K.V. Koninklqke Ulederlandsche Petrolenm Maatschappij PHIUPS-ROXAN 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 9 DECEMBER 1955 -DE KLAKT, IS KONING- Alleen geldig Zaterdag 10 Dec. '55 No. 1 flanellen lakens anti-rheunia, in dit voch tige koude najaar, een zware kwaliteit en ruime maat, 150 x 220 cm 175 x 220 cm No 2 gestreept keper flanel voor pyama's, nieuwe beschaafde streepdes- sins, 75 cm breed, per meter No. 3 rtjige matten. Zware voordeurmat, met hoge pool, neemt goed af, 40 x 70 cm n0> 4 rubber w.c.-mat, vierkant model, marmer dessins, onverslijtbaar ]\J0> 5 RUBBER TOCHTBAND in bruin en wit, houdt de koude uit het huis, per meter No. 6 plastic DOUCHEMUTSEN Handig om in een douchecel te gebruiken No 7 WOLLEN JONGENSSHAWLS, in vrolijk gekleurde ruitdessins no 8 enkalon DAMESKOUSEN- 'n stevige kous voor iedere dag, geminderd, lste keus No. 9 bowl coupes Helder persglas, handig in de keuken, voor pudding enz. per 6 stuks voor No. 10 tafelmessen Prima en roestvrij staal, hoogglans, gepolijst, met kunsthoorngreep no. 11 kokker Ook te gebruiken voor plant- en bloeratafeltje, ook wel televisiezïtje genaamd, prachtig hout, gekleurd in felle tinten; blauw, rood en oranje Mn 10 RECLAME SPECULAAS Heerlijk gekruid, voor op de boterham of bij de koffie, per 200 gram 5.50 6.95 0.98 3.50 1.98 0.18 0.52 1.25 2.10 0.79 1.10 3.40 0.25 VROOM a DREESMASN MIDDELBURG - VLISSINGEN Gevestigd te 's-Gravenhage De Raad van Commissarissen en de Directeuren der N.V. KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE PETRO- LEUM MAATSCHAPPIJ hebben besloten een interim dividend uit te keren van 6 in contanten op rekening van het te verwachten dividend over het boekjaar 1955. Dit interim-dividend, na aftrek van 15 dividendbe lasting bedragende f. 51.- per aandeel van f. 1000.- en f. 5.10 per aandeel van f. 100.- is tegen mievering van dividendbewijs No. 108 van de bewijzen van aandeel van f. 1.000.- en van f. 100.- van Donderdag 5 Januari 1956 af betaalbaar bij de onderstaande bankinstellingen in binnen- en buitenland. Tot het interim-dividend op de aandelen van f. 50.- inge schreven in het Nederlandse Register van Aandeelhouders der Maatschappij zijn diegenen gerechtigd te wier name die aandelen in dat Register staan ingeschreven op 10 Janu ari 1956 bij sluiting der kantoren. Aan deze aandeel houders zullen door de Gemachtigde voor de Over drachten de Nederlandsche Handel-Maatschappij.N.V.te Amsterdam, op of omstreeks 31 Januari 1956 cheques worden toegezonden voor het aan hen toekomende in terim-dividend ad f. 3.- minus 15 dividendbelasting f. 2.55 per aandeel ad f. 50.-. Houders van aandelen op naam van f. 50.- ingeschreven in het Nederlandse Register van Aandeelhouders die ge rechtigd zijn het dividend zonder inhouding van Neder landse dividendbelasting te ontvangen, dienen het bewijs hiervan, met gebruikmaking van de hiervoor voorge schreven formulieren, tijdig aan de Gemachtigde voor de Overdrachten in te zenden. Amsterdam «s-Gravenhagc New York Parijs Zurich Nederlandsche Handol-Maatschappi], N.V. Kas-Associatle, N.V. Nederlandsche Handel-MaatschappIJ, N.V. Heren Van der Hoop, Offers Zoon Nederlandsche Handel-MaatschappIJ, N.V. Heren Schill Capadose The Chase Manhattan Bank Messrs. N. M. Rothschild Sons M.M. Lazard-Freres 6 Cle Crédit Suisse Bonque de la Soclété Générale de Belgique Crédit Lyonnais S.A. 's-Gravenhage, 7 December 1955. Meer weerstand Om dagefijks menu bevat vaak te weinig vitaminen, waardoor tekorten ontstaan, die U vatbaar maken voor verkoudheid en andere nare wlnterkwalen. Actlfral-10 bevat de 10 belangrijkste vitaminen die U NU nodig hebt. In de juiste boeveelheden en verhouding niet te weinig, niet te veel Verhoog dus Uw weerstand en neem elke dag 1 dragée Actifral-10. 100 dragees (voldoende voor 3 maanden) f 2.90. Vitaminen Sterk beendergestel Kleuters en qpgroelende kinderen hebben kalk nodig vorming van een sterk beendergestel en een gaaf gebit. 1 ook aanstaande en jonge moeders hebben behoefte aari kallt omdat het nog niet geboren kindje of de zulgeflng veel kalk onttrekt aan het moederlichaam. Kalk is bovendien uitstekend voor bejaarden om ontkalking van het beendergestel t^gen te gaan. Agré-CaMt kalktabletten met vitamine Ds zijn ver krijgbaar in pepermunt- oi chocoladesmaak f 1.65 pep tOO tabletten. Kalktabletten Last van Uw maag? MaagbVanden, overtollig maagzuur, oprispingen, een gevoel van opgeblazenheid en andere maagklachten bestrijdt O prompt en afdoende met Agré-Antaoide maagtabletten. AA-maagtabletten hebben een lang aanhoudende werking en prikkelen niet tot afschei ding van maagzuur. U kunt ze gemakkelijk zonder water innemen. In doosje met 15 handige strips A 4 tabletten (om in Uw zak oi tasje te <ioen) 1 'M' Maagtabletten Keelpijn?' Agni'Gola tabletten beschermen O tegen verkoudheid en infectie van de lucht wegen en bestrijden hoest, heesheid en keelpijn. Ze werken sterk desinfecterend. 60 tabletten f 0.98 Keeltabletten Voor de bereiding van 100 gram kristallljne insuline moet 5000 liter pancreas extract worden verwerkt. De alvleesklieren warden bij teer lage temperaturen fijn gemalen. Pancreasmassa en extractiemiddel voorden met elkaar gemengd» waardoor de insuline oplost. Duizenden liters extract moeten tot een volume van enkele honderden liters worden teruggebracht, waaruit tenslotte de insuline wordt neergeslagen. De insuline wordt vervolgens gezuiverd en uitgekristalliseerd. De kristallen worden .gewassen en gedroogd om tenslotte tot een bepaalde sterkte te worden opgelost. Insulineis de steun eti toeverlaat voor lijders aan suikerziekte. Aan alle geneesmiddelen en vitaminepreparaten .van Phüips-Roxane wordt bij de bereiding en productie de uiterste zorg besteed. i'Geneesmiddelen en vitaminepreparaten van 1Phiiips-Roxane zijn veilig en betrouwbaar. Vraag I Uw apotheker qf drogist altijd naar producten van Phïttps-Roxane. 'Uitsluitend op doktersvoorschrift. vitaminepreparaten Insuftne- sn andere hormoonpreparaten hort- en vaalmiddelen leverpreparaten radio-actieve Isotopen ische speciality's R& PHILIPS-ROXAHE PHA8MACCUTISCH - CHEMISCHE INDUSTRIE „OUPHAR" AMSTERDAM OLST «EESP AANBESTEDING De N.v. „Grontmij", Grondverbetering- en Ont ginning-Maatschappij te de Bilt, zal namens de Herver kavelingscommissie Zeeland op Donderdag 5 Januari 1956 om 14.00 uur in Hotel „de Kroon" te Kwadendam- me in het openbaar aanbe steden bestek no. TD. Be. 10, code no. 23.21.09; het maken, c.q. verbete ren van de aardebanen van de wegen 33, 34 en 35 en het hierop aanbren gen van een verharding, totale lengte ca. 5.09 km met bijkomende wer ken gelegen in het Waterschap „Hoedekens- kerke" in de Herverka veling „Zak van Zuid- Beveland". Aanwijs op 22 December 1955 om 14.00 uur, eveneens Hotel „de Kroon" te Kwadendamme. Bestek en bijlagen verkrijgbaar van 15 December af bij het In spectiekantoor der N.V. .Grontmij", Oude Huyberg- sebaan 156 te Bergen op Zoom a 16.(toezending franco per post 16.50). Geen restitutie. VAN DE VELDE Uw drukker AANBESTEDING De N.V. „Grontmij", Grondverbetering- en Ont ginning-Maatschappij te de Bilt, zal namens de Herver kavelingscommissie Zeeland op Woensdag 4 Januari 1956 om 14.00 uur in Hotel „Het Wapen van Burgh" te Burgh in het openbaar aan besteden bestek no. CTW. 55, code no. 21.24.13. het volledig complex- werk op complex 40, op pervlakte 72 ha, gelegen in de Herverkaveling Schouwen.Duiveland, on derdeel Waterschap „Schouwen". Aanwijs op 21 December 1955 om 14.00 uur, eveneens in Hotel „Het Wapen van Burgh" te Burgh. Bestek en bijlagen verkrijgbaar van 14 December af bij het In spectiekantoor der N.V. „Grontmij", Oude Huyberg- sebaan 156 te Bergen op Zoom 12.50 (toezending franco per post 13. Geen restitutie. Uit de hand te koop: twee dubbele woonhuizen (naast elkaar gelegen) waarvan 1 bovenwoning, binnenkort vrij te aanvaar den, omg. Scheldestr.-Ho- beïnstr., Vlissingen. Brieven lett. z 49, Bur. p.z.c., Vliss. NEDERLANDSCHE HEIDEMAATSCHAPPIJ. 0 De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings commissie Walcheren op Vrijdag 23 December 1955, des v.m. 11 uur in het ge bouw van de Herverkave ling, Loskade 29 te Middel burg in het openbaar aan besteden: bestek Pd. no.770, code L117 het egaliseren van per celen en het graven van kavelsloten, een en an der met bijbehorende werken in de Noordwa- tering van de polder Walcheren. Het bestek met bijlagen is van Maandag 12 December 1955 af verkrijgbaar ten kantore van het Hoofd van het ambtsgebied der Neder landsche Heidemaatschappij te Middelburg, Zuidsingel 92, telefoon 2629, tegen be taling van 4.per stel, franco per post 4.30. Res titutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden, na ge pleegd overleg, alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied. Aanwijzing wordt gedaan op Vrijdag 16 December '55. Plaats van samenkomst bij dg molen aan de Molenweg te Zoutelande des v.m. 11.15 uur. nederlandsche heidemaatschappij. De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings commissie Walcheren op Vrijdag 23 December 1955, des v.m. 12 -uur in het ge bouw van de Herverkave ling, Loskade 29 te Middel burg in het openbaar aan besteden: bestek Pd.no. 772, code l130 het egaliseren van per celen en het graven van kavelsloten, een en an der met bijbehorende werken in de Noordwa- terïng van de polder Walcheren. Het bestek met bijlagen is van Dinsdag 13 December 1955 af verkrijgbaar ten kantore van het hoofd van het ambtsgebied der Neder landsche Heidemaatschappij te Middelburg, Zuidsingel 92, telefoon 2629, tegen be taling van 4.per stel, franco per post 4.30. Res titutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden, na ge pleegd overleg, alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied. Aanwijzing wordt gedaan op Vrijdag 16 December '55. Plaats van samenkomst bij de molen aan de Molenweg te Zoutelande, des v.m. 12 uur. nederlandsche heidemaatschappij. De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings commissie Walcheren op Vrijdag 23 December 1955, des vjn. 12 uur in het ge bouw van de Herverkave ling, Loskade 29 te Middel burg in het openbaar aan besteden: bestek Pd.no. 773, code L132 het egaliseren van per celen en het graven van kavelsloten, een en an der met bijbehorende werken in de Oostwate ring van de polder Wal cheren. Het bestek met bijlagen is van Dinsdag 13 December 1955 af verkrijgbaar ten kantore van het hoofd van tiet ambtsgebied der Neder landsche Heidemaatschappij ce Middelburg, Zuidsingel 12, telefoon 2629, tegen be taling van 4.50 per stel, franco per post 4.80. Res titutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden, na ge pleegd overleg, alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied. Aanwijzing wordt gedaan op Vrijdag 16 December '55. Plaats van samenkomst in het kantoor van de Neder landsche Heidemaatschappij te Middelburg des namid dags 1.30 uurs- nederlandsche heidemaatschappij De Nederlandsche 'Heide, maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings commissie Walcheren op Vrijdag 23 December 1955, des voormiddags 11 uur in het gebouw van de Herver kaveling, Loskade 29 te Middelburg in het openbaar aanbesteden: bestek Pd.no. 771, code l133 het egaliseren van per celen en het graven van kavelsloten, een en ander met bijbehoren de werken in de Noord- watering van de polder Walcheren. Het bestek met bijlagen Is van Maandag 12 December 1955 af verkrijgbaar ten kantore van het hoofd van het ambtsgebied der Neder landsche Heidemaatschappij te Middelburg, Zuidsingel 92, telefoon 2629, tegen be taling van 4.50 per stel, franco per post 4.80. Restitutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden, na ge pleegd overleg, alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied. Aanwijzing wordt gedaan op Vrijdag 16 December '55. Plaats van samenkomst in café „Westdorp", Noordweg 117 te Serooskerke des v.m. 10 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 10