Opnieuw aanwerk voor ruim 4,5 millioen goedgekeurd ^Zijpe N.V. v.h. 6EBR. POLAK VLISSINGEN RADIO TERNEUZENS VRACHTSCHIP TWEEMAAL AANGEVAREN VAN TOT Imm? Almanak AFSLUITING WESTERSCHELDE HEEFT VELE VOORDELEN Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 29 JANUARI 1955 HERVERKAVELINGS COMMISSIE ZEELAND Erfbeplantingen ook door anderen dan Staatsbosbeheer mogelijk Dezer dagen kwam de Herverkavelingscommiasie Zeeland voor de eerste maal in 1955 bijeen. Beslissingen werden genomen over een groot aantal werken tot een bedrag van ruim IV* millioen gulden, die in bet voorjaar en de zomer tot uitvoering zullen komen. De voorzitter, mr. A. J. van der Weel, deelde mede, dat het alsnog mogelijk is plannen voor erfbeplantingen op te laten maken en te doen uitvoeren door andere ontwerpers dan het Staatsbosbeheer, mits deze voldoende geoutilleerd zijn en over de nodige ervaring beschilcken. Met voldoening nam de vergadering hiervan kennis. Het Staatsbosbeheer zal in samenwerking met het secretariaat van de Her verkavelingscommissie een en ander verder uitwerken. geen bewijs van een gebrek aan ver trouwen. Deze opvatting komt men nl. nogal eens tegen. Partijen, die het vol ledig eens zijn, en het daarom niet no dig achten de overeenkomst vast te leggen, handelen in strijd met hun eigen belang, want de Herverkaveling kan geen rekening houden met het be staan van hun rechten. In de komende weken maken de grondgebruikers hun zaaiplannen voor het komende jaar op. Voor hen, die dit voorjaar een perceel in gebruik nemen, waarop vorig jaar of in deze winter herverkavelingswerkzaamhe den zijn uitgevoerd, bv. egalisaties, e.d., zal het noodzakelijk zijn rekening te houden met de bijzondere omstan digheden, waarin een zodanig perceel verkeert. De Herverkavelingscommis sie besloot daarom, dat, alvorens een gewas te verbouwen op een perceel waar herverkavelingswerken zijn uit gevoerd, de gebruiker verplicht is voorlichting te vragen bij het Bureau van Uitvoering en het gegeven advies op te volgen. Er blijkt nog enig misverstand te bestaan over de oproep voor gegadig den voor Noordoostpolder en Braak manpolder. Vóór 15 Februari dienen de schriftelijke aanmeldingen bij de Herverkavelingscommissie ingezonden te zijn. Deze aanmelding kan per briefkaart geschieden. Nadat de gega digde zijn adres heeft opgegeven kan het contact worden onderhouden en kan de Herverkavelingscommissie be hulpzaam zijn bij het nemen van de belangrijke beslissingen. In Waarde zal deze zomer het nieu we gemaal worden gebouwd. De pompinstallatie zal worden geleverd door Werkspoor; het bemalingsge bouw werd gegund aan de fa. Leijs uit Kapelle. Het complexwerk onder Oostdijk (egalisatie, drainage, graven van slo ten, enz.) zal worden uitgevoerd door de Nederlandse Heidemaatschappij. De nieuwe weg tussen Hoede- kenskerke en Kwadendamme, die een verhardïngsbreedte krijgt van 5 meter, zal in het komende voor jaar worden aangelegd. MONDELINGE PACHTVERHOUDINGEN. Het is helaas nog steeds een veel voorkomend gebruik, mondelinge pachtverhoudingen te laten voortbe staan zonder de schriftelijke vastleg ging daarvan te verzekeren. De Bureaux van Uitvoering stuiten veelvuldig op allerlei moeilijkheden met betrekking tot dit gebruik. Daar het voor een goed verloop van de her verkaveling noodzakelijk is, ieders recht in het blok nauwkeurig en on dubbelzinnig vast te leggen, is het duidelijk, dat mondelinge overeenkom sten een bron van misverstanden op leveren. Om elk misverstand uit te sluiten heeft de herverkavelingscommissie thans besloten, dat bij het onderzoek en de registratie van de rechten geen rekening zal worden gehouden met de niet-schriftelijk vastgelegde en door de Grondkamer goedgekeurde pacht verhoudingen. Stilzwijgende verlenging van een vroeger goedgekeurde overeenkomst, moet eveneens schriftelijk worden be vestigd. Schriftelijke contracten zijn HET ADRES VOOR IJZERWAREN, GEREEDSCHAPPEN ENZ. Tweede L.J.G.-studiedag te Vlissingen Lezing en bespreking over beroepskeuze De studiedagen der Landbouw Jonge ren Gemeenschap - Zeeland -, welke in de jeugdherberg te VJissingen worden gehouden, zijn Vrijdagmor gen voortgezet met o.m. de verto ning van een film over de beroeps keuze. Het gehele morgen- en mid dagprogramma was trouwens gewijd aan de beroepskeuze. De filmvertoning werd namelijk ge volgd door een causerie van de heer Op den Akker, beroepskeuze-advi seur van het gewestelijk arbeidsbu reau te Middelburg, die het belang van een verantwoorde beroepskeuze ook voor de landbouwgebieden uitvoerig naar voren bracht. Hét is immers zo, dat velen, die thans nog hun werk vinden in de landbouw, hun kinderen een ander beroep zullen moeten laten kiezen. Een goede voor lichting achtte spreker in dit geval een noodzakelijk element om tot de juiste plaatsing in de maatschappy te komen. De voorlichtingsbureaux en -ambtenaren kunnen hierin deskun dig en waardevol advies geven, waar door teleurstellingen kunnen worden voorkomen. Spreker wees op de veel heid van mogelijkheden, waarover men in de hedendaagse maatschap pij beschikt. Vooral in de technische vakken bestaat een grote vraag naar geschoold personeel, zowel hoger als lager. Des middags werd deze inleiding door de verzamelde landbouwjonge- ren met de heer Op den Akker be sproken, waarbij de dames-aanwezi gen duidelijk lieten blijken, dat zit ook de beroepsvorming van het meis je van primair belang achten. Met een gezamenlijke wandeling over de boulevard werd deze middag besloten. Des avonds woonde men in het „Concertgebouw" de opvoering van het toneelspel „Arsenicum en oude kant", door het Vlissingsch Schouw spel", bij. ■f SIEMENS SCHEEPSONGEVAL BIJ WEMELDINGE Angstige ogenblikken voor schippersgezin Donderdagmiddag omstreeks kwart over vier is in de haven van Wemel- dinge het 300 ton metende vracht schip „Charïtas" van schipper B. de Ronde uit Terneuzen, door twee ande schepen aangevaren en bijna in tweeën gebroken. Het schip was met een lading maïs zetmeel op weg van Terneuzen naar Rotterdam. De „Charitas" was even ALLEEN VOOR MANNEN De vereniging „Nut en Genoegen" te Dreischor, welke onlangs haar 85- jarig bestaan vierde, was in beginsel vanaf de oprichting eigenlijk alleen bestemd voor mannen. Dit blijkt namelijk uit de statu ten, die tydens de oprichtingsver gadering werden vastgesteld. „Alleen mannelijke ingezetenen van 20 jaar en ouder kunnen lid der vereniging zyn, welke zich ten doel stelt bevorderlijk te zijn voor onderling nut en genoe gen door het houden van voordrach ten, redevoeringen en bijdragen over onderwerpen uit de wetenscjiap geno men, of over onderwerpen, die de schoonheidszin opwekken", 't Is maar een weet UITGEDIEND By'na 30 jaar lang heeft bij de spoor wegovergang-aan de Nieuwendijk te Axel een houten gebouwtje gestaan, van waaruit de spoorbomen werden bediend. Aan alles komt een eind, zo ook. aan het bestaan van dit hokje. MEEGENOMEN En of u maar even om wilt schake len Van mist en vorst, van sneeuw en ijs, naar zon en voor jaar stemperatu- ren! Zon over Zeelandin Januari, zon, die krdcht heeft, zoals men dat noemt, hartverwarmende kracht, die wij te lang reeds moesten missen! 't Is een geschenk van moeder na tuur, dat ongetwijfeld naar waarde geschat zal wordenTemeer omdat het zo verrukkelijk onverwacht komt, een milde verrassing, waar wel nie mand op had durven rekenen. Weertje om uit wandelen te gaan, „de paden op, de lanen in", zoals het in dat liedje heet. Om even, héél voor- zichtïg, vast enkele schroomvallige gedachten aan het voorjaar te wijden. Héél voorzichtig, want 't isofficieel nog volop winter en wie weet wat er nog te wachten staat, 't Kan Maandag wel vriezen Maar deze dagen zijn vast mee genomen! Het is nu vervangen door een doelma- tigër stenen wachthuisje, dat het N.S.- personeel ongetwijfeld een gerieflijker onderdak biedt. BELANGRIJK ONDERWERP „Aftrekmogelijkheden voor inkom- stenbelasting" is een belangrijk onder werp om besproken te worden en er bestond dan ook veel belangstelling voor de inleiding, welke de heer P. Ma- rinusse uit Goes voor de afdeling Oostkapelie van de C.B.T.B. hierover hield. Het is niet onwaarschijnlijk, dat velen, die het gesprek bijwoonden, die avond enkele tientjes hebben ver diend... VLASZWINGELTURBINE De Coöperatieve Vlaszwingelturbi- ne Dreischor u.a. kocht in België een turbine aan, welke deze week arri veerde en opgesteld werd in een ver nieuwd pand aan de Bogerdweg. Het zal nog even duren eer de machine in gebruik gesteld kan worden, maar dan zal men ook volledig „uit de brand" zyn. BLIJ GELUID Een blij geluid bereikte ons uit Aardenburg. een geluid, dat voorwaar als een vroege lentebode mag worden beschouwd en als zodanig gewaar deerd. De heer F. Jansen, besteller der P.T.T. te Aardenburg. heeft name lijk in de buurt van Elderschans de koekoek horen roepen! En deed het schone weder gisteren ook niet aan het voorjaar denken? NAAR DE SPEELTUIN Nee, zover is het nog niet in Plan West te Axel, dat de kinderen reeds naar de speeltuin trekken. Maar de werkzaamheden aan dit lustoord voor de jeugd vorderen goed. Wegens di verse omstandigheden moest het werk enige maanden worden stilgelegd, doch men is thans weer met nieuwe moed begonnen aan het uitgraven van de tweede vijver. Nog even, en dan gaan we naar de speeltuin... na vieren tegelyk met het 266 tón metende vrachtschip „Telegraaf XVI" van de rederij Braakman en Co.: uit Rotterdam, uit de haven vertrok ken. Enkele meters buitengaats viel de links varende „Telegraaf" op de sterke vloedstroom, waardoor beide; schepen met de flanken tegen elkaar werden gedrukt. Op dat ogenblik kwam juist de sleepboot „Jali" met de rijnaak „Ratti" de haven binnen varen. De schipper van de sleepboot zag het ongeluk aankomen en poogde door snel zwenken het gevaar af te wenden. Dit gelukte voor de sleep boot, maar onmiddellijk hierna boor de de steven van de „Ratti" zich aan stuurboordzijde met een hevige klap in de scheepshuid van de „Charitas". Gedreven door de vloed beukte de „Telegraaf" hierna de bakboordzijde van het schip in elkaar. Hevig geschrokken zag schipper De Ronde hoe het water de van kiel tot dek opengereten rechterzijde van het schip binnenbruiste. Met volle kracht voer hij het schip naar de en kele honderden meters verder gele gen dijk. De pompboot „Walrus" van het bergingsbedrijf Van der Tak kwam snel ter assistentie en juist voor het vollopen, slaagde men er in de „Charitas" tegen de voet van de dijk te varen. Vrijdagmorgen hebben bergingsschepen van Van der Tak het bijna gebroken schip provisorisch gedicht en leeggepompt. Gepoogd zal worden het schip, dat verzekerd is, naar een werf te slepen om de schade het Gasthuis overgebracht, te herstellen. Ideale weergave Super C 40 l met 8 buizen, 17 kringen 2 luidsprekers 5 drukknoppen Sierlijke houten-kast Prijs I 325,- NEDERLANDSCHE SIEMENS MAATSCHAPPIJ N.V. RIJNSTRAAT 24 •'s.GRAVENHA&E - TEL 723810 Het bezoek van de ambas sadrice van Pakistan Zoals gemeld, zal de ambassadrice van Pakistan, Begum Liaquat Ali Khan, een bezoek aan Zeeland brengen op 1 Februari a.s. Zij zal o.m. Krui- ningen en Krabbendijke bezoeken. In Krabbendijke zal zij de kleuterschool bezichtigen, die vorig jaar is geopend. Haar zal een exemplaar worden aan geboden van het gedenkboek water snoodramp Oostelijk Zuid-Beveland. Recrutendag te Goes Ruim 100 a.s. militairen van Geref. en Chr. Geref. huize waren Vrijdag in de Geref. Kerk te Goes bijeen voor de jaarlijkse, recrutendag. Ds. Van Til, die de leiding van deze dag had, verwelkomde hen hartelijk en wees de toekomstige wapenrokdra gers erop dat zij naast dit militaire leven, ook moeten zijn en blijven strijdbare soldaten van en voor Christus. Sgt.-maj. Van Winkelhof uit Middel burg maakte de toekomstige militai ren reeds enigszins wegwijs in het mi litaire leven. Ds. Besselaar, legerpre- dikant, sprak over het geestelijk le ven in militaire dienst, waarna ten slotte dokter 't Hart de medische zijde van het militaire leven belichtte. Dat deze dagen in een behoefte voor zien blijkt wel uit de elk jaar grotere belangstelling. „Animo-avond" van de Chr. Kweekschool voor Zeeland De tonelisten van de Christelijke Kweekschool voor Zeeland, hadden met het instuderen van het blijspel „Vader schrijft een best-seller", door Agatha Seges, een verre van gemak kelijke taak op de schouders geno men. Zij voerden dit stuk ten tonele op de jaarlijkse „Animo-avond", die Vrijdagavond in het Middelburgse Schuttershof werd gehouden. Hoofd personen zijn de vier leden van een leraarsgezin, dat meer geld uit moet geven dan het bezit en zo in de schul den geraakt. Vader weet de oplos sing: het schrijven van een roman voor een prijsvraag. Aan dit boek, dat vast eh zeker een best-seller wordt, arbeidt hij gedurende een groot deel van het vijf bedrijven om vattende stuk, ten aanhore van alle huisgenoten. Zijn oudste dochter werkt intussep aan een inzending voor dezelfde prijsvraag, geheten „Vader schrijft een best-seller", waarvoor haar eigen vader haar stu dieobject is. Dit laatste werk wordt bekroond, de financiële nood is van de baan en de schrijfster vindt tege lijkertijd haar toekomstige levensge zel. Het 16-tal kwekelingen, dat op de planken te zien was, is er over het algemeen in geslaagd onder regie van P. A. Bouwense een aanneme lijke vertolking van deze niet alle daagse geschiedenis te geven. Zonder anderen te kort te doen, rechtvaar digt het optreden van de vader, door Bram Dourleyn, de moeder, Friedie Streefkerk en de beide dochters, uit>- gebeeld door Rïa van Tuil en Hanniê Wattel en dat van het dienstmeisje Gré de Smidt, een bijzondere vermel ding. Het talrijke publiek, toonde zich niet karig met applaus voor deze op voering, evenmin als voor het „voor programma". Dit bestond uit een treffende uitvoering van een viertal liederen door het sehoolkoor onder leiding van de heer Jan Rijn, de zeer verdienstelijke declamatie door Willie de Jager en te waarderen zang van mej. J. Venhuizen en C. de Bruin. „Animo's" voorzitter, J. Hintzen, leidde deze geslaagde avond. Bejaarde vrouw door auto gegrepen in Middelburg Vrijdagavond omstreeks kwart over acht is op de Londense Kade te Mid delburg de bejaarde mevrouw B., die daar met haar man liep, door een personenauto, bestuurd door de heer L. B. uit Middelburg, van achteren aangereden, waarbij zij ernstig werd gewond. Of het echtpaar op de rijweg, dan wel op het klnikerpad naast het trottoir liep, is nog niet bekend. Me- jrouw B. moet een tiental meters :ijn 'meegesleurd, nadat de voorzijde der auto haar in de rug raakte. Zij liep een hersenschudding en twee ern stige wonden aan het hoofd op. Het slachtoffer werd per ziekenauto naar BURGEMEESTER TELLE GEN VAN TERNEUZEN: Rijkswaterstaat nog te zeer onder indruk van de ramp? De burgemeester van Terneuzen, mr. P. H. W. F. Tellegen, lieeft Vrijdag avond in de raad van zijn gemeente een Nieuwjaarsrede uitgesproken. H\j gaf uiting aan zyn grote waardering voor het werk van de Rijkswater staat, zowel voor wat betreft het herstel van de watersnoodscliade, als voor de plannen tot het voorkomen van een volgende watersnood. „Het geeft de gemeentebestuurders evenwel een onbehaaglijk gevoel, dat men in de opzet van die plannen niet wordt gekend. Een gevoel, dat bij ver schillende gemeentebesturen bestaat, hetgeen blijkt uit het feit, dat. de Vereniging van Nederlandse Gemeenten zich tot de regering heeft gewend met het verzoek in het ontwerp Delta-wet te willen opnemen een bepaling, dat in voorkomende gevallen dit overleg met de gemeentebesturen ver plicht is", aldus spreker. Hoe deze bepaling in de practyk voorbeeld tracht voor te stellen, hoe zal werken, zal wel in hoofdzaak af hangen of die gemeentebesturen tij dig deskundige voorlichting zullen hebben aangetrokken. De Terneu- zense raad heeft deze moeilijkheid gezien en besloten zich te laten voor lichten, zowel ten aanzien van de ge volgen van het z.g. Delta-plan, als van het voorgestelde tracé van het nieuwe kanaal GentTerneuzen voor de gemeente. Het herstel van de schade, door de watersnood aangebracht is thans na het dichten van de gaten in het stadium van het verstevigen van de zwakke plekken in de dijken. Met be trekking tot de kustverdediging langs de Westerschelde komt ook Terneu zen daarby aan de beurt. Het voordeel van deze gang van zaken is, dat men hier dus binnenkort wel zal vernemen, waar men aan toe is met de verhoging van djjken. Voor de uitbreidingsplan nen zal dit een richtpunt moeten zijn. Persoonlijk zag mr. Tellegen in de ze volgorde bij het herstel van de rampschade dit gevaar, dat men thans nog onder de indruk van de ramp een kleiner risico zal durven aanvaarden, dan waarmede men waarschijnlijk over 25 jaar zal willen volstaan. Wanneer men in aanmerking neemt, dat de plannen van de Rijkswater staat van vóór de watersnood zich beperken tot een verhoging van de zeedijken tot 6.50 k 7 meter en dat er nu gesproken wordt van dijken dich ter bij de 10 dan bij de 9 meter, dan vraagt men zich af, of ook Rijkswa terstaat niet al te zeer onder de in druk is van de ramp en nog te moei lijk afstand van deze indruk kan doen. Van hoe groot belang voor Terneu zen het verschil van een paar meter is, kan een ieder blijken, die zich bij- De „Charitas" uit Terneuzen op de dijk te Wemeldinge. De breuk in het schip is duidelijk zichtbaar. (Foto: P.Z.C.) Advertentie. lüegwt, (fa ettg. 'Tn&ó 7ëcr-jAM TAMENIAU N.V. ELST (Gld.). Directeur ,De Ruyterschool' legt functie neer De directeur van de .,De Ruyter- school" te Vlissingen, de heer P. Vijn, zal tegen 1 September a.s. zijn functie neerleggen. Hij heeft inmiddels de pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Ruim 24 jaar heeft de heer Vijn de belangen van de „De Ruyterschool" op uitnemende wijze gediend als di recteur. Verkoop overcomplete inventaris gasbedrijf Goes Door het stilleggen van het pro ductiebedrijf aan de gasfabriek te Goes, zijn verschillende machines en toestellen overcompleet, die voor het bedrijf niet van enig nut zijn. B. en W. stellen de raad voor een en ander te verkopen aan de firma V. Cracau Zonen te Vlissingen voor 18.500. Belgische loodsen staken opnieuw Vannacht zijn de Belgische rivier- loodsen opnieuw in staking gegaan. Zoals bekend, hebben zij enige tijd geleden 48 uur gestaakt omdat zij geen uitbetaling kregen van achter stallig loon. De actie bleef echter zon der succes, zodat opnieuw het sta kingsparool is uitgegeven. Vandaag zal worden nagegaan hoe lang deze stakingsperiode moet duren. De zeeloodsen hebben evenals de vorige maal sympathie betuigd. Zo nodig zullen, ook zij tot een actie over gaan. Subsidie voor uitvoering „De Schipbreuk" De besturen van het Zuid-Bevelands Dameskoor en het R.K. Gemengd Koor „Arti et Amicitiae" hebben zowel aan de gemeente als aan de provincie een subsidie gevraagd van f 250.voor een in 1955 in Goes te geven uitvoering van de Cantate „De Schipbreuk" van Joh. Wagenaar. Het tekort wordt op f 500 geraamd. B. en W. van Goes stellen voor de subsidie te verlenen tot de helft van het werkelijke tekort met een maxi mum van f 250.mits de provincie hiervoor eenzelfde bedrag beschik baar stelt. Bedankt De heer M. J. Boogert heeft be dankt als diaken bij de Ned. Herv, Kerk te Borssele. de Scheldekade, thans 5.50 meter hoog, deel zal moeten uitmaken van een zeewering met een hoogte van 10 meter Reeds hebben de Rijkswater staatsplannen, hun schaduwen vooruitgeworpen, door de uitvoe ring van de zwembadplannen in de zg. Oesterput onmogelijk te ma ken. Het is harde noodzaak, die dwingt deze zwembadplannen voorlopig op te schorten,. totdat bij tijd en wijle zal komen vast te staan, op welke wijze de kustverdediging op die plaats tot stand zal komen. Söortgelyke overwegingen brengen vertraging in de stadhuisplannen en in de ge hele verbouwing van het Oostelijk bolwerk, hetgeen voor de gemeen te ook -een direct geldelijk nadeel betekent. AFSLUITING Het valt te betreuren, dat de regering in haar opdracht aan de Delta-com missie de afsluiting van de Waterweg en Westerschelde uitdrukkelijk buiten het terrein van onderzoek heeft ge- banen. Het wilde spr. nl. voorkomen, dat er met name in Rotterdam heel wat belanghebbenden bij de scheepvaart van oordeel zyn, dat zeker een nood- stuw, maar ook een algehele afslui ting door middel van sluizen voor de scheepvaart langs de Nieuwe Water weg, punten zijn, die ernstige over weging behoeven. Met de nodige wij zigingen achtte de heer Tellegen deze overweging nog in sterkere mate de moeite waard voor de scheepvaart op de Westerschelde, met name voor Antwerpen. Spreker somde de voordelen op van een afgesloten en gekanaliseerde Schelde: kortere route, minder onder houd, geringer verlies aan kostbare cultuurgrond door geringere verho ging der dijken en minder kostbaar onderhoud der zeeweringen. De heer Tellegen betreurde, dat de regering tenminste niet getracht heeft te doen onderzoeken, of hier niet zowel Bel gische als Nederlandse belangen ge- liend zouden zijn met een gehele of gedeeltelijke afsluiting en kanalise ring van de Westerschelde. Waarschijnlijk zou ook de haven van Gent daarvan in niet geringe ma te profiteren, terwijl in alle geval de verzilting van liet kanaalwater niet in die mate zou toenemen bij de voor genomen verbreding van sluis en ka naal, als thans het geval is. VANDAAG Middelburg Electro: ..Zet je zorgen opzij", (a.l.15.30 uur, „From here to eternity", (18 j.), 19 en 21.15 uur; Schouwburg: „Kinderen der liefde", (18 j.), 20 uur; Kunstzaal Van Benth. en Jutting: Expositie oude muziekin strumenten, 9—18 uur. Vlissingen Alhambra: „From here to eternity" (18 jr), 19 en 21 uur; Lu xor: „De zigeunerprinses" (14 jr), 19 en 21 uur; Concertgebouw: Feest avond supportersvereniging „De Zeeuwen", 20 uur. Goes Grand: „Demetrius en de gladia toren" (18 jr), (cinemascope), 19 en 21 uur; „Landbouw": Jaarvergadering Zeeuwse korfbalbond, 15,15 uur; „Slot Ostende": Feestavond Spoorweg Sport en Ontspanningsvereniging, 20 uur. MORGEN Middelburg Electro: als vandaag, 15.30 uur, als vandaag, 19 en 21.15 uur; Schouwburg: als vandaag, 14.30 en 20 uur. Vlissingen Alhambra: als vandaag, 15 19 en 21 uur; Luxor: als vandaag, 15 19 en 21 uur. Goes Grand; als vandaag, 15, 19 en 21 u.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 2