slaap slaap 17 f'f If 13» III20 if GEEN VUILTJE AAN DE LUCHT VOOR LEIDERS HOOFDKLASSE tfezonaC STEMMEN UIT DE KERKEN D.E.S. IS VOOR MARATHON EEN MOEILIJKE TEGENSTANDSTER DOOR ZEGE OP OLYMPUS KAN MARATHON II TITEL OPEISEN ^.SPORT-^ HET GOUDEN JAAR PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 MAART 1956 (Advertentie) Zware wedstrijden voor Eindhoven en N.A.C. Er lykt voor zondag geen vuiltje aan de lucht voor de leiders van de beide hoofdklassen. In de a-afdellng zal Ajax heel weinig moeite hebben met E.B.O.H., terwyl Ellnkwjjk voor eigen publiek Sittardia in de pan kan hakken. Ook de belangrijkste concur rent van Elinkwyk, Sportclub En schede, zal het niet moeilijk krijgen, want Abe en zijn mannen moeten op eigen veld kunnen winnen van De Volewyckers, ook al hebben de Am sterdammers vorige week dan ver rast door een zege op Alkmaar. Voor Ajax ls het een gelukkige omstan digheid, dat de belde concurrenten in deze hockeycompetitie In de hockeycompetitie voor de 2e klasse A heren speelt Middelburg a.s. weekeinde zijn laatste wedstrijd. Het ontvangt daarbij de Bredase Cadetten, die een zeer grote degra datiekans bezitten. De Brabantse ploeg schijnt echter juist op tijd nog een aanzienlijke versterking te heb ben ontvangen, zodat zij vorige week een „eindoffensief" konden inzetten met een zege op Breda n. Nu zullen zij zich tegen kampioen Middelburg volkomen geven om een zo goea mogelijk resultaat te behalen. Peli kaan kan nog wel een puntje gebrui ken en tegen het niet-geïnteresseer- de Push H zal dit misschien be machtigd kunnen worden. In de 3e klasse A dames zal Peli kaan geen moeite hebben met Mid delburg, dat zijn laatste uitwedstrijd speelt. D.E.S. is goed voor een kleine zege op Tilburg Hl. Voor de „onder bond" is Rapiae II in staat op eigen grond een gelijkspel te kunnen be halen tegen Middelburg II, dat ook al zyn laatste uitwedstrijd speelt. Verder zal binnenkort de promo tie-competitie voor promotieklas he ren beginnen. Als kampioen van 2 A dient Middelbui-g met ae titelhouders van 2 B en 2 C om twee plaatsen in de hogere regionen te kampen. De rivalen zhn echter nog niet bekend. In B en C is namelijk enige achter stand ontstaan. De competitieleider oordeelde het dan ook noodzakelijk in C twee wedstrijden per weekeinde vast te stellen, zodat uiterlnk 25 maart de kampioen bekend zal zijn. In B zal vermoedelijk reeds dit weekeinde de beslissing vallen. van de hoofdstedelingeu uiterst las tige wedstrijden tegemoet gaan. Eindhoven moet namelijk de strijd aanbinden tegen V.V.V., terwyl N.A. C. by Excelsior op bezoek gaat. Ove rigens verwachten we toch, dat zo wel Eindhoven als N.A.C. de punten zal behalen. In de hoofdklasse a is verder de wedstrijd StormvogelsLimburgia belangrijk voor de uiteindelijke rang schikking boven de streep. We ver wachten, dat de thuisclub aan het langste eind zal trekken. Fortuna '5.4 zal zich van Amsterdam weinig aan trekken, terwijl D.O.S. bij Roda Sport met vlag en wimpel moet kunnen slagen. A.D.O. zal ondanks Theo Timmermans Sparta niet van de winst kunnen houden en Rigtersbleek achten we iets sterker dan H.V.C. Ook ln de hoofdklasse b ls er een 1 wedstrijd, die van belang ls voor de bezetting van de groep boven de streep, nameljjk Feyenoord Schevenlngen/Holland Sport. De Hagenaars wonnen vorige zon dag weliswaar imponerend met S1 van Emma, maar we gelo ven toch niet, dat S.H.S. in staat zal zijn de punten uit de „Rot terdamse kuip" weg te slepen. Rapid J.C. zal in Groningen onge twijfeld op zware tegenstand stuiten, maar G.V.A.V. zal ten lange leste toch het hoofd moeten buigen. Wil lem II kan de positie aanmerkelijk verstevigen door in Schiedam de puntjes van S.V.V. afhandig te ma ken en Alkmaar zal de smaad van vorig weekeinde willen uitwissen door een indrukwekkende zege op Emma. B.V.V. kan op de ranglijst boven Willem II blijven want de Bos- senaren kunnen winnen van De Graafschap, terwijl P.S.V. dicht bij de streep kan komen door een over winning bij E.D.O. (Slot van pag. 3) Kerken gegeven. Na de gebruikelijke plichtplegingen wordt de teleurstel ling uitgesproken die er in de verga dering der Herv. synode heerste toen aldaar de brief van haar gerefor meerde zuster werd voorgelezen. Deze brief wordt beneden de maat gevonden. Wat daarin wordt aan vaard en voorgesteld lijkt haar al te weinig. „Zo lang wy gescheiden le ven is het o.i. naai* de wil van onze Heer en in overeenstemming met ons gereformeerd belijden, dat wij niet af laten onze centrale verschillen in het licht van Zyn Woord te onderzoeken, wat de bereidheid onszelf te herzien, waar dit Woord ook als het door de mond der andere kerk tot ons komt, ons tot herziening noopt". Dit is ecu van de punten waar het bier op aan komt: wat is dat gemeen schappelijk gereformeerd belijden? Indien men hierover gaat spreken, komen dan toch weer niet voor de dag al die geschil- en wrijvingspun ten waarover in de loop van de laat ste eeuw al zo veel is te doen ge weest Prof. Herman Ridderbos schryft dat de synode der Geref. Ker ken niet tot de overtuiging is kun nen komen „als zou het principiële verschil tussen beide kerken niet of niet meer in die mate bestaan als voorheen". Is dit schrijven van de synode der Geref. Kerken werkelijk zo teleurstel lend? Wanneer er teleurstelling is, moeten er bepaalde verwachtingen geweest zyn. Blijkbaar zyn de ver wachtingen by de Herv. synode nog al hoog gestemd geweest en dit waar schijnlijk om hetgeen men van eigen commissieleden had gehoord. Over het geheel vinden we deze briefwisseling niet zo teleurstellend als, naar aanleiding van het schrijven der Geref. synode en na de brief van die der Herv. Kerk in verschillende hervormde, maar ook gereformeerde beoordelingen te lezen was. Wie had een 25 jaar geleden gedacht dat zulk een correspondentie mogelijk was De Gereformeerde synode .heeft dan geen afvaardiging willen zenden naar de synode der Hervormde Kerk. Maar wat zou deze afvaardiging meer betekend hebben dan een zeker gebaar, waarmee men in werkelijk heid toch niet veel opschoot? Nu een maal op deze wijze het contact en het overleg van beide zijden officieel is gesanctioneerd en begeerd, zal het moeilijk zyn in dc toekomst dit weg te denken. Er zijn ook waarlyk te veel vraagstukken waartegenover men men gemeenschappelijk staat in deze snël-veranderende tijd dan dat deze beide kerken van het Gere formeerd Protestantse type elkaar kunnen beschouwen als een verre achternicht. H. Massa-ontvluchting werd verijdeld. Een complot van gevangenen in de Winson Green gevangenis in Bir mingham (Engeland) is naar thans bekend geworden is, de vorige maand op het laatste ogenblik ver ijdeld door een „tip" die een van de gevangenen de directie gegeven heeft. De samenzweerders hadden reeds een waar arsenaal van wape nen bijeengebracht: o.a. scheermes jes en Deper om de bewakers buiten gevecht te stellen. Een razzia in de cellen bracht ploertendoders, scheermesjes en zak jes peper van onder de matrassen te voorschijn. De ploertendoders wa ren van een „eigengemaakte" Boort: schroot in een linnen huls. (United Press) ZEEUWS VELDHANDBAL Geen winst voor De Meeuwen In het district zuid van het Neder lands Handbal Verbond komt in de eerste klasse dames R.P.C. op bezoek bij Zeeland Sport De Vlissingse meisjes zullen met deze ploeg uit Eindhoven niet zo erg veel moeite hebben en kunnen dus de punten in eigen huis houden. Eén van de kop- loopsters, namelijk D.E.S., steekt 'n visite by Marathon af. Dit wordt een uiterst zware opgave voor de Vlis singse dames, maar de mogelijkheid van één puntje zit er toch nog wel in, P.S.V. H en W.L.C. H zullen niet veel van de buit weghalen bij respec tievelijk Swift en Eindhoven. Bij de heren krjjgt Hellas bezoek van D.E.S. IT. Deze jeugdige ploeg is altijd een gevaarlijke tegenstander, maar Hellas zal zich niet laten ver rassen. In de wedstrijden H.E.W. Geel Blauw; SwiftP.S.V. IE en Ag- ressive-W.L.C. blijft de winst by ae thui3spelende ploegen. In de tweede klasse B krijgen de dames van Hellas een zware kluif aan EB.H.V.. Het eigen terrein be tekent evenwel groot voordeel en het zou ons niet verwonderen als de bei de puntjes in Goes bleven. De Tonido-dames gaan op bezoek bij Longa en dat betekent zoveel als een nederlaag voor de Zeeuw- terwyl Were-di wel eens de nadelige gevolgen zou kunnen ondervinden van het be zoek aan Volt. De heren van Tonido trekken naar Bergen op Zoom om Fortse Mara thon partrj te geven. Ook deze wed strijd zal weer een overwinning voor de Goesenaren opleveren. E.M.M. trekt naar het sterke S.Ö.A. en zal et veel plezier beleven van dit Uit- hpje. Marathon krijgt bezoek van .B.H.V. Een gewillig slachtoffer zal de Bredase ploeg niet zijn, maar toch zal de winst wel in Vlissingen blijven. Bij P.T.T.Volt achten we de bezoekers iets sterker. In de afdeling Zeeland zyn voor de dames eerste klasse A twee wedstrij den vastgesteld: Walcheren IOlym pus en Zeeland Sport IIE.M.M. Het nog ongeslagen Walcheren heeft een moeilijke derby voor de boeg, maar zal zich toch wel door de moeilijk heden werken. E.M.M. kan in Vlis singen een ruime overwinning beha len. In de dames eerste klasse B wor den drie wedstrijden gespeeld: Lüc- tor IVolharding; Luctor HDe Meeuwen en HontenisseOdi. Beide ploegen van Luctor kunnen do volle winst in eigen huis houden, terwyl Hontenisse baas kan blijven over Ocu. Volharding—-Olympus en Tonido HEMarathon HÏ worden in de he- ren eerste klasse gespeeld. Olympus krijgt een zware opgave, maar zal ze. ker nog een vinger in de pap willen houden. Hiervoor zal van Volharding gewonnen moeten worden, hetgeen mogelijk maar moeilijk is. Marathon IH gaat een e-- moet by Tonidi Voor de dan B, is.de wedstrijd HellasDe Meeu wen vastgesteld. Ook in deze wed strijd is geen enkel winstpunt te ver wachten voor de Meeuwen. ZAALHANDBALWEDSTRIJDEN Marathon II nog sterker dan E.M.M.-reserves Een belangrijke wedstrijd in het zaalhandbalprogramma, dat zater dagavond in de Middelburgse vei- Jinghal wordt afgewerkt, i9 het duel tussen Olumpus en Marathon H (he ren B). Beide ploegen hebben drie verliespunten, terwijl medegegadigde Tonido H vier verliespunten heeft. Er rest nog de wedstryd Tonido II Olumpus. De strijd wordt hier dus wel tot het uiterste door de sterk- sten uitgevochten! Toch is er een kans, dat de kampioen zaterdag avond bekend is, daar de papieren voor Marathon H zeer gunstig zijn. Een overwinning voor de Vlissingers ligt het meest voor de hand en in dit geval is Marathon n zeker van de titel. Bij een gelijk spel kan zo wel Tonido H, als Olympus nog gelijk komen met Marathon II. Bij de dames B zal Olumpus er op gebrand zijn op Walcheren I revan che te nemen voor de Indertijd ge leden nederlaag (21), maar Wal cheren schijnt haar beste vorm altijd te bewaren voor plaatselijke ont moetingen. Het zal Olympus dan ook niet meevallen, maar onmogelijk is de opgave niet. De wedstrijd Marathon II EMM H is voor de dames C vast gesteld. Hoewel EMM H de laat ste weken aan kracht gewonnen heeft, achten we Marathon II toch no iets sterker dan de Mid delburgse dames. De wedstrijd EMM IV—EMM III (heren C) zal ongetwijfeld uitdraaien op een ruime overwinning voor het derde elftal. Bij de heren junioren is de wed strijd MarathonHellas op stapel fezet. In de eerste wedstryd lukte et de Vlissingers een kostbaar puntje te veroveren, maar dit zal thans wel boven hun krachten lig gen. Hellas zal er niets voor voelen de goede kansen op de titel te ver spelen. De winstpunten zullen dus wel naar Goes verhuizen. kaleidoscnop BLINKEND GOUD. De topatleten over de gehele wereld kijken reikhalzend uit naar de Spelen van Melbourne en zetten alles op alles om juist tegen die tijd hun beste condi tie tc bereiken. Er is er geen, die niet al eens aan een medail le heeft gedacht, hetzij goud, zilver of brons. Als zij in een land wonen, waar het gelukt behoorlijk wat geld voor sport- doeleinden op te brengen, zijn zij zelfs al zeker van hun uit zending. Zo is er op dit ogen blik dan ook al zo ongeveer be kend welke cracks in Australië aan de start zullen komen. Men behoeft zich dan ook niet te verwonderen, dat er reeds prognoses over de verdeling van de medailles worden ge daan. Het Engelse blad „The modem atleteheeft zich er aan gewaagd. Het blad geeft 'n lijst van de beste tien presta ties, die ooit op de verschillen de atletieknummers zijn gele verd en bovendien ook over zicht vdn de gemiddelde pres taties der betrokken atleten, die een weréldpeil bereiken. Het is aardig vergelijkingsma teriaal, omdat de hoogte van de gemiddelde prestaties bepaal de aanwijzingen voor de toe- komst kan geven. NOG VIJF VAN 1952. „The modern athlete" ver meldt dan verder op verschil lende nummers een aantal kanshebbers op Melbournes goud. Nu is het interessant om hierbij na te gaan welke winnaars van „Helsinki 1952" nu wederom op de no minatie voor een medaille staan. Het zyn er niet veel, maar vijf. Wat de dames be treft staat de Russin Galina Zybina op de lijst bij kogel stoten en de Tsjjechische speerwerpster Dana Zatope- kova, de vrouw van Zatopek. De Braziliaan Da Silva is hoog genoteerd bij bet hink- stapspringen, de Amerikaan Bob Richards staat nog op hoog niveau letterlijk en figuurlijk bij het polsstok- hoog en zijn landgenoot Par ry O'Brien, de kogelstoter, behoeft ook niet bij voorbaat te wanhopen. Dat is dan ook alles. En, zal men zeggen, waar staat Zatopek De Tsjechische „locomotief", die de 10.000 m in 1952 won, komt niet onder de eersten voor, wat gemiddelde betreft. Het vermoeden is al vaak uitgesproken, dat Zatopek's glorietijd voorbij is. Ten minste op de lange afstand. Op de zeer lange afstand wij bedoelen de marathon kon hij wel eens de eerste vi ool gaan spelen. VELE KANSPAARDEN. Wanneer men nu de gehele lijst nagaat, ziet men, dat op de 100 meter vijf lopers met de beste gemiddelden worden vermeld. Vier van hen zijn Amei'lkanen, wier namen hier weinig zeggen. De vijfde is de Duitser Heinz Fütterer. De ge middelden van dit vijftal ko men niet boven de 10,4 sec. Twee Amerikanen van de vier genoemde mét Fütterer 6taan op het 200 meterlijstje met tijden van onder de 21 Bec. De 400 meter kan aan deze lijst te zien een volledige U.S.A.-aangelegenheid wor den, met de drie besten uit dat land. Roger Moens staat num mer één op de 800 meter met de Noor Boysen en de Ameri kaan Courtney. De Belg zou dus ook een kans maken. De middenafstand wordt beheerst door Hongaren, als Iharos, Roszavolgyi, Kovacs en Tabo- ri, allen lopers, die na 1952 op kwamen. Het is wel bijzonder moeilijk hier voorspellingen te gaan doen. Kuts, Kovacs en Pirie zijn de drie kanspaarden voor de 10.000 meter volgens het Britse lijstje. De 110 me ter horden vermeldt niets dan U.S.A.-lopers aan de top en de 400 meter horden doet twee Russen en één Amerikaan zien. Zo luidt de globale In druk van dit ogenblik, wan neer wij ons tót de meest in de belangstelling staande loop nummers bepalen. Men moet dit alles echter voor niet meer dan een overzicht nemen, want de krachtsverhoudingen in de huidige atletiekwereld zijn aan voortdurende veran deringen onderhevig. En „Mel bourne" komt pas in novem ber.. ZATOPEK EN PIRIE kandidaten voor een olympische titel FEUILLETON „Dat hy... nu ja opgelucht scheen, toen Tod Morehanger haar in zijn ar men nam en kuste". Timothy keek haar vrolijk en be langstellend aan. „Och kom, deed hij dat? Ik heb er niet op gelet en had andere motieven voor miin mening. Maar we hebben wel allebei gelijk hoor. Hij zal 't erg prettig vinden als ze hem de bons geeft en met die andere vent trouwt". „Misschien wel", zei Flora, die zich byna schuldig voelde omdat ze dit zo openlijk toegaf. „En jij ook, nietwaar, liefste 't Scheelde weinig, of ze had geant woord: „Ik weet het niet", maar dit leek zo'n dwaas en doelloos commen taar op haar reeds lang bestaande liefde voor Jamie, dat ze niet be greep, hoe die woorden haar op de lippen waren gekomen. Voor Timothy behoefde ze niets te verbergen, want hij wist het immers en huichelen had dus geen zin. Met dat al kon Flora op dit ogen blik met geen mogelijkheid Timothy's vraag toestemmend beantwoorden. Hy zelf scheen trouwens zo'n ant- DOOR MARY BURCHEL woord niet te verwachten, want hij ging peinzend voort: „We moeten zien dat je zo gauw mogelijk uit de moeilijkheden raakt". „Uit welke moeilijkheden O, je be doeltonze verloving?" „Natuurlyk. Er zyn toch geen an dere wel?" „Neen, neen. Heik dacht er al leen niet aan", antwoordde ze blozend en wat in de war. „O", hernam hy, blijkbaar vastbe sloten, de stand' van zaken stevig te omlijnen, „hoe gauwer Jamie jou als BÜj lü [air-' Bar-" t omstandigheden. zijn nu weer geheel vrije uitverkore ne ziet des te beter. In de gegeven „En jij dan viel ze hem mis schien ondanks zichzelf in de rede. „Wat bedoel je liefste?" vroeg hy luchtig. „Je bent zo druk bezig, met myn toekomst te bepalen, maar heb je dan helemaal geen plannen wat die van jezelf betreft? Als iii bevrijd bent van wat je „de moeilijkheden" gelieft te ,,Te zorgen, dat ik er nooit meer in raak", antwoordde hij lachend. Flora beet zich op de lippen en vroeg zich verward af, waarom die woorden haar zo'n pijn deden. „Is de les dan zo erg voor je ge weest?" bracht ze er moeizaam uit. „O, neen. Ilc heb onze verloving nogal prettig gevonden. En jij Flora constateerde, wonderlijk ver drietig, dat ze er reeds over praatten alsof het allemaal verleden tijd was. Intussen wist ze zich tot een glim lach te dwingen en bijna vrolyk te antwoorden: „Het ishet was bui tengewoon genoeglijk. Maar.be doel je, dat je er genoeg van hebt om verloofd te zijn?" „Ik bedoel, dat ik uit het hout ben gesneden, waaruit vrijgezellen voort komen, kindlief. Ik ben geen man om te trouwen, maar een eerzuchtig schepsel dat aan zichzelf genoeg heeft en waarschijnlijk voor de minst kritisch gestemde kinderen van mijn vrienden een nogal populaire, maar wat cynische oom zal worden. En ik zal zonder twijfel eindigen als de be roemde ongetrouwde rechter, wiens nogal zure opmerkingen over het hu welijk een attractie van de echtschei dingsprocessen zullen uitmaken", be sloot hij luchthartig. Dwaas genoeg bedacht Flora op dit igenblik. hoe verbazend aantrekke lijk hij in die rol zou zijn. Voor ze echter gelegenheid had iets te zeggen, wees liy voor zich uit en riep: „We zijn er byna. Je kunt de klok op de grote tribune al zien". Er" zat dus niets anders op, dan haar gedachten zo goed mogelijk op het indrukwekkende schouwspel, dat; zich voor haar ogen ontrolde, te con centreren. Uit alle richtingen kwamen auto's en zelfs enige schilderachtige post koetsen aanrijden, zodat Timothy zyn snelheid moest matigen en ze ten slotte heel langzaam op de parkeer plaats aankwamen, waar Jamie en Marilyn juist waren gearriveerd, ter wijl het óverige gezelschap onmiddel lijk volgde. Met de naklank van Timothy's op merkingen nog in haar oren keek Flora zenuwachtig naar Marilyn's linkerhand, terwyl ze gezamenlijk op weg togen naar het restaurant onder de tribune, waar 't reeds vrolijk en levendig toeging. Ze had onmogelijk kunnen zeggen, waarom ze zich zo onbeschrijfelijk opgelucht voelde toen ze zag, dat Jamie's ring nog aan de vinger van haar vriendin prakte. En eenmaal by de grote voor hen gere serveerde tafel gekomen, dacht Flora temidden van de rondom gewisselde groeten en geestigheden: „Alles blijft bij het oude. Er zijn geen drama's of narigheden op komst". „We zullen hoop ik, toch niets mis sen", riep Marilyn, toen ze wat lang over hun koffie deden, maar Jamie klaarblijkelijk nog steeds op heel vriendschappelijke voet met haar zei geruststellend: „Neen, er is nlet9 byzonders te zien voor de koningin komt". Niettemin verlieten ze nu weldra het restaurant en slenterden rondom het veld, waar de meisjes onder de indruk raakten van het kleurrijke en levendige schouwspel, dat een Engel- se renbaan op grote dagen biedt. Ma rilyn vond alles zelfs „te mooi om waar te zijn", maar lady Elvain zei vriendelijk glimlachend „Het beste komt nog". Juist toen ze deze woorden uitte, ging als een windvlaag door de me nigte een in kracht toenemend stem- mengemompel: „Daar komen ze!" Iedereen haastte zich naar de af rastering om het grote ogenblik btf te wonen en meteen kwam door de grote toegangspoort, terwijl de zon schit terde op het rinkelend tuig van de paarden en op het goud van de livrei der voorryders, de koninklijke stoet aangereden. Overal klonken toejuichingen en uitroepen van bewondering voor de lieftallige koningin tot de rijtuigen de ingang van de koningsloge bereikten en de sprookjesachtige betovering als met één slag verbroken was. „O, heb je ooit iets mooiers ge zien?" riep Marilyn, zich tot Flora wendend uit. ,,'t Spijt me bijna, dat ik per slot van rekening geen En gelse word". 't Duurde even voor de juiste be tekenis van Marilyn's uitroep tot Flora doordrong. Toen greep ze haastig de Amerikaanse bij haar arm en trok haar een eindje terzij de. „Wat zei je daar?" fluisterde ze haastig. „En wat bedoelde je, Ma rilyn?" „O", antwoordde Marilyn, die een ogenblik wat van streek scheen, maar zich bijna onmiddellijk herstel de. „Jou wil ik het wel vertellen, schat, maar de anderen mogen het pas later horen. James en ik hebben besloten, het uit te maken. Ik wil met geen ander trouwen dan met Tod, Flora. Dat wist ik op het ogen blik toen ik hem terugzag". „Jaik begrijp het". Flora liet Marilyn's arm los alsof ze eensklaps niet meer in staat was die vast te houden en staarde in de richting van de anderen, die zich reeds naar de tribune begaven. Daar waren Jamesen ook Ti mothy, de twee mannen in haar le ven. De laatste zou er weldra uit treden, de andere misschien alles er voor betekenen, maar tóch „Hoor eens .Flora, het is hier eigenlijk niet de plaats om over zul ke dingen te spreken", hernam Ma rilyn vlug en kalm, „maar het spijt me nu, dat ik jou in verband met James zo gemeen heb behandeld. Ik heb me dikwijls afgevraagd, of je heus op Timothy verliefd was of dat J'e nog „Houd op, alsjeblieft, Marilyn!" „Goed, hoor. Ik zal me alleen met mijn eigen zaken bemoeien, maar wilde je nog één ding zeggen: Wan neer jij en Jamie het eens worden, zal niemand dat prettlgèr vinden dan ik". Flora bleef een ogenblik zwijgen. (Wordt vervolgd).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 4