Titelpretendent Lew. Boys verloor van fel vechtend Walcheren (3-4) Zwitsaletten ..AASGIEREN VAN TEXAS", EEN ONVERVALSTE WILD WEST SUBSIDIËRING VAN HET MAATSCHAPPELIJK WERK UITWISSELING VAN GEGEVENS OVER TROEPENBEWEGINGEN PROVINCIALE ZEEUWSE CO JU RANT DINSDAG 27 MAART 1956 STRIJD IN I A WEER TOEGESPITST Ook verrassende nederlagen van Robur, Clinge II en Steen II In de le klasse A van de afdelingsvoetbalcompetitie zijn de nodige ver. rassende dingen gebeurd. Lewedorpse Boys, dat zo stevig op mars naar de titel leek heeft namelijk het hoofd moeten buigen voor het fel tegen het degradatiegevaar vechtende Walcheren. Met 34 wonnen de Vlissingers in Lewedorp. Dit heeft tot gevolg, dat de strijd om de ereplaats hier weer toe gespitst is. Noormannen gaat nu weer aan kop, daar de Westkappelaars in IJzendijhc een 27 zege behaalden, hetgeen niet meer baat. Op de tweede en derde plaats 6taan achtereenvolgens Schoondijke en Lewedorpse Boys, beiden met 16 punten uit 12 wedstrijden. Noormannen heeft er 17, maar is uitgespeeld. De eindstrijd wordt dus bijzonder spannend. In de le klasse B was de verrassing, dat Robur zich door Rapenburg liet verschalken (01), dat kennelijk weinig lust in degradatie heeft. Dit ver ergerde de zaak voor Kwadendamme, dat met 41 van het leidende 's-Heer Arendskerke verloor. Vogelwaarde klopte Kruiningen normaal (31). Zo wel laatstgenoemde club als Robur en Rapenburg zijn nog lang niet veilig, daar hier twee ploegen moeten degraderen. Een spannende eindstrijd kan dus ook in deze afdeling worden verwacht. Renesse boekte in de le klasse C de verwachte zege op en bij Drieschor (04). Steen II 12 6 2 4 14 25—24 Goes III 12 5 3 4 13 25—29 Luctor II 10 5 2 3 12 26—35 Kruiningen II 11 3 0 8 6 22—50 Oostburg II 12 2 1 9 5 32—50 Biervliet II 11 1 2 8 4 1244 Felle strijd In de 2e klasse A blijft de strijd aan de kop zeer fel en er zijn nog vele ka pers op de kust. Geen der drie boven ste clubs liep verliespunten op. Re- tranchement boekte een zeer nuttige overwinning op Zuidzande (5—2), dat daardoor voorbij' gestreefd werd door Zeeland Sport IV, dat juist van R.C.S. III won (43). Aardenburg II won echter ook, met 3—5 bij Breskens III. En Vlissingen IV bleef niet achter met een 90 zege op Noormannen II. Mid delburg IV tenslotte, moest de winst aan Groede afgeven (24). De stand in Noormannen Schoondijke Lewed. Boys Domburg Walcheren IJzendijke de le klasse A is nu: 15 8 1 6 17 60—44 12 8 0 4 16 62—33 12 8 0 4 16 64—37 12 5 3 4 13 35—30 13 5 3 5 13 39—56 12 0 1 11 1 17—78 In de le klasse B is de situatie: 's-H. Arendsk. 11 10 0 1 20 46—12 12 9 0 3 18 56—1 8 5 0 3 10 32—20 14 5 1 8 9 16—37 13 3 1 9 7 20—43 12 2 0 10" 2 10—48 Vogelwaarde Kruiningen Robur Rapenburg Kwadend. In de le klasse C is de stand: Renesse 11 11 0 0 22 67—13 Zierikzee II 11 6 2 3 14 35—21 Drieschor 12 3 1 8 7 15—51 Burgh II 12 2 1 10 3 17—49 Een wel zeer grote surprise was de nederlaag, die Clinge n koploper van de reserves bij Goes n te in casseren kreeg (2—1). Het scheelt de Clingenaren nu 2 kostbare puntjes, die Vlissingen III in kon lopen doordat het van Hulst won (2—0). De verlie zers zijn nu wel uitgeschakeld, maar om de titel zal nog een spannende strijd worden gestreden. Kruiningen II kwam ook verrassend voor de dag, want Steen II kreeg geen schijn van kans (4—0). Door deze ze ge stegen de Kruiningse reserves een plaatsje, hoewel zij nog lang niet vei lig zijn. Steen II verloor hiermee twee zeer kostbare punten en miste de aan sluiting op de kopgroep. Het werd bo vendien door Zeeland Sport III gepas seerd, dat Biervliet II door een neder laag in zeer hachelijke positie bracht (20). Luctor II hield Oostburg II krap aan van de winst af (54). 14 9 3 2 21 63—21 14 8 4 2 10 57—31 16 7 2 7 16 47—42 13 6 3 4 15 41—26 Clinge II Vlissingen III Hulst II Zeel. Sport III Advertentie j. KOU, GRIEP, KOORTS fijn snel en afdoend te bestrijden met: Landbouwschap over pacht onrendabele boomgaarden De afdeling fruitteelt van het Landbouwschap heeft zich uitvoerig bezonnen over pachtkwesties, die met onrendabele boomgaarden samenhan gen. Verpachters daarvan zien nadeel in de reeds jaren aan de gang zijnde rooiactie, omdat voor boomgaarden meer pacht wordt betaald, dan voor bloot land. Psychologisch gezien hou den de pachters liever de hongerden aan, omdat zij menen, dat hun aan zien door fruitteelt groter is, dan dat van andere kleine landbouwers. Genoemde kwesties hangen voor namelijk samen met bedrijven, waar van een (klein) deel met fruit is be plant. De opbrengst van die opstan den tellen nauwelijks mee en zijn hoogstens „meegenomen". Vandaar dat pachter noch verpachter zich druk maken om verbeteringen, on danks het feit, dat pachters, via de ingewikkelde prbcedure voor de grondkamer, verlaging van pacht voor onrendabele hongerden zouden kunnen krijgen. Rooien en herinplant voor rekening van de pachter brengt voor deze doorgaans te grote risico's mee. De slotsom van de afdeling fruit teelt is, dat het vraagstuk van rooien van onrendabele boomgaarden op niet-fruitteeltbedrijven slechts kan worden opgelost indien hierover vol ledige overeenstemming tussen pach ter en verpachter bestaat. De melkprijs en de landbouwlonen Opnieuw is de melkprijs onderwerp van besprekingen in het bestuur van het Landbouwschap geweest. Men blijft bezwaar houden tegen het thans geldende stelsel en beschouwt dit ook als een voorlopige oplossing. Het Landbouwschap hoopt, dat de doorberekening van de in februari in gevoerde loonsverhogingen in de landbouw m de garantieprijs en in de verrekenprjjs voor consumptiemelk spoedig bekend zullen worden ge- maakt. Deze verhoging komt volgens het landbouwschap neer op 0.4 cent per kg melk. De verrekenprijs voor consumptiemelk zou dan komen op 25.65, afgerond 26 cent per kg melk van 3.7 percent vet. Het landbouwschap heeft deze me dedelingen uitvoerig kenbaar ge maakt aan de leden van de Staten- Generaal. hogere Retranchement Aardenburg II Vlissingen IV Zeel. Sport IV Zuidzande Groede Noormannen II1 R.C.S. III Breskens III Middelburg IV 12 8 0 15 10 2 3 22 54—37 14 9 1 4 19 51—31 3 17 43—29 4 16 50—27 2 15 51—22 6 15 35—33 5 1 7 9 46—57 1 4 10 6 31—74 2 1 8 5 25—51 1 2 11 4 21—47 12 7 1 Leider Volharding '32 is in de 2e klasse B haast aan de titel toe. Na de 14 zege, die bij Sluiskil II werd be haald. behoeft uit de laatste wedstrijd nog slechts één puntje te worden be haald. Hansweertse Boys II won van Ria W. II, dat nu wel een zeer ongun stige positie inneemt (131) en getui ge de score zeer zwak is. Graauw ver scheen niet bij Philippine, hetgeen op puntenverlies zal komen te staan. Volharding '32 Corn Boys III Philippine Hansw. Boys II Graauw Sluiskil II Ria W. II 11 8 1 2 17 40—16 10 5 3 2 13 36—27 10 5 2 3 12 28— 8 9 5 1 3 11 31—21 7 2 3 2 7 17—20 10 1 3 6 5 26—43 9 0 18 1 16—49 Het was Zierikzee III, dat in de 2e klasse C nog voor een kleine surprise zorgde door Zonnemaire met 31 te verslaan en een plaatsje te klimmen. Kampioen Brouwershaven stuurde de Renesse-reserves onverrichter zake te rug (20) en maakte daardoor de af stand met nummer twee weer gro ter. Brouwershaven 14 14 0 0 28 66—17 Zonnemaire S.V.O.W.K. Zierikzee III Renesse Drieschor II 5 15 7 0 5 14 37—24 7 1 5 15 44—35 2 0 11 4 1639- 2 0 12 4 17—66 Eerste winst Het opmerkelijke feit van de 3e klas se A was, dat Domburg II na 10 wed strijden de eerste punten behaalde. Het versloeg namelijk Zeeland Sport V met 43, hetgeen niet meer baat. Lewedorpse Boys II en Walcheren II deelden eerlijk (11). De stand: Cortgene 1222; Vlissin gen V 11—18; Zeeland Sport V 12—10; Schoondijke II*) 9—8; Walcheren II 129; Lewedorpse Boys II 117; Domburg II112. Nog twee punten dan is Vogelwaar de II kampioen van de 3e klasse B. Nu won het van Steen II (15). Maar ook 's-Heer Arendskerke houdt de race nog even vol, want het versloeg Kwadendamme II (51). De stand: Vogelwaarde II 1426; 's-Heer Arendskerke II 1423; Koe wacht II») 14—19; Robur II 11—14; Clinge III 11—9; Steen III 10—6;. Ra penburg II 12—4; Sluiskil III*) 10 Kwadendamme II**) 120. is 2 verliespunten. Donderdag wordt in Goes het jaar lijkse schoolhandbaltoemooi gehou den. Om zo goed mogelijk voor de dag te komen, benutten de meisjes van de Zierikzeese scholen elke mi- nuut om te trainen. Deze foto werd genomen tijdens een wedstrijd tussen dc vertegenwoordigende meisjesélf- tallen van de openbare en de chris telijke u.T.o.-school. (Foto P.Z.C.J (Advertentie), FILMS IN ZEELAND Boeiende documentaire in donderdag-cyclus. „Aasgieren van Texas" (ELECTRO Middelburg) is een onvervalste wild west, spelend in Mexico en Texas, rond 1863 met een serie avonturen, die de spanning er wel in houdt. Het gaat vooral om het wel en wee van Texas, dat door een stelletje niet zo bijster gewetensvolle lieden be laagd wordt, maar gelukkig zijn er ook dappere en onversaagde kerels, die zich nog voor een goede zaak in de waagschaal willen stellen.... Een van die knapen is John Payne, die tezamen met de charmante Rhon da Fleming en Dennis O'Keefe in de hoofdrollen te bewonderen is. Een met vaart en vakmanschap vervaar digde rolprent. Misdaad in een grote stad is en blg'ft een aantrekkelijk onderwerp voor een film en ook voor „Terreur in Parijs" (Luxor, Vlissingen) was dit het uitgangspunt. Een verhaal over zwarte handel en vooral over de men sen, die via deze handel tot misdaad komen. In de hoofdrollen Lucien Coe- del en Raymond Pellegrin. Een film met ongetwijfeld spannende ogenblik ken en met aanvaardbaar, soms boei end spel. Zowel Alhambra (Vlissingen) als Grand (Goes) vertoont nog eens „An na", een film van De Santis, met Sil- vana Mangano en Vittoria Gassman in de hoofdrollen. Silvana „De Aan trekkelijke", als bekeerlinge, als non, maar voordien krijgt ge haar hele, niet zo bijzonder frisse levensverhaal opgedist, "gelardeerd met veel „sex". Geen film om over naar huls te schrij ven. DONDERDAG In de serie speciale donderdag avondvoorstellingen brengt Grand (Goes) „Een vrouw verdedigt zich", een verhaal met een aloud uitgangs punt, namelijk de fatale vrouw. Dit maal is het een arts, die het slacht offer van deze juffrouw dreigt te Minister Van Thiel installeert commissie. De minister van maatschappelijk werk, mr. F. J. Th. M. van Thiel, heeft maandag een commissie inge steld ter bestudering van vraagstuk ken in verband met de subsidiëring van het maatschappelijk werk. Bij de installatie merkte de be windsman op, dat het particulier initiatief bij de behartiging van het maatschappelijk werk altijd een ui terst gewichtige taak heeft te ver vullen. Wegens dé hoge kosten aan salarissen en investeringen voor ge bouwen en andere apparatuur is fi nanciële hulp van de overheid echter noodzakelijk. Daar het maatschappe lijk werk een steeds duidelijker en belangrijker taak gaat innemen bij de bevordering van het welzijn van de mens wil de regering gaarne meewerken aan de bevordering van een doelmatigevormgeving van het maatschappelijk werk. Dit maatschappelijk werk zal, o.m. door deelneming aan de sociale plan ning, in belangrijke mate kunnen bijdragen aan de aanpassing van de maatschappij aan de mens in zijn verscheidene situaties. Daarnaast zal het door voorlichting, bemidde ling en advies en velerlei andere ac tiviteiten aan de jeugd, aan de vol wassenen en aan de bejaarden bij stand kunnen bioden, die deze in verschillende omstandigheden behoe ven. De bewindsman hecht grote waarde aan decentralisatie van het over- Kring Zeeland K.N.Z.B. thans in district zuid Tijdens de zaterdag in Utrecht ge houden algemene vergadering van de Koninklijke Z-vembond werd beslo ten, dat Zeeland. Noord-Brabant en Limburg voortaan één district zullen vormen. Voorheen was de kring Zee land van de K.N.Z.B. aangesloten bij het district Rotterdam-West Brabant- Zeeland. Voorstellen tot verhoging van het in leggeld voor de polo-compe titie en tot unificatie van de reis kosten per klas werden aangenomen. Door het laatste besluit zullen alle ze ventallen in een bepaalde klas dezelf de reiskosten gaan betalen. Ook werd besloten een polo-identiteitsbewijs in te voeren. Kandidatentoernooi te Amsterdam geopend In de aula van het Vissiusgymna- sium te Amsterdam is maandag het kandidatentoernooi geopend. De tien deelnemers' werden na de opening door de wedstrijdleider, dr. Max Euwe, voor een tafel geroepen waar zij elk een programma met een lo tingsnummer aangeboden kregen. Dit nummer is beslissend voor de samen stelling der partijen in de eerste helft van het toernooi, Dinsdagavond zal in het Minervapaviljoen te Amster dam de eerste ronde gespeeld worden. Mr. A. de Roos, die als loco-burge meester het college van B. en W. ver tegenwoordigde, verklaarde met een korte toespraak het toernooi voor ge opend. Verder voerden nog het woord ir. H. J. van Steenis, de voorzitter van de KNSB en de Zweed Folke Ro- gard, de president van de interna tionale schaakfederatie (F.I.D.E.). De Amerikaanse voorlichtings dienst in Londen heeft bekendge maakt, dat de Ver. Staten aan de Sowjet-Unie de instelling, bij wijze van proef, van zones "oor wederzijd se inspectie in de Sowjet-Unie en de Ver. Staten hebben voorgesteld. De inspectiezones, ter grootte van 50.000 tot 80.000 vierkante kilo meter, zouden moeten dienen om de voorgestelde controle te land en uit de lucht grondig te beproe ven. In deze zones zouden lucht en zeehavens, spoorwegknooppun ten, militaire eenheden en instal laties moeten liggen. Voorts stellen de V.S. voor, dat Amerika en de Sowjet-Unie gelijktij dig hun strijdkrachten in de eerste fase van de'onfrwapening tot 2.500.000 man beperken. VOORSTEL VAN V.S. TE LONDEN Proefzónesvoorde inspectieplannen Op de ontwapeningsbesprekingen te Londen heeft de Amerikaanse afgevaardigde Harold Stassen maandag voorgesteld „verbindings centra" in te stellen over de gehele wereld waar berichten zouden kun nen worden behandeld over troe penbewegingen in landen, die een wereld-ontwapenings ver drag zou den hebben getekend. Volgens conferentiekringen stel de Stassen voor dat alle landen aan zulke „verbindingscentra" van te voren opgave zouden doen van alle troepenbewegingen naar buiten hun gebied. Hierdoor zou de moge lijkheid van een aanval bjj verras sing worden weggenomen. Zou de spanning worden verminderd en zou het internationaal vertrouwen worden verbeterd. Miljoen bromfietsen in 1960? Een studiegroep van het Ned. ver- keersinstituut heeft uitgerekend, dat het aantal bromfietsen in 1960 tussen de 900.000 en 1,1 miljoen zal liggen. Men komt tot deze verdubbeling van het huidige aantal via de te verwach ten verhoging van de inkomens in de steden en op het platteland. Op grond daarvan heeft men het aantal potentiële afnemers berekend. Volgens deze studie zullen in 1960 77 tot 94 bromfietsen per 1000 inwoners onze straten en wegen bevolken, ofwel 30 tot 37 procent der gezinnen zal over een bromfiets beschikken. Hongersnood in China Het officiële Chinese persbureau „Nieuw China" meldt, dat hier en daar hongersnood heerst. „Een min derheid van boeren" had de bezittin gen in de steek moeten laten om te trachten elders in het levensonder houd te voorzien. In sommige gebie den was het geld, dat door de over heid ter bestrijding van de honger be schikbaar was gesteld, door ambte naren voor andere doeleinden ge bruikt. heidsbeleid, zodat hg zich gelukkig prijst, dat ook gemeenten en pro vincies vertegenwoordigers in de commissie hebben willen aanwgzen. Het hoofdaccent van de taak der commissie zal blgven liggen op een overleg van het departement met het particulier initiatief. Bg de bevordering van het maat schappelijk werk in het algemeen moet met name gedacht worden aan de consolidatie en de verdieping van het maatschappelijk werk. Een verantwoorde subsidiëring door de rijksoverheid zal eerst tot 3tand komen, wanneer over deze hoofdpunten overeenstemming be staat. Tot voorzitter van de commissie is benoemd dr. P. C. J. van Loon, hoofdadministrateur bg het departe ment van maatschappelijk werk. KERKNIEUWS Ds. Tj. Tak 80 jaar. Vandaag zal ds. Tj. Tak te Biltho- ven, emeritus predikant van de Ned- Herv. Kerk de leeftijd van de zeer sterken bereiken. Ds. Tak werd op 27 maart 1876 te Groningen geboren, bezocht eerst de h.b.s. te Groningen, deed daarna Staatsexamen en studeerde vervol gens aan de rijks-universiteit te Gro ningen. Nadat kand. Tak in mei 1901 door het provinciaal kerkbestuur van Gelderland was toegelaten tot de evangeliebediening in de Ned. Herv. Kerk werd hy op 11 augustus 1901 door wijlen ds. B. Lütge van Gronin gen te zyderveld (classis Gouda) in het ambt bevestigd. In 1914 verwis selde de jubilaris deze gemeente met die van Nieuw en St. Joosland (clas sis Middelburg), vanwaar hij in 1920 naar Fijnaart vertrok. Op 14 septem ber 1924 deed ds. Tak, na vooraf te zgn bevestigd door dr. K. H. E. Gra- vemerjer van 's-Gravenhage zijn in trede in zijn vierde en laatste ge meente Zevenhuizen (classis Rotter dam), waar hem met ingang van 30 december 1943 na ruim 42 volbrach te dienstjaren emeritaat werd ver leend. Hg woonde na zijn emeritaat ook enige jaren te Oosterbeek. GerefGemeente te Yerseke krijgt weer eigen predikant De Gereformeerde Gemeente te Yerseke heeft, doordat da. P. Hon- koop te Russen een beroep naar die plaats heeft aangeno.nen, weer een eigen predikant gekregen. De vaca ture doordht ds. A. va* Stuyvenberg in 1955 op noodlottige wgze door een auto-ongeluk om het leven kwam, is niet van lange duur geweest. De aanneming van ds. Honkoop betekent tevens dat de classis Goes van de Ger. Gemeente omvattende 16 ge meenten, hiermede weer de beschik king krggt over een vijfde predikant. Yerseke zal voor ds. Honkoop de derde gemeente zgn die hg zal mo gen dienen. Na in 1933 de Theologi sche School der Gereformeerde Ge meente te Rotterdam te hebben door. lopen, werd hij op 30 augustus 1933 bevestigd in zijn eeiste predikanten plaats 's-Gravenhage. Deze gemeen te heeft hg gedurende 14 jaar mogen dienen. In 1947 werd hg te Rgssen beroepen, welk beroep door hen) werd aangenomen. In deze grootste gemeente van de kerk der Geref. Ge meenten 3500 leden en doopleden werd hg bevestigd op 14 augus tus van datzelfde jaar. Sindsdien is ds. Honkoop niet meer van predikan. tenplaats veranderd. Ook bekleedt ds. Honkoop enkele voorname kerkelijke functies. Zo is hij onder meer cura tor aan de Theologische School der Ger. Gemeente te Rotterdam alsme de deputaat synodi - i emeritus pre dikanten. Ook zijn zoon heeft een pre dikantenplaats in de classis Goes. De datum van bevestiging te Yerseke is nog niet bekend. worden. Hij wordt het op het nipper tje niet. Goed spel van Jean Gabin en Silvana Pampanini in de hoofdrol len. „Macoumba, de magische dans" Alhambra (Vlissingen) is 'n boeien de documentaire in kleuren over een expeditie door Zuid-Amerika. Een do cumentaire met de spanning van een goede speelfilm, die terecht enkele malen bekroond werd. Rond de componist Liszt werd een romantisch verhaaltje gesponnen, dat onder de titel „Hongaarse rapsodie (Electro, Middelburg) verfilmd werd. Het geheel werd niet overtuigend. Er wordt niettemin goed spel te zien ge geven door Colette Marchand, Paul Hubschmid, Michel Simon en Willy Fritsch. De makers zochten het voor al in een aantal spectaculaire opna men van objecten en gebeurtenissen rond 1850. Tour ploeg start in Hengstdijk Op zondag 29 juli Het is vrijwel zo goed als zeker, dat de Nederlandse Tour de France- ploeg één dag na het einde van de monsterrit door Frankrijk dus op zondag 29 juli in het Zeeuws- Vlaamse dorpje Hengstdijk aan de start zal verschijnen. De wielersup- portersclub in Hengstdijk, die de or ganisatie op zich genomen heeft, is er in geslaagd de Nederlanders aan de start te krijgen nog vóór zij in Amsterdam officieel gehuldigd wor- den. Verder zijn er onderhandelingen gaande met vooraanstaande cracks uit het buitenland, alsmede met „kei en" als Gerrit Schulte, Arie van Vliet, Jan Derksen en de thans 57- jarige zesdaagsekoning Piet van Kempen, om deze dag eveneens aan de start te verschijnen. Bovendien wo-dt deze koers gere den volgens een geheel nieuwe for mule met speciale premies. Om de dag compleet te maken zal tevens een bekende turnploeg optreden, ter- wgl een cabaretgezelschap en de weeskinderenharmonie „Don Bosco" uit Gent met een bezetting van 150 man het geheel zullen opluis teren. Tot slot van deze dag zal een groots vuurwerk worden ontstoken. Ook heeft het actieve comité voor zaterdag 21 juli reeds vergevorder de plannen opgemaakt om een nacht- koei's voor amateurs te organiseren, waaraan slechts tien geselecteerde renners uit België en een even groot aantal uit Nederland zal mogen deel nemen. Deze rit voor amateurs zal verreden worden op het kleine par koers van 700 meter, dat geheel ver licht zal zijn. De wedstrijd vangt aan om tien uur 's avonds en duurt pre cies tot middernacht. Men verwacht voor deze beide koersen, die ieder voor zich een nationaal unicum ge noemd mogen worden, naar schat ting een 10 tot 15.000 toeschouwers. (Nagekomen advertenties). Heden overleed plot seling door een droevig ongeval, onze innig ge liefde man, vader, be huwd- en grootvader MARINUS VADER, tn de ouderdom van 67 jaar. Namens de familie, Wed. M. VADER— SCHEELE. Arnemuiden, 26 maai't 1956. Sehorretje 10. Terwyi wy nog treu ren over het verlies van moeder behaagde het de Heere om na een kortstondige ziekte uit ons midden weg te ne men onze innig geliefde vader, behuwd- en grootvader de heer JACOBUS FIERLOOS, op de leeftijd van 70 jaar. De diepbedroefde kin deren, behuwd- en kleinkinderen. 's-Gravenpolder, 24 maart 1956. Raadhuisstraat 35. Heden overleed in het tehuis voor ouden van dagen „Roozen- oord" te Sluis onze lie ve tante MARLA MAGDALENA SARA HAAKSMAN DE KOSTER, in dc ouderdom van 83 jaar. Aardenburg B. W. F. HAAKSMAN DE KOSTER en familie. W. J. HAAKSMAN DE KOSTER en familie. Alameda (U.S.A.) Familie DEBAARE. Aardenburg, 26 maart 1956. Peurssenstraat 13. De begrafenis zal plaats hebben op don derdag 29 maart om 3 uur op de algemene be graafplaats tc Aarden burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 8