, Waeterschoot, Sas van Gent (9) 2, die voor de beweging zorgde en in de D. Meeuwsen, Terneuzen (10); 3. J.l 10 ronde ontrnapte Post weer. Nu Kermiskoers na half uur beslist kreeg hij hulp van Gerrit Voorting en gezamenlijk demarreerden zij zo snel, dat het tweetal in de 43e ronde alle renners gedubbeld had. NOG EEN RONDE. Tijdens deze ontsnappingspoging werd voor beide renners de snelste rondetijd afgedrukt, namelijk 1 minuut 12 seconden, hetgeen neerkomt op een uurgemiddelde van 45 kilometer. Na enkele ronden in het peloton te heb ben meegedraaid, bleek weldra, dat Peter Post met deze voorsprong nog geen genoegen nam, want in de 48e ronde ging hij er weer vandoor. On middellijk sprongen Nico Kóch en Martien Wolfs er bij, terwijl Voorting de aansluiting miste, omdat hij op dat moment in de staartgroep zat. Met de uiterste krachtsinspanning gelukte het aan dit drietal nog maals een ronde op het grote pe loton uit te lopen, zodat Post op dit moment alleen aan de leiding reed met een ronde voorsprong op Voorting, Koch en Wolfs. De res terende renners lagen twee ronden achter. In de 11e ronde voor het einde stel de Gerrit Voorting zijn tweede plaats veilig door met nog drie andere ren ners een kleine voorsprong te nemen. Hij kon echter de sterk rijdende Post niet meer inhalen. De vele beschik baar gestelde premies ontlokten tel kenmale felle sprints. De uitslag van deze voor de renners harde en voor het publiek spectaculaire wedstrijd luidt: 1. P. Post, Amsterdam (prof) 100 ki lometer in 2 uur 20 min.; 2. G. Voor ting, Roosendaal (prof); 3. N. Koch, Utrecht; 4. M, Wolfs, Vlijmen (on- afh.); 5. C. Pay mans, Tilburg (onafh.); 6. A. van Oers, Langeweg (prof); 7. W. Rusman, Haarlem; 8. P. Maas, Pin- dorp (onafh.); 9. H. Smits, Antwerpen (prof); 10. T. Peters, Haarlem (onafh.); 11. P. van As, Roosendaal (prof); 12 H. Schoenmaker, Eindhoven; 13. H. Brinkman, Overschie; 14. R. Verhelst Axel (onafh.); 15. J. Westdorp, 's-Hee- renhoek. Jan Westdorp reed zijn eerste wed strijd als professional. Reeds in de derde minuut schoot rechtsbinnen Van Dijk voor het eerst in de Vlissingse netten (10). In de dertiende minuut zorgde linksbuiten Middel voor de tweede PSV-treffer. Dankzij Van de Waerden en nogmaals Middel werd het vervolgens 04, waarna Chris de Nooyer met een kop bal uit een voorzet van Maris voor een tegenpunt zorgde (14). Voor- jans benutte direct na rust een penal ty voor PSV (15), maar een prach tige kopbal van Jan van Huizen na weer een voorzet van Marls bracht de 25 stand op het scoringsbord. Mol en Haans lieten Moelaart daarna nog tevergeefs grijpen. Ook het derde Vlissingse doelpunt werd met een kopbal gemaakt, ditmaal door Stroo uit een voorzet van De Nooyer. Van Dijk zorgde tenslotte voor de 38- eindstand. Deze wedstryd was een jubileum- wedstrijd ter gelegenheid van het veertig-jarig bestaan van de VC Vlis singen. Nederlandse jeugdploeg won van Deens gymteam. De gymnastiek-ontmoeting tussen de jeugdpluegen van Nederland en Denemarken te Groningen is door de Nederlanders gewonnen met 240.40 tegen 236.65 punten. Nederland won de onderdelen: paardspringen, paard- voltigeren, brug en rek. Denemarken de onderdelen ringen en vrije oefe ningen. In het individueel klassement be zette Jagers (Nederland) met 50.65 punten voor de Nederlandse jeugd kampioen Guus Boot (49.75) en de Deense titelhouder Nielsen (49.55) de eerste plaats. De Denen moesten het in de onderdelen brug en rek zonder Andersen stellen, die in een vooraf gaande oefening een polsblessure op liep. Kees Rijvers in bondsploeg tegen F.C. Milan op 24 juni. In het Nederlandse Bondselftal, dat op zondag 24 juni tijdens de Olympische dag tegen FC Milan speelt, zal Kees Rijvers van de Fran se eerste divisie-club St. Etienne worden opgenomen. Het bestuur van deze vereniging Iiad geen bezwaar, dat Rijvers als „gast. deel uit zou maken van het bondsteam. R.C.S. heeft zondagavond niet van Reusel Sport kunnen winnen. Het werd een verdiende 3—2 nederlaag. Hier is Stroo in duel met doelman Van de Borne; uit. dit duel ontstond het tweede Souburgse doelpunt. (Foto PJZ.C.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 5