voor Albert Heijn Met 'n ROYCO-soepje breng je weer eens wat anders op tafel Die obligatie was een idee van vader! Victoria Biscuits verser! brosser! fijner! papieren biscuittrommel DONDERDAG 23 FEBRUARI 195« „Ja, maar ik heb er iets op gevonden! De ervaring heef! mij geleerd dal een maaltijd volkomen verandert, als ik een bordje soep vooraf geef. Vooral als die soep zelf al anders is dan anders: Ik bedoel ROYCO: vijf soepen*, waarmee ik volop afwisseling breng in het dagelijks menu Soep, die met dezelfde zorg is bereid als Uw eigen kippensoep. Net zo goed, net zo smakelijk; en toch.juist even anders. Proef die gezonde, goudgele bouillon, getrokken uit het malse vlees van jonge kippen. Proef die rijke smaak van de fijne vermicelli, de geurige verse peterselie, het volmaakte mengsel van uitgelezen kruiden. Een plezier om Uw gezin op zó'n soepje te onthalen. Doe het vaak, ook tussentijds! Royco Kippensoep is in 5 minuten klaar. *Hier zijn ze alle vijf: ROYCO Kippensoep-Kalfssoep-Groentesoep-Aspergesoep-Erwtensoep schrijft de 9-jarige obligatiehouder P. v. d. D. te N„, die hier met zijn moeder en zusje staat afgebeeld. (Brief ter inzage). HIER IS HET BESTE! Hier is het beste biscuit nieuws, dat U ooit hebt gehoord. Victoria verpakt nu Uw biscuits in een „papleren biscuit trommel Dank zij deze gloednieuwe verser-dan-vers- verpakking komen de kostelijke Victoria biscuits nu nóg edeler, nóg heerlijker bij U thuis. Twee ervaren fifnproefsteri I (die op een huis houdbeurs prijzen hadden gewonnen, omdat zij de fijnste tong en neus had den), konden geen enkel verschil proe ven tussen een Vic toria Marie, die al zes weken in de „pa pieren biscuittrom mel" zat en een Victoria Marie, die juist uit do ©ven kwam I Wat willen ouders-van-kinderen? De beste, zorgen nil - en evengoed sparen voor later Geen betere manier dan boodschappen doen bij AH! Waarom? Omdat Albert Heijn zó redeneert: Geen „gratis" zegels en geen „kortingen" die de huisvrouw zelf dubbel en dwars betaalt; niet royaal zijn uit hdér portemonnaie. Geef één kwaliteit: de bestel Bereken één prijs: de laagst mogelijke. Zó ziet de huisvrouw precies waar zij aan toe is en kan zij zelf beslissen of zij al dan niet hetgeen zij bij AH bespaart wil beleggen in een AH-Klanten- obligatie. Een felbegeerd bezit, om de vaste hoge rente en het winstaandeel 1 (Dit jaar 7 8/c). De simpele Marie nü als herboren I Proef nu een Marie uit de nieuwe Victoria verpakking 1 De geur en de typische biscuit aroma's stromen U bij het openen al toe. Ongekend fijnl De nieuwe Victoria Marie komt precies zo vers bij U thuis als Victoria ze uit de oven haalt. Uit de „papleren trommel" oven-vers in Uw eigen biscuitr. trommel 1 Heerlijk! Vraag n£i Victoria Marlo in de gouden „papieren bisculttrommel* luchtdicht vochtwerend dus verser, brosserfijner handig mee te nemen Toch slechts 45 cent Kom óók naar de kruidenier waar voordeel inderdaad vóórdeel is. Kom deze week nog naar Vraag nu de nieuwe Marie Biscuits van Victoria 1. de beste kwaliteit 2. de laagste prijzen 3. rente -f winstaandeel Drie redenen om bij AH te kopen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 10