„VOLHARDING" STELDE ZICH VOORLOPIG VEILIG 0 R. S. STOKVIS ZONEN N. V. MASSA-EINDSPRINT BESLIST RONDE VAN GOES EDD Daar ging de^/iefde 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 27 JUNI 1955 KORFBALCOMPETITIE Scampolo verloor kostbaar punt In de eerste klasse van de korfbalcompetitie zorgde Scampolo voor een verrassing door een punt te verliezen aan 21eelandia> Het zal dit jaar wel een mindere rol spelen dan andere jaren. Volharding stelde zich voorlopig veilig door een krappe overwinning op Tjoba, terwyl Swift als eerste ver eniging over de honderd doelpunten kwam door een wel erg grote zege op De Poel. In 2 B veroverde Vios beide punten op Luctor, dat door onge vallen de wedstryd vroegtijdig moest staken. In de afdeling adspiranten A kan Animo A door een overwinning op Zuidwester A binnenkort de kam- pioensvlag hijsen. Uitslagen Eerste klasse: Scampolo-Zeelandia 1-1, Volharding-Tjoba 6-5, Swift-de Poel 20-1. Tweede klasse A: Swift 3-Elto 2-7; Top-Vios 2 3-1. Tweede klasse B: Vios-Luctor 3-2; Derde klasse A: Atlas-Madjoe '55 3-3. BKC-Stormvogels 4-5, KVL- Swift 4 3-4. Derde klasse B: De Swift oudjes ga ven de jongeren, Swift 6 geen kans en behaalden een royale 13-1 over winning. Derde klasse C: Tjoba 2-Zeelandia 2 9-2; Blauw witTjoba 4-0. Derde klasse D: Volhai'ding 2-Blauw wit 2 19-0, Vitesse 2-Elto 2 4-4; Vol harding 2-Luctor 2 9-2, Olympia 2- Blauw wit 2 10-0. Adspir. A: Swift ADe Poel 22-0; TjobaVopo 4-3; Adspir. B: Animo AZuidwesters A 2-0; Swift LenigSwift Kwiek 3-0. Adspir. C: OlympiaVolharding 9-0; ViosLuctor 4-0. Adspir. D: Animo BZuidwesters B 3-1; KVL—Zuidwesters B 2-1. Standen Eerste klasse: Swift 168; Togo 106; Scampolo 86; Volharding 77; Tjoba 57; De Poel 47; Zee- landia 44; Olympia 27. Tweede klasse A: Swift 2 106; Vo- ri 108; Elto 86; Top 77; Swift 55; Vios 2 25; Eendracht 05. Tweede klasse B: Luctor 106; Vios 106; Vitesse 128; Animo 65; Zuidwesters 65; Scampolo 2 46; Togo 2 46; Dios 19. Derde klasse A: KVL 128; Swift 4 10—7; AKC 5—3; BKC <L_5; Stormvogels 46; Madjoe '55 33; Animo 2 24; Atlas 26. Derde klasse B: Swift 5 116; Swift 6 87; Zuidwesters 2 76; Animo 3 56; Top 2 46; Zuidwes ters 3 1—1. Derde klasse C: Blauw wit 107; Tjoba 2 10—7; Kats 9—6; Vopo 2 6—6; WKV 5—6; Togo 3 4—6; Zee- landia 2 06. Derde klasse D: Volharding 2 168; Olympia 108; De Poel 2 74; Luctor 2 7—5; Elto 7—8; Vitesse 2 58; Scampolo 3 27; Blauw wit 2 0—6. Adspiranten A: Swift A 126; Tjo ba 127; Vopo 87; Swift B 45; Togo 27; De Poel 05. Adspiranten B: Animo A 147; herkenbaar aan de 5 isolator- ribben 36)10 B Zuidwesters A 67; Syift Lenig 7—8; Swift Snel 5—8; Swift Kwiek 4—6. Adspiranten C: Vios 85; Volhar ding 86; Olympia 64; Scampolo 6-6; Blauw wit 36; Luctor 15. Adspiranten D: Swift Vlug 105; Animo A 85; Zuidwesters B 57; Swift Rap 5—7; KVL 6—8. Max Euwe en Hein Donner zullen in December 1955 en Januari 1956 een twee kamp spelen om het kampioenschap van Nederland. Deze tweekamp zal in het ge heel tien partijen tellen. Zaterdagmiddag heeft de heer P, Sta- vermanhuisarts te Heinlcenszand, afscheid genomen van zijn patiënten en vrienden. Tevens werd dit een af scheid van de muziekvereniging Eu terpe"j waarvan de heer Staverman voorzitter loas. (Foto: P.Z.C Geslaagde motorrallye op Schouwen-Duiveland De motorclub „Sparta" organiseer de Zondag een motorrit voor alle ge motoriseerde voertuigen. Hiervoor hadden 222 deelnemers ingeschreven uit het gehele land en zelfs uit het buitenland. Eventuele baten zullen ten goede komen aan de boomplant- actïe van de Stichting Nieuw Schou wen-Duiveland". Op de Schuithaven werd gestart waarna gereden werd naar Ouwer- kerk, waar de caissons bezichtigd werden. Daar verwelkomde de pen ningmeester C. Verton de deelne mers, terwijl de burgemeester van Ouwerkerk, de heer J. Romeyn, uit leg gaf over de ramp. Daarna ging de rit verder door het rampgebied en de Westhoek. Op de terugweg werd halt gehouden by de Schelphoek. De heer S. L. Schot vertelde daar over het ontstaan van de dijkbreuk en de dichting er van. In het „Huis van Nassau" werden de prijzen uitge reikt door de voorzitter W. den Boer in de vorm van bekers aan de oudste deelnemer, de heer M. H. Kuypers uit Oss, zeventig jaar oud; aan de grootste buitenlandse club, de mo torclub „Düsseldorff-Eller"; aan de grootste bromfietsenclub „De Brom vlieg" uit Goes; aan motor-autoclub „Hoensbroek", aan de verstkomende motorrijder, F. de Jong uit Amster dam, gestart in Oude Schip in Gro ningen; aan de verstkomende auto mobilist, de heer H. Klippe uit Hoorn, aan de verstkomende brom- fietsrijdes-, de heer L. M. Gennotte uit Maastricht en gestart in Wies- baden; eveneens werd een beker uit gereikt aan de jongste deelneemster, J. Bezuyen te Zierikzee. De avond werd besloten met een geanimeerd bal. Afdelingsvoetbalprogramma bracht twee beslissingen A.Z.V.V. naar eerste klasse Hoewel het afdelingsvoetbal voor Zaterdag en Zondag slechts een klein aantal wedstrijden beleefde, vielen er toch twee belangrijke beslissingen. Ka- pelle en Wolfaartsdijk bonden de strijd aan om aan het degradatïege- vaar te ontsnappen. Het is nu Ka- pelle, die de le klasse moet verlaten, want Wolfaartsdijk won met 34. Het Axelse A.Z.V.V. heeft dit weekeinde de kans om over te gaan naar de le klasse uitstekend benut. Hoewel de Zeeuwsch-VIamingen slechts één punt je nodig hadden, namen zij het zekere voor het onzekere en versloegen Veere met 34. Noormannen en Hansweertse Boys sloten de promotiestrijd Zondag af met een wedstrijd, die slechts weinig gewicht in de schaal kon leggen. De Hansweertse Boys namen het niette min ernstig op en wonnen met 31. Walcheren besloot uitermate produc tief het seizoen met een 141 overwin ning op IJzendijke. Van invloed op de ranglijst is deze zege echter niet meer. Vogelwaarde I maakte geen ge bruik van de kans om nog een plaats je op de ranglijst te stijgen. De Zeeuwsch-VIamingen verloren van Lewedorp met 17. Sportuitslagen SEMI-PROFVOETBAL. Zaterdag 25 Juni; le klasse A: Go AheadEmma 35; Roda Sport Veendam 61; DOSLonga 41; RigtersbleekWillem II 22. le klasse C; EBOHRapid J.C. 31; Feyenoord—Alkmaar 22. le klasse D: VSV—Be Quick 3—2. Zondag 26 Juni: le klasse A: Em maGo Ahead 22AmsterdamM W 1—3; Longa—DOS 1—4; Holland SportNAC 13 (NAC kampioen) StormvogelsLeeuwarden 52. le klasse B: HeerenveenEDO 15; D WSADO 31; ElinkwijkSïttar- dia 32; BrabantiaWageningen 3 1; SpartaHeracles 42. le klasse C: Hermes DVSLimburgia 13; Rapid J.C.—EBOH 4—0; Vitesse— Blauw Wit 310; HaarlemGVAV 54; AlkmaarFeyenoord 01; En- schedese BoysNO AD 05. le klas se D: Be QuickVSV 12; De Vole- wijekersDe Graafschap 32; SC V W '03—Eindhoven 4—0; RBC—En schede 31; DFCAjax 53; AGO W—BW 0—3; Xerxes—HVC 0—2. AMATEURVOETBAL. Zuid I: 3e klasse C: ZierikzeeOdio 32. Beslissingswedstrijd Helmondia De Spechten 32. ZATERDAG- EN ZONDAGVOETBAL. Beslissingswedstrijd degradatie le klasse: KapelleWolfaartsdijk 34; promotie-competitie le klasse: Noor mannen IHansw. Boy3 I 13; le klasse A: Walcheren I—Uzendijke I 141; le klasse B: Vogelwaarde I Lewed. Boys I 1—7; VeereAZW 3 Vlissingse boksers tegen Duitse amateurs Scheldestedelingen lieten uitstekende indruk achter Voor ongeveer 3500 toeschouwers zijn in de jaarbeurshal te Neuren berg bokswedstrijden gehouden tussen Duitse en Nederlandse ama teurs, waaraan ook door een drie tal Vlïssingers werd deelgenomen. Van deze Scheldestedelingen lever de Cees de Gruyter het opvallend ste gevecht. Hij kreeg Wilkat te genover zich en door een uitnemen de stijl werd het een prachtige strijd, die tenslotte onbeslist ein digde. Hans Lubig, kampioen zwaarge wicht van Zuid-Holland en Zeeland, toonde aan het Duitse publiek zijn bijzondere klasse. Door uitstekend verdedigingswerk en doeltreffende aanvallen behaalde hij een punten- overwinning op de Duitser Lenoir. Hoewel de vlissinger Henk Dik een tactische partij op het canvas bracht, kon hij het toch niet bol werken tegen Demmelmeier. De Duitser won op punten. Ondertussen heeft de Nederland se ploeg het in deze ontmoeting niet tot een overwinning kunnen brengen. De Duitsers wonnen met twaalf tegen acht punten. Ondanks deze nederlaag lieten onze landge noten een prachtige indruk na door een op techniek afgestemde stijl. De wielercourse voor nieuwelingen in Goes, die Zaterdag onder flinke be langstelling werd verreden en die ge organiseerd werd door de plaatselijke wielerclub „De Locomotief", leverde een sprintzege op voor Theo Sijthoff. Deze jonge renner uit IJsselmonde be haalde daarmede zijn achtste triomf in dit seizoen en nam behalve de palm, die beschikbaar was gesteld door Wim van Est, de fraaie beker mee naar huis. Het parcours was vooral op enkele weggedeelten in de Goesse Polder slecht, hetgeen vele bandjes deed sneu velen, terwijl er ook diverse valpar tijen voorkwamen. De Zeeuwse favo riet Piet Rentmeester werd reeds vroegtijdig uitgeschakeld, toen hij in het heetst van de strijd in het wiel haakte van Van Doppel, uit Tilburg en samen me deze renner een modder bad nam .in een sloot. Het kaf was reeds na .enkele ronden van het koren gescheiden, maar alles wat maar enige „naam" had bleef in gesloten groep bijeen. Van niemand kwam een directe actie om een ont snappingspoging te wagen. De renners beperkten zich er kennelijk toe om elkaar de premies te betwisten, die rijk over hun hoofden werden uitge strooid. Nadat de helft van de te verrijden afstand onder de wielen was doorge gleden werd de Zeeuw Verstraeten actief maar Suijkerbuijk en Sijthoff smoorden elke uitlooppoging in de kiem. Verstraeten moest zijn wel iets te grote activiteit in deze fase later be kopen, want toen het einde in zicht kwam speelde hij geen rol van bete kenis meer. De overige Zeeuwen Janssen, Wou- terse en Vemooy bleken echter nog genoeg courage te hebben om zich gunstig te klasseren. De massa-eindsprint waar het ten slotte op uitdraaide werd gedecideerd gewonnen door Sijthoff. Dies Wouterse ontving als eerst- aankomende Locomotief-renner een fraaie fietslamp met electrische bel. De uitslag luidt: 1. Theo Sijthoff, IJsselmonde, 65 km in 1 uur 52 min. 20 sec.; 2. B. Kouwenhoven, Rotter dam; 3. P. Hanegraaf, Breda; 4. J. So- mers, Rotterdam; 5. P. Janssen, Sluis kil 6. A. Suijkerbuijk, Nispen7- D. Wouterse, Kwadendamme; 8. J. Ver- nooy, Sluiskil; 9. P. v. d. Elshout, Ma de; 10. T. Luyk, Heerle; 11. J. Schou ten, Rotterdam; 12. E. yerstraeten, Eede; 13. C. Horst, Standaardbuiten; 14. A. van Hassel, Rucphen; 15. P. C. Farla, Zevenbergen. Vraag dus nooit „zo maar" vloeivraag uitdrukkelijk om MASCOTTE Looyen wint kermiscourse te Sint Jansteen In St. Jansteen werd Zaterdag de traditionele kermiscourse voor onaf hankelijke amateurs verreden, die een massale belangstelling trok. Het deelnemersveld was echter niet groot. Slechts 27 renners gingen op het kleine parcours dat 80 maal „ge nomen" moest worden van start. Het was tenslotte Jaq Looyen, die- met de zege ging strijken nadat hij in de slotfase samen met Kees van de Borst een voorsprong had geno men van 20 meter op een groep, die niet meer bij machte was deze kleine kloof te overbruggen. De grote animators van deze cour- se waren ongetwijfeld Piet Maas uit Pindorp en ae Zeeuw Jan Westdorp. Nadat uitlooppogingen van Bras- penninx en Kepers op niets waren uitgelopen sprongen Westdorp en Maas uit de groep en wisten een be hoorlijke bres te slaan. De samen gebundelde krachten in het peleton deden echter de fusie met beide kop lopers weer tot stand komen. Halfkoers was het wederom het spectaculaire duo Maas-Westdorp, dat aan de haal ging en de beslissen de fase bleek ingetreden te zijn. Er kwam weliswaar deining in de groep maar de tandem op kop gaf geen krimp. Nadat Westdorp en Maas echter 10 ronden lang de kop had den gereden voltrok zich het noodlot over deze moedige coureurs. Piet Maas werd gedwongen de strijd te staken wegens pech en enkele ron den later werd Westdorp ingelopen. Een groot peleton met alle favorie ten bleef daarna bijeen en iedereen begon reeds rekening te houden met een massa-eindsprint toen drie ron den voor het einde Looyen demar reerde. Hij kreeg de goed marche rende Kees van de Borst in zijn kiel zog mee en de kleine voorsprong die dit duo wist te nemen werd niet meer door de anderen teniet gedaan. De uitslag luidt: 1 J. Looyen (Steenbergen) 108 km in 2 uur 55 min.; 2 C. v. d. Borst (Etten); 3 op c.a. 15 m. H. van Glerum (St. Wil- lebrord)4 A. van Overveld (Hoo- ferheide): 5 K. Kepers (Roosendaal) J. Westdorp ('s Heerenhoek); 7 A. van Sluys (Vlissingen)8 J. Baat (België)9 J. Huissoon (Yer- seke); 10 Th. van'Wijchen (Goes); 11 J. de Roo (Schore); 12 Van Gastel (Roosendaal); 13 Dominicus (Nieuw dorp)14 Braspenninx Zundert)15 De Nijs (België). Opvallende solo-rit vein Vlissingse renner in ronde van Nieuw Namen De Vlissinger Bram van Sluijs heeft Zondag in een wielercriterium, die in Nieuw-Namen Kieldrecht verreden jverd, een opvallende prestatie gele verd. In het grootste gedeelte van de course over vüftig ronden reed deze renner namelijk een solo-race om de kopgroep te bereiken. Tot de eerste plaats kon de Vlissinger het niet brengen, maar de derde plaats, die Van Sluijs in de wacht sleepte is niettemin zeer eervol. Nadat dertig van de vijftig ronden onder de wielen door waren gegaan, gingen Van der Borst en de Belg Van Vlierbergen aan de haal. Ver meulen sprong mee, maar tengevol- gi van pech viel deze later terug, e beide koplopers wisten him voor sprong te behouden en gingen onbe dreigd door de andere renners als 1 en 2 over de streep. Van de Borst toonde zich in de sprint sneller dan Van Vlierbergen. De uitslag luidt: 1 C. v. d. Borst (Etten); 2 Van Vlierbergen (België) 3 A. van Sluijs (Vlissingen); 4 Ge- ley'n (België)5 Present (België) 6 Vermeulen (België); 7 Romeijnsen (Axel)8 De Kever (België)9 Godaert (B.)10 Adriaansens (Hulst). Zierikzee won laatste wedstrijd Zierikzee en Odio hebben in de der de klasse C de zaak rond gemaakt. Met 32 bleef Zierikzee in de meer derheid, waardoor de eindstand luidt: Baardwijk 22 15 3 4 33 5533 Dongen 22 12 7 3 31 58—32 W.V.O. 22 14 2 6 30 58—34 V.O.A.B. 22 12 5 5 29 53—38 Hero 22 10 6 6 26 38—30 B.S.C. 22 10 3 9 23 71—52 V.E.S. 22 9 5 8 23 54—45 Virtus 22 6 5 11 18 55—70 R.W.B. 22 7 3 13 17 47—63 D.H.V. 22 6 4 12 16 36—49 Odio 22 5 2 15 12 38—74 Zierikzee 22 2 3 17 7 29—83 (Advertentie) <n Krabben en peuteren nJïij'n'Stffl.' maakt de kwaal steeds erger. De helder vloeibare Uitslag D.D.D. dringt diep in de VLOEISTOF - BALSEM ZEEP FEUILLETON door MARY BURCHELL „Bedoelt U dat U zo'n heerlijke reis heeft gehad, dat de mensen het gerust aan U mogen zien?", vroeg Hope met een glimlach. „Ja, zoiets dergelijks. En alles wat er bij te pas komt is zo heer lijk. Nou ja, ik denk dat iedereen wel zo'n beetje sentimenteel over zijn huwelijksreis doet". „Neen", zei Hope „niet iedereen, maar het moet heerlijk zijn als het zp is". Het meisje keek even verschrikt en wierp een snelle blik op haar hand. „U bent toch niet getrouwd, is het wel?" „Neen". Hope schudde haar hoofd. „Neen, ik ben op weg naar mijn verloofde. Maar hij hééft een on geluk gehad en ik weet niet hoe ernstig hij gewond is". „Wat naar voor U". Het meisje klopt haar vriendelijk op haar arm en Hope zweeg, zich vaag afvragend Tioe net kwam, dat ze Errol de laatste paar uren al tweemaal haar verloofde .had ge noemd, terwijl hij natuurlijk in feite - O, nou ja, hij was toch tot voor zeer kort haar verloofde geweest. Daarom sprak ze zo over hem. „Auto-ongeluk?" vroeg de stem naast haar belangstellend. „Neen. Zijn paard heeft hem af geworpen". „O, dan is het misschien slechts een lichte hersenschudding. Ik zou me maar geen nare dingen voor ogen halen voor dat "net nodig is". Neen, dacht Kope, zij was van het soort die de dingen altijd van de vrolijke kant bekijken tot het ho peloos is. Och, zij was zelf zo ge weest tot zeer kort geleden. Er was geen enkele reden geweest om an ders te zijn. Maar de laatste tijd had het Noodlot haar zo lelijk te pakken gehad dat ze angstig was geworden. Maar toch deden de vriendelijke, troostende woorden van het meisje haar goed, en de rest van de reis maakte ze zichzelf wijs, dat Bridget op haar gewone wijze dc zaken waarschijnlijk had gedramatiseerd. Het was zo goed als donker toen ze het Waterloo-station bereikten en Hope rende naar de ondergrondse vastbesloten om Charing Cross tij dig te bereiken, voor de laatste trein naar Orterville vertrok. Tegen alle waarschijnlijkheid in lukte het haar net en ze sprong dankbaar in de trein op het mo ment dat hij zich in beweging zette. „Dat was op het nippertje", merkte een strenge oude heer in' de andere hoek op, Hope zei „ja" en vroeg zich bij gelovig af of dat nog op iets an ders kon slaan dan op het halen van de trein. En plotseling stormden alle ban ge gedachten weer op Hope af, ter wijl de troostende opmerkingen van het meisje in de andere trein alle betekenis verloren. Nu ze zo dicht bij huis kwam, in zeker opzicht was het toch „thuis" begon het verlangen om er zo gauw mogelijk te zijn, plaats te maken voor de angst wat ze er zou vinden. Het was dwaas om zichzelf zo bang te maken, maar gesteld, dat er iets Het was een boemeltrein, die bij ieder stationnetje stopte en Hope had gelegenheid te over om aan al haar angsten toe te geven en er nog een paar nieuwe aan toe te voe gen. Maar eindelijk was Orterville be reikt en toen ze uit de trein stapte, merkte Hope tot haar grote opluch ting, dat het helder maanlicht was. Ze had nog nooit eerder het eind van het station naar huis te voet af gelegd maar ze vertrouwde, dat ze ae weg wel zou kunnen vinden nu ze de maan tot gids had. De afstand was echter groter dan ze had gedacht en toen ze eindelijk de bekende oprijlaan inliep sloeg het, middernacht van de kerktoren van het naburige dorp. En pas op dat ogenblik besefte Hope wat ze voor belachelijks deed. Niemand had haar een boodschap gezonden. Te oordelen naar het be richt, dat ze had ontvangen was het geen zaak op leven en dood. En toch kwam ze nu hier, kwür?n zo maar zonder zelfs een voorafgaand telefoontje, opdagen in het holst van de nacht, terwijl iedereen waar schijnlijk al lang naar bed was. Met het gevoel ontzettend dwaas te. zijn geweest, drukte ze verlegen op de bel. Ze hoorde hem ergens achterin het huis weerklinken. Toen heerste er weer stilte. Er woei een koel briesje en Hope huiverde even toen de stilte langer duurde. Toen belde ze in wanhoop nogmaals. Ditmaal moest iemand het hebben fehoord, want ze hoorde hoven een eur opengaan en voetstappen de trap afkomen. Wanhopig probeerde Hope een plausibele verklaring te bedenken om tegen de, vast en zeker bromme rige, bediende te zeggen. Of mis schien was het een kocle-verbaasde mevrouw Tamberley, wat nog erger zou zijn. Hope's tanden klapperden van de zenuwen en de kilte toen de voet stappen steeds nader kwamen. Toen werd de detfr plotseling geopend en daar stond Errol! Errol in een kamerjas, met- zijn rechterhand in een doek en de ka merjas los om zijn schouders. „Wat Hope!" De ongelovige verbazing in zijn stem was misschien nog het moei lijkst te verdragen en plotseling voelde ze haar adem sneller gaan en haar keel bespottelijk pijn doen. „Wel kindlief, kom binnen". Hij stak zijn linkerhand uit en trok. haar naar binnen. „Wat is er in 's hemelsnaam ge beurd?" „Er is niets gebeurd", hakkelde Hope. „Maar Bridget schreef me dat je ziek was ik kreeg de brief pas vanmiddag en ik dacht Ze wist niet meer wat ze had ge dacht. Ze wist alleen maar dat de opluchting hem zo te vinden, on draaglijk groot was. En plotseling begon ze te schreien. „Lieveling!" Onmiddellijk sloeg hij zijn arm om haar heen en bracht haar naar een stoel bij het sterven de vuur. „Huil maar 'niet, je moet niet huilen nu je veilig hier bent aangekomen. Wat moet je voor reis hebben gehad, als je zo bent weg gereden! En was dat alleen maar omdat je dacht dat ik ziek was?" Hij knielde naast haar neer met zijn arm nog steeds om haar heen en moest lachen om haar dwaas heid, maar vol tederheid. „Ik dacht dat je me misschien nodig had. En ie wilde me niet la ten roepen. Je hield je woord. Niet zoals Richard. Ik wilde naar je toe om je te zeggen, ik wilde je zeg gen dat „Wat wilde je me vertellen, Iiefr ste?" vroeg hij zacht. En plotseling wist ze met volko men zekerheid waarom ze was ge komen en waarom ze van opluchting had geschreid en wat ze hem wilde vertellen. Met een onzegbaar opge lucht en tevreden gebaar wendde ze zich naar hem toe en begroef haar gezichtje aan zijn schouder. „Ik wilde je zeggen dat ik van jou houd. Ik weet aat het belache lijk is om iemand midden in de nacht uit zijn bed te halen om hem dat te vertellen maar „Het is het verrukkelijkst denk bare ogenblik!" Ze voelde zijn lip pen op haar haar en haar wangen. Toen wendde hij haar gezichtje naar zich toe en kuste haar mond. „Het was het beste ogenblik dat je had kunnen bedenken want het was het moment waarop je het zeker wist, is het niet?" Ze knikte en knipperde met haar vochtige wimpers. „Eigenlijk nog vóórdat ik het wist", bekende ze en verbaasde zich dat hij zo begrijpend glimlachte. „Ik wist het pas toen ik je zo net zag. O Errol, ben je erg gewond en mag je wel zo uit je bed (Wordt vervolgd.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 6