Eerste paal ging Ned. Herv. kerk grond in voor Ouwerkerk in H-0 J' WENNEKER VAN itoin tot <3.ijp)e VOORDRACHTSWEDSTRIJDEN MIDDELBARE SCHOLIEREN „STICHTING ZEELAND" HEEFT EEN HOGERE SUBSIDIE NODIG Oude Proever RANG BESCHEIDEN VIERING R0TARY- JUBILEUM IN TERNEUZEN euk DEBRALINE Agenda a PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 27 MEI 1955 JEUGD KWAM EERDER UIT SCHOOL Kerk biedt plaats aan 240 personen Donderdag: was voor Ouwerkerk weer een blijde dag in de herbouw- cyclus van het dorp. Niet alleen de kerkelijke gemeente, maar ook de bur gers gaven van hun belangstelling blijk by het slaan van de eerste paal van het nieuwe Ned. Herv. kerkgebouw. De heer W. J. A. H. van Berkel, refe rendaris bij het ministerie van Maatschappelijk Werk, hoofd van de onder afdeling kerken en inrichtingen, adviseur van het Nationaal Rampenfonds, zette zich achter de heimachine en, nadat de heer Van Berkel enkele kunst- {grepen van de macliinist geleerd had, sloeg het zware heiblok met een door een hoeveelheid kruit versterkte klap, de eerste betonnen paal voor de fun dering van het bedehuis in de grond. Temidden van de vele Ouwerker- kers de jeugd was er zelfs een uur eerder voor uit school gekomen heeft de heer Van Berkel in een hartelijk toespraakje zijn gelukwen sen aangeboden. Reeds op 17 Febru ari 1953, aldus spr., trachtte men voor de door het water getroffen kerken een gelijke regeling te ver krijgen als voor de door oorlogsge weld vernielde gebouwen. In overleg met het Rampenfonds is toen beslo ten de vergoeding van immateriële schade toe te kennen. De heer Van Berkel onderstreepte de vriendschap, tussen hem en Ouwerkerk gerezen, en, wenste, dat deze verhouding be stendig zou blijven. Mr. J. H. J. Schmidt, adjunct-se cretaris van de bouw- en restauratie commissie van de Ned. Herv. kerk achtte het een voorreecht voor Ou werkerk, dat in het dorpscentrum een van buitenlandse gelden gefinan cierd kerkgebouw opgetrokken kan worden. „U hebt de dure plicht", zd zei de heer Schmidt, zich tot de ker- keraad wendend", het Evangelie te doen verkondigen en dat niet één uur Zondags, maar de gehela week. Denkt "aan de jeugd. Ik hoop, dat Gods zegen op dit alles rusten mag". Vervolgens complimenteerde bur gemeester J. Romeyn namens het gemeentebestuur. De president-kerk- TELKENS WEER !S TC want— haar sublieme Virginia karakter onderscheidt zich in hoge mate van de alledaagse sigaret. voogd, de heer P. Hack, riep de be woners van Ouwerkerk op als het ware rondom de kerk te staan en haar voltooiing by voortduring te schragen. De plechtigheid, die anderhalf uur vertraagd werd door de voor Ouwer kerk wel unieke omstandigheid dat er geen water voor de stoommachine te verkrijgen was, werd o.m. bijge woond door de architect, ir. F. H. Klokke uit Middelburg, de heer M. Veldkamp van de stichting Zeeland voor Cultureel en Maatschappelijk Werk, kerkvoogden en kerkeraad van de Ned. Herv. gemeente, alsme de wethouders en leden van de ge meenteraad van Ouwerkerk. In café Slager bleef- men nog ge ruime tijd gezellig bijeen. Het te bouwen complex zal de kerk met consistorie, een toren, en zo mo- Pijn en likdoorn verdwijnen onmiddellijk met DARO UDOREX 1.10 per flacon. Tentcampagne van „Youth for Christ" in Zeeland Goes, Vlissingen en Terneuzen worden in Juni en Juli bezocht „Youth for Christ" houdt van 3 Juni tot 10 Juli a.s. in Zeeland een tentcampagne. De bijeenkomsten worden gehouden in een grote, nieu we tent. Van 3 tot 12 Juni staat deze tent in Goes, van 15 Juni tot 26 Juni in Vlissingen en van 29 Juni tot 10 Juli in Terneuzen. Op 3 Juni a.s. wordt met enige plechtigheid de tent in gebruik genomen, tydens de eerste bijeenkomst in Goes, waartoe o.a. B. en W- van de Ganzestad zUu uitgenodigd. In Goes leidt de heer Jan van Ca- pelleveen de campagne. Ds. J. Karei- se, Vrij Evangelisch predikant, dr. C. Stam, Geref. predikant, ds. H. M. Strating, Hervormd predikant en ma joor Hordijk van het Leger des Heils, zullen toespraken houden. Kerkkoren en het Chr. muziekgezelschap „Ho sanna" werken mee. Gesteund door de gedachte aan het feit, dat de belangstelling voor „Youth for Christ" ook in Zeeland sterk groeit, hebben plaatselijke co- mité's vele voorbéreidende werk zaamheden voor deze nieuwe cam pagne verricht. Zoals bekend, is de „Youth for Christ"-beweging na de oorlog in ver schillende landen begonnen. Het hoofdkwartier bevindt zich in het Amerikaanse Chicago. De bekende evangelist Billy Graham, die binnen kort weer naar Nederland komt, is vice-president van de beweging. RAD VAN AVONTUUR Zaterdagmiddag zal op de Kleine Markt te Vlissingen het rad van avon tuur lustig "snorren en velen zullen ongetwijfeld een avontuurlijke gooi doen naar het succes „Het succes" zijn dan de mooie prijzen, die hier te verdienen vallen. Een en ander wordt georganiseerd door de plaatselijke af deling van het Nederlandse Rode Kruis, een onontbeerlijke organisatie; een organisatie echter, voor welke een zekere financiële kracht eveneens on ontbeerlijk is... Daarom beproeve een ieder zijn geluk door het Rode Kruis te steunen. ARTIST Het circusdat zich met zijn wagen park aandiende voor de overtocht per veerboot van Kruiningen naar Perk- polder, veroorzaakte een niet geringe drukte bij de aanlegsteiger. Niet slechts bij de aanlegsteiger overigens maar ook op de boten zelf, want er bleek niet voldoende ruimte om alle wachtenden onmiddellijk te kunnen overzetten. Eén der circusartisten „ndm" dat niet. Héél zijn artistiek temperament kwam in opstand tegen deze ver traagde gang van zaken! Het Gezag, vertegenwoordigd door een agent van politie, sprak de man kalmerend toe, maar dat werkte als de bekende rode lap op de stier De circusman kon op dat ogenblik geen greintje waardering voor het ge zag opbrengen. Integendeel; hij had er slechts verachting voor en hij stak zijn gevoelens niet onder stoelen of banken. Hij sloeg er op De agent ging spontaan en met ani mo op 'het gevecht in, en zoals het betaamt hij won het. De artist werd weggevoerd. Toen kon het circus aan boord. Met één kracht minder STUDENTENKRING. Gedurende de aanstaande Pink sterdagen zal weer een groot aantal studenten Sint Anna ter Muiden bezoeken. De studenten zullen er als van ouds in het kerkje musiceren en zij stellen zich voor om op de Eerste Pink sterdag des avonds om acht uur een uitvoering te geven. Boven dien zullen zij, in het voorma lige raadhuis van Sint Anna ter Muiden een tentoonstelling hou den van tekeningen en schilde rijen van de bekende kunstschil der Paul Citroen. Deze exposi tie is vanaf Pinksteren des mid dags en des avonds geopend. KLEIN FESTIVAL. Het cultureel gebeuren in Zeeuwsch- Vlaanderen is daarmede nog lang niet ten einde, want in Axel staat ook nog het zogenaamde „Klein Festival" voor de deur. Dit wordt jaarlijks georga niseerd door de muziekverenigingen „Elk naar zijn krachten" te Hoek, „De Volharding" te Zaamslag en „Con cordia" te Axel. De datum is ditmaal vastgesteld op 4 Juni. Als gastfanfare zal dit jaar deelnemen het muziekge zelschap „Sluiskil". een pastorie omvatten. iouw van de toren zal te zyner or gel ük later De bi tyd na de vereiste goedkeuring wc den aanbesteed. De kerk wordt in 5 genaamde centraal-bouw uitgevoerd, d.w.z. 12-hoekig en met 11 vensters. Het gebouw zal maximaal 240 zit plaatsen bevatten. De bouw is ge gund aan de firma Everaars en Van de Berg uit Steenbergen. Subsidie „Wit-Gele Kruis" van provincie a f 2500. In een schrijven aan de Provinciale Staten stellen G.S. van Zeeland voor aan de Provinciale Bond „Het Zeeuw se Wit-Gele Kruis" met ingang van 1 Januari j.l. een subsidie van ten hoog ste 2.500 per jaar te verlenen voor zijn Dienst Geestelijke Volksgezond heid. Uit een toelichting blijkt, dat de geneeskundig inspecteur van de Volks gezondheid in Zeeland heeft geadvi seerd deze dienst een bijdrage te ver lenen op dezelfde basis als aan de niet- katholieke Dienst voor de Gees telijke Volksgezondheid geschiedde. In December 1954 besloten de Pro vinciale Staten deze dienst jaarlijks met een bedrag van 7.500 te subsi- dien. Het komt G.S. voor, dat een rede lijke-verhouding dient te bestaan" tus sen de aan 't R.K. Wit-Gele Kruis toe te kennen subsidie en die van 7.500 voor de riiet-R.K. dienst. Daarom ach ten zij een bedrag van 2.500 billijk. IN VLISSINGSE R.H.B.S. VOORSTEL VAN GEDEPUTEERDE STATEN In feite bestaat behoefte aan f 5.100 méér per jaar Goede vorderingen sinds vorig jaar Middelbare scholieren van lycea, gymnasia, H.B.S.-en en Kweekscholen uit heel Zeeland waren Donderdag in de Rijks-H.B.S. aan de Brouwenaar- straat te Vlissingen bijeen om deel te nemen aan de provinciale declamatie wedstrijden, die door het comité „Zeeuwse voordrachtswedstrijd", waren georganiseerd. Acht en veertig leerlingen, onder verdeeld in vier groepen, leverden de jury, bestaande uit mej. dr. H. C. M. Ghijsen uit Domburg, mevr. E. J. van den BroeckeDe Man uit Aar denburg en de heer A. D. Constandse uit Middelburg het bewijs, dat er sedert het vorig jaar goede vorderin gen zijn gemaakt. 's Morgens zegden jeugdige meisjes en jongens een stukje proza of poëzie, en 's middags gaven de oudere meis jes en jongens de talrijke bezoekers, o.w. hoofden van middelbare scholen en kweekscholen, docenten en enkele ouders, een indruk van hun declama torisch kunnen. Voor iedere deelne mer was ongeveer 4 minuten uitge trokken. Hoewel enige algemene richtlijnen waren verstrekt, werd de keuze van poëzie of proza aan de des betreffende leerling overgelaten. Behalve van grote originaliteit gaf de keuze ook blijk van de goede aes- tetische smaak der scholieren. Bij het bekendmaken van de uitsla gen wees mej. dr. Ghijsen op de waar de van deze wedstrijden en deelde on der luide bijval van de deelnemers mede, dat getracht zal worden een voordrachtswedstrijd met prijswin naars buiten Zeeland te organiseren, waarop de winnaars van de in Vlis singen gehouden wedstrijden hun krachten zouden kunnen meten. De prijswinnaars zijn: Jongere jongens: le prijs Nico Huijge, R.K.H.B.S., Goes; 2e prijs A. J. van Cit- ters, Openbaar Lyceum Zierlkzee; 3e prijs Annehuub Markus, Rijks H.B.S., Vlissin gen. Oudere Jongens: 1* prijs met lof van de Als de Provinciale Staten van Zee land een daartoe door G. S. gedaan voorstel aanvaarden zal de Stichting Zeeland voor Maatschappelijk en Cultureel Werk een hogere provinci ale subsidie ontvangen. Het bedrag van 15.000, dat sinds 1952 wordt uitgekeerd, zal dan worden verhoogd met 4000 per jaar als bijdrage in de kosten van werkzaamheden op cultureel gebied en voorts met 7600 per jaar als bijdrage voor al gemene werkzaamheden. Over 1953 en 1954 heeft de provin cie telkenmale nog een bijdrage ver- leeüd van 2500 ter bestrijding van de uitgaven in verband met de aan- stélling van personeel voor onderzoek en inventarisatie op cultureel gebied. Over 1954 verleenden de Staten bo vendien een bijdrage van 2500 in de sector van het jeugdwerk en de jeugdzorg. Vergeleken bij laatstge noemd jaar wordt dus een verhoging van 5100 gevraagd. De laatste jaren kwam meer en meer ook de culturele taak van deze stichting, die een z.g. opbouworgaan is, op de voorgrond. Er wordt aan herinnerd, dat de minister voor O., K. en W. voor 1955 voor het seizoen 19541955 een bedrag van in totaal 25.000 beschikbaar stelde voor be hartiging van culturele belangen in Zeeland. Hiervan is 15.000 voor de Z.V.U., 4000 voor de Stichting Zeeland als tegemoetkoming in de werkzaamheden van de Culturele Adviesraad; 6000 is voor verschil lende andere culturele doeleinden. Socioloog gewenst. Subsidies van rijkswege aan op- bouworganen worden echter slechts verleend als de betrokken provincie een gelijke bijdrage geeft. De strek king van het verzoek om meer sub sidie, dat de Stichting Zeeland deed, is dan ook voornamelijk om de reeds twee maal verleende bijdrage van 4000 om te zetten in een vaste bij drage in de culturele sfeer. ZEER OUDE GENEVER Inbrekers stalen f 200.in Serooskerke (W.) Inbrekers hebben zich via het toilet toegang verschaft tot de woning van de heer J. Muizelaar te Serooskerke (W). De vrouw des huizes, die die nacht de slaap niet kon vatten, hoor- lawaai en ging naar beneden, waarop de dieven het hazenpad ko zen. In de gauwigheid zagen ze ech ter wel kans 200 mee te nemen. De politie sfrelt nu een onderzoek in. In diverse frisse vruchtensmaken a 32 cent per 100 gram en in rollen a 17 cent per rol Let op de naam RANG op het beschermend omhulsel 'be vetsnapeuntf. Van efemsfe wuj. Het bedrag van 7600, dat de stichting ook aan het rijk ver der aanvroeg, is voor een groot deel bestemd om te kunnen voorzien in de behoefte aan een socioloog. G. S. tonen aan, dat aanstelling van een dergelyke kracht noodzakelijk is. Zij wijzen op de opdracht, die werd ver leend tot het instellen van een onder zoek naar de vorm en de achter gronden der migratie in Zeeland en van het ver treko'verschot. P.P.D., E.T.I. en Stichting Zeeland zullen dit onderzoek verrichten. De laatste in steling zal speciaal de in de samen leving liggende achtergronden die nen op te sporen. Ook wordt gewezen op de nood zaak van een sociaal ontwikkelings plan voor Tholen, waarvoor sociaal onderzoek onmisbaar is. Dan is er nog het onderzoek naar de hoge uit gaven voor de maatschappelijke zorg in Middelburg, onderzoekingen naar de wenselijkheid van stichting van tehuizen voor bejaarden in bepaalde streken en naar de sociale aspecten van het Delta-plan. De begroting van de Stichting Zeeland voor. 1955 vertoont een eina- cijféï, dat 11.900 hoger ligt dan in 1954. Deze aanmerkelijke verhoging komt geheel en al voor rekening van de personeeluitgaafpost, zo merken G. S. op. Na de aanstelling van een socioloog mag er, naar hun mening, op vertrouwd worden, dat de perso neelsbezetting van de Stichting Zee land voldoende is om de vele taken naar behoren te vervullen. (Advertentie) Dat staat vast! En 't staat even vast, dat men de nieuwe dag niet beter kan beginnen dan met een bord H-O Haver, mout. Gezond en heerlijk voor jong en oud. UITSLUITEND VERPAKT VERKRIJGBAAR havermout Het complete ontbijt VIJFTIG JAAR DIENEN Prof. dr. ir. J. Klopper hield toespraak Op bescheiden, maar geanimeerde wijze heeft de eerst twee jaren be staande Rotary Clnb Terneuzen Don derdagavond het gouden jubileum ge vierd van Rotary International. De le den van de Rotary Club Terneuzen waren daartoe met enige genodigden bijeen gekomen in hotel „Rotterdam", waar oud-gouverneur prof. dr. ir. J. Klopper in een alleszins onderhouden de toespraak het doel van Rotary In ternational belichtte. Tevoren had de voorzitter van de Club Terneuzen, ir. J. F. Denie, aan de gemeenschappelijk genoten maaltijd een welkomstwoord gesproken, waarin hij er o.m. op wees, dat men geen „groot feest" had willen aanrichten, doch anderszins het gouden jubileum van Rotary International niet onopge merkt had willen doen passeren. In het bijzonder verwelkomde ir. Deriie prof. Klopper. In een niet enkele geestige anecdo- ten geïllustreerde toespraak („ook hu mor is karakteristiek voor Rotarians", aldus spr.) herinnerde prof Klopper aan het ontstaan van Rotary Inter national, nu vijftig jaar geleden, toen een advocaat in Chicago een „vrien denkring" vormde, met als doel elk aar in zaken te helpen. Uit dit zakelijk begin groeide de Rotary International, met als hoofddoel „dienstvaardigheid boven eigenbelang". „Rotary maakte een triomftocht door de wereld", al dus spr. En zijn thans over de gehele wereld 3500 clubs in 89 landen, met meer dan 400.000 leden. In de clubs vindt men over het algemeen van elk beroep één vertegenwoordiger, waar door een „dwarsdoorsnede van de ge meenschap" in'de clubs is ontstaan. „De Rotary International neemt zijn taak in de wereld, in de ge meenschap, met grote ernst op", zo verklaarde prof. Klopper ver volgens, waarna hij enkele doel stellingen noemde, zoals het aan kweken en aanmoedigen van de wil om te dienen, bij al wat onderno men wordt, en „velen te leren ken nen om velen te leren dienen". Als voorbeeld van de belangrijke plaats, welke Rotary International zich in de wereld heeft verworven, noemde spr. het feit, dat bij grote in ternationale conferenties vaak een vertegenwoordiger van de Rotary wordt uitgenodigd. In het vervolg van zijn betoog wekte prof. Klopper de leden van de Club Terneuzen nog op tot trouw aan hun club. Ir. Denie sprak tot besluit van deze bijeenkomst een dankwoord. WIE ER WAREN Naast de leden van de Club Ter neuzen van Rotary International wa ren als gast o.a. aanwezig de heer R M. van de Berge, hoofdinspecteur ti tulair van 's Rijks Belastingen in Ter neuzen, ir. P. R. Bouman, Rijksland- bouwconsulent, de heer M A. Elder- son, voorzitter Tafelronde Terneuzen, mr. P. W. C. C. van Meerwijk, kanton rechter, ir. J. P. Neeteson, arrondisse- mentsingenieur Rijkswaterstaat, mr. L. W. van Os, hoofdinspecteur titulair van 's Rijks Belastingen, de heer J. W, Scheele, voorzitter Kring Hulst der Z. L.M., dr. P. Schierbeek, secretaris van de Kring Zeeuwsch-Vlaanderen v. d. Kon. Mij. ter bevordering van de Geneeskunst, de heer J. Terlouw, in specteur van 's Rijks Belastingen, mr. G. Tichelman, consul van Noorwegen en drs. H. J. P. Verschaffel, voorzitter Kring van Werkgevers in de Kanaal zone. jury: K. H. Zevering, Openbaar Lyceum, Zierikzee; le prijs M. P. F. Haak, Chr. Kweekschool, Middelburg; 2e pry's H, Arendse, Rijkskweekschool, Middelburg; 2e prijs T. Bel, Chr. Lyceum, Goes; 3a prijs H. J. Spierenburg, Rooms-Katholieke H.B.S., Schoondijke; 3e prijs W. d, Zeeuw, Openbaar Lyceum, Terneuzen; Eervolle vermelding: A. H. van Verre, Rijks H.B.. S., Middelburg. Jongere meisjes: le prijs Lieve Locke- feer, Jansenius Lyceum, Hulst; 2e prijs Janny Geluk, Openbaar Lyceum, Zierik zee; 3e prijs Ineke Sanderse, Gymnasium, Middelburg. Oudere meisjes: le prijs met bijzondere lof van de jury: A. Maas, R.-Kath. H.B.S., Goes; le prijs E. E. C. Lugt, Openbaar Ly ceum, Zierikzee, 2e prijs M. A. G. Bal- lintijn, Middelbare Meisjesschool, Middel burg; 3e prijs M. A. A. Hendrikse, R.K. H.B.S., Schoondijke; 3e prijs V. van Le- verink, Middelbare Meisjesschool, Middel burg. is erger dan pijn! Onmiddellijke verlichting en spoedige genezing van Uw huidaandoening geeft het beroemde huidgeneesmiddel Provinciale subsidie voor het Zeeuwse Woordenboek G.S. willen f 14.400.uittrekken, Z.W.O. bereid tot gelijke bijdrage Gedeputeerde Staten van Zeeland stellen de Provinciale Staten voor een subsidie te verlenen van ten hoogste 14.400, uit te betalen in vyf jaarlijkse termynen van 2880, aan de Zeeuwse Vereniging voor Dialect onderzoek ten behoeve van het door deze vereniging uit te geven Zeeuws Woordenboek. De Organisatie voor Zuiver Wetenschappelijk Onderzoek (Z.W.O.) is bereid gevonden voor dit doel een gelyk bedrag ter beschik king te stellen. G. S. wyzen er op, dat zoals be kend, het Zeeuwse Woordenboek de gehele Zeeuwse taalschat beoogt te omvatten. Om die reden wordt ook Goeree en Overflakkee er in opgeno men. Omdat het Land van Hulst, dat taalkundig meer bij Oost-Vlaanderen behoort, Zeeuwse gebied is, wordt ook deze streek opgenomen. Het contract met de uitgever zal door de Z.W.O. worden gesioten. De eventuele uit de verkoop voortvloei ende baten zouden naar evenredig heid van ieders aandeel gelijkelijk aan de provincie en aan de Z.W.O. ten goede komen. Uit het advies van de Stichting Zeeland voor Maatschap pelijk en Cultureel Werk blijkt, dat de fa. Van Goor Zonen de voorde ligste aanbieding deed. Bij een op laag van 1000 en een verkoopsprijs van 36 acht zij een subsidie van 28.800 in totaal nodig. Het college deelt verder met ver heuging mede, dat Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland het voornemen hebben de Staten in die provincie voor te stellen een bijdrage te verle nen van maximaal vijf maal 500 per jaar in de kosten van uitgave onder voorwaarde, dat Zuid-Holland een evenredig deel van de eventuele baten zal ontvangen. Dit betekent, dat gedurende vijf jaren ieder jaar een bedrag van 2380 ten laste van Zeeland blijft. Aanbesteding. Uitslag van de aanbesteding voor het bouwen van een groepspostbureau met twee dienstwoningen ten behoeve van de Rijkspolitie, alsmede het ne venbureau van het G.A.B. Goes te Kruiningen, aan de Burg. Vogelaar straat, in opdracht van het gemeente bestuur van Kruiningen. Architect is M. J. le Clercq te Kruiningen. W. F. Christiaansen, Vlissingen, f 79.980; Gebr. Krieckaert, Hengstdijk, f 79.800Gebr. Mollet, Hansweert, f 75.200; J. Priem, Ovezande, f 74.700; Fa J. M. Schrijver, Goes, f 74.459; J. van de Linde, Kloetinge, f 74.150; P. Engelse, Heinkenszand, f 72.700; Fa Jac. de Jonge, Biezelinge, f 72.450; J. van Strien, Krabbendijke, f 71.750. Koninklijke onderscheiding Aan de heer F. J. Brooymans, voor zitter van de veilingvereniging „St. Annaland" te Sint Annaland werd de zilveren medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toegekend. Voorn Foto!ijst naar VANDAAG. Middelburg Electro: „Sabrina", (a.l.), 19 en 21.15 uur; Schouwburg: „De wraak van Toriano", (14 jr.), 20 uur; Molenwater: „Miniatuur Walcheren", 10—24 uur; Prov. Bibliotheek: Exposi tie oude werken uit natuurlijke histo rie, 10—12.30, 13.30—17 uur. Vlissingen Alhambra: Het teken v. d. heiden, 19 en 21 uur, 14 jr. Luxor: The true and the brave, 20 uur, 14 jr. Goes Grand: De laatste der Sioux, 20 uur, 14 jr. Zaal Krllger expositie Gen. Motors, 15—22 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 2