KA PP/F EN HET MONSTERKANON EINDLES AAN GOESSE RIJKS- LANDBOUWWINTERSCHOOL WALCHEREN Waar zijn onze schepen? VRIJDAG 8 APRIL 1955 PROVINCIALE Zi E E U W S E COURANT ZEVENEN TWINTIG GESLAAGDEN Slechts één candidaat werd afgewezen Zeven en twintig- jongelui hebben Donderdagmiddag weer na twee ja ren studie de Rijkslandbouwwinter- school te Goes met een diploma ver laten. De eindles, welke in tegenwoor digheid van vele ouders en andere ge nodigden werd gehouden, gaf de jon gelui gelegenheid nog eens te getui gen van het hier ontvangen onder richt, waarna diverse sprekers wezen op de waarde van goed landbouwon derwijs. De leiding van deze middag berust te bij de wnd. voorzitter der Commis sie van Toezicht, de heer D. W. Lin- denbergh uit 's-Heer-Arendskerke, die na de eindles de diploma's uitreikte. Hij wekte daarbij de geslaagden op, de studie te blijven voortzetten om „bij" te blijven. In zijn dankwoord tot de burge meester van Goes, mr. W. C. ten Ka- te, voor de medewerking van het ge meentebestuur, vroeg de heer Linden- bergh om te trachten een grote loka liteit voor bijzondere gelegenheid in de school te scheppen, terwijl hij ook een beroep op de gemeente deed, om het interieur een kwastje verf te ge ven. Nadat de voorzitter nog directeur en leraren in de gelukwensen had be trokken, sprak de directeur, ir. J. Ver steeg de geslaagden toe. Hg wekte de jongelui op, de band welke in de af- felopen periode is ontstaan, te behou- en. Voorts wees hij op een derde jaarscursus om zich verder te bekwa men. De burgemeester van Goes, mr. W. C. ten Kate, bood de gelukwensen van het gemeentebestuur aan en overhan digde daarby een boek voor de leer ling L. D. van Klinken uit Nieuwer- kerk, die als derde werd geklasseerd. De adj. secretaris van de Z.L.M., ir. J. Bos, sprak namens het dag. be stuur van deze organisatie en zette in het kort uiteen, waarom de land bouw maatschappijen belangstelling hebben voor het onderwijs. Hij pleitte ook voor onderricht in de Engelse taal en voor het uitwisselen van boerenzoons met andere provincies, om hierdoor de blik van deze jongelui te doen ver ruimen. Aan de twee hoogst geplaatste leer lingen, J. Verdonk uit Nieuwdorp en A. P. Kielman uit Sluiskil, die een ge lijk aantal punten behaalden, over handigde hij namens de Z.L.M. een boektverk. De directeur, ir. J. Ver steeg, gaf no. 4: J. Bil uit Noordgou- we een boek. Namens de Ver. v. Oud-leerlingen, sprak de heer C. O. J. Hendrikse uit Zierikzee, die alle geslaagden een bondsjaarboek aanbood. Nadat een der geslaagden, P. B. v. d. Broeke uit Middelburg, een dank woord tot directeur en leraren had gesproken, voerde de rrjkslandbouw- consulent, dr. ir. C. W. C. van Bee- kom, nog het woord. Serooskerke (W.) Toneel voor zangvereniging De Chr. Zangvereniging „Eén in geest en streven" in Serooskerke (W.) hield dezer dagen onder voorzit terschap van de heer C. Huissoon haar jaarvergadering. De secretaris, de heer B. Wattel, memoreerde in zijn jaarverslag o.m.. dat de vereniging thans ruim 10 jaar bestaat. In de af gelopen tijd werden vele successen be haald. Ondanks deze feiten daalde het ledental, reden waarom de secre taris die vergadering opwekte de ver eniging te steunen. Vervolgens las de heer K. Coppoolse enkele proza fragmenten van Annie M. G. Schmidt en enkele zelf vervaardigde schetsjes. Na de pauze trad een aantal leden van de Chr. Zangvereniging uit Rit- them voor het voetlicht met het stuk „Poiverientje wint de laatste slag" van J. Spit. Poiverientje is 'n ex-ver pleegster, die als dienstmeisje in het huis van twee broers komt, die elkaar het eigendom van deze woning voort durend betwisten. Met de ene broer kan Poiverientje het wel vinden, maar de andere maakt het haar evenals haar voorgangsters danig lastig. Geholpen door de „goede" broer slaat zij zich er echter goed doorheen. Na vele verwikkelingen weet zij de broers zelfs te verzoenen, terwijl in middels haar toekomstige man ten tonele verscheen. Voor deze verdienstelijke vertolking oogstte het gezelschap een welver diend applaus. Met name verdienen de rollen van mej. Sarie Poelman, de titel rolvertolkster en van de heren A. Dellebeke en W. Ovaa, die de broers uitbeeldden, vermelding. Biggekerke Collecte De opbrengst van de te Biggekerke ge houden Simavi-collecte bedraagt 33.80. Deze gaf in overweging aan het rooster een aantal lessen over het lei ding geven in het bedrijf toe te voe gen. Namens de ouders sprak de heer Bil van Noordgouwe tenslotte een dankwoord tot directeur en leraren. DE GESLAAGDEN. Het diploma werd uitgereikt aan: A. P. Kielman, Sluiskil; J. Verdonk, Nieuwdorp; L. D. v. Klinken, Nieu- werkerk; J. Bil, Noordgouwe; J. v. d. Velde, Yerseke; L. Th. Beghegn, Am sterdam; P. B. v. d. Broeke, Middel burg; A. C. v. 't Leven, Ovezande; P. J. Tazelaar, Colijnsplaat; W. J. Zan- dee, Wolphaartsdijk; J. A. Boogaard, Hoedekenskerke; P. A. W. Davidse, Oostkapelle; P. C. Franje en J. J. van Gorsel, Krabbendijke; Joh. Janse, Rei nesse; P. G. Karelse, Kruiningen; J. B. C. Kole, Kruiningen; L. Kopmels, Nisse; W. L. Leendertse, .Wissekerke; J. Legemate, Zierikzee; W. v. Liere, 's Heer Abtskerke; M. Moerdijk, Waarde; H. J. v. Nieuwenhuizen, Kruiningen; H. Sinke, Krabbendijke; L. v. d. Sluis, Lewedorp; C. Stehou- wer, Melissant; P. Th. Verburg, Kam perland. Eén leerling werd afgewezen. Districtsvergadering van „Nederlands Rundveestamboek" In het Nederlands Koffiehuis in Mid delburg hield de Vereniging Het Ne derlands Rundvee Stamboek (N.R.S.) Donderdagmiddag zijn districtsverga dering. De heer A. E. Elderkamp, hoofdinspecteur van het N.R.S., bij wie de leiding van de bijeenkomst berustte, wees in zijn inleidend woord op de gestadige groei, die ook in 1954 voortging. Het afgelopen jaar was verder belangrijk tengevolge van de, toename in de export van rundvee, waarvan het grootste deel nu stam boekvee is. De heer Elderkamp vestigde hier na de aandacht op het bloedgroepen- onderzoek bij het rundvee, een van de wetenschappen, die in Nederland nog in de kinderschoenen staat, maar b.v. in de Verenigde Staten reeds ve le jaren wordt bestudeerd. Hij gai hiervan een beknopte uiteenzetting, die met aandacht werd beluisterd. Het onderzoek naar het vaderschap houdt ten nauwste verband met het bloed- groeponderzoek. Het laatste kan na melijk in dienst van het eerste wor den gesteld. Gevraagd naar haar me ning, hetgeen enige discussie ontlokte, bleek de vergadering over het alge meen gunstig gestemd voor voortgang van de experimenten. Tenslotte vertoonde de heer Elder kamp een interessante film, vervaar digd tijdens de jubileumtentoonstel ling van het N.R.S., die vorig jaar in Den Bosch werd gehouden. Middelburg Jaarverslag Middelburgse Bestuurders Bond in 1954 Kleine stijging ledental Het jaarverslag van de Middel burgse Bestuurders Bond (M.B.B. B.), dat dezer dagen verscheen wijst op een stijging van het leden tal van 2203 tot 2309. „Niet dende rend", noemt secretaris L. J. Geers deze groei, temeer, omdat een groot deel daarvan werd veroorzaakt door de toetreding van de A.N.M.B. in Domburg met 34 leden. De ledencijfers van de aangeslo ten organisaties gaven in 1954 de volgende veranderingen te zien: Alg. Bedr. Groepen Centrale 14 (1 Januari) 28 (31 December), Alg. Bond van Ambtenaren 354352, Alg. Bedr.bond Voedings- en Ge notmiddelen 4038, Alg. Ned. Bouwbedr. Bond, Middelburg 442 431, A.N.B.B. Domburg 100—104, A.N.B.B. Koudekerke 49—43, A.N. B.B. Nieuw- en St. Joosland 1818, A.N.B.B. Oostkapelle 31—34, Alg. Ned. Grafische Bond 5059, Alg. Bond Hotel-Café-Restaurantperso- neel 5288, Alg. Bond „Mercurius" 225—225, Alg. Ned. Agr. Bedr. Bond Domburg 119, A.N.A.B. Nieuw- en St. Joosland 2326, A.N. Oostkapelle 1416, Alg. Ned. Metaal Bedrijfsbond Middelburg 475 —508, A.N.M.B. Domburg 3447, Alg. Bedr. bond Meub. en Houtbedr. 8468, Alg. Bedr. bond Text, en Kleding „De Eendracht" 2718, Centr. Bond v. Werkers i. h. Transp, bedrijf, Middelburg, 101106, C.B. W.T. Nieuw- en St. Joosland 2422, Ned. Ver. van Vervoerpersoneel 69 69. De N.V.V. Vrouwenbond kwam van 57 op 68 leden en „Jonge Strijd" van 27 op 32 leden. Het verslag van de secretaris ver meldt verder uitvoerige gegevens omtrent de gang van zaken in het afgelopen jaar zowel wat de M.B.B. betreft als in het kort wat de aangesloten organisaties aangaat. Herinnerd wordt tevens aan de her oprichting van de M.B.B. na de be vrijding, op 19 November 1944. Het financieel verslag over 1954 vermeldt in totaaltellingen 4375,04 en een batig saldo van 101,53. De begroting voor dit jaar sluit op een totaalbedrag van 2064,18. De re kening van het Zonnestraal-N.V.V.- T.B.C.-fonds telt in totaal 721,30. Het correspondentschap Middelburg van het Regionaal Bureau voor Ar beidsrecht nam in totaal 24 zaken in behandeling. Confactavond D.O.G.V. Dezer dagen hield de Drents Over ijssels Gelderse Vereniging in restau rant Wöhler in Middelburg een con tactavond voor leden en donateurs. Na een openingswoord van de voorzitter, de heer G. v. d. Voorde, werd een cabaret-dansant gegeven. De toneel groep bracht een aantal sketches, dat zeer in de smaak viel. Mevrouw Her- manides gaf enkele zangnummers ten beste en ook hef mastklimmen oogst te veel bijval. Tijdens deze geslaagde avond, die met een geanimeerd bal werd besloten, gaven zich 10 nieuwe leden en donateurs op. Marktberichten VISMIJN VEERE. 7 April. Aangevoerd: 1565 kg export garnalen 72—1,13; 67 kg schar 25—64; 212 kg bot 1624; 11 kg rog 4245. „De Zeven Kruiswoorden" In de Noorderkerk in Middelburg gaf de Christelijke zangvereniging „Soli Deo Gloria" Donderdagavond 'n uitvoering van Joseph Haydns ora torium „De zeven kruiswoorden" on der leiding van haar dirigent, de heer Jan Kousemaker. Solistische mede werking werd verleend door mevr. M. Dominicus-de Graaf, sopraan, mej. J. Pieterse, alt ,de heer D. van Be- lois, tenor, en Wim Willeboordse, bas. De pianistische begeleiding werd ver zorgd door de heer J. Boon, terwijl de heer L. Suurmond het orgel be speelde. De vertolking van Haydns werk werd met grote aandacht be luisterd. Tevoren hield ds W. J. Meister, Ge reformeerd predikant, een korte me ditatie naar aanleiding van de titel, die de componist zijn werk gaf, de zeven woorden, die Jezus aan het kruis sprak. Spreker merkte op, dat deze woorden in de passie-tijd steeds opnieuw kunnen worden beleefd, of schoon men er vertrouwd mee is ge raakt. In geen geval echter mag het kruislijden als een al te gewoon ge beuren worden gezien. Ds Meister zorgde ook voor de ope ning met gebed, waarna als samen zang Gez. 12 1 uit de Geref. Gezan genbundel werd gezongen. Na de uit voering werd nog gezongen „Christus heeft overwonnen" uit de bundel Auto's botsten op elkaar Op het kruispunt Poelendaeleweg De Ruyterstraat in Middelburg zijn Donderdagmiddag omstreeks half vijf twee personenauto's met grote snel heid op elkaar ingereden, waardoor beide wagens zwaar werden bescha digd. De voertuigen, respectievelijk bestuurd door V. uit Amsterdam en P. uit Middelburg draaiden door de kracht van de botsing om hun as en kwamen achterstevoren te staan. De oorzaak van dit ongeluk was, dat V. geen voorrang verleende. Persoonlij ke ongelukken deden zich niet voor. Tegen V. werd proces-verbaal opge maakt. Bijeenkomst voor nieuwe N.V.V .-ers Uitgaande van de propagandaraad van de Middelburgse Bestuurders Bond werd Woensdagavond in „De Gouden Poorte" in Middelburg een bijeenkomst gehouden, die speciaal was bestemd voor de leden en hun da mes van aangesloten organisaties, die in de laatste 'tijd tot het N.V.V. toetra den. Als spreker trad op de districts bestuurder, de heer C. Hoek uit Zie rikzee. Tijdens het meer officieuze ge deelte van de avond heeft het talrijke publiek zich uitstekend vermaakt met het optreden van André Caljouw en zijn gezelschap. Dit energieke groepje voerde een mengeling van sketches, zang en conférence ten tonele, die de toets der critiek kon doorstaan. Dit cabaretprogramma oogstte dan ook grote bijval. Wijksamenkomst Onder leiding van de wijkpredikant ds. P. F. Th. Aalders werd een wijksa menkomst van Wijk 1 der Nederlands Hervormde Gemeente in Middelburg gehouden in de gymnastiekzaal van „Kinderzorg". De vergadering werd geopend met een gemeenschappelijke broodmaaltgd. Gedurende het tweede gedeelte van de avond werd een passie- en Paas- liturgie gehouden door de leden van de Jongekerkgroep. Tevens werd een filmstrook vertoond. Voor deze geslaagde avond bestond veel belangstelling. Begrafenis J. C. v. d. Boudt Onder zeer grote belangstelling werd Donderdagmiddag in Middel burg ter aarde besteld het stoffelijk overschot van de heer J. C. van den Boudt, in leven procuratiehouder van D. M. Boone's handel in bouwmate rialen te jvfiddelburg, die Maandag op 67-jarige leeftijd overleed. De over ledene speelde voorts een grote rol in de wereld der Zeeuwse konijnen fokkers. O.a. was de heer Van den Boudt voorzitter van de afdeling van de Nederlandse Konijnenfokkers Bond (N.K.B.a) en secretaris van de Konij- nenfok Vereniging „Nut en Sport" in Middelburg. Hij was een algemeen geachte persoonlijkheid. In de aula voerde het woord de heer J. A. Tavenier Jr, patroon van de overledene. Spreker memoreerde, dat de heer Van den Boudt ruim 47 jaar in het bedrijf werkzaam was en zijn arbeid uitstekend verrichtte. Namens het personeel sprak de heer Clement Jr, terwijl de heer A. A. Cle ment, voorzitter van „Nut en Sport", uit napm van deze vereniging het woord voerde. De heer K. J. van Loo vertegenwoordigde als spreker de af deling Middelburg van de Nederland se Aannemers- en Patroonsbond en voorts vele afnemers van het bedrijf, waarin de overledene werkzaam was. Een familielid van de overledene, de heer W. van der Hoek, dankte voor het gesprokene en voor de be langstelling. De baar was met vele bloemstukken bedekt. Middelburgse jongeman vermist In Middelburg wordt sinds Dinsdag de 19-jarige J. V. vermist. Deze jon geman verliet des avonds zijn ouder lijke woning. Nadien werd hij nog éénmaal gesignaleerd, namelijk toen hij in Middelburg de bus verliet, die juist uit Vlissingen was gearriveerd. Sinds dat tijdstip is V. spoorloos ver dwenen. Hij verkeerde niet in over spannen toestand, mede waardoor men omtrent de oorzaak van zijn ver dwijning in het duister tast. De poli tie stelt een onderzoek in. GEMEENTERAAD RITTHEM Deelname aan stichting „Werkplaatsen Walcheren" De gemeenteraad van Ritthem ver gaderde onder voorzitterschap van burgemeester P. Daniëlse. Besloten werd geen subsidie te verlenen aan het Humanistisch Thuisfront. Aan de heer Abr. Cevaal Izn., werd een pre mie van 1500 toegekend voor wo ningverbetering. Van het weidevoor- zieningsplan van de N.V. „Waterlei- dingsmaatsehappg „Midden Zeeland", werd met voldoening kennisgenomen. Er zal worden deelgenomen in het Stichtingskapitaal van de „Stichting Werkplaatsen Walcheren voor 20. De rekening van het Burgerlijk Arm bestuur over 1954 werd vastgesteld, waarna de begroting voor die instel ling voor 1956 werd behandeld. De aangevraagde gemeentesubsidie be draagt voor 1956 2300. Besloten werd een kasgeldlening aan te gaan bij de Rijkspostspaar bank voor 22.000. De pensioengrondslagen van de se cretaris, ontvanger en ambtenaar van de burgerlijke stand werden vastge steld. In verband met de 5 Mei-viering zal een bedrag van 100 ten behoeve van de leerlingen der bijzondere school beschikbaar worden gesteld. Met ingang van 1 April is Ritthem aangewezen als standplaats van de wachtmeester le klasse der Rijkspoli tie J. L. Goulooze. Deze zal echter eerst met ingang van 1 October a.s. in dienst treden, bij het vertrek van de huidige functionaris, de heer J. H. Vink. De vergoeding voor het lager onder wijs der bijzondere school over 1954 werd vastgesteld op 2417. Voor de handwerkonderwijzeres werd 463 uitgetrokken. Door de Ned. Heide Mij. is een korfbalterrein aangelegd, dat bijna gereed is, wat de eerste bewer king betreft. De leden van de commissie van be heer van de Schoolartsendienst wer den herbenoemd. Tijdens de rondvraag vroeg de heer De Lange, wanneer de asphaltwegen, welke scheuren vertonen, zullen wor den hersteld door het Wegschap Wal cheren. De voorzitter deelde mede, dat de provincie Zeeland de wegen thans nog in beheer heeft. Zoutelande Benoeming Tot handwerkonderwijzeres is met ingang van 1 Mei aan de Chr. school te Zoutelande benoemd mej. J. Lam- pert te Biggekerke. Koudekerke Benoeming bij P.Z.E.M. De heer J. van Stee te Koudekerke werd aangesteld tot technisch ambte naar bij de P.Z.E.M. Super Melk-Toffees met volle melk bereid PREDIKBEURTEN GOEDE VRIJDAG 8 APRIL 1855. Ned. Herv. Kerk. Oostkapelle 7 ds. Richard (H.A.). Geref. Kerk. Oostkapelle 7 ds. Dercksen. Geref. Gem. Oostkapelle 7 leesd. 26. „Ziezo", zei de presi dent van Nicaras, nadat hij Kappie de onderscheiding op de borst had gespeld, „vaa. nu snel heen, voordat generaal Carlos en admiraal Emanuel terugkeren. En vertel niemand, dat IK U heb gevraagd, om er met dat kanon vandoor te gaan; want dan zou ik zowel het leger als de vloot tegen mij krijgen". „Dat beloof ik'zei Kap pie, die al lang blij was. dat hij eindelijk kon wegvaren Zodra de president van boord was gegaan, liet hij de trossen los gooien en de Kraak maakte zich los van de kade. Intussen keerden de ge neraal en de admiraal al twistende naar de kade te rug. „Er moet nu eens eindelijk een uitspraak over hel monsterkanon worden ge daan." zei generaal Carlos „Ik zal ervoor zorgen, dat de president het aan het le ger toewijst" „Dat zal hij nooit doen!" riep admiraal Emajiut „want dan zou ik zorgen, dat er een andere presi dent kwam!" Maar toen zij bij de haven aankwamen en daar de Super Melk-Toffees los 0.35 per ons I.- per luxe doos van 2V-» ons Mélange extra 0.40 per ons «ƒ1.15 per luxe doos van 2ons Aagtekerk p. 7 Gibraltar. Abbekerk 6 te Rotterdam van Japan. AToireo 5 165 m. Z. v. Rio de Janeiro. Alamak 5 80 m. Z.O. v. Barcelona. Amsteldijk 4 van Portland. Amerskerk 5 200 m. O.Z.O. v. Kaap Leeuwin. Appingedijk 4 van Trinidad. Arendskerk 7 te Genua. Baud 5 te Singapore. Cistula verm. 8 of 9 v. Rotterdam naar Curagao. Delft 5 300 m. W. v. Finisterre. Eibergen 6 y. Rotterdam n. Antwerpen. Esso - Amsterdam p. 6 Bizerta n. Havre. Kraak zagen wegstomen, vergaten zij hun twisten. „Carrrramba, daar gaat het kanonI", riep Ema nuel, „De vreemdeling, die boef. vaart ermee heen!", loeide Carlos. „Wij m-->eten hem tegenhouden!" knetterde Emanuel- ..Jal', beaamde Carlos, „zend hem de vloot na! Mijn mannen gaan als stormtroepen meel Grool alarm!" Voor het eerst in de geschiedenis van Nicaras, werkten leger en vloot broederlijk samen.... Van onze adverteerders Aan de Langeviele 34 in Middelburg heeft de heer Jac. de Bruijn Donder dagmiddag zijn nieuwe magazijn in haarden en kachels, ijzerwaren en ge reedschappen e.d. geopend. Deze zaak was voordien gevestigd in de Teer- pakhuizenstraat, waar de firma thans nog een smederij bezit. Aan de ope ning is een zeer ingrijpende verbou wing voorafgegaan van dit bedrijfs pand, waarin zich vroeger een melk handel bevond. Zo werd de winkel ruimte aanmerkelijk vergroot en op nieuw ingericht, waarbij moderne ideeën in de practijk werden gebracht. Men is er dan ook in geslaagd de bezoeker een goed overzicht over de gehele zaak te bieden, zonder daarbij de goede smaak te verwaarlozen. De ruime zaak is in lichte tinten gehou den en van een moderne verlichting voorzien. Gezegd kan worden, dat dit magazijn een aanwinst is voor het winkelcentrum. De heer De Bruijn en de beheerder, de heer J. de Groot, mochten bij deze opening een grote belangtselling voor hun nieuwe zaak constateren. Grootekerk 3 te Singapore. Gouwe 1 te Dakar. Heemskerk 5 600 m. v. Seychelles. Japara 6 te Barcelona. Kalydon 5 te Valparaiso verwacht. Kota Baroe p. 6 Finisterre n. Rotterdam. 9 13 uur te Hoek van Holland verw. Katelysia 7 te Bachaquero. Kieldrecht 6 te Colombo. Harenberg 5 430 m. O-N.O. v. Bermuda. Lutterkerk 5 te Kuweit. Leopoldskerk 7 v. Ubai. Lekhaven 6 v. Rotterdam n. Rio de Ja neiro. Liberty Bell 5 180 m. N.W. v. Perth. Maas 7 te Beyrouth. Malea tot 12 dokken te Bombay. Mariekerk 4 te Durban. Macoma 6 v. Ardrossan n. Hupham. Meerkerk 5 700 m. N.O. v. Mombasa. Muiderkerk 5 125 m. O. K. Guardafui. Mijdrecht 4 v. New York n. Aruba. Merwede 5 745 m. O.N.O. v. Bermuda. Molenkerk 7 v. Genua. Noordam 6 600 m. N.W. v. Azoren. Oldebarnevelt J. v. 6 220 m. W.VH. v. Fremantle. Oranje p. 6 nam. Mïnikol. Oranjefontein 5 te Durban. Peperkust p. 7 Finisterre. Perna 5 te Spezla. Rotula 30 te Geelong verw. Sarangon 4 te New Orleans. Schiedijk 4 te Liverpool. Soestdijk 5 210 m. v. Kaap Hatteras. Stad Leiden 5 800 m. v. Las Palmas. Straat Malakka 3 v. Semarang. Teiresias 6 v. Singapore. Tegelberg 4 v. Singapore n. Hongkong. Tomori 5 210 m. v. Socotra. Triton 5 170 mijl van Curacao. Utrecht 7 v. Cochin n. Singapore. Willem Barendsz (Walv.) 5 725 mijl Z.O. m Sint Helena. Weerwijck van 5 te Hongkong. Zaan 6 te Gent. Zuiderkruis 7 te Southampton. 9 April Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee HOOG EN LAAG WATER U.+N.A.P. Ü.+N.AP. U.NAP. N.A.P. 3.05 2.20 3.34 2.33 4.18 2.44 4.42 1.35 Wemeldinge 4.56 1.6c 15.23 2.21 15.53 2.34 16.42 2.49 17.03 1.45 17.15 1.72 9.39 2.24 10.10 2.35 10.45 2.54 10.09 1.85 21.40 2.04 22.10 2.15 22.48 2.34 22.14 1.62 10.26 2.13 22.37 1.8 Nagekomen advertentie. Heden heeft God plotseling tot Zich geroepen in de ouderdom van 52 jaar, onze innig geliefdt Echtgenoot, Vader, Zoon en Broer, de Weled. Hee: PETRUf JTJDOCUS BUYSROGGE echtgenoot van ANGELA EMELIE DE MAAT, voorzien van het H. Oliesel. Kloetinge A. E. BUYSROGGEDE MAAT. Esch (N. Br.) FRATER PETRUS BUYSROGGE. Kloetinge FRANS BUYSROGGE. CORNELIS BUYSROGGE. JOZEF BUYSROGGE. FAMILIE BUYSROGGE. FAMILIE DE MAAT. 7 April 1955. De somennele uitvaart zal plaats hebben Dinsdag a.s. 12 April in de Parochiekerk van de H. Maria-Magdalena te Goes om 10 uur, waarna de begrafenis op het R.K. Kerkhof aldaar. De rozenkrans zal worden gebeden op Vrijdag. Zaterdag rn Zondag om 3 uur. Geen bloemen, gaarne H. H. Missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 3