Eerste partij tussen Roozenburg en Huisman eindigde in remise ER BESTAAT EEN TEKORT VAN RUIM 200.000 WONINGEN NAAR EEN MEER EFFECTIEVE REUMABESTRIJDING CONFERENTIE DER A.R.-PARTIJ CONCERTGEBOUWORKEST VIERDE EERSTE TRIOMF IN NEW YORK 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 15 OCTQBER 1954. DE STRIJD OM DE WERELDTITEL DAMMEN BEGONNEN Sensationeel begin van de match (Van een speciale verslaggever) Do match RoozenburgHuisman, (lie als inzet de wereldtitel dammen heeft, is wel erg sensationeel begonnen! Hadden we eerst het protest van Roozenburg, inzake wat er moest gebeuren by een gelijkspel tot enkele uren voor de aanvang van de wedstrijd was het twijfelachtig of Huisman zou kunnen starten, daar zyn gezondheid hem weer parten had gespeeld. Gelukkig kon do arts, na Huisman nogmaals te hebben onderzocht, verkla ren, dat er geen bezwaren zijn tegen het uitkomen van Huisman. Toen h\j om kwart voor vijf in de zeer goed bezette speelzaal van de „Klei ne Burcht" te Leiden arriveerde, had de sympathieke Leldonaar dan ook reeds een applaus in ontvangst te nemen, alvorens nog een enkel stuk te hebben verzet. Precies om vijf uur opende de voor zitter van de Koninklijke Nederland- Dambond, de heer A. C. Busch, de match. Hy zegde de af^ van het ministerie van O., K. en de heer C. Ras, dank voor diens aan wezigheid, alsmede de heer Schaik, wethouder van onderwijs van Leiden. Na enkele korte speeches deed de heer Ras de eerste zet voor Roozen burg. De eerste party had het volgende verloop: Roozenburg (wit)Huisman (zwart) 1. 33-28, 17-21. Hollandse opening, met de tegenzet van Fabre, berusten de op het winnen van tempi, 2. 31-26, 20-24. Feitelijk een niet verwachte voortzetting van zwart. Niet omdat hier iets nieuws wordt gebracht, maar van de tempo-speler Huisman werd eerder de bekende Fabre-ma- noeuvre 1L»17, 18-23, 12-18 en 17-22 verwacht om aldus zetten-reserve te kweken. 3. 26x17, 11x33. 4. 38x20, 15x24. 5. 32-28, 7-11. 6. 43-38, 1-7. 7. 49-43, 16-21. 8. 38-33. 10-15. 9. 42-38, 21-26. 10. 34-29. 14-20. De tien eerste zetten werden in enkele minuten ge speeld., 11. 39-34, 20-25. 12. 29x20, 25x14. Het verschil in stijl is reeds waai- te nemen. Roozenburg de direc te aanval, en Huisman zoekt het meer in de vertraagde opbouw. 13. 35-30. 5-10. 14. 30-25, 19-23. 15. 2Sx 19, 14x23. 16. 34-29, 23x34. 17. 40x29, 38-23. IS. 29x18, 12x23. 19. 44-40, 30- 14. 20. 43-39, 7-12. 21. 48-43, 12-18. 22. 40-34. 14-19. 23. 34-29, 23x34. 24. 39x30, 19-23. Huisman blijft volhar den in zijn gevecht op het midden bord en Roozenburg vergenoegt zich met het bezetten van strategische punten, om straks, als de tijd hem rijp lijkt, het middenbord te herove ren. 25. 45-40, 9-14. 26. 50-45, 11-17. 27. 37-31, 26x37. 28. 41x32, 6-11. 29. 33-29, 23x34. 30. 40x29, 14-19. 31. 30- 24, 19x30. Voorlopig heeft wit zijn zin gekregen. Zwart is het centrum kwijt en wit staat gereed om het te bezet ten. Maar nog is in deze schermutse ling om elke duim grond het laatste woord niet gesproken. 32. 25x34, 13- 19. 33. 38-33, 8-13. 34. 47-42, 2-8. 35. 45-40, 15-20. De helft van het materie aal is nu verdwenen en Roozenburg staat iets beter. 36. 42-38, 20-25. Zwart's verdediging is uitstekend. Aga Khan verkoopt racepaarden Aga Khan, een van de bekend ste renpaardbezitters in Engeland van de afgelopen 25 jaar, heeft be kend gemaakt, dat hy in Engeland niet meer met zijn paarden aan wed strijden zal deelnemen. De twintig paarden, die Aga Khan, tezamen met zijn zoon Aly, in Engeland in renstallen heeft, zullen in December worden verkocht. Aga Khan deelde mede, dat hy deze beslissing genomen had in ver band met familieomstandigheden en uit financiële overwegingen. Aga Khan en zyn zoon Aly be zitten nu nog renstallen in Frankrijk en Ierland. WIELRENNEN Oostburg étappeplaats in Ronde van Nederland. Naar wy vernemen, zal Oostburg het eindpunt zyn van één der étap pes van de Ronde van Nederland, welke van 23 tot en met 30 April wordt verreden. Naar verluidt, is Oostburg Donderdag 28 April de eindplaats van de zesde étappe. Met zijn laatste zet heeft Huisman weer de basis gelegd voor de komen de spiegel-gevechten. 37, 46-41, 11-16. 38. 32-28, 19-23. De witte stoot-divi- sie wordt opgerold. 39. 28x19, 13x24. 40. 29x20, 25x14. 41. 38-33, 8-13. 42. 41-37, 4-9. 43. 43-38. 14-19. 44. 36-31, 17-22. 45. 32-28, 22-27. 46, 31x22, lSx 27. 47. 34-29, 3-8. 48. 40-35, 9-14. 49. 38-32, 27x38. 50. 33x42, 8-12. In dit moeilijke gedeelte dat vliegensvlug moest worden gespeeld in verband met de beschikbare tyd, heeft wit nog steeds de beste kansen. Maar juist het eindspel speelt Huisman uitste kend en het is dus zeer de vraag of Roozenburg nog iets definitiefs zal weten te bereiken. 51. 37-31, 16-21. 52. 31-26, 21-27. 53. 35-30. 13-18. 54. 29-24, 18-23. 55. 24x13, 23x32. De spanning stijgt. 56. 30-24. 12-17. 57. 13-8, 17-21. 58. 26x17, 27-31. 59. 17-11, 32-37. 60. 42-38. 37-41. Hier boden de beide spelers elkaar remise aan. Woningbouw in Augustus Volgens gegevens van het C.B.G. zyn in Augustus 1954 5836 woningen voltooid. In geen enkele maand Aug. sedert 1945 kwam een zo groot aantal woningen gereed. In het genoemde aantal opgeleverde woningen zün 36 duplexwoningen begrepen, zodat in Aup- .tus voor 5872 gezinnen nieuwe woonruimte beschikbaar is gekomen. In de eerste 8 maanden van 1954 werden 40.563 woningen voltooid, waarvan 1022 als duplexwoning werd febouwd, zodat in aie periode voor 1585 gezinnen woonruimte beschik baar kwam. In Zeeland was het aantal in Augustus 143; over de eerste acht maanaen in '54 1012. Wilkes speelt graag voor Nederlands elftal. In een telefoongesprek met de secre taris-penningmeester van de K.N.V.B., de heer L. Brunt, heeft Faas Wilkes te kennen gegeven, dat hij zeer ver heugd is over de uitnodiging om deel uit te maken van het Nederlands elf tal, dat Zondag 24 October a.s. te Ant werpen tegen België speelt, en dat hij er gaarne gevolg aan zal geven. Een beslissing is evenwel nog niet gevallen. Die hangt af van Valencia, de club van Wilkes. Zij zal zich bin nenkort over het verzoek van de K.N.- V.B. uitspreken. Er wordt op gewezen, dat Faas Wil kes de enige in het buitenland ver blijvende Nederlandse speler is. die voor deze wedstrijd is aangezocht. HOCKEY Programma voor Zondag. In de 2e klasse A heren krygt Breda II Were Di op bezoek. Voor de Bredanaren een moeilijke opgave, die dan ook wel te zwaar zal bly- ken. In Oosterhout ontvangt Waran de Zwart-Wit H. Het wordt een treffen om de bezetting van de eerste plaats. De gastheren hebben hier 'n uitstekende kans. Oud-promotieklas- ser Zwart-Wit zal alles op alles moeten zetten. Een puntenverdeling lrjkt ons het meest waarschijnlijk. Zwart-Wit HIPush H is een ty pisch Bredase derby. Wy slaan ech ter de bezoekers hoger aan. Middel burg zal Zondag op eigen terrein tegen de Cadetten op moeten tornen. Het vorig weekend was het hechte Cadetten-team in Tilburg uit vorm. Misschien kan Middelburg van deze inzinking profiteren en de beide punten binnenhalen. De dames van Middelburg zijn Zondag vry. De Middelburgse reserves (heren) komen thuis uit tegen Breda 111, de kampioen van de vorige competitie. Een zware opgave, maar toch moeten de hoofdstedelingen niet bij voorbaat kansloos worden geacht. Voorts wor den in deze afdeling de wedstrijden Breda IVWarande II en Push V Rapide II gespeeld. Het Middelburgse jeugdteam zal op de Nadorst tegen Breda A eveneens een jeugdploeg kampen. MINISTER WITTE IN AMSTERDAM Achterstand in acht jaar ingelopen. Het exacte woningtekort op het ogen blik is niet bekend. Men gaat uit van een berekening met als basis de volks- en woningtelling van 1947, waardoor men op een globaal tekort komt van ruim 200.000 woningen. In overleg met het Centraal Bureau voor de Statis tiek bereidt het ministerie van we deropbouw en volkshuisvesting een nieuwe woningtelling voor wellicht in de vorm van een enquête. Men hoopt dan weer over zuivere cijfers van de volkshuisvesting te beschikken. Dit deelde Donderdagochtend de mi nister van Wederopbouw en Volks huisvesting, ir. H. B. J. Witte, mee in een voordracht over de toepassing van de woonruimtewet, die hij heeft ge houden tijdens een vergadering in de raadzaal van bet Amsterdamse stad huis, die werd bijgewoond door een 150-tal functionarissen, belast met de regeling van de huisvesting in Noord- Holland. De bouwcapaciteit van de voorge stelde 65.000 woningen per jaar is on voldoende om de achterstand snel in te halen, zo zei spreker, doch ze is wel in overeenstemming met de thans te realiseren mogelijkheden. Van dit aan tal zijn 25.000 woningen bestemd om het tekort m te lopen. Men heeft be rekend, dat er dan 8 jaar nodig zijn om de achterstand geheel te hebben ingehaald. Ook het migratieprobleem, met name het probleem hoe aan een gemeente bij een positief migratiesal do extra-woningen toe te wijzen, zon der dat het gevaar bestaat van bena deling van andere gemeenten, b.v. door het onevenredig aantrekken van industriële arbeiders, dient binnen kort te worden aangepakt. Ernstig auto-ongeluk bij Uithoorn. Gisteren is een ernstige aanrijding gebeurd op de provinciale weg nr. 3, HaarlemHilversum, onder de ge meente Uithoorn. Een personenauto, bestuurd door de 39-jarige heer A. L. R.( een employé van de B.P.M. op Cu rasao, die te Overveen verblijft, reed volgens de politie, waarschijnlijk ten gevolge van onachtzaamheid van de béstüurder, met een snelheid van on geveer 80 km op een langs de weg ge parkeerde grintauto. De rechtervoor- zijde van de wagen werd vernield en de bestuurder moest met een ernstige hersenbloeding worden overgebracht naar het Diaconessenhuis te Haarlem, De echtgenote van de heer R., die naast haar man zat, liep slechts lichte verwondingen op en een shock. Ook zij moest ter verpleging worden opge nomen in het Diaconessenhuis. De auto werd door de politie in beslag genomen. 0 Volgens het officiële Joegoslavische blad „Borba" is een einde gekomen aan het storen van de uitzendingen van ra dio-Belgrado in de Russische taal. Sinds 29 September is het Sowjet-station „Vrij Joego-Slavië" niet meer gehoord. Slecht nieuws voor de Knalpot-rid- ders"In Duitsland heeft een uit vinder uit Frankfurt een extra ge luiddemper uitgevonden, welke het gedaver van een motorrijwiel terug brengt tot een goedmoedig brommen. Aan de reeds bestaande uitlaat van z\jn motor construeerde hij een ver lengstuk. LANDELIJKE ACTIE Grote plannen van rheumafonds Dc Nederlandse Vereniging tot Rheumatlekbestrljding, die reeds meer dan vyf en twintig jaar werkzaam is, gaat met nog grotere kracht en fel heid (1e rheumatiek bestrijden. Er is een stichting „het Nationaal Rheuma fonds" opgericht en er zal in Januari en Februari a.s. een uitgebreide lan delijke actie worden opgezet, waarmede men hoopt to bereiken dat de in teresse van het Nederlandse volk gewekt wordt en dat er financiële mid delen worden verworven voor een grootscheepse aanval op deze volksvijand nummer één, zoals professor Muntendam de rheumatiek noemt. Donderdagmorgen heeft het bestuur van de Nederlandse vereniging tot Rheumabestrijding in het gebouw van de Tweede Kamer op het Binnenhof te 's-Gravenhage een persconferentie gehouden. Deze bijeenkomst werd juist daar gehouden, zo zeide dr. L. G. Kortennorst, voorzitter van de Tweede Kamer, omdat de bestrijding van rlieuma een belang is, dat het ge hele Nederlandse volk aangaat. Professor dr. P. Muntendam, di recteur-generaal der volksgezond heid, die over de sociale betekenis van deze volksziekte sprak, zeide dat de ze gelegen is in de grote veelvuldig heid waarmede het rneuma zich voor doet, de grote mate van invaliditeit, waartoe net kan leiden, het omvang rijke arbeidsverzuim, dat uiteraard economische consequenties oplevert en de aantasting van de arbeidspro ductiviteit, in zo een grote mate als by geen andere ziekte voorkomt. Op het ogenblik wordt, zo zeide professor Muntendam, meer dan vhftig millioen gulden per jaar aan ziekte- en invali- diteitsuitkering voor rheuma ver leend. De totale kosten, die ons volk per jaar moet opbrengen om het hoofd te bieden aan de rheumatiek overschryden de 75 millioen gulden. De inspanning van alle krachten is nodig om deze volksziekte te be strijden. Op het gebied van de rheu- maDestrijdfng liggen wij by het bui tenland achter, zo zeide professor Muntendam. Er is nog te weinig behandelings- mogeiykheid, zo bleek uit het ope ningswoord van dr. P. L. Stal, voor zitter van de vereniging en van het Nationaal Rheumafonds. Per jaar worden 20.000 nieuwe patiënten ge holpen en wordt aan 55.000 zoge naamde oude patiënten hulp geboden. Er zijn slechts 350 rheumabedden in ons land en er is behoefte aan onge veer 2000 bedden. Elk rheumabed kost ongeveer 25.000. Getuige gevonden in Eindhovense moordzaak Met betrekking tot de Zaterdag te Eindhoven op het Binnenpad gepleeg de doodslag op de 32-jarige vrouw van de V. heeft de Eindhovense politie medegedeeld dat zij een getuige heeft gevonden, die de echtgenoot even na dat het misdrijf was gepleegd in de nabijheid van de plaats waar het werd bedreven heeft gezien. Dit heeft, aldus de politie, de tegen de echtgenoot rezen verdenking nog versterkt. Een andere aangehoudene, een inwo ner uit Deurne, is Woensdag op vrije voeten gesteld nadat bij de politie de overtuiging was geweken dat deze man een belangrijke rol in deze zaak had gespeeld. Het onderzoek wordt voortgezet. Zondag voorstemmen in Oost-Duitsland. In Oost-Duitsland worden Zondag tegelykertyd verkiezingen voor hel parlement en voor de provinciale vertegenwoordigingen gehouden. De kiezers hebben echter weinig gelegen heid van hun voorkeur blyk te ge ven. Zy krijgen een stembiljet met slechts één lyst. Achter de namen zyn zelfs geen cirkeltjes aange bracht met ja of neen. De 12 mil lioen stemgerechtigden kunnen het biljet slechts opvouwen en in de stem bus deponeren. Wie onverhoopt te- fen de door de communisten gesteun- e candidaten zou zijn, kan alleen zyn biljet ongeldig maken. By voor beeld door er met een zelf meege bracht potlood (in de stemhokjes zyn er geen) Nein door de lyst te schrijven, zoals de Amerikaanse zen der, de R.I.A.S., heeft aangeraden. 9 Attlee heeft o.m. verklaard, dat de Chi nese leiders weliswaar door de wol ge verfde communisten zfln, doch hun the orieën met aanzienlijk meer verstand in praktijk schijnen te brengen dan de Sow- jet-leiders. Attlee was van oordeel, dat de Chinezen niet geheel afhankelijk willen zijn van hun handel met Rusland. (Slot van pag. 3) geste der K.V.P. en van de bisschop pen. Hy maakte er bezwaar tegen, dat de bisschoppen hun onderhori gen willen dryven in één party. Na der moet worden ingegaan op de relatie tussen de bisschoppen en de K.V.P. Belangryk achtte spreker het, dat het referaat leert critisch te staan tegenover Rome, Spreker gaf als zyn oordeel te kennen, dat het mandement de po litieke vryheid ondermynt. Als liet gaat om Christelijke partyformatie dan valt spreker het mandement by. Maar dat zegt niet, dat Christelijke partyformatie noodzakelijk is, (le bisschoppen eisen het. Daartegen gaat sprekers bezwaar. Prof. dr. A. M. Donder (Amster dam) stelde vast, dat in de discus sie rond het mandement vooral naar voren komt de botsing tussen twee totalitaire stelsels. Beide stelsels zijn voor een refor matorisch Christen onaanvaardbaar. Het is noodzakélyk het eigen A.R. standpunt te handhaven èn tegen over Rome èn tegenover de door braak. Hierna beantwoordde prof. dr. R. Schippers de gemaakte opmerkingen. Herinnerend aan de woorden van prof. Romme in de Tweede Kamer, dat de tyd dringt om te komen tot TOMELOOS ENTHOUSIASME Eduard van Beinum kwam zeven maal terug. Het eerste optreden van het Con certgebouw-orkest in de New Yorkse Carnegie Hall is een overweldigend succes geworden: het tomeloze en thousiasme van het publiek noopte di rigent Eduard van Beinum zevenmaal terug te keren. Minutenlang duurde 't applaus en 't gejuich van de opge togen menigte, die gewoonlijk na af loop van een concert terstond naar de vestiaire rent, maar die deze Ameri kaanse vuurdoop van het orkest tot een avond vol triomf maakte. „Deze schitterende openingsavond is een uitmuntend voorteken geweest voor het welslagen van de gehele tournee", aldus sprak de 'Nederlandse ambassadeur Van Royen op een recep tie na afloop van het concert, en de zelfde mening vindt men terug in de recensies die de volgende dag in de New Yorkse kranten verschenen en die zonder uitzondering vol lof waren over de voortreffelijke prestaties van het orkest. Het was overmatig warm in de zaal, toen het concert begonnen werd met het spelen van de beide volksliederen, maar de hitte heeft geen afbreuk kun nen doen aan het enthousiasme der duizenden, die de uitvoering bijwoon den. Na de ouverture „Freischütz" van KERKNIEUWS. NED. HERV. KERK. Beroepen te Nijmegen (vac. W. Barnard) H. C. Touw, stud. perd. te Utrecht. GEREF. KERKEN. Beroepen te Loenen a.d. Vecht: H. J. Eggink, cand. te Zeist. Bedankt voor Giessendam-Neder- Hardinxveld, J. Couvé te Roode- school. GER. GEMEENTE Beroepen te Vlissingen J. B. Bel te Krabbendyke. Von Weber en de Tweede Symphonie van Badings, werd bij het ingaan van de pauze niet minder dan vier minuten geapplaudiseerd. Na de pauze klonken de tweede suite Daphnis en Chloé van Ravel en vervolgens de Eerste Symphonie van Brahms. En naast het publiek bleek ook dirigent Van Beinum opgetogen over de door het orkest geleverde prestatie. Tijdens de receptie, die werd aangeboden door de stichting Neder landAmerika, werd hij omstuwd door bewonderaars, die hem in geest driftige bewoordingen dankten en huldigden. „Het is", aldus de recen sent van de „New York Times" „een concert geweest dat men zich in deze stad nog lang zal herinneren". Tekort aan onderwijzers. Noodmaatregel te Rotterdam. De gemeenteraad van Rotterdam heeft gisteren opnieuw het voorstel van B. en W. te behandelen gekregen, waarin werd gevraagd een crediet. te voteren van 38.500 in verband met het tekort, aan leerkrachten bij het lager onderwijs. B. en W. hadden n.l. voorgesteld onderwijzeressen bij het voorbereidend onderwijs toe te laten tot de laagste klassen van het gewoon lager onderwijs om zich als adspiran- ten in de practijk van het lesgeven te bekwamen. Na uitvoerige bespreking hebben de fracties vastgesteld, dat er reeds applicatiecursus was gehouden. Verder zouden er geen dergelijke cursussen meer moeten worden ge houden, tenzij de raad daarvoor mach tiging verleent. Op de door de applicatiecursussen afgeleverde onderwijzeressen mag al leen een beroep worden gedaan in ge val van nood en dit mag niet langer geschieden dan tot 1 Sept. 1956. Wan neer de wethouder op deze toezeggin gen zou ingaan, zou het voorstel kun nen worden aanvaard. Het voorstel werd zonder hoofde lijke stemming aangenomen na de toe zegging van de wethouder. doorvoering van de sociale leringen der kerk, zeide spreker, dat dit het is waartegen de A.R. tot hun laat ste ademtocht zal protesteren. Spreker betoogde, dat de ont-ker- kelijking door de Roomse kerk wordt bevorderd door de manier van zielen- hoeden. Als de Roomse kerk geen regeneratie doormaakt zal dat z.i. de ontkerstening met sprongen doen stygen. Volgens prof. Schippers is er in de democratie-visie van de Party van de Arbeid iets totalitairs, waarvoor hy bedankt. Geval voor geval. Als er een synodale beslissing komt, zoals in 1936 is geschied, dan ziet spreker die als een comprime ren van pastorale arbeid. Het lijkt hem wel mogelyk, dat het pastorale werk op een gegeven moment een uitspraak der synode krygt. Geval voor geval zou bezien moeten worden. In dit verband moet bedacht wor den, dat de grens van de tucht an ders ligt dan in de R.K. tuchtprac- tyk het geval is. Het nieuwe in het mandement is naar sprekers inzicht de uitvoerig heid. Nieuw is ook het aartsbis schoppelijk omsingelen van de men sen van de Party van de Arbeid. Conclusie. Aan het slot der bijeenkomst stelde de voorzitter, dr. J. Schou ten vast, dat men het ter confe rentie hierover eens is, dat men zich principieel moet keren tegen het rooms-katholicisme. Daarin is een stelsel te zien, dat een zo universeel mogelijk karakter draagt en een verhouding tussen bovennatuur en natuur tot stand wil brengen, waaruit een sacrali- sering van het leven voortvloeit. Waar men het niet over eens is, is de vraag of het mandement be paalde beschouwingen bevat, waar- by men zich zou kunnen aansluiten. Spreker merkte op, dat niet ver geten mag worden, dat men by alle geloofsverdeeldheid de plicht heeft ook na te gaan waarin van eenheid kan worden gesproken. Elke zinsnede van het mandement moet gezien worden in het licht van het R.K. stelsel. Maar als geponeerd wordt, dat de godsdienst het hele leven doordrenkt dan kan hy zich daarbij aansluiten. Zo zyn er meer van die dingen en het leek spreker goed mogelijk daaraan aandacht te geven. Met de aanvaarding der Christelyke vryheid gaat hij accoord, maar men loopt gevaar dat de Chris telyke vryheid individualistisch wordt aangewend. Onder Christelyke vryheid zeide spreker te verstaan: in gehoorzaamheid te leven naar de door God gegeven levenswetten en gehoorzaam te vervullen de opdracht, welke God gegeven heeft. Niets nieuws. Met betrekking tot de doorbraak zeide spreker, dat het mandement niets nieuws bevat. In wezen staat men hier niet voor iets nieuws, maar voor iets, dat speciale aspecten ver toont, samenhangend met de verwe reldlijking van het hele leven. Het urgente gevaar van de doorbraak is z.i. dat men tracht te versterken de stromingen, die het maatschap- pelyke en politieke leven zo veran deren, dat er geen bindende relatie meer is met de Schrift. De politieke situatie kenschetste dr. Schouten als uitermate moeilijk. Getracht moet worden de band te vinden tussen het practisch politiek handelen en de geloofsgedachte van de reformatie. Nadat prof. Schippers in dankge bed was voorgegaan, werd de confe rentie gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 6