Overeenstemming tussen provincie en Goes over fusie gasbedrijven 'BurgersEN.R. lijfje met melk meerman HAMEA ZEEUWSE VEEHANDELAREN VERGADERDEN VRIJDAG IN AXEL VOOR DE VITRITE WORKS WAS 1954 EEN ZEER GUNSTIG JAAR „YOUTH FOR CHRIST" NAM NIEUWE TENT IN GEBRUIK s PROVIN01ALB ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 JUNI 1955 VOORSTEL VAN G. S. AAN DE STATEN N.V. Maatschappij tot Gasvoorziening Midden.Zeeland wordt opgericht Na langdurige onderhandelingen met het gemeentebestuur van Goes hebben Gedeputeerde Staten van Zeeland overeenstemming bereikt over het samenvoegen van het gasbedrijf van deze gemeente met dat van de provincie. Het college stelt thans de Staten voor tezamen met Goes op te richten de N.V. Maatschappij tot Gasvoorziening Midden-Zeeland (G.M.Z.). De bevoegdheden in het bestuur van de op te richten N.V. zullen tussen provincie en gemeente worden verdeeld volgens het beginsel der pariteit. Het maatschappelijk kapitaal wordt voor tweederde geplaatst. In dit ver band wordt opgemerkt, dat wanneer zich deze mogelijkheid voordoet de gemeente Middelburg in staat gesteld kan worden op gelijke voet als de beide oprichters in de vennootschap deel te nemen. Namens de op te richten N.V. wor den reeds onderhandelingen gevoerd met Yerseke, welks gasbedrijf zich in precaire omstandigheden bevindt. Het is hierbij de bedoeling de gasvoorzie ning daar over te nemen. De daartoe noodzakelijke medewerking van de Rijksdienst voor de Gasvoorziening is reeds in principe verworven, in die zin, dat de nodige transportleiding zal worden gelegd door en voor reke ning van deze dienst. Het provinciaal gasbedrijf zal wor den ingebracht in ae nieuwe N.V. te gen 51/49e maal de boekwaarde van Eet gemeentelijk bedrijf. De provincie zal zorgdragen voor de financiering van het nieuwe be drijf voorzover de daartoe benodigde middelen uitgaan hoven het geplaat ste maatschappelijk kapitaal. Hier mede in verband vragen G. S. mach tiging tot het aangaan van één of meer geldleningen van één millioen gulden. De gemeente Goes wenste, dat de directeur van het bedrijf in Goes woonachtig zou zijn en dat de hoofd boekhouding in deze gemeente-zou worden gevoerd. Hierin is een oplos sing gevonden: G. S. zullen het ge meentebestuur van de Ganzestad me dedelen, dat de vertegenwoordiging van de provincie in het bestuur van de N.V. en ter algemene vergadering van aandeelhouders zich bij gelijkblij vende omstandigheden hieraan ge bonden zal achten. De bedoeling is steeds geweest, dat de directeur van het Goesse bedrijf de directeur van het nieuwe geheel zou worden. Vlissingens rechten. De historisch verkregen rechten van de gemeente Vlissingen in het pro vinciaal gasbedrijf menen G. S. te moeten handhaven: De door G. S. op te maken voordracht zal voor één lid van de raad van bestuur dan ook de namen bevatten van degenen, die daartoe van de zijde van B. en W. van Vlissingen worden opgegeven. Waar borg zal zoveel mogelijk worden ge schapen, dat het kantoor in Vlissm- §en van gelijke omvang zal blijven als lans. G. S. merken nog op, dat deze sa menvoeging en het saneren van de Yersekse gasvoorziening vele werk zaamheden mee zullen brengen. Zo dra mogelijk zal men de reeas aange- De kans op een ming van de gasa Het college venvacht, tenminste „self-supporting" zal zjjn. Voorzover het van G. S. afhangt zal echter meer gestreefd worden naar versterking van de positie en naar zo billijk mogelijke tarieven dan naar uitkering van dividend. Uit de ontwerp-statuten van de nieuwe N.V. blykt, dat deze gevestigd zal zijn in Middelburg, met Kantoren in Goes en Vlissingen. Het doel is te voorzien in de behoefte aan gas voor Walcheren en Zuid-Beveland. Het maatschappelijk kapitaal bedraagt 300.000, verdeeld in 30 aandelen van 10.000, die op naam zullen worden gesteld. Commissaris der Koningin naar Zeeuwsch-Vlaanderen Voor opening fabriek en sociaal gebouw. De Commissaris der Koningin .ln de provincie Zeeland, jhr mr A. F. C. de Casembroot, zal Maandag a.s. des middags om drie uur te Terneu- zen aan de Industrieweg de nieuwe machine-onderdelenfabrfek van de firma Van der Oort, „Spadella", of ficieel openen. Op Vrijdag 10 Juni a.s. wordt te Sas van Gent eveneens door de Commissaris der Koningin het nieuwe sociaal gebouw op het terrein van de N.V. Glucose- en Stijf self a- briek geopend des morgens om elf uur. Bezoek uit Wieringermeer aan Noord-Beveland. Dinsdag a.s. zal een groep mensen uit de Wieringermeer Noord-Beveland bezoeken. Deze groep bestaat uit 23 personen en is een afvaardiging van. de adoptiecommissie uit de Wieringer meer, die destijds veeschenkingen deed aan het rampgebied Noord-Beveland. Zij zullen om elf uur in het gemeen tehuis van Kortgene officieel ontvan gen worden, waarna een koffiemaal tijd wordt aangeboden en een rondrit over het eiland zal worden gemaakt. de VEILIGE fiels voor het moderne verkeer AFGELOPEN JAAR NIET ZO BEST Ongevallenverzekering veroorzaakte discussies. In het „Centrum" te Axel verga derde onder voorzitterschap van de heer C. Noordhoek uit Sint Philips- land de Provinciale Bond van Vee handelaren. Tegenwoordig waren af gevaardigden uit alle delen van de provincie, tot wie de voorzitter een spontaan woord van welkom sprak. In het bijzonder gold dit de landelüke bondsvoorzitter, de heer K. W. aen Dam, en de algemeen-secretaris, mr. H. A. Wildeman. In zijn openingsrede memoreerde de voorzitter de stabiliteit van het leden- cijfer, alsmede de nog steeds niet op het oude peil zijnde toestand van het zwaargetroffen Schouwen-Dulveland. De jaarverslagen van de secretaris- penningmeester, de heer A. M. Zuid- weg-Burger uit Krabbendijke, gaven o.m. een resumé van het bezoek aan VAN ïtt TOT BRANDALARM Een dikke rooksliert hing Donder dagmiddag over de weg naar het veer te Wolphaartsdijk en het verkeer on dervond daarvan wel enige belemme ring. Om omstreeks vijf nur loeide over het dorp de brandweersirene om de brandweerlieden naar de plaats van de brand te dirigeren. De gras mat aan de zeedijk, die zeer droog was, was door onbekende oorzaak in brand geraakt. Met enkele schuim- blusapparaten werd het vunr reeds belangrijk beperkt en toen eenmaal de motorspuit was verschenen, was de zaak spoedig bekeken. SCHAPENJAGER Een'tot dusveronbekend gebleven hond heeft in dé weide van de heer W..L. van't Noordeinde te Bruinisse tir VOGEL Bij zat in een populier en keek een beetje onwennig rond. Weldra trok hij ook de aandacht van voorbijgangers dié elkaar op het verschijnsel in de populier opmerkzaam maakten. „Nooit eerder gezien", zo luidde over'het algemeen het commentaar maar de dorpsonderwijzer, die door een voorbijganger gewaarschuwd was besloot een gokje te wagen, „Een wit te koekoek, vermoedelijk", sprak hij, zich met de toevoeging „vermoede lijk" nog wat armslag gevend Uit het publiek kwam toen een voorstel om er een telefoontje naar Barend Zwerf mans aan te wagen, met als lokkende mededeling voor deze hartstochtelijke nutuurvrind: „Witte koekoek gesignaleerd in 's Graven polder". Barend zou beslist niet op zich hebben laten wachten! Maar 't was niet nodig. Juist toen iemand zich telefoon- waarts wilde beyevpn deed zich een klein incident voor. Een diepbedroefd meiske riep huilend „Jantje heeft het kooitje open laten staan en nou is liy weggevlogen" ,Wie?" vroegen de omstanders. "„Daar", wees het kind snikkend, „m'n parkiet"! in de nacht van Maandag op Dinsdag achter de schapen gejaagd. Eén schaap werd gedood en enkele andera ge wond. De politie onderzoekt thans wie voor de schade aansprakelijk gesteld moet worden. SPORTFESTIJN De sportmiddag, die vorig jaar te Brouwershaven werd georgani seerd door de sportvereniging „Brouwershaven" is kennelijk wel in de smaak gevallen, want men heeft besloten om op Zaterdag 2 Juli a.s. weer een dergelijk evene ment op touw te zetten. Er zullen wedstrijden worden gehouden in hardlopen over verschillende af standen, wielrennen en zwemmen. Vorig jaar was de belangstelling uitstekend en ook nu weer hoopt men op veel publiek. SERENADE De muziekvereniging „Mozart" te Yerseke bracht Donderdagavond een serenade aan één harer leden en zijn echtgenote, de heer en mevrouw W. Huijsse, die op deze dag in het huwe lijksbootje waren gestapt. De voorzit ter, de heer J. Glerum, wenste het paar geluk in zijn nieuwe burgerlijke status. de zomervergadering te Middelburg en de najaarsvergadering te Zierik- zee. Als belangrijkste feit releveerde hjj het nieuw.e laboratorium., van de gezondheidsdienst, dat op 26 Februari van het vorige jaar klaar kwam. Het ledental steeg tot 308. Herdacht werd het verschelden van de voormalige' algemeen-secretaris, mr. Westerveld. Met waardering werd gewezen op de arbeid van diens opvolger, mr. Wilde man. NIET ZO BEST. De stand van de veehouderij, die sedert d9 bevrijding met 22 vooruitging werd besproken. Hét afgelopen jaar was voor de vee handel niet zo best. Met inbegrip van een batig saldo van 938,08 van vorig jaar, bedroegen de ont vangsten over 1954 5518,29 en de uitgaven 5280,73, zodat er een batig saldo overbleef van 237,56. De boeken van de secretaris-pen ningmeester werden goedgekeurd" en m de financiële commissie wer den benoemd de heren Van Gies en Moelaert. Een punt van langdurige discussie, vormde het voorstel tot het afsluiten van een collectieve ongevallenverze kering voor de leden. Nadat verschil lende bezwaren o.m. van principiële aard waren aangevoerd, werd het be stuursvoorstel met overgrote meer derheid aanvaard. De beschrijvings brief van het op 14 Juni a.s. in Arn hem te houden landelijk congres werd besproken. In dit verband werden verschillende klachten geuit over, be staande handelsgebruiken ten aanzien van dragend vee. Mr. H. Wildeman en de algemeen voorziter gaven richtlijnen aan ln dit opzicht. Voorts voerde het woord de heer Den Dam. De algemeen voorzit ter pleitte voor krachtige steun aan een viertal Friese voorstellen voor het congres. Mr. Wildeman besprak de financiële verhouding tot het land bouwschap. De heer Den Dam vroeg de aandacht voor de opleiding der jongeren. Gesuggereerd werd tot in ternationale uitwisseling van jonge veehandelaren over te gaan. Besloten werd de najaarsvergadering in Tho- len te houden. De heer Calsen klaagde tijdens de rondvraag over de gewoonte ongela den auto's voorrang te verlenen bij de veerponten. Zeeuwse molenaars kwamen in Middelburg bijeen. Vrydagmorgen vergaderde in het Nederlands Koffiehuis in Middelburg de afdeling Zeeland van de Algeme ne Nederlandse Molenaars Bond on der voorzitterschap van de heer C. A. Kammeraad uit Middelburg. Tijdens deze bijeenkomst, die een huishoude lijk karakter droeg, werden diverse agendapunten afgewerkt. O.a. wer den de gebruikelijke jaarverslagen uitgebracht en werden bestuursver kiezingen gehouden. Tezamen met de dames der leden werd hierna eveneens in het Ne derlands Koffiehuis een koffie maaltijd gebruikt. Deze provinciale dag, die steeds voorafgaat aan de landelijke vergadering, werd besloten met een rijtoer over Walcheren. „Vier eeuwen Markiezaat" te Veere in voorbereiding. Aantrekkelijk programma In het aloude Veere, eens een be faamde handelsstad en thans een ge liefd bedevaartoord voor minnaars van schoonheid en kunst, bereidt men zich ernstig en met overgave voor op de viering van het vierhon derdjarig bestaan van het Markie zaat Veere. Vrijdag 22 en Zaterdag 28 Juli zal het 'twee dagen feest zijn en het belooft een stijlvol feest t»e worden! Vanzelfsprekend zullen de vissers schepen gepavoiseerd worden en van vele gevels zal de driekleur wappe ren. De festiviteiten zullen Ingezet worden met een optreden van de drumband van de Koninklijke Mili taire Academie uit Breda, waarvoor ongetwijfeld grote belangstelling zal bestaan. Zaterdag zal de „Boerenwagen club" een reünie op de Markt hou den, een schouwspel, dat de moeite waard belooft te worden. In de avonduren zal Veere wederom ver licht worden en menigeen zal zich de sprookjesachtige sfeer herinneren, welke net stadje dan bezit! Boven dien züllën de feestelijkheden des avonds telkenmale besloten worden met het ontsteken van vreugdevuren": op de Zandbank, waarop men vanaf de wallen een prachtig uitzicht heeft. De zakenlieden, zullen voor „gezel lige zitjes" op straat zorgen en zo belooft het Markiezaatsfeest in Vee re, waarvoor W. Abeleven het hierbij afgedrukte affiche ontwierp, een waarachtig feestelijk gebeuren te worden! PRODUCTIE EN AFZET HOGER DAN OOIT TEVOREN Recordwinst van ruim één millioen In haar jaarverslag, dat in de Donderdag gehouden aandeelhoudersver gadering werd behandeld, zegt de directie van de N.V. The Vitrite Works in Middelburg, dat in 1954 onder voorbehoud een zeer gunstig jaar kan worden genoemd; Productie en afzet van deze industrie bereikten een ho ger totaal dan ooit tevoren. De winst was eveneens hoger dan in enig vo rig jaar. Zij bedroeg, voor aftrek van reserveringen voor nog te betalen vennootschapsbelasting, 1.246,908. Nadat een bedrag van 688.000 in mindering is gebracht ter dekking van belastingen en mogelijk nog aanwe zig belastingrisico, bedraagt de netto-winst 558.908. Ook in het verslag jaar trad op de exportmarkten een scherpe concurrentie op. De zeer grote productie veroorzaakte echter aanzienlijke winsten door overbezetting. Zo wel in het binnenland als in het buitenland lieten de verkopen van 9e Vi trite een aanzienlijke stijging zien ten opzichte van het voorgaande jaar. Zy overtroffen zelfs in sterke mate het topjaar 1951. BH het op 100 stellen van de afzet In 1948, komt de volgende ontwikke ling over de jaren 1949 tot en' niet 1954 te zien: 1949: 100, 1950: 126, 1951: 170, 1952: 148, 1953: 154 en 1954: 237. De producten gingen, be halve ln Nederland, in 24 (v.j. 15) landen van de hand. Italië, Duitsland en Zweden namen de grootste aantal len af. Er werd een sterke styging genoteerd van de leveringen naar nieuwe afzetgebieden. In dit verband worden Turky'e, Zuid-Slavië en Israël genoemd. De verbetering van de outil lage en de fabricage-methoden droeg ln belangrijke mate by tot deze goede resultaten. Dit heeft grote investeringen vereist, die echter de positie van de onder neming hebben versterkt. Het laatste kan ook worden gezegd van de positie op de wereld markt, waarby niet uit het oog mag worden verloren, aldus het „Open-deur dief" maakt het politie niet makkelijk. Maar recherches zetten onderzoek krachtig voort. Met volle kracht zetten de Middel burgse en Vlisslngse recherche het onderzoek naar de „verdwenen man In het beige" voort. Zoals gemeld, maakte deze „open-deur dief" zich in het begin van de week schuldig aan een gangdiefstal, door er met het spaargeld van een Vlisslngse familie van door te gaan. Oolc in Middelburg trachtte hy gelukkig tevergeefs zyn portemonnale te vullen ten koste van een drietal ingezetenen. De zonderlinge onbekende heeft het overigens de politie niet gemak kelijk gemaakt. Nog steeds is van hem geen nauwkeurig signalement bekend, daar iedere bij de politie bin nengekomen melding in details ver schilt. Desondanks is men er waar- schtjnigk in geslaagd een spoor te vinden, dat naar elders ln het land leidt. Verwacht mag worden dat bin. nen afzienbare tijd tot de arrestatie van de „man met het beige pak" zal worden overgegaan. De Vlisslngse politie ontving o.m. van verschillende zijden mededelin gen, dat men in contact was geko men met de „open-deur dief". Zo deelde een der zegslieden mee, de man veertien dagen geleden in Vlis singen op straat te hebben ontmoet... Tentcampagne door Zeeland in Goes gestart. Aan de Beatrixlaan te Goes heeft de „Youth for Christ" afdeling Neder land Vrijdagavond met een bijzondere samenkomst haar nieuwe vergader tent in gebruik genomen. De vorige tent was verleden jaar tijdens een storm in Zandvoort verloren gegaan. Tegelijk werd gisteravond gestart met een nieuwe tentcampagne door Zee land, welke tot en met 12 Juni in Goes en vervolgens in Vlissingen en Ter- neuzen zal worden gehouden. Bij deze openingsplechtigheid kon de landelijk yoorzitter, de heer H. v. d. Brink, o.m. de burgemeester van Goes, mr. W- C. ten Kate, alsmede de predikanten J. Karelse en C. Met selaar en de Leger des Heilsofficier H. Hordijk verwelkomen. Met dank baarheid gewaagde de heer Van de Brink van de totstandkoming van de nieuwe'tent, waarbij hij ook dank bracht aan het plaatselijk comité van Goes. „Deze nieuwe tent moge toegewijd zijn aan het werk des Heren. Dat Zijn Heilige Geest onder dit linnen dak zo machtig moge werken, dat ve len hier hun blijdschap zullen vin den", zo sprak de voorzitter, waarna hij voorging in gebed. Nadat de landelijk secretaris, de heer Dick Lugthart een zaag had be speeld met begeleiding van een nieuwe Multimónica, zette deze het doel van de „Youth for Christ" uiteen. Het is een actie van jonge mensen uit aller n»- Publlcotlö Nederlcnds Zulvslbureau, 'i Gra»enho0« W 11 1 M NEEM PER MAN 9 DRIEKWART KAN 16 lei kerken, die hun geloof in Jezus Christus willen doorgeven aan ande ren. Iedere mensenziel is waard om gered te worden. Onder leiding van Jan Capelleveen werden voorts gezamenlijk liederen gezongen, terwijl de toespraak op deze eerste avond werd gehouden door de heer Van de Brink. Naar aanleiding van het Schriftgedeelte uit Lucas 4, wekte deze zijn gehoor op zich geheel te geven aan God. Zeeuwse vrouwen naar contactdag De Vrouwenbond van de Partij van de Arbeid houdt Dinsdag 7 Juni in „De Hollandse Tuin" in Bergen op Zoom een contactdag vpor vrouwen uit België, Zeeland en Noord-Brabant. Deze bijeenkomst zal om 10 uur wor den geopend door mevrouw Geldof, voorzitster van gewest Zeeland. Het programma vermeldt verder o.a. een inleiding over „Kleuterzorg" door me vrouw Tellegen—Veldstra en een wan deling naar de jeugdherberg „Klaver velden", waar 's middags op de speel weide een bonte middag wordt gehou den, met samenzang, gedichten, leke- spel en voordracht. Eerste nieuwe aardappelen. Op de veiling te Kapelle werden. Vrijdagmiddag de eerste nieuwe aardappelen aangevoerd. Kweker hiervan was de heer M. Eversdijk Vleugel te Kapelle. De volgende prij zen werden genoteerd: grote 63 ct., drielingen 3649 ct., kriel 23 ct., al les per kilo. Statencommissie Prov. wet. In het artikel over het verslag, dat een commissie uit de Provinciale Staten heeft uitgebracht betreffende het rapport-Prinsen inzake herzie ning van de Provinciale Wet, is he laas de naam van een der commissie leden weggevallen. Het betreft hier de heer A. H. S. Stemerding, die voor de C.H.U. in de Staten zitting heeft. Minimumprijs kruisbessen. Voor groene kruisbessen is voor het a.s. seizoen door het Centraal Bu reau van Tuinbouwveüingen een ver- koopminimumprijs vastgesteld van 20 cent per kilo. Aan de kweker zal een heffing worden opgelegd van 1 cent per kilo. Wanneer eventueel de minimumprijs niet gehaald zal wor den, zal na afloop van het seieoen bekend gemaakt worden welke ver goeding gegeven zal kunnen wórden! verslag, dat deze positie sterk afhankelijk is van de economi sche politiek in de importlanden. Uit de balans blijkt, dat de waar dering van de vaste activa en van de fabrieksinrichting op uiterst conser vatieve wijze is geschied. Dit geldt ook voor de voorraden, grondstoffen en halffabrikaten, die voor een be langrijk deel zijn gewaardeerd tegen het lage prijsniveau van 1939. Dividenden 6 en 14 Behalve de reeds genoemde netto winst van 558.908, is ter beschik king een onverdeeld winstsaldo van 4.817 over 1953, zodat het totaal 563.725 wordt. Hiervan wordt in de eerste plaats 63.000 bestemd voor de belangen van het personeel. Hier uit wil de diz-ectie een extra-uitkering van 2 over 1954 doen aan alle werknemers in verband met de goe de bedrijfswinst. Een bedrag van 81.245 moet vol gens de statuten worden bestemd voor storting in de algemene reserve. Tevens zal een bedrag van 150.431 worden gereserveerd voor extra-af schrijving op het machinepark, go- zien de zware eisen, die daaraan ln het verslagjaar zyn gesteld. Daarna kwam een bedrag beschik baar, dat voorziet in een dividend van 6 op de preferente en van 14 op de gewone aandelen. Er blijft een onverdeeld winstsaldo over van Het verslag vermeldt tenslotte nog, dat de personeelssterkte op 31 December 1954 502 bedroeg tegen 436 op 31 December 1953. Op eerst genoemde datum waren bovendien nog 36 mensen werkzaam in de apar te AVO-werkplaats, tegen 26 een jaar tevoren. De bedrfijfsresultaten over de afgelopen maanden van 1955 zyn gunstig, daar productie en afzet zich op een hoog niveau blijven bewegen. Kleuter trok pan kokend water over zich heen Het twee-jarig zoontje van de fa milie B. In Waterlandkerkje trok in een onbewaakt ogenblik een pan met kokend water over zich heen. Met ernstige brandwonden Is het kind naar het ziekenhuis te Oost burg vervoerd. Z.V.T.M.-aandeelhouders bijeen in Terneuzen Tijdens de, ten kantore van de maatschappij te Terneuzen gehouden aandeelhoudersvergadering der Z.V. T.M. werden de' jaarstukken over het afgelopen boekjaar goedgekeurd. Voorts werd besloten 5% dividend lüt te keren. De periodiek aftredende commissarissen^ de heren H. A. A. baron Collot d'Escury, Edg. Lippens, en ir. G. van Loon werden 'met alge mene stemmen herkozen. VANDAAG. Middelburg Electro: „Make mine mu sic", (a!.), 15.30 uur „Onteerde meisjes". (18 jr.), 19 en 21.15 uur; Schouwburg: „Raspoetin", (18 jr.), 20 uur; Molenwater: „Miniatuur Walche ren", 1024 uur concert „Apollo"" 20 uur; Prov. Bibliotheek: Expositie oude werken natuurlijke historie. 10 12.30 uur; Kunstzaal Van Benthem en Jutting: Expositie werken Piet Bult huis; Schouwburg: Prov. Jeugddag C. J.V.F., 10.30 uur. Vlissingen Alhambra: „Dokter worden is niet moeilijk", 14 jr., 19 en 21 uur; Luxor: „Door dik en dun", 10 en 21 uur, 14 jr. Goes Grand: „Dokter worden is niet moeilijk", 19 en 21 uur, 14 jr. „Slot Ostende, 20 uur, Bazar Rode Kruis; Tentcampagne „Youth for Christ", Beatrixlaan, 16.30 uur kin dersamenkomst, 20 uur Bespreking „Waarom leef je zo?". MORGEN. Middelburg Electro: als vandaag, 15.30 als vandaag. 19 en 21.15 uur; Schouwburg: als vandaag, 14.30 en 20 uur; Molenwater: als vandaag, 10—24 uur. Vlissingen Alhambra: als vandaag, 15, 19 en 21 uur; Luxor: als vandaag, 15, 19 en 21 uur. Goes Grand: als vandaag, 15, 19 en 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 2