Waarborg fJuniur kleding ïerdievfeêE0c~- De Erkende kwaliteit: Grote partijen wol 20 procent korting jjj Naamkaartjes Adreskaarten PRIJSVRAAG q 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 22 OCTOBER 1954 Op de prijs letten is goed, maar op de Waarborg-kwaliteit letten is beter! Want of ge tot het laatst aan toe Uw costuum of jas „met plezier" zult dragen hangt uitsluitend van de kwaliteit af! Daarom: neem Waarborg-kleding, die staat een klasse hoger. Waarborg-jassen alle modellen: raglan, ingezette mouw, 1 en 2 rij, ook in moderne iU lengte, zware en halfzware stof, van 89.- tot 199.- Waarborg-Costuums Prachtige nieuwe stoffen voor herfst en winter, enorme keuze in alle maten, van 79.- tot 169.- Herenmode-artikelen Wollen vesten, pullovers, shawls, het nieuwste tegen scherpe prijs. Popi. overhemd spec, prijs 9.90 Ruime keuze in jongens kleding. Scherpe prijzen l LANGE DELFT 60-62 - MIDDELBURG WALSTRAAT 84 -VLISSINGEN Op aanvrage bezoeken onze reizigers U gaarne. A J W£€K-enD Alleen Vrijdag en morgen Zaterdag de nieuwste kleuren nu met Wacht niet met kopen daar van sommige soorten de voorraden beperkt zijn. VLISSINGEN WALSTRAAT 15 Drukkerij VAN DE VELDE Telefoon 2355 (4 lijnen), Walstraat 5860, Vlissingen. 18 filialen in Nederland. In Vlissingen: Walstraat 66. yul de naam in /en iedereén Ikan meedoen De hieronder vermelde zaken hebben hun etalage thans gewijd aan dit voortreffelijke horloge.Bekijk dus zo'n etalage en U weet de oplossing! Schryf slechts de slagzin: „Met Pi hebt U de tijd mee" mèt de merk naam volledig ingevuld - op een briefkaart. Voorzie die van Uw naam en adres en stuur uw oplossing in vóór 15 Nov. a.s. aan de importeur Adolf Dam N.V„ Provenierssingel 42, Rotterdam. Voor de goede oplossing stellen wij een prijs beschikbaar van f 250.- en als 2e en 3e prijs een horloge van het wereld vermaarde merk uit de PIfabriek. By meer goede oplossingen beslist het lot. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. U kunt bovendien nog een Pi.... horloge verdienen! Wie in het tijdvak van 22 Oct. tot IB Nov. "54 een Pihorloge koopt en in een zin van tenhoogste 20 woorden vermeldt, op grond van welke bijzon dere eigenschappen hij (zij) aan het Pihorloge de voorkeur geeft, en die dit naar het oordeel van de jury het beste omschrijft, ontvangt de be- Fa. J. v. d. Berge, Lange Delft 40, Middelburg. Fa. C. J. M. Kackenberg, Nwe Burg 6, Fa. Gebrs. Weyens, Bellamypark 20, Vlissingen. Fa. G. van Dalsum, Walstraat 38, Fa. L. Minderhout, Zuidstraat 66, West-Kapelle. De Nederlandsche.,Heide maatschappij te Arnhem zal namens de herverkavelings commissie Zeeland op Maandag 8 November 1954 des voormiddags 11 uur in café Bijl te Scherpenisse in het openbaar aanbesteden: het egaliseren van per celen en het graven van kavelsloten in de her verkaveling „Zeeland, object Tholen", code no. 22.14.07. Het bestek met bijlagen is van 28 October 1954 af ver krijgbaar ten kantore van het hoofd van het 'ambtsge bied der Nederlandsche Hei demaatschappij te Goes, Vo- gelzangsweg 100, tel. 2139, tegen betaling van 4.50 per stel, franco per post 4.80. Restitutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden, na gepleegd overleg, alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied. Aanwijzing wordt gedaan op Woensdag 3 November 1954. Plaats van samenkomst café Bijl te Scherpenisse des voormiddags 11.30 uur. De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de herverkavelings commissie Zeeland op Maandag 8 November 1954 des namiddags 2 uur in ho tel Concordia te Zierikzee in het openbaar aanbesteden: het aanleggen, verbete ren en verharden van wegen met' bijbehorende werken in de herverka veling „Zeeland, object Vier Bannen", code 21.11.10. Het bestek met bijlagen is van 26 October 1954 af ver krijgbaar ten kantore van het hoofd van het ambtsge bied der Nederlandsche Hei demaatschappij te Zierikzee, Blokweg A 527, tel. 549, te gen betaling van 5.per stel, franco per post 5.30. Restitutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden, na gepleegd overleg, alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied. Aanwijzing wordt gedaan op Maandag 1 November 1954. Plaats van samenkomst kantoor N.H.M., Blokweg A 527 des namiddags 2 uur. De gracieuze lijn die de voet zo flatteert vrndt U in elke Timtur, van de jeugdige flats tot de klas sieke pumps. De voet-beschermende kwaliteiten van de Timtur-leesten maken elk paar Timturs tot een waardevol bezit Jeugdige gratie gepaard aan een verrukkelijk makkelijke pasvorm hebben Timtur-schoe- nen geliefd gemaakt bij dames van alle leeftijden. sCHOV* m STAJyojj

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 10