JIMMY en de Crescepresio-korrels „OP 1955 KAN ONS VOLK MET VOLDOENING TERUGZIEN" STAKING PERSONEEL FRANSE VLIEGVELDEN OPGEHEVEN De onverwachie erfenis DEN HAAG AMUSEERDEZICH L0WERSE DE PRIESTER MIDDELBURG - Tel. 3243 - K1180 4 PROVINCIALE ZEEUW8E COURANT MAANDAG 2 JANUARI 1956 MINISTER-PRESIDENT DREES Leniging van woningnood met nieuw élan aangepakt Op oudejaarsavond heeft de minister-president ter gelegenheid van de jaarwisseling in het Vara-programma een oudejaarsrede gehouden. Dr. W. Drees zei o.a.: „Voor Nederland en trouwens voor vele andere landen is dit jaar er een geweest van herdenking. Herdenking hoe we tien jaar ge leden verlost werden van de druk, die op ons had gelegen sinds ook ons land overvallen was. Herdenking van de vreselijke offers, die gebracht zijn, maar ook van wat in tien jaar van herstel en vernieuwing in ons land be reikt is. Op 1955 kan ons volk In vele opzichten met voldoening, ja met vreugde terugzien. De nieuwe reohtsorde in het koninkrijk heeft zyn bevestiging gevonden ln het bezoek van het koninklijk echtpaar aan Suriname en de Nederlandse Antillen, een bezoek, dat een stralend succes is geweest. Verblijdend in eigen land is vooral, dat de bedrijvigheid een ongekende omvang heeft genomen en de werk loosheid tot een minimum is terugge bracht. Op allerlei gebied is er zelfs een tekort aan arbeiders. De belelds- moeiiykheden, die daaruit voort vloeien, zijn soms nog groter dan de problemen, waarmede wij vroeger hadden te worstelen. Nu is het allereerst de woning nood, die nog op velen een zware druk legt, maar waarvan de leniging met nieuw élan is aangepakt. De wereld is vol gebleven van span ningen en conflicten. De bescherming van vrijheid en vrede vraagt van de nog vrije volkeren blijvende waak zaamheid. De vrees voor een nieuwe wereldoorlog is echter afgenomen, in Oostduifse grenspolitie schoot fietser neer. Manschappen van de Oostdultse grenspolitie, aldus de Westberlljnse politie, hebben geschoten op een man, die op de fiets West-Berljjn uit Oost- Berljjn wilde binnenrijden. De man geraakte ernstig gewond en werd naar een ziekenhuis in Oost-Beriyn vervoerd. Het incident deed zich voor op Oostberlijns gebied, ongeveer 80 me ter van de grenslijn. Hy werd van zijn fiets gesleurd en neergeschoten toen hij zich op de vuist wilde verzetten. De Oostberlijnse politie verklaarde, dat de man een smokkelaar was, die de grenswachters op brute wijze had aangevallen. Volgens de politie trachtte hij een grote hoeveelheid le vensmiddelen naar West-Beriyn te smokkelen. Israëlische jeep reed in Arabische hinderlaag. Twee Israëlische ambtenaren van de dienst van openbare werken zijn ver moord op de weg, die van Beersheba naar Elath leidt, zo heeft Israël's militaire woordvoerder majoor Dan Gov bekendgemaakt. Een derde man de chaufeur van de jeep waarin de ambtenaren reisden is ernstig ge wond. VERJAGEN DE HOEST met beproefde medicinale be standdelen van het wereldberoem de middel tegen verkoudheden— Vlcks VapoRubl Probeer zei het besef, dat de toepassing van de moderne vernietigingsmiddelen geen uitzicht meer biedt op een overwin ning, maar slechts op vernietiging van de strijdende partyen. Daarentegen zyn grote perspectie ven geopend voor de toepassing van de kernenergie voor vreedzame doel einden. T egenstellingen Voor my is het een teleurstelling geweest, dat de tegenstellingen in ons land,*ondanks het vele dat wg ge meen hebben, in de loop van deze tien jaar scherper zijn geworden dan wy mochten hopen, toen wij als volk her rezen. Toch is er reden, om, als wij ons met vele andere volkeren verge leken, in dit opzicht ook weer niet te pessimistisch te zijn. En wij trach ten een bindend element te zgn in de internationale verhoudingen. Wg zijn actief in het streven naar een groter eenheid in Europa, naar sterker bin ding tussen de vrije volkeren in het algemeen, naar internationale by- stand aan de gebieden, waarvan de ontwikkeling minder ver is gevor- Koninklijke verrassing. Koning Paul van Grieken- X land en koningin Frederika X hebben een nieuwjaarsverras- sing gezonden aan een vrouw, X die het koninklijk echtpaar het leven heeft gered. X Op 6 november zag mevrouw X Haenni, overwegwachtster van de spoorlijn bij Oberwinter- thur, dat een auto met grote X vaart op de gesloten overweg inreed en dat hij niet zou X kunnen remmen voor hij de jj. spoorbomen had bereikt. Hoe- jf, wel een exprestrein in aan- g tocht was, opende zij snel de spoorbomen, zodat de auto on- t gehinderd over de overweg X kon glippen. Een ogenblik la- ter stormde de expres voorbij. Op verzoek van koning Paul X heeft de Griekse legatie ln Bern mevrouw Haenni, moeder X van drie kinderen, een cheque van duizend Zwitserse francs en een ingelijst portret van het X koninklijk paar overhandigd. X S: Nog een slachtoffer in Geleen. Een van de drie ernstig gewonden van het ongeluk bij het stlkstofbin- dingsbedryf te Geleen, H. de Ia Cou ture uit Spanbeek is overleden. De toestand van de twee andere zwaar gewonden is nog zeer ernstig. Het ongeluk heeft thans negen doden ge- Prins Bernhard nog niet naar Sankt Anton. Prins Bernhard zou zich zaterdag per vliegtuig naar Oostenrijk hebben begeven om de oudejaarsavond met zijn gezin door te brengen. Daar de weerberichten melding maakten van kans op ijsafzetting der vleugels, kon de prins niet vertrekken. Zaterdag avond heeft de prins ongeveer een half uur lang met de koningin getele foneerd. Eisen niet ingewilligd. Het sinds zeven weken stakende grondpersoneel van de Franse bur gerluchtvaart zal het werk dinsdag avond hervatten, op voorwaarde dat de leden van de Franse luchtmacht, die de bediening van de controleto rens op de vliegvelden van Orly en Le Bourget hebben overgenomen, zullen worden teruggetrokken. Dit is medegedeeld door Roger Le- gall, algemeen secretaris van de bond voor burgerluchtvaartpersoneel, waarby de meesten der 3000 stakers zijn aangesloten. De stakers handhaven hun eisen Dr. C. Garbett overleden. Aartsbisschop van York. De aartsbisschop van York, dr. Cy ril Garbett is zaterdagochtend in zijn paleis te York overleden. Hy is tach tig jaar geworden. In 1942 werd hy tot aartsbisschop van York benoemd. HU is bekend om zijn uitspraken op sociaal en zedeiyk gebied. Openlyk steunde hy de vervaardi ging van de waterstofbom in Enge land als middel om de vrede te bewa ren. Overigens was hy een man van de vrede, die dikwijls heeft aange drongen op een verbod van alle wa pens voor massavernietiging. Dr. Garbett heeft altijd een grote onafhankelykheid van denken ge toond. Tegen het eind van de tweede wereldoorlog zei hij in het Hogerhuis bij een debat over oorlogsmisdadigers, dat Hitier en zgn medewerkers vo gelvrij verklaard moesten worden, op dat zij dadelqk ter dood konden wor den gebracht, zonder de sensatie van een openbaar proces. tot positieverbetering, die na de ver kiezingen aan de nieuwe Franse pre mier worden voorgelegd. De bond van personeel by de bur gerluchtvaart, deelde mede, dat de staking slechts is opgeschort. Indien de nieuwe Franse regering de eisen van het personeel in de wind slaat, zal de staking worden hervat. Joego-SIavië liet Duitse oorlogsmisdadigers vrij. Het Westduitse ministerie van bui tenlandse zaken heeft officieel be kendgemaakt, dat Joego-SIavië by wijze van „Goodwill"-gebaar jegens Duitsland aan de vooravond van het nieuwe jaar 38 Duitse oorlogsmisda digers heeft vrygelaten. Amerikaanse bommen werpers steeds op wacht Een groep bommenwerpers is voort durend boven de Verenigde Staten in de lucht ter verdediging van het land. Dit is van de zijde van de Amerikaan se luchtmacht in Washington toege geven. Tegengesproken werd daarbij echter, dat deze bommenwerpers atoombommen bij zich hebben. Dat zal slechts het geval zijn, als het consigne „waakzaam" gegeven wordt. Australiërs vechten op Malakka. Australische troepen hebben, in het noorden van het schiereiland, voor de eerste maal deelgenomen aan de campagne tegen de communisten op Malakka. FEUILLETON Door Margaret Malcolm „Neen", riep ze woedend. „Neen! We hebben elkaar liefgehad, we hebben elkaar nèg „Lieve Eve", viel hij haar be daard in de rede. „Ik ken mezelf en jou beter dan jij het schijnt te doen! Geen van ons tweeën kan voor iemand anders dan zichzelf liefde voelen! Kom, zeg nu eens: Is dat niet waar?" Ze antwoordde niet, maar haar blauwe ogen keken hem onderzoe- „Er is iemand anders in het spel, nietwaar?" sprak ze langzaam. „Wie... wie is het, Steven? Toch nietniet „Ja, als je het dan wilt weten, het is Rilla", zei hij, zich afwendend. Hij verlangde op dit ogenblik al lerminst de verwijtende blik in haar ogen te zien, want hij wist, ondanks zijn woorden van daareven opper best, dat Eve, voor zover als dit bij een karakter als het hare mogelijk was, hem wel degelijk liefhad. „Ik begrijp het", lachte ze, schril en ademloos. „Wat grappig! En ik, die je nog kort geleden aanmoedigde, dat je zou proberen met haar te trou wen, omdat ik er zo zekerzo ze ker van was, datHaar stem beefde en stierf weg. Lee was niet op zyn gemak. „Hoor eens", zei hij spijtig. „Je moet rede lijk zijn Je weet hoe het gaat. Een nian kan er tenslotte niets aan doen, dat hy veranderiyk is „Neen", ptemde ze vol ironie toe, „misschien niet. Maar je moet niet vergeten, dat je geld verlangt geld dringend nodig hebt. Is het niet zo Je snakt er letterlijk naar!" „Nu, goed en als ik dat inderdaad doe, wat dan?" vroeg hg ongeduldig. „Dan wil ik je er alleen op .wijzen, dat je enige kans om Rilla's geld in de wacht te slepen een huwelijk met my isen niet met haar", ant woordde Eve op ijskoude toon. „Ge loof me. Je zult naar nooit krijgen, want zelfs als zg het wilde zou Piers haar nimmer laten gaan. En zy is smoorverliefd op hem! Neen, je zult het genoegen smaken, dat je mij op mijn gemak van Rilla's geld ziet le ven, terwijl jy - op welke manier dan ook, hard moet werken om aan de kost te komen!" „Luister nu eens, Eve!" zei hij, eensklaps beseffend, dat zij de sterk ste was, maar ze haalde de schouders op en spotte lachend: „Denk er eens over na, Steven!" Diezelfde avond ging Piers voor een paar dagen naar Londen. Hij moest met Poltimore over zijn huwelijks- aangelegenheden spreken. Dit scheen te moeilijker, omdat wat het landgoed betreft alles nog niet in kannen en kruiken was. De situatie had een iet wat netelig karakter. Enerzgds wil de Piers graag zp edelmoedig zijn ten opzichte van Rilla, maar aan de andere kant kon hg in de huidige om standigheden nog geen bindende re gelingen treffen omtrent het vastzet ten van kapitaal op zijn aanstaande vrouw. Jammer genoeg had Rilla, toen ze hem naar het station vergezelde, juist dit ogenblik geschikt gevonden om hem haar plannen betreffende Jerry te vertellen. Piers was het niet met haar eens, „Je zegt, dat je vader wat geld op Eve heeft vastgezet toen hij met haar trouwde en dat Jerry ongeveer vijf honderd pond per jaar heeft, niet waar? Van dat alles moeten ze toch betrekkelijk goed kunnen leven!" „Maar dat is de kwestie niet", be toogde Rilla heftig. Jerry zal zich veel gelukkiger bij ons voelen dan bij Eve! Je moet bedenken, dat ik zgn zuster ben. Zij is maar zgn stiefmoe der en ze hebben weinig met elkaar gemeen." „Ze schgnen anders nogal goed sa men op te schieten", zei hg, in een volgens Rilla onbegrgpelgke verblin ding voor de feiten. „Inderdaad heeft Eve me dikwijls verteld", ging Piers voort, „dat ze beter met Jerry overweg kon „Dan met my", vulde Rilla aan. „Ja, dat kan wel zijn. Per slot van rekening is het niet meer dan na- tuuriyk, dat Eve en ik het niet best met elkaar kunnen vinden. Ze zei het vandaag zelf. Ik was al dadeiyk te oud om me in het feit, dat ik een stiefmoeder kreeg, geheel te kunnen schikken en zynu ja, zij is te jong om big te zijn met een stief dochter, die betrekkelijk weinig in leeftyd met haar verschilt! Wat in tussen nog allerminst betekent, dat het tussen haar en Jerry zoveel beter vlot!" „Maar zelfs aangenomen, dat dit allemaal zo is", hield Piers vol, „be grijp je dan niet, dat ik mgn vrouw liever geheel voor mezelf wil heb ben?" Als Steven Lee dit gesprek had ge hoord, zou hij met een beetje grim mige voldoening hebben geconsta teerd, dat hy Piers' karakter juist had beoordeeld. Bij Rilla was van vol doening echter geen sprake. „O, Piers", hernam ze. „Ik zou het met je eens zijn als we in een klein huisje moesten wonen, waar we altijd om en bij elkaar zouden wezen. Maar Normanhurst is zo groot! Jerry zou meer dan ruimte genoeg hebben om te studeren zonder dat hij jou behoef de lastig te vallen!" „Ik dacht niet allereerst aan zgn muziekstudies", verzekerde Piers. (Wordt vervolgd). 12. Jimmy had de Ingeving gekregen de drie kikvors gedrochten, die nog in zijn tuin zaten, tot elke prijs het ontsnappen te beletten. Daarom had hij het tuinhek toegeklapt en zette hij de deur van de schuur opZij van het huis wagenwijd open om te trachten de ondieren met behulp van zijn hark daarin te drijven. Jimmy had namelijk bedacht, dat de aanwezigheid van deze krank zinnig 'grote kikkers die wel driekwart meter hoog wa ren en misschien wel een pond of dertig zwaar, in direct verband moest staan met de werkzaamheden van zijn geliefde pleegzoon Jackie. Die had hij onlangs iets horen zeggen over hormoonpreparaten en misschien dat deze gedrochtelijke kikkers het resultaat waren van.... Maar Jimmy kreeg geen tijd om lang bij zijn veronderstellin gen stil te blijven staan, want bulten op straat hoorde hij vrouwen gillen en mannen schreeuwenJlmmy staakte zijn pogingen de drie gedrochten, die in zijn voortuin rondliepen, in zijn schuur te jagen. Hij holde naar buiten, niet vergetend de tuinpoort goed achter zich te sluiten. Het toneel, dat hij te aanschouwen kreeg, was de moeite waard, want midden in de Molenlaan za ten twee enorme kikkers met grote sprongen achter een dame aan, die gillend en met haar tas zwaaiend, aan de haal was gegaan. Haar echtvriend en natuurlijke beschermer hing met zijn broek aan de punt van een hoog hek, waarin hij blijkbaar gevlucht was.. Tot zijn schrik ontwaarde Jimmy, dat het niemand minder was dan burgemeester Deuteldonck en zijn echtgenote, die zo juist kennis hadden gemaakt met de reuzenkikkers. C.N.V. pleit voor een uitkering ineens. Het Christelijk Nationaal Vakver bond heeft aan het bestuur van de Stichting van de Arbeid voorgesteld er aan mede te werken, dat boven en be halve dê ter zake reeds geldende ver gunningen mogelijkheid tot een uitke ring ineens ten laste vam de verkregen bedrijfsresultaten wordt geopend. De omvang van deze uitkering zal, naar het oordeel van het C.N.V.-bestuur af hankelijk kunnen zijn van de bedrgfs- resultaten en wel tot een bepaald ma-_ ximum. Dit maximum ware vast te' stellen na het ter beschikking komen van het S.E.R.-rapport over de ruimte, zo meent het C.N.V. Het bestuur van het C.N.V. realiseert zich, dat niet alle werknemers een zo danige uitkering ineens zullen kun nen ontvangen, hetzij omdat de be drijfsresultaten van bepaalde onderne mingen dit niet mogelijk maken, hetzij omdat de uitvoering van een zodanige maatregel in een bepaalde bedrijfstak op overwegende organisatorische be zwaren stuit. De omstandigheid, dat een deel der werknemers een uitkering ineens niet zal ontvangen, mag echter naar het oordeel van het C.N.V .-bestuur geen aanleiding zijn om een zodanige uit kering aan alle andere werknemers te onthouden. Op grond van deze over wegingen heeft het Christelijk Na tionaal Vakverbond aan de Stichting van de Arbeid verzocht, het overleg over de gedachte van een uitkering in eens over 1955 te openen. Overval en inbraak in zuivelfabriek. In de zuivelfabriek te Briltil (ge meente Zuidhorn) is in de oudejaars nacht ingebroken. Gemaskerde man nen vermoedelgk drie haalden de directeur uit bed en dwongen hem, onder bedreiging met een revolver de kluis te openen. Een kistje met f 6500. werd buit gemaakt. Een ander kistje, waarin zich f 4000.be vond, werd over het hoofd gezien. Al vorens te verdwynen haalden de die ven de vrouw van de directeur en de kinderen uit bed en bonden ze vast. De telefoonlijn was doorgesneden. Even tevoren was er ingebroken in het dorp Zuidhorn by de verzeke ringsagent M. van S. Daar werd even wel niets vermist. Motorsleepboot kwam op noorderpier terecht. Op oudejaarsavond is de motor sleepboot „Johan" (54.69 brt), af komstig uit Papendrecht, op de noor derpier van de ingang van ae Nieuwe Rotterdamse Waterweg gelopen. De reddingboot „President Jan Leis" slaagde er in de zes opvarenden, vier mannen en twee vrouwen, van boord te halen. De geredden werden overgebracht naar Hoek van Holland. Het ber gingsvaartuig „Zeeleeuw" heeft de „Johan" van de pier gehaald en naar de berghaven van Hoek van Holland gevaren. Van tien uur in de oude jaarsavond tot tien uur in de nieuwjaarsmor gen zijn 555 alarm ge sprekken op de Haagse politiecentrale .binnen gekomen. Daarbij wa ren 103 verzoeken om, assistentie. Het gold o.m. 32 kerst- boombranden op straat en voorts vechtpartijen, oploopjes en relletjes. Enorm was het aantal klachten over het ge vaarlijk afsteken van vuurwerk. Een 29-jari- ge juffrouw werd door een ontploffend rotje in haar nek getroffen; zij kreeg twee brandwon den. Een eveneens 29- 99 jarige los-werkman liepmisleid door zijn beneveld brein, pardoes in een brandende stapel kerstbomen, nadat hij eerst door een ruit ge tuimeld was. Toen de 21-jarige sergeant- adelborst J. H. V. H. de brandweer bij een „fik kie" wilde helpen, gre pen onbekenden uit het rumoerige publiek hem in de nek en takelden hem zodanig toe dat een zijner mondhoeken uitscheurde. De politie werd herhaaldelijk ook uit ramen en van daken met stenen en straat- vuil bekogeld. Resul taat 'n gexoonde agent, die een klinker op het hoofd kreeg en nu met een wonde en een lichte hersenschudding te bed ligt. Daar tegenover staan twee slachtoffers van sabelprikken, waarvan de een op eigen kracht in de massa opging en de ander, die 'n brand slang probeerde door te snijden, zich dronken en wel onder genees kundige behandeling moest stellen ter „repa ratie" van een been wond. Bjj een nachte lijke charge werd een man onder de voet ge lopen en gewond. Onveilig verkeer Weer doden en zwaargewonden. Op de rijksweg Breda-Roosendaal ls zaterdagavond ter hoogte van het dorp Sint Willebrord een personenau to, bestuurd door de heer D. K. uit Best, in volle vaart op een wielrydster gebotst, die zonder waarschuwing plotseling de weg overstak. De wiel- rijdster, mej. A. K. uit Sint Wille brord, werd op slag gedood. Bij een poging om haar nog te ont wijken verloor de automobilist de macht over zijn stuur. De wagen be gon te slippen, botste met een harde slag tegen een paal en kwam vervol gens in een sloot langs de weg te recht. De heer D. K., zowel als zgn echtgenote, die naast hem zat, werden daarbg ernstig gewond. Zij werden overgebracht naar het r.k. ziekenhuis te Breda. Voor hun leven wordt niet gevreesd. Hun drie kinderen van resp. zeven, vijf en drie jaar die achter in de auto zaten, bleven ongedeerd. De auto werd nagenoeg geheel vernield. Zaterdagmiddag stak de 84-jarige W. G., werkzaam op het Juvenaat aan de Antwerpsestraatweg in Ber gen op Zoom vlak by huis plotseling de weg over. Van de richting stad kwamen een paar auto's aangereden, waar de ou de man nog tussendoor wilde glip pen. Hierbij werd G. zo ernstig ver wond, dat hij kort daarna overleed. Op de Amsterdamse straatweg te Utrecht ter hoogte van de Muinck Keizer staalfabriek is zaterdag een dertienjarig meisje, dat de weg per fiets overstak, door een personenauto uit de richting Maarsen gegrepen en tegen de straat gesmakt. Het kind overleed ter plaatse. Het negenjarig zusje, dat op de bagagedrager zat, kreeg een hersenschudding. Nederlandse piloot redde zich met parachute. De Nederlandse leerling-vlieger sergeant G. C. Ockeloen, afkomstig uit Utrecht, is aan de dood ontsnapt toeri hg met zgn Silver Star straalja ger in botsing kwam met een vlieg tuig van hetzelfde type. Officials van de R.C.A.F. verklaar den dat de 21-jarige Nederlandse Nato-vlieger zich na de botsing met behulp van zgn parachute in veilig heid wist te stellen, evenals de twee R.C.A.F.-piloten, die zich in het an dere toestel bevonden. Een dezer laatsten was de 28-jarige vlieger-in structeur W. H. McKay. Textielhandel JANSEN te Vllssingen wenst kennissen en cliënten een voorspoedig 1956. Een jaar vol geluk wenst U de kruidenier uit „De Verwachting". ARTHUR H. C. MERCY, Hogeweg 87, Vlissingen. Rgwiel- en Bromfietsenh. C. DE NOOYER, Walstraat 129, Vlissingen. p.f. A. v. d. KREEKE, handelaar in aardappelen, hooi en stro, Havenweg 13, Nieuwdorp, wenst vrienden, kennissen en begunstigers een voor spoedig en gelukkig 1956 toe. 7-l-'56 Wat wordt dat? N.V. metaalhandel J. L. AGELINK VAN RENTER- GEM, Kanaalweg 4, Middel burg, vraagt voor spoedige Indiensttreding een aanko mend typiste-facturiste, max. leeftijd 25 jaar. Alleen schriftelgke sollicitaties met volledige gegevens worden gaarne ingewacht. lijanè- en oloetleqels - bcuwketamiek Luxe ïekoleezen - eteznit - boazbs en bouwplaten. f-ê- HOEDEKENSKERKE. Aan familie, vrienden en begunstigers een voorspoe dig 1956 toegewenst. P. NIJSSE. Timmerman - Aannemer. Aan familie, vrienden en cliëntèle een voorspoedig 1956. P. LENDHOUT, Schildersbedrijf - Tel. 266 Hoedekenskerke. WESTKAPELLE. P. VAN SIGHEM L.A.zn, Markt 68, elektrische smederg, lood, zink, waterleiding, sanitair enz. G.N. Autorijschool S. DE WITTE. Wolfaartsdyk. G. N. A. DE CECCO TERRAZZO- EN KUNSTSTEEN ESTRIK- EN HOUTGRANIETBEDRIJF Anvergenestraat 33 - Tel. 945 - BERGEN OP ZOOM G.N. FR. VERHAGE, vertegenwoordiger van de N.V. N.E.L.F. Lakfabriek, Groningen, wenst de schilders een groot verfverbruik in '56 WIJ wensen onze cliënten een gelukkig en voorspoedig 1956. I. JOZIASSE FRITES-WAGEN HOUTKADE MIDDELBURG ALHAMBRA, VLISSINGEN. Tel. 2260 Dinsdag 3 januari 2 en 4 uur Kinder- en familievoorstellingen met TEKENFILMS VAN WALT DISNEY enz. Prijzen: Balcon 75, zaal 50 ct. Plaatsfaespreken dinsdagmorgen vanaf 10 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1956 | | pagina 4