PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Ook in November was er al lerlei activiteit rond het Delta plan. Op uitnodiging van de z.g. Commissie van Dertien, die de belangen verdedigt van de oester, en mosselkwekers, kwam minister-president dr. W. Drees naar Yerseke om zich op de hoogte te stellen van de problemen, die er voor de vis serij ontstaan bij eventuele af sluiting. In Middelburg werd het tehuis voor werkende meis jes van de Vereniging Kinder- zorg geopend. Middelburgs bur gemeester wenste de voorzitter van Kinderzorg, ds. G. H. van Willenswaard, geluk met dit feit. In Vlissingen kon de plaatselijke af del "Jg van de Bond van Ouden van Dagen het 1000e lid begroeten. En onze foto-serie van deze maand wordt besloten met een opname van sluïsmeester van Blitterswijk van het Goesse Sas, wiens familienr lm al honderd dertig jaar in d' personeelsre gisters van de Gemeente Goes voorkomt: vier generaties heb ben het ambt van sluïsmeester bekleed, een feit in Novem ber uitvoerig in ons blad werd gereleveerd. Vermeldens waard is voorts het gouden jubileum van de Vereniging voor Wetenschappe lijke Belangen te Goes en de eerste Zeeuwse Middenstands dag. die in Goes werd gehou den. In de polder Kriïiningen werden proeven genomen met bévloeiing door slib van geïnun deerde percelen en in Oostburg opende de Commissaris der Koningin de tentoonstelling „Maatschappelijk Werk". V.V. V.-directeuren uit België be zochten Zeeland, in Middelburg werd een Economische dag ge houden en de tentoonstelling „Start". Tenslotte begon aan het eind van deze maand Sin terklaas zijn jaarlijkse tournee door Zeeland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 30