KAPPIE EN DE SHOWBOAT Gerestaureerde hervormde kerk van Kattendijke in gebruik WALCHEREN ERWTENSOEP INTERPROVINCIALE DELTADAG KLAM! VRIJDAG 27 JANUARI 1956 PROVINCIALE ZEEUWSE OOURANT 1 JN EENVOUD Dankbaarheid overheerste in plechtige openingsdienst Terwyl het torenklokje van Kattendijke zijn jubelende tonen over het dorp deed horen, werd donderdagavond het eeuwenoude kerkgebouw van de Ned. Hervormde Gemeente na een grondige restauratie heropend. Ambtsdragers betraden met de bijbel, het doopvont en het avondmaalstel het kerkgebouw, met welke ceremonie het bedehuis weer voor de eredienst in gebruik werd genomen. Voor de Hervormde Gemeente van Kattendijke een plechtig en blij gebeuren, omdat hiermee een jarenlange periode van veel moeite en geduld kon worden afgesloten. En mèt haar deelden velen buiten dit dorp in de blijdschap, waarvan tal van sprekers tijdens deze plechtigheid ook getuigden. Het kerkje was geheel gevuld, toen de heer D. Boogaard, wegens verhindering om droeve redenen van de president-kerkvoogd, de heer Smit, de kansel betrad, om na het doen zingen van Psalm 103, de tal rijke genodigden, w.o. vele predi kanten en vertegenwoordigers van zustergemeenten te verwelkomen. Hij herinnerde ook aan de afgelopen jaren, waarin vele moeilijkheden moesten worden opgelost, voordat tot restauratie van net bouwvallige kerkje kon worden overgegaan. De financiële kant was wel de moeilijk ste, omdat de hervormde gemeente van Kattendijke zonder bezittingen is. Dank bracht spreker aan de vele instanties, die door subsidies en bij dragen dit werk mogelijk maakten, alsmede tot hen, die op enigerlei an dere wijze hun medewerking hadden verleend. Namens de kerkvoogdij droeg de heer Boogaard daarop het kefkgebouw voor de dienst des Woords en der Sacramenten aan de kerkeraad over, met de bede, dat het tot in lengte van dagen tot zegen van de gemeente zal mogen zijn. De Eredikant, ds, B. Breek, aanvaardde et kerkgebouw en bracht daarbij ook dank aan de kerkvoogdij voor hun vele goede zorgen aan net werk van de restauratie gegeven. Burgemeester P. J. Evers bood de gelukwensen van het gemeentebe stuur aan. Men heeft de restauratie met belangstelling gevolgd en is thans mede trots op dit monument, dat een sieraad voor het dorp bete kent. In het bijzonder wenste hij ook ds. Breek geluk met het gereedko men van de restauratie, waarvoor deze zo heeft geijverd. Namens de prov. kerkvergade ring van Zeeland, sprak ds. F. J. Kloosterman uit Vlissingen, die het van groot belang noemde, wat hier door een kleine kerkelijke ge meente is gedaan. Hier is een sti mulerend voorbeeld gegeven, dat voor het geestelijk leven van ge heel Zeeland vangroot gewicht mag zijn. Spr. hoopte, dat deze gerestaureerde kerk centrum van het waarachtig geestelijk leven in deze gemeente zal zijn. Gift voor orgel De heer Glas uit Kapelle sprak na mens de classicale vergadering en herinnerde aan de vorming van het classicale fonds om hieruit gemeen ten in financiële nood te kunnen hel pen. Men hoopt ook een bijdrage aan Kattendijke te kunnen geven, terwijl voorts thans reeds namens de classis een gift voor een nieuw orgel werd geschonken. Namens het provinciale bestuiir van Zeeland, sprak het lid van Ged. EXAMEN Voor het praktijk-examen boek houden slaagde de heer M. Krijger Jzn. tetBorssele. Oostkapelle Vergadering N.C.V.B. Deze week kwam de afdeling Oost kapelle van de N.C.V.B. in het ver enigingsgebouw in jaarvergadering bijeen. Er was voor deze avond grote belangstelling. De leiding berustte bij de presidente, mevrouw Lants- heer-Hoeufft, die verschillende afge vaardigden van zusterafdelingen har telijk welkom heette. Na de jaarver slagen leidde mevrouw M. den Hol- lander-Wondergem het onderwerp „Het leven der vrouw, vroeger en nu" in. Daarna werd een tableau „van de wieg tot 't graf" opgevoerd. Met zang, declamaties en „mast- klimmen" werd de avond verder ge zellig doorgebracht. (Advertentie). WINTERHANDEN en VOETEN kunnen worden veroorzaakt door gebrek aan kalk. AGRÉ-CALVIT KAIKTABLETTER met vitamine D3 herstellen het kalkeven- wicht in het lichaam. Busje van 100 tabletten f 1.65 (met chocolade- of pepermuntsmaak) PHILIPS R O XAN E Staten, de heer C. Philipse, woorden van gelukwens. Ook desje wees met bewondering op hetgeen de gemeen te zelf voor deze restauratie heeft geofferd. Spreker noemde het een voorrecht, dat op het punt van de financiering Kerk en Staat elkaar hier hebben gevonden. Voor de gees telijke volksgezondheid waarover zo vaak gesproken wordt, zal de grond slag hier in het evangelie moeten worden gevonden. Ook bracht de heer Philipse nog de gelukwensen over van net hoofdbestuur van de Vereni ging van kerkvoogdnen. Mede namens ds. Van Voorthuijsen uit Breda en mevr. Lammers, die eveneens tegenwoordig waren, sprak daarop een der vorige predikanten, ds. J. W. v. d. Heil uit Lent, de ge meente toe, om haar bh deze blijde plechtigheid enige goeae woorden mee te geven. Voorts spraken nog de heer J. Moll uit Vlissingen namens de bouw en restauratiecommissie en de pro vinciale commissie van toezicht, als mede de vorige burgemeester, de heer A. Schipper, thans burgemees ter van Kruinlngen. Korte dienst Nadat daarop het koor een lied had gezongen en het materiaal voor de eredienst was binnengebracht, hield ds. Breek een korte dienst. Na het zingen van Gez. 146 1 en 2 en het lezen van Deuteronomium 6 4-9 en Efeze 4 1-7, bepaalde de predi kant zich in zijn korte overdenking tot de woorden uit Romeinen 12 8: „In eenvoud". In eenvoud wil en moet de gemeente in deze kerk bijeen zijn, ornaat het evangelie dat hier bediend mag worden, zelf ook eenvoudig Is. „Wij willen trachten hier te getui gen van de eenvoud Gods, van Zijn heerlijkheid. Zo ergens, dan geldt het zeker in Zijn huls, dat eenvoud het kenmerk van de waarheid is". Met het zingen van Gez. 116 4, 5 en 6 werd deze dienst besloten. Na afloop was er voor de gemeentena ren gelegenheid in de consistorie de vroegere predikanten de hand te drukken. Middelburg Brand bleek loos alarm Donderdagmiddag werd de Mid delburgse brandweer gealarmeerd voor een brand, die in een keet aan de Selsweg zou woeden. Onmiddellijk S-erd uitgerukt, maar toen men ter laatse kwam kon g'een vuur worden geconstateerd, zodat men van een loos alarm mag spreken. De waar schuwing kwam van de zijde dar po litie, die op haar beurt weer door iemand vanuit het ziekenhuis was opgebeld. Jaarvergadering ,,De Zeeuwen". Onder voorzitterschap van de heer R. Joosse hield woensdagavond in restaurant „De Eendracht" in Middel, burg de motor Club „De Zeeuwen" haar jaarvergadering. De traditio nele jaarstukken werden behandeld en goedgekeurd. Het bestuur werd in zijn geheel herkozen, evenals de sport- commissie, die bovendien een uitbrei ding met 2 leden onderging. Verder werd het voorlopige rittenprogTamma bekendgemaakt. Het vermeldt 5 oriënteringsritten, 4 trials en één be- trouwbaarheidsrit. Voor de trials zal thans ook een kampioenschap wor den ingesteld. In verband met de bin nenkort te houden verkeerscompeti- tie tussen de diverse clubs zullen voor leden van „De Zeeuwen" drie les- avonden worden gegeven. Deze ver gadering was matig bezocht, Kritiek paardenfokkers op benoeming juryleden Tijdens de jaarvergadering van de kling Walcheren van de Koninklijke Vereniging „Het Nederlandsche Trekpaard", die donderdag in het Ne derlands Koffiehuis in Middelburg werd gehouden, is kritiek geuit op de benoeming van de juryleden voor nationale en aanverwante keuringen. De bezwaren van de vergadering richtten zich tegen de wijze, waarop deze benoemingen geschiedden. De voorzitter van de kring, de heer I, de Buck, die de leiding der bijeen komst had, werd tot plaatsvervan gend lid van het hoofdbestuur be noemd. In deze vergadering werden de ge bruikelijke jaarstukken afgewerkt en een aantal benoemingen gedaan. Tot afgevaardigde naar de algemene ver gadering werd herkozen de heer A. Wïsse-Vogelaar uit Middelburg. Diens plaatsvervanger is de heer J. Maljaars uit Oostkapelle. De heer L. J. Boone uit Ritthem werd lid van de financiële commissie der kring. Het zelfde lid werd benoemd als jurylid van de stamboekmerriekeuring. Voorts werd een bespreking ge wijd aan de agenda voor de afde lingsvergadering, die vandaag, vrij dag, in Goes wordt gehouden. Beslo ten werd in deze vergadering een voorstel te ondersteunen, dat beoogt de merriekeuringen voor opname m het stamboek voortaan te doen uit voeren door de inspecteur op de be drijven der betrokken leden, in plaats van tot dusver op een centrale plaats. N.C.V.B. vargaderde Dinsdagavond vergaderde de afde ling Middelburg van de N.C.V.B. Tij dens deze vergadering, die onder lei ding stond van de vice-presldente, mevrouw W. de NoodDekker, be handelde de heer N. Verboon het on derwerp: „De aanpassing van de jeugd aan de hedendaagse maat schappij," Nadat hij nog enkele vra- fen beantwoord had, sloot spr. de ijeenltomst met dankzegging. Chr. Overheidspersoneel bijeen. In een dezer dagen gehouden leden vergadering van cte N'ederlahdse Chr. Bond van Overheidspersoneel, afde ling Middelburg, sprak de hoofdbe stuurder, de heer J. ten Heuvelhof, over het onderwerp: „De Bijbelse Boodschap voor het sociale leven". Hij toonde aan hoe de Bijbel de mens ziet als een sociaal wezen, dat ten op zichte van de gemeenschap enerzijds de roeping heeft tot het najagen van de sociale gerechtigheid en ander zijds ook recht heeft op de erkenning van zijn waarde als mens, die niet aan de eisen van de vooruitgang of van het bedrijf mag worden opgeofferd. Aan de hand van een aantal vragen, die spreker nog werden gesteld, kreeg hij gelegenheid de practische zijde van deze levensbeschouwing nog nader toe te lichten. De vergadering werd gehouden in het Geref. Jeugdgebouw. Eervol ontslag Met ingang van 1 september 1956 is aan de neer P. A. ter Weer wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd op zijn verzoek eervol ontslag verleend als leraar aan en on derdirecteur van de r.h.b,s. en de daaraan verbonden r.m.a.v.m. te Mid delburg. Vlissingen Contactavond B.B. De Vlissingse dienst Bescherming Bevolking houdt dinsdag 7 februari a.s. een contactavond in net Concert gebouw. Nadat de burgemeester vati vlissingen, mr, B. Kolff, een ope ningswoord heeft gesproken, zal een gevarieerd programma worden uit gevoerd door het gezelschap „Frans du Mee", waaraan medewerken El len Castell, Ria Verdi, Frans du Mee, Fred Wiegman en Jan Staats. Het feest worat afgesloten met een ge zellig bal. Filmavond in Scheldekwartiar In het Scheldekwartier te Vlissingen vertoonde de bekende cineast en w< reldreiziger P. N. Windmeijer uit Delf donderdagavond een serie lichtbeeldvi. en enkele films, die hij in het hoge noorden had opgenomen. Mede dank zij een boeiende toelichting, kreeg hel talrijke publiek een indruk van de I kleurenpracht van het landschap van Noorwegen en Spitsbergen. De avond was georganiseerd door de Nederlandse Vereniging voor Lastech niek, afdeling Zeeland en door de Ver eniging van Ambtenaren der N.V. Ko ninklijke Maatschappij „De Schelde". De voorzitters van deze verenigingen, de heren ir. J, H. Krietemeijer en H. S. O. Erdelmann spraken respectieve lijk woorden van dank en van welkom. (Advertentie). Alleen HOHIG maakt de>ècbte ouderwetse per pakje voor d volte borden 58 cent Benny Yreden voor V.P.R.O. Donderdagavond trad het cabaret gezelschap Benny Vreden, dat voor de V.P.R.O. een tournee maakt, in „Bri tannia" te Vlissingen op. De talrijke belangstellenden de zaal was ge heel gevuld toonden zich enthou siast over het nieuwe programma van dit gezelschap. „Post voor u", waar /ij reeds eerder over schreven, vond lok ditmaal waardering door de frisse opzet. Veere Moedercursus. Onder leiding van zuster IJ. M. C. Stellweg is men woensdag in Veere gestart met een moodercursus. Hier voor bestaat zeer veel belangstelling. Men startte namelijk met 52 deel neemsters. Oost- en West-Souburg Uitvoering „Soli Deo Gloria". De liefhebbers van zang hebben woesdagavond genoten van de uit voering, die de chr. gemengde zang vereniging „Soli Deo Gloria" in De Zwaan te Souburg gaf, onder leiding van de directeur, de heer J. Suur- mond. Het programma vermeldde 14 nummers en werd geopend met het bondslied van mr. H. graaf van Ho- gendorp. Het bleek, dat de vereniging over goed stemmenmateriaal be schikt, hetgeen duidelijk werd geac centueerd in twee duetten en dubbel- kwartetten. Twee liederen werden door een vrouwenkoor op verdienste lijke w\|ze vertolkt. Het is jammer, dat de vereniging niet over meer mannenstemmen beschikt. De heren lieten zich echter van hun beate zijde kennen. De geslaagde uitvoe ring, die uitstekend werd afgewerkt, werd besloten met het „Hallelujah- koor" van C. F.. Handel. Tenslotte zong men gezamenlijk gez. 136 de verzen 1 en 5. De avond werd geopend met ge bed en een openingswoord door de heer A. Goedhart, die meedeelde, dat de vereniging thans 56 leden telt. Aan het slot sprak hij een dankwoord tot de directeur en diens echtgenote en mevrouw De Boer, dia hij ook een geschenk overhandigde. Meliskerke Uitvoering „Con Amore". De christelijke zangvereniging „Con Amore" uit Meliskerke gaf woensdagavond een uitvoering in „Ons Huis", waarvoor veel belang stelling bestond. Tegelijk met deze uitvoering vierde „Con Amore" haar tienjarig oestaan, wat de voorzitter in zijn openingswoord uitvoerig rele veerde. In zijn openingswoord betrok de voorzitter speciaal de heer M. A. Romijn uit Middelburg, die voor dit jubileum twee liederen had gecompo neerd namelijk „Voor Con Amore" en „Liefde voor het dorp". Beide liede ren werden door het koor verklankt. Mejuffrouw J. Rlemens zong nog twee soli en de heer L. Mafthijsse bracht enkele nummers op de accor deon ten gehore. Ds. C. van Nes sloot de goedgeslaagde avond met gebed. Marktberichten VISMIJN VEERE. 38 januari. Aangevoerd 1913 kg export garnalen 177—26S: 102 kg schar 48—58: 57 kg schardijn 4147. HOEST, GRIEP... De weldadige warmte van Ther- raogène stilt de pUn ln keel en oorst en verlaagt de aanval. £//£RM0GEN£. (Slot van pag. 2) Ontbrekende schakel De ontbrekende schakel! Ziedaar het onderwerp, waarover burgemees ter Bolkestein vervolgens het woord voerde en waarbij hij betoogde, dat een dam Zierikzee-Colrjnsplaat nood zakelijk was, alsmede een secundaire verbinding tussen Walcheren en Noord-Beveland. Zijn ambtgenoot van Tholen, mr. A. J. van der Hoeven be pleitte eenzelfde verbinding tussen Tholen en Zuid-Beveland. Na dit plei dooi las de voorzitter een adhesie-te- legram voor van de afdeling Scherpe- nisse van de Z.L.M. Hierna werden vlaserijzaken be handeld door burgemeester A. L. S. Lockefeer als voorzitter van Zevibel. Hij herinnerde aan de woorden van ir. Maris: „De Oos- terschelde is een paradijs voor oesters" en verklaarde: „Dan is de Deltawet de paradijsvloek Over de secundaire dammen zei ir. Maris dat zij niet tot het eigenlijke Deltaplan behoorden. Dit plan kent alleen die werken, die nodig zijn-voor de beveiliging. Nu doet zich wells- Vijfenzestigjarig bestaan van „Medioburgum" Marktfeest met demonstraties en wandeltocht in Middelburg Dit jaar zal de Middelburgse gym nastiek- en sohermvereniglng „Medio burgum" haar 65-jarlg bestaan vieren. Aan dit lustrum wordt een feestelijk karakter gegeven met evenementen, verspreid over voorjaar, zomer en na jaar, De organisatoren hebben een aan trekkelijk programma samengesteld, waarover mededelingen werden ge, daan tijdens de dezer dagen gehouden jaarvergadering. „Medioburgum" werd op 27 augustus 1891 opgericht. Het ligt in de bedoeling op zaterdag 14 juli a.s. een z.g. Marktfeest te hou den, zo mogelijk tezamen met andere verenigingen. Leden van verschillende gymnastiekverenigingen zullen dan des middags op dit plein demonstra ties geven. In de groene zaal van het Schuttershof zal de schermafdeling van „Medioburgum" kampen tegen leden van een club elders uit het land, De avond begint dan met een de monstratie op de Markt te geven door schermers van beide clubs. Het ove rige deel van het programma bestaat uit een „Morks-Medio'-avond. Hierbij zullen diverse werken worden uitge voerd van wijlen Jan Morks, waarop de heer Chr. Mazure, ere-voorzitter en pionier van „Medioburgum", de tekst schreef. Het Middelburgs Mu ziekkorps zal medewerking verlenen. Zaterdag 26 mei wordt ter gelegen heid van dit jubileum een wandeltocht gehouden over afstanden van 10, 15 en 25 kilometer. Op 1 september volgt een meer officieel gebeuren, namelijk een jubileumreceptie, waarna een di ner en een soiree. Tenslotte zal vrij dag 30 november de jubileumuitvoe ring in het Schuttershof worden ge geven. Aan deze avond zullen verschil lende attracties worden verbonden. Tijdens deze jaarvergadering werden de gebruikelijke jaarverslagen uitge bracht. Het ledental bedraagt thans 191 en er was over 1955 een gunstig >aldo. De voorzitter, de heer W. P. loziasse, wees voorts op de hoge kos- 'en voor zaalhuur, een post van f 1000 voor „Medioburgum". Door een contri butieverhoging is deze last thans iets beter te dragen. Maar een en ander heeft toch tot gevolg, dat er geen nieu we toestellen die dringend nodig zijn kunnen worden gekocht. HOOG EN LAAG WATER 28 januai Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge U.+N.A.P. U.+N.A.P. 2.02 2.35 3.22 2.45 2.59 2.64 1.62 14.29 15.02 15.53 16.12 16.22 2.49 2.63 1.76 2.02 8.46 9.20 9.54 9.16 9.39 2.31 2.42 2.61 1.67 1.96 20.58 21.33 22.07 21.26 21.56 waar de roogelllkheld voor andere za ken te realiseren, maar dan zal de lokaliteit hiervoor met plannen en wensen moeten komen, waarbij het rijk medewerking kan verlenen. Ten aanzien van de visserij vroeg hij bij de visserij-mensen zin voor de realiteit „De oestercultuur bij Yerse- ke zal verdwijnen, want een geperfo reerde dam in de Oosterschelde kan er niet komen". Het congres werd tenslotte met een kort woord van mr. Klaasesz beslo ten, nadat de commissaris der konin gin in Noord-Brabant, prof. de Quay een dankwoord tot hem als voorzitter had gesproken. Gemeente-ontvanger van Zierikzee De woensdagavond door de gemeen teraad van Zierikzee met algemene stemmen benoemde gemeente-ontvan ger, de heer M. Wieringa uit Winscho ten, is voor Zeeland een onbekende en ook de heer Wieringa bekende bij zijn sollicitatiebezoek aan Zierikzee voor het eerst in zijn leven op Zeeuwse bo dem te zijn geweest. De nieuwe func tionaris is wat zijn naam betreft een Fries, maar werd in de Drentse ge meente Emmen geboren, waarna hij reeds vroeg naar de hoofdstad van de provincie Groningen verhuisde. Sinds 1934 was de heer Wieringa werkzaam op de kantoren van de ge meente-ontvangers van Groningen en Winschoten en heeft zich derhalve in ruim twintig jaar kunnen inwerken in het beheer der gemeentelijke finan ciën. Autobotsing op Sloedam Omstreeks zes uur donderdagavond ontstond op de Sloedam aan de Zuid- bevelandse zijde een botsing tussen twee personenauto's, bestuurd door W. F. P. K, en A. H, G„ beiden uit Middelburg. K. kwam uit de richting Middelburg. Hij reed in een file tus sen twee vrachtauto's en wilde de voorste van deze wagens passeren. Hij merkte echter niet, dat een te genligger naderde en Juist op het moment,; dat K. zijn wagen op de linkerweghelft bracht, kwam ook de auto van G. op dat punt. Een bot sing was niet meer te vermijden. De bestuurders bleven ongedeerd. Beide voertuigen liepen materiële schade op. Het linkerportier van G.'s wagen werd ingedrukt. De weggebruikers konden echter verder rijden. De po litie heeft tegen K. proces-verbaal opgemaakt, ÜITDE 57. Met ronkende motoren vloog het vlie'gtuig terug naar Amerika. „Zo gaat het wat vlugger dan met een showboat, hé?" merkte John B. Wellar op. „Dat zou lk ja menenl" beaamde Kappie. „Maar we hebben ook een bult moei lijkheden onderweg gehad, vooral door die Krlsp". „Ik had wel verwacht, dat hij zou proberen om jullie tegen te werken", zei John B. Wellar, „hij wilde die weddenschap winnen." „Zo, verwachtte je dat?" zei Kappie boos, „waarom heb je dan die weddensohap met hem aangegaan?" „Dat is nogal logisch" antwoordde John B. Wellar „Ik heb daardoor Immers een bom duiten aan die reis verdiend I!" „En als we het nu eens niet gehaald hadden?" vroeg Kappie. „Dan zou ik er nog meer aan hebben verdiend", ant woordde John B. Wellar, „want de showboat was heel hoog verzekerd". Kappie zat paf. „Dus," riep hij, „Je zou er Ja altijd wat aan ver diend hebben, hoe het ook uitviel? Jong, Jongl Jul lie zakenlui weten ja overal geld uit te slaan! Daar kan een eerlijke zeeman niet bij J" ZATERDAG 28 JANUARI. HILVERSUM I. 403 m. 748 kc/S. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00—21.00 VARA. VARA: 7.00 NWS. 7.10 Gym, 7.20 Gram. 8.00 Nws, 8:18 Gram. 8.55 Voor de huisvr. 9.00 Gym. voor de vrouw. 8.10 Gram. (9.35 '.38 Waterst.) VPRO: 10.00 „Tijdelijk uit- ichakeld", caus. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Voor de arbeiders in de con tinubedrijven. 11.35 Pianorecital. 12.00 Or gel en zang. 12.30 Land- en tulnbouwme- ded. 12.38 Gram. 13.00 Nws. 13.15 VARA- Varia. 13,80 Lichte muz. 13.45 Sportpraatje, 14.00 Voor de jeugd. 14.35 Muzikale caus, 14.50 Dansrauz. 15.15 Streekultz. 15.40 Olym pische Winterspelen. 16.00 Kamerork. en soUst. 16.45 „Het voüe pond", caus. 17.00 Lichte muz. 1720 Act. 18.00 Nws. en comm. 18.80 Dansmuz. 18.45 Regeringsuitz.: „At lantisch allerlei". Een én ander over de 15 landen van het Atlantisch Pact. 19.00 Ar- ake Staalkaart, VPRO: 19-30 „Passe partout", caus. 19.40 Toespraak. 19.55 „De ze week", caus. VARA: 20.00 Nws. 80.05 Ge- var. progr. 22.00 Soc. comm. 22.15 Lichte muz. 22.30 Samenzang. 22.40 „Binnen zon der kloppen", hoorspel. 23.00 Nws. 23.15— 24.00 Gram. HILVERSUM II. 818 m 1007 kC/S. 7.00— 24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Gram. 7.15 Koor- conc. 7.45 Morgengebed en lit. kal. 8.00 Nws. en weerber. 3.15 Gram. 9.00 Voor de huisvrouw. 10.00 Voor öe kleuters. 10.15 Gram. 10.30 Ben je zestig? 11.00 Voor de zieken. 13.0i> Angelus. 12.03 Gram- (12.30— 12.33 Land- en tuinbouwmeded.). 12.55 Zon newijzer. 13.00 Nws. en kath. nws. 13.20 Dansmuz. 13.45 Gram. 14.00 Boekbespr. 14.10 Gram. 14.20 Eng, les. 14,40 Koorconc. 15.00 Kron. van letteren en kunsten. 15.40 Fanfare-ork. I6.00 De schoonheid van het Gregoriaans. 16.30 Voor de Jeugd. 17.00 Gr. 17.20 Voor de Jeugd. 18.00 Simple misic. 18.15 Journ. overz, 1825 Gram. 18.89 Van het Binnenhof. 18.40 Instr. octet. 19.00 Nws. 19.10 Gram. 20.00 Lichtbaken. 20.20 Act. 20.35 De gewone man. 20.40 Gevar. progr. 81.45 „Sprong in het heelal", hoorspel. 82.03 Cabaret. 32.35 Wij luiden de zondag ln, avondgebed en lit. kal. 23.00 Nws. 23.15 Nws. in Esperanto. 23.2»—21.00 Gram. (Advertentie), Hoest Uw Kind...? Talm niet langer, grijp dadelijk in! Omklnderhoest te bestrijden is er: ZWITS AL

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 3