In Driebergen worden de werkers in Kerkelijke arbeid opgeleid iï— SPORT ZEEUWSE C.B.T.B. BIJEEN OP T00GDAG IN ZIERIKZEE Amsterdamse Beurs Met VELPON zie je er geen barst van! 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 JUNI 1955 APOSTOLISCHE OPDRACHT Dienstbetoon aan bedreigde mensheid (Van onze speciale verslaggever) Op <le grens van Doorn en Driebergen midden in het bosrijke gedeelte van Utrecht, ligt het. prachtige landgoed „Hydepark". Tachtig hectare hiervan, bekend als ,,'t Grote Bos", zijn in 1953 recreatie-gebied geworden, voor gezinnen met kinderen uit de mensenpakhuizen, die stad heten. Deze gezinnen kunnen hier zelf hun kampeerhuisje bouwen of eigen tent op slaan; personeelsverenigingen is de ruimte geboden om er een zomerhuis te plaatsen; er kunnen ook huisjes voor een kortere of langere ty<l ge huurd worden. De opbouw en organisatie ervan is toevertrouwd aan een aantal men sen, aangewezen door het directo rium van „Kerk en Wereld". Dit is één van de vele nieuwe vormen van apostolisch werk, waartoe de Ned. Hervormde Kerk zich na de oorlog geroepen wist. En natuurlek staat aan het hoofd van deze in meer dan één opzicht opmerkelijke gemeen schap een Wika. Een werker in ker kelijke arbeid. De practische idealist Theo J. Rijks. Het kampwerk bete kent voor hem een boeiend stuk so ciaal werk. Hü weet, dat van de an derhalf millioen Nederlanders, die na 1945 een week betaalde vacantie kregen, ruim één millioen om finan ciële redenen gedoemd is die vacantie in eigen woonplaats door te bren- §en. De overgrote meerderheid van e rest is aangewezen op een ver blijf in kampeerplaatsen. Maar er is een schreeuwend tekort aan geschik te terreinen. In de komende vijf jaar zal de accomodatie voor binnen landse vacantie-besteding tot aan zijn top-capaciteiten moeten worden uit gebreid, omwille van de volksgezond heid. De Ned. Hervormde Kerk heeft met de openstelling van dit terrein en de bouw van een serie verhuurbare bungalows, het hare wil len bijdragen om aan de duidelijke nood tegemoet te komen. Jeugdprobleem. In Middelharnis op Flakkee, was een jeugdprobleem. De Rotterdamse kinderrechter wist niet meer, wat hij met de „diekjeugd" de jeugd van de dijk aan moest. Vier a vijf maanden voor de Februari-storm- ramp heeft „Kerk en Wereld" inge grepen, om die jeugd op te vangen. Er werd een jeugdcentrum gebouwd. Zweden schonk het gebouw. Een Wi ka kreeg de leiding. In de ramptijd heeft hij zich het vertrouwen van de bevolking weten te verwerven. Op dit ogenblik is het jeugdcen trum van Middelharnis een levenwek kend element in de kleine dorpsge meenschap. Gereformeerde, Hervormde, Huma nistische en ook Katholieke jongeren werken er in zinvolle vrije-tïjdsbeste- ding met elkaar samen. En het pro bleem van de „Diekjeugd" is geen probleem meer. Noch in Doorn, noch in Middelhar nis, noch elders, waar Wika's zich geroepen weten hun dienst aan de gemeenschap te beuijzen, is het de bedoeling de Mensen in de kerk te lokken. Inzet is alleen de mens tot een menswaardig leven in de diep ste zin van 't woord te brengen. Niet ver van de plaats, waar Theo J. Rijks, twee jaar geleden het kamp werk begon, heeft hij zijn opleiding tot Wika gjenotcn. In Driebergen, even terzijde van de oude verkeersweg Utrecht—Arnhem, ligt een prachtig, witgepleisterde buitenplaats. Op de hardstenen zuiltjes aan de ingang Eervolle uitnodiging voor Vlissingse boksers Met Nederlandse ploeg naar Duitsland en Oostenrijk Drie Vlissingse amateurboksers hebben de eervolle uitnodiging gekre gen, om Woensdag met de Neder landse boksploeg mee te gaan naar Neurenberg en Rosenheim in Z. Duits land. Het zijn Hans Lubig (zwaar gewicht) Henk Dik (zwaar weiter) en Cees v. d. Gruyter (lichtgewicht). De Vlissingse jongens zullen door enke le stadgenoten worden vergezeld. Vrijdagmorgen vond in liet Olympisch stadion te Amsterdam de symbolische start plaats van „Olympic's Tour door Nederlandeen wielerronde voor amateurs. De renners verlaten het stadion voor de eerste étappe naar van do statige oprijlaan, staat in sierlyke schrijfletters de naam; „De Horst.". Tien jaar geleden is hier, uitgaande van de Hervormde Kerk, door het in stituut „Kerk en Wereld" de „Wika- Academie" gevestigd. Grondslag en doel: gestalte te ge ven aan de dienst der Kerk op alle terreinen, waar het mens-zijn be dreigd of beschadigd wordt. In die tien jaar is deze Academie waar uniek in Nederland, jonge mannen èn jonge vrouwen in inter- naatverband tezamen zijn uitge groeid tot een school voor Maat schappelijk Werk, waarin samenwer ken „Kerk en Wereld", de Algeme ne Diaconale Raad en de Raad voor het Jeugdwerk van de Ned. Herv. Kerk. Een begrip. En gelijktijdig is de naam Wika, in Nederland en zelfs daarbuiten, een begrip geworden. Overal komt men ze tegen. In zui ver kerkelijke dienst als centraal jeugdwerkleider als evangelist, als maatschappelijk werker, als direc teur van een vormingscentrum, of als secretaris in landelijk kerkelijk werk. Maar daarnaast staan Wika's in dienst van Christelijke organisa ties, die niet van de kerk zelf uit gaan, maar door haar leden zijn op gericht. Tenslotte vindt men ze ook op heel ander terrein. In een dorpshuis, of een stichting voor Jeugdzorg, bij een consultatiebureau voor alcoholisme of bg een vakvereniging dan wel een plaatselijke stichting voor Maat schappelijk Werk. En nog worden er telkens weer nieuwe mogelijkheden gevonden om hart, hoofd en hand te laten doen. Tenslotte hebben we een kort ge sprek gehad met de directeur dr. F. Boerwinkel, die in '45 zijn rectoraat van het Amersfoorts-Montessori-Ly- ceum voor dit apostolische werk in de steek liet. „Aan de ene kant is dit een vol waardige school", merkte hij op. „Anderzijds is het door zijn geeste lijk-culturele instelling een vormings centrum. Het internaat is een be langrijke component van de vor ming." „Wij staan aan het begin van een nieuw tijdperk", zo zegt dr. Boer winkel. Toen de 42-jarige vertegenwoordiger F. Th. G. T. uit Rotterdam op het station te Utrecht een reizigster behulpzaam wild'e zijn bij het instappen in een reeds rij dende trein, viel hij tussen perron en trein ln. Hij was op slag dood. Passagiers trokken nog aan de noodrem, doch de trein kwam 30 meter verder tot stilstand. (Slot van pagina 1) Juli zullen besprekingen gehouden worden, na contact met de georgani seerde landbouw, over bestaande mo gelijkheden." Jhr. de Casembroot ver telde hoe hg tgdens zijn bezoek aan Israël getroffen was door het beeld van de boeren die op het land werk ten, met het geweer naast zich. „De geesteshouding van de Zeeuwse boer. moge dezelfde zgn, vertrouwend op God, levend uit dit beginsel en al wer kend zich te wapenen met Zijn Woord," zo besloot spr. De heer A. M. den Boer wenst namens de gemeente Zierikzee geluk en wees op de para- dgsopdracht: Bouwen en Bewaren! Mede namens zijn collega's sprak de landbouwconsulent ir. C. W. C. van Beekom enkele hartelijke woorden. De middagvergadering Na een gezamenlijke maaltijd in het „Huis van Nassau" vulde zich 's mid dags de concertzaal tot in de laatste hoeken voor de gecombineerde slotbij eenkomst. Nadat de belde strofen van het Wilhelmus gezongen waren, refe reerde de heer W. P. Cnossen. onder voorzitter van de Nederlandse C.B. T.B. over het boerengezin in de hui dige maatschappij. Spr, wilde niet meedoen met hen die de oude tijd lof- zingen, noch meejubelen met h'en die de nieuwere tijden aanprijzen. Wel gaf de lieer Cnossen toe dat het isole ment van het platteland verbroken is en dat de boer genoodzaakt is zich te interesseren voor wat internatio naal gebeurt. De plattelander is een schakel ge worden in het economisch leven. „Aan zijn gezin en aan ons volk is hij ver plicht voor zijn belangen op te ko men. aldus spr. „en de noodzaak tot organisatie is steeds dringender." De heer Cnossen, in Woerden hoofd van een landbouwschool, waarschuwde met klem de ouders, hun kinderen in een bepaalde richting te drijven. „Niets is moeilijker dan boer zijn en er is gezond verstand voor nodig", zo zei spr. De heer Verkuyl bracht tenslotte nog de gelukwensen over van het hoofdbestuur van de N.C.B.T.B. Ds. M. van der Klis, Christelijk Ge reformeerd predikant te Zierikzee wees in zijn slootwoord op het grote gevaar dat Christenen in Zeeland be dreigt, wanneer zij zich aansluiten bij een neutrale bond, daar de Heilige Schrift dit uitdrukkelijk verbiedt. Na dat gezamenlijk een vers van de Mor- genzang gezongen was, eindigde ds. van der Klis met dankgebed. Direct na de middagvergadering startte, begeleid door rijkspolitie, een lange rg auto's en bussen vanaf de haven van Zierikzee voor een tocht over het eiland. Via Nieuwerkerk, waar verwoesting en snelle opbouw een symbool voor het hedenaaagse Schouwen-Duiveland zijn, werd naar Dreischor en Brouwershaven gereden, Over de rampdak reed men naar liet ongerepte natuurschoon van de West hoek, de hei-verkaveling had vanzelf sprekend aller aandacht en aan het slot werd de Schelphoek in ogen schouw genomen.' Buitenwerk om de geest op tijd te ontspannen. Betere salarissen voor Het werken bij de girodienst zal aantrekkelijker worden nu per 1 Juli a.s. de salarissen een belangrijke ver betering zullen ondergaan. De maat regel zal er, naar de directie hoopt, toe bijdragen, dat deze vitale dienst over voldoende personeel zal kunnen beschikken, ook al is de arbeids markt krap. De salarisverbetering zal bestaan uit verhoging van de bedragen van de loonschalen en door deze loon schalen in te korten, zodat eerder het maximum wordt bereikt. Tot dusver werd het maximum-salaris bereikt op 33-jarige leeftijd, volgens de nieuwe regeling zal dit op 28-jarige leeftgd zijn. Ook zullen de promotiekansen voor liet personeel groter worden. Daarbij zullen dienstjaren van min der doorslaggevende betekenis zijn dan bekwaamheid. Volgens de nieuwe salarisregeling zal een 21-jarige in de derde klasse van 1 Juli af 254.— gaan ontvangen in plaats van thans 194. Olympische Spelen van 1960 zijn aan Rome toegewezen In grote spanning heeft het Inter nationaal Olympisch Comité, dat in Parijs vergadert, Donderdag de beslis sing genomen over de plaats waar de Spelen van 1960 zullen worden gehou den. De Spelen zijn toegewezen aan Rome, waarmee Italië voor het eerst voor de organisatie van Olympische Spelen zal zorgdragen. Het besluit viel na drie stemmingen. Bij de eerste daarvan kreeg Rome 15 stemmen, Lausanne 14, Boedapest 8, Detroit 6, Mexico 6, Brussel 6 en To kio 4, in totaal 59, het hoogste aantal, dat ooit bij een dergelijke stemming van het I.O.C. werd uitgebracht. Hier na trokken Mexico en Brussel hun candidatuur in, terwijl Tokio afviel. De uitslag van de tweede stemming was: Rome 26 stemmen, Lausanne 21, Detroit 11, Boedapest 1. Door dit resul taat werd een herstemming nodig tus sen Rome en Lausanne. Daarbij kreeg Rome 35 semmen en Lausanne 24, zo dat de Italiaanse hoofdstad toen defi nitief was gekozen als plaats voor de Spelen van 1960. Het I.O.C.-congres te Parijs heeft Vrijdag Squaw Valley in Californië gekozen tot plaats voor de winter spelen in 1960. NED. HERV. KERK Bedankt voor St. Maartensdijk C. J. v. d. Broek te Meteren en Est. GEREF. KERKEN Beroepen te Domburg-Westkapel- le en te Oldeboorn A. J. Dondorp, cand. te Heemstede. GEREF. KERKEN Beroepen te Aardenburg M. Gras- hoff, cand. te Voorburg. 16 Juni 17 Jun Nederland 1955 (3%) 100% 100% Nederland 1951 (3%) 103% 103% Nederland 1948 (3%) 101 101 Nederland 1947 (3%) 3 101% 101% Nederland 1937 3 99% 99% Dollarlening 1947 3 pet. 97% 98 Investeringscertïficaten 3 101% 101% Nederland 1962-64 3 101% 107% Nederland N.W.S. 2% 79% Ned. Indië 1937 A 3 99% 99% Grootboek 1946 3 100% 100 Nat. Handelsbank 172% 174 Ned. Handelmi]. 227 228 A.K.U. 297% 298% Bergh's en Jurgens 313% 313 Calvé-Délft 293 293% Kon. Ned. Hoogovens 329% 331% Unilever 424 424% Ned. Kabelfabriek 269% 271 Philips 400% 400 Wilton-Feijenoord 236 233 Billiton 410 Kon. Petroleum Mij. 588% 583% Amsterdam Rubber 125% 126% Holland Amerika Lijn 179% 180 Kon. P'aketvaart 173% 174% Rotterdamse Lloyd 170% 170% Ned. Scheepvaart Unie 179 170% Stv. Mij. Nederland 180% 181% H.VA. 148% 146% Deli Mij. 142% 141% Bank van Ned. Gem. 4% 109% 109% Bank van Ned. Gem. 0-5-10 138 Centrale Suiker 217 217% Kon. Mij. De Schelde N3. 184 184% Baltimore-Ohio 50% 50% New York Central 42% 43% Pennsylvania 30% 30% Anaconda 70% 71% Bethlehem Steel 141% 141% General Motors 102 103% Intern. Nickel 70% 703/4 Kennecott 117% 120% Republic Steel 93% 93% 99% U.S. Steel 100 North American Cy. 29% 293% Midcontinental 124 Vraag b juiste soort BOKSDEBAT. Tussen deskundigen is thans weer een debat aan de gang over de hoedanigheid van de bokssport. Het begon met een toespraak van de Engelsman dr. James Droggart, die tijdens een medisch congres in Atlantic City werd gehouden. De Brit noemde boksen een „barbaarse tak van sport". Daarna heeft dr. Mal Stevens, voorzitter der medische commissie van de Neio Yorkse athletiekcommis- sie, een persconferentie gehou den, waaróp hij de bokssport verdedigde. Dr. Stevens betoog dedat de bokssport een „be trekkelijk veilige" sport is. ,JSr schuilt een element van gevaar in alle takken van sport, waar bij de beoefenaren lichamelijk met elkaar in contact kunnen komen", zei hij. Naar zijn me ning is de kans op blijvend li chamelijk letsel bij sporten als voetbal en ijshockey bijv. groter dan bij boksen, omdat de spe lers daarbij vaak in volle vaart tegen elkaar botsen. Het debat zal hiermee nog wél niet geslo ten zijn. Eigenlijk wordt over dit onderwerp reeds gediscussi eerd met min of meer lange pauzes zo lang de bokssport in zijn huidige vorm bestaat. WELWILLEND I.O.C. Tot vier verrassing heeft het Internationaal Olympisch Co mité, dat thans in Parijs verga dert, zonder veel discussie een rapport over de vorderingen van het organiseren der Olym pische Spelen in Melbourne goedgekeurd. „Melbourne 1956" is reeds aan veel critlek onder hevig geweest en de wijze, waarop dit ravvort werd ont vangen betekent, dat de Australiërs het pleit nu wel hebben gewonnen. Het I.O.C. bleek zeer welwillend. Op één punt echter, waren er bezwa ren. Het betreft de kosten, die voor een athleet per dag in Australië moeten worden ge maakt. Dat zal volgens de op gestelde regeling 'een bedrag van f 32 vergen, tegen f 28 in Helsinki. De vergadering vond deze som te liooa en de Austra liërs zullen deze kwestie nu na der bezien. Het rapport ver meldde verder nog, dat de werkzaamheden aan het grote stadion in Melbourne Juni vol gend jaar gereedkomen. Het Olvmnische dorp is voor de helft klaar, de wielerbaan voor een der de.en de oefenvélden zijn vrijwel geh eel voltooid, ONRUST EN ONTEVREDENHEID. De belangstelling voor deze vergadering van het I.O.C, was overigens zeer groot: er waren 61/ leden aanwezig. De belang stelling van de zijde der inter nationale sportpers was daar aan evenredig. Het eigenaardi ge feit doet zich voor, dat de vergaderingen van het I.O.C. niet openbaar zijn. Deze ge woonte stamt nog uit de tijd van baron Pierre de Coubertin de stichter van de Olympische Splen. Toch weet men uiteraard zijn inlichtingen te krijgen. Zo kwam men dan te weten, dat in de bijeenkomsten, die aan de of- kaleidoscnop ficiële zittingen voorafgingen, nogal geklaagd is over „Mel bourne". De Scandinavische landen hadden bijv. de klacht, dat men op brieven eenvoudig geen antwoord van de Austra liërs kreeg, zélfs niet na her haald aandringen. Rusland klaagde op soortgelijke wijze. Elke vraag were van Australi sche zijde met de goedkope ver klaring beantwoord, dat alles goed en op tijd in orde komt. Maar er heerst ontevredenheid: Ook bij de pers, die niet vol doende wordt ingelicht over de technische apparatuurdie in Melbourne ter beschikking zal worden gesteld. De onrust werd niet- weggenomen door het uit blijven van antwoorden of door de nietszeggende antwoorden. Integendeel, TOURPLOEG. Met het aanwijzen van Van Breenen, Van Dongen. Van Est, De Groot, Haan, de in België wonende en rijdende Nederlan der Hinsen, Nolten, Adri en Gerrit Voorting en Waqtmans, heeft Kees Pellenaars de sterk ste Tourploeg opgesteld, die er thans op te stellen was. Vijf rentiers waren reeds eerder zé ker van een plaats: Van Don gen en Haan. op grond van hun resultaten in de Ronde van Ne derland. Na, de Ronde van Italië die nveriaev voor de Neder. landers geen daverend succes was en dit terzijde) werden Wagtmans, Van Breenen en Gerrit Voorting aangewezen. Toen kwam Wim van Est er bij, die in uitstekende vorm moet zijn. Die vorm is niet verloren, mede omdat BordeauxParijs niet doorging, hetgeen voor Van Est jammer was en voor Pellenaars niet. Die twee be hoefden er dus verder geen ru zie om te maken. Jan Nolten deed van zich spreken o.a. in de Ronde van Spanje en kreeg ook een plaatsje. Toen toaren er nog drie zetels" te bezetten. Deze keuze leverde meer moef- lijkheden op. Maar De Groot bewees zijn capaciteiten in de Ronde van Italië en Hinsen in Nederland eigenlijk vrij on bekend reed zeer goed in de Ronde van België. De laatste man is dan Adri Voorting, die ons de zwakste lijkt, ondanks zijn rijden in de Ronde van Ne derland. Maar hij kent de Tour en een andere kanshebber is er o.i. niet. ZWEMCIJFERS. Hoewél tot dusver de tempe- tunr van het water in de buiten baden nog niet bepaald aange naam was, liep toch het pointer- zwemseizoen ten einde. Het is een seizoen van record,verbete ringen geweest voor de Neder landse zwemsters en zwem mers. Het totaalcijfer is 26. zo weet „Sportief" te mélden. Daaronder treft men zowel na tionale en Europese recordver beteringen aan als wereldre cords. Van de 26 schreef Mary Kok er liefst, tien op haar naam. waaronder twee wereld- prestaties. Toch staaf zij niet meer on eenzame hoogte, want Atv Voorbij een zeer omi neuze naam en Jopie van Alphen sloegen haar enkele malen. Maar Mary Kok's veel- züdiaheid doet, liaar aan de top staan. De lieren kwamen met elf records, waarbij dus nok in de cijfers weer tot uitinn komt. dat onze damrszwem snort nog altiid hef. meest on internatio naal plan staat. PU de heren komt ons land einenlMk slechts in aanmerkin a wat de rugslan befreft De heote nerte.ae.nwoor- diaer is hier Gmrri* 'Worfeineg. Ook hef nu aa^aehrnken zwemsciznen word* b^av.arijk al zal het mneWik vallen weer zulk. een hoon riifer va.v reenrd- verb.eterinaen te bereiken. Ook voor de zwem wereld nadert, nehter de Oturenivehe velnetie. /VV*\WVVWVW\*VWWV\\* Amsterdamse wisselmarkt. CONTANTE PRIJZEN. Londen 10.623,4—10.63%, New York 3.80%3.81%, Montreal 3.86%— 3,87%, Parijs 1.0865—1.0885, Brussel 7.59%7.00%, Frankfurt 90.77— 90.87, Zürich 86.94—87.04, Zürich (vrije francs) 88.8588.95, Stock holm 73.4573.55, Kopenhagen 54.75 54.85, Oslo 53.09—53.19, Braz. dol lar 3.79%3.80%, Argentijnse ver rekeningsdollar 3,80%—3.81%, Ja panse verrekeningsdollar 3.79% 3,80%, Turkse verrekeningsdol'lar 3.79%—3.80%. vwwwvwvwwvvwvvwv Shell Union «1% 61% Tide Water 34% 33% AKU 102% Van Berkels Patent 121% 121 PREMIELENINGEN. Amsterdam 1951 139% 139 Breda 1954 113% 113% Eindhoven 1954 111% 111% Enschede 1954 110% 110% Den Haag 1952 I 135 135% Den Haag 1952 II 142 142 Rotterdam 1952 I 135% 136 Rotterdam 1952 II 136 Utrecht 1952 124 124% Met handbreed verschil won Post eerste étappe Olympia's tour door Nederland Vrijdag gestart De 32-jarige Kruin Post zal op de tweede dag van Olympia's tour door Nederland voor amateurs in de oran je leiderstrui starten dank zij een zwaar bevochten, verrassende, maar zeker verdiende zege, in de eerste étappe van Berverwijk naar Hooge- veen. Immers, 300 meter voor de eind streep had iedereen zich verzoend met een overwinning van de zuivere sprinter Piet Kooyman over zijn vier makkers, die met hem de kopgroep vormden. Kooyman lag in zeer guns tige positie en niets scheen hem meer in de weg te staan, maar tot ieders verbazing week Post niet van zijn zij de, toen de Hagenaar aanzette en op de eindstreep werd Kooyman met een handbreedte geklopt. De uitslag van de eerste etappe van de Olympiads Tour door Nederland voor amateurs van Beverwijk naar Hoogeveen over een afstand van 214 km luidt: 1. Post (Nieuw Vennep) 5 uur 33 min. 59 sec. met bonificatie 5.32.59; 2. Kooyman (Den Haag) 5.33.59 met bonificatie 5.33.29; 3. Braspenninx (Zundert) 5.33.59 met bonificatie 5.33.44; 4. Wolfs (Vlijmen) 5.33.59; 5. Van der Plüym (Bussum) z.t.; 6 Van der Kloot (Zundert) 5.34.03; 7. Van Steenselen (Mijnsherenland) 5.35.49; S. Stolker (Utrecht) z.t. 9. Van der Zande (Halsteren) z.t. 10. Looyen (Steenbergen) z.t. ZEEUWSE TENNIS KAMPIOENSCHAPPEN Op Zaterdag 9 en en Zondag 10 Juli worden op de banen van „het Hulster Ambacht" te Hulst aan de Tabaksstraat de Zeeuwse Tenniskam pioenschappen gespeeld. Indien in verband met de deelname daartoe de mogelijkheid openstaat zullen voor wat de enkelspelen be treft herkansingen gegeven worden, zodat, wanneer men zijn eerste partij verliest de mogelijkheid geschapen wordt, dat men niet direct van verde re deelname is uitgeschakeld. Eveneens zal indien zulks noodza kelijk is er naar gestreefd worden om enkele zeer sterke spelers te plaatsen door ze van enkele ronden uit te schakelen, terwijl bg grote deelname voor spelers(sters) uit Zeeuwsch Vlaanderen de mogelijk heid geschapen zal worden om van te voren al enkele wedstrijden te spe- n. Aan de wedstrijden mogen alleen Nederlanders deelnemen, die hun wedstrijddomicilie in Zeeland heb ben. Als bondsgedelegeerde is aangewe zen dr C. D. Binkhorst uit Terneuzen. Wedstrijdleider is de heer J. D. A. van Mierlo uit Hulst, terwijl de Wed strijdcommissie als volgt is samenge steld: J. v. Mierlo voorzitter, J. Goossens Tivoliweg 70 Hulst secre taris, A. Dujardin penningmeester, mevrouw C. Goossens, F. Zaman en ir. E, Puylaert leden. Goede belangstelling voor wielerwedstrijd. Voor de wielerwedstrijd voor nieu welingen welke op Zaterdag 25 Juni a.s. in Goes wordt georganiseerd dooi de wielerclub „De Locomotief" be staat reeds grote belangstelling. Reeds plm. 70 renners zijn ingeschre ven onder wie cracks als Sijthoff, Kreukniet, Suijkerbuijk en de Zeeu wen Rentmeester, Verstrate e.a.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 6