Concentratie van polders op Schouwen tot één waterschap 5 doktoren het misbruik van laxeermiddelen GOED TECHNISCH ONDERWIJS EEN BELANG VAN EERSTE ORDE van 3.h)in tot Zwuwse Almanak VOOR DE ZENDING LIGGEN IN INDONESIË GROTE KANSEN HET ZOETWATERPROBLEEM IN ZEEUWSCH-VLAANDEREN Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 8 JUNI 1955 RAPPORT VOOR G.S. Conclusies van de „vertrouwensmannen" Samenvoeging van alle polders en waterschappen op Schouwen-Duive- land tot een groot waterschap is de meest aangewezen oplossing voor het probleem van de concentratie van waterschappen op het eiland. Tot deze conclusie kwamen de vertrouwensmannen, aangewezen door de polder en waterschapsbesturen op Schouwen-Duivcland om Gcd. Staten van advies te dienen inzake de concentratie. Dit college van vertrouwensmannen, dat bestond uit de heren J. L. Klompe, voorzitter van het waterschap Schouwen, P. L. Krepel te Bruinisse, M. de Boer te Haamstede, J. Kwaak te Oosterland, Joh. L. Vis te Noordgouwe en C- J. van Westen te Zierikzee, heeft aan Ged. Staten een rapport doen toekomen, waarvan de conclusies als volgt kunnen worden samengevat: 1. Samenvoeging van alle polders en waterschappen op Schouwen-Dui- veland tot een groot waterschap is de meest aangewezen oplossing. 2. In dit grote waterschap zijn ook de calamiteuze waterschappen zij het administratief gescheiden op te nemen. 3. Indien dit voor de streek voorde liger zou zijn, moeten de wegen onder afzonderlijk beheer van een wegschap gebracht worden. 4. Vronen en vrijlanden worden op geheven. 5. Geen onmiddellijke gelijkstelling van lasten voor alle polders en water schappen, vronen en vrijlanden, maar een stelsel, waarbij de lasten over een reeks van jaren naar elkaar toegroei en, echter met dien verstande, dat voor de niet zeewerende polders di rect wordt uitgegaan van een nader door Ged. Staten te bepalen be drag voor de kosten van zeewering en oeververdediging. Als grondslag voor de te heffen polderlasten verdient een classificatie van de gronden naar op brengend vermogen aanbeveling. 6. Verrekening van de achterstand in openbare werken moet op nader te bepalen wijze geregeld worden. 7. De oude schulden en bezittingen blijven ten laste, respectievelijk ten waarschuwen tegen Als u geregeld laxeermiddelen slikt, la er nu een manier om er van af te komen. 83 van de 100 personen lukte bet: u kunt het ook. En wel zo: Drink in de loop van elke dag enkele glaaen water en bepaal een vast uur voor uw stoelgang. Neem de le week elke avond twee Carter's Leverpilletjes. 2e Week - elke avond één. 3e Week - om de andere avond één. Daarna niets meer, want Carter's Leverpilletjes stellen uw inge wanden ln staat weer op eigen kracht t* werken, zonder laxeermiddelen. Wanneer zorgen, vermoeidheid of te veel eten het tempo van uw ingewanden tijdelijk vertragen, neem dan tüdelük Carter's Leverpilletjes om u weer op gang te helpen. Zo raakt u uw verstopping kwijt en ver valt u niet in de laxeermiddelen-gewoonte. Haal direct Carter's Leverpilletjes, f 1.20 per flacon. 63 bate, van de oorspronkelijke polders en waterschappen. De volgende stap tot de verwezenlij king van het plan tot samenvoeging van de polders zal een gedetailleerd voorstel van Ged. Staten aan de le den van Provinciale Staten zijn, doch het laat zich aanzien dat de openbare behandeling van deze kwestie nog even op zich zal laten wachten. Sluiting brug Sluiskil Van de zijde van de Rijkswaterstaat directie Zeeland, wordt bekend ge maakt, dat in verband met de uit voering van herstelwerkzaamheden aan de brug voor gewoon- en spoor wegverkeer te Sluiskil, deze brug zal worden gesloten voor alle ver keer in beide richtingen van 11 Juni 1955, 8 uur tot 13 Juni 1955, 8 uur. Het verkeer AxelSluiskilSas van GentGent v.v. zal worden om geleid over Westdorpe. Het verkeer AxelSluiskilWest-Zeeuwsch- Vlaanderen v.v. zal worden omgeleid over Terneuzen. Ten behoeve van het verkeer voor voetgangers, rijwielen en motorrijwielen zal gedurende bo venstaande periode een veerpont wor den ingelegd. Eervol ontslag Aan de heer N. M. J. H. Pyls, lid van de voogdijraad te Middelburg, is op zijn verzoek eervol ontslag ver leend uit die functie, onder dankbe tuiging voor de gedurende zeer vele jaren door hem bewezen diensten. OPENBARE LES GOESSE AMBACHTSSCHOOL Bouw van nieuwe school dringend nodig „De grondslag voor een goed vakmanschap te leggen is voor allen, die aan onze school arbeiden, een levensvoldoening en daarom een diepe vreug de", zo zei de directeur van de Goesse Ambachtsschool de heer C. J. J. Buurman, Dinsdagmiddag bij de opening van de jaarlijkse openbare les. En dat er ernst wordt gemaakt met het bekwamen van de jongelui, hebben de honderden ouders en verdere belangstellenden ook duidelijk kunnen zien. Zowel bij de schilders, de timmerlieden, de bankwerkers als bij de automon teurs en de bakkers en andere ad spirant-vaklui, die hier hun opleiding ont vangen. De Ambachtsschool bood weer het bedrijvige beeld van een groot bedryf, dat echter volkomen uit zijn gebouw is gegroeid. Daarom is het te hopen, dat de plannen voor de nieuwe school, welke plaats kan bieden aan 700 leerlingen en waarvoor de bestektekeningen in de gang waren tentoonge steld, spoedig verwezenlijkt zullen kunnen worden Voordat een rondgang langs cn door de verschillende leslokalen werd ge maakt, was er zoals te doen gebruike lijk, eerst een korte bijeenkomst in de Ochtmanzaal. Na een welkomstwoord van mr. H. B. Bouwman, secretaris van het schoolbestuur, die ook wees op het nog altyd bestaande wanbe grip over het ambachtsonderwys, gaf de directeur, de heer Buurman zijn toelichting op deze openbare les. Als ontmoetingsplaats van ouders met leraren en leerlingen is een openbare les van groot belang. Belangrijk is het verder ook, dat de gemeentelijke overheid kennis neemt van hetgeen er op het gebied van technisch onder wijs gebeurt. En dit niet alleen om de 30 die de betrokken gemeenten bij dragen, in de totale exploitatiekosten, welke in 1954 bijna 300.000 bedroe- Wijfie 'T LUKTE NIET De IJzendijkse hengelaarsver. „Lukt 't vandaag niet, lukt liet morgen" lieeft Zondag wel pech gehad, want 't „lukte" werkelijk niet. 's Middags trok een dertigtal leden van de ver eniging naar liet viswater „De Ves te" en werd daarbij voorafgegaan door het taniboerskorps. Waarschijn lijk zyn de vissen van al dat lawijt wel wat geschrokken, want na drie uur liet zich nog geen enkele water bewoner verschalken. De publieke be langstelling voor dit visloze visfes- tijn was evenals de teleurstelling groot. Hnt povere resultaat was, dat zelfs geen prijswinnaar kon wor den geproclameerd. De hengelaars lieten zich echter niet geheel en al ontmoedigen en bleven getrouw aan hun devies de moed er in houden. VOOR „HET ZONNEHUIS". In verschillende gemeenten van Zeeland zullen dezer dagen de collec tebussen rammelen ten bate van het werk der vereniging „Het Zonne huis". Het doel dezer vereniging is: Christelijke verpleging van lijders aan een chronische of langdurige GEBEURTENISJE Zorgvuldig had de man gedurende enige tijd kleine bedragjes overge spaard en in zijn portefeuille opge borgen. Er zon in zijn Vlissingse ioo- ning een klein huiselijk feestje ge vierd worden, zoals er. op gans de we reld in vele gezinnen van tijd tot tijd kleine huiselijke feestjes gevierd wor den. Soms gaat het om een verjaar dag, soms om een jubileum, om een thuiskomst of om een huwelijk. En in vele, zeer vele gevallen moet er voor zulk een feestje gespaard worden. In- het Vlissingse gezin had de heer des huizes dat gedaan en wie o, wief) zul de narigheid beschrijven, welke de man ondervond, toen de dag vóór het feestje zijn portefeuille zoek was! Dat werd een miniatuur-treur spelletje, zoals er van dag tot dag vele miniatuur-treurspelletjes voorkomen Wég geldwég vreugde, wèg feestje... Dachten alle huisgenoten. Maar toen papa, nadat heel het huis op stelten was gezet, nog eens naar stig zocht, was het plotseling allemaal weer terug. Het geld, de vreugde en het feestje! De portefeuille zat m z n broekzak... ziekte. „Het Zonnehuis beoogt be halve het verschaffen van een goede omgeving de zieken op te heffen uit een sfeer, die zo gemakkelijk tot algehele depressie leidt. Dit werk wordt, ongeacht de gezindte van de lijder, verricht in zogenaamde „Zon nehuizen", waarvan er thans drie zijn. „KLEIN FESTIVAL." Het traditionele „Klein Festi val", dat dezer dagen in Axel werd gehouden en waarvan de plaatselijke harmonie „Concordia" de gastvrouwe was, is niet ge heel en al volgens plan verlopen. De harmonie „E.N.Z.K." uit Hoek moest vfegens een te geringe „personeelsbezetting" verstek laten gaan, evenals de gaste van het festival, de „Sluiskilse Fan fare". „Concordia" uit Axel en „Volharding" uit Zaamslag maak ten een mars door de stad en ga ven daarna voor een talrijk pu bliek een goed concert in de kiosk op de Markt. HUWELIJKSFEESTEN. Onze provincie telde in de afge lopen dagen weer enkele jubilerende echtparen. De heer en mevrouw Du- cheineC!alon te Biervliet vierden hun diamanten echtvereniging; het echtpaar J. NaeyeWillemsen te Axel was 55 jaar getrouwd en ten slotte waren er nog de gouden echt paren E. MolletBoerjan te Bier vliet en R. Heydensde Vrieze te Sluiskil. f Advertentie gen, maar vooral ook omdat tech nisch onderwijs een belang van de eerste orde is. De heer Buurman memoreerde de goede verhouding met de Inspecteur L.O. en de hoofden van het L.O. en wees voorts op een geringe verbete ring van het aantal bewijzen van be langstelling uit het bedrijfsleven. De uitslagen van de examens waren gunstig. Honderdeenen zestig leerlingen behaalden een getuigschrift. Van de vele aan de school verbonden cursussen slaag den 87 van de deelnemers voor de examens. De aangifte voor de nieuwe cursus is gunstig. Verge leken bij vorige jaren is er een verschuiving ten gunste van de bouwafdeling. Hoe na de uitvoering van het Del taplan de ontwikkeling van de am- bachtsbedrijven zal zijn op de Beve- landen en of er inderdaad industrie gevestigd zal worden, kan niemand nog met zekerheid zeggen. Zeker is, dat de Goesse Ambachtsschool paraat zal zijn. om aan dc haar gestelde eisen te voldoen, zo gaf de directeur de verzekering. De burgemeester van Goes, mr. W. C. ten Kate, sprak namens het ge meentebestuur de waardering uit voor hetgeen deze school in het belang van de jongelui van Goes en omgeving presteert. Namens de Alg. Ned. Bouwbedrijfs- bond toonde de heer A. Buys daad werkelijke belangstelling voor het werk op deze school, door twee enve- loppes met inhoud aan te bieden. Ver zocht werd hiervoor geschenken aan te kopen voor de beste leerling van de gehele school en voor de beste leerling van het leerlingstelsel. Tenslotte sprak de heer I. P. Non hebei, controleur van het leerlingstel sel in het rayon Zeeland, nog een pro pagandistisch woord voor een goede vakopleiding, welke nummer één moet zijn. (Advertentie.) Zenuwpijn Spierpijn? """•"AKKERTJE dat helpt direct Ingebruikneming openluchttheater te Middelburg in Augustus „De Horstspelers" voeren twee spelen op Het nieuwe Middelburgse openlucht theater, gelegen in het stadspark „Toorenvliedt zal in Augustus voor het eerst worden bespeeld. Onder auspiciën van dc Middelburgse Her vormde Jeugdraad zal namelijk een zevental op „De Horst" in Drieber gen in opleiding zijnde wika's twee spelen komen opvoeren. De vermoe delijke datum van deze inwijding is Donderdag 18 Augustus. Het groepje wika's bestaat uit twee dames en vijf heren en draagt de naam van „De Horstspelers". Het programma, dat zij zullen brengen, omvat vóór de pauze het spel „Hoe de schout zichzelf aan de schandpaal bracht" van Hella Haasse en daarna „Judas" van de Fransman Hubert Guignoux. Tevoren zorgden „De Horstspelers" voor een korte in troductie. De spelen werden ingestu deerd onder regie van Ben Albach. Met het organiseren van een en an der beoogt de Middelburgse Her vormde Jeugdraad het geven van de gelegenheid om ook in de zomer maanden een cultureel evenement op Walcheren te beleven. Tevens dient zij daarmee toeristische doeleinden, daar in Augustus vele vreemdelingen op het eiland verblijven. Bij het ge ven van bekendheid aan deze opvoe ring zal dan ook getracht worden de V.V.V.'s in te schakelen. Men verwacht grote belangstelling. Vermeld zij nog, dat het theater ruim 1600 zitplaatsen bezit. „Toorenvliedt" met het openluchttheater werd op 24 Juni van het vorige jaar door de Stichting „Nieuw Walcheren", die voor aanleg en beplanting zorgdroeg, aan het Middelburgse gemeentebe stuur overgedragen. Goesse terug uit U.S.A. Met het m.s. „Rijndam", dat Don derdag in Nederland zal aankomen, keert ook mejuffrouw M. S. van Mel- le uit Goes naar haar vaderland terug. Twee jaar geleden verrtok zij met een Fulbright scholarship naar de Verenigde Staten. Haar studie daar vond een bekroning in het behalen van de academische graad „bachelor of arts" aan het South East Missouri College in Cape Girardeau, eind Mei van mt jaar. GEREFORMEERDE PREDIKANTEN BIJEEN Belangwekkende referaten van ds. A. de Bruin en ds, O. Jager in Middelburg In de Hofpleinkerk te Middelburg werd Dinsdag de jaarlijkse Zeeuwse Gereformeerde predikantenconferentie gehouden. De voorzitter, ds. A. G. van der Stoel uit Bergen op Zoom, sprak een bijzonder woord van welkom tot ds. A. de Bruin, missionnair predikant van Rotterdam en wenste hem een goede rust in Nederland toe ter voorbereiding van zyn zendingswerk in Indonesië. Nadat enkele huishoudelijke zaken waren afgedaan sprak ds. De Bruin over „Problemen van de zending in het huidige Indonesië". Ds. de Bruin behandelde daarby de mogelijkheden van de zending in de tegenwoordige tijd. Tien jaar gele den immers vroeg men zich af of het nog wel mogelijk was in Indonesië zending te drijven en er werd zelfs in de Geref. Kerken gevraagd of niet naar andere terreinen moest worden uitgezien. Gelukkig is men hiertoe niet overgegaan want dat zou ver raad hebben betekend aan meer dan een eeuw zegenrijke arbeid van de zending. De zending mag de door de gebeurtenissen der laatste jaren in verwarring gebrachte zendings gemeenten in Indonesië niet aan haar lot overlaten, aldus spreker. Er is zeker ontzaglijk veel aan te merken op de huidige staatsvorm in Indonesië, doch spreker wees er met nadruk op, dat het streven van de Indonesische regering is een demo cratische staat te worden. Gevolg hiervan is, dat er volkomen vrijheid van godsdienst heerst en hiervan plukken ook de Christelijke kerken de vruchten. Hun ontwikkeling wordt door de regering in geen enkel opzicht belemmerd. Overal ontstaan zelfstandige Christelijke kerken en zij genieten de sympathie der bevol king. Spreker zei, dat er op het ogen blik een grote drang is onder de be volking te leren lezen en schrijven. Het aantal boeken en brochures, dat thans verschijnt, loopt in de honder den. Hiervan profiteert ook de zen ding, want de vraag naar bijbels en Christelijke geschriften is zó gi'oot, Aanrijding Dinsdagnamiddag omstreeks vijf uur kwam op het kruispunt Boud. de Wit testraatv. d. Spiegelstraat te Goes een motorrijder in botsing met een personenauto. De auto, bestuurd door de heer R. uit Yerseke, kwam uit de Boud. de Wittestraat en wilde de hoofdver keersweg oversteken naar de De Ruy- terlaan. Uit de richting Bergen op Zoom naderde echter juist over de hoofdverkeersweg de motorrijder S. uit Goes, die voorrang had. Auto en motor botsten op elkaar, waardoor lichte materiële schade ontstond. De motorrijder werd licht aan een arm gewond. (Slot van pagina 1) 70 millioen m3 afstromend water in de Schelde geloosd, 'n Deel van dit water zou benut kunnen worden. Uit een ingesteld onderzoek is echter ge bleken, dat het verscheidene bezwa ren oplevert om open water tot „spaarbekken" te maken, o.m. om dat er dan een vrij sterk wisselend waterpeil zou ontstaan (Een verschil van circa 1 meter), waardoor het randgebied van de Braakmanboezem niet in cultuur gebracht zou kunnen worden. Bovendien moet Belgisch oppervlaktewater via de Braakman afgevoerd kunnen worden, hetgeen bij een wisselend waterpeil niet langs natuurlijke weg mogelijk zou zijn. Er zou dan een gemaal gebouwd moeten worden, hetgeen vanzelfsprekend ex tra kosten met zich brengt. Nu twee plannen Thans zijn twee plannen ontwor pen, welke beide technisch goed uit voerbaar zijn. Het eerste plan om vat het bouwen van een bassin in de Noord-Westhoek van de bestaande Dijckmeesterpolder. Hierin zou dus het water, dat thans in de winterpe riode onbenut naar de Schelde af vloeit, opgeslagen moeten worden, teneinde in de zomermaanden benut te kunnen worden. Een bezwaar vormt het feit, dat hierdoor ongeveer Het tweede plan beoogt het aan leggen van een spaarbekken in 't onvruchtbaarste, ingepolderde ge deelte van het Axelse Gat. De vorm van dit gebied heeft het voordeel, dat het eventuele reser voir in verschillende phasen af gebouwd zou kunnen worden. Bo vendien zouden de gevolgen van een eventuele dijkdoorbraak van weinig betekenis zijn, omdat het water onmiddellijk in de Braak manboezem zou kunnen afvloeien. Bij dit tweede plan geldt als be zwaar, dat er een oppervlakte van ongeveer 100 ha minder beschikbaar zou komen voor het ontworpen re creatie-gebied. De tijd dringt Beidé plannen zijn dus technisch uitvoerbaar, beide plannen hebben voor bepaalde belanghebbenden be paalde bezwaren. De tyd dringt evenwel. De zoctwatervoorziening eist voor de nabije toekomst voorzie ningen. Reeds thans is in sommige gevallen van industrie-vestiging in Zeeuwsch-Vlaander en afgezien, om dat er geen garantie kon worden ge geven over het leveren van voldoen de water. Met „kunst- en vliegwerk" kan nu nog aan de bestaande behoefte wor- De nieuwe vleugel van het Middel burgse Gasthuis mag een imposant bouwwerk worden genoemd. Men ziet hier de Zuidzijde van deze be langrijke uitbreiding, die waarschijn lijk a s. najaar in gebruik genomen zal worden. Het werk is reeds zeer ver gevorderd. (Foto: P.Z.C.) dat er niet aan voldaan kan worden. Op één openluchtsamenkomst wordt soms voor tienduizenden gul dens aan bijbels en evangelie-ge- schriften verkocht. Een gehoor van dertigduizend mensen op één samen komst is niet zeldzaam. DE JEUGD. De grote belangstelling onder de ouderen wordt nog overtroffen door de leergierigheid van de jeugd. Hier liggen voor de zending enorme kan sen, doch helaas de scholen en leer krachten ontbreken. Honderden scholen zouden gesticht kunnen wor den, indien er de micjdelen voor wa ren. Als voorbeeld noemde spreker, dat in een dessaschool van 800 kin deren niet minder dan 8000 leerlin gen gepropt waren! Spreker wees op tie roeping van het Christelijk volksdeel om kracht dadig steun te bieden, want in deze ontwikkelingsdrang ligt mede een grote kans voor het communisme, dat in Indonesië geweldige activiteit ontwikkelt. Tenslotte besprak ds. de Bruin de medische zending. Sprekers conclu sie was, dat voor het wegvallen van het „Westerse schild" een ander schild is gekomen, dat voor de ver breiding van het Christendom van veel groter betekenis is, namelijk de belofte van Christus, dat Hij het zelf doen zal. Aan de prediking van het Evangelie, staat in Indonesië niets hl de weg. Het was sprekers stellige overtui ging dat onder de vroegere kolonia le verhoudingen, het Christendom nooit zo'n snelle uitbreiding zou heb ben verkregen als nu. WEGEN EN GRENZEN. In de middagvergadering sprak drs. O. Jager van Vrouwenpolder over: „Wegen en grenzen der spon taniteit". Tegenwoordig moeten wij „vele oude zakken wegwerpen, waar in de nieuwe wijn niet meer kan worden geborgen". Het gaat niet meer zo zeer om de inhoud van de belijdenis, maar om de manier, waar op deze wordt beleefd. Als er sprake was van grote spontaniteit, dan was het wel op de Pinksterdag van twin tig eeuwen geleden. Spreker tekende de geestelijke stromingen van deze tyd, waarin ve len „uit het nest worden gestoten", het formalisme vaarwel zeggen en toch terechtkomen bij het ene, wat de mens nodig heeft: heilige sponta niteit. Zo wordt ook de Jeugdbeweging al meer Jeugdzorg en zal meer gelet moeten worden op de spontaniteit dan op het formalisme. Het geloofs leven van de spontane mens ziet er voor dè nuchtere mens nogal gevaar lijk uit en is het voorwerp van veel critiek. De weg van de nuchterheid en redelijkheid acht men veel veili ger. Een geestelijke opwekking als van Graham wordt dan met wan trouwen begroet. Spreker noemde het bedenkelijk, dat een kerkeraad ïn Rotterdam niets dan critiek heeft voor de spon taniteit van jeugdige gemeentele den, die in straatprediking duizen den onkerkelyken trachten te berei ken. Spreker hoopte, dat er ook in het leven van de kerkmensen iets mag zijn van die spontaniteit, welke de Wijzen uit het Oosten bezaten toen zij kwamen naar Jeruzalem, om de geboren Koning der Joden te aanbid den. Op beide referaten volgde een drukke bespreking. De voorzitter deelde mede, dat hij contact had opgenomen met ds. F. S. Kloosterman, Ned. Herv. predikant te Vlissingen, inzake het organise ren van een gezamenlijke studie gang. Hierover zal een bespreking met het moderamen- plaats vinden. De conferentie werd daarna door ds. R. Flinterman uit Goes met gebed besloten. den voldaan, maar daar is dan ook alles mee gezegd. De aansluiting bij voorbeeld van boerderijen op de wa terleiding, waarvoor in agrarische kringen uiteraard grote belangstel ling bestaat, vraagt eveneens de aandacht! Met spanning wordt de ministeri ele beslissing dan ook afgewacht. Het object Wanneer deze beslissing eenmaal gevallen zal zijn, zal het object (ge raamde kosten tien tot twaalf mil lioen gulden) in ongeveer vyf jaar gerealiseerd kunnen zyn. Binnen anderhalf jaar zou echter een noodzakelijke proef-installatie in werking kunnen zyn, waardoor de watervoorziening reeds met circa 500.000 mS per jaar verruimd zou kunnen worden! Aan de industriële ontwikkeling van Zeeuwsch-Vlaanderpn zou al thans het dreigend watertekort niet meer in de weg staan. Het belang hiervan kan evident geacht worden! VANDAAG. Middelburg Electro: „Jungle Jim in de Koppensnellersvallei", (14 jr.), 19 en 21.15 uur; Schouwburg: CFA, „Wa renhuis op stelten", (a. 1.), 20 uur; Molenwater: „Miniatuur Walcheren", 1024 uur; Prov. Bibliotheek: Expo sitie oude werken natuurlijke histo rie, 1012.30, 13.3017 uur; Kunstzaal Van Benthem en Jutting: Expositie Piet Bulthuis, D18 uur. Vlissingen Alhambra: „De rode ba ret", 19 en 21 uur, 14 jaar. Luxor: „De schat v. d. Amazone", 20 uur, 18 jaar. Goes Grand: „Het huis onder verden king", 20 uur, 14 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 2