KAPPIE IN WILDWEST Zeeuwse hoofdstad neemt niet deel aan garantie geldlening Een Matig Mens is zijn Vrijheid waard Puistjes WALCHEREN ChrfarineA UITGEBREID TECHNISCHE SCHOOL KAN ER KOMEN Waar zijn onze schepen? Aspirin DM WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1954 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 1 DEBAT IN RAAD MIDDELBURG Ten behoeve van „Verpleeg- en Rusthuizen Walcheren" De agenda, die de Middelburgse gemeenteraad Dinsdagmiddag had af te werken, was niet omvangrijk. Er was maar een punt, dat stof tot een lange discussie opleverde. Het was het voorstel van B. en W. afwijzend te be slissen op een verzoek van de gemeente Souburg om deel te nemen in de garantie van rente en aflossing van een lening van 200.000 ten behoe ve van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen „Walcheren". De Souburgse raad ging deze garantie aan. B. en W. van Middelburg stelden zich op het standpunt, dat de Zeeuwse hoofdstad geheel buiten de stichting staat en derhalve ook niet aan een te harer behoeve te stellen garantie behoeft deel te nemen. Eén lid van het college had zich vóór deelname verklaard. Tij dens het debat word het voorstel van alle zijden belicht en werden enkele suggesties gedaan. Het eind-resultaat was, dat de meerderheid het college van B. en W. steunde, zodat het voorstel goedkeuring verwierf. Mr. P. van Empel, (CHU), die de rij van sprekers opende, zei, aanvan kelijk met teleurstelling het. voorstel te hebben gelezen. H\j merkte op, dat de Stichting werk verricht, dat ook voor Middelburg van groot belang is. Spreker was echter door de argumen tatie van B. en W. overtuigd en meen de, dat de stichting zelf wegen zal moeten zoeken om ook de gemeente Middelburg bij haar nuttige arbeid te betrekken. öe heer M. Wattel (AR) herinner de eveneens aan het grote terrein, dat de stichting bestrijkt. Zo merkte hij op, dat in het tehuis voor chroni sche zieken „Der Boede" steeds 35 40 pet van dé bedden door Middel burgers wordt bezet, zodat Middel burg bij dit werk zeker belang heeft, Hij drong er dan ook op aan, dat men de stichting steunt door deel te ne men aan de garantie. Tenslotte gaf hij het college in overweging hel voorstel thans terug te nemen, ten einde een en ander nogmaals te be studeren» Onzakelijk Namens de PvdA-fractie verklaar de de heer M. A. C. Hubregtse, dat deze fractie voor het voorstel zou stemmen. Hij voegde er aan toe, dat het verzoek van Souburg gericht is aan de Walcherse gemeenten, die bij de stichting geïnteresseerd zyn. „En Middelburg is terzake niet geïnteres seerd", aldus 'spreker. Wethouder A. J. Berenpas (PvdA) meende, dat de garantie moeilijk te aanvaarden is, daarbij opmerkend, dat zy eerst gevraagd wordt, nu de gehele zaak reeds beklonken is. „Mid delburg is niet betrokken bij de werk zaamheden der stichting en het zou Landbouwschuur te Zuid- dorpe volledig afgebrand Voor 35.000 aan graan verloren Tijdens een kort maar hevig onweer sloeg de bliksem in de 64 meter lange landbouwschuur van de heer A C. Puylaeft aan de Schoolstraat te Zuid- dorpe. De brandweren van Zuiddorpe en Axel, die spoedig ter plaatse wa ren, slaagden er niet in de schuur, waarin bijna 30 ha oogst ter waarde van 35.000 was opgeslagen, te red den. Tijdens de brand waren de eigenaar en zijn zoon niet thuis. Toen zij thuis kwamen van de paardententoonstel- ling in Brussel werden zij van het ge beuren op de hoogte gesteld. Enige dieren, die zich in de schuur bevon den, konden worden gered. De schade wordt gedeeltelijk gedekt door de ver zekering. Middelburgs Mannenkoor: Gouden Jubileum in 1955. In 1955 zal het Middelburgs Man nenkoor zijn 50-jarig bestaan vieren. Dit zal geschieden met een bijzon der concert, waarop men met orkest en solisten de „Frithjof Sage" van Max Bruch hoopt uit te voeren. Voorts zullen enkele nieuwe nummers worden ingestudeerd. Dit werd me degedeeld tijdens de jaarvergadering van het koor, die dezer dagen werd gehouden. In deze vergadering bleek, dat deze vereniging thans 69 leden telt. Het mannenkoor gaf dit jaar 9 concerten; hierbij inbegrepen de medewerking aan de beide „ElckerlyC'-opvoerin- gen. De aftredende bestuursleden, de heren J. C. de Hooge, G. J. Kamerilc en J. Minderhoud, werden herkozen. Uit het jaarverslag van de penning meester bleek, dat de vereniging zich, dank zij provinciale en gemeen telijke subsidie, juist heeft kunnen bedruipen. Daar men toezegging heeft ontvan gen voor het gebruik van de Nieu we Kerk zal ook dit jaar wederom de traditionele Kerstuitvoering wor den gegeven. Aanbestedingen in Scherpenisse Namens de herverkavelingscom missie Zeeland werd te Scherpenisse door de Nederlandse Heidemaat schappij te Arnhem aanbesteed: het egaliseren van percelen ter grootte van 17.80 ha en het graven van kavel- sloten (codenummer 21.14.02). De laagste inschrijver was M, Geense uit St. Philipsland voor 139.335. De hoogste inschrijver was Snepvangers uit Apeldoorn voor 162.000. Voorts werd aanbesteed het egaliseren van percelen ter grootte van 32.60 ha en net graven van kavelsloten (code nummer 22.14.01). De laagste in schrijver was Snepvangers uit Apel doorn voor 189.900; de hoogste was Sanders uit Delft voor 260.000. Ten slotte werd aanbesteed het egaliseren van percelen ter grootte van 23.10 ha en het graven van kavelsloten (codenummer 22.14.03). De laagste inschrijver was Bal uit Bruinisse voor 178.508; de hoogste Sanders uit Delft voor 240.000. onzakelijk zijn wanneer de raad thans dit verzoek inwilligt," zo zei hij. Wet- houdor Berenpas wees er tenslotte nog op, dat de stichting geen alge mene grondslagen bezit, een andere reden, waarom volgens hem toetre ding van Middelburg ongewenst is. Wethouder J. W. Kögeler (AR), die de minderheid van het college uit maakte, betoogde grote sympathie te hebben voor de stichting, die aan vankelijk slechts rusthuizen voor be jaarden bestuurde, maar zich thans ook uitgebreid op sociaal terrein be weegt. Naar zijn mening heeft Mid delburg hierbij zeer grote belangen. Hij wees er voorts op ,dat Souburg in dit verzoek optreedt, mede namens de andere plattelandsgemeenten van Walcheren. „Als het voorstel aan vaard wordt, onttrekken wij ons aan deze zaak", aldus de heer Kögeler, er aan toevoegend, dat de gemeenten van Walcheren beter solidair zouden kunnen optreden. Dat Middelburg zich garant zou dienen te stellen voor een bedrag in verhouding tot het aantal inwoners, vond ook de heer Kögeler minder juist. Dit zal een te grote last bete kenen. Hij zei echter het wel op prijs te stellen, dat gezocht wordt naar een modus om de stichting toch te helpen. 143 stemmen De heer Wattel herhaalde zijn ver zoek om het voorstel terug te nemen. In antwoord op de opmerkingen van wethouder Berenpas, meende hij, dat men, wanneer het gaat om voorzie ningen op sociaal terrein, niet zake lijk mag zijn. De heer Wattel betwij felde of de heer Berenpas, sprekende over de grondslag van de stichting „Walcheren" de mening van het ge hele college weergaf. Wethouder Kögeler merkte in dit verband nog op, dat ieder, die zulks wenst, in de tehuizen van de stich ting kan worden opgenomen. Naar zijn opinie kan deze instelling dan ook niet als een specifieke protes tants-christelijk lichaam worden be schouwd. Men ging daarna tot stemming over. Jhr. Schorer verklaarde bij het uitbrengen van zijn stem, dat hij zich wilde distanciëren van de opmerking, die de heer Berenpas over de grond slag van de stichting had gemaakt. De heer Kögeler zei slechts voor te willen stemmen onder voorwaarde, dat contact met de Stichting Ver pleeg- en Rusthuizen „Walcheren" wordt opgenomen. Het bleek tenslot te, dat 14 stemmen vóór het voorstel waren uitgebracht en 3 er tegen. De tegenstemmers waren de heren ir. H. Steur (AR), A. H. Kaland (CHU) en Kögeler. Advertentie. Oost- en West-Souburg „R.C.S." hield jaarvergadering Onder voorzitterschap van de heer Gueran hield de voetbalvereniging R. C.S. te Souburg haar jaarvergade ring. Het financieel verslag sloot dit jaar met 'n nadelig saldo van 33,84 dit mede als gevolg van de vele lagere Marktberichten VISMIJN VEERE. 7 Sept. Aangevoerd: 1212 kg export garnalen 1,26—1,49; 174 kg schar 33—70; 334 kg Bot 16—33; 44 kg schol 18-42; 37 kg tong (middel) 1,31—2,71; 106 kg rog 16—37; 12 kg visiever 1,09—5,73; 3 kg paling 1,16—1,35. VEEMARKT ROTTERDAM 7 Sept. Aanvoer in totaal 3537 (5054), Vette koeien en ossen 420; Gebruiltsvee 998 (500). Vette kalveren 150; Graskalveren 416 (278); Nuchtere kalveren 354; Var kens 133; Biggen 243; Paarden 143, Veu lens 118, Schapen of lammeren 515. Bok ken of geiten 47. Prijs in cents per kg le lrw. 2e kw. 3e kw. Vette koeien 270—282 252—262 220—242 Vette kalveren 260270 240—250 200—203 Slachtpaarden 205 198 190 Prijs in guldens per stuk. Ie kw. 2e kw. 3e kw Graskalveren Nuchtere kalveren B'lggen Veulens Schapen Lammeren Kaifkoeien Melkkoeien Vare koeien Vaarzen Pinken 350 275 64 54 43 98 85 75 1025 950 UOO 1025 950 300 770 670 600 800 700 650 525 425 325 recettes in het afgelopen seizoen. De totale ontvangsten bedroegen 3987,50, te uitgaven 4021,34. Het totaal aan entreegelden was 1601,10. Het aantal betalende be zoekers in alle wedstrijden tezamen bedroeg 3984. Alle bestuursleden wer den bij enkele candidaatstelling her kozen. Het ledental vermeerderde met 10 en bedraagt momenteel 192. De voorzitter memoreerde de goede re sultaten, die werden geboekt met oefenmeester Smid. Na een geani meerde rondvraag sloot ere-voorzit- ter Plompe met 'n opwekkend woord deze vergadering. RAAD BIGGEKERKE Nieuwe brandspuit komt komt deze maand Ondervoorzitterschap van burge meester J. L. Dregmans kwam de raad der gemeente Biggekerke in openbare vergadering bijeen. De leden van de commissie woon- ruimtewet werden herbenoemd. Een brandweerverordening werd vastge steld, waarbij de voorzitter mede deelde, dat de nieuwe bi'andspuit in de loop van deze maand zou arrive ren. Een subsidie van 0,03 per inwo ner werd verleend aan de dienst voor de Geestelijke Volksgezondheid in de provincie Zeeland. Een verzoek om subsidie van de commissie voor de Hygiëne van het Kind in de provin cie Zeeland werd afgewezen. Het presentiegeld der raadsleden werd verhoogd tot 7,50 per lid per bijgewoonde vergadering. De gemeentebegroting voor 1954 werd gewijzigd; die voor 1955 aan geboden, Bij de rondvraag bracht de heer C. Clarisse de beplanting van het oude kerkhof ter sprake. Getracht zal worden hierin verbetering te bren gen. Belangrijke vooruitgang bij bestrijding van pijnen! Door belangrijke ontdekkingen op het gebied van pijnbestrijding is het mogelijk geworden een tablet te maken dat inderdaad beter en krachtiger helpt, ook daar waar andere middelen falen. De kennis van pijnbestrijding is in de loop der jaren regelmatig groter geworden. Geleerden hebben vast gesteld waar en hoe pijn ontstaat en zij hebben geleerd pijn te metenDaarna hebben zij kans gezien de werking van een der oudste pijnbestrijders belangrijk te versterken door toevoeging van nieuw ontdekte middelen. Deze combinatie werkt bij pijnen en ook bij griep - beter dan elk middel afzonderlijk. TEGEN PUNEN en GRIEP. 20 TABLETTEN è85c RAAD MIDDELBURG Begroting wordt op 26 October behandeld De Middelburgse gemeenteraad, die Dinsdagmiddag byeen was, werkte zich vlot door het overige deel van de agenda heen. Zo werd besloten de stichting van een Uitgebreid Tech nische School in Middelburg moge lijk te maken door aan de Vereniging „De Ambachtsschool" een verklaring ingevolge art. 13 van de l.o. wet 1920 te verstrekken. Daarby verklaarde de heer 1. van Loo (P.v.d.A.), dat hij de plannen van „De Ambachtsschool" ten zeerste toejuichte. 8pr. merkte op, dat het vestigen van een UTS in Middelburg zeer gewenst is, daar de ze stad het centrum van de provincie is en dient te blijven. Wethouder Kö geler dankte de heer Van Loo voor diens bijval en merkte op, dat Mid delburg in de toekomst een opleiding krijgt, waaraan dringend behoefte bestaat. Bij de behandeling van het voor stel wijziging arbeidsovereenkomsten Abbekerk 6 v. New Castle n. Brisbane, Arendsdijk p. 7 0935 u Vliss. n. Bremen. Oranjestad 7 v, Barbados n. Madeira- Delft 6 nm v. Curagao n. Callao. Heemskerk 7 te East London Kieldrecht p. 6 nm Gibraltar n. Genua. Laagkerk 7 v. Suez n. Aden. Lutterkerk 6 v. Rotterdam n. Bremen. Nestor 7 te Rotterdam. Rijnkerk 6 nm v. Marseille n. Antwerpen. Aardijk 6 v. Cobh n. New York. Kota Baroe p. 7 Perim n. Tj. Priok. Noordam 6 te New York. Papendrecht (t) 3 v. s. Lorenzo n. Mon tevideo. Stad Maastricht 7 Hueïva verw. Annenkerk 7 te Alexandrië Arendskerk 5 v. Kobe n. Naha. Caltex Utrecht (t) p. 6 kp Bon n. Rot terdam. Celebes p. 5 Key West n. Newport News Esso Amsterdam 6 te Sidon. Groote Kerk 6 te Port Said. Indrapoera 6 190 m O.Z.O. Minikoi n. Aden. Kota Agoeng 7 te Surebaja. Laurcnskerk p, 5 Ceylon 7 vm te Madras. Lawak 7 te East London. Loosdrecht 6 v. Aden n. Suez. Metula (t) 8 vm Pulubukom verw. Omala (t) 5 te Schiedam. Willem Ruys 6 v. Colombo n. Port Said. Willemstad 6 510 m N.O.t.O. Fayal n. Tri nidad. Aalsdijk 5 75 m Z. v. Kaap Hatteras, ^R'dam. Alamak 5 12 m. N, v. Dar es Salaam, Mozambique. Alchiba.4, v. Hamburg te Antwerpen. Algonib 4, 210 m Z.W. v. Kaap St. Vincent n. R'dam. Alkaid 3, v. Porto Alegre te Buenos Aires. Almkerk 5, v. Bremen te Antwerpen. Alnati 5, v. R'dam n. Bïemen. Aludra 5, v. Rio Grande naar Santos. Almerskerk 5, v. Sydney te R'dam. Appingedam verm. 4, v. Lissabon n. Oporto. Axeldijk 3, v. Santos n. New York. Buehus 3, v. Demerara te Curasao. Barendrecht 3, 70 m. O.t.Z. v. Salala, n. Suez. Batavier I 6, 15 m Z. v. Belle lie, n. Ca sablanca. Baud 6, v. Makassar te Ambon. Blitar 3, te Antwerpen, n. A'dam. Blijdendljk 3, 600 m. D, v. Kaap Race n. New York. Boissevain 5, 80 m. W. v. Kudat, n. Kobe Britsum 20-8 v. Dakar te Montevideo. Congostroom pass. 6 Finisterre n. A'dam. Cottica 2, v. Madeira n. Paramaribo. Da Capo 2, v. Lissabon n. Algrave. Dongedijk 3, te Los Angelos n. R'dam. Drente 4, v, New York te Calcutta. Eos 6, v. Famagusta te Izmir. Etrema 5, v. Spezia te Fanara. Gaasterkerk 5, te Geelong, n. Melbourne. Gouwe 4, v. Hamburg n. Bremen. Hersilia 4, te Georgetown. Hydra 6, v. Puerto Hierro te Guayabal. Jagersfontein 5, v. East London n. Port Elizabeth. Japara (K,PM.) 1, v, Freemantle te Soe- rabaja. Johan van Oldenbarnevelt 6, v. Quebec te A'dam. Jongkind 2, t.a, op de Niger rivier. Laertes 6, te Penang. n. Djakarta, Larenberg 5, 65 m. N. v. Alexandrië. n. 1 R'dam. Lekhaven pass. 5, Kaap Frio, n. Las Pal- mas. Leopoldskerk 6, v. Antwerpen n. H burg. Leuvekerk 2, te Chittagong. n, Calcutta. Macoma 4, v, Aden te Geelong. Manoeran 23-8, v. Manokwari te Hollandia Mariekerk 3, te Port Swettenham, Kobe. Merwede 3, te Antwerpen, n. A'dam. Molenkerk 5, 750 m. O.Z.O. v. Guardafui, n. R'dam. Omala 5. v. Hamburg te R'dam. Ouwerkerk 5, 500 m Z.O. v. Cocos Ell. n. R'dam. Papendrecht, 31-8 v. Rosario te San Lo renzo. Perna 5, v. Singapore n. Yokohama, Polydorus 4, v. A'dam n. Djakarta. Polyphemus 3, v. Baltimore n. New Or leans. Prins Philip Willem, 5 v. R'dam te Mon treal. Prins Willem V 6, v. Antwerpen te Ham burg. Prins Willem van Oranje 5, v, Quebec te R'dam. Salawati 21-8, te Khorramshahr, n. Basra. Schie, 5, 650 m. O. v. Bermuda, n. A'dam. Schiedijk 5, v. New Orleans n. Houston. Schouten 29-8, 300 m Z O. v. Seychelles Ell.; n. Penang. Sinabang 21-8, v. Probolingo n. Sydney. Slamat 3, te Basra, n. Bombay, Sloterdijk 5, 240 m. Z.O. v. Halifax n. R'dam. Soestdijk 5, v. Colombo n. New York. Stad Alkmaar 24-8, te Bombay, n. Cal cutta. Stad Leiden 30-8 v. Loureneo Marques te Beira. Stad Maassluis 4, v. Narvik n. Middles brough. Stad Schiedam 3, v. A'dam te Narvik. Straat Malakka 2, v. Yokkaichi n. Shimizu Tegelberg 3, v. Kaapstad te Rio de Jan. Tibia 3. 400 m. N.W. v. Pt. de Galle, n. Pladjoe. Tjibodas 31-8. v. Kobe n. Osaka. Tjimenteng 30-8 v. Buenos Aires te Santos Tjipanes 3, v. Manilla n. Balik Papan. Tjisadane 3, 1100 m. O.t.Z. v. Rio de Ja neiro. n. Yokohama. Utrecht, 28-8. te Bombay, .n Calcutta. Violetta Erica 4, v. Civitavecchia, n. Fleet wood. Woensdrecht 5, 230 m. O. v. Gibraltar, n. Hamburg. Wonosari 22-8, v.-Vancouver te Calcutta. Zonnewïjk 2, in Panamakanaal n. Golf v. Mexico. Zuiderkruis 5, 250 m. O. v. New York, n. R'dam. besluit g^meentepersoneel, betreurde de heer M. A. L. Hubregtse (P.v.d. A.), dat de commissie van financiën in deze zaak niet gehoord was. Hij drong er op aan, zulks alsnog te doen, mede in verband met de finan ciële consequenties, die de wijzigin gen betrekking hebbend op bij slag aan te wenden voor inkoop pen sioen met zich meebrengen. Dit bleek voor B. en W. aanleiding om het voorstel aan te houden. Alle andere voorstellen verwierven goedkeuring. De voorzitter deelde nog mede, dat do eerstvolgende raadsvergadering op Dinsdag 5 October zal worden ge houden. Op Dinsdag 12 October zal een korte zitting worden gehouden ter aanbieding van de ontwerp-be- groting voor 1955. Deze begroting zal in de vergadering van Dinsdag 26 October worden behandeld. Daar na komt de raad weer bijeen op de eerste Dinsdag van November. De raadsleden werden tenslotte door wethouder Kögeler Ingelicht over de stand van de post onvoor ziene uitgaven. Tengevolge van in deze zitting genomen besluiten is in totaal 8339,12 gevoteerd. Dit be drag overschrijdt de raming van deze post. Om die reden achten B. en W. het noodzakelijk 10.000 van de ka- E i taal sl asten op onvoorzien over te oeken, waardoor het ongunstige verschil wordt weggewerkt. Advertentie. Aspirin «Heen echt met bet Bayerkroi» Ontsmet uw huid met de helder vloeibare D.D.D. De jeuk be daart, de ziektekie men worden gedood en de huid geneest, BALSEM - ZEEP Accijnsverhoging bedreigt het bestaan der 72000 werkers en hun gezinnen, die in en van de gedistilleerdbranche leven. Waakt voor hun bestaan èn voor Uw vrijheid. 14. „Kom", zei Kappie, toen zij in Desperado uit de postkoets stapten", „laten we in ginds café ons anker eens uitgooien. Daar zullen ze denkelijk wel weten, waar die dekselse Billy de Beer uithangt". Met bonzend hart volgde de Maat hem naar het hou ten gebouw, dat Kappie had aangewezen. Bij hun bin nenkomst verstomden de ge sprekken en aller ogen richtten zich op de twee zeelieden, die hier kenne lijk niet thuishoorden. De belangstelling van al die zwaar gewapende kerels maakte de Maat nog zenuw achtiger, maar Kappie trok er zich niets van aan. Hij stapte regelrecht naar de toonbank en vroeg aan de waard: „Kunt U mij mis schien zeggen, waar Bllly de Beer uithangt?" Bij het horen van die ge vreesde naam spitsten allen de oren, zich afvragend, wat twee groentjes met Billy de Beer te maken hadden. •Om deze tijd komt hij meestal hier", antwoordde de waard langzaam", dus we kunnen hem elk ogen blik verwachten.... Maar wat wilt U eigenlijk van hem?" „Hij heeft de knol Snulver van me gestolen", ant- woordde Kappie „en nu ben lk gekomen, om het beest weer terug te halen". Dit antwoord wekte, net als eerst in de postkoets, algemeen de lachtlust op. „Het is toch niet waar?I" proestte de waard, met knipoogje naar de andere gasten, „die arme Billy! Hij zal zich dood schrikken als hij het hoortl" „Hou je praatjes voor je", zei Kappie geprikkeld, „en geef ons twee koppen koffie. Ik blijf hier wach ten, tot die revolver-piraat komtr Officiële publicaties VLISSINGEN. HINDERWET VERZOEKEN OM VERGUNNING en W. van Vlisslngen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentesecre tarie, 2e afdeling, ter inzage ilggen de volgende verzoeken om vergunning met bijlagen en wel van; de N.V. HAVEN VAN VLISSINGEN te Vlissingen tot het uitbreiden van 't pomp- gebouw door bijplaatsing van een elec tromotor. met een vermogen van 6 p.k., alsmede twee lastransformatoren, elk van 300 amp., óp het perceel, gelegen aan de Buitenhaven; de N.V. HAVEN VAN VLISSINGEN te Vlissingen tot het uitbreiden van het pompgebouw door het plaatsen van drie tanks voor het opslaan van oliën en me lasse, op het perceel gelegen aan de Bui tenhaven; de heer H. Sanstra te Vlissingen om ver-" gunning tot het oprichten van een inrich ting voor het bewerken van metalen pla ten en een opslagplaats van vloeibaar gas in stalen cylinders, in het perceel Nieu- wendijk 31. Gedurende tien dagen, te rekenen van 4 September 1954 af, bestaat voor een ie-, der de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen dezer vergunningen in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op Dinsdag 21 September a.s., des v.m. resp. 10, 10.30 en 11 uur, ten gemeentehuize een openbare zitting wor den gehouden waarin mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van deze verzoe ken kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen.- De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep gerech tigd zijn ae aanvragers van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op dè bovenbedoelde zitting is, verschenen. Mede is tot beroep gerech tigd degene, die. zonder op de openba re zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft -ingebracht, indien bij niet woonach tig is in deze gemeente of in een aan grenzende gemeente, waar openbare ken nisgeving wordt gedaan. Nagekomen advertentie. Heden overleed nog onverwacht onze lieve Man, Vader, Behuwd-, en Grootvader DIRK KOOLE, in de ouderdom van 67 jaar. Uit aller naam: P. KOOLE VAN SCHIJKDEL. Oost- en West-Souburg, 7 Sept. 1954. Kanaalstraat 26. De teraardebestelling zal plaats hebben op Vrijdag 10 Sept. a.s. om 2 uur vanaf Ka naalstraat 26.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 7