Eenzijdige economische structuur remt ontplooiing van Zeeland 3=B Zeeuwse Almanak .KINDERZORG' HERDACHT HAAR GOUDEN JUBILEUM :mn 4-voudige bestrijding van pijnen en griep! Chefarine ,4 BOER VERHINDERDE OPRUIMING VAN MET T.B.C. BESMET RUND YERSEKE BRACHT EEN 0ESTERGR0ET IVOROL: De Tandpasta van standing Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 22 FEBRUARI 1956 Ir. DE VINK IN LEZING VOOR Z.V.U. Deltaplan kan eilandengebied uit de impasse helpen Het Deltaplan kan Zeeland uit de impasse van een eenzijdige economische structuur helpen en dit eilandengebied tot groter ontwikkeling brengen. Deze mening liet ir. M. de Vink,' directeur van de Prov. Planologische Dienst, horen toen hy dinsdagavond in „de Prins van Oranje" te Goes in een lezing voor de Z.V.U. enkele planologische aspecten van het Deltaplan belichtte. Hy schetste hierby uitvoerig de ongunstige gevolgen van de trek uit Zeeland, waarbij hy sprak over een „export van energie, durf en intel lect" hetgeen tot een kwalitatieve achteruitgang van de Zeeuwse bevolking zou hebben geleid. De eenzijdige economische structuur met overwegend landbouw vormt een belemmering voor de volledige" ont plooiing van Zeeland, hetgeen nog wordt bevorderd door de excentrische ligging en het moeilijke onderlinge verkeer. Met enkele voorbeelden uit het vèrleden toonde ir. De Vink dit nader aan. Sinds 1880 is de bevol kingsgroei van het gehele land drie maal zo hard gegaan als in Zeeland het geval was. Het geboorteoverschot was in deze provincie ook lager, dan verwacht zou mogen worden. Daarbij komt dan nog het wegtrekken van de be volking tussen 20 en 35 jaar. Spre ker stelde dat zonder emigratie tus sen 1880 en 1950, de Zeeuwse bevol king in laatstgenoemd jaar 71% gro ter zou zijn geweest. Voor zijn opmer king dat de Zeeuwse bevolking, met uitzondering van de landbouwers, kwalitatief achteruitgegaan is, ver wees spreker naar rapporten over de keuringen voor de militaire dienst plicht. De gemiddelde intelligentie van Zeeland is wel ongeveer gelijk met die van geheel Nederland, doch sinds 1932 is Zeeland in de rangorde van de provincies wel één plaats af gezakt. De vicieuze cirkel zal moeten wor den doorbroken om hier door in dustrialisatie meer moj te scheppen. Het Deltaplan kan er zeer veel toe bijdragen om door de delen van Zeeland dichter by elkaar te brengen de ontwikke ling van deze provincie te bevor deren. Hierdoor krijgt het Delta plan een betekenis, die ver uitgaat ooven die van waterstaatkundige aard, aldus spreker. Detailpunten Uitvoerig ging spreker op tal van de tailpunten dieper in. Hij wees daarbij 'o.a. op de kwetsbare Westerschelde- veren. Hoewel hij geloofde dat de op merking van ir. Maris op de Delta dag over de onmogelijkheid om een tunnel gelijktijdig met het Deltaplan uit te voeren, juist is, was ir. De Vink toch van mening, dat eens de tijd zal AdvertentieJ. Wordt U gekweld door reumatiek, spit, ischias, hoofd en zenuwpijnen, neemt dan uw toe vlucht tot Togal. Het middel dat baat, waar andere falen. Laat U dus niet langer kwellen, maar gebruik Togal. Togal zuivert de nieren en is onschadelijk voor hart én maag. Bij apotheek en drogist 0,95, 2,40 komen, dat men zich zal afvragen of een vaste oeververbinding toch niet méér economisch verantwoord zou zyn. Het probleem van O.Z. Vlaanderen zal niét met een tunnel alleen opge lost zijn. Wil men voor dit gebied iets bereiken, dan moet el' ook een ver voersstroom doorheen geleid worden en in dit verband wees spreker te vens op de wenselijkheid van een weg uit de randstad Holland dwars door het Zeeuwse deltagebied (de :gn. rby den tong te maken, die de vaartyd van de veerboot zou kunnen bekorten. Na de pauze besprak ir. De Vink de diverse economische moge lijkheden van het Deltaplan. Hy vestigde daarbij o.a. de aandacht op een landaanwinning van 15.000 ha. Voorts op het tegengaan van dé ver- zilting en de mogelijkheden van het verkeer. Hoewel men niet mag ver wachten, dat zich door het Deltaplan onmiddellijk vele industrieën hier in Zeeland zullen vestigen, was spreker wel van mening, dat een beter ver keer dit ten zeerste zal' bevorderen. Het stond ook voor hem vast, dat mettertijd de industrialisatie van Zee land zich beslist zal voltrekken. Ten gerieve van de ontsluiting van Tholen vestigde spreker de aandacht op de mogelijkheid van een dam tus sen Gorishoek en Yerseke om daarna nog de kansen van het Deltaplan voor de nandel en de recreatie te belichten. Tenslotte wees ir. De Vink op de nadelen van het plan, o.a. voor de visserij. Ook de ontvolking van het platteland zal zich verder voltrekken. Het zal daarom zaak zijn zich tijdig te bezinnen op de gevolgen, welke voor de Deltabewoners uit een en. an der zullen voortvloeien. Aan het eind van de bijeenkomst was nog gelegen- tot het stellen van vragen. heid 1 Jeugdige Middelburger in Breskens aangehouden De rijkspolitie te Breskens, die een onderzoek instelt naar de inbraak, welke vorige week werd gepleegd in de frites-kraam van de heer V. uit Breskens, hield de 15-jarige N. uit Middelburg aan voor een verhoor. Deze onkeiide echter iets met deze zaak te maken te hebben. Wel beken de N. dat hij vorige week een paar leren handschoenen had weggeno men, die op een motor in Breskens lagen. De politie nam de handschoe nen in beslag. Advertentie LIKDOORNS VERWIJDERD NET WONDEROLIE Weg met onhandige likdoornringen en gevaarlijke scheermesjes. Een nieuw vloeibaar middel, NOXACORN, neemt de pijn weg ln 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde wonderolie, jodium en 'het pijnstillende benzocaïne. Een flesje NOXACORN Antiseptisch Likdoornmlddel van t 1.35 bespaart U veel ellende. (50) (Slot van pag. 1) „Kinderzorg" het werk van de her vormde kerk is, het werk, dat gedre ven wordt door Jezus Christus. De vraag, hoe wy de kinderen tot Christus moeten brengen is nooit bevredigend opgelost, omdat er geen antwoord op te geven is. Bij dé manier waarop wij onze kin deren kunnen benaderen, moet uftgegaan worden van de weg van h tt kruis naar de opstanding. „De- herdenking is niet ons feest, maar het feest van den Heer, die de weg van de vernedering ging, maar daarna door zyn Vader ui termate verhoogd werd. In deze grote heerlykheid Is het kleine werk van „Kinderzorg" opge groeid en daarom zij Hem de heerlijkheid tot in alle eeuwig heid", zo besloot ds. Van Willens- waard. Een groot aantal genodigden ge bruikte daarna in de gymnastiekzaal aan de Veersesingel ae koffiemaal tijd. De viering van het gouden jubileum VAN TOT Met gevaar voor eigen leven heeft de kantonnier van Rijkswaterstaat A. Knol in het kanaal Axel-Sassing een HOND De jonge vrouw in het Vlissingse flatgebouw keek vreemd op, toen ze 's avonds tegen half elf gekrabbel aan de voordeur hoorde en op de deurmat wéér die jonge herdershond zag zit ten, die de hele dag al kwispelstaar tend in hel trapportaal had rondge lopen. „Ben jij nou nóg niet naar huis? zei ze verbijsterd. „Dan ben je zeker verdwaald. Kom vannacht dan maar bij ons logeren, als je tenminste met onze katten kunt opschieten!" Dit laatste bleek ijdele hoop. De katten twee roetzwarte exempla ren van een buitengewoon eigenzin nig ras toonden zich hoogst bele digd over de komst van deze hondse indringer en namennaarmate de avond vorderde, een steeds agressie ver houding aan. Tegen elf uur be sloot hun eigenaresse, dat ze toch „zó de nacht niet indurfde", want het ge vaar dat het voor die drie beesten een soort Bartholomeus-nacht zou wor den, leek haar lang niet denkbeel dig Met de alweer vrolijk kwispe lende logé aan een stevige riem ging ze op stap naar het Vlissingse dieren- asijlwaar de beheerders dieren- - vrienden bij uitstek, die in deze koude dagen een driedubbele zware taak hebben! ondanks het vèrgevorder- de uur onmiddellijk een plaatsje voor het verdoolde schaap gingen inrui men. Mocht U dus een jonge, bijzonder fraaie herdershond missen het dier is getooid met een groene halsband zonder inscriptie dan kunt U hem vinden in het asyl bij de Oranjemolen. HU heeft het daar ongetwijfeld goed naar zijn zin, maar zal vermoedelijk dubbel ijverig kwispelstaarten, wan neer zyn rechtmatige eigenaar hem komt afhalen! hond, die zich op het ijs had begeven van de verdrinkingsdood gered. Het dier was op een zwakke plaats in het ijs terecht gekomen en er door ge zakt. In het ijskoude water worstel de de hond vergeefs om weer vaste bodem te bereiken, toen enige passe rende kantonniers van Rijkswater staat te hulp schoten. Met behulp van een ladder wist de heer Knol de hond op het nippertje nog te redden. Een menslievende daad, waarvoor een woord van lof zeker op zijn plaats 60 JAAR GETROUWD. Dinsdag 28 februari aanstaande zal het zestig jaar geleden zijn, dat de heer en mevrouw A. Daane en F. Daane- Bebelaar, die thans in Vlissingen wo nen aan de Ridderspoorlaan 15, in de echt werden verbonden. MOOI WERK. Op initiatief van de wijkzuster té Sint-Annaland, mejuffrouw J. A. Krijger, heeft men op de ijsbaan al daar een collecte gehouden, die hon derd gulden opbracht. Wat men met dat geld gaat doen? Kolen voor de ouden van dagen en fruitmanden voor zieken kopenVoorwaar een voorbeeld, dat de navolging in elk opzicht volkomen waard isl VETERANEN VERSLAGEN. De bond van oud-militairen van het 14de Regiment Infanterie telt in zijn gelederen vele geroutineerde kaar ters. Deze speelden onlangs een re vanche-wedstrijd in hotel „Centraal" te Terneuzen tegen de personeelsver eniging „Excelsior" van de n.v. „De Hoop". De vorige „slag" werd door de veteranen gewonnen, maar ditmaal moesten zij in de personeelsvereni- gingskaarters hun meerderen erken nen. Omdat de totaaltelling toch in het voordeel van de 14 R.I.-ers bleef, kwamen zij in het bezit van de wissel beker. werd voortgezet in de Schouwburg zaal. Dit was het feest voor en door de kinderen. Na een kort openings woord van de voorzitter der rege lingscommissie, ds. H. M. Strating uit Goes, brachten kinderen uit het tehuis „Welgelegen" te Seroosker- ke het zinvol intermezzo ,,'t Veilig nest" voor het voetlicht. Vervolgens vertelde de waarnemend directeur, de heer L. Schliiter de directeur, de heer T. J. Kolk, kon wegens ge zondheidsredenen dit deel niet op zich nemen iets over het Kinder- zorgwerk in de afgelopen 50 jaren. Dit werk werd begonnen ln een tijd, waarin men de noodzaak er niet van inzag. „Elkeen kent thans de zegen rijke arbeid van ons tehuis", stelde spreker vast, daarvoor dank bren gend aan de oprichters en ook aan 't personeel, die hun roeping begrepen en nog begrijpen! De opvoeding is niet eenvoudig; er zijn fouten gemaakt en er waren spanningen en zorgen. Zorgen voor het bestuur en de opvoeders, hoe het werk gedaan moest worden om de kinderen te geven waarop zij recht hadden. In beide filmstrips „Vroe ger" en Thans" hebben de aanwezi gen het werk van Kinderzorg kun nen aanschouwen. Voor hét volbren gen van dit werk bracht ds. Strating voorts dank aan de vereniging van oud-huisgenoten, die in belangrijke mate hiertoe heeft bijgedragen. Voor de kinderen en het personeel stelde hy met Pasen een reis naar Antwer pen en Brussel in het vooruitzicht. Als laatste onderdeel van dit pro gramma toonden de kinderen uit het tehuis aan de Veersesingel hun Im provisatietalenten. Drie groepjes hadden onafhankelijk van elkaar het toneelstukje „Een Amsterdamse jon gen redt de beurs" Ingestudeerd, waarin zy hun snel en fantasie kon den uitleven. In zyn slotwoord uitte ds. Strating zyn dankbaarheid over het feit, dat de kinderen dit feest hun feest hadden mogen meebele ven, daar toch vroeger hun leven meestal in strakke banen geleid werd. Vyftig jaar arbeid ln het be lang van het kind bracht tal van ze genrijke resultaten! I Thans een ruime comfortable wagen v.a. f. 6375.- R.A.I. stand no 10 Official D.K.W. Dealer Garage Heybocr v. d. Vijver, Spuiplein 43, telefoon 89, Breskens. Garage Carels, Clara's pad B 47, telef. 237 (K1106), Heinkenszand. Imp. Hart Nibbrig Greeve N.V. Parkstraat 91 - Den Haag Inspecteur Heide Mij. in Zeeland jubileert De heer J. Aartsen gaf leiding bij herverkaveling Donderdag 1 maart is het vijf en twintig jaar geleden dat de heer J. Aartsen, thans inspecteur van dc Ned. Heide Mij voor Zeeland, met standplaats Goes, de deuren van de cultuurtechnische school te Arnhem achter zich sloot. Als uitvoerder van de Heide My begon hij zijn loopbaan, die rijk aan afwisseling en niet min der aan successen zou worden. In maart 1948 kwam hy naar Wal cheren om als districtshoofd van de Cultuurtechnische Dienst leiding aan het grote herverkavelingswerk te ge ven. In 1939 was hy na een korte pe riode in militaire dienst, door de Hei- •de Mij aan het rylt „uitgeleend" voor het Bureau Ontruiming. Als inspec teur van dit bureau moest hij de eva cuatie van de landbouw uit de Greb- belinie voorbereiden en uitvoeren. Als deskundige van de Stichting Beheer Landbouwgronden en Inspec teur van de Stichting Landelijke be- zettingsschade. kon ae heer Aartsen ook in de daarop volgende jaren veel voor de boeren bereiken. Begin 1944 kwam hij op de Zuid-Hollandse eilan den als districtshoofd van de Rijks dienst voor Landbouwherstel, totdat in maart 1948 de herverkaveling van Walcheren aan hem werd opgedra gen. In september 1951 werd de heer Aartsen, die nog steeds „uitgeleend" was, voor ie keus gesteld: bij de Cul tuurtechnische dienst blyven of als hoofd van het ambtsgebied Goes naar de Ned. Heide Mij terug. Hij koos het laatste. Het zal de jubilaris op 1 maart ze ker niet aan belangstelling ontbre ken. Des middags van 5-7 uur zal er in" het kantoor aan de Vogelzangs- weg te Goes een receptie zijn. Uitvoer van sluitkool en prei naar Frankrijk Van 22 februari tot 27 februari aanstaande zal Frankrijk de invoer van_.sluitkool en prei uit Nederland toestaan. Vier werkelijk betrouwbare middelen helpen elkaar en... doen wonderen I Chelarine „4" bestrijd! Uw klachten mei 4 middelen Iegelijk.'Deze gecombineer de werking brengt baat, vaak ook dan wanneer andere middelen falen! m tt TEGEN PIJNEN EN GRIEP - 20 TABLETTEN 85 el. FIKSE BOETE VOOR UNIEKE OVERTREDING Koude havende omvang van politierechterzitling De hevige koude doet zelfs haar Invloed gelden op de rechtsspraak ln Zeeland, althans op de omvang daar van. Want door het gemis aan boot verbindingen konden ter zitting van de politierechter ln Middelburg van gisteren verschillende zaken niet doorgaan, omdat onontbeerlijke ge tuigen niet waren verschenen. Zo doende bleef er niet al te veel op de rol over. Onder de zaken, die niet aangehouden moesten worden, was die van de Koudekerkse landbouwer L. de L. Deze verdachte pleegde een strafbaar feit, dat men in Zeeland niet vaak tegenkomt. Hy had er na- melyk niet voor gezorgd, dat een met t.b.c. besmet rund uit zyn veestapel binnen de daartoe gestelde tyd opge ruimd kon worden. Dit gebrek aan medewerking by de uitvoering van wettelyke voorschriften kostte De L. nu een flinke boete: f 150 subs. 30 dagen. Verdachte, die tezamen met zekere K. een bedrijf bestuurt, bezit een t.b.c.-vrije stal. Een koe reageerde echter positief en dientengevolge deelde de Provinciale Gezondheids dienst voor Dieren De L. mee, dat dit dier opgeruimd moest worden. De eigenaar ging daarmee akkoord, maar één dag voor de afgesproken datum, waarop men het betrokken dier zou weghalen belde, de vrouw van De L. de Gezondheidsdienst op met de mededeling: „Wy zien er maar van af." Bij een onderzoek werd de koe later op een ander be drijf aangetroffen „De Gezondheidsdienst voert voorschriften uit, die in het be lang van de veehouders zyn en die moeten worden nageleefd", zei de politierechter, mr. P. van Empel. „Het is niet de eerste keer, dat De L. lastig Is", zo voegde de officier, mr. J. L. An- dreae, daaraan toe. De officier merkte bovendien op, dat De L. eigenlyk ln Zeeland de enige is, die de Gezondheidsdienst voor Dieren last bezorgt by haar werk. Bovendien heeft verdachte ambtenaren van deze dienst on- Zeeuwse veerdiensten door mist en ijs gehinderd De zware mist van dinsdagmorgen heeft de nog functionerende veerdien sten in Zeeland parten gespeeld. De veerboot „Prins Bernhardt tussen Breskens en Vlissingen, kon eerst om 11.45 uur de eerste reis vanuit Bres kens maken. Verder verliep de dienst echter normaal. Wel constateerde men veel ijs in de haven van Bres kens, maar voorlopig ondervindt de veerdienst hiervan geen hinder. Op de lijn Terneuzen-Hoedekens- kerke kwam wegens de mist de dienst van 8.20 uit Terneuzen te ver vallen. De overige reizen gingen door. Het vele ijs in de Oosterschelde maakt de veerdienst tussen Katse- veer en Zierikzee nog steeds niet mo gelijk. Noord-Beveland is alleen nog te bereiken via het veer Veere-Kam- perland. Ook hier kwamen 's mor gens wegens de mist enkele reizen te vervallen, maar toen het later op klaarde kon er regelmatig gevaren worden. vrieiuleiyk behandeld. Hy wilde hen niet eens te woord staan! „Verdachte is strafbaar", zo zei de officier dan ook. Hij wilde echter niet overgaan tot ver beurdverklaring van het dier, omdat De L. dan een zeer grote strop zou lyden. Er volgde een els van f 150 subs. 30 dagen. De raadsman van De L., mr. P. C. Adriaanse uit Middelburg, merkte op, dat de veearts, die de koe in moest spuiten daarmee wel zeer lang heeft gewacht. Deze medicus zou dit zelf hebben toegegeven. Een moei lijkheid is ook. dat mevrouw De L.'s religieuze beginselen niet overeen stemden met de voorschriften, die ten aanzien van de koe moesten wor den toegepast. Pleiter verzocht met deze omstandigheden rekening te willen houden. De politierechter noemde daarop de geëiste boete „een formele boete". Hijzelf had aanvankelijk aan een boete van f1000 gedacht. „Als er weer een 'dergelijke overtreding komt stap ik in mijn eigen tarief", aldus de politierechter. Ditmaalging hij echter akkoord met de vordering. Schop na geroddel Op 5 januari j.l. heeft de fabrieks arbeider A. C. H. uit Sint-Maartens dijk des morgens om 9 uur voor zijn woning buurvrouw E. N.-van D. een schop gegeven tegen haar linkerbo venbeen, zo stond in de tenlasteleg ging. De geschopte dame werd daar door „pijnlijk aangedaan", zo meldde dit officiële document ook. En daar om stond H. nu ook wegens mishan deling terecht. De aanleiding tot deze „hardvoe- tlge" daad bleek de ergernis van verdachte, die de indruk had, dat buurdame roddelpraatjes over z„.i vrouw en hem rondstrooide. II. ver loor zijn beheersing in de gewraakte schop. „Maar u mag het recht niet in eigen hand nemen voegde de po litierechter hem toe. Het bleek, dat noch op verdachte noch op diens ge zin iets aan te merken is volgens of ficiële inlichtingen. Op de vraag waarom H. haar ge schopt zou hebben, antwoordde de getuigende buurdame dit niet te we ten. „Hij dacht misschien, dat ik af luisterde." „Bij uw vriendinnen weet u zeker veel meer dan hier", aldus de politierechter Weer. „Misschien bent u wel de schuldige. Ik zal de po litie extra op laten letten." „Men mag nu eenmaal niet schoppen", zo voeg de de officier er nog aan toe, „maar getuige begrijpt nu misschien wel wat er nog meer niet mag!" H. kreeg f 15 subs. 3 dagen. (Advertentie). MIJN PRINCIPE Altijd het beste voordelig mogelijk3 >9 (Van een speciale verslaggever) De burgemeester van Am- werking met het door de Avro geprotegeerde pro gramma ,.jDe muze betrapt" Vijff Vlieghen" een speciaal programma gegeven, dat uitgezonden zal worden door de Avro onder 't reeds genoemde motto „De muze betrapt". Aan dit program ma, dat tot diep in de nacht iuurde, werkten onder meer mede de heer Viruly, Ton Lutz, het Duo Daniels, Elly burgemeester van Yerseke, lof waren De oesterkwekers gemiddeide Nederlander zo van Stekelenburg cn ver zithtttvr A n Wülamjttni. na.vp.n zelfs toe. nna nimmer r.. .-j,ni-.,j« i sterdam, mr. Arnold d'Ailly deze oesterpropaganda-actie is dinsdag door een Zeeuwse op touw had gezet, deputatie ten gemeente- In „Dé Vijff Vlieghen" huize in Neerlancls hoofd- werd volgens het speciaal stad geëerd met een vaatje door de heer Kroese of ge- oesters. Het zeebanket werd stelde recept oestersoep' ge- liem overhandigd dbor de serveerd, waarover allen vol 'Suzgemeesécz d jAillif Met oestezschelfj tot „zfiiez" geslagen de heer A. C. Willemsen, gaven zelfs toe nog nimmer uwcinig oesters eet> zo sei schillende anderen. Er die een en ander vergezeld Matarnttradh* tp hah. J i liet gaan van een gecalli- grafeerde oorkonde. De plechtigheid bood een spec- .o'n oestergerecht te heb- ben geproefd. burgemeester Willemsen, heerste een buitengewoon e£ men consumeert veel dure geanimeerde stemming en Burgemeester Willemsen (ierechteHi maar men bewjst ook de burgemeester van - u«n Yerseke zei tegen zijn d[t kostelijke prödukt nog te Yerseke nam met zyn echt- taculair aspect; de dames collega van de hoofdstad, weivig eer- Burgemeester genote aan het feest deel. gcbrofdZc1. en W.6Bol ar- gen Z^e^le^bevolki^ SS T riveerden in een oude ca lèche met vier zwarte paar den bespannen, bij het ge- gespaard zou blijven bij_ liet van Yerseke Hif sprak de 9emtige speech en was ge- van het in allerijl opgerichte hoor, uit dat de oesterteelt 'aerd door het geschenk. Na genootschap „Confrérie des L™, 2L?„,?2?afloop git tg het geselschap imitres Zélandes". De muse mZntlSZjien'iaarenii] irefgende Deltaplan Hoe- de c"'eche langs de wo. Dan de oesters sloeg hen met zS'tZ'iandse' Zede" SS®™ ?»aS ZéihaZigdTdaZZan'S'J oester'°he"' 'eeen JSST"" Ook d" ""S™ l,„ïiLfi« Toi rrclori 11 rl 7) iroi-oii rtro muze van de oesters te zijn. een schone hostess van Ni- colaas Kroese, die in samen- hebben. In verband hiermee kan men vragen waarom de 's Avonds werd Amsterdam werd in in ,J)e „ridderorde" opgenomen. Collecte De collecte, gehouden ten bate van de Vereniging van Reclasserings- instellingen heeft te Zuidzande 33 opgebracht. Daarom koop ik voortaan die voordelige gezinsverpak king „Actifral 10" vita minen van Philips-Roxane: 150 dragèes voor f 5,75. Slechts één dragée „Actifral 10" per dag is voldoende om de winter gezond en fit door te komen. VANDAAG. Middelburg Prov. Bibliotheek: Exposi tie van muziekwerken. 10—12.31), 13.30 17.30 uur; Electro: „Aasgieren van New York", (18 jr.), 19 en 21.15 uur. Vlissingen Alhambra: „Canaris, de man, die alles wist", (14 jr.), 19 en 21 uur; Luxor: „Het meisje en de cow boy", (14 jr.), 20 uur: Toonzaal Maas: Tentoonstelling werken Frans Maas; Ijsbaan Soubergseweg: Gekostumeerd ijsfeest, 20 uur. Goes Grand Theater: „Lullaby o£ Broadway", (14 jr.), 20 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 2