VRIJZINNIG PROTESTANTEN BIJEEN OP LANDDAG IN GOES SPORT EN WEDSTRIJDEN SOCIALE NODEN LANDBOUW 0NV0LD0ENE BEKEND 'n ZEEUWSE REISGIDS. UVOELTU NEUROTONIC WIJNBASIS MAANDAG 4 JULI 1955. PROVINCIALE ZEEUWSE COU RANT 6 GROOT AANTAL BEZOEKERS Kerkdienst en een openluchtbijeenkomst. „Wij moeten met ons Vrijzinnig Protestantisme een groep mensen be reiken, die op geen enkele andere wüze bereikt wordt. Daarom zyn deze landdagen van belang, omdat wjj hier kunnen spreken over wat ons diep beweegt en wat tevens de kern van ons geloof is". Dit waren de woorden van mejuffrouw dr. N. A Bruining, voorzitster van de V.P.R.O., welke zy sprak tijdens het middagprogramma van de Landdag, die het Comité van Vrijzinnig Protestantse Landdagen in samenwerking met de V.P.R.O. Zondag te Goes heeft belegd. Een gro ot aantal Vrijzinnig Protestanten uit alle delen van de provincie Zeeland en uit Bergen op Zoom woonde deze samenkomst bij. In de morgenuren werd in „de Prins van Oranje" een kerkdienst gehouden, waarin ds F. Kleyn, Remonstrants predikant te Wassenaar, voorging en waaraan het kerkkoor van Zierikzee medewerking verleende, 's Middags was er een openluchtbijeenkomst op een terrein aan de 's Heer Hendrikskinderendijk, waar mejuffrouw dr. Bruining sprak over „Wat ik van God versta in deze tijd". In zyn openingswoord voor de mid- dagbjjeenkomst wees ds N. van de Wall uit Vlissingen op het gevaar van vereenzaming, dat voor het Vrij zinnig Protestantisme in Zeeland dreigt. Uit het oogpunt van ontmoe ting zijn de landdagen dan ook van groot belang. In tegenstelling tot een massabijeenkomst Biedt de landdag de mogelijkheid de mens als mens te ontmoeten. „En waar mensen elkaar werkelijk ontmoeten, daar ontmoeten zij elkaar in God" aldus ds van de Wall. Mej. dr. Bruining besprak vervol gens in haar onderwerp de, in deze tijd met zijn technische en gods dienstige veranderingen, steeds toe nemende ontkerstening. „Voor som mige mensen is het op juiste wijze meemaken van al de veranderingen inderdaad moeilijk. Op ons rust de taak onszelf rekenschap te geven van ons geloof en dit geloof uit te dragen. Het hoort tot ons menszijn voor God te leven en dus gelovig te zijn", aldus mej. dr Bruining. Spreekster erkende dat dit in de huidige tijd moeilijker is dan vroeger. Toen was het vanzelfsprekend dat de Kerk overal tegenwoordig was. Thans komt het veelvuldig voor dat kinde ren niet gedoopt worden en vele vol wassenen kennen zelfs de bijbel niet. Maar het vertrouwen op God en het iets weten van God hoort in ons le ven. „De grote begrippen, welke wij voor ons leven nodig hebben heeft Jezus ons in de bergrede verteld. Liefde, reinheid, barmhartigheid en eerlijkheid. Wij moeten per soonlijk doen wat we kunnen voor een betere samenleving in deze wereld", sprak mej. dr Brui ning, die hiermede tot de conclu sie kwam dat het ieders plicht is voor deze diepe grondbegrippen op de bres te staan. Het grote ge bod is nog steeds God en de naas te lief te hebben. „Als wij met f oede wil dit in ons leven trach- en te brengen zal ook het goede in de wereld zijn", besloot spreek ster haar met grote aandacht ge volgde toespraak. AANMOEDIGEND WOORD Na een korte pauze sprak ds L. S. Blom uit Aardenburg, hoofdconsul van de V.P.R.O. in Zeeland, een aan- Canadees minister op weg naar Moskou. De Russische minister van buiten landse zaken, Molotow, heeft zijn Ca nadese collega, Pearson, voor een be zoek aan Moskou uitgenodigd, aldus heeft het Canadese persbureau Zater dag gemeld. De uitnodiging werd gedaan op de herdenkingsbijeenkomst van de Ver enigde Naties te San Fancisco. Pearson antwoordde, dat hij Mos kou eens hoopt te bezoeken, maar niet dadelijk. De Canadese minister van visserij, Sinclair, is thans op weg naar Moskou, waar hij een conferentie over walvis vaart zal bijwonen. Wijziging huurwet (Slot van pagina 1) Een huurcommissie zal op haar plaats zijn in gemeenten, waar van een persoonlijke band tussen B. en W. en de belanghebbenden niet of nau welijks kan worden gesproken. Tot dusverre hebben verzoeken om toepassing van art. 17 van het besluit bijzondere huurprijzen 1954 met be trekking tot ruim 1300 krotwoningen het departement bereikt. Ten aanzien van 1240 van deze wo ningen zijn die verzoeken afgewik keld. Van 610 woningen is de huur prijs verlaagd tot die van 31 Dec. 1950; ten aanzien van de overige werd het verzoek om verschillende redenen afgewezen. Huur peil. De huren van woningen, welke zijn gebouwd met steun ingevolge de be schikking bijdragen woningwetbouw 1948, de financieringsregeling woning bouw 1947 of de financieringsregeling woningbouw 1948, alsmede de huren Van zg. herbouwpanden, liggen mo menteel in het algemeen op het peil van de huren van vóór 1940 tot stand gekomen woningen. Het ligt derhalve voor de hand, dat de huren van deze categorieën na-oor- logse woningen bij beschikking van de minister eveneens met 5 pet. worden Verhoogd, met een mogelijkheid van Correctie bij tophuren. De huur van woningen, gebouwd met steun krachtens de premie- en bijdrageregeling 195S, ligt over het algemeen thans reeds boven het huur- peil van de vooroorlogse woningen. Dit zelfde geldt voor een aanzienlijk deel van de woningen, gebouwd met steun krachtens de beschikking bij dragen woningwetbouw 1950. Voor een algemene huurverhoging bestaat hier dientengevolge geen aanleiding. Incidentele huurverhoging zal ech ter in beginsel mogelijk zijn voor ge vallen, waarbij kan worden aange toond, dat de thans geldende huur prijs lager is dan de huurprijs, welke van 1 Sept. a.s. af voor vergelijkbare Vóóroorlogse woningen zal gelden. Een dergelijke incidentele verho ging zal echter in geen geval meer bedragen dan 5 pet. moedigend woord om eensgezind en werkzaam te zijn voor het Vrijzinnig Protestantisme. Wat het Vrijzinnig Protestantisme bereikt dankt het aan de inspanning van nog te weini gen, aldus ds Blom. Vervolgens werden gezamenlijk liederen gezongen met koper-begelei ding. Het slot van de bijeenkomst bestond uit de opvoering van het le- kespel „Emigranten", een uit drie de len bestaande figuratie uit de Bijbel, geschreven door ds J. Wit, Guillau- me van der Graft en Ted Logeman. Dit lekespel, dat de gehoorzaamheid aan God's bevel tot thema heeft, werd opgevoerd door een spelgroep uit Middelburg. Ds W. C. F. Metz uit Middelburg las de bijbehorende litur gie. Weer verscheidene doden in Algerije Dreigbrieven aan rechters. In het gebied van Tebessa (Alge rije zijn Zaterdag bij een treffen tussen vogelvrijen en polïtietroepen drie opstandelingen gedood. Ook een Algerijnse politieman kwam om het leven. In de nieuwe wijk van Casablan ca zijn Zaterdagavond twee bom men ontploft zonder veel schade aan te richten. Twee Marokkanen werden ernstig gewond door schoten van een onbe kende, die wist te ontkomen. In Casablanca werd bekend, dat de president van een gerechtshof, zes rechters en een aantal gerech telijke ambtenaren met ingang van 4 Juli het werk zullen staken tot de toestand normaal is geworden. Zij hebben verscheidene malen brieven ontvangen waarin zij met de dood worden bedreigd. Te Casablanca werden Zaterdag avond drie personen vermoord met revolverschoten: twee Marokkanen en een blanke. In Algerije werd Zaterdagavond bij Azazga een bus aangevallen. Twee Algerijnse functionarissen werden vermoord. De verbindingen tijdens een atoomoorlog. Op het NAVO-hoofdkwartier te Fon- tainebleau is Vrijdag j.l. een bespre king gehouden over de wijze waarop de verbindingen in West-Europa zul len worden gehandhaafd, indien in een oorlog atoomwapens zouden worden gebruikt, aldus een mededeling van dit hoofdkwartier. Op de bijeeenkomst waren officieren en regeringsdeskundigen op verbin dingsgebied van Groot-Brittannië, Frankrijk, België, Nederland en West- Duitsland aanwezig. Overeenkomstige besprekingen zijn gehouden in Juni j.l. te Oslo, met Noor se en Deense verbindingsdeskundigen, en te Napels, met Italiaanse, Griekse en Turkse experts op dit gebied. Einde van harenstaking inl Ongeveer 7000 havenarbeiders hebben Zondagavond op een bijeen komst te Liverpool besloten van daag weer aan het werk te gaan. Ook in Huil besloten havenarbeiders op een speciale bijeenkomst weer aan het werk te gaan. Ook op een bijeenkomst van ha venarbeiders te Manchester is be sloten het werk te hervatten. Het busongeluk te Goor Benzinereservoir onvoldoende bevestigd. De officier van justitie te Almelo, mr. W. L. de Walle, heeft over het bus ongeluk te Goor een voorlopige verkla ring gegeven. De oorzaak van het on geluk lag in de onvoldoende bevesti ging van het recht onder aan het chas sis opgehangen benzineresevoir, van waaruit de motor direct werd gevoed, aldus de officier. Onder het rijden is een van de twee beugels, die de tank aan het chassis bevestigd hielden, door het springen van een bout losgeraakt, waardoor de tank op een van haar kanten is geval len en gedurende korte tijd over het wegdek werd gesleept. Door lekkage van de tank en vonkvorming is ten slotte de brand ontstaan. Door het aan brengen van een derde bevestigings beugel had het ongeluk voorkomen kunnen worden, aldus de officier. Het onderzoek naar de schuldvraag is nog niet geëindigd. Antwerpse havenstaking Verscheidene ploegen werken. In de Antwerpse havenstaking heeft zich sedert Vrijdagochtend geen belangrijke ontwikkeling voor gedaan. Zoals gemeld, zyn nog geen troepen gebruikt om het werk van de stakers over te nemen. De troepen blijven in paraatheid. Er is echter geen besluit genomen over het tijd stip, waarop zij eventueel actief zul len optreden. Een deel van de stakers heeft on der politie-bewaking. een optocht door de stad gehouden. De burge meester weigerde een delegatie te ontvangen. De burgemeester van Antwerpen heeft Zaterdagochtend samenscholin- fen van meer dan vijf personen in et havenkwartier verboden. De gouverneur en de burgemees ter deelden mede, dat hier en daar een hervatting van het werk valt waar te nemen. Vei'scheidene ploe gen zijn reeds aan het werk. Subsidie woningbouw Gelijke rechten voor de particuliere bouwers. De Nederlandse bond van bouwon dernemers maakt in een verklaring bezwaar tegen de verhoging van de bijdragen voor de woiiingwetbomv, terwijl de premie voor de particuliere woningbouw geen verhoging onder gaat. Volgens de bond dient de subsi diëring op zodanige wijze te geschie den dat de bouw van eenvoudige wo ningen uit het oogpunt van rendabi liteit mogelijk wordt, zowel in de grote steden als in de kleinere plaat sen. Een zodanige regeling dient het mogelijk te maken, dat huurwoningen zowel voor de arbeiders als voor de middengroepen door de particuliere bouwondernemers kunnen worden gebouwd. Een gelijke subsidieregeling dient te gelden voor de door particuliere bouwondernemers en door gemeenten en woningbouwverenigingen te bou wen woningen. President Gronchi van Italië heeft Za terdag de christen-democraat Antonio Segni definitief belast met de vorming van een kabinet. Geslaagd sportfestijn van LJ.G. in Kortgene Zaterdagmiddag werden in Kortgene de één-jaarlijkse sportwedstrijden van de L. J. G. gehouden, waarvan een gedeelte reeds op 4 Juni werd ver werkt, maar die toen door hevige re genval moesten worden gestaakt. Er is met animo gesport en dank zij de goede weersomstandigheden kan de organise rende L.J.G. afdeling Noord-Beve land op een geslaagd sportfestijn te rugzien. De uitslagen zijn: Kogelstoten heren: 1 P. van Hattem, 10.80 m; 2 J. v. d. Velde, 10.57 m3 W. de Pree, 10.54. Hoogspringen heren: 1 P. van Hat tem, 1.60 m; 2 Z. van Damme, 1,55 m; 3 G. de Lint- 1.55 m. Vèrspringen heren: 1 P. van Hattem, 5.31 m; 2 Z. van Damme, 5.00 m; 3 J. v. d. Velde, 4.90 m. Honderd meter heren: 1 C. Salome 12.3; 2 J. v. d. Velde, 12.8; 3 P. van Hattem, 12.8. Honderd meter dames: 1 M- Poise- nier, 14.6; 2 C. Aernouds, 14.7, 3 M. de Jager, 15.1. Vèrspringen dames: 1 T. Rosseel, 4.54 i2 S. Clerq, 4.28 m; 3 C. Cysouw, 4.19 Hoogspringen dames: 1 C. Linden- berg, 1,30 m2 L. van Putten, 1.30 m 3 W. Aernouds, 1.25 m. Balwerpen dames: 1 A- Steendijk, 19.40 m; 2 I. Bruinoge, 19.30 m; 3 C. Lindenberg, 18.60 m. De estafetteloop werd gewonnen door Noord-Beveland en het touwtrekken door Schouwen-Duiveland. De drie kamp heren werd een overwinning voor P. van Hattem, tweede werd J. v. d. Velde en C. Salome werd op dit nummer derde. De driekamp dames werd een overwinning voor C. Aer nouds. De 1500 m werd een Zeeuwsch- Vlaamse of liever gezegd een familie aangelegenheid. D. Haak won dit num mer in 5 min. 0,6 sec., tweede werd J- D. A. Haak in 5 min. 8.4 sec. en een andere Haak werd derde in 5 min. 19 sec. Het voetbaltournooi werd gewonnen door de ploeg uit Oost Zeeuwsch- Vlaanderen. Noord-Beveland legde be slag op de tweede plaats, terwijl de bekerhouder van het vorig jaar, West Zeeuwsch-Vlaanderen met de dèrde plaats genoegen moest nemen. Het korfbaltournooi werd gewonnen door Zuid-Beveland voor Schouwen en W. Zeeuwsch-Vlaanderen. Na afloop van de wedstrijden reikte de provinciale voorzitter van de L.J. G., de heer L. van der Linde, met een toepasselijk worod in de „Stadswijn- kelder" de prijzen uit. Ook burgemees ter A. A- Schuit was hierbij tegenwoor dig en in een korte toespraak richtte hij zich tot de landbouwjongeren. Meer sportuitwisseling tussen USA en USSR. Ter gelegenheid van het bezoek van een ploeg Amerikaanse gewicht- heffers aan Rusland zyn besprekin gen gehoudèn tussen de heren Mik hail Peclyak, vice-voorzitter van het sportcomité van de Russische rege ring, en Clarence Johnson, bestuurs lid van de Amerikaanse amateur ath- letiek unie en vice-president van de internationale gewichtheffers federa tie. Zij verklaarden na afloop, dat er reden was voor optimisme voor wat betreft een uitbreiding van het con tact tussen beide landen op sportge bied, maar dat niet alle problemen in eens kunnen worden opgelost en dat internationale wedstrijden veel voor bereidend werk vorderen. Partij Reshevsky-Botwinnik eindigde in remise. Te Moskou is de derde partij ln de landenschaakwedstrijd Rusland- Ver. Staten, welke gespeeld werd tussen Reshewsky en Boiwinnik, na 30 zetten geëindigd in remise. Smyslov won zijn partij egen Bisguier. Bij het afbreken van de partij tussen Donald Byrne en Gelier, stond Byrne in gewonnen positie. (Slot van pagina 1) ren op grond van een gedegen ken nis van de bestaande toestanden en de verlangens en behoeften van de betrokkenen. Vooral waar het de behoeften van de betrokkenen betreft heeft men veel met moeilijkheden te kampen gehad. Hard is de strijd geweest en is deze nog tegen een geest van ongezond conserva tisme, die onder een bepaald be volkingsdeel leeft. Met hard en idealistisch werken zijn echter re sultaten bereikt, die de volle be wondering afdwingen. Bommelerwaard. Vrijdagmiddag werd per autobus een tocht gemaakt door de Bomme lerwaard, waarbij de heer De Jonge voor explicatie zorgde. Tijdens een korte pauze in deze rit sprak ln het dorpshuis te Zuilichem de heer G. Ho- vens Greve, secretaris van de Stich ting tot Bevordering van de Wel vaart in de Bommelerwaard over het doel en het werk van deze stichting. Dit is in vele opzichten te vergeleken met het werk van de Stichting Zee land voor Maatschappelijk en Cultu reel werk. De taak is echter meer adviserend dan uitvoerend. Vrijdagavond werden in het confe rentie-oord „Weltevreden" te Kerk Avezaath bij Tiel de reeds genoemde inleidingen gehouden, waarbij vooral die van de heer Roseboom zeer be langwekkend was. Het bleek name lijk, dat de Stichting Kom«*ronden op treedt o.m. als overkoepelend orgaan over de verschillende organisaties, die op landbouwgebied werkzaam zijn en die evenals in Zeeland van verschillende levensbeschouwelij ke richting zijn. Het is op deze wh'ze mogelijk geworden deze organisaties via de stichting te doen samenwer ken om bepaalde plannen te verwe zenlijken. Het spreekt vanzelf, dat het aandeel van de beide.bjj de stichting betrokken sociologen hierin groot is. De heer Roseboom gaf op een vraag van de heer A. Schout te kennen, dat men ook in de Ivom- grondengebieden niet altijd even enthousiast is over de vernieuwin gen, die de Stichting met het ge bied voorheeft. Ook de sociale verbeteringen worden door som mige „richtingen" slechts matig geapprecieerd en zelfs tegenge werkt. Hij meende echter, dat men zich hierdoor niet mag laten af- schrikkcn, want zo zei hij, al mag dan het tegenwoordige geslacht de vernieuwingen niet geheel en al kunnen aanvaarden, het toekom stige zal er een grotere welvaart en een beter welzyn door verkrij gen. Land van Maas en Waal. Zaterdagmorgen werd de toestand van de ruilverkaveling in het Land van Maas en Waal in ogenschouw ge nomen. De heer Stuvers gaf daarbij de gewenste voorlichting. Opmerkelijk was het feit, dat de bewoners van enkele nieuwe boerde rijen, die in het kader van de ruil verkaveling werden gebouwd, zich goed aan de nieuwe toestand aanpas sen, hoewel zy er tevoren met veelal grote restrictie tegenover stonden. Dit is ln niet geringe mate mede te danken aan het brede voorlichtings- werk van de Stichting Komgronden. Een overkoepelend orgaan als in deze stichting wordt gevonden met de zeer sterke figuur vön de heer Roseboom aan de leiding, werd door velen der Zeeuwse aanwezigen ge voeld als een voorbeeld voor een ook in Zeeland onontbeerlijke organisatie. Van primair belang is echter, dat Zeeland spoedig de beschikking krijgt over een academicus, die zal rappor teren over de maatschappelijke no den, die in onze herverkavelingsge- bieden worden gevoeld en wat min stens even belangrijk is de noden, die wel aanwezig zyn, maar niet wor den gevoeld. Turkije heeft de Britse uitnodiging tot bijwoning van een conferentie met Grie kenland over de kwestie Cyprus aange nomen, zo deelt het Turkse ministerie van buitenlandse zaken mee. Schaapscheerders uit alle delen van Nederland waren Zaterdagmiddag naar de heide te Laren gekomen om de reeds beroemde nieuwe Gooise schaapskudde tijdens een ouderwetse schaapscheerdersdag met enige fees telijkheid, precies zoals dat vroeger gebeurde, van haar vacht te ontdoen. De foto geeft een beeld van de scheer- wedstrijd i» volle gang. Op de achter grond toeschouers in de originele oude Gooise klederdracht. Nog geen stappen in Indonesische legercrisis Eisen aan regering voorgelegd. Na afloop van besprekingen, die officieren van het Indonesische le ger van 29 Juni tot 2 Juli hebben Sehouden, is een communiqué aan e pers verstrekt. Hierin wordt ge zegd, dat er een duidelijke scheids lijn dient te zijn tussen de politieke en technische verantwoordelijkheid ten aanzien van het leger, dat overi gens aan de regering ondergeschikt is. De vereisten van de technische verantwoordelijkheid zijn o.a. ka rakter, intelligentie en bekwaam heid. Verder zegt het communiqué, dat na het ontslag van de waarne mend staf-chef van het leger aan de regering de eisen zijn voorgelegd, waaraan een goede opvolger zou dienen te voldoen. Daarbij werd ge wezen op de nadelige gevolgen, in dien de regering deze voorwaarden niet in acht zou wensen te nemen. Toen bleek, dat de regering deze voorwaarden en het „Djogjase offi cierenhandvest" niet in acht wenste te nemen, nam de waarnemend chef-staf de verantwoordelijkheid op zich voor het niet-erkennen van de nieuw benoemde chef-staf. Het leger meent, dat de benoe ming weer ongedaan gemaakt dient te worden en machtigde de waar nemend chef-staf hierover bespre kingen te voeren met de regering, in aanwezigheid van de president en de vice-president. Het leger ver klaart, dat het de zelfdiscipline in acht zal nemen, opdat het leger zui ver blijve van blaam en zijn gaaf heid en eenheid bewaard kunnen blijven. De territoriale commandanten hebben Zondag Djakarta verlaten om naar hun posten terug te keren. Tot ons leedwezen overleed geheel onver wachts onze zeer ge waardeerde Heer P. SCHEELE, gedelegeerd Commis saris onzer Vennoot schap. Zijn nagedachtenis zal door ons steeds in hoge ere worden ge houden. Bank voor Zeeland N.V. De Raad van Com missarissen. Goes, 2 Juli 1955. Heden werd plotse ling van ons wegge rukt ons innig geliefd enig kind TONNIE FAASE, in de zeer jeugdige leeftijd van 8 jaar. K. FAASE. C. J. FAASE— KESTELOO. O.- en W.-Souburg, 2 Juli 1955. Marnïxplein 46. Liever geen bezoek. De teraardebestel ling zal plaats vinden op Dinsdag 5 Juli a.s., des namiddags 2 uur, vanaf Marnixplein 46. GER. GEMEENTE. De Lanaystraat, Vlissingen Hedenavond 7.30 uur Ds. H. RIJKSEN. Heden overleed ge heel onverwacht onze lieve Man, Zoon, Broe der en Oom, HERMANUS FERDINAND VAN DE VELDE, Oud Hoofd-inspecteur- titulair 's Rijks belastingen, op de leeftyd van 60 jaar. Uit aller naam, M. VAN DE VELDE- VAN MASTRIGT. Rotterdam, 2 Juli 1955 Mijnsherenlaan 154a. De crematie zal plaats hebben op Woensdag 6 Juli te Velsen, na aankomst van trein 14.02, halte Driehuis-Westerveld. Voor de vele blyken van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lie ve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, ADRIANA KESTELOO, Weduwe van P. W. HUIJSSOON, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, W. D. HUIJSSOON. Middelburg, Juli 1955. Koepoortlaan 12. Burgerlijk Armbestuur Kapelle (Z.) Ten behoeve van het tehuis voor bejaarden worden ge vraagd twee dienstboden, één inwonend en één uitwo nend. Brieven te richten tot de voorzitter, de heer J. Balkenende, Nieuwe Kerk straat 59. Stichting Nederlandse Uien-Federatie Op Donderdag 7 Juli a.s. des namiddags 2 uur zal in Ho tel „De Korenbeurs", Grote Markt te Goes een vergade ring gehouden worden ter behandeling van de door het U.CF. voor het komende seizoen aangekondigde wijzi ging in de keuringseisen voor uien. Onderwerpen: „Waarom wordt tot verscherping van de keuringseisen overgegaan?" door de Heer J. A. van Nieuwenhuijzen, Voorzitter S.N.Ui.F. „Toelichting met betrekking tot de nieuwe voorschrif ten", door de Heer L. de Jonge, District shoofdcontróleur van het Uitvoer-Contröle-Bureau voor Tuinbouwproduc ten. „Welke maatregelen dienen te worden getroffen tenein de aan de nieuwe eisen te voldoen", door de Heer J. L. Koert, Hoofdassistent by de Stichting Nederlandse Uien- Federatie. Gaarne wekken wij hierbij de uïentelers op deze belang rijke bijeenkomst bij te wonen. HET BESTUUR. Neem toch in korte tijd een ander mens door het gebruik van het ideale zenuwopbouwende kalmerende praeparaat op Talloze mannen en vrouwen in Nederland gebruiken regelmatig Neurotonic ter ver sterking van hun weerstand en voelen zich rustig en opgewekt als nooit tevoren. Verkrijgbaar bij alle drogisten en apothekers

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 5