'BurgersE.N.R. 1IMMY BROWN opent een rijschooS VLISSINGERS HEBBEN BELANG BIJ UITSLAG M.O.C.-ALLIANCE GAAT VOLHARDING BIJ DE POEL DE WINSTPUNTEN WEGHALEN HALEN DAMES VAN DE ZEEUWEN DE KAMPIOENSVLAG IN TOP LORRE. Mies MUIS 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 Mei 1955 KANSJE VOOR SCHUTTERS Hulst heeft aan draw voldoende om kroon op werk te zetten Op het laatste moment heeft de K.N.V.B. het beslissende duel T.S.C.-Ba- ronie uitgesteld. De winnaar van deze match had zich kampioen kunnen noemen. Baronie zal het nu gaan opnemen tegen R.A.C. De Bredanaars, die R.A.C. in de eerste ontmoeting met een 31 nederlaag in het zand lie ten bijten, zullen nu ook weinig moeite hebben met him tegenstanders. De uitslag van M.O.C.-Alliance zal vooral bij de Vlissingen-aanhang in de be langstelling staat. In de derde klasse heeft Hulst aan een gelijk spel tegen R.C.S. reeds voldoende om de kampioensvlag weer te ontvouwen. In de vierde klasse F staat de beslissing voor de deur en er is zelfs een kansje, dat de Schutters als kampioen uit de bus komt. Voorwaarde is echter, dat SC Gastel dan zijn onvrijwillige medewerking gaat verlenen. Steen zal nog wel even geduld moeten oefenen, ma ar kan de vlag toch wel uit de mot- tenkist halen. Reserve klassen. Als Goes er in zou slagen in Roo sendaal tegen de club van die haam gelijk te spelen, zouden de Bevelan ders zich in hun jubileumjaar in elk geval van de laatste plaats vrijwa ren. Een gelijk spel is voor Alliance reeds voldoende om zich van de der de plaats te verzekeren, maar het is nog zeer de vraag of MOC het zo ver zal laten komen. Middelburg speelt zijn laatste wedstrijd tegen Dosko. Winnen de groen-witten en dat ligt voor de hand dan be ëindigen zij de competitie definitief op de zevende plaats. Derde klassen. In de derde klasse C is men nog niet aan de beslissing toe. Baardwijk zal zijn kleine voor sprong wel kunnen behouden nu deze club als gastheer van DHV optreedt. Dongen zal zijn positie tegen Zierikzee ook wel niet in de waagschaal stellen en wij ver wachten dan ook een nederlaag voor de bezoekers. RWBVES heeft geen enkele betekenis meer. Odio boekte een van zijn weinige overwinningen juist op Virtus en het is geenszins uitgesloten dat de mannen uit Ossendrecht dit kunstje gaan herhalen. Hulst gaat in 3 D de competitie besluiten met een uitwedstrijd naar RCS. Een gelijk spel is reeds vol doende om de kroon op het werk te zetten. Wij vermoeden dat het Zon dag feest zal zijn in het aloude Hulst. Nieuw Borgvliet is favoriet tegen Meto. TerneuzenHontenisse heeft ruime winstkansen voor de gastheren. Zeelandia zal voor RKFC een lastige partij worden, terwijl Axel zijn kansje tegen Biervliet niet zal verspelen. Vierde klassen. Schutters Wint natuurlijk van hek kensluiter HSC en als SC Gastel een punt zou verspelen tegen RKWU zou ook in Stampersgas de vlag in top kunnen gaan. Steenbergen moet van NSV kunnen winnen en Zondert van Halsteren. Kaaische Boys Grenswachters is goed.voor een pun tenverdeling. Yerseke zal in 4 G te gen Oostburg wel aan het langste eind trekken, evenals Steen tegen Koewacht. Luctor kan het seizoen met een zege op Hoofdplaat beslui ten. Ria moet zich tegen Clinge maar op een nederlaag voorbereiden en EMM zal in Aardenburg ook wel met lege handen komen te staan. In Sluiskil liggen vrij zeker twee pun ten op Breskens te wachten. Middelburg 2 krijgt aan Willem H 2 een kwade tegenstander. De Valk 2 is tegen net bezoekende Longa 2 niet kansloos. In de res. tweede klasse heeft het duel Goes 2 Vlissingen 2 alle belang verloren VEILIGE fiets voor het moderne verkeef nu de Goessenaren de titel reeds in him zak hebben. De Zeeuwen 2 maakt weinig kans de laatste plaats te ontlopen nu Terneuzen 2 op visite komt, Zeelandia 2 is bij voorbaat door de reserves van Hontenisse niet bedwongen en RCS 2 zal nog heel wat moeite hebben voor Bres kens 2 is bedwongen. Bromfietser op overweg verongelukt Op de onbewaakte overweg te Wad- dinxveen in de spoorlijn Gouda-Alphen a. d. Rijn is gistermiddag een ongeluk gebeurd, dat aan de 44-jarige heer P. D. uit 's-Gravenhage het leven heeft gekost. De heer D. nam deel aan een zg. puzzle-rit voor bromfietsers en reed op zijn bromfiets de overweg op terwgl er een trein naderde. Hft werd door de trein gegrepen en is aan zijn verwondingen overleden. KORFBALPROGRAMMA Togo zet zeilen bij. Eerste klasse: De PoelVolhar ding; Togo—Tjoba; Scampolo Olympïa. Zeer waarschijnlijk gaat Volharding bij „De Poel" de eerste winstpunten weghalen, maar hoewel Togo ons sterker lijkt dan Tjoba, zal Togo alle zeilen moeten bijzet ten. Scampolo zal tegen het bezoe kende Olympia wel de winst opstrij ken. Tweede klasse A: Swift 2EIto; TopVopo; Swift 3Eendracht. Hier zal het duel Swift 2Elto van grote betekenis blijken te zijn. Wint Swift 2, waar wel kans op is, dan staan de papieren er goed voor. Top achten wij in staat tegen Vopo de buit binnen te halen, terwijl de pa pieren van Swift 3 tegen Eendracht ook iets hoger genoteerd staan. Tweede klasse B: AnimoTogo 2: VitesseZuidwesters. Animo-Togo 2 is een wedstrijd, waar een gelijk spel tot de mogelijkheden behoort, maar dat Zuidwesters bij Vitesse resultaat heeft, is niet aan te he men. Derde klasse A: Animo 2Atlas; A.K.C.Swift 4: StormvogelsB K C. Atlas moet in staat zijn in Sou burg van Animo 2 te winnen. A.K.C. schijnt stérker te zijn dan andere" jaren, en Swift 4 zal in Aardenburg op haar tellen moeten passen. Storm vogels moet thuis in staat zijn van B.K.C. een punt af te nemen. Derde klasse C: Zeelandia 2 Vopo 2; W.K.V.Kats. Zeelandia 2 zal het in eigen huis tegen Vopo 2 moeilijk krijgen, en ook Kats heeft de beste papieren tegen W.K.V. te Wemeldinge. Derde klasse D: Vitesse 2De Poel 2; Luctor 2Elto 2 en Scam- Poel 2 zullen elkaar in kracht niet veel Ontlopen, hetgeen ook gezegd kan worden van Luctor 2 en Elto 2, Olympia 2 heeft in Zaamslag wel de beste kansen. Adspiranten A: Swift BTjoba; VopoTogo; Swift AElto. Tjoba zal het aan z'n stand verplicht zijn, van Swift B te winnen. Vopo gaat o winnen, terwijl Swift A Blto adsp. geen kans zal ge- van To; aan de ven. Adspiranten C: De Scampolo Ad- spiranten kunnen het bezoekende Olympia de punten afhandig maken. Adspiranten D: Zuidwesters B Swift rap moet een overwinning voor de gastheren kunnen opleve ren. Swift in actie. Volgende week worden er diverse wedstrijden gespeeld. Op 23 Mei ontmoeten in 3 B Animo 3 en Swift 5 elkaar, wat een overwinning voor Swift kan betekenen, terwijl op 26 Mei Swift 5 naar Zuidwesters 2 trekt, wat meer moeite zal kosten voor de Middelburgse veteranen. Op 25 Mei ontmoeten in 3 C De Poel 2 en Elto 2 elkaar, hetgeen een zege kan opleveren voor eerstgenoemde. In 2 A trekken Swift 3Swift 2 van leer, en hoewel zo'n wedstrijd altijd verrassingen kan opleveren, moet Swift 2 toen hieruit winst kun nen behalen. In de afd. Adspiranten B wordt op 26 Mei Animo ASwift-lenlg ge speeld. Een zege voor Animo A is hier te verwachten. (Advertentie) HANDBALPROGRAMMA Olympus sterker dan Volharding De heren van Marathon, die definitief op de onderste plaats staan en dus de volgende competitie in de 2e klasse uitkomen, zullen tegen Geel-Blauiv wel geen winst behalen. De dames van de Zeeuwen kunnen de kampioensvlag hijsen, mits van Geel-Blauw gewonnen wordt, een gemakkelijke opgave is dit overigens niet. Winnen ze, dan is de laatste wedstrijd tegen S.O.A. thuis van geen be lang meer. In de afdeling Zeeland gaan de dames van Olympus winnen van Mara thon III en E.M.M. van de Zeeuwen H. Volharding en Hontenisse ontlopen elkaar niet veel in krachtsverhou ding. Programma Het programma voor Zondag a.s. luidt als volgt: DISTRICT ZUID. Dames 2e klasse: Geel-BlauwDe Zeeuwen. Heren le klasse: Geel-BlauwMa rathon. AFD. ZEELAND. Dames le klasse A: Marathon III Olympus; E.M.M.De Zeeuwen n. Heren le klasse: OlympusVolhar ding; Marathon IIE.M.M. Dames le klasse B: Volharding Hontenisse. Meisjes junioren, afdeling B: Vol hardingHontenisse; HellasLuc tor. Jongens junioren: E.M.M.Volhar ding. Standen. Standenlijsten, bijgewerkt t.e.m. 15 Mei 1955, van de afdeling Zeeland. Dames le klasse A: De heren van Olympus kunnen Vol harding met lege handen huiswaarts sturen. E.M.M. zal de overwinningen- reeks van de laatste weken wel voort zetten tegen Marathon H. Bij de meisjes junioren zou het ter reinvoordeel van Volharding wel eens de doorslag kunnen geven tegen Hon tenisse. De Luctór-meisjes, die nog ongeslagen zijn, kunnen tegen Hellas w'el eens in het zand bijten. De jon gens van E.M.M. sturen Volharding met lege handen terug naar Goes. Uitsluitend verkrijgbaar bij de erkende vakopticiens 8. Jimmy had na een bijna roekeloze rit de leswagen, waarin freule Kitty Knuf van Knuffelaer de benen had genomen, tot staan gebracht en toen hij uit zijn eigen auto stapte, stond bij hem de barometer op storm. Hij liep op de £reule af en riep: „Wat heeft dit allemaal te betekenen juffrouw! Al bent u nu hondermaal de doch ter van de burgemeester, dit zijn geen grapjes, waar ik om kan lachen. U is een gevaar voor uw omgeving". De freule begon hartelijk te lachen. „Kerel, ben jij een auto-instructeur? In plaats dat je dol in je schik bent met een zo voorspoedige leerling als ik sta je zo te mopperen dat het glazuur van m'n tanden springt. Wees blij, dat je me de fijlne kneepjes van het chaufferen zo blik perplex over zóveel brutaliteit. „U schijnt er niet bij stil gestaan te hebben", beet hij haar toe, „dat ik door uw driestheid bijna mijn hals gebroken heb. Als dat gebeurd zou zijn. juffroud dan zou het er lelijk voor u hebben uitgezien". Zij trok plotseling een heel meewarig gezicht. „Ach", sprak ze met overdreven me delijden in haar stem. „Ach kerel, je hebt je daarstraks toch geen pijn gedaan. Dèt zou naar zijn geweest Jimmy dacht: ais je nou geen vrouw zou zijn, zou ik je op dit ogenblik een tik op je gezicht gegeven heb ben. Hij gaf verder geen antwoord. Alleen zei hij: „ga achterin zitten en verder geen praatjes meer!" Walcheren I E.M.M. Marathon II Olympus De Zeeuwen II Walcheren H Marathon III 7 7 0 0 14 43-13 8 6 1 1 13 55-20 10 4 2 4 10 39-25 >402 5 1 1 6 7 10 6 6 10 5 8 45-22 3 13-69 2 15-45 2 13-39 Dames le klasse B: Tonido 11 9 1 1 19 66-30 Hellas H 11 8 1 2 17 65-28 Luctor I 10 5 3 2 13 20-11 Hontenisse 10 4 2 4 10 31-29 Volharding 10 3 1 6 7 24-39 Luctor H 11 1 3 7 5 18-50 O.D.I. 11 1 1 9 3 14-49 Heren le klasse: Tonido II Olympus E.M.M. Marathon II Tonido Hl Volharding Marathon III 11 9 0 2 18 114-6 7 0 2 14 10 7 0 3 14 7 3 0 4 6 9 3 0 6 6 9 2 0 7 .4 7 0 0 7 '0 72-38 80-66 47-49 65-74 55-63 16-93 Meisjes Junioren A: Walcheren De Zeeuwen I De Zeeuwen II Marathon Meisjes Junioren B: Volharding 6 4 0 2 8 19-17 Hontenisse 5 2 2 1 6 14- 7 Luctor 4 1 3 0 5 10- 8 Tonido 7 115 3 15-30 Hellas 4 2 0 2 4 16-12x x 2 punten in mindering wegens niet opkomen. Jongens Junioren: Hellas E.M.M. Tonido Volharding Marathon 3 2 0 1 4 14- 7 1 1 0 0 2 7-2 3 1 0 2 2 4-12 10 0 10 1-4 4 4 0 0 8 45-11 4 2 115 22-22 8 2 15 5 42-56 4 2 0 2 4 21-31 4 10 3 2 16-26 Truusje en Lex moch ten komen logeren bij tante Cor in Bloemen- dorp. Ze werden door moeder naar de trein ge bracht en een paar uur tjes later stapten ze aan de hand van tante Cor door Bloemendorp. „Jul lie mogen hier veertien dagen blijven", zei tante. „Ik hoop dat het zulk mooi weer blijft en dat jullie een leuke tftd zul len hebben". Nu, dat werd het wel, maar toch gebeurde er iets bij tante, dat de kin deren niet gauw zouden vergeten. Tante had namelijk een prachtige papegaai. Het beest had schitteren de kleuren en kon pra ten als de beste. Toen Truusje en Lex drie dagen bjj tante wa ren, gebeurde het. „Ik moet even het dorp in om wat boodschappen te doen" zei ze. En toen vertrok tante en bleven de kinderen alleen met Lorre. Het beest sprong vrolijk van zijn ene stokje op het andere en praatte hon derd uit. „Wie is de liefste van allemaal?' vroeg Truusje en Lorre antwoordde direct: „Dik ke tante CorrrrDe kindeken schaterden het uit. „Wat enig zo'n pa pegaai!" vond Lex, „ik vind het alleen zo zielig dat hij altijd maar in die kooi moet zittenof zou hg het niet erg vin den?" „Ik weet het niet!1' antwoordde Truus bedenkelijk. „Ik heb eens gehoord dat tante hem er soms wel eens uitlaat Lorre zat ondertussen met zijn kopje schuin te luisteren. Het leek wel of hij alles verstond, want ineens begon hg aan het deurtje van zijn kooi te trekken. Natuurlijk zat dit stevig dicht. „Pas op, dat het deurtje niet open gaat!" zei Lex„Och nee", lachtte Truusje, terwijl ze tegen het deur tje tikte, „dat gebeurt zo 7auw nietkijk eens, iOrre wordt er helemaal zenuwachtig van!" Toen ineens schoot het deurtje uit de klem. Lor re maakte direct van de gelegenheid gebruik en voordat de kinderen wisten wat er gebeurde vloog de vogel de kamer m. „Houdt 'm!" riep Lex eschrokken. „Pas op 'ruusLorre is er uit!" Ja, Truus had het ook wel gezien. „Wat moeten we doen?" riep ze radeloos. Het ergste kwam nog, Lorre streek even neer boven op de lamp, keek eens de kamer rond, zag een open raam en sssschoot naar buiten en verdween tus sen de bomen Tien minuten latei- kwam Tante thuis. Di rect zag ze aan de ont hutste gezichten van Lex en Truus, dat er iets aan de hand was en het eer ste waar Tante aan dacht, was aan haar lie ve Lorre. De tranen sprongen haar in de ogen toen ze de lege kooi zag. De kinderen wisten eigenlijk niets anders te doen dan maar flink te helpen. Ze schilden de aardappelen, harkten het tuintje, stoften de ka mers en maakten de bed den op. Onder het eten kwa men plotseling de grote tranen weer in naar ogen. „We zullen ei maar niet meer over pra ten!" zei ze. „Jullie zul len het wel niet met op zet gedaan hebben. Kom jongens, het is vacan- tiewe gaan vanmid dag een fijne wandeling maken..." Zo verstreep er een hele dag. De vol gende morgen deden Truus en Lex alle cen ten die ze van moeder hadden meegekregen bij elkaar en stapten het dorp in. Er woonde in een van de kleine straat jes een vogelhandelaar en daar gingen ze naar binnen. „Heeft U een papegaai te koop?1' vroeg Lex. De koopman nam het twee tal eens op van top tot teen. „Jawel!" zei hg. „Maar zo'n beestje kost een heleboel geld, weten jullie dat? Hoeveel geld hebben jullie bij je?" De kinderen lieten al les wat ze hadden op de toonbank rollen en toen de koopman het geteld had, schudde hij somber zijn hoofd. „Daar kan je geen papegaai voor ko pen!" zei hij. „Hoogstens een kanarie of zo lang na. „Misschien is Tante daar ook wel blij mee!" vond Truusje. Dus kochten ze de kanarie met een klein kooitje er bij en gaven dat aan Tante. „Ochjullie zijn schatten!" zei Tante, toen ze het beestje in ontvangst nam. „Hier hebben jullie allebei een dikke zoennu is al les weer in orde hoor en nu heb ik nog een verrassing voor jul lie ook. Er staat in de krant dat morgen een ,Toot circus in het dorp :omt. D&ar gaan we heen, is dat niet leuk?" Hoera!'1 juichten Truus n Lex tezamen. „Een circus hebben we nog nooit gezien >e volgende middag stapten Truus en Lex met tante het dorpsplein op, waar de grote circus tent was neergezet. In de tent was er vro lijke muziek. De tent liep steeds voller en eindelijk gingen er scherpe schijn werpers aan en trad de circusdirecteur naar vo ren. „Ik heet U allemaal hartelijk welkom!" riep hij. „Ik hoop dat U zich kostelijk zult vermaken vanmiddagik zal U niet langer in spanning houden.!hier is ons eerste' nummer: De drie vrolijke clowns!" Plotse ling kwamen er van ach ter een rood gordijn drie rare mannetjes te voor schijn. Ze duikelden over elkaar heen, zaten elkaar achterna en deden zó dwaas dat de hele tent schudde van het lachen. Toen kwamen de paar den, bereden door drie dames en drie heren; daarna vier lenige man nen, die boven op eikaars schouders gingen staan. Ook de olifanten kwa men nog. Truus en Lex keken hun ogen uit. Zó veel ineens hadden ze niet verwacht. Vlak voor het einde van het eerste deel be trad de directeur voor de tweede maal- de tent en sprak: „Dames en He ren. ik kom nu uw spe ciale aandacht vragen voor onze goochelaar „Ramsus". Wat hij U zal laten zien grenst aan het ongelooflijke. Ik verzoek U daarom beleefd hem te willen begroeten met veel handgeklap!'1 Onder oorverdovend gejuich betrad een me neer in een prachtig zwart pak en met een hoge hoed op, de tent. Hij boog diep voor het pu bliek, nam toen een zij den doekje van de tafel, frommelde het in elkaar, blies erover enver anderde het in een ei. Hij pakte zijn hoge hoed van zijn hoofd, tikte ei- even- met zijn toverstok tegenaan én haalde er toen zóveel bloemen uit, dat hij er op het laatst middenin stond. Hij liet door tien verschillende mensen kaarten uit een kaartspel trekken vertelde toen precies welke kaarten het wa ren, terwijl hij ze toch echt niet gezien had. Tenslotte sprak hg „Dames en Heren. Nu komt mijn grootste toer. U ziét hier naast me een kooi. U kunt er dwars doorheen kijken. Zit er dus iets in?" „Neeee...!" •iep de hele tent. „Goed", lachte de goochelaar, „dan zal ik er iets in to veren!'1 Hij nam een gro te rode doek, legde die over de kooi heen, zwaai de een paar keer met zijn toverstaf en sprak: ,Abra, Pokus. Lorrioü!" Met een ruk trok hij de doek weg en toen toen zat er ineens in de kooi een prachtige vogel. De hele tent klapte en stampte op de grond, zó knap vond men deze goo cheltoer. Ook tante Cor klapte hard in haar han den, totdatze ineens iets meende te horen „Dikke tante Corrrr...!" klonk het uit de kooi. Alle mensen lachten zich tranen om de papegaai, die zo goed kon praten. maar tantesprong op en rende naar de kooi toe. „Dat is mijn pape gaai!" riep ze met over slaande stem. „Waar heeft U die vandaan ge haald?'1 „Die heb ik ge toverd!" lachte de goo chelaar een beetje nuwachtig. „Het is MIJN papegaai!" „Nietwaar!" riep tan te. „Welwaar!'1 riep de goochelaar. „Nietwaar!" „Welwaar!" Het werd een ruzie, die het publiek verwonderd volgde. Daar kwam driftig de directeur aanstappen. „Wat is hier aan de hand!" riep hij. „Me vrouwwaarom blijft U niet op uw plaats... U gooit het hele program ma in de war „Het is MIJN pape gaai!" riep tante nu schel, met tranen in haai ogen. „Gisteren is hij weggevlogen... Die goo chelaar neeft hem na tuurlijk gevangen. en voordat iemand het haar kon beletten liep ze op de kooi toe en rukte ze het deurtje open. Lor re zag direct weer zijn vrijheid, vloog naar bui ten en ging hoog in de tent zitten kijken hoe de ze geschiedenis zou aflo pen. Zowel de directeur als de goochelaar stonden met hun handen iri het haar, totdateen van de bezoekei's de oplos sing bracht. „Als U zo'n goede goochelaar is!" riep hij luid door de tent, „dan kunt U Lorre ook wel weer in uw kooi to verenanders moet tante Cor het maar eens 0E Mies de Muis ging gister avond naar een film dat werd me wat! Nóóit heeft Miesje van haar leven zóveel erger nis gehad. In 't begin ging alles goed nog. Miesje hield zich vrij bedaard. Maar direct daarop ver scheen er op het doek: Klaas Snorrebaardü En Klaas Snorrebaard, de filmheld, roofde goud en zilver weg Dreigde met een prop penschieterOef, het was zo'n engerd zeg!! Miesje werd knalrood van woede. „Lelijkerd!" riep ze heel luid „Bahals ik je krijg te pakken, krijg je van me op je snuit Toen de film was afgelo pen, bleef Mies bij de uitgang staan. ,,'k Zal je krggen, snorre- baardje. Zómaar kom je hier niet vandaan!!'1 proberen!!1' De directeur knikte bevestigend! „Juist", zei hij. „Mevrouw, ik zou zeggen, gaat U weer op uw plaats zitten. Mocht het de goochelaar niet lukken om de papegaai naar beneden te krggen, dan mag U het proberen en als dat lukt, dan heeft U tevens bewezen dat de papegaai inderdaad van Nu, de goochelaar was ineens niet meer zo ze ker van zijn zaak. Ter wijl het in de zaal dood stil was zwaaide hij met zijn toverstaf in de rond te en riep hg allerlei Arabische woorden naar boven. Lorre bleef ech ter zitten'waar hij zat. Toen trad Tante Cor weer naar. voren. Ze maakte haar tas open, nam er een paar wortel tjes uit en riep naar bo ven: „Waar houdt Lorre het meeste van?" „Orrrranje worrr- teltjesorrrranje worrrrteltjes... krrrau... krauuuuu... krauuuu...!" schetterde Lorre door de tent, vloog naar beneden en nam op tante haar schouder zijn maaltje in ontvangst. Onder donderend ge- 1uich verliet tante mèt Lorre het circus. Samen met Truus en Lex en Lore stevig tegen zich aangedrukt, rende ze naar huis en even later zat het beest weer in zijn vertrouwde kooi! Wat of ze blij waren! Jullie hebben niet eens 'iet tweede gedeelte van de voorstelling gezien!1' zei tante. „Dat hindert helemaal niet", rieDen Truus en Lex tegelijk. We zijn veel te blij dat Lorre weer terug is en... nu heeft U er metoen een kanariepietje bij". Tegen etenstijd kwam de goochelaar op bezoek. .Lorre is bg me binnen komen vliegen, gister avond tegen donker!" zei hij. „Tic wist natuurlijk niet, dat hij van U was en ik kon hem best ge bruiken". Hij gaf aan alle drie een vrijlcaartje voor de volgende voorstelling en toen waren alle partijen weer tevreden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 8