Viering vier eeuwen Markiezaat met spel en tentoonstelling RAKKERTJES" OVERWEGEND LICHTE KOST OP FILMMENU VAN DEZE WEEK STRAFPUNTEN-REGEN KOUDE DOUCHE VOOR RALLY-RIJDERS SPORT EN WEDSTRIJDEN Amsterdamse Beurs 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 22 JANUARI 1955 KONINKLIJKE GASTEN NAAR VEERE Raad keurde voorstellen goed voor de evenementen op 15 en 16 Juli De Veerse gemeenteraad, die Vrijdagavond onder voorzitterschap van burgemeester jhr. I. F. den Beer Poortugael bijeenkwam, heeft een voorstel tot wijziging van de begroting aanvaard, waardoor het mogelijk wordt, dat Veerc op 15 en 16 Juli a.s. het 400-jarig bestaan van het Markiezaat op waar dige wijze viert. Zoals bekend, zal deze herdenking hoofdzakelijk bestaan uit een tentoonstelling betrekking hebbende op het Markiezaat en uit een spel, dat de verstreken vier eeuwen gestalte zal geven. Een en ander zal ruim 6000.vergen. De raad heeft volgens het voorstel van B. en W. de heer Wim Abele ven opdracht gegeven het spel, dat getiteld is „Het sprookje in de historie" op te doen voeren. De heer Abelcven heeft zijn ontwerp reeds gereed en is thans begonnen 3an de uitwerking daarvan. Volgens de begroting eist het spel. dat in de Grote Kerk Z3l worden uitgevoerd, een bedrag van 4.394. Het voorstel van het college hield voorts in, dat Koningin Juliana, Prins Bernhard en Prinses Wilhclmina uitgenodigd zullen worden Veere geduren de deze hoogtijdagen te bezoeken. Aan de hoge gasten zal dan o.a. een diner worden aangeboden, in de Campveerse Toren. Veertig personen zul len hier aanzitten. Over de tentoonstelling „Vier eeu wen Markiezaat van Vlissingen en Veere" werd in December 1954 reeds uitvoerig bericht. Zij zal in samen werking met Vlissingen worden ge houden, eerst in Veere, daarna in de Scheldestad. Volgens de begroting be dragen de gezamenlijke kosten voor beide gemeenten 1500. Het is de be doeling, dat Vlissingen hiervan 1000 voor zijn rekening neemt en Veere het overige deel. De kosten bedragen ach tereenvolgens voor Vlissingen 1400 en voor Veere 400, de baten 1200 en 700. De expositie zal worden georgani seerd door de Stichting Schotse Hui zen in Veere. Ten laste van deze in stelling komt ongeveer 750. Subsidie in dit bedrag werd reeds aangevraagd bij de minister van O., K. en W. en G.S. van Zeeland. Men heeft goede hoop deze bedragen te ontvangen. De gemeente Veere zal zich tot een be paald bedrag voor het eventuele te kort garant stellen. Baten 5000. Wat het spel betreft, heeft de heef Abeleven nog medegedeeld, dat enke le particulieren zich garant willen stellen tot een eventueel tekort van 3000,Het resterende tekort van f 2000,bij een tekort van 5000,een bedrag gelijk aan de kosten, zullen door de gemeente wor den gedekt, wanneer althans deze par ticulieren zich tegenover de gemeen te garant willen verklaren. De baten voortvloeiende uit de entreegelden, worden in de begroting op 5000, geraamd. Het spel zal tweemaal in de avonduren worden opgevoerd in de historische ruimte van de Grote Kerk. KERKNIEUWS. Ds. A. W. M. Odé 30 jaar predikant Dinsdag 1 Februari, a.s. zal het. 30 jaar geleden zijn. dat ds. A. W. M. Odé, Ned. Herv. predikant te Goes, in zijn eerste gemeente Hoogvliet in het ambt werd bevestigd. Sinds 1938 is ds. Odé thans te Goes werkzaam en o.m. als voorzitter van de Prov. kerkvergadering genoot hij ook in de gehele provincie bekend heid. In 1950 werd zijn zilveren ambts jubileum op .grootse wijze gevierd. Hoewel het de wens van ds. Odé is, dat de 1ste Februari onopgemerkt voorbijgaat, wil de kerkeraad dit feit toch op bescheiden wijze herdenken, daar het in verband met het feit, dat de predikant op 65-jarige leeftijd het ambt moet verlaten, het laatste ju bileum van ds. Odé in actieve dienst zal zijn. GEREF. GEMEENTEN. Tweetal te Mehskerke, J. B. Bel te Krabbendijke en T. Dorresteyn te Op- heusden. LEZERS SCHRIJVEN De Rijksv/eg op Walcheren. In uw nummer van 6 Januari 1955 zien we dat „Nieuw Walcheren" zich heeft gewaagd aan een verbeterings plan van de Rijksweg op Walcheren. Zij kan zich daarbij niet losmaken van de locale belangen, die zij toch ook eigenlijk moet dienen en wil blijkbaar een deel van de internatio nale wegverbinding Bergen op Zoom- Vlissingen-België ondergeschikt ma ken aan de plaatselijke verbindingen. Dat zij daarbij zelfs meent, deze door gaande weg dienstbaar te mogen ma ken aan de schakel van Arnemuiden met Middelburg, doet niet ernstig aan. Zij laat de door haar geprojecteer de 'weg, uiteraard onoverzichtelijk, ondergronds de spoorweg kruisen, voert nciii over de Arne met het on vermijdelijke verkeersobstakel be weegbare brug, om hem vervolgens van Mick: ilrurg tot Vlissingen tussen spoorweg en kanaal te wringen. Waarlijk, als Nieuw Walcheren één der sléchtste oplossingen zocht voor de betref lende weg, dan was zij vrij goed geslaagd Laat cIc Stichting de zaak eens van een breed standpunt bezien. Dan komt zij vanzelf tot de kortste verbinding, vrijwel linea recta van de Sloedam naar de veerdienst Vlissingen-Bres- kens, zonder spoorkruising of beweeg bare brug- en zonder hinderlijk con tact met allerlei plaatselijke belan gen. Natuurlyk daarnaast, van deze hoofdweg behoorlijke uitvalswegen naar de verschillende plaatsen en in dustriegebieden op Walcheren. Dan komt tenminste het doorgaand ver keer niet in de verdrukking en uitein delijk is ook de streek daarmede het beste gediend. Vlissingen H. Dit gebouw zal hiervoor van een spe ciale „aankleding" worden voorzien. De inhoud van het spel komt in het kort samengevat hierop neer: ouver ture, inleiding, het wapen, koor, dans, plechtige inauguratie door Karei V, koor, dans, eed van trouw van stad houder Willem IV, menuet, koor, het heden, het wapen, Wilhelmus. Het ge heel duurt ongeveer anderhalf uur. Er zullen ruim 50 personen aan „Het sprookje in de historie" medewerken. Hierover werd eveneens reeds eerder uitvoerig bericht. Affiches in 2 kleu ren 300 in totaal zullen worden gedrukt, die de aandacht op spel en herdenking vestigen, alsmede 1000 programma's. Van de verdere evenementen op deze hoogtijdagen voor Veere verdie nen vermelding, een viertal beiaard concerten. het optreden van de dans groep „Medioburgum" uit Middelburg, een kinderfeest en een ringrïjderij met versierde sjezen. Mén hoopt, dat tijdens deze beide dagen marinesche pen op de rede nog meer luister tot de herdenking zullen bijzetten. Principiële boete gevraagd Tegen oesterkweker te Yerseke Tegen de oesterkweker A. F. P. te Yerseke eiste de Officier van Justitie mr. G. J. B. van der Dussen, gisteren voor de rechtbank te Middelburg een boete van f 25.subs. 10 dagen met vernietiging van het vrijsprekende vonnis van de Kantonrechter. Deze zaait was al eerder voorgekomen doch toen voor nader onderzoek aangehou den. Het betrof hier het in een put voorhanden hebben van levende kreef ten. Volgens de Officier is in het be treffende reglement niet alleen Zeeuwse kreeft bedoeld, zoals de Kan tonrechter meende, maar krèeft in 't algemeen. Volgt men dit vrijspreken de vonnis dan wordt het reglement tot een dode letter. Mr. M. Vlaming, die als gemachtigr de en verdediger optrad, was het niet eens met de Officier. Hij gaf een uit voerige uiteenzetting van de bescher ming van de visserij krachtens het reglement. De kreeften die op laatste dag vóór de gesloten tijd worden gevangen, blijven nog wel een twee maanden in de handel en wel in putten. De visserijwet heeft alleen betrekking op de visserij en niet op de handel. Men kent hier het systeem van de fictieve entrepöts. Zijn die kreeften daar eenmaal uit, dan kun nen ze niet worden teruggebracht. In dit geval betrof het een partij kreef ten voor een dokter, die een feestje veertien dagen uitstelde, zodat ze door de heer A. F. P. zolang in de put bewaard werden. Wat de kantonrechter bepaalde was juist volgens mr. Vlaming omdat men de bepalingen van de reglementen niet kan toepassen op iets wat nooit van de visserij afkomstig kan zijn. Uit deze verdediging zij nog ver meld, dat er nog maar weinig kreef ten meer in de Zeeuwse wateren wor den gevangen. In vergelijking met wat er geïmporteerd wordt is dit nog één procent. De import komt voorna melijk uit Noorwegen. Uitspraak in deze zaak op 4 Februari a.s. FILMS IN ZEELAND Tientallen meters avontuur Afgezien van de reeds eerder in de ze rubriek besproken Franse film „De drift in het bloed" (Grand, Goes), biedt het filmmenu deze week over wegend lichte kost, waarbij de lief hebbers van avontuurlijke geschiede nissen wel aan hun trek komen! In „De drift in het bloed" (La rage au corps) wisten de Fransen een de licaat probleem op zeer discrete wijze te behandelen. Het vraagstuk name lijk van een jonge vrouw, lijdende aan nymphomania. De levensgeschie- deftis van deze vrouw werd onder re gie van Ralph Habib op een bijzon der boeiende en nergens storende wijze verfilmd. Bovendien geven de hoofdrolvertolkers, Frangoise Arnoul en Raymond Pellerin voortreffelijk spel te zien Zondagmiddag draait in Grand de spannende Western „De duivel van Diablo", met kostelijk spel van Dan Duryea als een enigszins „halfzachte" misdadiger. Voor het overige het be kende recept: gevechten, lieve meis jes en veedieven. Abbott en Costello als waaghalzen, wel dat waarborgt weer een verruk kelijke verzameling nonsens, welke in de gelijknamige film (Alhambra, Vlis singen) dan ook bijeen gebracht is. „A. en C." kopen een filmstudio in het begintijdperk van de film worden bedrogen, fungeren als land lopers, politiemannen, inbrekers, zaai en paniek in Hollywood en doen voortdurend zeer dwaas. Kolder per meter Burt Lancaster en Joan Rice vertol ken de hoofdrollen in de avonturen film „De koning der Zuidzee"; een rolprent in kleuren, voorzien van een Eén der vele Zeeuwse torens, die in de steigers staan en een grondige res tauratie ondergaan, is die van het Walclierse Oosikapelle. In een uitvoe rig artikel wezen wij enkele maanden geleden reeds op de veelheid van wer ken, welke hier moeten worden uit gevoerd. (Foto P.Z.C.) flinke dosis romantiek, enige span ning en veel opwindende gebeurtenis sen temidden van een paradijsachtige, tropische natuurDit alles spéélt zich thans af op het witte doek van (Electro, Middelburg). Weer andere, nóg wildere avontu ren kan men beleven met „Saskatche wan" (Luxor, Vlissingen) ter ver duidelijking: dgze exotische naam be hoort bij een fort 'waarin Alan Ladd en Shelley Winters nogal wat ontberingen doorstaan. De Canadese bereden politie k'omt er aan te pas, er wordt opgewekt geschoten en een en ander werd met veel vaart op de celluloidband vastgelegd. In kleuren. „De verdedigers van de Duivels rots" (Schouwburgbioscoop, Middel burg) tenslotte doen voor dit alles niet onder; het zijn beelden uit de oorlog tussen de Noordelijken en de Zuidelijken in Amerika en vporal de verdedigers van die Duivelsrots bla zen hun partijtje knap mee! Een vleugje weemoedige romantiek is niet vergeten en zo krijgt ook in deze rol prent „elck wat wils". Of wat hij niet wil. Guy Madison, Barbara Payton en James Craig vervullen de hoofdrollen. Uitspraken rechtbank Middelburg De rechtbank te Middelburg heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaak tegen de chef-monteur A. v. d. K. te Oud-Vossemeer, die verantwoordelyk was voor een ongeval met een onvei lige dorsmachine. Aan de chef-mon teur werd een boete opgelegd van f 150.subs. 30 dagen. De eis luidde conform. Tegen de vrachtautobestuurder R. P. de S. uit St. Jansteen eiste de Of ficier van Justitie drie weken gevan genisstraf. Doordat hij te veel links hield op de weg Axel-Sluiskil werd TELEURSTELLING IN NEDERLANDSE KAMP Hoogstgeplaatsten Zaterdag opnieuw aan hod Onder grote teleurstelling van de deelnemers zijn Vrijdagmorgen de na men van de honderd gelukkigen, die Zaterdag en Zondag aan start mogen komen voor het afleggen van de klassements-proeven bekend gemaakt. Zoals bekend betreft dit de Rally-rijders die in het tussentijdse klasse ment de beste papieren en het laagste aantal strafpunten hebben. Zes Nederlandse teams zullen in deze strijd de vaderlandse kleuren heb ben te verdedigen, doch desondanks heerst er onder de Nederlanders een weinig optimistische stemming. Het zijn onze landgenoten: Gatso- nides met Aston-Martin, 19e in het klassement, Flinterman met D.K.W. 24ste, Langestraat-Barendregt met Dyna-Panhard, 29ste, Dik-Mog'gre met Fiat 1100, 54ste; Tak met Alfa- Romeo, 74ste en Blansjaar met D.K. W. 98ste, die deze eer te beurt valt. Rijders van naam, als de Engels man Khen Warton en onze landge noot Maus Gatsonides hoorden met open mond de uitslag aan. Naar hun mening hadden zij veel hoger geclas- seerd moeten zijn. Ook Sheila van van Dam, kon zich niet voorstellen, dat ze zoveel strafpunten had opge lopen. Men mag echter hïerby niet'uit het oog verliezen, dat op de route Gap- Monte Carlo geheime conrtóle pos ten waren opgesteld, zodat talrijke deelnemers zich er niet van bewust waren dat ze strafpunten konden op lopen. Het zgn deze geheime contro leposten, die in Monte Carlo een storm van verontwaardiging hebben doen opgaan, en die er wel eens de. aanleiding toe zouden kunnen wor den dat de good-will, die deze stemt heeft bij autorijdend Europa, een aanzienlijke knak krijgt. De rally-rijders motiveren hun boos- een oude man op de fiets aangereden. Deze is later aan de gevolgen over leden. De liitspraak luidde: f 50.— boete subs. 10 dagen en 3 weken hechtenis voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar. De loondorser A. de B. uit Terneu- zen werd door de Kantonrechter al daar veroordeeld tot een boete van f 30.subs. 2 dagen wegens het ge vaarlijk links afslaan op een ver keerspunt. De Officier van Justitie eiste bevestiging van het vonnis doch de rechtbank te Middelburg heeft hem gisteren ontslagen van rechts vervolging. Tegen de Ned. Heide Mij. werden door de Kantonrechter te Terneuzen verschillende geldboeten gevraagd wegens het overtreden van de ar beidswet bij het slopen van een fa briek te Sluiskil en andere werkzaam heden. De Officier van Justitie eiste bevestiging van dit vonnis omdat hij van mening was, dat 'deze werkzaam heden onder de arbeidswet vallen. De verdediger mr. J. ter Horst uit Am- hem, betoogde dat de Ned. Heide Mij. niet onder deze werking van de ar beidswet valt evenals de landbouw enz. De rechtbank heeft gisteren de Ned. Heide Mij. ontslagen van rechts vervolging. WIELRENNEN Ronde van Nederland Zeventien renners gecontracteerd De organisatoren van de Ronde van Nederland, de N.V. Efor te Amster dam. hebben 14 renners gecontrac teerd voor de komende Ronde van Nederland, welke van 23 tot en met 30 April wordt gehouden. Het zijn: Thijs Roks, Jos Suykerbuyk, Wies van Dongen, Piet Haan, Henk Stevens, Jan van Osta, Jan Plantaz, Nico van Est, Hans Dekkers, Noppie Kooh, Daan de Groot, Cor Bakker, Jules Maenen en Piet van As. Naar bekend hadden Gerrit Voor- ting, Wout Wagtmans, Gerrit Schulte en Wim van Est reeds een contract (als kopman) voor de Ronde afgeslo ten. ZWEMMEN Mary Kok verbetert eigen record Mary Kok, van de Hilversumse zwemvereniging „De Robben", die nauwelijks twee weken geleden als. eerste haar naam schreef op de Nederlandse recordlijst voor de twee honderd meter Vlinderslag, heeft Vrij dagavond zichzelf overtroffen door in het bad aan de Kapelstraat te Hil versum de tweehonderd meter te zwemmen in de uitstekende tijd van twee minuten, vijftig seconden. BILJARTEN Biljartduel Maandag 24 Januari zal de beleen de biljarter Bert Wevers uit Ensche de, Europees kampioen drietanden 1950 en tweevoudig Nederlands titel houder in deze spelsoort, voor de tweede maal naar Middelburg ko men. 's Avonds speelt hij in het Ne derlands Koffiehuis een partij kader 38/2 over 600 caramboles tegen de Vlissinger F. Verhulst. De Schelde- stedeling werd tot dit duel uitge daagd door de Enschedeër. Boven dien zal Wevers wat „fantasie clas- sique" ten beste geven. Het geheel begint om 20 uur. Te Nijmegen is men, in navolging van Utrecht, tot de oprichting van een dames voetbalclub overgegaan. De nieuwe ver eniging telt reeds 20 leden. heid met de opmerking dat er bij ge heime controleposten geen enkele mo gelijkheid bestaat voor de deelnemers om na te gaan of de controleur juis te aankomsten- en vertrektijden no teert. Zonder aan de integriteit van de man met de chronometer te twij felen, aldus redeneren de deelnemers, is het niet uitgesloten dat hij fouten maakt. Bovendien vinden zij dat een dergelijk systeem in deze rally niet thuis hoort. Indien men de honderd gelukkigen, die Zaterdag weer aan start komen, onder de loupe neemt, blijkt dat slechts zes van de 96 equipes, die Glasgow als beginpunt hebben geko-- zen, als finale-waardig zijn geclas- seerd. Stockholm kan ook maar bo gen op vijf finalisten van de een en dertig en Palermo komt met geen van de vijf uit de bus. Zij. die in de hpofdstad van "het vorstendom zgn vertrokken, hebben over het algemeen geen slecht figuur geslagen acht en veertig van de negen en zeventig deelnemers be hoorden tot de hoogstgeclasseerden. Voor Lissabon zijn deze cijfers res pectievelijk twintig van de zes en De Zeeuwse fruitkwekers aarzelen niet om met hun tijd mee te gaan. Oude boomgaarden moeten wijken voor een jongemoderne fruitaan- plant. Op deze foto ziet men kwe kers onder KapeTle aan het werk met het verwijderen van de oude boment (Foto: P.Z.C.), Advertentie. Waarom toch? r helpen direct! dertig en voor München vijftien van de vier en veertig. De D.K.W.'s zijn met twaalf wa gens in de finale, de Peugeots met elf de Fords met acht en de Jaguars met zeven. De overige wagens, 62 in to taal, zijn over diverse merken ver deeld. De vijf hoogst geclassoerden zijn: 1 De Franse equipe Marang met Ci troen, 161 strafpunten; 2 Delliere (Frankrijk) met Salmson, 178 straf- Eunten; 3 Hopfen (Duitsland) met '.K.W. 183 strafpunten; 4 Malling (Noorwegen) met Sunbeam, 200 strafpunten; en 5 Dunod (Frankr.) met Fiat 1100, 234 strafpunten. 0 Jan. 21 Jan. Nederland 1951 (3%) .102 Nederland 1948 (3%) 100% 100% Nederland 1947 (3%) 3 100% 100% Nederland 1937 3 98% 98% Dollarlening 1947 3 pet. 98 98 Investeringscertificaten 3 101% 101% Nederland 1962-64 3 101% 101% Nederland N.W.S. 2% 81% 81 Ned. Indië 1937 A 3 100 100 Grootboek 1946 3 100 100 Nat. Handelsbank 154 156 Ned. Handelmlj. 212% 215 A.K.U. 295 b 293% B'ergh's en Jurgens 316 Calvé-Delft 261% 265 Kon. Ned. Hoogovens 272 270% Unilever 372% 376% Ned. Kabelfabriek 247% 247 Philips 323% 324% Wilton-Feijenoor d 210 208 Billiton 360 Kon. Petroleum Mij. 535% 532 Amsterdam Rubber 114 114% Holland Amerika Lijn 185% 188 Kon. Paketvaart 155% 156 Rotterdamse Lloyd 159% 169 Ned. Scheepvaart Unie 161% 174% Stv. MijNederland 173% H.VA. 141% Deli Mij 129% Bank v. Ned. Gem. 4% 109% 109 Bank van Ned. Gem. 0-5-10 139 141 Centrale Suiker 204 206 Kon. Mij. De Schelde N.B. 168 168% Baltimore-rOhlo 38 38% Missouri K.T. 9% 9% New York Central 33% 33% Pennsylvania 23% 23% Anaconda 48% 48% Bethlehem Stoel 105% 105 General Motors 93% 94% Intern. Nickel 58% 58% Kennecott 100% 100% Republic Steel 77% 77% U.S. Steel 69 Va North American Cy. 27% Midcontinental 106 Shell Union 57% 58% Tide Water 27 24% A.K.U. 4% 99% PREMIELENINGEN. A'dam premielening 129% 129% Breda 107% Eindhoven 1954 107% 107% Enschede 108% 's-Gravenhage 1952 I 132% 132% 's-Gravenhage 1952 II 129% 129% Rotterdam 1952 I 127 127% Rotterdam 1952 II 134 134 Utrecht 119% 119% Amsterdamse wisselmarkt AMSTERDAM, 21 Jan. Contante prijzen. Londen 10.57%—10.583/,, New York 3.79%—3.79%, Montreal 3.92%—3.93%. Parijs 1.0840—1.0860, Brussel 7,59%—7.60%, Franfurt 90.00—90.10, Zürich 86.35—86.45, Zü- rich (vrije francs) 88.4888.53, Stockholm 72.89—72.99. Kopenhagen 54.59—54.69, Oslo 52.82—52.92, Braz. dollar 3.79%—3.80%, Argentijnse verrèkeningsdollar 3.82%—3.83%, Japanse verrekeningsdollar 3.82%— 3.83%, Turkse verrekeningsdollar 3.79—3,80. BEURSOVERZICHT. LICHT VERDEELDE STEMMING. De beurs heeft de week afgesloten met een enigszins verdeelde stemming. De fluctuaties zijn deze week aanzienlijk ge weest. De eerste twee dagen een enorme daling, daarna een behoorlijk herstel. Van de internationale soorten bracht alleen Unilever het tot het peil van vorige week Vrijdag. De overige soorten bleven daar nog enkele punten onder. Ook gisteren was cr uitermate weinig te doen. Unile ver trok nog de meeste belangstelling en profiteerde hiervan met een koersstijging van circa 5 punten, slot 377. Philips een puntje beter voor de beide soorten. AKU en Kon. Olie lagen Iets gemakkelijker. Het rayonconcern noteerde bijna 3 punten la ger en Kon. Olie kwam op 532 (535%). De belangstelling voor Amsterdam Rub ber was danig geluwd. Donderdag heeft dit fonds met f 371.000 de grootste indivi duele omzet behaald. Na een iets lagere opening herstelde Amsterdam Rubber zich tot 114, dus onveranderd ten opzich te van eergisteren. HVA prijshoudend. Verenigde Deli licht gevraagd en 2 ho ger. Ook de scheepvaartafdeling vertoon de een vrij gunstige ondergrond. Onder kalme handel werden hier winsten van 1 2 punten behaald. Drie oanklnst'ellingen hebben eergisteren het dividend bekend gemaakt en alle drie hebben het ver hoogd. Deze papieren trokken daardoor iets meer de aandacht dan op andere dagen. Alleen Amsterdamsche Bank werd 5 punten hoger geadviseerd op 257 (divi dend 12 procent tegen vorig jaar 10 pro cent). Rotterdamse Bank en de Overzee Bank. die alle twee 10 procent declareren tegen vorig jaar 9 procent, werden en kele punten lager vernomen. Guldens- .beleggingen stil en onveranderd. Prolongatie 2% procent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 8