Raad Middelburg behandelde uitbreiding van Schouwburg Handen en Li ppen ruw?PHPOL Zeeuwse llmainik RAADSUD VAN KATTENDUKE „RODDELT SCHRIFTELIJK" ^Stop Uw Kou! GEEN VORSTVERLET VOOR LOODGIETERS Chefarine 4 Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 8 FEBRUARI 1956 VOOR VERBOUWINGSPLAN f 2500 Consequenties van steun aan N.V. nog moeilijk te bepalen ïn ruim anderhalf uur heeft de Middelburgse gemeenteraad zich dins dagmiddag door een vrij lijvige agenda gewerkt. Slechts over een enkel punt ontstond discussie. De „kwestle-helïhaven" ontlokte slechts een en kele opmerking. Uitvoerige aandacht besteedde men echter aan het voorstel van B. en W. inzake de gewenste verbouwing van de Schouw burg. Het college wil een bedrag van 2500 k fonds perdu beschikbaar stellen gevraagd was 5000 aan de N.V. „De Middelburgse Schouw burg" voor het doen opmaken van een schetsplan voor dit werk. De spre kers wilden in het algemeen meer weten over de consequenties van de voorgestelde gemeentelijke steun, met betrekking tot de financiering, wanneer later inderdaad tot de noodzakelijke verbeteringen wordt over gegaan. Het was B. en W. onmogelijk hierop diep in te gaan. Burgemees ter mr. dr. N. Bolkestein zette dan ook uiteen, dat men om te weten of een groot project uitvoerbaar is, eerst een klein bedrag voor een schets plan dient te verstrekken. Met 13 tegen 4 stemmen werd het voorstel aanvaard. Schouwburg heeft de gemeente tot dusver nog niets gekost en waar om dan niet voor die ene keer 2500 geven 1" Ook in derde instantie zei de heer Schenk, dat hy zich tegen deze ver strekking a fonds perau bleef kan ten. Wethouder J. W. Kögeler (a.r.) betoogde, dat hy persoonlijk na de bezwaren te hebben gehoord wol iets voor een lening voelde. Men kan dan later altijd beslissen of het bedrag in een schenking wordt omgezet. De burgemeester verzette zich nog maals tegen het idee van een le ning, waarna tot stemming werd overgegaan. De vier tegenstemmers waren de heren Wattel, Hoek, Schenk en Schot, Uitbreiding bestuur Do raad gaf zijn goedkeuring aan het voorstel om met het Bestuur der Godshuizen een rekening-cou rant-overeenkomst aan te gaan van 1.000.000 ter financiering o.a. van de geprojecteerde interne verbou wing met sanering van het keuken complex. Het enige raadslid, dat hierbij het woord voerde, was drs. 't. J. Westerhout, die de noodzaak De heer L>. A. Schenk (v.v.d.) vroeg zich af wat er gebeuren moet als het plan klaar is en de N.V. het te duur vindt. Is dan die 2500 weggegooid? Gaarna had spr. in het voorstel een toelichting willen zien over de plannen van B. en W. inza ke een uitvoerbaar project. De heer J. S. Hoek (a.r.) vroeg of -het plan voor de bouw van een nieuwe bios coop van de fa. Wöhler een rol heeft gespeeld, daar deze onderneming een belangrijke huurder van de Schouwburg is. De heer A. J. Schot (s.g.) zette uiteen, dat hij om prin cipiële redenen tegen was. „Ik juich het voorstel integendeel toe", zei de heer M. A. L. Hubregtse (arb.) Wethouder jhr. mr. T. A. J. W. Schorer (arb.) kon over de toekomst weinig meedelen. Hij releveerde uitvoerig de gang van zaken in deze zaak en zei, dat B. en W. niet onkundig waren van het bioscoopplan. De bij de Schouwburg betrokkenen hebben besprekingen gevoerd met de fa. Wöhler over het eventueel combineren van beider belangen, maar men kon niet tpt overeen stemming komen. Overigens meende spr., dat met de goed keuring van dit voorstel een prin cipe-besluit wordt genomen, waar door de gemeente voor later een vinger in de pap heeft. De heer Schenk bleef de gang van zaken vreemd vinden en zei er niet van overtuigd te zijn, dat het bestuur van de N.V. warm loopt voor dit plan. Als er niets bekend fonds perdu beschikbaar te stellen. De heer Hoek was het in vele op zichten met de vorige spreker eens. Tegen hét verstrekken van een zelf- dë bedrag als geldlening, koesterde hij geen bezwaar. „Ik heb een hekel aan principe-besluiten, vooral wan neer de consequenties niet bekend zijn. Het is een sprong in het duis ter en ik geef er mijn stem niet aan", zei hij. Wethouder Schorer zette daarop uiteen, dat het bestuur van de N.V. aanvankelijk aan een grotere uit breiding heeft gedacht, waardoor 't opvoeren van balletten en opera's mogelijk zou worden. Daar is ech ter nu geen sprake van. Thans wordt echter voor later een gunstige ex ploitatievorm verwacht. Misschien zou men een lening kunnen geven en dan later het bedrag schenken. Mr. Bolkestein vond het wat „klein" om er een lening van te maken. „Wij geven toch ook elk jaar met vreugde 2000 aan de Stichting Concert- en Gehoorzaal", zo meende hy. „De (Advertentie) Th, en de betekenis van een en ander onderstreepte. Het was hem echter opgevallen, dat de gemeente in ver houding tot de nauwe financiële relatie, die met de Godshuizen be staat, schaars is vertegenwoordigd in het bestuur van deze instelling. Vol gens spr. verdient het aanbeveling om tot uitbreiding over te gaan. De voorzitter repliceerde, dat de benoemingen in dit college in de raad geschieden. De raad kan zelf beslissen over de aanbevelingen. De heer Westerhout preciseerde daarop nader, dat hij doelde op de moge lijkheid het bestüur der Godshuizen uit te breiden. Het ziekenhuis wordt een steeds belangrijker lichaam en spr. achtte een vergroting van het aantal bestuursleden dan ook dien stig. De burgemeester zegde toe, dat deze aangelegenheid nog nader be zien zal worden. Het voorstel tot ruiling van grond in verband met de eventuele stich ting van een helihaven, die dan ge zamenlijk met Vlissingen zou kun nen worden geëxploiteerd, ontmoet te bij de heer Schot tegenkanting. Hy verwachtte hoge exploitatiekos ten en aan alle zijden nadeel voor de gemeente. Wethouder L. J. van 't W'estende (r.k.) wees er op, dat het hier om een principe-besluit gaat, dat het mogelijk zal maken Middel burg in deze aangelegenheid een aan deel te doen hebben. Met de heer Schot tegen werd dit voorstel aan genomen. Z.h.s. werd besloten tot eervol ont slag aan de heer P. J. de Jong als onderwijzer aan school J en tot be noeming van de heer J. Steenaard ilt Vlissingen in deze vacature. Te- ■•oren zei de heer M. A. L. Hubregt- ie (arb.) het te betreuren, dat op de VAN <r<Win gil TOT TWEELINGEN Het bericht over de verjaardag van de tweeling Passenier te Domburg heeft in onze provincie een ware jacht op „oudere tweelingen" ontke tend. Reeds meldden we, dat in Zou- telande de gebroeders Lievense wo nen, die 77 jaar zijn, maar ook zij zijn de oudste niet. Gisteren ontvingen wij een briefje van mejuffrouw J. M. Klaassen uit Dreischor, die ons in lichtte over het feit, dat op 11 sep tember 1955 de dames Van Klooster Prince te Dreischor en MeersePrin ce te Zonnemaire de 78-jarige leeftyd bereikten. Mevrouw Van Klooster woont reeds 45 jaar te Dreischor en mevrouw Meerse heeft haar ganse FEESTMAALTIJD De familie ioa$ feestelijk naar liet Middelburgse restaurant getogen om aldaar in verband met een bruiloft een gezamenlijke maaltijd te nuttigen. Ook de jongste telg uit het gezin, een vierjarige knaap, was van de par tij. Opgetogen zat hij mee aan, volop genietend van de flonkering der gla zen en schalen op het damasten kleed eji met glinsterende ogen de uitgele zen gerechten schontvend. Z'n mama zat vertederd naast hem. Vol moederliefde maakte ze sicli ge reed om haar jongste, zoals hij dat thuis gewend ivas, behulpzaam te zijn met de maaltijd. Om hem „te voeren", zoals dat heet Maar 't was niet nodig. Want met een vriendelijk, doch luid stemmetje sprak de knaap: „Hier hoef je me niet te voeren. Hier is het eten lekker!" leven in Zonnemaire gewoond. „In de hoop, dat U nog oudere tweelingen mag opsporenbesluit mejuf frouw Klaassen haar briefje. Welnu, verdere berichten worden gaarne in gewacht! MET DE TIJD MEE Dat meer en meer ambtenaren van de burgerlijke stand in toga verschij nen by het volt: ikken van huwelijk zou men misschien kunnen zien als een „teken des tyds", of zo U wilt als een „eis des tyds". Indien dit zo is, kan ook van Borssele in Zuid- Beveland gezegd worden, dat de ge meente met de tyd meegaat, want binnenkort zal ook daar de ambte naar bij het voltrekken van huwelij ken in toga in de trouwzaal verschij nen. 40-JARIG JUBILEUM Woensdag 15 februari aanstaande viert de neer A. W. van Nieuw- land te Vlissingen zijn 40-jarig ju bileum als lid van het college van regenten van het r.-k. parochiaal arm- en weesbestuur. Uit dit be stuur heeft zich ook het „Sint- Joseph"-zieltenhüis ontwikkeld en dientengevolge is de heer Van Nieuwland tevens voorzitter van het college van regenten van dit ziekenhuis. Het jubileum zal dins dag 14 januari aanstaande In in tieme kring enigszins feestelijk worden gevierd. STEREOTYPE De heren G. van de Voorde en A. Boer, beiden werkzaam in het bedrijf van de Provinciale Zeeuwse Courant te Vlissingen, slaagden vorige week voor het examen steroo-typeur, het geen dan betekent, dat z(j hun leer lingentijd als zodanig achter de rug hebben. aanbeveling slechts één naam voor komt. Er waren twee gegadigden, die beiden bevoegd zyn. „Het gaat om het principe wie beslist", zei spr. „Dat is verschrikkelijk formeel", re- Filiceerde de burgemeester, „dat zul- en wy niet doen." Verdere zaken B. en W. legden de raad de be slissing voor over de huurprys van een veestalling, die aan het z.g. belt terrein Is ingericht voor de heer G. A. Leendertse. Het college wil de huurder jaariyks 509 laten betalen, maar de commissie van bijstand voor gemeentewerken was het daarmee niet eens en meende, dat 701 moet worden betaald. De heer Wattel on derstreepte deze laatste opinie en zei er de noodzaak niet van in te zién, dat deze huurder minder dan de kost- rys moet betalen in tegenstelling it andere huurders. Wethouder Van 't Westende ant woordde, dat de werkelykheid by de prijsberekening is benaderd en dat de prys niet aan de lage kant is. Z. h.s. werd het voorstel aanvaard met de heren Wattel en P. H. Geers (arb.) tegen. Enkele voorstellen gingen zonder meer onder de hamer door. Een kre diet van 6000 werd nu verleend voor het aanbrengen van een perma nente verlichtingsinstallatie voor de Lange Jan. In de vorige vergadering was dit voorstel op verzoek van B. en W. aangehouden, omdat nog enkele roblemen moesten worden opgelost, 'e subsidie aan de afdeling Zeeland- Noord van de Nederlandse Vereni ging tot Bescherming van Dieren zal van 50 op 100 per jaar wor den gebracht. In de kosten Vfm het avonaonderwys aan debiele oud-leer lingen van de Prinses Ireneschool zal een bidrage worden gegeven. Voor de restauratie van de molen aan de Veerseweg zal een subsidie van 14.150 worden verstrekt. Het stuk grond aan het Abdyplein in de St. Pieterstraat, waarop het nieuwe provinciehuis komt, werd aan de staat verkocht. (Advertentie). Plannen voor B.L.O.-school in Zierikzee. Naar wy vernemen bestaan er plannen voor de bouw van een nieu we school voor buitengewoon lager onderwys in Zierikzee, de z.g. Bea- trixschool. De betreffende gemeen tebesturen heeft een schrijven be reikt de school is ondergebracht in een z.g. centrale regeling voor Schouwen-Duiveland om in de eerstkomende bestuursvergadering a.s. donderdag een bedrag van 540.000 voor deze bouw beschik baar te stellen. In dit bedrag zijh o.m. posten opgenomen voor de aan schaf van leermiddelen, zonwering 2500) en voor de inrichting van de gymnastiekzaal 10.000). Samenwerkende Kamers van Koophandel komen bijeen De samenwerkende Kamers van Koophandel in Zeeland, de Zeeuws Vlaamse Kamer en de Kamer voor de Zeeuwse Eilanden, zullen vrijdag maart a.s. een algemene vergade- Dat is goed nieuws! Van alle kanten hoor ik van de sigarenwinkeliers, dat er iedere dag méér King's Cross Virginia wordt gerookt. Dat bewijst, dat deze gouden, geurige v ginia voor 80 ct de 20 stuks zoveel méér geeft aan klasse, kwaliteit en karak ter iedere dag opnieuw. Geniet óók van de koste lijke, nieuwe rokerser varing: Vlissings matroos in Frankrijk verdronken De 24-jarige matroos Johan Wil lem de Paiyter uit Vlissingen is zon dagavond toen hij zich aan boord van zijn schip de „Odille R." wilde bege- pen, verdronken. Het schip lag in de Franse haven Grevelingen vlak bij Duinkerken toen het ongeval ge schiedde. De „Odille R." is eigendom van kapitein Roosier uit Rotterdam; het schip vaart voor verschillende re deryen in charter. De „Odille R." wordt vandaag (woensdag) in Vlis singen verwacht, waar het stoffelijk- overschot van de verongelukte zal worden ter aarde besteld. Peren naar Frankrijk. Met ingang van 7 februari heeft Frankrijk dc invoer toegestaan van 500 ton Nederlandse peren. De in voer zal geldig zijn tot 21 februari of tot het tydstip, indien dit eerder valt, wanneer het toegestane contin gent zal zijn uitgeput. Advertentie Welterusten Kunt U niet slapen door reumatiek, spit, ischias, hoofd- en zenuwpijnen, neemt dan Togal. Togal verdryfe snel en afdoende die pijnen en U slaapt weer rustig de gehèle nacht j -r. n^laaui vvcci i uolik uc ring houden. Deze bijeenkomst wordt door. Togal.baat \vaar andere mid- gehouden in hotel „De Korenbeurs' i delen falen. Togal zuivert de nieren m Goes en begint om 11 uur. Na af- en is onschadelijk voor hart en maag. loop der vergadering wordt een ge- By apoth. en d'rog. 0,95, 2,40 en meenschappelyke lunch gebruikt. 8,88. „HET IS UW HANDSCHRIFT" Vermanende woorden van burgemeester. In het dorp Kattcndijke verschijnen van tijd tot tijd( op telefoonpalen en ramen anonieme vodjes papier met vuilspuiterij aan het adres van leden van het gemeentebestuur en raadsle den. Om ook de in Wilhelmïnadorp woonachtige raadsleden kennis te doen nemen van deze insinuerende medede lingen, heeft burgemeester P. J. Evers in de maandagavond gehouden raads vergadering deze anonieme briefschrij- verij aan de kaak gesteld. Daar 't vol gens hem bewezen is, dat de briefjes van de hand van het raadslid J. F. Hundersmarck zijn, werd betrokkene verzocht voor het forum van de raad een nadere toelichting op deze handel wijze te geven. In de hierop volgende discussie, die af en toe fel oplaaide, ontkende de heer Hundersmarck echter hiermee ook maar iets te maken te hebben. Burgemeester Evers gaf ook een „bloemlezing" van de vele schimpende en insinuerende uitlatingen, die er de laatste jaren als „publikaties" waren verschenen.. Uitlatingen, onbeholpen geschreven en vol taalfouten, druipend van fenijn en blijkbaar ontsproten uit diepe haatgevoelens tegenover de in Stroklamp in vlammen opgegaan te Oostburg. Dinsdagmiddag omstreeks twee uur werd de Oostburgse brandweer gealarmeerd voor brand aan de Kroonwijksingel. Door tot nu toe onbekende oorzaak had een klamp met stro en veevoeder op een wei, toebehorend aan de heer B. te Oost burg, vlam gevat. Hoewel de brand weer het vuur spoedig meester was, ging een groot gedeelte van het hooi verloren. Ongeveer 6000 kg stro werd een prooi der vlammen. De eigenaar was niet verzekerd. Men vermoedt, dat een door een schaatser achteloos weggeworpen si garettenpeukje de oorzaek van de brand is, daar het vuur op ongeveer een meter van de grond begonnen is.' Tentoonstelling werken Frans Maas geopend. De Vlissingse schilder Frans Maas houdt tot 28 februari in zijn toon zaal aan de Vrouwestraat te Vlis singen een tentoonstelling van schil derijen en tekeningen, die hy ty- dens en na zyn bezoek aan het zui den van Frankrijk in september van het vorig jaar maakte. Deze ten toonstelling werd dinsdagmiddag geopend door de burgemeester van Vlissingen, mr. B. Kolff, die in zijn openingstoespraak uiting gaf aan zijn waardering voor deze Vlissing se schilder, die thans voor de eerste maal in het zuiden van Frankimk is geweest en daar niet alleen heeft rondgekeken, maar ook met een groot aantal werken en indrukken is teruggekeerd. In de korte trid, die Frans Ma'as restte tussen zyn reis en de tentoonstelling, heeft hy in derdaad veel werk verzet, getuige de 35 werken, die hy tentoonstelt. Olieverven, aquarellen, pentekenin gen, gouaches, pastellen en tekenin gen zijn er te zien. de briefjes genoemde personen. In zijn verweer verklaarde het be trokken raadslid wel te weten, wie de schrijver van een en ander is. Hij wil de echter geen naam noemen. Men moest het volgens hem maar zoeken in de Partij van de Arbeid. „Maar die partij is zo groot..", merkte burge meester Evers schamper op. Ook wethouder C. Burger en het raadslid J. Smit mengden zich in de discussies, waarbij harde noten wer den gekraakt. Het raadslid Hunders marck bleef bij zijn verklaring, dat hij niets met de briefschrijverij te maken had. Tenslotte stelde de burgemeester vast, dat de schrijver van dergelijke anonieme briefjes een lafaard is. Ver der wilde hij er maar niets meer over zeggen, dan alleen, dat het schrift van de heer H. is. Wanneer raadsleden klachten mochten hebben, tfordt ver wacht dat zij deze in de raad uiten. Bespreking met minister over keersluis Zierikzee. De commissaris der koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casem- broot, zal vandaag (woensdag) in gezelschap van het college van B. en W. van Zierikzee besprekingen voeren op het ministerie van Water staat over do sluizenkwestie in de Zierikzeese haven. De minister van Waterstaat heeft, zoals bekend, het voorstel van Zie rikzee in de haven een schutsluis te bouwen, afgewezen. Het gemeente bestuur van Zierikzee zal nu de raad voorstellen een keersluis te bou wen, maar er bestaat nog verschil van mening over de plaats. B. en W. van Zierikzee zullen nu met steun van de commissaris der koningin de bouw bepleiten van de keersluis vóór in de haven, zulks ïn tegenstelling met de opzet van de hogere autori teiten, die een keersluis by liet Luitje voorstaan. Het verschil in de kos ten de keersluis vóór in de haven is aanmerkelijk duurder moet worden gesubsidieerd. Deze toelage nu zal vandaag in Den Haag wor den bepleit. Advertentie bij de eerste niesbui een I Br *T Paar druppels Va-tro-nol in jBjh-r elk neusgat. Deze speciale J medicinale behandeling ver- 1 I sterktdenatuurlijke bescherming in Uw I j neus, en voorkomt vele verkoudheden! I I viCKsVA-TRO-NOL J y NEUSDRUPPELS A<WWNA*VVV\*V\*WVVVVV> De ijsbloemen stonden nog maar nauwely'ks op de ramen of daar stak een ieder jaar terugkerende ellende de kop weer op. Ineens waren er honderden radeloze mensen, die koortsachtig in hun telefoonboekje het nummer van een loodgieter op zochten om hem te smeken toch zo spoedig mogelijk te komen, want de waterleiding was gesprongen De Zeeuwen hebben de afgelopen week volledig in deze nationale „wa- terniisère" gedeeld. Men moet er de Zeeuwse loodgieters maar eens over horen! „Wc konden er geen baah over wor den zei de Vlissingse ambachtsman. „Was U er niet by Nu, dan hebt U werkelijk geluk gehad." Tientallen Vlissingers hadden echter dit geluk niet en in sommige woningen moes ten soms dertien lekken in de wa terleiding dichtgesoldeerd worden.... Maar, zo zeggen de reparateurs, die vreugdekreet van „Ha, gelukkig, daar heb je de loodgieter" had bij on ze binnenkomst in de meeste gevallen niet behoeven te klinken. Als de be woners het maar niet alleen by het afsluiten van de hoofdkraan hadden De plotseling ingevallen vorst heeft de loodgieters een drukke tijd bezorgt De mannen van de soldeerbout moeten overuren malcén om by tientallen mensen een watervloed in huis te stelpen, ontstaan door gesprongen leidin- 9en- FOTO P.Z.C.) ieeg en dusalle kranen open tot het water- uit de buizen weggelopen is. In Middelburg was het niet min der raak. De vrouw van een loodgie ter gaf ons zelfs te verstaan onmo gelijk nog nieuwe klanten te kunnen gebruiken. „Myn man werkt al van, 's morgens vroeg tot 's avonds laat" sprak ze, „de telefoon staat geen mo ment stil". Ook in de hoofdstad was het de hele dag solderen en ontdooien en de dooi van enkele dagen geleden had het alleen maar erger gemaakt. In menig buizennet, dat de vorst had doorstaan, sprongen toen klei ne lekjes en het werd een komen en gaan van vertwijfelde mensen, die vroegen .vaar de loodgieter toch bleef. Zeeland had eensklaps een schrikbarend tekort aan lood gieters. „Ontzettend", zei dc loodgieter ïn Goes, „thet was ontzettend. Met ze ven man wordt er nu reeds dagenlang gewerkt. Overuren bij de vleet en de vrije zaterdagmiddag viel letterlyk in het water. De Axelse collega was acht dagen in de weer. Van de ene gesprongen leiding naar de andere. „Lazen de mensen die papiertjes met raadgevin gen van de waterleidingmaatschappij nu toch maar eens" zei hy peinzend. Het vreemde.is, dat die maatschap pijen uitstekend over het verloop van de vorstperiode te spreken zijn. De waterleidingmaatschappij „Zuid-Be- veland" in Goes had heel weinig moei- 1 lykheden gehad. Een afgevroren brandkraan en enkele bevroren wa termeters. Ook de maatschappij „Mid den-Zeeland" te Vlissingen was de vorst tot nu toe meegevallen. Er wa ren, zoals gewoonlijk, de nodige be vroren dienstleidingen maar aan de hoofdleidingen was heel weinig scha de. Alleen kreeg men van veel men sen te horen, dat de „stopkraan" het niet meer deed. Het is dus voor tie loodgieters een drukke tijd en al zit er voor hen geld in het water, doch toen zij hun uiter ste best om de waterstroom zoveel mogelijk tegen te gaan Arbeidsmarkt in Zeeland Blijkens opgave van liet Districts bureau voor dê Arbeidsvoorziening stonden op 1 februari jl. in Zeeland in totaal 3840 werkzoekenden ingeschre ven. Het aantal werkzoekenden per 16 januari bedroeg 3875. Mannelyke werkzoekenden waren er 3304 ingeschreven. Daarvan ston den 2200 als geheel werkloos te boek, 904 waren werkzaam op aanvullende objecten en 200 waren tewerkgesteld op GSW-objecten. Het aantal open staande aanvragen van werkgevers zijde bedroeg 537. Er waren per genoemde datum 536 vrouwelijke werkzoekenden. Van dit aantal bleken 369 geheel werkloos,, terwyl 167 als niet-werkloos Icon wor den beschouwd. Het aantal aanvra gen, dat door werkgevers werd inge diend voor vrouwelyk personeel be droeg 204. Gunning bemalingsgebouw Het technisch bureau van de Unie van Waterschapsbonden N. V. te Haarlem heeft namens de herverka velingscommissie „Zeeland" het bou wen van een bemalingsgebouw met onderbouw van gewapend beton aan de binnenzyde van de zeedijk van het waterschap Schouwen nabij de Osse- sluis gegund aan de op één na laag ste insenryver: Aannemersbedrijf H. Stouten te BrouwershavenZierik zee voor een bedrag van f 479.000. (Advertentie). Vier middelen die betrouwbaar zijni vier werkelijk betrouwbare middelen helpen elkaar endoen wonderenI De vier geneesmiddelen van Chefarine „4" worden in de hele wereld op groie schaal gebruikt. Ze hebben hun volkomen beirouwbaarheid wel zeer afdoende be wezen. Siuk voor siuk hebben zij mil- lioenen mensen baal gebracht. Tezamen in één tablei verenigd werken zij nóg beier en helpen vaak waar andere middelen falen. Chefarine „4" is een middel legen pijnen en griep, dat Uw vertrouwen in derdaad waard is. 4 in f doet wonderen! VANDAAG Electro: „Opgejaagd", (18 :i 15 uur; Schouwburg: C. c- uir avontuur" (alle leef- Midtlelbuis jaar). 19 ei F.A. „Het tijden), 20 Vlissingen Alhsmbra: 20.000 mijlen on der zee, (14 jaar) 19 en 21 uur. (cine mascope. Luxor: Het misdaad-syndi caat (18 Jaar), 20 uur. Goes Grand Theater: De onsterfelijke wals, (alle leeft(1den). 20 uur. Prins van Oranje: Arbeiderskunst- kring toneelavond, 20 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 2