Frans idool Louison Bobet greep titel na val van Fausto Coppi Onweerstaanbare Belg Van Cauter reed zich in regenboog-trui VLISSINGEN KWAM ZEGEVIEREND UIT 3e RONDE TE VOORSCHIJN SCHELDEBEKERWEDSTRIJD WORDT ZATERDAG GEZWOMMEN MAANDAG 23 AUGUSTUS 1954 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WERELDKAMPIOENSCHAPPEN PROFS OP DE WEG Teleurstellende resultaten van Nederlanders; Van Breenen redde eer (Van een speciale verslaggever) Nooit heeft een wereldkampioenschap op de weg zulk een theatraal einde gehad, en wellicht heeft ook nooit een renner zoveel geluk gehad als de nieuwe wereldkampioen, de Fransman Louison Bobet, Theatraal was het einde van dit wereldkampioenschap, omdat in de voorlaatste ronde, Fausto Coppi, die zich met Gismondi, Bobet, Schaer en Gaul in de kopgroep be vond, ten val kwam. Wel was de Italiaan weer snel op zijn fiets, maar het was begrijpelyk, dat Bobet van deze kans gebruik had gemaakt en met Schaer en Gaul een voorsprong had genomen. Zoals het een goed knecht betaamt was Gismondi bij zijn meester achtergebleven. Na de vyftiende ronde kwamen Bobet en Schaer met een voorsprong van 31 seconden op Gaul door, terwyl Coppi 1 min. en 15 sec. achter lag. Voortgestuwd door een geschandeerd Bobet reed de Fransman voort, zeker van zijn overwinning. De Fransen op de tribunes begonnen zich op te ma ken om hun idool op waardige wijze te ontvangen, toen uit de luidsprekers plotseling het bericht kwam, dat Bobet een lekke band had gekregen. Zou het wereldkampioenschap nu terecht komen bij de man, die dit niet verdiend had? Niets van dit alles. Toen 400 meter voor de finish in de laatste bocht twee renners zichtbaar kwamen, werden gissingen gemaakt: Schaer en Coppi? Was de Italiaan dan toch bijgekomen? Of waren het soms Schaer en Bobet? Het laatste bleek waar te zijn. Bobet had zijn bandenpech vlak bij het depót gekre gen, waar een van zijn vyf reserve- fietsen stond. Het was dus een kleine moeite voor hem om van fiets te ver wisselen en de achterstand, die hy daarbij had opgelopen was van geen betekenis. Met een voorsprong van 12 seconden ging Bobet als eerste over de streep, een ontmoedigde Cop pi werd vyfde. Het spreekt vanzelf, dat de Fran sen overgelukkig waren. Sinds 1936, toen Antonin Magne de titel behaal de, -had Frankrijk geen wereldkam pioen bij de profs op de weg gehad. In dit verhaal mist men een naam, namelijk die van de Zwitser Kübler. Immers met Coppi en Bobet zou hy, nu Hugo Koblet niet beschikbaar was, voor Zwitserland om de hegemo nie op wielergebied gaan strijden. Welnu, Kübler verdween in de der tiende ronde van het toneel, nadat hy tweemaal van fiets had moeten ver wisselen en een achterstand van ruim 4 minuten had opgelopen. De Neder landers? Zoals verwacht werd, heb ben zy het er maar matig afgebracht, al waren het de oranjehernden, die in de eerste negen ronden de toon aan- faven. Alleen Hein van Breenen kon e moed opbrengen om door te gaan en het bezorgde hem een eervolle vyf- Regengordijn. De Rlingenring hing onder een re gengordijn, op het moment, dat om 10.04 uur het vertreksein werd gege ven aan 72 renners uit elf landen. Het was zowaar Adri Voorting, die meteen de naam van Nederland op ie ders lippen bracht. Met de Italiaan Monti nam hij in de eerste ronde een minuut voorsprong op het grote pelo ton. Roks draaide met zo best als Voorting, hij kwam met een achter stand van 2% minuut door en ver dween in de tweede ronde uit de strijd. Inmiddels waren Adri Voor ting en Monti al weer opgeslokt door het peloton. In deze ronde kreeg Henk Faanhof twee lekke banden en stopte ook. Op zijn gemak reed hij met een lekke voorband naar de post en kl. Voorting, Wim van Est, Van Breenen, Stevens, Adri Voorting en Nolten bevonden zich nog steeds in de voorste gelederen dus kon Nolten meedoen met een volgen de poging, die eveneens op niets uit liep, onder meer met Bahamontes, Minardi, Robic en Gaul. Na de vyfde ronde waren zij inge haald. In de eerste afdaling van de zesde ronde naar Balkhausen, vluchte Nol ten opnieuw met Monti en Gismondi. Zij namen een kleine voorsprong. Maar toen liet Gismondi zich afzak ken. Dit was het moment, waarop Van Breenen naar de kop sprong en na zes ronden konden de Nederlan ders op de tribunes twee landgenoten toejuichen, die met de Italiaan Monti 20 seconden voor lagen op het pelo ton, aangevoerd door Forestier. In deze ronde viel Adri Voorting 1 min en 10 sec terug en het was voor hem het begin van het einde. In de zevende ronde voegden zich Varnajo en Gismondi zich bij de vluchtelingen die op dat moment ruim een minuut voorsprong hadden. Na de volgende ronde was het byna twee minuten maar ook bijna afgelopen. Gaul en Coletto gingen namelijk achter de kop aan en trokken de groep met zich mee. Met ingang van de tiende ronde was de voorsprong geslonken tot 32 sec en een paar kilometers verder moesten Van Breenen en Nol ten lossen. Coppi en Bobet trokken het pelo ton in stukken, toen Kübler door een val van fiets moest verwisse len. Nolten en Van Est lagen toen op bijna zes minuten en de gebroeders Voorting hadden op- fegeven. Stevens was ook ver wenen, maar kwam een ronde later toch weer door. Hij bleef tot het einde op de fiets, maar werd niet geklasseerd. Alleen Van Breenen hield ten slotte de eer voor Nederland hoog, want Nolten en Van Est raakten zo ver achter, dat ook zij het maar opgaven. Aan de kop was de situatie nu min of meer geconsolideerd. Coppi, Bobet, Schaer, Gaul, Varnajo, Anquetil en Gismondi hadden de leiding en het was duidelijk, dat uit dit gezelschap de winnaar zou moeten komen. In de veertiende ronde werden Anquetil en Varnajo gelost en nu stegen de kan sen vaii Coppi, omdat hy zeker kon zijn van de steun van Gismondi. Daar na kwam de grootste slag, die de Ita liaanse wielerfans kon worden toege bracht en waardoor hun afgod ge troffen werd. Slechts 21 renners hebben de wed strijd uitgereden: 5 Fransen, 3 Span jaarden, 2 Zwitsers, 3 Belgen, 4 Itali anen, 1 Luxemburger, 1 Nederlander (Van Breenen) en 2 Duitsers, die aan gemoedigd door hun leiders, de lij densweg naar de finish aflegden. Uitslag. 1. Louison Bobet (Frankrijk) 7 uur 24 min 36 sec, gemiddelde uursnelheid 32.375 km.; 2. Schaer (Zwitserland), 7.24.48; 3. Gaul (Luxemburg) 7.25.57; 4. Gismondi (Italië) 7.27.30; 5. An: quetil (Frankrijk) 7.27.37; 6. Coppi (Italië) 7.27.58; 7. Varnajo (Frank rijk), 7.32.12; 8. Forestier (Frankrijk) 7.35.30; 9. De Bruyne (België); 10. Fornara (Italië)11. Carrera (Ita lië)12. Alomar (Spanje); 13. Massi] (Spanje); 14. Robic (Frankrijk), al len in dezelfde tijd als Forestier; 15. Van Breenen (Ned.) 7.40.56; 16. Za gers (België) 7.42.25. 17. Decock (België) 7.42.40; 18. Huber (Zwit serland) 7.43.32; 19. Ruiz (Spanje) 7.44.16; 20. Panhoke (Duisland) 7.48.23; 21. Reitz (Duisland) 7.48.23. Stayeren. De uitslag van de eerste manche van het we -,J'1 ren, welke werd gehout (Duitsland), 100 kilometer in 1 uur 19 min 6.8 sec.; 2. Verschuren (Bel gië) op 30 meter; 3. Bethei-y (Frank rijk) op 60 meter; 4. Timorier (Span je) op 300 meter; 5. Bunker (Groot Brittanië) op 350 meter; 6. Besson (Zwitserland) op 450 meter; 7. Kunst (Nederland) op 1* ronde. Schorn, Verschuren en Bethery heb ben zich in de finale geplaatst. De overige vier komen in de repechage, welke Dinsdagavond 24 Augustus a.s. wordt gereden. ZEVENDE STADHUISTOURNOOI „MIDDELBURG" R.C.S. wist Goes te wippen. Het zevende tournooi om de „Zilveren Stadhuistournoolplaquette" van de V.V. „Middelburg" werd Zondag op het gemeentelijk sportterrein in de Zeeuwse hoofdstad voortgezet met het spelen van de 3e ronde. Hierby stond een wisselbeker op het spel voor de bestgeplaaste Zeeuwse ploeg naast Middelburg, dat vrylootte. Deze beker kwam in handen van Vlissin- gen, dat RCS in de verlenging met 3-2 klopte. Tevoren had RCS Go-es met 2-0 van verdere deelname doen afzien. Vlissingen wist na tegen Zeelandia niet verder te zijn gekomen dan een blanke stand, de daaruit voortvloeiende strafschoppen tenslotte beter te nemen. Een vrij talrijk pu bliek sloeg deze drie wedstrijden plug een vriendschappelijk duel van Mid delburg tegen Hero gade. Het vertoonde spel droeg mede tengevolge van de slechte terrein gesteldheid het praedicaat matig. In de wedstrijd Vlissingen-RCS was duidelijk merkbaar, dat de spelers de wedstryd van des morgens nog in de benen hadden. Het tempo lag dan ook niet hoog. Vlissingen, dat met vier in vallers uitkwam, bezat een veldmeer- derheid. De rood-witten konden dit overwicht echter aanvankelijk niet uitbuiten. De score werd voor Vlissingen ge opend door De Nooyer (1-0). Een vrij onbetekenende aanval van RCS le verde de gelijkmaker op; de bal was afkomstig van de voet van Passe- nier (1-1). Een kogel van Keulemans WERELDKAMPIOENSCHAPPEN AMATEURS OP DE WEG Nederlander V. d. Borgh op eervolle derde plaats, V. d. Weyden negende (Van een speciale verslaggever) Drie renners uit de lage landen, de Belg Cauter, de Deen Andresen en de Nederlander Van der Borgh hebben de hegemonie van t'e grote wielren- naties Italië en Trankryk bij de wereldkampioenschappen amateurs op de weg gebroken. Drie jaren achtereen is deze titel in handen van de Italianen geweest, maar ditmaal was het de 23-jarige Belgische landarbeider Miel van Cau ter, die uit handen van Achille Joinard. president van de U.C.I., het gouden eremetaal en de regenboogtrui mocht ontvangen. Op het moment, dat de kleine hoekige Belg van zijn fiets was getild, na een zeer spannende finish, wist hij niet wat het eerste te doen. Huilen kon hy niet van vermoeidheid, drinken was er niet en daarom liet hy zich maar lijdzaam naar de eretribu ne dragen. De vader van Van Cauter had kort voor het begin van de negende ronde aan omstanders verteld, dat zijn zoon Miel anderhalve ronde voor het einde er van tussen zou gaan. En zie, op hetzelfde moment kwam de stem uit de luidsprekers melden, dat renr*r nummer 13 Van Cauter alleen aan de leiding ging. ZWEMEVENEMENT Annie Veldhuijzen kan voor de derde maal zegevieren. Zaterdag a.s. wordt voor de 13e maal de Scheldebekcrzwemwedstrijd ge houden. Twintig zwemmers en zwemsters uit geheel Nederland en enige uit het. buitenland zullen dan de stryd aanbinden. O.a. heeftjngeschreven me vrouw A. de Vries-Veldliuyzen, die reeds tweemaal won, nl. in 1951 en in '52. Ongetwijfeld zal zy ook nu weer hoge ogen gooien naar de zege. By de heren is Bouwmeester van D.J.K., Amsterdam een der kanshebbers, terwyl als ge vaarlijke outsiders beschouwd mogen worden de Souburger Wagenaar, Arndt Kaiser, Robben, en drie buitenlandse deelnemers, L. Gue, East Ham Swimming Club (Engeland) en Georges Ramael en Herman Malfait beiden België. Gestart wordt om kwart voor twee ter hoogte van de lichtoren van Nieu- wesluis nabij Breskens. De finish is een denkbeeldige lyn, welke loopt van de springtoren op het badstrand te Vlissingen naar een ton. De begelei ding van de zwemmers en zwemsters zal geschieden door jollen, nl. drie van de Zeevaartschool, zeven van de Zeeverkenners, vyf van het Neder lands Loodswezen en twee van de Koninklijke Marine en twee vletten van de Koninklijke Marine. Het pu bliek op de Boulevard te Vlissingen zal de wedstrijd op de voet kunnen volgen, want de tender van het Belgi sche Loodswezen zal per radio-tele foon, welke in verbinding staat met een radiowagen op de boulevard, met tussenpozen van enkele minuten de positie van de kopzwemmers doorge ven. De prijsuitreiking is bepaald des avonds om 6 uur in de Nederlandse Loodssociëteit in Vlissingen. De eer ste prijs is de Scheldewisselbeker, wel ke destijds werd beschikbaar gesteld door de oud-burgemeester van Vlis singen, wijlen de heer C. A. van Woel- deren. De oud-voorzitter van de Vlis- singse reddingsbrigade, wijlen dr A. Staverman, stelde destijds een wis- selschaal beschikbaar voor de eerst komende dame. Voorts zijn er bekers, lauwerkransen en medailles. Iedere deelnemer, die de tocht volbrengt, verkrijgt een zilverenherinneringsme- daille. Tenr'otte volgt er om 8 uur een gezellig samenzijn in het Schelde- kwartier. Even trok er een frons over het ge zicht van vader Van Cauter. Miel was te vroeg begonnen, zo meende hij. Maar Miel wist beter hoe sterk hij op dat moment was en bij het ingaan van de voorlaatste ronde, had hij 10 seconden voorsprong op de Fransman Le Dissez, 15 seconden op de Italiaan Moser en 25 seconden op een groep van 9 man, bij wie Martien van der Borgh. Tien seconden daarachter kwamen nog vier renners met Van der Weyden. Grote slag. Dit was de grote slag in deze wed strijd, die zonder allure is geweest. De kleine Belg kon zijn voorsprong in de negende ronde vergroten tot 1 min. 5 sec. en dit was te veel voor Van der Borgh, die inmiddels met de Deen Andresen reed. Van der Wey den was nog meer achter geraakt en kwam 1 min. 50 sec. na Van Cauter langs de grote tribune, waar de stem ming onder de Italianen steeds som berder werd en de grote Belgische kolonie zich steeds meer roerde. De aanval van Van der Borgh en Andresen kwam te laat. Na het pas seren van de startplaats voor de laat ste ronde stortte het tweetal zich met enorme snelheid omlaag in de richting van Wupperhof. Van Cauter bleef echter voor en trok zich met schokkende bewegingen, steeds om- kijkend naar het naderbij komende gevaar tegen de laatste helüng om hoog en toen hy tenslotte uitgeput, maar dolgelukkig over de eindstreep reed, lang hy nog ruim voor op Andre- :lf Vi - - lost. Van der Borgh had ge- Veel pech. Met de derde plaats voor Van der Borgh en de negende voor Van der Weyden ware de Nederlanders toch tevreden, al had men op een zege van Van der Borgh gehoopt. De overige Nederlanders hebben het er niet zo best afgebracht. Direct na het begin moest Van Dongen voor een val partij inhouden en verloor daarmede anderhalve minuut, wat op dit par cours niet meer in te halen was. Hij raakte dan ook elke ronde meer en meer achter en kreeg in de negende ronde, toen hg bijna gedubbeld was, de opdracht zich in te laten lopen en Van der Borgh te helpen. Hij kweet zich keurig van zijn taak en zo kwam Nederland in het bezit van de derde (laats. Maar Van Dongen reed zyn aatste ronde niet meer en komt dus niet in de klassering voor. Sjoerd de Vries kreeg in de tweede ronde twee lekke banden en stapte voor de grote tribune af. Hij liep verder naar de verzorgingspost. waar hij een andere fiets kreeg. Hij was een ronde achter geraakt en werd even later door de wedstrijdcommissarissen uit de strijd genomen. Kersten reed in het begin viij behoorlijk maar in de vierde ron de kwam hij plotseling niet meer door. Hij was bang geworden bij het dalen, zo vertelde hij ons later cn had de strijd gestaakt. De zesde Nederlander Henk van der Broek, had een slechte dag. hij raakte in zes ronden ruim tien minuten achter, zag het nutteloze van zijn rijden in en staakte even eens de strijd. Voorspel. Tot Van Cauter, die zeer sterk reed, zyn geslaagde vlucht ondernam, wa ren er al enkele pogingen geweest om de strijd t'e beslissen, direct in de eerste ronde waren de Zweed Nord- vall en de Westduitser Junkermann gevlucht en namen 15 seconden op de grote groep. Zij kregen hulp van de Italiaan Mo ser, maar kwamen toch niet verder weg en na enkele ronden was hun po ging mislukt. In de vyfde ronde werd de Ita liaanse aanval geopend. Chiarlone vloog tegen de heuvels op en hy kwam 1 min. 18 sec. voor een groep van 40 renners door. Dit was toch teveel voor de eerzuchtige Moser, die als favoriet was gekenmerkt. De volgende ronde trok hij het pe loton dichter by zijn landgenoot en waagde de sprong. Het had niet veel zin, want de beide blauwhem- den werden eveneens ingelopen. Van het moment van betrekkelijke rust dat toen volgde maakte Van Cauter gebruik en sloeg zyn slag. Over het algemeen is het parcours nogal meegevallen. Terwijl iedereen dacht, dat geen 20 renners de eind streep zouden halen, vooral omdat het in de ochtenduren vrij hard geregend had, reden er wel vijftig de wedstrijd uit, zij het dan dat de meesten een achterstand hadden van een kwartier tot 25 minuten. Valpartijen waren er haast niet, ook al omdat omstreeks het middaguur de lucht wat opklaar de en de baan zelfs droog werd. Al leen de Zwitser Vaucher reed in een ondiep ravijn, waarbij hij licht ge kwetst werd. Bij de finish zyn, zoals verwacht werd diverse ongelukjes gebeurd met de weinig solieae tribunes. Op drie plaatsen stortte een tribune in, maar daarbij werd niemand ernstig gewond. Het is onbegrijpelijk dat de U.C.I. nog steeds figuren als de Indiase ren ners tot de strijd om het wereldkam pioenschap toelaat. Zij raken meest al na de start direct achter en vor- belandde bij de Vlissingse keeper in veilige handen, maar een fraaie kop bal van Van den Dries gaf de Sou burgers toch de leiding. Vry spoedig na de hervatting kroop RCS door het oog van een naald. Een tfrye trap, door Weststra- te voor Vlissingen genomen, kon met enig kunst en vliegwerk worden ge stopt. Men ging reeds aan een Sou- burgse overwinning denken, toen Clarisse de partyen op gelyke voet bracht (2-2). Verlenging bleek daar na noodzakelijk. In die 2x7 J/2 minuut viel van wei nig fraai spel te genieten. Er werd één doelpunt gescoord, dat over het lot van de beker besliste. Dingeman- se was er de maker van. Hoewel RCS nog korte tijd alles op alles zet te, kon Vlissingen tenslotte met vreugde het veld verlaten. Van de Zeeuwse deelnemende clul>s zullen dus Middelburg en Vlis singen in de halve finale uitkomen. Welke ploegen het viertal zullen completeren BW en Emma of DFC is, zoals bekend, nog uiterst onzeker. Halve finale, verliezersron de en finale worden op Zondag 5 September a.8. verspeeld. VLISSINGEN-ZEELANDIA Vlissingen bleek voor de rust niet opgewassen tegen Zeelandia, dat fel op de bai zat en enthousiast spel ver toonde. De werkelijk serieuze doel kansen bleven in de eerste helft tot één beperkt, maar de door Beukert ihgeschoten bal caramboleerde via de paal in het veld terug. Na de hervatting kwam Beukert Op het gemeentelijk sportterrein tn Middelburg werd de 3e ronde van het tournooi om '-e Zilveren Stadhuispla- quelle verspeeld. Men ziet hier een hachelijk moment voor het doel van Vlissingen bij een aanval van RCS. Keeper Moelaart is geslagen, maar back Bode zal op de doellijn redding brengen. (Foto P.Z.C.J TENNIS Nationale kampioenschappen. Op de Metsbanen te Scheveningen zijn de finales gespeeld van de natio nale tenniskampioenschappen. De ti tel in het herent nkelspel ging naar Van Dalsum, die in drie sets over Van Meegeren zegevierde; 62, 62, 60 De finale van het damesenkelspel werd gewonnen door mevr. J. de Roos die met 60, 61 mevr. M. Peters versloeg. De eindstrijd in het damesdubbel spel leverde een overwinning op voor mevr. E. Scholten en mevr. M. Pe ters, die met 16, 64, 75 won nen van mevr. G. Blaisse en mevr. J. Roos. Gemengd dubbelspel finale: Mevr. Roos en Dehnert sl. mej. Fi- kenscher en Tonjes 64, 62. Heren dubbelspel finale: Van Dalsum en Dehnert sl. Krijt en Van Meegeren 63, 63, 46. alleen voor de Vlissingse doelman Moelaart. Hij liet echter de fraaie kans onbenut. De Scheldestedelingen kwamen hierna enigszins in het of fensief. Vlak voor het einde sleepte Weststrate bijna voor de rood-wit ten de zege uit het vuur, maar zijn. schot trof de deklat. Het resultaat van de strafschoppen wees Vlissin gen aan voor de volgende ronde. GOES-RCS RCS zette aanvankelijk enkele goede aanvallen op, maar de achter hoede van Goes bleek goed op dreef. Het was RCS, dat de leiding nam, toen Keulemans een schot van Van de Dries keurig afwerkte (0-1). Van der Sluis bracht de partyen bijna op gelijke voet, maar zijn schot ging naast. Een vrije trap van de voet van Peeman werd op vrije wijze door Zwartepoorte gekeerd. In de tweede helft viel reeds spoe dig het tweede RCS-doelpunt te no teren. Nadat een handsgeval was geconstateerd, kogelde Peeman het leer hard in de rechterbovenhoek (0-2). Goes gf zich geenzins gewon nen. De RCS-defensie wist echter niet van wijken, zodat de stand onge wijzigd bleef. W men bovendien een gevaar voor de an deren, omdat zij slecht sturen. De 30.000 toeschouwers die deze wed strijd bijwoonden, vonden het echter prachtig en applaudisseerden steeds luid als een van de getulbande ge broeders Singh, al lag de laatste van hen die in de strijd bleef in de 8ste ronde al drie ronden achter, langs kwam. Ondanks de regen is er snel gereden, Sneller dan men gedacht had. De winnaar Van Cauter legde de 150 ki lometer af in 4 uur 27 minuten en 17 seconden, dat is gemiddeld ruim 34 km per uur. Men had op een gemid delde van 30 km gerekend. Uitslag. 1 en wereldkampioen: Van Cauter (België) 4.27.17. 2 Andresen (Dene marken) 4.30.05. 3. Van der Borgh (Ned.) 4.30.05. 4. Le Dissez (Frank- T9S?-„^"30-35- 5 Barone (Frankrijk) 4.30.35. 6. Schur (Oost-Duitsland) 4.31.32. 7 Maule (It.) 4.32.32. 8. Fab- bri (It.) z.t. 9. Van der Weyden (Ned.) z.t. 10 Junkermann (West-Duitslandi z.t. 11. Boni (It.) z.t. 12. Vermaulin (Frankrijk) 4.33.02. 13. Moser (It.) 4.33.15. 14 Proost (België) 4.33.48.15. Hutmacher (Zwitserland) Tijdens een feestavond die Zaterdag bij drammer enburg" te Koudekerke werd gehouden, trad de //mnastiek- vereniging Swift op. Ook 'de muziek vereniging Voorwaarts verleende medewerking. (Foto P.Z.C.) Vriendschappelijk. De uitslagen van enige vriendschap pelijk gespeelde voetbalwedstrijden luidden Zaterdag: Tern Boys ICorn Bovs I 3-3. Spui IIDe Werf 31. Krab- bendijke IRBC I (nederlaagwed- stryd) 02. Colijnspl. Bovs I's-H. Hendrikskinderen I'afg. Kapelle I Goes HI 34. Kats IMevo I 62 Veere I—'s H. Arendskerke I 2—3. Zondag: Aardenburg I—Aal ter I 40. Koewacht IAxel II 61. Schoondijke IBreskens II 26 Schoondijke HBreskens Hl 35 Hoofdplaat I—Biervliet I 3—3. Axei I—Volharden (België) 6—2. Bres- =e2-sSrS°5tj?llre 2—l. Hontenisse I R.K.F.C. I 2o. Hontenisse nR.K.- F.C. II 53. Hontenisse .Jun.R.K.- F.C. Jun. 50. Seriewedstrijden: Hansw. Boys I— Bj-ys Kwadendamme 1 Volharding '32 I 52.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 3