DE MOEILIJKE WEG JIMMY BROW IN bij de Recherche VAN HEUSDEN IN HALVE FINALE ACHTERVOLGING SPORTUITWISSELING DOOR FOLKESTONE GEWONNEN KORFBALCOMPETITIE WORDT VANDAAG VOORTGEZET 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1954 OM DE BAANTITELS Van Vliet en Derksen in de kwart finales (Van een speciale verslaggever) Nadat de Nederlander Van Heusden zich in de kwartfinale had gereden van het wereldkampioenschap achtervolging amateurs, versloeg h|j gister avond de Italiaan Campana in de goede tijd van 5 min. 5.6 sec. over de 4 km. Campana kreeg in de rit tegen de Nederlandse titelhouder binnen een km een lekke band waardoor opnieuw moest worden gereden. Zoals ge woonlijk was de start \an Van Heusden langzaam. Na vier ronden lag hij rium 40 meter achter. Op dat moment echter begon de Nederlander met de regelmaat van een klok het tempo op te voeren om tenslotte met 30 meter voorsprong te winnen. Daan de Groot reed tegen de Itali aanse kampioen Faggini. Twee ron den lang bleef de Nederlander gêlgk met de Italiaan, maar moest vervol gens het hoofd buigen. Faggini no teerde 5 min. 4.2 sec. en De Groot 5 min. S.4 sec. De Engelsman Brother- ton, die tegen de Fransman Brun uit kwam, lag na zeven ronden ruim 50 meter achter. Toen kwam hg onweer staanbaar opzetten, en won hij op het nippertje van de Fransman. De tijden waren resp. 5 min. 3.4 sec. en 5 min 3.8 sec. In de vierde en laatste rit versloeg de Engelsman Sheil (5 min. 7.6 sec.) de Fransman Prodosci- mi (5 min. 8.6 sec.). In de halve fina le, die vandaag wordt gereden, start Van Heusden tegen de Engelsman Brotherton, die tot nu toe ae beste tijd maakte. De Engelsman Sheil rijdt daarna tegen de Italiaan Faggi- Sprint sprinters Van aerom. Resp. De Nederlandse Vliet en Derksen we reldkampioenschappen wielrennen tot de halve finale doorgedrongen. Van Vliet won de eerste serie ge makkelijk van de Luxemburger Dier- kens. Koch kon het in zijn race tegen Harris niet bolwerken en in de her- ATHLETIEK Puck van Duyne prachtig tweede op de 100 meter Onze landgenote Puck van Duyne- Brouwer is er tijdens de Europese athletiekkampioènschappen te Bern in geslaagd een fraaie tweede plaats te veroveren op de 100 meter. Win nares werd het Russische meisje Tu- rova in 11.8. Puck van Duyne noteer de 11.9. Europees kampioene 800 meter werd Otkalenko (Rusland) in de tijd van 2.08.2 vóór Leather (Eng.) en Lysenko (Rusland). De titel bij het discuswerpen dames was ook voor een Russische, nl. Eva Ponomareva met 48.02 meter. Dc Rus Ukhov leg de beslag op de titel 50 km snelwan delen. Het kogelstoten heren werd gewonnen door de Tsjech Jiri Skobla met 17.20 meter. In de vijfkamp dames zegevierde de Russische Tschudina met 40 pun ten voorsprong op Maria Sander (Duitsland). Europees kampioen tienkamp werd de Rus Kuznekov met ruim 300 punten voorsprong op de Fin Lassenius. VOETBAL Vriendschappelijk Dit week-eind worden weer enige vriendschappelijke voetbalwedstrijden gespeeld. Het programma luidt: Zaterdag: Arnemuiden ISint An- naland I; Yerseke IIKapelle I; Middelburg IIE.M.M. I; Beren I Kapelle II; Corn Boys IRia W I; Tern. Bovs IRillandia I; Tern. Boys IIRillandia IIWolf aartsdijk I— Goes V; Arnemuiden IIS.V.D. I; Colijnsplaatse Boys I"s-Heer Hen drikskinderen I, Zondag: Vlissingen IDe Zeeuwen I; Zeelandia IRoosendaal I; Noor mannen I—Zeelandia II; Walcheren I E.M.M. IIDomburg IMiddel burg III. ROEIEN Zes halve finaleplaatsen voor Nederland Met zes plaatsen in de halve fina le (alle nummers behalve de vier zonder stuurman) heeft Nederland de tweede dag van de Europese roei- kampioenschappen op prachtige wijze afgesloten. De Russen, die evenals Nederland op alle nummers ingeschreven had den, brachten het tot vijf halve fina leplaatsen, evenals de Denen. Daar achter volgen Frankrijk met 4 en Duitsland. Zwitserland en Zuid Sla- vië. die elk vandaag drie ploegen aan de start kunnen brengen. kansing klasseerde hij zich tweemaal als tweede, zodat hij werd uitgescha keld. Derksen had in zijn serie wei nig moeite met de Zwitser Armin von Buren. In de achtste finale wonnen Van Vliet en Derksen wederom resp. Resp. versloegen zij Von Büren en Beynev (Fr.) De overige winnaars in de achtste finale waren Sacchi (It.), Harris (G.B.). Plattner (Zw.), Bel- lenger (Fr.), Ghella (It.) en Lognay (Fr.). Voor de tweede ronde van het we reldkampioenschap sprint amateurs plaatsten zich 24 renners, onder wie onze landgenoot Hijzelendoorn, die in zijn serie de Zwitser Pfenningei en de Ier Mac Quaid achter zich liet. In de tweede rondt werd de Nederlan der in zijn serie tweede achter de Brit Tighe, maar in de herkansing won hij. zodat hij tenslotte toch tot de achtste finale doordrong. In de derde rit van de achtste fina le kwam Hijzelendoorn uit tegen de sterke Engelsman Peacock, die ge makkelijk over de Nederlander zege vierde. De Nederlander is nu uitge schakeld. Ondanks regen een Sportuitwisseling 1954 Scarborough-Vlissingen (Van een speciale medewerker) Het gezelschap Vlissingse sportlie den, dat momenteel in Scarborough verbiyft, treft het niet best wat be treft de weersomstandigheden. Zowel de eerste dag van het bezoek als de tweede dag was het koud, guur weer, tenvyi het practisch de gehele dag regende. De oentrale verwarming op de „Scarborough Evening News", voor welk dagblad onze speciale medewer. ker elke dag een artikeltje in het Ne- derlands sehryft over de ervaringen in het Engelse stadje, brandde „heer- lyk"! Aldus onze medewerker. Op de tweede dag stond een be zoek aan het recreatie-oord Butlins Camp in Filey op het programma, waar in de grote zalen een partijtje hockey en andere bal-wedstrijden werden gespeeld. Tijdens een tea-par ty, welke na de wedstrijden volgde, zaten ook B. en W. van Filey aan. De eerste burger van Filey sprak het gezelschap toe, waarbij hij de nadruk legde op het nut van de uitwisselin gen tussen sportlieden. De beide vol keren worden op deze manie^ dichter tot elkaar gebracht en vriendschaps banden worden aangeknoopt, aldus de burgemeester. De heer M. van Hjjfte. de leider van het Vlissingse gezelschap, dankte de spreker voor zijn hartelijke woorden. Des avonds bood het gemeentebe stuur van Filey de Vlissingers een ge zellige avond aan. waarna gelegen heid bestond tot dansen. Niettegènstaande het slechte weer hadden allen veel genoten, zodat men 's avonds laat tevreden „huiswaarts" keerde. Amstelvaart kwam juist op tijd Inlandse boot met 18 man gered Op de thuisreis naar Amsterdam, heeft het s.s. „Amstelvaart" van de rederij Amsterdam, dat een charter- tocht voor de Mij. „Nederland" naar de Oost heeft gemaakt, dezer dagen in de golf van Aden het leven gered van 18 uitgehongerde opvarenden en 40 geiten, die zich aan boord van een 73 ton metend inlands zeilscheepje bevonden. Voor 260 andere geiten kwam de redding te laat. Het was de z.g. Dhow „Almanat- krim" van een zekere Hagan Fareh uit Berbera, Somaliland, een bootje zonder motor, dat wegens een man kement aan het roer reddeloos verlo ren scheen, toen het minstens 8 da- fen lang stuurloos ronddobberde in e Golf van Aden, zonder dat iemand het opmerkte. 0 Radio San Salvador neeft melding ge maakt van geruchten, volgens welke oud president Arbenz van Guatemala Donder dag op de Mexicaanse ambassade te Gua- temala-stad. waar hij een toevlucht had gezocht, overleden zou zijn. EEN PRACHTIGE WEEK TEN EINDE Om 7 uur worden Middel burgers thuis verwacht Voor het eerst in de nog jonge ge schiedenis van de sportuitwisseling tussen Folkestone en Middelburg zijn de Engelsen met de overwinning gaan strijken. Tijdens een grote afscheids- ENKELE INTERESSANTE DUELS Nog geen beslissingen te verwachten Na vgf weken onderbreking wordt de competitie van de Zeeuwse Korf- balbond vandaag weer voortgezet. Er staan enkele interessante ont moetingen op het programma, maar beslissingen zijn deze week nog niet te verwachten. EERSTE KLASSE. Scampolo ontvangt De Poel, dat ze ker niet zonder kleerscheuren naar 's Heer Abtskerke zal terugkeren. Olympia zal van de uitwedstrijd tegen het Goesse Togo niet veel beter wor den. TWEEDE KLASSE. Swift II trekt naar Tholen en kan daar met klein verschil van Eendracht winnen. Volharding krijgt VOPO op bezoek. De Yersekenaren zgn op pa- Jiier sterker, maar Vopo is niet kans- oos. Vios gaat in Colijnsplaat bg SSS winnen. DERDE KLASSE A. Top zal in Souburg over Animo moeten zegevieren om de kansen te behouden; een verrassing is evenwel niet uitgesloten. Het duel BKCAtlas zou wel eens winst voor de Bressiaan- ders kunnen opleveren. DERDE KLASSE B. Swift VI moet naar Westkapelle, waar de Middelburgers op een winst belust, Stormvogels ontmoeten. KVL moet thuis van Zuidwesters kunnen winnen. DERDE KLASSE C. Luctor gaat de volle buit bij Tjoba II weghalen. S:ampolo II heeft de beste papieren voor het duel met Vol harding II. Dios ontvangt Kats en zendt de Noordbevelanders met lege handen terug. DERDE KLASSE D. De Vios-reserves moeten thuis wei nig moeite met die van Vitesse heb ben. Elto II mag tege*. Vopo 1L niets verliezen om de aansluiting niet te missen. WKV is waarschijnlijk juist krachtig genoeg om Luctor II er on der te houden. Blauw Wit H kr Togo III niet veel kans. ADSPIR ANTEN. In A zal Scampolo, dat De Poel ont vangt. wel aan het kortste eind trek ken. In B lijkt het; dat Swift Snel in Souburg van Animo A zal winnen. Voor Zuidwesters A liegen er in de ontmoeting tegen Madjoe geen moei lijkheden. In C wacht Swift Rap op het bezoek van Animo B. De beste kansen zijn hier in het bezit van de Souburgers. avond, die Folkestone aan zijn gas ten bereidde in de Leas Cliff Hall reikte de mayor van Folkestone, commander C. N. Neate, de Silver Rose-bo /l, die reeds tweemaal ach tereen was gewonnen door de Zeeu wen, uit aan de voorzitter van het uit wisselingscomité Folkestone, mr. A. J. S. Clark. De beker, welke destijds werd ge schonken door Handelsbelang Mid delburg werd uitgereikt aan de heer D. Huisse, voorzitter van het Middel burgse comité. Burgemeester mr. dr. N. Bolkestein dankte op zgn beken de manier de gastheren en gastvrou wen voor de prachtige ontvangst, die de Middelburgers ten deel was geval len en voor het vele schoons, dat op nieuw door de Engelsen aan hun gas ten was getoond. Hij riep de sportlie den van Folkestone een hartelijk tot ziens toe. De populaire voorzitter van Folkestone, mr. Clark, dankte de Middelburgers voor hun komst en wenste hun een goede reis. De heer Huisse gaf nog een over zichtje over de sportgebeurtenissen van de afgelopen week en zocht een excuus voor enkele nederlagen van de Middelburgers. Znn humoristisch toespraakje viel bij de ruim duizend bezoekers in goede aard. De heer Huisse garandeerde de Folkestoners, dat hun in Middelburg worden bereid. Aan mr. zal wederom een warme ontvangst J. Hogl die de huisvesting van de Middelbur- gben, gers op voortreffelijke wgze had ver zorgd, bood spreker een vaantje aan met het wapen van Middelburg. Eenzelfde geschenk was er ook voor de secretaris van het comité, mr. E. Hudsmith. Woensdagavond waren de Middel burgers aanwezig bij een thuiswed strijd van het professional team van Folkestone. Donderdag bezocht men met vier grote bussen Londen, waar de grote gebouwen werden bezich- 43. Juffrouw Kitty Klfterlnk bleef als aan de grond genageld staan toen zij Jimmy in haar eigen luie stoel zag zitten. „W-wat komt u hier doen?" vroeg zij stom verbaasd. Jimmy Brown stond langzaam op en glim lachte een beetje spottend. „Ik ben blij, dat u mij nog herkent, juffrouw Kifterïnk", zei hij. „En ik hoop bo vendien dat u zich nog zult herinneren, dat ik iemand van de politie wasHet meisje was haar verbazing weer te boven „Nou goed", zei ze op een onverschilli ge toon. „en wat zou dat? Wat heb ik daar mee te ma ken". Jimmy liep op haar toe en ging recht tegenover haar staan. Hij besloot hoog spel te spelen en haar te overdonderen. ,.De zaak is al stuk voor jullie", zei hij. „Er zijn al twee arrestaties in deze zaak en jij zult de derde zijn. Ze hebber, je namelijk a verraden, zus. Ze hebben jou aangewezen als degene, die de taartjes heeft vergiftigd en in je eigen belang raad ik je aan meteen maar te bekennen. Dat zal je geweten meteen een beetje ontlasten, want een der slachtoffers ligt reeds op sterven". Jimmy had dit op tiarde toon gezegd en hij had het meisje geen seconde uit het oog verloren Zij deinsde achteruit. Jimmy zag haar verbleken. Toen maakte zij een beweging alsof zij iets van haar af schudde, ,,'t Is niet waarl" gilde zij toen. „Dat heb ik niet gedaan. Ik hèb die taartjes niet vergiftigd. Hoe durft u dat te zeggen Dat is een schandelijke leugen!" Aan boord van de Agamemnon". Ko ningin Frederika met de kroonprinsen, die de tocht meemaken. Rechts staat kroonprins Constanten van Grieken land en prinses Beatrix. In het midden ziet men Don Juan, prins van Astu- rië. Uiterst linkst staat de kroonprins van Baden en nuast hem Vittorio Em manuels van Italië. tigd en waar vanzelfsprekend ook werd gewinkeld. Vrgdag werd Hythe bezocht voor een trip per kleinste trein ter wereld. In New Romney werd een modelspoorweg-tentoonstel ling bezocht. Commander Neate gaf een afscheids diner, waaraan o.a. ook aanzaten de oud-mayor van Folkestone, mr. Mon- grineff en de wnd. mayor, mr. Franks, alsmede burgemeester en mevrouw Bolkestein en de heer en mevrouw Huisse. De danswedstrijd, die 's avonds tussen een groep uit Den Haag en uit Folkestone werd gehouden, werd door de gastheren- en dames gewonnen. Vanmorgen om negen uur vertrek ken de Middelburgers weer uit de stad, die hen de afgelopen week zo dierbaar is geworden. Omstreeks ze ven uur worden de bussen weer op de Markt van de Zeeuwse hoofdstad verwacht. De leeftijdsgrens voor de notarissen. 196 notarissen met pensioen! Verschenen is de memorie van ant woord van de minister van justitie op het voorlopig verslag van de Eerste Kamer omtrent het ontwerp van wet tot invoering van een leeftijdsgrens voor het notarisambt en oprichting van een notarieel pensioenfonds. Indien de leeftgdsgrens wordt in- fevoerd, zullen in de periode tot 1 anuati 1959 alle notarissen, gebo ren in 1888 of vroeger, worden ont slagen en uit dien noofde even zo vele candidaat-notarissen tot notaris kunnen worden benoemd. Er zijn thans 196 notarissen geboren in 1888 of eerder. Het is duidelijk, dat daar na het openvallen van vacatures niet in dat tempo door zal gaan, maar toch mag een blijvende verbetering worden verwacht, omdat n'et weg te redeneren valt, dat de kansen op va catures door overigden dezelfde blg- ven, terwijl een groter aantal nota rissen ontslag zal krijgen ingevolge het invoeren van de leeftijdsgrens dan tevoren vrijwillig ontslag nam. Naar aanleiding van bezwaren in de Tweede Kamer gerezen is de pen sioenregeling in zodanige zin gewij zigd, dat deze regeling alleen wordt ingevoerd, wanneer de betrokkenen zich daarvoor nogmaals in meerder heid bij referendum uitspreken. Het gedrag van vele jeugdige kampeer ders heeft dit seizoen in Valkenburg tot ernstige klachten aanleiding gegeven. De talrijke gevallen van straatschenderij, ver nielingen, morele misdragingen en lastig vallen van andere vacantiegangers doen de Zuidlimburgse gemeente thans naar mid delen zoeken om voor de toekomst aan dit euvel paal en perk te stellen. Het ge meentebestuur heeft daarbij ook de hulp van de A.N.W.B. ingeroepen. STAATSEXAMEN <HBS Gymn.) De kortste en voordeligste opleiding: RESA- HILVERSUM (Bekende Schriftelijke Cursus) FEUILLETON „Wees nu niet zo dom, omalief", glimlachte Peter. „U moest Jill en mij liever dankbaar zijn, omdat we zo goed op u passen. De hemel weet wat u nu weer zou hebben uitge haald als we het nalieten. Misschien zou u nog wel achterop een motor fiets door het land willen razen voegde hij er lachend bij; een lach, waarmee ook Jill en grootmama zelf instemden. „U moet heus eens be denken, dat u niet meer zo jong is als u geweest is", ging hy voort, terwijl nij de oude aame een kus handje toewierp. Op welke vermaning mevrouw Angell met haar gewone levendig heid antwoordde, aat zij ook eens iets moeten bedenken. „En wel, dat ik niet acht-en-negentig, maar acht- en-zeventig ben". Soms was er zelfs openlijk verzet tegen Jill's beslissingen. Meer dan eens klopte de oude dame als een woe dend kind op de tafel of de leuning van haar stoel, terwijl ze uitriep: „Ik wil in mijn eigen huis niet getyran- niseerd worden. Het is een schande! Maar Jill nam er weinig notitie van. Ze had immers alleen maar vriende lijk op te merken, dat mevrouw haar natuurlijk kon ontslaan als ze haar plicht niet deed en onmiddellijk was alle „rebellie" onderdrukt. Van haar kant stelde ze het op ho ge prijs zulk een prettig „baantje" te hebben gevonden. Reeds dadelijk was ze als een lid van de familie behan deld en zelfs aangemoedigd om haar kennissen op Meadowlake uit te no digen. Trouwens het was voor me vrouw Angell, die des winters zelden uitging, een hele afleiding, jonge men sen in de buurt te hebben, die het huis met vrolijk rumoer en gelach vulden. Peggy en Jack Morgan behoorden tot de meest geregelde bezoekers. Ze waren nog steeds even dol op elkaar, maar verkeerden in dezelfde omstan digheden als menig ander jong paar tje: Het was namelijk zo lastig ge schikte hoekjes voor hun liefdesbe tuigingen te vinden! Natuurlijk kon den ze naar de bioscoop gaan, doch het was daar minder intiem dan ze wel wensten enhet kostte boven dien nogal geld. Beiden hadden vrij wat te verduren wegens hun „econo mische bevlieging", die inderdaad geen lege phrase was gebleven. Ofschoon altijd welkom in hun doot BARBARA STANTON respectievelijke ouderlijke woningen, moesten ze daar rekening houden met kwajongensstreken van Tom en Mi chael of plagerijen van Jack's drie zusjes, die Peggy verdacht dat ze aan de deur gingen luisteren of zelfs door het sleutelgat kijken. Op Meadowlake daarentegen hadden zij niets van dien aard te duchten en ze waardeerden hogelijk de manier, waar-op mevrouw Angell, na een tijdlang naar hun ge babbel te hebben geluisterd, met een uitgestreken gezicht kon verklaren, dat Jill en zij nu nog wat correspon dentie moesten afmaken en hen daar om „tot haar spijt" alleen dienden te laten. „Doet dus of jelui thuis bent" werd er meestal aan toegevoegd. „Ze is heus een schat", verklaarde Peggy op zekere dag geestdriftig tot haar zuster. En gicneïend voegde ze erbg: „Ze denkt er zelfs aan om voor ze binnenkomt te kuchen of aan de deurknop te rammelen, zodat ik mijn haar wat kan opstrijken en Jack tij dig alle lippenstift-sporen kan weg vegen". Mevrouw Angell was een volmaak te gastvrouw en liet Jill absoluut vrij bij het uitnodigen van vrienden en kennissen. Aanvankelijk trok Peter zich bij zulke gelegenheden nogal eens in zijn studeerkamer terug, maar gaandeweg werd hij toch meer gezelschapsmens, al zou hij zich nooit gauw bij iemand aansluiten of hem na een kennisma king van enkele minuten familiaar op de schouder kloppen en „ouwe jon gen" goemen. Ook kon men zich hem moeilijk voorstellen als een „flirt", die nauwelijks hem bekende meisjes familiaar met „schat" of „lieveling" zou aanspreken. Misschien was het nog wel vooral aan Peggy te danken, dat hg lang zamerhand van houding veranderde. Ze wist hem goedmoedig met zijn een. zelvigheid te plagen en tot Jill's ver wondering nam hg dit heel best op. zich van zgn kant ook niet onbetuigd latend. Het tennisveld was flink hard en kon dus, als het weer meewerkte, het gehele jaar worden gebruikt. Zo speel den Jill en Peter tijdens het weekein de herhaaldelijk tegen Peggy en Jack. De partgen gaven elkaar weinig toe en doorgaans werd er dan ook stevig om de zege gevochten! Bij zichzelf moest Jill, ietwat ver baasd, erkennen, dat haar verhouding tot Peter sinds de herfst heel wat was veranderd. Ze waren nu inderdaad be vriend met elkaar. Uiteraard had hun „verbond" om mevrouw Angell van onbezonnenheden af te houden daar toe bijgedragen, maar Jill besefte, dat er nog andere factoren in het spel waren. Ze was er zich van bewust, dat Pe ter werkelijk op haar gesteld raakte, terwijl ze harerzijds hem heel graag mocht l(jden. Op velerlei gebied, zo als boeken, muziek, toneel, hadden ze dezelfde smaak en om bepaalde din gen konden ze allebei even smakelijk lachen. Jill had tot haar verrassing ontdekt, dat achter Peter's verlegen heid een fijn gevoel voor humor lag verborgen. Dat gevoel kwam in een groot gezelschap zelden tot uiting, maar alleen met haar of ook als zijn grootmoeder, Peggy of Jack met wie hg goed kon opschieten even eens van de partij waren, kon hij zo wel amusant als geestig zijn. Naarmate ze meer aan hem wende, vond Jill ook het langdurig stilzwij gen, waarin hij soms nog verviel, niet hinderlijk meer. Dikwijls zaten ze, na dat mevrouw Angell was gaan slapen, aan weerszijden van de haard, hg met zijn pijp, zij met wat naaiwerk of een boek en spraken dan soms een half uur of langer geen woord. En toch voelden beiden zich heel behaaglijk, tevreden omdat ze elkaar nu zover waren genaderd, dat praten als een soort gezelschapsplicht niet meer no dig was. Ook brachten ze vaak een avond door in Peter's studeerkamer, waar Jill, zoals hg uitdrukkelijk had verze kerd, altijd welkom was. Ze wist nu vrij wat van zijn werk en stelde er le vendig belang in, maar zou er niet over gedroomd hebben, hem tijdens zijn bezigheden met vragen of com mentaren lastig te vallen. Dikwijls was hij er zó in verdiept, dat hij niet eens haar zacht „goeden avond Pe ter", hoorde en dan een half uur la ter verbaasd rondkeek waar ze ge bleven was! „Neen, je hebt me natuurlijk niet gehinderd", antwoordde hij eens op naar vraag. „Heus, het werk vlot be ter als jij hier bent. Jg bent wel het meest kalmerende persoontje, dat ik ooit gekend heb". Zeker zouden niet alle meisjes zich door woorden als deze gevleid ach ten, maar voor Jill was de idee, dat geen spoor van romantiek haar vriendschap met Peter vertroebelde, veeleer een opluchting dan een teleur, stelling. Er zou, dacht ze, wel eens een dag aanbreken, dat ze weer verliefd zou worden en haar hart voor een andere man even snel zou kloppen als vroe ger van Dick Crawlaye. Op het ogen blik echter ging zij, evenals Peter, nog gebukt onder een zwaar verlies, al wist laatstgenoemde uiteraard niets van Jill's ongelukkige liefde. Van zijn kant had hg, hoe vriend schappelijk ook gezind, nooit van het meisje, met wie hij verloofd was ge weest, gerept en Jill had zich wel ge wacht, er ook maar op te zinspelen. Ze was al tevreden als haar gezel schap hem o, niet Phyllis deed ver geten. dat verlangde ze allerminst maar dan toch van sombere gedach ten afhield. (wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 4