/Meêti meet een anbez Werkzaamheden dienen zoveel mogelijk gedecentraliseerd JIMMY OP HET SLAPPE KOORD &feéwa&tèltM ONTWERPEN VOOR DE NIEUWE OVERSCHRIJVINGSBEPALINGEN KLAAS BOOT VOOR ZESDE MAAL TURNKAMPI0EN NEDERLAND 4 PROVINCIALE 'AEETJWSE COURANT MAANDAG 17 JANUARI 1955 waart i&Mmt op Met interessante vliegtuigplaatjes RAPPORT REORGANISATIE-COMMISSIE K.N.V.B.: Samenstelling van bondsvergadering moet worden veranderd De reorganisatiecommissle van de K.N.V.B. is in haar rapport uitgegaan van de grondgedachten, dat in de besturen en in de wetgevende colleges de kwalitatief beste personen zitting moeten hebben, dat de werkzaamheden zoveel mogelijk moeten worden gedecentraliseerd, dat de leden van 't wet gevende college meer moeten worden ingeschakeld in het bondswerk en dat het sterk aanbeveling verdient dat een verjonging der functionarissen geschiedt, waarbij men zelfs een maximum leeftijd van 60 jaar wil vast leggen. Voorts is de commissie tot de conclusie gekomen, dat het aantal afdelingen op 20 en het aantal districten op 6 gehandhaafd moet blijven. In de samenstelling van de bondsvergadering dient volgens de reorganisa tie-commissie echter een belangrijke wijziging te komen. De dlstrictsbe- sturen, die door de verenigingen uit. het district worden gekozen, zijn qua- litate qua lid van de bondsvergadering. Hun aantal wordt voor de bonds vergadering aangevuld tot 7, hetgeen geschiedt door de algemene vergade ring van het district. In totaal komen er dus over het gehele land 6 maal 7 is 42 leden op deze wijze in de bonds vergadering. Daaronder bevinden zich de 4 leden van het Zaterdagvoetbal. De verenigingen voor het betaald voetbal kiezen 38 afgevaardigden naar de bondsvergadering. Iedere af deling wordt door één lid in de bonds vergadering vertegenwoordigd, zodat er 20 afgevaardigden uit de afdelin gen komen en het bondsparlement in totaal 100 leden zal tellen. De leden van het bondsbestuur hebben geen stemrecht in de bondsvergadering. Het bondsbestuur zal bestaan uit 9 personen, 1 voorzitter, 3 leden voort komende uit het amateur-voetbal, 3 leden voortkomende uit het semi- prof-voetbal, 1 uit het Zaterdagvóet- bal en 1 uit de afdelingen. Voor ama teurvoetbal, prof-voetbal, afdelingen en Zaterdagmiddagvoetbal worden sectiebesturen benoemd. V.E.K.-BESTUUR TEGEN.' Dit rapport is reeds in de verschil lende groepen van de K.N.V.B. aan de orde gesteld. Naar wij vernemen, is het bestuur van de Vereniging van Eerste Klassers, dat Zaterdag in Amsterdam vergaderde tegen het plan, zoals het er nu ligt. Het wil echter gaarne de meningen der leden hieromtrent horeft, om welke reden Advertentie ASPIRIN is geen verzamelnaam voor allerlei soorten hoofdpijntabletten. ASPIRIN is een merkartikel en dit merk, evenals het BAYER- kruis dat op elk tablet staat, garandeert U kwaliteit en zuiverheid. tegen Zaterdag 29 Januari a.s. in Utrecht een vergadering van de V.E. K. zal worden gehouden. Het Zatei'dagvoetbal- gaat volko men aecoord met het plan. Dat is wel duidelyk gebleken tijdens de bijeen komst van de volledige besturen van de twee leidinggevende instanties voor het Zaterdagvoetbal in Neder land, het verbond van Christelijke voetbalverenigingen (V.C.V.) en de Vereniging van Zaterdagclubs (V.Z. C.), die Zaterdag te Utrecht is gehou den. Na breedvoerige besprekingen en nadat de heer J. van der Meijde het plan had toegelicht, kon men zich volkomen met de inhoud ervan verenigen. „De afdelingen zullen in principe wel aceoora kunnen gaan met de hoofdlijnen van het plan", al dus verklaarde de heer Van Leeuwen (Den Haag), lid van de commissie voor de afdelingen van de K.N.V.B. „Er zal echter over een en ander nog heel wat moeten worden gesproken", zo zei hij. De 2e, 3e en 4e klassers waren o.a. van oordeel dat ook de di'stricts-be- sturen niet in de bondsvergadering vertegenwoordigd moeten zijn, ter wijl zij 2 sectiebesturen voldoende achten, n.l. een voor het profvoetbal en 1 voor het amateurvoetbal, waar bij Zaterdagvoetbal en de afdelin gen eveneens gerekend kunnen wor den. Dit sectiebestuur zou daarom in plaats van 7 leden, 9 leden kun nen tellen. Voorstellen reorganisatie-commissie K.N.V.B Belangengroepen zullen er eerst studie van maken De reorganisatiecommissie van de K.N.V.B. heeft voorstellen ontwor pen voor de overschrijvingsbepalin- pen, noodzakelijk geworden door de gewijzigde constellatie van het Ne derlandse voetbal en de invoerring van het semi-professionalisme. Deze overschrijvingsbepalingen zullen eerst door de verschillende groepen; te weten de Vereniging van Eerste Klassers, de federatie van 2e, 3e en 4e klasse voetbalclubs, de afdelingen en het Zaterdagvoetbal worden be studeerd. Vervolgens zullen de ge maakte opmerkingen eii eventueel voorgestelde veranderingen naar de reorganisatie-commissie teruggaan, waarna de definitieve bepalingen zul len kunnen worden vastgesteld en op de bondsvergadering behandeld. De bedoeling is, dat de nieuwe over- schrjjvingsbepallngen het volgende seizoen in werking treden. De voorstellen van de reorganisa tiecommissie zien er als volrt uit: a. de aanvrage kan het genele jaar worden ingediend; b. gaat de oude club aecoord, dan kan de overschrij ving onmiddellijk volgen; c. heeft de overnemende vereniging 75 procent van haar competitiewedstrijden ge speeld, dan volgt toestemming om te mogen spelen per 1 Augustus aan staande; d. betreffende de grootte van de transfersom moeten beide ver enigingen het eens worden. Van amateur naar semi-prof: a. de leeftijd van de aanvrager moet ten- minstens 18 jaar zijn; b. de aanvrage kan alleen worden ingediend in de maand Juni; c. indien de amateur club aecoord gaat, volgt toestem ming om te mogen spelen per 1 Au gustus daaraanvolgend; d. indien de amateurclub niet aecoord gaat, dan wordt de overschrijving per 1 Janua ri d.a.v. verleend; e. het betalen van een transfersom volgens door het be stuur van de K.N.V.B. vastgestelde bepalingen is verplicht, tenzij de ver eniging die wordt verlaten geen prijs op een transfersom stelt. Van semi-prof naar amateur: a. de aanvrage kan het gehele jaar worden ingediend: b. een accoordverklaring van de oude vereniging is noodzake lijk; c. toestemming tot het spelen voor een amateurelftal der nieuwe vereniging kan worden verleend een jaar nadat de laatste bindende wed strijd in betaald voetbal is gespeeld. De bepalingen inzake overschrij ving van een speler van een ama teurclub naar een amateurclub zijn niet ingrijpend gewijzigd in het ont werp van de reorganisatiecommissie. N.V. „De Graafschap" gaat reorganiseren Prof- en amateurafdeling De N.V. „De Graafschap" te Doe- tinchem heeft in een gehouden ver gadering besloten om over te gaan tot reorganisatie. Deze reorganisatie zal hierin bestaan, dat de voetbalver eniging „De Graafschap" zal gaan bestaan uit twee afdelingen; een prof-afdeling en een amateur-afde ling. In de prof-afdeling worden onder gebracht een prof-elftal en een reser ve-ploeg. In de amateurafdeling ko men een aantal elftallen, die in de amateurafdeling van de K.N.V.B. spelen zullen. „De Graafschap" heeft onlangs reeds een fusie gesloten met de voet balvereniging „Oosseld" te Doetin- chem thans spelende in de 4e klasse K.N.V.B. Zowel de prof- als de amateuraf deling zal een eigen bestuur krijgen, waarboven staat het bestuur van de N.V. „De Graafschap". SCHAKEN Joego-Slaaf Milik won het Hoogoventournooi te Beverwijk Het Hoogoventoumooi in Bever wijk is een zege geworden voor de Joegeslavische schaker Milik. Hij verzamelde in totaal 6% punt. De Nederlanders Bouwmeester en Don- ner delen de tweede en derde plaats, ieder met 5% punt. De resultaten van de partijen ge speeld in de negende en laatste ron de luidden: Kramer (Ned.)Prins (Ned.) V2 na 29 zetten; dr. Bergsma (Ned.)Bouwmeester (Ned.) 01 na 57 zetten; Kovacs (Oostenr.) Czerniak (Israël) 10 na 50 zetten; Donner (Ned.)Pilnik (Arg.) 10 na 83 zetten gewonnen gegeven; Pe rez (Spanje)Milik (Z. SI.) 01 na 66 zetten. De eindstand luidde: 1. Milik (Z. SI.) 6% punt; 2/3. Bouwmeester en Donner (Ned.) 6 punten; 4. Kra mer 5% punt; 5. en 6. Czemiak (Is raël) en Prins (Ned.) 5 punten; 7./8. Pilnik (Argentinië) en Kovacs (Oos tenr.) Sy° punt; 9. en 10. Perez (Spanje) en dr. Bergsma (Ned.) 2 punten. De elfjarige Manfred Schneldorfer heeft - het Duitse kampioenschap kunstrijden voor „heren" veroverd. Nog nimmer in de geschiedenis van de Duitse schaatsensport is een zo jeugdige knaap titelhouder gewórden. Jacq. van der Sande werd derde en Joh. van der Sande vijfde In de gemeentelijke concertzaal te Krommenie zijn Zondag de Neder landse turnkampioensehappen voor heren gehouden. Klaas Boot, die na de halve eindstrijden reeds een kleine voorsprong' had, behaalde de_ titel voor de zesde maal in successie. De Vlissinger Jacq van der Sande (V.T.- V.) eindigde op zeer eervolle wijze op de derde plaats. Zijn broer, Johan van der Sande. (Volharding, Goes), bezet te de 5e plaats. Jacq van der Sande leverde op twee onderdelen de beste prestaties, namelijk bij de vrjje oefeningen en in het paardvoltigenummer. Johan van der Sande won het paardspringen. De eindstand van het Nederlands kam pioenschap luidde: 1. K. Boot (De Halter, Alkmaar) 206 pnt.; 2. Van Galen (Hercules- Hebe, Enschede) 198.8 pnt.; 3. Jacq van der Sande (V.T.V., Vlisaingen) 198.6 pnt.; 4. Groeneveld (Donar, Den Haag) 198,3 pnt.; 5. Joh. van. der Sande (Volharding, Goes) 193.4 pnt.; 6. Sallee (Olympia, Amster dam) iy0.2 pnt.; 7. Meynen (Hercu- les-Hebe) Enschede) 187.4 pnt.; 8. Achterberg (Hercules-Hebe, Ensche- BILJARTEN Tiedtke werd Europees kampioen bandstoten Nadat alle partijen voor het tour- nooi om de Eui'opese titel bandstoten in Idar Oberstein waren gespeeld, bleek, dat de Duitser Tiedtke en onze landgenoot Van Oosterhout boven aan het klassement waren geëindigd, ieder met 10 matchpunten. Daar door was een beslissingspartij tussen deze spelers noodzakelijk. Deze barrage werd gewonnen door de Duitser, die zich derhalve Euro pees kampioen mag noemen. De cij fers luidden: Tiedtke 150, 41, 21, 3.65; Van Oos terhout 92, 41, 13, 2.24. Het eindklassement luidde daarna: 1. Tiedtke (Did.) 12 matchpnt., 53 hs., AIg. gem. 4.30; 2 Van Ooster hout (Ned) 10, 44, 3.54; 3. LÜtgehet- mann (Did.) 8, 35, 4.53, 4. Boulanger (B.) 8. 30, 3.59; 5. Wafflard (B.) 8, 39, 3.42; 6. Scherz (Oost.) 6, 31, 3.26; 7. Alhino Port.) 4, 24, 3.11; 8. Chas- serau (Fr.) 2, 24, 2.77. 68. Jimmy had Korina mee naar zijn eigen huis genomen, maar hij had moeite gehad een klein plekje voor haar vrij te maken, zoveel bloemen stonden er in de gang en in alle kamers. Mi'ebet liep er rond met hoog rode konen van de opwinding. In het begin had zij voor elk bouquet dat werd afgeleverd nog wel een vaas weten te vinden, maar na een uurtje had zij niet alleen geen vazen meer, maar toen was haar hoofd zo omgelopen' van alle drukte, dat zij op een stoel in de keuken was neergezegen en van louter ze nuwachtigheid in tranen was uitgebroken. „Oóóóóh, wat vreselijk jammer, dat ik die toer van meneer Brown nou niet gezien heb", riep zij jammerend uit. „Ieder een is er bij geweest, maar ik niet. En iedereen stuurt mooie bloemen en planten en taarten en ik heb niet eens gezorgd, dat we vanavond iets extra's hebben Pannekoeken heb ik gebakken, maar wat zijn nu pannekoeken bij zo'n gebeurtenisEn toen was Jimmy binnen gekomen en hij had een aardig jong meisje bij zich gehad en toen was Miebet helemaal de kluts kwijt geraakt, want daar had zij nu helemaal niet op gerekend. Jimmy droeg Korina naar boven en legde haar neer op het bed in de logeerkamer. Hij holde daarna naar beneden en riep tegen Miebet. „Gauw maak een glas warme melk klaar en zorg voor wat krachtige bouillon. Dat meisje is er heel erg slecht aan toe. En toen eerst wierp Jimmy een blik op al die bloemen en die stapels taartendozen. „Is dat alles ter ere van mij?" vroeg hij verbaasd. de) 185 pnt.; 9. Hoog'ei's (Volt, Til burg') 183,1 pnt.; 10. Honings (W.N.- K., Bocholtz) 176.8 pnt.; 11. Blits (Olympia Amsterdam) 173.4 pnt. Deze elf turners met Winands (W. N.K., Bocholtz), die wegens een bles sure niet kon uitkomen, vormen het herenkeurkorps van het K.N.G.V. KORFBAL Duel Amsterdam Eindhoven op Hemelvaartsdag in Middelburg? De Middelburgse' korfbalvereniging Swift heeft voor de komende Hemel vaartsdag grote plannen. Zoals be kend worden op die dag de jaarlijkse massale korfbalseries van deze ver eniging gehouden. Men wil nu als hoofdschotel van de dag een wedstrijd doen spelen tussen de vertegenwoor digende twaalftallen van Amsterdam en Eindhoven. De plannen verkeren reeds in een vergevorderd stadium van voorbereiding. Jeugdleiderscursus Z.K.B. in Middelburg beëindigd In Middelburg werd Zaterdag de jeugdleiderscursus van de Zeeuwse Korfbal Bond, speciaal bedoeld voor de belangstellenden uit Walcheren, beëindigd. De heer J. Swaanswijk, sportleraar uit Den Haag, gaf 's mid dags voor de cursisten in het trai ningslokaal aanschouwelijk onderwijs op het gebied van de training voor jeugdige korfballers (sters). Hij had daartoe de beschikking over een twaalftal adspiranten van Swift, dat een aantal oefeningen uitvoerde, dat naast algemene lichamelijke vorming' de speciale korfbaltraining ten doel had. 's Avonds werd de cursus in de zaal van lunchroom „Het Stadhuis" voort gezet. Toen sprak de heer J. Portegies uit Utrecht. In zijn lezing behandelde hij het onderwerp ledenbinding, spe ciaal met betrekking tot jeugdige le den. Hierop volgde nog een drukke discussie. Op 12 Februari wordt in Goes een zelfde cursus gegeven, die speciaal bestemd zal zijn voor de gegadigden op de Bevelanden. i Advertentie. Brandend znnr op maag dooft prompt mat een of twos Bennies. Geen wonder, dat iedereen Rennies kent enroemt. Niet zonder reden hebben acht van de tien mensen Rennies steevast bij de hand. Voor eigen gebruik of om bij te springen als 't lot van zuurbranden anderen treft. Water of wat ook komt er niet aan te pas. Gewoon, als was 't een snoepje, laten smelten op de tong. En Rennies zijn nog smakelijk ook. Nieuw-Zeeland protesteert tegen uitvoer Am. boter. De ambassadeur van Nieuw-Zeeland heeft bij de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken geprotes teerd tegen het besluit van de Ver. Staten om ongeveer 4,8 millioen kg overtollige boter op de wereldmarkt af te zetten, zo werd door de Nieuw- Zeelandse ambassadeur bekendge maakt. De ambassadeur deelde minister Dul les Donderdag, aan de vooravond van de Amerikaanse bekendmaking over de beschikking' over de overtollige boter, mede, dat het resultaat van een en aiider zou zijn, dat de Ver. Staten binnenlandse moeilijkheden zouden uitvoeren met het risico, dat de economie van kleinere en zwak kere landen als Nieuw-Zeeland ern stig gekwest zou worden. EeUIUfc'lOi 37 Heerlijk, nietwaar, getrouwd te zijn met een vermogend man, die steeds een beschaafd leven zou leiden; heerlijk, geen olielampen meer te moeten vullen en water te pompen, heerlijk het bakken, braden en de was doen aan anderen te kunnen overla ten, heerlijk ten slotte om ook mooie kleren te dragen en aardige mensen te ontmoeten in plaats van avond- aan-avond op de stille boerderij sok ken te stoppen en te luisteren naar Clifford's onuitstaanbaar gepraat over melklijsten veevoer en eieren. Wat was ze dwaas geWèest, vond Elsie, om zich aan Clifford te binden! Hij zou prachtig gepast hebben bij Joyce, haar stiefzuster. Joyce was, toen ze Clifford ontmoetten, pas ze ventien, maar ze zou dolgraag met hem hebben aangepapt. Elsie had dat verhinderd omdat ze toen zelf op Clifford haar zinnen had gezet. Bo vendien vond ze, dat Joyce haar beurt moest afwachten, tot haar oudere zuster getrouwd was. Het kind zou ook niet slim genoeg zijn. geweest, om Clifford van Sharon af te houden. Joyce was niet zo listig èn daarente gen pijnlijk openhartig. Op twintig jarige leeftijd had ze een massa vriendjes, maar geen ernstige bewon deraars. Haar ontbrak de vrouwelijke inslag, waarvoor de meeste mannen zo gevoelig waren. Intussen zou ze als Clifford's vrouw dolgelukkig zijn feworden en misschien kon er, als haron's verblijf ter plaatse niets op leverde, nog een avontuurtje tussen Joyce en Clifford op touw worden ge zet. De moeilijkheid was, dat Elsie het meisje toch liever niet in een echt scheidingsproces wilde betrekken. Haar ouders zouden daar nog veel meer op tegen hebben. Ze hadden strenge beginselen en waren steunpi laren van de Methodistenkerk. Daar om zouden ze ook nooit hun goedkeu ring hechten aan een schelding tussen Elsie en Clifford, ongeacht, welke be schuldigingen ze jegens hem zou aan voeren. Ze zouden het haar nimmer vergeven, als ze haar stiefzuster ge bruikte om haar eigen vrijheid te her winnen. door IAN TEMPEST „Nu, hoe gaat het?" riep Clifford, die met de pijp in zijn hand de ka mer binnenkwam. „Kan ik ook hel pen?" „Als je wilt, kun je het meubilair in de slaapkamers op de lijst zetten. Waar is Sharon?" vroeg Elsie snel. „Ze is naar het meer met die vent en zijn familie; het bevalt me hele maal niet", antwoordde Clifford, niet op zjjn gemak. „Misschien is hij heel fatsoenlijk, maar Sharon schijnt niet veel van hem af te weten". „Wij zijn niet verantwoordelijk voor Sharon's gedrag, schat. Als zij zich aan een man wil vergooien, kunnen wij haar dat niet beletten", merkte Elsie nuchter op. „Maar we moeten het proberen. Ze is immers nog maar een kind en ze beseft niet wat ze doet", zei Clifford angstig. „Kun jij niet eens met haar praten, Elsie?" „Ze zou me alleen maar uitlachen. Meisjes zoals Sharon denken de wijs heid in pacht te hebben". „O, maar zo'n soort meisje is ze he lemaal niet. Ze is niet overijld of zo genaamd modern. Toch maak ik me zorgen over haar". Op deze woorden volgde een wat gedwongen stilzwijgen, maar Elsie genoot heimelijk. Clifford was, be wust of onbewust, jaloers op Sharon's belangstelling voor Monk. Welnu, als die jalooezie tot een vlam kon worden aangeblazen, zouden wellicht èn hij èn Sharon zich daaraan branden. „Monk schijnt me iemand van twij felachtig allooi, maar je weet hoe het met alleenwonende meisjes gaat. Ik denk, dat Sharon vrij wat vriendjes heeft", zei Elsie langs haar neus weg. „Modellen ontmoeten door hun werk immers zoveel mannen". „Dat is ook iets wat me niet bevalt. Ik begrijp niet, wat er haar toe bracht, zo'n baantje te kiezen", zei Clifford kortaf. „Het heeft er veel van, alsof ze het gevaar zoekt". „Maar, lieve man, het gaat ons toch feitelijk niet aan", bracht Elsie in het midden. Clifford keek met een sombere uit drukking op zijn gezicht eerst zijn vrouw en daarna Ian aan. Toen, blijk baar begrijpend, dit geen van beiden zijn bezorgdheid om Sharon deelde, nam hij vulpen en schrijfblok en liep naar boven. Hevig zuchtend, wierp Elsie de jon ge advocaat een meewarige blik toe. „Nu zie je eens, hoe het er bij staat. Hij kan zijn gedachten niet van dat kind afhouden. Lieve hemel, ik durf er niet aan te denken, hoe dat zal aflopen", riep ze pathetisch. „Als ik jou was, zou ik op dit punt niet met me laten sollen, Elsie. Wees flink en zeg hem, dat als hij haar niet vergeet, jij verplicht zult zijn hem te verlaten. Dat zal hem wel verstandiger doen worden". „Dat zal het niet. Waarschijnlijk zou hij kalmpjes zeggen, dat ik gaan kon. En wat zou ik dan moeten be ginnen?" vroeg Elsie, schijnbaar hoogst ongerust. „Ik ben geen vrouw, om alleen verder te leven". „O, maar je zou niet lang alleen behoeven te blijven". „Waarom zeg je dat? De mensen zien een vrouw, die van haar man ge scheiden is, meestal met een schuin oog aan. Vrouwen beklagen of min achten haar en mannen laten haar links liggen". Elsie kreeg liever geen ruzie met haar ouders. Ze hield veel van hen en zij waren jegens haar heel royaal. Bij haar verjaardag en met Kerstmis zonden ze haar steeds een flink be drag, meer eigenlijk dan ze zich kon den veroorloven. Neen, ze kon hun geen verdriet doen door Joyce te compromitteren. Toch leek het wel een goed idee, om haar enige dagen hier te laten komen, als vader haar op kantoor kon missen. Joyce zou misschien Monk de Newlyn aange naam bezig kunnen houden en diens belangstelling voor Sharon doen ver flauwen. Monk was weliswaar niet het „type" voor Joyce, maar ze zou ongetwijfeld verrukt zijn over de kin deren en de hond, Wie weet, wat een handig opgezet intriguetje nog zou kunnen opleveren, dacht Elsie hoop vol. Het moest helemaal niet onmo gelijk zijn, Monk er van te overtuigen, dat Sharon nog altijd smoorverliefd op Clifford was en bereid tot alles om hem terug te winnen. „Ik kan me niet voorstellen, dat een man jou links zou laten liggen". Opnieuw zei zyn blik meer dan zijn woorden. Ales kwam wat dat betreft best in orde, dacht Elsie opgelucht; ze had Jan waar ze hem hebben wil de. 't Was kinderspel op zijn gevoel voor ridderlijkheid te werken en hem als haar beschermer te laten funge ren. Wanneer ze nu Clifford maar kon kwijtraken, zou de zaak verder op rolletjes lopen. Jawel, maar eerst moest ze zor gen, dat Clifford in staat zou zijn, haar financieel te steunen. Ze zag, dat Jan, misschien bang, dat zijn blikken 5.1 te duidelijk waren ge weest weer naar de schilderijen staai*- de. Verbeeldde ze het zich, of be? keek hij dat lelijke klad van de dorps kerk inderdaad vol belangstelling? Bij die gedachte begonnen haar pol sen van angst, sneller te kloppen. Wanneer hij 't ding te nauwkeurig onderzocht zou hij misschien ook zien wat haar scherpe ogen ontdekt had den en zou hij het zijn plicht ach ten, Clifford en Sharon op de hoog te te brengen. „Ik ben bang, dat er mot in de piano zit", zei ze haastig, terwijl ze op de kruk ging zitten en haar han den even over de geel geworden toet sen liet glijden. (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1955 | | pagina 4