Bovenste rij foto's van links naar rechts: De restauratie van Middelburgs Lange Jan kwam dit jaar officieel gereed In de zomer bracht de Koningin een bezoek aan Zeeuwsch-Vlaanderen ivaar zij o.m. boerderijen in de Braakman be zocht Prinses Beatrix liet in Vlissingen d< onderzeebootjager Limburgte water en maak te officieel kennis met de Koninklijke Marine In Goes werd in enkele maanden tijds een tele visietoren opgetrokken. Tweede rij van boven, van links naar rechts: In Tholen werd overgeschakeld op gas van c Staatsmijnen Mevrouw S. C. de Casembroot baronesse van der Feltz opende te Haamstede he nieuwe bejaardentehuis aldaar In Veere wer den de Markiezaatsfeesten opgewekt gevierdte dele in tegenwoordigheid van H.M. de Koningin Derde rij van boven, van linies naar rechts: Wissekerke kreeg een nieuwe burgemeester, de heer J. van Halst In Vlissingen werd de op de werven van de Koninklijke Maatschappij ,J)e Schelde" gebouwde onderzeebootjager ,JXoord- Brabant" plechtig aan de Koninklijke Marine overgedragen. Vendelzibaaiers uit het land van Hertog Jan verleenden medewerking De Zweedse koning Gustaaf bezocht Schouwen-Dui velend, waar hem o.m. in Ouwerkerk enkele geschenken werden aangeboden. Tweede rij van onder, van links naar rechts: Het Zeeuwse beroepsgoederenvervoer hield een indrukwekkende manifestatie op de Middelburgse Markt In Hulst hield de Z.L.M. haar algemene vergadering, waarbij minister Mansholt het woord voerde Kamerleden bezochten Zeeland, waar Zeeuwse visserydeskundigen hen voorlichting javen over de visserij en het Deltaplan. Onderste rij links: In Vlissingen werd een Zomershow gehouden, waafrb'j Neptunus aanwezig was. Onderste rij rechts: In Goes werd een fruitcorso gehouden en kwam de fruit fee op bezoek. Daarbij bezocht zij ook de ziekenhuizen. (Foto's P.Z.C.).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 21