Aan allen die nu van plan zijn een radiotoestel te kopen! TT* PHILIPS 10 r PHILIPS DOET EEN BOEKJE OPEN Nol in distinctie Nol in prestatie PROVIN C1 ALE ZEEUWSE COURANT WÓBNSDAG 8 SEPTEMBER 1954 JV ONZE KLEINTJES Van 15 regels f 1. (6 punts letter). Iedere regel meer 20 ct. Maximum 8 regels. Brieven of adres Bureau van dit blad 25 ct. extra. Betaling contant. 0 Te koop blauwe winterjas. Leeftijd 17 18 jaar. Maat 40. Prijs 15- Walstraat 54. Vlissin- gen. 0 Te koop. Koopvaardij-uni form tegen elk aannemelijk bod. Te bevr. na 6 uur. Bel- linkstraat 3, Middelburg. 0 Te koop meisjesfiets plm. 10 j., 27.50. autoped (luchtb.) 15 en uittrektafel I 12.50. Br. lett. Z 36, Bur. P.Z.C.. Vliss. 0 Te koop aangeboden. We gens omstandigheden, zo goed als nieuw Bankstel. Adr. He renstraat 6b, Middelburg. 0 Te koop een wandelwagen, Langevieleweg 81, Middelburg. 0 Te koop kaptein Mobylette, versterker m. pic. up. Burg. Dregmanstraat 13, Middelburg 0 Heren kunstschilders ter overname 1 pand pl. winkel, waarin gevestigd 2 jarige vrije Academie met 45 leerlingen te Vlissingen. Br. No. 1084, Bur. P.Z.C. Middelburg. 0 Te koop 2-pers. massief-ei ken ledik. m. spiraal en 3 dig. bed j 55.Kinderstoel 12.50, vuurduvel 12.50. Br. No. 1082, Bur. P.Z.C., M'burg. 0 Te koop. Zeer goede 1/1 viool te koop met vormkist en strijkstok, Tussen 6 en 7 uur Popsma, N. Viïssingseweg 454, Middelburg. 0 Te koop. Ideaal windscherm voor motor of scooter (nieuw) en een race kussen (nieuw). Tussen 6 en 7 uur, Popma, N. Vlissingseweg 454, Middelburg. 0 Te koop: gebruikte 9 tands paarden cultivators; 5 schar Kansomers tractor, stoppel- ploeg en 2 schar paarden-stop- pelploeg. C. Brasser en Zonen, magazijn Zusterstraat 56, Mid delburg, Tel. 2812. 0 Te koop: nieuwe tractor en paardenploegen, Cultivato- ren en Aardappelrooiers. C. C. Brasser en Zonen, magazijn ,r usterstraat 56, Middelburg, Telef. 2812. 0 Te koop goede Philips radio, 5 jaar oud, 75.W. van Leeuwen, Boul. d. Ruyter 56, Vlissingen. 0 Te koop: I. pr. st. z. wringer met z.g.a.n. Boks. Noordweg 18, St. Laurens. 0 Te koop: Z.g.a.n. studieboe ken voor het apoth. ass. ex. Billijke prijs. Br. lett. A 37, Bur. P.Z.C.Vlissingen. 0 Te koop: Singer S. M. 1949, bruine wagen. Desgewenst ge makkelijke betalingsvoorwaar den. Garage de Muijnck, Paul Krugerstraat 209, Vlissingen. Tel. K 11842008. 9 Te koop: 2 houten zomer huisjes, 6 x 4 m. en 5 x 4 m. St. te Oostkapelle en Vrouwenpol der. Vlasmarkt 52, M'burg, Tel. 2443, b.g.g. 3065. 0 Te koop ee ngoed onderhou den Jaarsma-haard. Wilhelmi- nastraat 24, Goes. TE KOOP GEVRAAGD 0 Te koop gevraagd, voeraard- appels (geen zieke). A. Cijvat, Melkhandel, Koudekerka. 0 Te koopgevr. kinderbox, 1 of 2 pers. ijzerledikant en 2 armstoelen met 4 stoelen (ook beschadigde). Br. no. 1078, Bin:. P.Z.C., M'burg. 0 Te koop gevraagd: Gebruik te meubelen, inboedels, antiek, oude tegels, rariteiten, curiosi teiten, enz. enz. C. MOMMAAS, Slijkstraat 29. Telef. 677, Viiss. 0 Te koop gevraagd: alle soor ten meubels, zolder- en win kelopruimingen; ook antieke meubels, blauwe tegels, aarde werk, enz. VAN HALEN, Gra venstraat 94, M'burg. Tel. 3976. TE HUUR 0 Te huur. In klein gezin, mooie zitslaapkamer, centr. verw. met of zonder pension. Br. no. 1085. Bur. P.Z.C., gMTjurg. 0 Gemeub. vrije étage te huur. Boul. Evertsen 54, Vlissingen. TE HUUR GEVRAAGD 0 In Vlissingen winkel ge zocht. Br. lett. T 33, Bur. P.Z. C., Vlissingen. WONINGRUIL 0 Wie ruilt mijn ruime bene den woning op mooie stand te Vlissingen. voor klein huis of 2 ongem. kamers en keukentje te Middelburg of Vlissingen. Te bevragen: Nw. Vliss. weg. 76, Middelburg. PERSONEEL 0 Gevraagd een ervaren chauffeur voor 2 a 3 maanden voor vrachtwagen. Bode Min- derhoud, Zoutelande. 0 Mevr. ds. de Groot, Badhuis straat 123, Vliss., vraagt voor direct of z. sp. m. een fl. meis je of werkster, Gevr. in gezin m. volwassen zoon, huishoudster, die prijs stelt op prettig en vrij gezins leven in zaak. Br. no. 1077 Bur. P.Z.C. Middelburg. O Prima verkoopster gezocht voor confectie. Br. lett. V 34, Bur. P.Z.C., Vlissingen. 0 Èen nette werkster gevraagd v. 2 morgens p.w. mevr. Maas- Ben, Stationsstraat 22, M'burg. Elk vogeltje zingt zoals het gebekt is. Het zal niemand verbazen, dat een radiotoestel van f 400.- mooier zingt dan een toestel van f 200.-; een radio van f 600.- weer mooier dan een van f 400.-. Maar hoe staat het met toestellen van verschillende merken in dezelfde prijsklasse? Het ene heeft dit, het andere dat, sommige dit en dat. Hoe zal de leek zijn weg vinden in dit labyrinth van technische details en verfijningen? Hoe weet U, dat U voor uw geld inderdaad het beste in een bepaalde prijsklasse koopt? Philips biedt U zekerheid Ga niet over één nacht ijs. Philips stelde voor U een interessante handleiding samen „Hoe kies ik een radiotoestel"? Aan de hand van de in dit boekje gepubliceerde kwaliteitstabellen kunt U zelf contro leren, dat elk Philips toestel U veel meer biedt dan om het even welk ander toestel in een overeenkomende prijsklasse. Stel nu zelf vast hoeveel prestatie-reserve Philips U geeft Overtuig U met eigen ogen van de grote kwaliteits- en prestatie-reserve van Philips. Vraag dit waardevolle boekje öf bij uw handelaar öf via onderstaande bon bij Philips Nederland n.v., te Eindhoven. Het ligt gratis voor U gereed. Philips zet de toekomst op een wijde kier Elk Philips toestel geeft U het klankrijke bewijs, dat de radiotechniek ten huize van Philips is „opgegroeid". Er zit geen enkel onderdeel van andere makelij in. Voor Philips is dit onnodig en ongewenst. Want het is niet zo, dat Philips de ontwikkeling van de radiotechniek volgt, maar de radiotechniek volgt Philips! Hoe de radio-ontvangst zich in de komende jaren ook zal ontwikkelen, het Philips toestel dat U nu koopt, houdt er gelijke tred mee. Dank zij een maximale kwaliteits- en prestatie reserve. Kwaliteits-reserve door eigen Philips onderdelen. Prestatie-reserve, doordat Philips eveneens voorop gaat op het gebied van Hieron der vindt U een der vele kwaliteitslabel len uit dit waarde volle boekje. Het ligt GRATIS voor U klaar bij uw handelaar of bij Philips Nederland n.v. Controleér bi) aankoop van een toestel fn deze prijsklasse onderstaande plus-punten. Alleen Philips heeft ze alle! TYPE BX 433 A .Golfgebieden: Langegolf 1150- 2000m. Middengolf 186-578 m. Kortegolf 24-3-51.7 m. FM-band 87.5-100 Mc. Afmetingen: 34x51x21 cm. f 298.- (of: lebetaling f 31.65 en 18 maal f 17.S.0 per maand.) zenderbouw, dus beter dan wie ook de eisen kent, waaraan een perfecte radio-ontvangst (bijv. F.M.) in de toekomst zal moeten voldoen. De rijkste keuze in het rijkste geluid Philips biedt een verscheidenheid van twaalf toestellen. Geen variaties op eenzelfde thema, maar toestel voor toestel anders van model, anders van uitvoering. Keuze dus voor elke beurs, voor elke smaak en voor elk interieur. Prijzen van f98.- tot f698.-. Uiterst gevoelige FM-ontvangst met volledige hand having van een optimale AM-ontva:igst, zoals de Nederlandse zender-situatie dit vereist. 7 moderne radiobuizen, die het werk doen waarvoor er vroeger 11 nodig waren. Dubbelconus-luidspreker metTicona! magneet. Vernuftige combinatie van twee conussen, één voor alle hogé tonen en één voor het lage- en middentoongebied, geeft ideale weergave van het gehele klankregister, beter dan die van twee enkel conus-luidsprekers. Bovendien homogene versprei ding van alle tonen. 6 drukknoppen voor elk der 4 golfgebieden (FM-band, lange- en middengolfgebied en het kor- tegolfgebied), voor grammofoonweergave en voor het uitschakelen. Ingebouwde draaibare Ferroceptor: de ideale vervanger van elke kamer-antenne door richtings- selectiviteit en storingsonderdrukking. Spoelen en bandfilters met kernen van Ferroxcube, waardoor hoge selectiviteit. Duplex klankkleurregelaar om de geluidsweergave naar eigen smaak te wijzigen. Eindbuis van groot vermogen (12 watt) voor krachtige en brillante geluidsweergave. Alle onderdelen worden in eigen bedrijf gefabri ceerd, waardoor zelfs na 10 jaren nog vervanging mogelijk is. Snelle en vakkundige service door 9 over het gehele land verspreide Philips service-werkplaatsen en meer dan 1000 Erkende Philips Radioservice-handelaren. Op deze punten komt het aan. Let daar dus terdege op, als U verzekerd wilt zijn, het beste toestel in deze prijsklasse te kopen. Tel ze, vergelijk ze! Is er dicht ia uw buurt geen radiohandclaar, post dan deze bon vandaag. S tfc X vX' 0 Bekende import, v. plastic- art. zoekt goed ingevoerde agent, in bez. v. auto. voor het bezoeken van parfum-, baby- en handw. zaken en drog. in Brabant, Limburg en Zeeland. Hoge prov. Br. No. 176.927, Bol- rek. Koningsplein 1, Amster dam. 0 Gevraagd 1 Oct. een bieten- rooier plm. 2 Ha. A. Wijkhuis, Bergweg 3, Biggekerke. 0 Gevraagd net meisje voor de morgen uren en een werkster. Aanmelden (na 7 uur): Mevr. ten Hacken, Spuistr. 55, Vliss. BIEDT ZICH AAN 0 Jongeman, 24 jr., zoekt een hem, passende werkkring in Goes of omg., liefst v. halve dagen. Opl. Gymnasium A. Steeds jarenlange adm. erva ring, ook als verkoper werkz. geweest. Br. no. A 289, Bur. P.Z.C., Goes. 0 Landbouwcursus te Middel burg. Spoedige aanmelding van nieuwe cursisten bij de heer W. Spinnaaij, Seisbolwerk 4, Middelburg, tel. 2690. 0 Autorijschool „Favoriet" M. B. de Blieck Pres. Roo- seveltlaan 56 Telef. 380 Vlissingen Lid A.N.W3. Dames: op onze 6 maande lijkse knipcursus is nog plaats voor enkele dapies. Aanv. half September. Spoedige aanmel ding is gewenst. Modevakschool ALFRED WöHLER. Nieuwe Ha ven 5, Middelburg, opgericht 1912. 0 Doet als velen, leert auto rij den bij autorijschool „ALL ROUND". Door vlot systeem Uw voordeligst adres. Hierom trent vrijbl. inlichtingen. Erk. Instr. B. B. N. J. C. Koetsen- ruyter, Bonedijkestraat 160, TeL 680, Vlissingen. ONTSPANNING 0 Bezoekt de propaganda snel schaakwedstrijd op Vrijdag 17 September 1954 in de Gouden Poorte, Wagenaarstr., M'burg. Aanvang 8 u. njn. Schaakver eniging, Middelburg. BIJEENKOMSTEN 0 Evang. op G.G. Kazerne Willem III, Vliss. Donderdag 9 September, 7.30 u. njn., ds. Visser uit Rotterdam-Zuid. 0 Evangelisatie Bogardzaal, Middelburg. Donderdag 9 Sep tember spreekt ds. H. F. Hu- son uit Dordrecht a.v. 8 uur Komt U ook eens luisteren? „EEN KLEINTJE" KOST SLECHTS ÉÉN GULDEN KENNISMAKING 0 Wed. vrouw met kl. pens. z. kennism. met heer ook met kl. pens. leeft, tot 50 jaar. Br. lett. R 31, Bur. P.Z.C., Vlissingen. 0 Huwelijk. Zoekt U een recht gemeende kennismaking? Wendt U dan tót het Ned. Be- midd. Centrum, de grootste hu- welijksbemiddellings-organi- satie in Nederland, Hoofdkan toor postbus 6037. A'dam, Vlis singen, Beursstraat 7, boven. HYPOTHEKEN 0 Hypotheken vanaf 31/- Financiering auto's, landbouw werktuigen of andere objecten. Makelaarskantoor L. A. VAN OPSTAL ZOON, Jac. van Beierenstraat 1, Goes, Tel, 2584. 9 Verloren tussen Gapinge en St. Laurens, bruine damespor- temonnaie m. inh. P. Dekker, Gapinge B 66. DIVERSEN Steeds voorradig de echte B'eigische Rossaert-petten. Mo del blinkende klep, f 15.95. Doffe klep. met zijden bandje afgezet, 14.50. Ook per post bestelling. BLEU'S kledingma gazijn, Breskens, Tel. 151. 0 Profiteer nu nog van de voordelige aanbiedingen in prachtige flanellenlakens, 150 br., 4.95; 180 br. 5.95 Rheumatieklakens, 150 br., f 6.95; 180 breed voor 8.45. 't Kraam 't Interlockhuis". 0 Prachtige kwaliteit graslin nen Treffer-lakens en -slopen, in 150 en 180 breed, 't zilveren- merk zelfs leverbaar in 200 br., voor guldens beneden de nor male winkelprijs, 't Kraam ,,'t Interlockhuis'^ 0 Weer verkrijgbaar aan onze fantastische lage prijzen de prachtige flanellen heren py- ama's, vervaardigd op de Tref- ferfabriek, in alle maten, voor slechts 7.95, 't Kraam ,,'t In terlockhuis". Extra aanbieding in prach tige lange jaeger herenpanta lons, merk „Eskimo", normale prij f 5.95, nu voor f 3.95,-in maat 6 en 7. Let dus morgen op het kraam ,,'t Interlockhuis" op de Markt te Middelburg. Let op het juiste adres! Ge hakt h.o. 1.25; dik vet spek 1.—; mager spek 1.40; doorregen spek 120; runder lappen v.a. 1.50. Alles p. 500 gram enz. SI. J. M. Leynse. Kr. Weele 27, tel. 3035, M'burg 0 Onze vleeswaren! Gebr. ge hakt 0.30; hamworst 0.30; gekookte metworst 0.30; vet te ham t 0.30; magere ham 0.59; gekookte lever f 0.45; rauwe lever f 0.32. Alles per 100 gram enz. SI. J. M. Leynse, Kr. Weele 27, tel, 3035, M'burg. 0 Ambtenaar in vaste dienst vraagt terleen 500.Vlotte aflossing, hoge rente. Br. No. 1083, Bureau PZ.C. M'burg. 0 Iedere Donderdagmiddag vanaf 2 u.. kunt U by ons in de winkel, zien en leren de diverse apparaten, behorende bij uw naaimachine, komt U eens kijken? Tevens alle soor ten machines uit voorraad le- verb. Fabrieken over de gehele wereld. Levenslange garantie. Singer Mij. N.V., Londensche Kaai 19, Tel. 2165, Middelburg. Wij leveren alle soorten gummizolen en hakken, gr. zo len en hakken voor f 2. Spijkers gratis J. MEEUWSE, Gravenstraat 59-61, Middelburg. 0 Laat uw schoenen vakkun dig repareren. Billijke prijzen. M. v. Hilst, Dam 25 (lederhan del) Middelburg. 0 Inmaakglazen, snijbonenmo- lens, Berkelite koekepannen, TuJbandvormen. De nieuwste Petroleumkachel. F. J. v. Aartsen, Pottenmarkt, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 8